Hráč Kostka Vít

Kostka Vít

User Pic
Jméno: Kostka Vít
Oddíl: SK Slavia Orlová
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2149
Elo mezinárodní: 2142
ID: 35592
FIDE ID: 349232
Rok narození: 1998
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 3 SK Slavia Orlová "B" 2142 2149 Hladík Oto TJ Ostrava "B" 2177 2174 ½
2019/2020 2 SK Slavia Orlová "B" 2142 2149 Štěpán Patrik BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2212 2207 0
2019/2020 1 SK Slavia Orlová "B" 2143 2149 Tymrakiewicz Rafal TŽ Třinec "B" 2218 0 0
2019/2020 2 SK Slavia Orlová 2142 2149 Gnojek Petr BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2169 2105 ½
2019/2020 1 SK Slavia Orlová 2143 2149 Vávra Michal Moravská Slavia Brno "B" 2010 1982 1
2018/2019 9 SK Slavia Orlová 2143 2145 Mitura Karel Šachy Hošťálková 2157 2140 ½
2018/2019 8 SK Slavia Orlová 2143 2145 Macháček Lukáš ŠK Staré Město 1665 1727 ½
2018/2019 7 SK Slavia Orlová 2143 2145 Veselý Martin TJ Ostrava 2080 2084 1
2018/2019 6 SK Slavia Orlová 2135 2145 Gerych Jan TJ Tatran Litovel 1995 1996 ½
2018/2019 5 SK Slavia Orlová 2135 2145 Cagašík Tomáš Slavia Kroměříž 2188 2178 1
2018/2019 4 SK Slavia Orlová 2146 2154 Fiedler Bedřich 2222 ŠK Polabiny "C" 2089 2102 ½
2018/2019 3 SK Slavia Orlová 2146 2154 Slepov Kyryl Jezdci Jundrov 2129 2114 ½
2018/2019 2 SK Slavia Orlová 2146 2154 Pilch Roman TŽ Třinec 2138 2115 ½
2018/2019 5 SK Slavia Orlová "B" 2146 2154 Židek Václav Slavoj Poruba "C" 2160 2188 0
2018/2019 3 SK Slavia Orlová "B" 2146 2154 Podlesný Pavel Baník Havířov 2154 2115 ½
2017/2018 10 SK Slavia Orlová B 2142 2152 Židek Václav ŠK Slavoj Poruba C 2149 2159 ½
2017/2018 9 SK Slavia Orlová B 2142 2152 Šnyta Zdeněk ŠK TJ Dolní Benešov B 2031 2048 ½
2017/2018 8 SK Slavia Orlová B 2146 2152 Kolář Stanislav ŠK Šenov A 2099 2113 ½
2017/2018 6 SK Slavia Orlová B 2144 2152 Škola Miroslav TJ Ostrava B 2099 2089 1
2017/2018 5 SK Slavia Orlová B 2144 2152 Solný Michal Slezan Opava B 1953 1960 ½
2017/2018 4 SK Slavia Orlová B 2142 2152 Zabystrzan Pavel SK Slavia Orlová C 2188 2173 ½
2017/2018 3 SK Slavia Orlová B 2142 2152 Kubica Kamil SK Stonava 2177 0 0
2017/2018 2 SK Slavia Orlová B 2142 2152 Vaněk Ladislav ŠK Bruntál 2248 2250 1
2017/2018 11 SK Slavia Orlová "A" 2148 2129 Bolacký Jiří ŠK Slavoj Poruba "B" 2209 2237 1
2017/2018 10 SK Slavia Orlová "A" 2148 2129 Gibiec Ernest Šachový klub Karviná 2129 2144 ½
2017/2018 9 SK Slavia Orlová "A" 2148 2129 Zbořil Tomáš AŠK DA Olomouc "A" 2148 2111 ½
2017/2018 8 SK Slavia Orlová "A" 2148 2129 Kuchař Matěj BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2054 1944 ½
2017/2018 7 SK Slavia Orlová "A" 2148 2129 Pacl Václav TJ Slovan Havířov "A" 2115 2132 ½
2017/2018 6 SK Slavia Orlová "A" 2148 2129 Krajina Aleš Labortech Ostrava "B" 2176 2178 ½
2017/2018 4 SK Slavia Orlová "A" 2148 2129 Bureš Martin Baník Havířov "A" 2089 2096 1
2017/2018 3 SK Slavia Orlová "A" 2148 2129 Pilch Roman TŽ Třinec "B" 2128 2113 ½
2017/2018 2 SK Slavia Orlová "A" 2148 2129 Byma Pavel ŠK TJ Dolní Benešov "A" 2019 2076 1
2017/2018 1 SK Slavia Orlová "A" 2148 2129 Slanina Miroslav TJ Sokol Dobrá „A“ 2159 2156 ½
2016/2017 11 SK Slavia Orlová 2148 2129 Mesiarik Rudolf TJ Slovan Havířov 2045 2051 ½
2016/2017 10 SK Slavia Orlová 2148 2129 Švéda Jiří TJ ŠK DUE POP Uničov 1884 1923 ½
2016/2017 9 SK Slavia Orlová 2148 2129 Mohapl Petr Tatran Litovel "B" 2101 2109 1
2016/2017 8 SK Slavia Orlová 2148 2129 Vicenec Roman TJ Sokol Velké Losiny 2041 2018 1
2016/2017 7 SK Slavia Orlová 2148 2129 Stachowiak Kamil Sokol Vrbno p/P 2416 2404 0
2016/2017 5 SK Slavia Orlová 2148 2129 Sikorová Olga TŽ Třinec "B" 2222 2236 0
2016/2017 4 SK Slavia Orlová 2148 2129 Kawulok Marek Slavoj Český Těšín 2142 2153 ½
2016/2017 3 SK Slavia Orlová 2148 2129 Havelka Ondřej Sokol Dobrá 1911 1863 0
2016/2017 2 SK Slavia Orlová 2148 2129 Štukner Šimon ŠK Slavoj Poruba "B" 2132 2120 0
2016/2017 1 SK Slavia Orlová 2148 2129 Záleský Karel ŠK TJ Dolní Benešov 2073 2006 1
2015/2016 11 SK Slavia Orlová "A" 2148 2129 Kulovaná Eva Lokomotiva Brno "A" 2163 2250 ½
2015/2016 10 SK Slavia Orlová "A" 2148 2129 Mrva Marek TJ Ostrava "A" 2227 2200 ½
2015/2016 9 SK Slavia Orlová "A" 2148 2129 Karlík Ondřej ŠK Zlín "A" 2199 2186 0
2015/2016 7 SK Slavia Orlová "A" 2148 2129 Schaffer David TJ Štefanydes Polička 1702 1718 1
2015/2016 4 SK Slavia Orlová "A" 2148 2129 Kapusta Petr Slavia Kroměříž "A" 2156 2072 ½
2015/2016 3 SK Slavia Orlová "A" 2148 2129 Šobáň Jaroslav A64 VALOZ Grygov\r 2095 2093 0
2015/2016 11 SK Slavia Orlová "D" 2148 2129 Drygalski Wojciech Rychvaldský šachový oddíl "A" 2152 2128 1
2015/2016 10 SK Slavia Orlová "D" 2148 2129 Rajský Stanislav TJ Viktorie Bohumín "B" 1728 1788 1
2015/2016 9 SK Slavia Orlová "D" 2148 2129 Nekvapil Jaroslav TJ Slovan Havířov "C" 1593 1655 1
2015/2016 8 SK Slavia Orlová "D" 2148 2129 Szotek Josef ŠK Karviná "B" 1988 1989 ½
2015/2016 7 SK Slavia Orlová "D" 2148 2129 Závěšický Petr Sokol Brušperk "A" 1984 2000 1
2015/2016 6 SK Slavia Orlová "D" 2148 2129 Pilch Roman TŽ Třinec "C" 2128 2113 1
2015/2016 5 SK Slavia Orlová "D" 2148 2129 Tauš Martin SK Stonava 2103 2129 ½
2015/2016 4 SK Slavia Orlová "D" 2148 2129 Walica Roman TJ Vendryně 1972 1996 1
2015/2016 3 SK Slavia Orlová "D" 2148 2129 Smolka Marcin TJ Slovan Havířov "B" 2175 0
2015/2016 2 SK Slavia Orlová "D" 2148 2129 Kaňák Filip Beskydská šachová škola F-M "D" 2004 2013 1
2015/2016 1 SK Slavia Orlová "D" 2148 2129 Radecki Petr Inter Petrovice "A" 2070 2010 1
2015/2016 8 SK Slavia Orlová "B" 2148 2129 Podlesný Pavel ŠK Šenov "A" 2117 2087 0
2015/2016 6 SK Slavia Orlová "B" 2148 2129 Koždoň Petr Viktorie Bohumín 1974 1965 1
2015/2016 5 SK Slavia Orlová "B" 2148 2129 Potomák Vladimír Slavoj Poruba "C" 2158 2166 1
2015/2016 2 SK Slavia Orlová "B" 2148 2129 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá 2144 2125 ½
2015/2016 1 SK Slavia Orlová "B" 2148 2129 Urbanski Grzegorz SK Slavie Orlová "C" 2255 2207 0
2014/2015 4 TJ Viktorie Bohumín "A" 1864 1908 Kopecký Břetislav Inter Petrovice "A" 2019 1997 1
2014/2015 1 TJ Viktorie Bohumín "A" 1864 1908 Mrázek Roman ŠK Karviná "B" 1877 1924 1
2014/2015 7 SK Slavia Orlová 1864 1908 Vykouk Jan CHESS Most 2238 2197 0
2014/2015 6 SK Slavia Orlová 1864 1908 Miesbauer Jan Šachklub Sokol Klatovy 2178 2079 0
2014/2015 5 SK Slavia Orlová 1864 1908 Hollan Martin PROMAT OAZA Praha 2012 2006 1
2014/2015 4 SK Slavia Orlová 1864 1908 Rýdl Jiří TJ Spartak Vlašim 2203 2235 0
2014/2015 3 SK Slavia Orlová 1864 1908 Daněk Daniel ŠK Duras BVK Královo Pole 1921 1978 0
2014/2015 2 SK Slavia Orlová 1864 1908 Kožúšek Daniel ŠK Lokomotiva Brno A 2217 2195 0
2014/2015 1 SK Slavia Orlová 1864 1908 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny 2300 2267 ½
2014/2015 7 SK Slavia Orlová 1864 1908 Húsek Martin ŠK Staré Město 1883 1944 1
2014/2015 6 SK Slavia Orlová 1864 1908 Daněk Daniel ŠK Duras BVK Královo Pole 1921 1978 0
2014/2015 5 SK Slavia Orlová 1864 1908 Štěpán Patrik BŠŠ Frýdek-Místek 1932 1943 1
2014/2015 4 SK Slavia Orlová 1864 1908 Kožúšek Daniel ŠK Lokomotiva Brno A 2217 2195 0
2014/2015 3 SK Slavia Orlová 1864 1908 Straka Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno B 1717 1728 ½
2014/2015 2 SK Slavia Orlová 1864 1908 Suchomelová Simona TJ Štefanydes Polička 1883 1886 ½
2014/2015 1 SK Slavia Orlová 1864 1908 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny 2300 2267 ½
2014/2015 11 SK Slavia Orlová "C" 1864 1908 Vízner Jaroslav Baník Havířov "B" 1948 1953 ½
2014/2015 10 SK Slavia Orlová "C" 1864 1908 Mitura Karel Slavoj Český Těšín 2135 2125 ½
2014/2015 9 SK Slavia Orlová "C" 1864 1908 Weczerek Marek ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2068 2027 ½
2014/2015 8 SK Slavia Orlová "C" 1864 1908 Kolář Stanislav TJ Ostrava "B" 2083 2079 0
2014/2015 7 SK Slavia Orlová "C" 1864 1908 Albertovič Lukáš Slavoj Poruba "C" 1935 1942 1
2014/2015 6 SK Slavia Orlová "C" 1864 1908 Macíček Jakub BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2235 2231 ½
2014/2015 5 SK Slavia Orlová "C" 1864 1908 Hrtánek Jiří TJ Mariánské Hory "A" 2014 2041 1
2014/2015 3 SK Slavia Orlová "C" 1864 1908 Kozák Lubomír Orel Opava "A" 1965 1975 1
2014/2015 2 SK Slavia Orlová "C" 1864 1908 Máj Svatopluk Sokol Vrbno p/P 1984 1988 1
2014/2015 1 SK Slavia Orlová "C" 1864 1908 Kadlec Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 1901 1899 1
2014/2015 11 SK Slavia Orlová "B" 1864 1908 Haderka Karel Tatran Litovel "B" 1841 1798 1
2014/2015 10 SK Slavia Orlová "B" 1864 1908 Kočí Tomáš ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1726 1692 1
2014/2015 9 SK Slavia Orlová "B" 1864 1908 Tvrdý Petr Sokol Dobrá 1883 1
2014/2015 8 SK Slavia Orlová "B" 1864 1908 Valenčík Jozef TJ Slovan Havířov 1979 2006 1
2014/2015 7 SK Slavia Orlová "B" 1864 1908 Sochor Stanislav Agentura 64 Grygov "B" 2119 2127 1
2014/2015 6 SK Slavia Orlová "B" 1864 1908 Mohyla Tomáš Baník Havířov 2077 2048 1
2014/2015 5 SK Slavia Orlová "B" 1864 1908 Štverák Milan Zbrojovka Vsetín 2065 2061 ½
2014/2015 3 SK Slavia Orlová "B" 1864 1908 Poláček Michal TJ Ostrava "A" 2018 2033 1
2014/2015 2 SK Slavia Orlová "B" 1864 1908 Trombík Karel Labortech Ostrava "B" 2005 2002 ½
2013/2014 7 SK Slavia Orlová "E" 1866 1866 Broda Michal ŠK Karviná "C" 1804 1832 1
2013/2014 6 SK Slavia Orlová "E" 1866 1866 Knopp René Sokol Chotebuz 1877 1897 ½
2013/2014 5 SK Slavia Orlová "E" 1866 1866 Broskevič Lumír TJ Slovan Havírov "C" 1761 1759 1
2013/2014 4 SK Slavia Orlová "E" 1866 1866 Kopecký Břetislav Inter Petrovice "B" 2053 2013 1
2013/2014 2 SK Slavia Orlová "E" 1866 1866 Kučera Jaroslav TJ Viktorie Bohumín "B" 1820 ½
2013/2014 7 SK Slavia Orlová A 1866 1866 Hollan Martin SK OAZA Praha 1936 2066 0
2013/2014 6 SK Slavia Orlová A 1866 1866 Vykouk Jan Chess Most 2051 2078 ½
2013/2014 5 SK Slavia Orlová A 1866 1866 Bodický Michal TJ Sokol Klatovy 1943 1971 1
2013/2014 4 SK Slavia Orlová A 1866 1866 Rýdl Jiří TJ Spartak Vlašim 2122 2210 0
2013/2014 3 SK Slavia Orlová A 1866 1866 Kaňáková Natálie BŠS Frýdek-Místek 1876 1926 0
2013/2014 2 SK Slavia Orlová A 1866 1866 Macháň Jan 2222 ŠK Polabiny A 2163 2165 0
2013/2014 1 SK Slavia Orlová A 1866 1866 Zeman Radek ŠK Duras BVK Královo Pole 1902 1925 0
2013/2014 7 SK Slavia Orlová "H" 1866 1866 Mareš Petr TJ Baník Havířov "D" 1873 1749 1
2013/2014 5 SK Slavia Orlová "H" 1866 1866 Němec Jaroslav TJ Slovan Havířov "E" 1498 1
2013/2014 4 SK Slavia Orlová "H" 1866 1866 Kowalczyk Marek SK Slavia Orlová "G" 1713 1250 ½
2013/2014 3 SK Slavia Orlová "H" 1866 1866 Adamczyk Martin SK Slavia Orlová "F" 1517 1517 1
2013/2014 2 SK Slavia Orlová "H" 1866 1866 Semančík David OS Rychvald "C" 1721 1714 ½
2013/2014 1 SK Slavia Orlová "H" 1866 1866 Funiok Richard TJ Baník Havířov "E" 1670 1677 1
2013/2014 11 SK Slavia Orlová "C" 1866 1866 Stania Petr Slezan Opava "B" 1781 1774 ½
2013/2014 10 SK Slavia Orlová "C" 1866 1866 Kuchař Matěj BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1639 1709 1
2013/2014 9 SK Slavia Orlová "C" 1866 1866 Bachořík Otto Labortech Ostrava "B" 2137 2133 0
2013/2014 8 SK Slavia Orlová "C" 1866 1866 Gil Karel Baník Havířov "B" 1873 1865 1
2013/2014 3 SK Slavia Orlová "C" 1866 1866 Vícha Marek VOKD Poruba "B" 1941 1998 ½
2013/2014 1 SK Slavia Orlová "C" 1866 1866 Stračánek Jaroslav Slavoj Poruba "B" 1835 1839 1
2013/2014 7 SK Slavia Orlová A 1866 1866 Kaňáková Natálie BŠŠ Frýdek-Místek 1876 1926 0
2013/2014 6 SK Slavia Orlová A 1866 1866 Jurásek Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno 1479 1660 1
2013/2014 5 SK Slavia Orlová A 1866 1866 Pilch David SK Slavia Orlová B 1628 1783 ½
2013/2014 4 SK Slavia Orlová A 1866 1866 Řezníček Dominik 2222 ŠK Polabiny B 1785 1870 ½
2013/2014 3 SK Slavia Orlová A 1866 1866 Macháň Jan 2222 ŠK Polabiny A 2163 2165 0
2013/2014 2 SK Slavia Orlová A 1866 1866 Zeman Radek ŠK Duras BVK Královo Pole 1902 1925 0
2013/2014 1 SK Slavia Orlová A 1866 1866 Rojíková Lenka ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1949 2117 ½
2012/2013 7 SK Slavia Orlová 1836 1991 Eret Jonáš TJ Sokol Klatovy 1829 1882 ½
2012/2013 6 SK Slavia Orlová 1836 1991 Pajerský Michal Desko Liberec 1808 1892 0
2012/2013 5 SK Slavia Orlová 1836 1991 Česenek Jan TJ Štefanydes Polička 1778 1829 0
2012/2013 4 SK Slavia Orlová 1836 1991 Hánl František Klub šachistů Říčany 1925 1893 1884 0
2012/2013 3 SK Slavia Orlová 1836 1991 Szotkowski Jakub TJ Slovan Havířov 2131 2179 ½
2012/2013 2 SK Slavia Orlová 1836 1991 Melichar Vojtěch 2222 ŠK Polabiny B 1815 1890 ½
2012/2013 1 SK Slavia Orlová 1836 1991 Zeman Radek ŠK Duras BVK - Královo Pole 1796 1931 1
2012/2013 10 SK Slavia Orlová "C" 1836 1991 Siwek Antonín ŠK Šenov "A" 1923 1930 1
2012/2013 9 SK Slavia Orlová "C" 1836 1991 Albertovič Lukáš Slavoj Poruba "B" 1975 1954 1
2012/2013 8 SK Slavia Orlová "C" 1836 1991 Vícha Marek VOKD Poruba "B" 1906 1969 ½
2012/2013 7 SK Slavia Orlová "C" 1836 1991 Novák Jiří Baník Havířov "B" 1936 1
2012/2013 6 SK Slavia Orlová "C" 1836 1991 Tyleček Drahomír TJ Mariánské Hory "A" 1916 1905 ½
2012/2013 5 SK Slavia Orlová "C" 1836 1991 Kozák Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2032 2023 0
2012/2013 4 SK Slavia Orlová "C" 1836 1991 Hóta Petr TŽ Třinec "C" 2008 2000 ½
2012/2013 3 SK Slavia Orlová "C" 1836 1991 Vícha Martin Slezan Opava "B" 1888 1896 ½
2012/2013 2 SK Slavia Orlová "C" 1836 1991 Kantor Petr ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 2086 2067 ½
2012/2013 1 SK Slavia Orlová "C" 1836 1991 Borovička Bohumil Tatra Kopřivnice "A" 1985 2012 1
2012/2013 11 SK Slavia Orlová "B" 1836 1991 Vlachopulos Georgis TJ Město Albrechtice 1981 1992 ½
2012/2013 9 SK Slavia Orlová "B" 1836 1991 Chlevišťan Jakub TJ VOKD Poruba 2103 2126 ½
2012/2013 7 SK Slavia Orlová 1836 1991 Kozel Jiří BŠŠ Frýdek-Místek 2051 2079 ½
2012/2013 6 SK Slavia Orlová 1836 1991 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno 2030 2051 1
2012/2013 5 SK Slavia Orlová 1836 1991 Szotkowski Jakub TJ Slovan Havířov 2131 2179 ½
2012/2013 4 SK Slavia Orlová 1836 1991 Macháň Jan 2222 ŠK Polabiny A 2078 2122 ½
2012/2013 3 SK Slavia Orlová 1836 1991 Melichar Vojtěch 2222 ŠK Polabiny B 1815 1890 ½
2012/2013 2 SK Slavia Orlová 1836 1991 Maříková Jana TJ Náměšť nad Oslavou 2002 2046 ½
2012/2013 1 SK Slavia Orlová 1836 1991 Zeman Radek ŠK Duras BVK - Královo Pole 1796 1931 1
2011/2012 11 SK Slavia Orlová A 1718 1863 Pospíšil Patrik ŠK Lokomotiva Brno C 1100 1
2011/2012 10 SK Slavia Orlová A 1718 1863 Hájek Oskar ŠK Lokomotiva Brno B 1444 ½
2011/2012 9 SK Slavia Orlová A 1718 1863 Rakušan Miroslav TJ Sokol Postoupky 1756 1744 ½
2011/2012 8 SK Slavia Orlová A 1718 1863 Kladňák Martin Duras BVK Brno B 1597 1666 1
2011/2012 7 SK Slavia Orlová A 1718 1863 Krejča Jakub Sokol Hošťálková 1829 1673 ½
2011/2012 6 SK Slavia Orlová A 1718 1863 Gabryš Lukáš Zbrojovka Vsetín 1640 0
2011/2012 5 SK Slavia Orlová A 1718 1863 Pistovčáková Aneta TŽ Třinec 1541 1731 0
2011/2012 4 SK Slavia Orlová A 1718 1863 Kamarád František A64 Grygov 1577 1667 1
2011/2012 3 SK Slavia Orlová A 1718 1863 Walica Roman SK Slavia Orlová B 1661 1674 1
2011/2012 2 SK Slavia Orlová A 1718 1863 Lessy Tomáš ŠK Staré Město B 1669 1686 ½
2011/2012 1 SK Slavia Orlová A 1718 1863 Skalka Jan SK Boršice B 1697 ½
2011/2012 11 SK Slavia Orlová "C" 1718 1863 Nowak Radek SK Stonava 1851 ½
2011/2012 10 SK Slavia Orlová "C" 1718 1863 Holeksa Zdeněk BŠŠ Frýdek-Místek "D" 2137 2154 1
2011/2012 9 SK Slavia Orlová "C" 1718 1863 Martínek Václav OS Rychvald "A" 1837 0
2011/2012 8 SK Slavia Orlová "C" 1718 1863 Šrámek Tomáš TJ Viktorie Bohumín "A" 1948 ½
2011/2012 7 SK Slavia Orlová "C" 1718 1863 Pavlíček Tomáš TJ Slovan Havířov "B 1630 1754 ½
2011/2012 6 SK Slavia Orlová "C" 1718 1863 Kubík Jan TJ Vendryně 1898 1
2011/2012 5 SK Slavia Orlová "C" 1718 1863 Stařičný Bronislav Inter Petrovice "A" 1873 1769 1
2011/2012 4 SK Slavia Orlová "C" 1718 1863 Pecha Vladan BŠŠ Frýdek-Místek "C 1786 1754 ½
2011/2012 3 SK Slavia Orlová "C" 1718 1863 Richtr Miroslav TJ Baník Havířov "C" 1659 1
2011/2012 2 SK Slavia Orlová "C" 1718 1863 Letovanec Petr TŽ Třinec "D" 1778 1
2011/2012 1 SK Slavia Orlová "C" 1718 1863 Canibal Jaromír ŠK Karviná "B" 1843 1836 1
2011/2012 9 SK Slavia Orlová "E" 1718 1863 Mitura Václav Slavoj Český Těšín 2165 2172 0
2011/2012 8 SK Slavia Orlová "E" 1718 1863 Kniezková Jitka TJ Baník Havířov "D" 1727 1
2011/2012 7 SK Slavia Orlová "E" 1718 1863 Broda Michal ŠK Karviná "C" 1807 1850 1
2011/2012 6 SK Slavia Orlová "E" 1718 1863 Kaminský Rudolf TJ Slovan Havířov "C" 2125 2120 ½
2011/2012 5 SK Slavia Orlová "E" 1718 1863 Pavlíček Tomáš TJ Slovan Havířov "D" 1630 1754 1
2011/2012 4 SK Slavia Orlová "E" 1718 1863 Šíma Aleš TJ Viktorie Bohumín "B" 1773 1
2011/2012 3 SK Slavia Orlová "E" 1718 1863 Havlík Vlastimil OS Rychvald "B" 1811 1856 1
2011/2012 2 SK Slavia Orlová "E" 1718 1863 Makovička Tadeáš SK Slavia Orlová "D" 2016 1981 ½
2011/2012 1 SK Slavia Orlová "E" 1718 1863 Stetz Jan Inter Petrovice "B" 1703 1720 1
2010/2011 7 SK Slavia Orlová 1736 Poppr Marián SK OAZA Praha 1250 1
2010/2011 6 SK Slavia Orlová 1736 Ševčík Radek ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1739 1
2010/2011 5 SK Slavia Orlová 1736 Johnová Eliška TJ Jiskra Hořice 1751 1
2010/2011 4 SK Slavia Orlová 1736 Toman Ondřej Sokol Údlice 1758 1
2010/2011 3 SK Slavia Orlová 1736 Pistovčáková Aneta TŽ Třinec 1507 ½
2010/2011 2 SK Slavia Orlová 1736 Tománek Pavel SK Boršice 1565 0
2010/2011 1 SK Slavia Orlová 1736 Lessy Tomáš ŠK Staré Město 1602 0
2010/2011 9 SK Slavia Orlová "D" 1736 Pavlíček Tomáš TJ Slovan Havířov "D" 1708 ½
2010/2011 8 SK Slavia Orlová "D" 1736 Kloza Jaroslav Jäkl Karviná "C" 1853 1
2010/2011 7 SK Slavia Orlová "D" 1736 Brzezny Petr OS Rychvald "B" 1678 ½
2010/2011 6 SK Slavia Orlová "D" 1736 Moczala Andrzej SK Slavia Orlová "E" 1250 1
2010/2011 5 SK Slavia Orlová "D" 1736 Vízner Jaroslav TJ Baník Havířov "C" 1945 0
2010/2011 4 SK Slavia Orlová "D" 1736 Wertheim Adolf TJ Slovan Havířov "C" 1719 ½
2010/2011 2 SK Slavia Orlová "D" 1736 Malyrz Ladislav Slavoj Český Těšín 2078 0
2010/2011 1 SK Slavia Orlová "D" 1736 Šíma Aleš TJ Viktorie Bohumín "B" 1776 ½
2010/2011 11 SK Slavia Orlová "C" 1736 Koval Karel BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1573 1
2010/2011 6 SK Slavia Orlová "C" 1736 Červenka Roman TJ Slovan Havířov "B" 1900 0
2010/2011 7 SK Slavia Orlová 1736 Marek Matyáš BŠŠ Frýdek-Místek 1893 0
2010/2011 6 SK Slavia Orlová 1736 Pistovčáková Aneta TŽ Třinec 1507 ½
2010/2011 5 SK Slavia Orlová 1736 Melzer Patrik TJ Slovan Havířov 1997 ½
2010/2011 4 SK Slavia Orlová 1736 Hofírek Benedikt ŠK Lokomotiva Brno 1906 0
2010/2011 3 SK Slavia Orlová 1736 Walek Petr TJ Náměšť nad Oslavou 1752 0
2010/2011 2 SK Slavia Orlová 1736 Tománek Pavel SK Boršice 1565 0
2010/2011 1 SK Slavia Orlová 1736 Lessy Tomáš ŠK Staré Město 1602 0
2009/2010 11 TZ Trinec 1573 Bartošová Veronika SK Lokomotiva Brno "C" 1323 1
2009/2010 10 TZ Trinec 1573 Jurásek Vojtěch SK Lokomotiva Brno "B" 1100 1
2009/2010 9 TZ Trinec 1573 Daněk Daniel SK Duras BVK Brno "B" 1100 1
2009/2010 8 TZ Trinec 1573 Zajíček Tomáš Rosada Prostejov 1414 1
2009/2010 7 TZ Trinec 1573 Rakušan Miroslav Sokol Postoupky "B" 1464 1
2009/2010 6 TZ Trinec 1573 Indra Josef Sokol Postoupky "A" 1360 1
2009/2010 5 TZ Trinec 1573 Blechová Lenka SK Veseli nad Moravou 1418 ½
2009/2010 4 TZ Trinec 1573 Slabá Lenka SK Borsice "B" 1297 ½
2009/2010 3 TZ Trinec 1573 Kubošová Jana Slavia Orlova "B" 1476 ½
2009/2010 2 TZ Trinec 1573 Phamová Xuan Vi SK Zlin 1100 1
2009/2010 1 TZ Trinec 1573 Štefaník Richard SK Stare Mesto "B" 1577 0
2009/2010 11 Slavia Orlová D 1573 Ptošek Jan Slavia Orlová C 1827 ½
2009/2010 10 Slavia Orlová D 1573 Havlík Vlastimil OS Rychvald 1874 1
2009/2010 9 Slavia Orlová D 1573 Chwastek Otto TJ Vendryně 1900 ½
2009/2010 8 Slavia Orlová D 1573 Podlesný Petr Baník Havířov B 2004 1
2009/2010 7 Slavia Orlová D 1573 Radecki Petr Inter Petrovice 2026 1
2009/2010 6 Slavia Orlová D 1573 Konečný Vladimír Jäkl Karviná B 1904 0
2009/2010 5 Slavia Orlová D 1573 Schoupal Edvard TŽ Třinec E 1951 ½
2009/2010 4 Slavia Orlová D 1573 Pisz Břetislav SK Stonava 1827 0
2009/2010 2 Slavia Orlová D 1573 Kantor Pavel Sokol Mosty u Jablunkova 1743 0
2009/2010 1 Slavia Orlová D 1573 Bok Tomáš Sokol Fryčovice 1748 0