Hráč Pachmann Aleš

Pachmann Aleš

User Pic
Jméno: Pachmann Aleš
Oddíl: ŠK Dopravní podnik Praha
Výkonnostní třída / Titul: M
Elo národní: 2280
Elo mezinárodní: 2305
ID: 127
FIDE ID: 306177
Rok narození: 1978
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 8 ŠK DP Praha D - EA Hotels 2305 2280 Čermák Jan ŠK Smíchov A 1917 1936 1
2019/2020 6 ŠK DP Praha D - EA Hotels 2305 2280 Mintěl Milan TJ Pankrác E 1977 2034 1
2019/2020 4 ŠK DP Praha D - EA Hotels 2305 2280 Domlátil Jiří ŠK Sokol Vyšehrad E 2118 2119 1
2019/2020 3 ŠK DP Praha D - EA Hotels 2305 2280 Trepka Jan ŠK Sokol Vyšehrad D 2189 2180 ½
2019/2020 2 ŠK DP Praha D - EA Hotels 2305 2280 Hrdina Robin TJ Kobylisy D 2255 2238 ½
2019/2020 1 ŠK DP Praha D - EA Hotels 2305 2280 Pták Pavel Dukla C 2048 2062 1
2019/2020 9 ŠK DP Praha C - VŠFS 2305 2280 Klupka Ondřej ŠK Sokol Vyšehrad F 1935 1940 1
2019/2020 8 ŠK DP Praha C - VŠFS 2305 2280 Korsa Jiří TJ Bohemians D 1873 1933 1
2019/2020 6 ŠK DP Praha C - VŠFS 2305 2280 Němec Igor Dukla B 1997 2016 ½
2019/2020 5 ŠK DP Praha C - VŠFS 2305 2280 Strnad Pavel Sokol Vršovice B 1889 1925 ½
2019/2020 4 ŠK DP Praha C - VŠFS 2305 2280 Starýchfojtů Josef Steinitz-Makabi Praha 1815 1897 1
2019/2020 3 ŠK DP Praha C - VŠFS 2305 2280 Anaškin Arsenij ŠK AURORA 2240 2230 ½
2019/2020 2 ŠK DP Praha C - VŠFS 2305 2280 Turková Karolína TJ Kobylisy C 1931 0 1
2019/2020 1 ŠK DP Praha C - VŠFS 2305 2280 Dolínek Vladimír Dukla D 1936 1925 1
2019/2020 9 ŠK DP Praha B - EA Hotels 2293 2280 Kotál Václav QCC České Budějovice 2184 2175 1
2019/2020 8 ŠK DP Praha B - EA Hotels 2293 2280 Zvára David TJ Spartak Vlašim 2134 2124 1
2019/2020 6 ŠK DP Praha B - EA Hotels 2284 2280 Maršálek Zdenek ŠK Zikuda Turnov B 2235 2226 1
2018/2019 9 ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2279 2276 Švarc Roman TJ Sokol Údlice 2012 1995 0
2018/2019 8 ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2279 2276 Janda Jiří TJ Kobylisy 2098 2122 1
2011/2012 6 ŠK Holdia DP Praha B 2277 2273 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín 2176 2175 1
2010/2011 11 ŠK Holdia DP Praha "B" 2271 Kroužel Jaroslav TJ Pankrác 2213 ½
2010/2011 10 ŠK Holdia DP Praha "B" 2271 Döring Robert TJ Slavia Hradec Králové 2187 ½
2010/2011 9 ŠK Holdia DP Praha "B" 2271 Škára Vladimír ERA-Poštovní spořitelna 2161 1
2010/2011 8 ŠK Holdia DP Praha "B" 2271 Turner Radek Šakal Kozolupy 2168 1