Hráč Zpěváková Jana

Zpěváková Jana

User Pic
Jméno: Zpěváková Jana
Oddíl: ŠK Staré Město
Výkonnostní třída / Titul: WFM
Elo národní: 2068
Elo mezinárodní: 2093
ID: 31179
FIDE ID: 334030
Rok narození: 1994
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 11 ŠK Lokomotiva Brno 2106 2066 ŠK GARDE Lipovec 1 soutěž
2019/2020 10 ŠK Lokomotiva Brno 2106 2066 Lakatoš Tomáš OREL Ořechov 2122 2175 ½ soutěž
2019/2020 9 ŠK Lokomotiva Brno 2104 2066 Kubík Michael SK Podlužan Prušánky z.s. 2240 2258 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK Lokomotiva Brno 2106 2066 Ševčík Leoš Spartak Adamov, z.s. 1966 1976 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Lokomotiva Brno 2114 2063 Koutný Petr TJ Vlčnov 2230 2142 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Lokomotiva Brno 2094 2063 Brázdil Roman Slavia Kroměříž B 2079 2055 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Lokomotiva Brno 2094 2063 Habina Martin ŠK Kuřim 2036 2004 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Lokomotiva Brno 2109 2063 Mlýnek Petr Jezdci Jundrov 2101 2110 0 soutěž
2019/2020 11 ŠK Staré Město 2106 2066 Kratochvíl Karel ŠK Gordic 2124 2131 ½ soutěž
2019/2020 10 ŠK Staré Město 2106 2066 Stonawski Igor Slavoj Český Těšín 1955 1946 0 soutěž
2019/2020 9 ŠK Staré Město 2104 2066 Sikora Jan TŽ Třinec 2181 2195 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK Staré Město 2104 2066 Mrva Marek TJ Ostrava 2133 2134 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Staré Město 2104 2066 Miča Marek BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2313 2171 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK Staré Město 2106 2066 Tikovský Alexandr Moravská Slavia Brno "B" 2177 2172 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Staré Město 2106 2063 Stančík Jakub Zbrojovka Vsetín 2085 2063 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK Staré Město 2094 2063 Zabystrzan Pavel SK Slavia Orlová 2242 2227 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Staré Město 2094 2063 Daniel Jiří Panda Rychnov n. K. 1997 2002 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Staré Město 2109 2063 Malík Jan ŠK Slavoj Poruba "B" 2291 2273 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK Dolní Němčí A 2094 2063 Kopčil Milan TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1966 1950 1 soutěž
2018/2019 11 ŠK Staré Město 2107 2039 Pavlík Petr TJ Tatran Litovel 1945 1940 1 soutěž
2018/2019 10 ŠK Staré Město 2093 2039 Mudrák Josef Slavia Kroměříž 2246 2237 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠK Staré Město 2093 2039 Veselý Tomáš 2222 ŠK Polabiny "C" 2047 2059 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK Staré Město 2076 2039 Tomaszewski Kacper SK Slavia Orlová 2281 0 0 soutěž
2018/2019 7 ŠK Staré Město 2076 2039 Sikorová Olga TŽ Třinec 2269 2253 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK Staré Město 2062 2039 Pavlíček Miroslav Panda Rychnov n. K. 1944 1944 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Staré Město 2046 2031 Sedláček Oldřich ŠK Gordic 2219 2208 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK Staré Město 2052 2031 Krejča Jakub Šachy Hošťálková 2155 2149 0 soutěž
2018/2019 2 ŠK Staré Město 2052 2031 Skácelík Petr Jezdci Jundrov 2183 2178 1 soutěž
2018/2019 11 Moravska Slavia Brno B 2093 2039 Lipavský Dušan SK Vysoke Myto 1941 1962 ½ soutěž
2018/2019 10 Moravska Slavia Brno B 2093 2039 Schaffer David TJ Stefanydes Policka 1669 1676 1 soutěž
2018/2019 8 Moravska Slavia Brno B 2076 2039 Hospodka Josef TJ CHS Chotebor 1934 1952 1 soutěž
2018/2019 4 Moravska Slavia Brno B 2046 2031 Fiala Jan Rapid Pardubice 1566 1548 1 soutěž
2018/2019 3 Moravska Slavia Brno B 2052 2031 Kronowetter Bořivoj Sokol Kolin 1974 1981 0 soutěž
2018/2019 7 ŠK Dolní Němčí A 2062 2039 Vrtal Jaroslav SK Boršice B 2018 2012 0 soutěž
2018/2019 5 ŠK Dolní Němčí A 2046 2031 Trávníček Jaroslav SK EMKaD Holešov A 1817 1777 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK Dolní Němčí A 2052 2031 Rafaja Marek ŠK Holešov B 1947 1916 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠK Dolní Němčí A 2056 2031 Moštěk Jan TJ Vlčnov B 1864 1805 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠK Staré Město 2093 2036 Marečková Martina Panda Rychnov nad Kněžnou A 2138 2114 1 soutěž
2017/2018 9 ŠK Staré Město 2093 2036 Kawulok Marek Slavoj Český Těšín 2147 2153 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Staré Město 2084 2036 Krejča Jakub Šachy Hošťálková 2114 2112 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Staré Město 2084 2036 Kapusta Petr Slavia Kroměříž 2131 2111 1 soutěž
2017/2018 2 ŠK Staré Město 2093 2036 Weissmann Lukáš BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2154 2156 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK Staré Město 2086 2042 Hladík Oto TJ Ostrava "A" 2177 2176 0 soutěž
2017/2018 8 Moravská Slavia Brno B 2084 2036 Kovařík Matyáš Zbrojovka Vsetín 1833 1889 0 soutěž
2017/2018 4 Moravská Slavia Brno B 2093 2036 Petřík Petr TJ SLAVIA Kroměříž B 2048 2053 0 soutěž
2017/2018 3 Moravská Slavia Brno B 2093 2036 Dufek Martin VSK Universita Brno 1852 1823 1 soutěž
2016/2017 11 ŠK Staré Město D 2055 2052 Kašík Miroslav Slavia Kroměříž C 1930 1951 ½ soutěž
2016/2017 10 ŠK Staré Město D 2055 2052 Doležal Karel ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2002 1994 ½ soutěž
2016/2017 8 ŠK Staré Město D 2055 2052 Stančík Jakub ŠK Zbrojovka Vsetín B 1956 1968 1 soutěž
2016/2017 7 ŠK Staré Město D 2055 2052 Volčík Luděk SK Boršice A 2073 2061 1 soutěž
2016/2017 6 ŠK Staré Město D 2055 2052 Machalík Marek Sokol Postoupky A 1907 1890 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠK Staré Město D 2055 2052 Kičmer Petr TJ Vlčnov A 2206 2197 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠK Staré Město D 2055 2052 Tomčík Libor TJ Valašské Meziříčí A 1945 1 soutěž
2016/2017 8 �K Star� M�sto B 2055 2052 Beneš Miroslav Slavia Krom��� B 2025 2017 0 soutěž
2016/2017 6 �K Star� M�sto B 2055 2052 Mižák Ján Spartak Adamov 1944 1923 1 soutěž
2016/2017 4 �K Star� M�sto B 2055 2052 Gabryš Lukáš Zbrojovka Vset�n 1895 1940 1 soutěž
2016/2017 3 �K Star� M�sto B 2055 2052 Plšek Pavel �achy Ho���lkov� 1971 1953 1 soutěž
2016/2017 2 �K Star� M�sto B 2055 2052 Zabloudil Radek MKS Vy�kov 1770 1770 1 soutěž
2016/2017 5 ŠK Staré Město 2055 2052 Sikorová Olga TŽ Třinec 2222 2236 1 soutěž
2015/2016 10 ŠK Staré Město "B" 2055 2052 Sokol Postoupky 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK Staré Město "B" 2055 2052 Jarolím Jan ŠK Slavoj Poruba "B" 1945 1947 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Staré Město "B" 2055 2052 Krupa Radim ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2031 2052 0 soutěž
2015/2016 1 ŠK Staré Město "B" 2055 2052 Kaminský Rudolf TJ Slovan Havířov 2112 2053 0 soutěž
2015/2016 4 ŠK Staré Město "A" 2055 2052 Koutný Petr ŠK Zlín "A" 2141 2113 0 soutěž
2014/2015 11 ŠK Staré Město „A“ 2028 2045 Skácelík Petr ŠK Duras BVK „A“ 2136 2158 0 soutěž
2014/2015 10 ŠK Staré Město „A“ 2028 2045 Kuboš Rostislav SK Slavia Orlová „A“ 2194 2189 0 soutěž
2014/2015 9 ŠK Staré Město „A“ 2028 2045 Musil Vítězslav Agentura 64 Grygov „A“ 2008 2005 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK Staré Město „A“ 2028 2045 Beneš Miroslav ŠK Zlín „A“ 1935 1945 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠK Staré Město B 2028 2045 Brázdil Roman Sokol Postoupky 2119 2112 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK Staré Město B 2028 2045 Tikovský Alexandr Moravská Slavia Brno 2208 2222 0 soutěž
2014/2015 7 ŠK Staré Město B 2028 2045 Kuchynka Luboš ŠK Hustopeče 1983 1966 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK Staré Město B 2028 2045 Malčánek Jan Slavia Kroměříž B 2030 2031 0 soutěž
2014/2015 1 ŠK Staré Město B 2028 2045 Hudaček Josef TJ Podlužan Prušánky 2037 2066 0 soutěž
2013/2014 1 ŠK Staré Město “A“ 1952 1983 Kaňáková Natálie BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 1876 1926 0 soutěž
2013/2014 11 ŠK Staré Město D 1952 1983 Rafaja Marek ŠK Holešov A 2028 2080 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK Staré Město D 1952 1983 Machalík Marek Sokol Postoupky B 1949 1952 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK Staré Město D 1952 1983 Navrátilík Pavel Slavia Kroměříž C 2142 2152 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK Staré Město D 1952 1983 Škrobák Petr TJ Gumárny Zubří 1820 1866 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK Staré Město D 1952 1983 Hrabovský Vladimír TJ Sokol Francova Lhota A 1936 1934 0 soutěž
2013/2014 5 ŠK Staré Město D 1952 1983 Balážec Ludovít ŠK Zlín C 1954 1961 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK Staré Město D 1952 1983 Studený Radovan ŠK Staré Město C 2100 2105 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK Staré Město D 1952 1983 Kunc Miroslav ŠK Zlínterm Zlín A 2053 2047 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK Staré Město B 1952 1983 Handl Martin ŠK GARDE Lipovec 2088 2089 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK Staré Město B 1952 1983 Mlýnek Petr ŠK Duras BVK Královo Pole B 2214 2211 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK Staré Město B 1952 1983 Večeřa Petr Sokol Postoupky 2068 2062 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK Staré Město B 1952 1983 Richterová Nataša ŠK Lokomotiva Brno B 2058 2080 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK Staré Město B 1952 1983 Mayer Josef TJ Podlužan Prušánky 2063 2042 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK Staré Město B 1952 1983 Masák Pavel Moravská Slavia Brno 2039 2035 1 soutěž
2012/2013 11 ŠK Staré Město B 1905 1967 Beneš Miroslav ŠK Zlín B 1967 1963 ½ soutěž
2012/2013 10 ŠK Staré Město B 1905 1967 Křena Bohuslav ŠK KME-DDM Kuřim 1918 1928 1 soutěž
2012/2013 9 ŠK Staré Město B 1905 1967 Bednář Jakub ŠK Lokomotiva Brno A 2159 2147 0 soutěž
2012/2013 8 ŠK Staré Město B 1905 1967 Navrátil Josef TJ ŠK Veselí nad Moravou 2070 2038 0 soutěž
2012/2013 6 ŠK Staré Město B 1905 1967 Trmač Radek TJ Spartak Adamov 1774 1756 1 soutěž
2012/2013 5 ŠK Staré Město B 1905 1967 Kozojed Vlastislav TJ FS NAPAJEDLA 1901 1930 1 soutěž
2012/2013 4 ŠK Staré Město B 1905 1967 Hlíva Tomáš ŠK Staré Město C 1953 ½ soutěž
2012/2013 2 ŠK Staré Město B 1905 1967 Donnert Milan ŠK Duras BVK B 2144 2150 1 soutěž
2012/2013 11 ŠK Staré Město E 1905 1967 Karlík Ondřej TJ Sokol Hošťálková A 2111 2196 1 soutěž
2012/2013 10 ŠK Staré Město E 1905 1967 Parák Dominik ŠK Zbrojovka Vsetín A 2090 2071 0 soutěž
2012/2013 9 ŠK Staré Město E 1905 1967 Rafaja Marek ŠK Holešov A 2022 2065 ½ soutěž
2012/2013 8 ŠK Staré Město E 1905 1967 Kubín Petr TJ Gumárny Zubří 2020 2031 0 soutěž
2012/2013 7 ŠK Staré Město E 1905 1967 Zvardoň Petr TJ Sokol Francova Lhota A 2024 2032 0 soutěž
2012/2013 6 ŠK Staré Město E 1905 1967 Beneš Miroslav ŠK Zlín C 1967 1963 0 soutěž
2012/2013 5 ŠK Staré Město E 1905 1967 Viták Pavel CHESSMONT Rožnov p.R. A 2191 2183 0 soutěž
2012/2013 4 ŠK Staré Město E 1905 1967 Staufčík Robert ŠK Staré Město D 2151 2146 0 soutěž
2012/2013 1 ŠK Staré Město E 1905 1967 Kunc Miroslav ŠK Zlínterm Zlín A 2070 2071 ½ soutěž
2011/2012 11 ŠK Staré Město E 1866 1935 Bosák Jan ŠK Zbrojovka Vsetín A 2163 2153 0 soutěž
2011/2012 10 ŠK Staré Město E 1866 1935 Náplava Pavel SK Boršice B 1980 2015 ½ soutěž
2011/2012 9 ŠK Staré Město E 1866 1935 Foukal Jiří TJ Gumárny Zubří 1915 1941 ½ soutěž
2011/2012 8 ŠK Staré Město E 1866 1935 Dungl Martin TJ Sokol Postoupky A 2001 2048 0 soutěž
2011/2012 7 ŠK Staré Město E 1866 1935 Veselý Miroslav ŠK Zlín D 2039 2027 0 soutěž
2011/2012 6 ŠK Staré Město E 1866 1935 Doležal Karel TJ Sokol Francova Lhota A 2018 2024 ½ soutěž
2011/2012 5 ŠK Staré Město E 1866 1935 Malčánek Jan CHESSMONT Rožnov p. R. A 1943 2016 0 soutěž
2011/2012 2 ŠK Staré Město E 1866 1935 Kolouch Jiří TJ Vlčnov A 1882 1 soutěž
2011/2012 1 ŠK Staré Město E 1866 1935 Sojka Aleš ŠK Holešov A 2094 2093 0 soutěž
2011/2012 11 ŠK Staré Město F 1866 1935 Mikulčík Josef Spartak Uherský Brod 1847 1857 1 soutěž
2011/2012 10 ŠK Staré Město F 1866 1935 Plšek Miroslav TJ FS Napajedla B 2112 2125 1 soutěž
2011/2012 9 ŠK Staré Město F 1866 1935 Jablečník Gustav Slavia Kroměříž C 2102 2100 0 soutěž
2011/2012 8 ŠK Staré Město F 1866 1935 Podešva Antonín TJ Dolní Němčí 1877 1 soutěž
2011/2012 7 ŠK Staré Město F 1866 1935 Staňa Marek TJ Vlčnov B 1926 2077 0 soutěž
2011/2012 5 ŠK Staré Město F 1866 1935 Major Robert TJ Bojkovice A 1845 1 soutěž
2011/2012 3 ŠK Staré Město F 1866 1935 Rojar Libor TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1962 1930 0 soutěž
2011/2012 2 ŠK Staré Město F 1866 1935 Šaňák František SK Boršice C 1929 1868 ½ soutěž
2011/2012 1 ŠK Staré Město F 1866 1935 Navrátilík Pavel TJ Sokol Postoupky B 2102 2095 0 soutěž
2010/2011 7 ŠK Staré Město 1765 Krauskopfová Lenka ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1943 1 soutěž
2010/2011 6 ŠK Staré Město 1765 Hollan Martin SK OAZA Praha 1543 1 soutěž
2010/2011 5 ŠK Staré Město 1765 Kalužný Matyáš Sokol Údlice 1879 1 soutěž
2010/2011 4 ŠK Staré Město 1765 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice 1853 0 soutěž
2010/2011 3 ŠK Staré Město 1765 Phamová Xuan Mai SK Boršice 1900 1 soutěž
2010/2011 2 ŠK Staré Město 1765 Gnida Patrik TŽ Třinec 1850 0 soutěž
2010/2011 1 ŠK Staré Město 1765 Nytra Petr SK Slavia Orlová 1923 1 soutěž
2010/2011 9 Spartak Uherský Brod 1765 Krejčiřík Radim TJ FS Napajedla A 1833 1 soutěž
2010/2011 7 Spartak Uherský Brod 1765 Filák Josef ŠO TJ Francova Lhota A 1902 ½ soutěž
2010/2011 2 Spartak Uherský Brod 1765 Ševela Vladimír ŠK Holešov B 1812 1 soutěž
2010/2011 1 Spartak Uherský Brod 1765 Phamová Xuan Mai ŠK Zlín D 1900 ½ soutěž
2010/2011 11 ŠK Staré Město F 1765 Krejčí Petr ŠO TJ Zborovice A 1859 0 soutěž
2010/2011 10 ŠK Staré Město F 1765 Moštěk Jan TJ Vlčnov A 1788 0 soutěž
2010/2011 8 ŠK Staré Město F 1765 Butula Miroslav Slavia Kroměříž C 1944 0 soutěž
2010/2011 7 ŠK Staré Město F 1765 Šaňák František ŠO Kunovice A 1892 1 soutěž
2010/2011 6 ŠK Staré Město F 1765 Palášek Jan TJ Sokol Postoupky B 1772 ½ soutěž
2010/2011 5 ŠK Staré Město F 1765 Podešva Antonín TJ Dolní Němčí 1901 ½ soutěž
2010/2011 4 ŠK Staré Město F 1765 Petrželka Josef TJ Polešovice 2272 0 soutěž
2010/2011 2 ŠK Staré Město F 1765 Plášek Radim TJ Bojkovice A 1915 1 soutěž
2010/2011 1 ŠK Staré Město F 1765 Pfeffer Erik SK Boršice C 1936 ½ soutěž
2010/2011 7 ŠK Staré Město 1765 Maříková Jana TJ Náměšť nad Oslavou 2017 1 soutěž
2010/2011 6 ŠK Staré Město 1765 Blahynka Martin ŠK Lokomotiva Brno 1951 0 soutěž
2010/2011 5 ŠK Staré Město 1765 Phamová Xuan Mai SK Boršice 1900 1 soutěž
2010/2011 4 ŠK Staré Město 1765 Pavelek Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek 1943 0 soutěž
2010/2011 3 ŠK Staré Město 1765 Gnida Patrik TŽ Třinec 1850 0 soutěž
2010/2011 2 ŠK Staré Město 1765 Melzer Patrik TJ Slovan Havířov 1997 1 soutěž
2010/2011 1 ŠK Staré Město 1765 Nytra Petr SK Slavia Orlová 1923 1 soutěž
2009/2010 7 ŠK Staré Město 1632 Kopřiva Martin TJ Union Plzeň 1463 ½ soutěž
2009/2010 6 ŠK Staré Město 1632 Mazur Dominik ŠK Most 1616 1 soutěž
2009/2010 5 ŠK Staré Město 1632 Krásný Drahomír TJ Sokol Údlice 1935 0 soutěž
2009/2010 4 ŠK Staré Město 1632 Krejčí Martin TJ Spartak Vlašim 1846 ½ soutěž
2009/2010 3 ŠK Staré Město 1632 Krásenský Jakub Sokol Bedřichov 1514 0 soutěž
2009/2010 2 ŠK Staré Město 1632 Týn Marek TJ Slovan Havířov 1932 0 soutěž
2009/2010 1 ŠK Staré Město 1632 Macháň Jan ŠŠ Panda Rychnov n.Kn. 1805 0 soutěž
2009/2010 11 SK Stare Mesto E 1632 Vidlář Pavel SO Slavia-Fatra 1978 ½ soutěž
2009/2010 9 SK Stare Mesto E 1632 Balážec Ludovít SK Zlin D 1969 0 soutěž
2009/2010 8 SK Stare Mesto E 1632 Šebela Ladislav SK Borsice B 1830 0 soutěž
2009/2010 7 SK Stare Mesto E 1632 Solanský Václav CHESSMONT Roznov 1901 1 soutěž
2009/2010 5 SK Stare Mesto E 1632 Ryšavý Jan TJ Sokol Postoupky 1839 ½ soutěž
2009/2010 4 SK Stare Mesto E 1632 Štefanko Igor SK Stare Mesto D 1885 1 soutěž
2009/2010 3 SK Stare Mesto E 1632 Havránek Michal SK Borsice A 2025 1 soutěž
2009/2010 2 SK Stare Mesto E 1632 Valešová Šárka SK Zlin C 1821 1 soutěž
2009/2010 1 SK Stare Mesto E 1632 Gargulák Jaroslav TJ Sokol Franc. Lhota 1726 1 soutěž
2009/2010 7 ŠK Staré Město 1632 Musil Jiří ŠK Lokomotiva Brno 1852 0 soutěž
2009/2010 6 ŠK Staré Město 1632 Krásenský Jakub Sokol Bedřichov 1514 0 soutěž
2009/2010 5 ŠK Staré Město 1632 Náplava Pavel SK Boršice 1914 0 soutěž
2009/2010 4 ŠK Staré Město 1632 Luczyk Petr SK Slavia Orlova 1892 1 soutěž
2009/2010 3 ŠK Staré Město 1632 Týn Marek TJ Slovan Havířov 1932 0 soutěž
2009/2010 2 ŠK Staré Město 1632 Bujnošek Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek 1955 0 soutěž
2009/2010 1 ŠK Staré Město 1632 Macháň Jan ŠŠ Panda Rychnov n/Kn. 1805 0 soutěž
2009/2010 11 Spartak Uherský Brod 1632 Volčík Stanislav SK Boršice C 1771 1 soutěž
2009/2010 10 Spartak Uherský Brod 1632 Churý Petr TJ Polešovice 1792 1 soutěž
2009/2010 8 Spartak Uherský Brod 1632 Palášek Jan TJ Sokol Postoupky B 1838 1 soutěž
2009/2010 7 Spartak Uherský Brod 1632 Javor Jan TJ Vlčnov A 1790 1 soutěž
2009/2010 5 Spartak Uherský Brod 1632 Hruška Karel TJ Lokom. Uherský Ostroh 1896 ½ soutěž
2009/2010 4 Spartak Uherský Brod 1632 Stašiak Josef TJ Sokol Kvasice 1674 1 soutěž
2009/2010 2 Spartak Uherský Brod 1632 Bačák Petr ŠO TJ Zborovice A 1838 0 soutěž
2009/2010 1 Spartak Uherský Brod 1632 Boček Tomáš TJ Mařatice 1656 1 soutěž
2008/2009 9 Staré Město G 1741 Macků Lubomír Osvětimany A 1586 1 soutěž
2008/2009 8 Staré Město G 1741 Kadlček Pavel Dolní Němčí 1574 1 soutěž
2008/2009 6 Staré Město G 1741 Skupina Josef Boršice D 1477 0 soutěž
2008/2009 5 Staré Město G 1741 Šácha Milan Kunovice A 1766 1 soutěž
2008/2009 4 Staré Město G 1741 Vaňhara Jiří Bojkovice B 1773 0 soutěž
2008/2009 3 Staré Město G 1741 Esterka Jan Vlčnov B 1881 ½ soutěž
2008/2009 2 Staré Město G 1741 Štefaník Petr Hluk A 1446 1 soutěž
2008/2009 1 Staré Město G 1741 Pikner Jindřich Staré Město H 1393 0 soutěž
2008/2009 11 SK Stare Mesto "A" 1741 Stachoň Martin TJ Sokol Postoupky 1662 0 soutěž
2008/2009 10 SK Stare Mesto "A" 1741 Fargač Martin TZ Trinec 1388 1 soutěž
2008/2009 9 SK Stare Mesto "A" 1741 Vičarová Veronika SK Rošáda Prostějov 1414 ½ soutěž
2008/2009 8 SK Stare Mesto "A" 1741 Vražina Petr TJ Tatran Postorna 1100 1 soutěž
2008/2009 7 SK Stare Mesto "A" 1741 Borufka Roman TJ ŠK Veseli nad Moravou 1473 ½ soutěž
2008/2009 6 SK Stare Mesto "A" 1741 Oborný Tomáš SO TJ VOKD Poruba 1100 1 soutěž
2008/2009 5 SK Stare Mesto "A" 1741 Chrostek Lukáš ŠK TJ MSA Dolni Benesov 1733 ½ soutěž
2008/2009 4 SK Stare Mesto "A" 1741 Mrkus František SK Stare Mesto "B" 1374 ½ soutěž
2008/2009 3 SK Stare Mesto "A" 1741 Tománek Pavel SK Borsice "B" 1405 1 soutěž
2008/2009 2 SK Stare Mesto "A" 1741 Bartošová Veronika SK Lokomotiva Brno "C" 1323 1 soutěž
2008/2009 1 SK Stare Mesto "A" 1741 Ondračka Václav SK Lokomotiva Brno "B" 1521 0 soutěž
2008/2009 10 Spartak Uherský Brod 1741 Blaha Bohuslav ŠK Staré Město F 1828 1 soutěž
2008/2009 7 Spartak Uherský Brod 1741 Šimčík Jan TJ Vlčnov A 1803 0 soutěž
2008/2009 5 Spartak Uherský Brod 1741 Petr Jiří TJ Sokol Postoupky B 1917 ½ soutěž
2008/2009 3 Spartak Uherský Brod 1741 Holík Miroslav TJ Mařatice 1637 0 soutěž
2008/2009 2 Spartak Uherský Brod 1741 Míša Stanislav TJ Polešovice 1927 0 soutěž
2008/2009 1 Spartak Uherský Brod 1741 Jakubec Jiří TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1753 ½ soutěž
2007/2008 11 SK SSS Stare Mesto B 1250 Košťálek Filip SO TJ VOKD Ostrava-Poruba 1100 ½ soutěž
2007/2008 10 SK SSS Stare Mesto B 1250 Stachoň Martin TJ Sokol Postoupky A 1473 0 soutěž
2007/2008 9 SK SSS Stare Mesto B 1250 Dihel Martin SK TJ MSA Dolni Benesov 1533 1 soutěž
2007/2008 8 SK SSS Stare Mesto B 1250 Pavlíček Tomáš TJ Slovan Havirov 1633 0 soutěž
2007/2008 7 SK SSS Stare Mesto B 1250 Pavelek Tomáš BSS Frydek-Mistek C 1794 0 soutěž
2007/2008 6 SK SSS Stare Mesto B 1250 Fiala Petr BSS Frydek-Mistek D 1736 ½ soutěž
2007/2008 5 SK SSS Stare Mesto B 1250 Sikora Lukáš SK Lokomotiva Brno B 1613 1 soutěž
2007/2008 4 SK SSS Stare Mesto B 1250 Prášek Tomáš TJ Tatran Postorna 1468 0 soutěž
2007/2008 3 SK SSS Stare Mesto B 1250 Šimoník Adam TJ SK Veseli nad Moravou 1505 0 soutěž
2007/2008 2 SK SSS Stare Mesto B 1250 Pfeffer Dominik SK Borsice B 1726 0 soutěž
2007/2008 1 ŠK SŠŠ Staré Město A 1250 Ondračka Václav Šachový klub Lokomotiva Brno 1552 ½ soutěž
2007/2008 3 Staré Město J 1250 Hlaváček Radek Staré Město H 1250 1 soutěž
2007/2008 2 Staré Město J 1250 Ondrůšek Radek Osvětimany B 1266 1 soutěž
2007/2008 1 Staré Město J 1250 Růsek Jaroslav Hluk B 1448 1 soutěž
2007/2008 6 Staré Město G 1250 Marek Tomáš Bojkovice B 1444 1 soutěž
2007/2008 7 Staré Město J 1250 Tichopádek Miroslav Hluk B 1 soutěž
2007/2008 5 Staré Město J 1250 Fusková Martina Staré Město H 1476 ½ soutěž
2007/2008 4 Staré Město J 1250 Skrášek Adam Kunovice B 1100 1 soutěž
2007/2008 3 Staré Město J 1250 Tomášů Robin Boršice E 1257 1 soutěž
2007/2008 2 Staré Město J 1250 Podškubka Ondřej Vlčnov C 1 soutěž
2007/2008 1 Staré Město J 1250 Sedlář Adam Staré Město I 1250 1 soutěž
2007/2008 2 ŠK SŠŠ Staré Město A 1250 Ondračka Václav Šachový klub Lokomotiva Brno 1552 ½ soutěž
2007/2008 1 ŠK SŠŠ Staré Město A 1250 Pfeffer Erik SK Boršice A 1717 0 soutěž