Hráč Veselý Libor

Veselý Libor

User Pic
Jméno: Veselý Libor
Oddíl: ŠK Slavoj Poruba
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2216
Elo mezinárodní: 2201
ID: 12925
FIDE ID: 321206
Rok narození: 1987
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 4 ŠK Slavoj Poruba "B" 2201 2216 Kulovaná Eva ŠK Gordic 2185 2205 1
2019/2020 2 ŠK Slavoj Poruba "B" 2199 2216 Fargač Martin TŽ Třinec 2259 2241 ½
2019/2020 1 ŠK Slavoj Poruba "B" 2216 2216 Babula Vlastimil ŠK Staré Město 1906 1939 0
2018/2019 6 TJ Ostrava 2210 2214 Pilch Roman TŽ Třinec 2176 2160 ½
2018/2019 11 Slavoj Poruba "B" 2204 2214 Sieber Martin SK Slavia Orlová "B" 2078 2097 1
2018/2019 10 Slavoj Poruba "B" 2204 2214 Rambousek Jan KVS EKODIVIZE Opava 1995 2003 1
2018/2019 8 Slavoj Poruba "B" 2198 2214 Bulava Petr Baník Havířov 2037 2032 1
2018/2019 7 Slavoj Poruba "B" 2210 2214 Tymrakiewicz Rafal TŽ Třinec "B" 2218 0 0
2018/2019 5 Slavoj Poruba "B" 2196 2207 Hladík Oto Labortech Ostrava "B" 2155 2165 1
2018/2019 4 Slavoj Poruba "B" 2196 2207 Káňa Pavel ŠK Karviná 2018 2031 1
2018/2019 3 Slavoj Poruba "B" 2209 2207 Miča Marek BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2087 2135 0
2018/2019 1 Slavoj Poruba "B" 2202 2207 Valenčík Jozef TJ Slovan Havířov 2102 2083 1
2017/2018 7 ŠK Slavoj Poruba "B" 2215 2209 Přenosil Jiří AŠK DA Olomouc "A" 1969 1990 ½
2017/2018 6 ŠK Slavoj Poruba "B" 2215 2209 Sikorová Olga TŽ Třinec "B" 2222 2236 ½
2017/2018 5 ŠK Slavoj Poruba "B" 2215 2209 Štukner Šimon BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2132 2120 ½
2017/2018 3 ŠK Slavoj Poruba "B" 2215 2209 Kaminský Rudolf TJ Slovan Havířov "A" 2112 2053 ½
2017/2018 2 ŠK Slavoj Poruba "B" 2215 2209 Slanina Miroslav TJ Sokol Dobrá „A“ 2159 2156 ½
2017/2018 1 ŠK Slavoj Poruba "B" 2215 2209 Kaňok Jaroslav Labortech Ostrava "B" 2149 2181 ½
2016/2017 11 ŠK Slavoj Poruba "B" 2215 2209 Suchánek Miroslav ŠK TJ Dolní Benešov 2098 2111 ½
2016/2017 10 ŠK Slavoj Poruba "B" 2215 2209 Kaminský Rudolf TJ Slovan Havířov 2112 2053 ½
2016/2017 9 ŠK Slavoj Poruba "B" 2215 2209 Švéda Jiří TJ ŠK DUE POP Uničov 1884 1923 1
2016/2017 7 ŠK Slavoj Poruba "B" 2215 2209 Valenta Vít TJ Sokol Velké Losiny 2076 2068 1
2016/2017 6 ŠK Slavoj Poruba "B" 2215 2209 Janyška Pavel Sokol Vrbno p/P 2162 2132 1
2016/2017 5 ŠK Slavoj Poruba "B" 2215 2209 Sobek Jaroslav Šachový klub Karviná 2243 2251 0
2016/2017 4 ŠK Slavoj Poruba "B" 2215 2209 Sikora Jan TŽ Třinec "B" 2252 2210 ½
2016/2017 3 ŠK Slavoj Poruba "B" 2215 2209 Kawulok Marek Slavoj Český Těšín 2142 2153 0
2016/2017 2 ŠK Slavoj Poruba "B" 2215 2209 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová 2234 2226 0
2016/2017 1 ŠK Slavoj Poruba "B" 2215 2209 Štěpán Patrik Sokol Dobrá 2001 1971 1
2016/2017 10 TJ Ostrava 2215 2209 Bažant Petr ŠK Staré Město 2332 2340 1
2016/2017 9 TJ Ostrava 2215 2209 Piesik Piotr BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2289 0
2016/2017 7 TJ Ostrava 2215 2209 Bureš Martin Baník Havířov 2089 2096 1
2016/2017 6 TJ Ostrava 2215 2209 Fuksík Jakub Agentura 64 Grygov 2169 2197 ½
2016/2017 2 TJ Ostrava 2215 2209 Chytilek Roman TŽ Třinec 2328 2337 0
2016/2017 1 TJ Ostrava 2215 2209 Vyskočil Neklan Moravská Slavia Brno 2342 2343 ½
2015/2016 10 ŠK Slavoj Poruba "B" 2215 2209 Mudrák Josef Sokol Hošťálková 2298 2295 ½
2015/2016 9 ŠK Slavoj Poruba "B" 2215 2209 Urbanski Grzegorz Slavoj Český Těšín 2255 2207 1
2015/2016 8 ŠK Slavoj Poruba "B" 2215 2209 Bažant Petr ŠK Staré Město "B" 2332 2340 0
2015/2016 7 ŠK Slavoj Poruba "B" 2215 2209 Motúz Karol Zbrojovka Vsetín 2312 ½
2015/2016 6 ŠK Slavoj Poruba "B" 2215 2209 Nábělek Marek ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2260 2264 ½
2015/2016 5 ŠK Slavoj Poruba "B" 2215 2209 Szwed Jacek TŽ Třinec "B" 2392 ½
2015/2016 4 ŠK Slavoj Poruba "B" 2215 2209 Neděla Vlastimil TJ Slovan Havířov 2329 2342 0
2015/2016 2 ŠK Slavoj Poruba "B" 2215 2209 Dvořák Martin Sokol Postoupky 2210 2185 ½
2015/2016 1 ŠK Slavoj Poruba "B" 2215 2209 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž "B" 2262 2237 ½
2014/2015 11 ŠK Slavoj Poruba "B" 2197 2209 Neděla Vlastimil TJ Slovan Havířov 2312 2308 ½
2014/2015 10 ŠK Slavoj Poruba "B" 2197 2209 Rabatin Jakub TJ Ostrava "A" 2226 2231 0
2014/2015 9 ŠK Slavoj Poruba "B" 2197 2209 Jaworski Miroslaw Labortech Ostrava "B" 2278 2335 1
2014/2015 8 ŠK Slavoj Poruba "B" 2197 2209 Sikorová Olga TŽ Třinec "B" 2282 2256 ½
2014/2015 6 ŠK Slavoj Poruba "B" 2197 2209 Surman Martin ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2209 ½
2014/2015 5 ŠK Slavoj Poruba "B" 2197 2209 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá 2159 2162 1
2014/2015 4 ŠK Slavoj Poruba "B" 2197 2209 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová "B" 2237 2248 0
2014/2015 2 ŠK Slavoj Poruba "B" 2197 2209 Kičmer Petr Baník Havířov 2223 2218 1
2014/2015 1 ŠK Slavoj Poruba "B" 2197 2209 Viták Pavel Zbrojovka Vsetín 2204 2213 0
2013/2014 11 TJ Ostrava 2190 2206 Buchníček Petr ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2309 2305 1
2013/2014 6 TJ Ostrava 2190 2206 Rabatin Jakub BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2243 2261 0
2013/2014 5 TJ Ostrava 2190 2206 Vojtek Vladimír ŠK Zlín “A“ 2281 0
2013/2014 10 TJ VOKD Poruba 2190 2206 Cagašík Tomáš Agentura Garde Calcio Olomouc 2235 2238 1
2013/2014 8 TJ VOKD Poruba 2190 2206 Pala Vladimír TJ Sokol Hošťálkova 2276 2258 1
2013/2014 7 TJ VOKD Poruba 2190 2206 Čempel Jaroslav Baník Havířov "A" 2188 2177 ½
2013/2014 6 TJ VOKD Poruba 2190 2206 Slanina Miroslav Sokol Dobrá 2164 2164 ½
2013/2014 5 TJ VOKD Poruba 2190 2206 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová "B" 2211 2232 ½
2013/2014 4 TJ VOKD Poruba 2190 2206 Roubalík Jakub ŠK Zlín "B" 2329 2346 0
2013/2014 3 TJ VOKD Poruba 2190 2206 Jaworski Miroslaw TJ Slovan Havířov 2281 2335 ½
2013/2014 2 TJ VOKD Poruba 2190 2206 Piesik Piotr ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2207 ½
2013/2014 1 TJ VOKD Poruba 2190 2206 Černín Radim KVS EKODIVIZE Opava 2265 2270 0
2012/2013 11 TJ VOKD Poruba 2198 2221 Rabatin Jakub TJ Ostrava 2209 2238 0
2012/2013 9 TJ VOKD Poruba 2198 2221 Kuboš Rostislav SK Slavia Orlová "B" 2215 2203 0
2012/2013 8 TJ VOKD Poruba 2198 2221 Černín Radim KVS EKODIVIZE Opava 2277 2284 ½
2012/2013 7 TJ VOKD Poruba 2198 2221 Sikora Jan TŽ Třinec 2200 2197 ½
2012/2013 5 TJ VOKD Poruba 2198 2221 Karlík Ondřej Sokol Postoupky 2111 2196 1
2012/2013 3 TJ VOKD Poruba 2198 2221 Pacl Václav TJ Slovan Havířov 2136 2128 ½
2012/2013 2 TJ VOKD Poruba 2198 2221 Fiřt Stanislav Labortech Ostrava "B" 2290 2278 1
2012/2013 1 TJ VOKD Poruba 2198 2221 Baier Pavel Baník Havířov "A" 2101 2111 ½
2011/2012 11 VOKD Poruba "B" 2157 2195 Neuschl Zdeněk Mittal Ostrava "B" 2137 2126 1
2011/2012 9 VOKD Poruba "B" 2157 2195 Trombík Karel SK Slavia Orlová "B" 2002 1959 0
2011/2012 8 VOKD Poruba "B" 2157 2195 Hromádka Jaromír TJ Mořkov "A" 1672 1
2011/2012 7 VOKD Poruba "B" 2157 2195 Milián Milan TJ Město Albrechtice 1855 1844 1
2011/2012 6 VOKD Poruba "B" 2157 2195 Kantor Pavel ŠO TJ Mosty u Jablunkova "A" 1782 1
2011/2012 10 TJ VOKD Poruba 2157 2195 Frolík Martin TŽ Třinec 2197 2197 ½
2011/2012 9 TJ VOKD Poruba 2157 2195 Hladík Oto Mittal Ostrava 2189 2206 1
2011/2012 8 TJ VOKD Poruba 2157 2195 Weczerek Marek MSA Dolní Benešov 2095 2057 ½
2011/2012 7 TJ VOKD Poruba 2157 2195 Švancara Petr Garde Calcio Olomouc 2137 2110 1
2011/2012 6 TJ VOKD Poruba 2157 2195 Podlesný Pavel Baník Havířov A 2079 2095 1
2011/2012 5 TJ VOKD Poruba 2157 2195 Kubeczka Aleš TJ Slovan Havířov 1975 2025 1
2011/2012 4 TJ VOKD Poruba 2157 2195 Papán Cyril Tatra Kopřivnice 2086 2048 1
2011/2012 2 TJ VOKD Poruba 2157 2195 Macíček Jakub BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2159 2164 ½
2011/2012 1 TJ VOKD Poruba 2157 2195 Závěšický Petr Sokol Dobrá 2008 2007 1
2010/2011 11 TJ VOKD Poruba 2220 Macíček Jakub ŠK Šenov 2199 1
2010/2011 10 TJ VOKD Poruba 2220 Strašil Pavel T.J. Sokol Šumperk 2125 ½
2010/2011 9 TJ VOKD Poruba 2220 Rakús Pavel MSA Dolní Benešov 2174 ½
2010/2011 8 TJ VOKD Poruba 2220 Jaworski Miroslaw Labortech Ostrava 2335 0
2010/2011 7 TJ VOKD Poruba 2220 Navrátil Jiří TJ UNEX ŠK Uničov 1951 0
2010/2011 4 TJ VOKD Poruba 2220 Dudys Jakub TŽ Třinec 2128 0
2010/2011 3 TJ VOKD Poruba 2220 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá 2125 ½
2010/2011 1 TJ VOKD Poruba 2220 Tomeček Jan Baník Havířov 2202 ½
2009/2010 10 VOKD Poruba B 2228 Baroš Zbyněk TJ Fulnek 2005 1
2009/2010 8 VOKD Poruba B 2228 Vrátný Radim TJ Mariánské Hory B 2196 ½
2009/2010 5 VOKD Poruba B 2228 Papán Cyril TJ Nový Jičín 2097 0
2009/2010 3 VOKD Poruba B 2228 Káňa Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 2080 ½
2009/2010 1 VOKD Poruba B 2228 Omamík Pavel Vagonka Studénka 2091 1
2009/2010 11 TJ VOKD Poruba 2228 Kocur Valter ŠK MSA Dolní Benešov A 2109 1
2009/2010 9 TJ VOKD Poruba 2228 Bureš Jaroslav A64 PROCLIENT Grygov B 2295 0
2009/2010 7 TJ VOKD Poruba 2228 Kubín Petr Zbrojovka Vsetín 2091 ½
2009/2010 6 TJ VOKD Poruba 2228 Podlesný Pavel Baník Havířov 2127 ½
2009/2010 2 TJ VOKD Poruba 2228 Valíčková Martina TŽ Třinec C 2064 1
2008/2009 11 TJ VOKD Poruba 2230 Juříček Stanislav Zbrojovka Vsetín 2189 ½
2008/2009 9 TJ VOKD Poruba 2230 Baier Pavel Baník Havířov 2205 1
2008/2009 8 TJ VOKD Poruba 2230 Hrtánek Jiří SK Slavia Orlová "B" 2154 1
2008/2009 4 TJ VOKD Poruba 2230 Lys Josef Sokol Dobrá 2196 0
2008/2009 3 TJ VOKD Poruba 2230 Kočiščák Jiří BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2279 0
2008/2009 2 TJ VOKD Poruba 2230 Kubín Petr Chessmont Rožnov p.Radhoštěm 2076 1
2008/2009 1 TJ VOKD Poruba 2230 Olšar Jaroslav TJ Mittal Ostrava "B" 2326 0
2007/2008 11 ŠK Lokomotiva Brno C 2208 Ponížil Cyril ŠK Zlín B 2295 ½
2007/2008 9 ŠK Lokomotiva Brno C 2208 Plšek Miroslav ŠK Staré Město C 2193 ½
2007/2008 8 ŠK Lokomotiva Brno C 2208 Mlčoch David SK Prostějov 2206 1
2007/2008 7 ŠK Lokomotiva Brno C 2208 Suchomel Jan Tatran Litovel B 2241 1
2007/2008 6 ŠK Lokomotiva Brno C 2208 Fuksík Jakub A64 PROCLIENT Grygov B 2169 1
2007/2008 5 ŠK Lokomotiva Brno C 2208 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž 2325 0
2007/2008 4 ŠK Lokomotiva Brno C 2208 Křížek František SK Boršice 2081 ½
2007/2008 3 ŠK Lokomotiva Brno C 2208 Matejovič Juraj ŠK HPM TEC Hustopeče 0
2007/2008 2 ŠK Lokomotiva Brno C 2208 Kozák Petr AŠK DA Olomouc 2138 1
2007/2008 1 ŠK Lokomotiva Brno C 2208 Podbrdský Pavel ŠK Lokomotiva Brno B 2146 1
2006/2007 10 VOKD Poruba "B" 2214 Kocián Karel TJ Fulnek "A" 2229 1
2006/2007 9 VOKD Poruba "B" 2214 Horáková Dana Slavoj Poruba "C" 1998 1
2006/2007 7 VOKD Poruba "B" 2214 Růžička Petr ŠK ASK Kopřivnice "A" 2283 ½
2006/2007 6 VOKD Poruba "B" 2214 Mrva Marek Mittal Ostrava "C" 2257 ½
2006/2007 4 VOKD Poruba "B" 2214 Omamík Pavel Vagónka Studénka "A" 2092 ½
2006/2007 2 VOKD Poruba "B" 2214 Hlaváček Pavel ŠK ASK Kopřivnice "B" 1743 1
2006/2007 11 VOKD Ostrava-Poruba 2214 Zelenka Milan Sokol Fryčovice 2167 ½
2006/2007 10 VOKD Ostrava-Poruba 2214 Caletka Radomír Slezan Opava B 2232 1
2006/2007 9 VOKD Ostrava-Poruba 2214 Rakús Pavel MSA Dolní Benešov B 2125 ½
2006/2007 8 VOKD Ostrava-Poruba 2214 Slavinský Rostislav TJ Nový Jičín 2098 0
2006/2007 7 VOKD Ostrava-Poruba 2214 Vrátný Radim ŠK Svinov 2230 1
2006/2007 6 VOKD Ostrava-Poruba 2214 Dobrovolský Ladislav ŠK Šenov 2372 ½
2006/2007 5 VOKD Ostrava-Poruba 2214 Mitura Václav TŽ Třinec C 2200 1
2006/2007 4 VOKD Ostrava-Poruba 2214 Zabystrzan Pavel SK Slavia Orlová B 2336 0
2006/2007 3 VOKD Ostrava-Poruba 2214 Karnik Pavel Slavoj Bruntál 0
2006/2007 2 VOKD Ostrava-Poruba 2214 Hromada Pavel Sokol Jakartovice 2240 ½
2006/2007 1 VOKD Ostrava-Poruba 2214 Malinovský Petr Lokomotiva Krnov 2069 1
2005/2006 11 VOKD Poruba "B" 2138 Horáková Dana Slavoj Poruba "C" 2007 1
2005/2006 10 VOKD Poruba "B" 2138 Socha Jaromír ŠK ASK Kopřivnice "A" 2015 1
2005/2006 8 VOKD Poruba "B" 2138 Kocián Karel TJ Fulnek "A" 2185 0
2005/2006 7 VOKD Poruba "B" 2138 Borovička Bohumil Vagonka Studénka "A" 2047 0
2005/2006 6 VOKD Poruba "B" 2138 Bražina David Mittal Ostrava "C" 1830 1
2005/2006 5 VOKD Poruba "B" 2138 Slavinský Rostislav TJ Nový Jičín "A" 2077 ½
2005/2006 11 VOKD Poruba A 2138 Kantor Petr TŽ Třinec C 2134 0
2005/2006 10 VOKD Poruba A 2138 Pecha Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek C 1952 1
2005/2006 9 VOKD Poruba A 2138 Nábělek Marek Slezan Opava B 2185 ½
2005/2006 8 VOKD Poruba A 2138 Zimniok Zdeněk Jakl Karviná B 1938 0
2005/2006 6 VOKD Poruba A 2138 Vašek Vladimír ŠK Šenov A 2013 1
2005/2006 5 VOKD Poruba A 2138 Tomeček Jan Baníl Havířov B 2136 0
2005/2006 4 VOKD Poruba A 2138 Búran Robert Slavoj Bruntál A 2101 1
2005/2006 2 VOKD Poruba A 2138 Kubačák Lubomír ŠK Svinov A 2050 ½
2005/2006 1 VOKD Poruba A 2138 Kleberc Karel LaborTech Ostrava B 2268 ½
2004/2005 10 VOKD Poruba B" 2070 Oborný Lubor Slavoj Poruba C" 1972 ½
2004/2005 6 VOKD Poruba B" 2070 Kopec Ladislav NH Ostrava C" 2182 ½
2004/2005 5 VOKD Poruba B" 2070 Barteček Ladislav DP Ostrava A" 1926 1
2004/2005 4 VOKD Poruba B" 2070 Tatarčík Vladimír Unie Hlubina A" 1807 1
2004/2005 2 VOKD Poruba B" 2070 Hlubina Pavel VOKD Poruba C" 2043 ½
2004/2005 9 VOKD Poruba A" 2070 Olšar Robin Slezan Opava C" 1970 ½
2004/2005 8 VOKD Poruba A" 2070 Walowy Bohumír ŠK Stonava A" 2180 0
2004/2005 7 VOKD Poruba A" 2070 Chwistek Petr Baník Havířov B" 2088 0
2004/2005 6 VOKD Poruba A" 2070 Poláček Michal NH Ostrava B" 2036 1
2004/2005 5 VOKD Poruba A" 2070 Nábělek Marek Slezan Opava B" 2215 ½
2004/2005 4 VOKD Poruba A" 2070 Rojíček Vojtěch Frýdek-Místek B" 2145 ½
2004/2005 3 VOKD Poruba A" 2070 Šnyta Zdeněk Sokol Dobrá A" 2082 1
2004/2005 2 VOKD Poruba A" 2070 Holeksa Miloš Baník HavířovA" 2124 1
2004/2005 1 VOKD Poruba A" 2070 Hladík Oto NH Ostrava A" 2176 0
2003/2004 11 VOKD Poruba A" 2099 Vysoglad Petr Sokol Dobrá A" 2125 ½
2003/2004 10 VOKD Poruba A" 2099 Plasgura Petr Frýdek-Místek B" 2193 0
2003/2004 9 VOKD Poruba A" 2099 Poláček Michal NH Ostrava B" 2005 ½
2003/2004 8 VOKD Poruba A" 2099 Prokůpek Miroslav Lokomotiva Krnov 1816 ½
2003/2004 7 VOKD Poruba A" 2099 Melecký Jaroslav MSA Dolní Benešov 2083 0
2003/2004 5 VOKD Poruba A" 2099 Janyška Pavel Slezan Opava C" 1953 0
2003/2004 4 VOKD Poruba A" 2099 Snopek Jiří ŠK Svinov A" 1951 ½
2003/2004 3 VOKD Poruba A" 2099 Madecký Bedřich Tatra Kopřivnice 1953 1
2003/2004 1 VOKD Poruba A" 2099 Novák Jiří Slávia Orlová B" 2161 ½
2003/2004 11 VOKD Poruba 2099 Kaňok Jaroslav H FUCHS Ostrava 2198 0
2003/2004 10 VOKD Poruba 2099 Poláček Michal NH Ostrava 2005 0
2003/2004 9 VOKD Poruba 2099 Pšenička Pavel NH Ostrava 1867 ½
2003/2004 8 VOKD Poruba 2099 Omamík Pavel Vagónka Studénka 2026 1
2003/2004 7 VOKD Poruba 2099 Noha Michal ŠK Svinov 1834 1
2003/2004 6 VOKD Poruba 2099 Hlaváček Pavel Kopřivnice 1764 1
2003/2004 5 VOKD Poruba 2099 Papán Cyril TJ Nový Jičín 1993 0
2003/2004 4 VOKD Poruba 2099 Pohludka Ondřej ŠK Šenov 1987 1
2003/2004 2 VOKD Poruba 2099 Plesník Miroslav VOKD Poruba 1880 ½
2003/2004 1 VOKD Poruba 2099 Svozil Jaroslav Slavoj Poruba 2055 1