Hráč Fusek Lukáš

Fusek Lukáš

User Pic
Jméno: Fusek Lukáš
Oddíl: ŠK Staré Město
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 2057
Elo mezinárodní: 2035
ID: 28517
FIDE ID: 336416
Rok narození: 1993
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2016/2017 9 SK OAZA Praha B 1994 2038 Boleslav Petr GROP D 2042 2015 ½ soutěž
2016/2017 8 SK OAZA Praha B 1994 2038 Molkanov Oleg Sokol Kobylisy E 1742 1796 1 soutěž
2016/2017 5 SK OAZA Praha B 1994 2038 Hašpl Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad E 2046 2042 ½ soutěž
2016/2017 4 SK OAZA Praha B 1994 2038 Popper Tomáš Unichess D 2033 2032 ½ soutěž
2016/2017 1 SK OAZA Praha B 1994 2038 Markovič Milan Sokol Praha Vršovice B 2109 2123 0 soutěž
2015/2016 8 SK OAZA Praha B 1994 2038 Novotný Josef ŠK Sokol Vyšehrad E 1985 2004 ½ soutěž
2015/2016 11 SK OAZA Praha D 1994 2038 Soural Jan TJ Pankrác D 2164 2167 ½ soutěž
2015/2016 9 SK OAZA Praha D 1994 2038 Vašek Daniel TJ Bohemians Praha D 2005 2003 1 soutěž
2015/2016 7 SK OAZA Praha D 1994 2038 Řehák Pavel Kbelská šachová reprezentace 2171 2131 ½ soutěž
2015/2016 6 SK OAZA Praha D 1994 2038 Veselský Michal USK Praha A 2048 2083 0 soutěž
2015/2016 5 SK OAZA Praha D 1994 2038 Kubíková Alena Sokol Praha-Kobylisy D 2113 2109 1 soutěž
2015/2016 3 SK OAZA Praha D 1994 2038 Jaščenko Olga Unichess D 2168 2154 ½ soutěž
2015/2016 2 SK OAZA Praha D 1994 2038 Kubíček Robert ŠK Loko Praha B 2129 2125 ½ soutěž
2015/2016 1 SK OAZA Praha D 1994 2038 Soukup Václav Viktoria Žižkov B 2107 2124 1 soutěž
2014/2015 11 SK OAZA Praha D 1976 2023 Březovský Milan TJ Praga Praha D 2019 2024 1 soutěž
2014/2015 10 SK OAZA Praha D 1976 2023 Kastner Vojtěch Viktoria Žižkov C 1971 1959 ½ soutěž
2014/2015 9 SK OAZA Praha D 1976 2023 Gregor Jiří ŠK Mahrla Praha B 2200 2252 1 soutěž
2014/2015 8 SK OAZA Praha D 1976 2023 Kudela Stanislav Sokol Vršovice E 1915 1875 1 soutěž
2014/2015 7 SK OAZA Praha D 1976 2023 Terpstra Wiep ŠK Smíchov B 1968 ½ soutěž
2014/2015 4 SK OAZA Praha D 1976 2023 Skřivánek Jan GROP C 2160 2158 0 soutěž
2014/2015 3 SK OAZA Praha D 1976 2023 Kolašín Jan DDM Praha 6 B 2011 2017 ½ soutěž
2014/2015 2 SK OAZA Praha D 1976 2023 Novák Václav SK Rapid Praha A 2027 2033 ½ soutěž
2014/2015 1 SK OAZA Praha D 1976 2023 Kouba Libor Unichess ČSOB F 1868 1923 1 soutěž
2014/2015 5 Ĺ K Milovice 1976 2023 Švec Stanislav Sokol ÄŚeskĂ˝ Brod C 1388 1 soutěž
2014/2015 3 Ĺ K Milovice 1976 2023 Musil Stanislav Joly Lysá nad Labem H 1477 1 soutěž
2014/2015 1 Ĺ K Milovice 1976 2023 Jíša Luboš Kostelec nad ÄŚ.Lesy C 1613 1 soutěž
2014/2015 10 ŠK Staré Město E 1976 2023 Rakušan Dan TJ Vlčnov A 1942 0 soutěž
2013/2014 11 SK OAZA Praha D 1982 1993 Procházka Bedřich SK Lokomotiva Radlice B 1934 1981 0 soutěž
2013/2014 9 SK OAZA Praha D 1982 1993 Hála Martin TJ Praga Praha C 1971 1969 1 soutěž
2013/2014 7 SK OAZA Praha D 1982 1993 Horyna Josef Sokol Praha-Vršovice D 1878 1900 1 soutěž
2013/2014 6 SK OAZA Praha D 1982 1993 Vít Zdeněk Steinitz-Makabi A 1770 1 soutěž
2013/2014 4 SK OAZA Praha D 1982 1993 Hořínek Karel ŠK Bohnice B 2015 2022 1 soutěž
2013/2014 3 SK OAZA Praha D 1982 1993 Kandrik Antonín DDM Praha 6 B 1972 2010 1 soutěž
2013/2014 2 SK OAZA Praha D 1982 1993 Umancová Barbora ŠK PORG C 1878 1903 1 soutěž
2013/2014 1 SK OAZA Praha D 1982 1993 Steimar Miroslav ŠK Viktoria Žižkov B 1969 1 soutěž
2013/2014 11 ŠK Staré Město B 1982 1993 Kudla Vladimír ŠK Kuřim 1958 1873 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK Staré Město B 1982 1993 Kopřiva Oldřich ŠK GARDE Lipovec 2096 2071 0 soutěž
2012/2013 11 ŠK Staré Město C 1986 2002 Sekanina Jiří TJ Spartak Adamov 2125 2128 ½ soutěž
2012/2013 10 ŠK Staré Město C 1986 2002 Macura Emil TJ FS NAPAJEDLA 2062 2057 ½ soutěž
2012/2013 9 ŠK Staré Město C 1986 2002 Košata Jan ŠK KME-DDM Kuřim 2146 2147 ½ soutěž
2012/2013 7 ŠK Staré Město C 1986 2002 Tajovský Martin ŠK Duras BVK B 2187 2190 0 soutěž
2012/2013 6 ŠK Staré Město C 1986 2002 Mayer Josef TJ Podlužan Prušánky 2077 2046 0 soutěž
2012/2013 5 ŠK Staré Město C 1986 2002 Krčál Michal ŠK Zlín B 2152 2156 0 soutěž
2012/2013 3 ŠK Staré Město C 1986 2002 Kratochvíl Josef ŠK Lokomotiva Brno A 2264 2264 0 soutěž
2012/2013 2 ŠK Staré Město C 1986 2002 Vičar Petr TJ ŠK Veselí nad Moravou 2086 2094 1 soutěž
2012/2013 1 ŠK Staré Město C 1986 2002 Medunová Věra ŠK HPM TEC Hustopeče 2118 2097 0 soutěž
2011/2012 9 ŠK Staré Město C 1984 2028 Malý Marek T.J. Sokol Šumperk 1996 2052 ½ soutěž
2011/2012 8 ŠK Staré Město C 1984 2028 Čajka Tibor SK Boršice 2140 ½ soutěž
2011/2012 7 ŠK Staré Město C 1984 2028 Federič Jozef ŠK HPM TEC Hustopeče 2270 2262 ½ soutěž
2011/2012 6 ŠK Staré Město C 1984 2028 Masák Pavel Spartak Adamov 2081 2086 ½ soutěž
2011/2012 5 ŠK Staré Město C 1984 2028 Šklíba Martin ŠK Lokomotiva Brno B 2301 2286 0 soutěž
2011/2012 4 ŠK Staré Město C 1984 2028 Sochna Dušan TJ ŠK Veselí nad Moravou 2139 2115 ½ soutěž
2011/2012 3 ŠK Staré Město C 1984 2028 Beseda Roman TJ Sokol Hošťálková 2134 2098 1 soutěž
2011/2012 2 ŠK Staré Město C 1984 2028 Sháněl Jaroslav ŠK Staré Město B 2167 2199 0 soutěž
2011/2012 1 ŠK Staré Město C 1984 2028 Mayer Josef TJ Podlužan Prušánky 2102 2060 ½ soutěž
2011/2012 9 ŠK Staré Město D 1984 2028 Dvořák Martin TJ Sokol Postoupky A 2083 2096 0 soutěž
2011/2012 8 ŠK Staré Město D 1984 2028 Staňa Marek TJ Vlčnov A 1926 2077 ½ soutěž
2011/2012 7 ŠK Staré Město D 1984 2028 Cagašík Tomáš ŠK Holešov A 2296 2339 0 soutěž
2011/2012 6 ŠK Staré Město D 1984 2028 Parák Dominik ŠK Zbrojovka Vsetín A 2160 2138 ½ soutěž
2011/2012 4 ŠK Staré Město D 1984 2028 Kubín Petr TJ Gumárny Zubří 2017 2018 1 soutěž
2011/2012 1 ŠK Staré Město D 1984 2028 Zvardoň Petr TJ Sokol Francova Lhota A 1980 2025 0 soutěž
2010/2011 11 ŠK Staré Město C 2004 Sládek Vladislav TJ Spartak Adamov 2060 1 soutěž
2010/2011 10 ŠK Staré Město C 2004 Mazoch Jiří Slavia Kroměříž 2106 1 soutěž
2010/2011 9 ŠK Staré Město C 2004 SPgŠ+G Znojmo 1 soutěž
2010/2011 7 ŠK Staré Město C 2004 Rafaja Marek ŠK Holešov 1945 ½ soutěž
2010/2011 6 ŠK Staré Město C 2004 Šedý Ctirad ŠK HPM TEC Hustopeče 1901 1 soutěž
2010/2011 4 ŠK Staré Město C 2004 Balážec Ludovít ŠK Zlín C 1999 ½ soutěž
2010/2011 2 ŠK Staré Město C 2004 Studený Radovan ŠK Staré Město B 2095 ½ soutěž
2010/2011 1 ŠK Staré Město C 2004 Volčík Luděk SK Boršice 2069 ½ soutěž
2010/2011 11 ŠK Staré Město E 2004 Doležal Karel ŠO TJ Francova Lhota A 2043 ½ soutěž
2010/2011 9 ŠK Staré Město E 2004 Gabriel Adam SK Boršice B 2148 ½ soutěž
2010/2011 8 ŠK Staré Město E 2004 Beil Martin TJ Sokol Hošťálková A 2191 ½ soutěž
2010/2011 7 ŠK Staré Město E 2004 Kubín Petr CHESSMONT Rožnov p.R. A 2021 1 soutěž
2010/2011 5 ŠK Staré Město E 2004 Balážec Ludovít ŠK Zlín D 1999 0 soutěž
2010/2011 4 ŠK Staré Město E 2004 Vacula Pavel Spartak Uherský Brod 2013 1 soutěž
2010/2011 3 ŠK Staré Město E 2004 Straděj Vlastimil ŠK Zbrojovka Vsetín A 2061 1 soutěž
2010/2011 2 ŠK Staré Město E 2004 Kopčil Milan TJ FS Napajedla A 2067 0 soutěž
2010/2011 1 ŠK Staré Město E 2004 Krča Milan ŠK Staré Město D 2021 0 soutěž
2009/2010 7 ŠK Staré Město 1796 Hodan Jiří TJ Union Plzeň 1467 ½ soutěž
2009/2010 6 ŠK Staré Město 1796 Hanzlík Daniel ŠK Most 1681 1 soutěž
2009/2010 5 ŠK Staré Město 1796 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice 1774 1 soutěž
2009/2010 4 ŠK Staré Město 1796 Hrdina Robin TJ Spartak Vlašim 2048 ½ soutěž
2009/2010 3 ŠK Staré Město 1796 Seidl Štěpán Sokol Bedřichov 1983 0 soutěž
2009/2010 2 ŠK Staré Město 1796 Langnerová Karolína TJ Slovan Havířov 1881 1 soutěž
2009/2010 1 ŠK Staré Město 1796 Tomečková Aneta ŠŠ Panda Rychnov n.Kn. 1802 1 soutěž
2009/2010 10 SK Stare Mesto E 1796 Zajíček Radek MKS Holesov B 1843 1 soutěž
2009/2010 8 SK Stare Mesto E 1796 Ludvíček Josef SK Borsice B 1846 0 soutěž
2009/2010 7 SK Stare Mesto E 1796 Ambros Zdenek CHESSMONT Roznov 1928 1 soutěž
2009/2010 6 SK Stare Mesto E 1796 Krupa Josef TJ Gumarny Zubri 1869 1 soutěž
2009/2010 5 SK Stare Mesto E 1796 Večeřa Petr TJ Sokol Postoupky 1967 0 soutěž
2009/2010 4 SK Stare Mesto E 1796 Vávra Antonín SK Stare Mesto D 1962 0 soutěž
2009/2010 3 SK Stare Mesto E 1796 Volčík Luděk SK Borsice A 1922 ½ soutěž
2009/2010 2 SK Stare Mesto E 1796 Beneš Miroslav SK Zlin C 1986 1 soutěž
2009/2010 1 SK Stare Mesto E 1796 Filák Josef TJ Sokol Franc. Lhota 1838 0 soutěž
2009/2010 7 ŠK Staré Město 1796 Navrátil Jiří ŠK Lokomotiva Brno 1891 ½ soutěž
2009/2010 6 ŠK Staré Město 1796 Seidl Štěpán Sokol Bedřichov 1983 0 soutěž
2009/2010 5 ŠK Staré Město 1796 Kolomazníková Barbora SK Boršice 1947 ½ soutěž
2009/2010 4 ŠK Staré Město 1796 Kawulok Marek SK Slavia Orlova 1966 0 soutěž
2009/2010 3 ŠK Staré Město 1796 Langnerová Karolína TJ Slovan Havířov 1881 1 soutěž
2009/2010 2 ŠK Staré Město 1796 Pavelek Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek 1960 ½ soutěž
2009/2010 1 ŠK Staré Město 1796 Tomečková Aneta ŠŠ Panda Rychnov n/Kn. 1802 1 soutěž
2009/2010 11 ŠK Staré Město F 1796 Dvouletý Tomáš TJ Lokom. Uherský Ostroh 1813 ½ soutěž
2009/2010 10 ŠK Staré Město F 1796 Šaňák František ŠO Kunovice A 1915 ½ soutěž
2009/2010 9 ŠK Staré Město F 1796 Škrášek Miloslav TJ Mařatice 1780 1 soutěž
2009/2010 8 ŠK Staré Město F 1796 Míša Stanislav TJ Polešovice 1931 1 soutěž
2009/2010 7 ŠK Staré Město F 1796 TJ Sokol Postoupky B 1 soutěž
2009/2010 6 ŠK Staré Město F 1796 Vacula Pavel Spartak Uherský Brod 2026 ½ soutěž
2009/2010 5 ŠK Staré Město F 1796 Daněk Libor TJ Sokol Kvasice 2032 ½ soutěž
2009/2010 4 ŠK Staré Město F 1796 Sas Roman ŠO TJ Zborovice A 1853 ½ soutěž
2009/2010 3 ŠK Staré Město F 1796 Náplava Pavel SK Boršice C 1914 ½ soutěž
2009/2010 2 ŠK Staré Město F 1796 Trávníček Jaroslav Dům kultury Kroměříž 1585 1 soutěž
2009/2010 1 ŠK Staré Město F 1796 Šimčík Jan TJ Vlčnov A 1794 1 soutěž
2008/2009 11 ŠK Staré Město E 1938 Kašík Jiří Slavie Kroměříž B 2021 ½ soutěž
2008/2009 8 ŠK Staré Město E 1938 Staněk Petr TJ Sokol Postoupky 1815 0 soutěž
2008/2009 7 ŠK Staré Město E 1938 Hromada Jiří MKS Holešov B 1748 0 soutěž
2008/2009 6 ŠK Staré Město E 1938 Strojil Jiří ŠK Zlín D 1834 1 soutěž
2008/2009 5 ŠK Staré Město E 1938 Krčmář Milan ŠO Brumov-Bylnice 1990 0 soutěž
2008/2009 4 ŠK Staré Město E 1938 Burda Josef ŠK Staré Město D 1992 1 soutěž
2008/2009 3 ŠK Staré Město E 1938 Krupa Jaroslav TJ Gumárny Zubří 1903 0 soutěž
2008/2009 1 ŠK Staré Město E 1938 Fridrich Václav ŠO Fatra–Slávia Napajedla 1641 1 soutěž
2008/2009 11 SK Stare Mesto "A" 1938 Tomečková Aneta TJ Sokol Postoupky 1650 ½ soutěž
2008/2009 10 SK Stare Mesto "A" 1938 Langnerová Karolína TZ Trinec 1876 ½ soutěž
2008/2009 9 SK Stare Mesto "A" 1938 Zapletal Jiří SK Rošáda Prostějov 1722 ½ soutěž
2008/2009 8 SK Stare Mesto "A" 1938 Šuťjak Tomáš TJ Tatran Postorna 1591 ½ soutěž
2008/2009 7 SK Stare Mesto "A" 1938 Skalka Jan TJ ŠK Veseli nad Moravou 1611 ½ soutěž
2008/2009 6 SK Stare Mesto "A" 1938 Košťálek Filip SO TJ VOKD Poruba 1342 1 soutěž
2008/2009 5 SK Stare Mesto "A" 1938 Kriebel Tadeáš ŠK TJ MSA Dolni Benesov 2106 0 soutěž
2008/2009 4 SK Stare Mesto "A" 1938 Lapčík Václav SK Stare Mesto "B" 1499 1 soutěž
2008/2009 3 SK Stare Mesto "A" 1938 Pfeffer Dominik SK Borsice "B" 1757 ½ soutěž
2008/2009 2 SK Stare Mesto "A" 1938 Lapúník Michal SK Lokomotiva Brno "C" 1629 0 soutěž
2008/2009 1 SK Stare Mesto "A" 1938 Prášek Tomáš SK Lokomotiva Brno "B" 1655 1 soutěž
2008/2009 11 ŠK Staré Město F 1938 Kunc Miroslav TJ Fatra Slavia Napajedla B 2115 0 soutěž
2008/2009 10 ŠK Staré Město F 1938 Mikulčík Josef Spartak Uherský Brod 1865 0 soutěž
2008/2009 8 ŠK Staré Město F 1938 Hlaváček Pavel TJ Sokol Postoupky B 1908 0 soutěž
2008/2009 7 ŠK Staré Město F 1938 Petřík Petr ŠO TJ Zborovice A 2019 1 soutěž
2008/2009 6 ŠK Staré Město F 1938 Pícha Zdeněk TJ Mařatice 1655 ½ soutěž
2008/2009 5 ŠK Staré Město F 1938 Petrželka Josef TJ Polešovice 2245 0 soutěž
2008/2009 4 ŠK Staré Město F 1938 Rojar Libor TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1962 0 soutěž
2008/2009 3 ŠK Staré Město F 1938 Beil Martin TJ Sokol Postoupky C 2181 ½ soutěž
2008/2009 2 ŠK Staré Město F 1938 Staňa Marek TJ Vlčnov A 1782 1 soutěž
2008/2009 1 ŠK Staré Město F 1938 Bártek Jan Dům Kultury Kroměříž 1860 1 soutěž
2007/2008 11 SK SSS Stare Mesto B 1816 Jarolím Jan SO TJ VOKD Ostrava-Poruba 1528 ½ soutěž
2007/2008 10 SK SSS Stare Mesto B 1816 Ryšavý Jan TJ Sokol Postoupky A 1812 0 soutěž
2007/2008 9 SK SSS Stare Mesto B 1816 Premus Jan SK TJ MSA Dolni Benesov 1806 1 soutěž
2007/2008 8 SK SSS Stare Mesto B 1816 Hričko Martin TJ Slovan Havirov 1968 1 soutěž
2007/2008 7 SK SSS Stare Mesto B 1816 Pilch Roman BSS Frydek-Mistek C 2005 0 soutěž
2007/2008 3 SK SSS Stare Mesto B 1816 Bílek Petr TJ SK Veseli nad Moravou 1838 ½ soutěž
2007/2008 2 SK SSS Stare Mesto B 1816 Gabriel Adam SK Borsice B 1797 0 soutěž
2007/2008 6 ŠK SŠŠ Staré Město A 1816 Dvořák David Jiskra RMSK Nový Bydžov A 1747 0 soutěž
2007/2008 5 ŠK SŠŠ Staré Město A 1816 Růžička Václav TJ Tourist Biomedica Říčany A 1920 0 soutěž
2007/2008 4 ŠK SŠŠ Staré Město A 1816 Souček Jakub Jiskra Hořice 2008 0 soutěž
2007/2008 3 ŠK SŠŠ Staré Město A 1816 Miturová Magdaléna BŠŠ Frýdek-Místek B 1779 ½ soutěž
2007/2008 2 ŠK SŠŠ Staré Město A 1816 Bureš Jaroslav A64 Grygov 2258 0 soutěž
2007/2008 1 ŠK SŠŠ Staré Město A 1816 Svoboda Karel Šachový klub Lokomotiva Brno 2031 0 soutěž
2007/2008 11 ŠK Staré Město F 1816 Dubovecký Josef ŠK Zlín E 1753 0 soutěž
2007/2008 10 ŠK Staré Město F 1816 Daněk Roman ŠK Rapos Sulimov 1301 1 soutěž
2007/2008 7 ŠK Staré Město F 1816 Jestříbek Martin Fatra-Slavia Napajedla B 1458 1 soutěž
2007/2008 6 ŠK Staré Město F 1816 Jura Drahomír DK Kroměříž 1402 1 soutěž
2007/2008 5 ŠK Staré Město F 1816 Volčík Stanislav SK Boršice C 1773 0 soutěž
2007/2008 4 ŠK Staré Město F 1816 Ryšavý Jan TJ Sokol Postoupky B 1812 1 soutěž
2007/2008 3 ŠK Staré Město F 1816 Slavíček František TJ Bojkovice A 1850 ½ soutěž
2007/2008 1 ŠK Staré Město F 1816 Mojžíšek Jiří ŠO TJ Zborovice A 1553 1 soutěž
2007/2008 7 Staré Město G 1816 Podešva Antonín Mařatice 1885 ½ soutěž
2007/2008 6 Staré Město G 1816 Plášek Radim Bojkovice B 1922 0 soutěž
2007/2008 5 Staré Město G 1816 Míša Stanislav Osvětimany A 1950 ½ soutěž
2007/2008 4 Staré Město G 1816 Oharek Vlastimil Vlčnov B 1831 0 soutěž
2007/2008 3 Staré Město G 1816 Světinský Antonín Dolní Němčí 1903 0 soutěž
2007/2008 2 Staré Město G 1816 Glacner Karel Velehrad 1745 ½ soutěž
2007/2008 1 Staré Město G 1816 Martinák Josef Kunovice A 1837 0 soutěž
2007/2008 7 ŠK SŠŠ Staré Město A 1816 Pecha Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek A 2177 ½ soutěž
2007/2008 6 ŠK SŠŠ Staré Město A 1816 Miturová Magdaléna BŠŠ Frýdek-Místek B 1779 ½ soutěž
2007/2008 5 ŠK SŠŠ Staré Město A 1816 Dudys Jakub SK Slavia Orlová A 0 soutěž
2007/2008 4 ŠK SŠŠ Staré Město A 1816 Bureš Jaroslav A64 Grygov 2258 0 soutěž
2007/2008 3 ŠK SŠŠ Staré Město A 1816 Roubalík Jakub ŠK Zlín A 2297 0 soutěž
2007/2008 2 ŠK SŠŠ Staré Město A 1816 Svoboda Karel Šachový klub Lokomotiva Brno 2031 0 soutěž
2007/2008 1 ŠK SŠŠ Staré Město A 1816 Gabriel Adam SK Boršice A 1797 ½ soutěž
2006/2007 11 SŠŠ Staré Město B 1358 Kozel Jiří BŠŠ DDM Frýdek-Místek C 1517 0 soutěž
2006/2007 10 SŠŠ Staré Město B 1358 Svoboda Matěj BŠŠ DDM Frýdek-Místek D 1403 ½ soutěž
2006/2007 9 SŠŠ Staré Město B 1358 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová 2024 0 soutěž
2006/2007 8 SŠŠ Staré Město B 1358 Raiman Tom VOKD Poruba 1709 0 soutěž
2006/2007 7 SŠŠ Staré Město B 1358 Pfeffer Erik SK Boršice B 1902 1 soutěž
2006/2007 6 SŠŠ Staré Město B 1358 Machalík Marek TJ Sokol Postoupky 1513 ½ soutěž
2006/2007 5 SŠŠ Staré Město B 1358 Stachoň Martin Slavia Kroměříž 1265 0 soutěž
2006/2007 4 SŠŠ Staré Město B 1358 Jarkuliš Vojtěch MSA Dolní Benešov 1445 1 soutěž
2006/2007 3 SŠŠ Staré Město B 1358 Sedlář Vít ŠK ZŠ Brankovice 1455 ½ soutěž
2006/2007 2 SŠŠ Staré Město B 1358 Přibyl Radek BVK Duras Brno 1285 ½ soutěž
2006/2007 1 SŠŠ Staré Město B 1358 Kratochvíl Jiří Tatran Poštorná 1878 0 soutěž
2006/2007 11 ŠK Staré Město F 1358 Šebela Ladislav SK Boršice B 1846 0 soutěž
2006/2007 8 ŠK Staré Město F 1358 Javora Stanislav ŠK SK Zlín E 1791 ½ soutěž
2006/2007 7 ŠK Staré Město F 1358 Chutný Aleš Dům Kultury Kroměříž 1607 0 soutěž
2006/2007 2 ŠK Staré Město F 1358 Medek Martin TJ Sokol Postoupky A 1651 ½ soutěž
2006/2007 1 ŠK Staré Město F 1358 Mikulinec Miroslav Spartak Uherský Brod 1544 1 soutěž
2006/2007 3 Staré Město H 1358 Štefaník Petr Hluk B 1330 1 soutěž
2006/2007 7 ŠK Staré Město H 1358 Mikuláštík Jiří ŠK Staré Město G 1603 ½ soutěž
2006/2007 6 ŠK Staré Město H 1358 Zifčák Josef TJ Mařatice B 1514 0 soutěž
2006/2007 5 ŠK Staré Město H 1358 Vávra Petr TJ Vlčnov C 1441 0 soutěž
2006/2007 4 ŠK Staré Město H 1358 Donátek Kamil SK Boršice E 1553 ½ soutěž
2006/2007 3 ŠK Staré Město H 1358 Hala Jaroslav TJ Spartak Hluk B 1625 0 soutěž
2005/2006 3 SŠŠ Staré Město C 1251 Salvadori Marco Sokol Postoupky C 1250 1 soutěž
2005/2006 2 SŠŠ Staré Město C 1251 Kroupa Zdeněk TJ Zborovice 1378 1 soutěž
2005/2006 1 SŠŠ Staré Město C 1251 Dobeš Vojtěch SŠŠ Staré Město D 1100 ½ soutěž
2005/2006 6 ŠK SŠŠ Staré Město B 1251 Fiala Václav ŠK Boršice 1556 0 soutěž
2005/2006 5 ŠK SŠŠ Staré Město B 1251 Grézl Tomáš Slavia Kroměříž 1250 1 soutěž
2005/2006 4 ŠK SŠŠ Staré Město B 1251 Zajíček Roman TJ Sokol Postoupky 1563 ½ soutěž
2005/2006 3 ŠK SŠŠ Staré Město B 1251 Kotrbatý Pavel BŠŠ + DDM Frýdek-Místek C 1379 ½ soutěž
2005/2006 2 ŠK SŠŠ Staré Město B 1251 Prášek Tomáš ŠK Hodonín 1324 0 soutěž
2005/2006 1 ŠK SŠŠ Staré Město B 1251 Otáhal Josef TJ Tatran Poštorná 1415 0 soutěž
2005/2006 7 Staré Město G 1251 Kegler Rudolf Velehrad 1531 1 soutěž
2005/2006 6 Staré Město G 1251 Vaňhara Jiří Bojkovice B 1445 1 soutěž
2005/2006 5 Staré Město G 1251 Růsek Jaroslav Hluk B 1473 0 soutěž
2005/2006 4 Staré Město G 1251 Náplava Pavel Boršice D 1414 ½ soutěž
2005/2006 3 Staré Město G 1251 Náplava Jakub Osvětimany B 1278 ½ soutěž
2005/2006 2 Staré Město G 1251 Žižka Miroslav Vlčnov C 1321 ½ soutěž
2005/2006 1 Staré Město G 1251 Holík Miroslav Mařatice B 1693 ½ soutěž
2004/2005 11 ŠK SŠŠ St.Město B BŠŠ+ŠK FM C 1 soutěž
2004/2005 10 ŠK SŠŠ St.Město B Ryšavý Jan TJ Sok.Postoupky A 1283 1 soutěž
2004/2005 9 ŠK SŠŠ St.Město B Pravec Vojtěch BŠŠ+ŠK FM B 1506 0 soutěž
2004/2005 8 ŠK SŠŠ St.Město B Smetana Ondřej TJ VOKD O.-Poruba 1419 1 soutěž
2004/2005 7 ŠK SŠŠ St.Město B Indra Luděk TJ Sok.Postoupky B 1 soutěž