Hráč Stalmach Richard

Stalmach Richard

User Pic
Jméno: Stalmach Richard
Oddíl: Beskydská šachová škola z.s.
Výkonnostní třída / Titul: CM
Elo národní: 2003
Elo mezinárodní: 2028
ID: 39242
FIDE ID: 372048
Rok narození: 2006
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 4 B BŠŠ Frýdek-Místek A 1993 2003 Babula Vlastimil ŠK Staré Město 1865 1904 1
2018/2019 3 Č BŠŠ Frýdek-Místek A 1993 2003 Pavlíček Lukáš TJ Štefanydes Polička 1894 1846 0
2018/2019 2 B BŠŠ Frýdek-Místek A 1993 2003 Šolc Filip TJ Spartak Vlašim 2035 2037 0
2018/2019 1 Č BŠŠ Frýdek-Místek A 1993 2003 Ludvík Tomáš 2222 ŠK Polabiny 2158 2139 1
2018/2019 1 Č BSŠ Frýdek Místek D 1993 2003 Matonoha Petr ŠK Bruntál 1944 1947 1
2018/2019 1 B BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1993 2003 Zdražil Jan Sokol Vrbno pod P. 1979 1980 1
2017/2018 11 B BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1979 1956 Kawulok Marek Slavoj Český Těšín 2162 2153 ½
2017/2018 7 B BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1969 1956 Kvíčala Miroslav TŽ Třinec 2003 2006 ½
2017/2018 2 B BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1946 1956 Horsák Jan ŠK Staré Město 2096 2090 1
2017/2018 7 Č BŠŠ Frýdek-Místek 1979 1956 Hung Do Desko Liberec 1779 1757 1
2017/2018 6 B BŠŠ Frýdek-Místek 1979 1956 Molkanov Oleg TJ Kobylisy 2010 1892 ½
2017/2018 5 Č BŠŠ Frýdek-Místek 1979 1956 Kozbert Tomáš TJ Bohemians Praha 1798 1762 1
2017/2018 4 B BŠŠ Frýdek-Místek 1979 1956 Kůsa Jakub Šachklub Sokol Klatovy 2029 1825 1
2017/2018 3 Č BŠŠ Frýdek-Místek 1946 1956 Szotkowski David Interchess Frýdek-Místek 1926 1913 ½
2017/2018 2 Č BŠŠ Frýdek-Místek 1946 1956 Vlková Anežka Spartak Vlašim 1933 1894 1
2017/2018 1 B BŠŠ Frýdek-Místek 1899 1852 Nehyba Martin 2222 ŠK Polabiny 2100 1968 0
2017/2018 11 Č BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1946 1956 Vysoglad Petr TJ Sokol Metylovice 1975 2012 0
2017/2018 10 B BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1969 1956 Chwastek Otto TJ Vendryně "B" 1778 1774 0
2017/2018 4 B BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1946 1956 Zeman Stanislav TJ Sokol Lhotka 1862 1812 1
2017/2018 1 Č BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1899 1852 Rechtenberg Karel BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1775 1780 ½
2017/2018 11 Č BŠŠ Frýdek-Místek 1979 1956 Štamposký Libor Inter Petrovice 1912 1870 ½
2017/2018 9 Č BŠŠ Frýdek-Místek 1969 1956 Cieslak Patrycjusz Rychvaldský spolek šachový 1945 B 1964 0 0
2017/2018 8 B BŠŠ Frýdek-Místek 1969 1956 Miszczak Dariusz Rychvaldský spolek šachový 1945 A 2065 0 1
2017/2018 6 B BŠŠ Frýdek-Místek 1946 1956 Kukuczka Milan TJ Vendryně 1936 1921 ½
2017/2018 4 Č BŠŠ Frýdek-Místek 1946 1956 Lipovský Tomáš Sokol Brušperk A 1899 1874 ½
2017/2018 3 B BŠŠ Frýdek-Místek 1946 1956 Zagrapan Pavol TJ Mosty u Jablunkova 2025 0 0
2017/2018 2 Č BŠŠ Frýdek-Místek 1946 1956 Mrázek Roman ŠK Karviná B 1847 1857 1
2017/2018 1 B BŠŠ Frýdek-Místek 1899 1852 Vízner Jaroslav Baník Havířov C 1972 1967 1
2017/2018 7 B BŠŠ Frýdek-Místek 1946 1956 Mrkus František ŠK Staré Město 2025 2024 1
2017/2018 6 Č BŠŠ Frýdek-Místek 1946 1956 Szotkowski David Interchess Frýdek-Místek 1926 1913 ½
2017/2018 5 Č BŠŠ Frýdek-Místek 1946 1956 Kopcová Ludmila SK Slavia Orlová 1905 1900 ½
2017/2018 4 B BŠŠ Frýdek-Místek 1899 1852 Richterová Julie ŠK Kuřim 1736 1732 ½
2017/2018 3 Č BŠŠ Frýdek-Místek 1899 1852 Vlková Anežka Spartak Vlašim 1934 1865 1
2017/2018 2 B BŠŠ Frýdek-Místek 1899 1852 Nehyba Martin 2222 ŠK Polabiny 2100 1968 0
2017/2018 1 Č BŠŠ Frýdek-Místek 1899 1852 Fojt Petr ŠK AD Jičín 1742 1730 1
2016/2017 7 Č BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1665 1667 Pekárek Aleš SK Slavia Orlová "B" 1561 1648 1
2016/2017 6 B BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1665 1667 Kopec Ladislav OŠŠ TJ Ostrava 1631 1679 ½
2016/2017 5 B BŠŠ F-M "E" 1665 1667 Kawulok Aleš ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1382 1504 1
2016/2017 1 Č BŠŠ F-M "E" 1665 1667 Vyvial Václav BŠŠ F-M "F" 1471 1448 1
2016/2017 7 B BŠŠ Frýdek-Místek 1665 1667 Otrubová Kristýna Klub šachistů Říčany 1925 1556 1577 1
2016/2017 6 Č BŠŠ Frýdek-Místek 1665 1667 Vlková Anežka TJ Spartak Vlašim 1635 1800 ½
2016/2017 5 B BŠŠ Frýdek-Místek 1665 1667 Simet Martin Šachklub Sokol Klatovy 2017 1999 0
2016/2017 4 Č BŠŠ Frýdek-Místek 1665 1667 Němcová Kamila PROMAT OAZA Praha 1828 1739 1
2016/2017 3 Č BŠŠ Frýdek-Místek 1665 1667 Neumann Filip SK Slavia Orlová 1772 1683 0
2016/2017 2 B BŠŠ Frýdek-Místek 1665 1667 Jiroušek Jan 2222 ŠK Polabiny 1408 1549 1
2016/2017 5 Č BŠŠ Frýdek-Místek 1665 1667 Neumann Filip SK Slavia Orlová 1772 1683 0
2016/2017 4 B BŠŠ Frýdek-Místek 1665 1667 Kureš Michael ŠK Lokomotiva Brno 1540 1551 1
2016/2017 3 Č BŠŠ Frýdek-Místek 1665 1667 Švanda Adam TJ Štefanydes Polička 1553 1532 1
2016/2017 2 B BŠŠ Frýdek-Místek 1665 1667 Jiroušek Jan 2222 ŠK Polabiny 1408 1549 1
2016/2017 1 Č BŠŠ Frýdek-Místek 1665 1667 Janouch Jáchym Štěpán ŠK AD Jičín 1572 1526 1
2015/2016 7 B Beskydská šachová škola "F" 1665 1667 Piskoř Ladislav Sokol Dobrá "C" 1445 1
2015/2016 11 B Beskydská šachová škola FM B 1665 1667 Kovařík David A64 Grygov 1663 1662 1
2015/2016 10 Č Beskydská šachová škola FM B 1665 1667 Hronek Martin ŠK Staré Město "B" 1706 1731 ½
2015/2016 9 B Beskydská šachová škola FM B 1665 1667 Žitný Michal ŠK Lokomotiva Brno "B" 1657 1604 1
2015/2016 8 Č Beskydská šachová škola FM B 1665 1667 Skřivánek Michal ŠK Lokomotiva Brno "C" 1432 1443 1
2015/2016 5 B Beskydská šachová škola FM B 1665 1667 Dančáková Klára TJ Zbrojovka Vsetín 1438 1444 0
2015/2016 4 Č Beskydská šachová škola FM B 1665 1667 Procházka Ludvík Sokol Hošťálková 1646 1674 ½
2015/2016 3 Č Beskydská šachová škola FM B 1665 1667 Odstrčil Lukáš Beskydská šachová škola FM C 1572 1473 0
2015/2016 2 B Beskydská šachová škola FM B 1665 1667 Richterová Julie ŠK Kuřim "A" 1616 1552 1
2015/2016 1 Č Beskydská šachová škola FM B 1665 1667 Richter Rudolf ŠK Kuřim "B" 1076 1193 1
2014/2015 2 Č BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1516 1492 Pisz Břetislav SK Stonava 1806 1
2014/2015 5 Č Beskydská šachová škola "G" 1516 1492 Kraus František TJ Vendryně 2010 2019 0
2014/2015 1 Č Beskydská šachová škola "G" 1516 1492 Laurincová Kristýna Beskydská šachová škola "F" 1589 1560 0
2014/2015 11 Č Beskydská šachová škola FM B 1516 1492 Skřivánek Michal ŠK Lokomotiva Brno "C" 1609 1445 1
2014/2015 10 B Beskydská šachová škola FM B 1516 1492 Jelínek Jindřich A64 Grygov 1545 1532 1
2014/2015 9 Č Beskydská šachová škola FM B 1516 1492 Tajovský Matěj ŠK Kuřim 1429 1407 1
2014/2015 8 B Beskydská šachová škola FM B 1516 1492 Barák David ŠK Duras BVK Brno "B" 1527 1600 ½
2014/2015 7 Č Beskydská šachová škola FM B 1516 1492 Vraj Ondřej Sokol Hošťálková 1631 1843 0
2014/2015 6 B Beskydská šachová škola FM B 1516 1492 Nekarda Jan ŠK Staré Město "B" 1604 1617 1
2014/2015 3 B Beskydská šachová škola FM B 1516 1492 Havelka Ondřej Interchess FM 1766 1819 0
2014/2015 2 B Beskydská šachová škola FM B 1516 1492 Kopcová Ludmila OŠŠ TJ Ostrava 1683 1668 ½
2014/2015 1 Č Beskydská šachová škola FM B 1516 1492 Pilch David SK Slavia Orlová "B" 1672 1787 0