Hráč Stalmach Richard

Stalmach Richard

User Pic
Jméno: Stalmach Richard
Oddíl: Beskydská šachová škola z.s.
Výkonnostní třída / Titul: FM
Elo národní: 2290
Elo mezinárodní: 2296
ID: 39242
FIDE ID: 372048
Rok narození: 2006
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 4 Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2296 2290 Brožka Karel 2222 ŠK Polabiny 2216 2189 1 soutěž
2020/2021 3 Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2296 2290 Voříšek Jakub TJ Spartak Vlašim 2154 2187 1 soutěž
2020/2021 2 Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2296 2290 Fojt Petr ŠK AD Jičín 2010 2034 1 soutěž
2020/2021 1 Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2296 2290 Stinka Jakub ŠŠPM Lipky HK 2247 2202 1 soutěž
2019/2020 11 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2276 2121 Fargač Martin TŽ Třinec "B" 2306 2264 0 soutěž
2019/2020 10 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2276 2121 Čempel Jaroslav ŠK Slavoj Poruba "C" 2045 2043 1 soutěž
2019/2020 9 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2203 2121 Tomeček Jan Baník Havířov 2111 2114 1 soutěž
2019/2020 8 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2203 2121 Biolek Richard A64 Proclient Grygov 2418 2407 ½ soutěž
2019/2020 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2177 2121 Sobek Jaroslav ŠK Karviná 2224 2225 1 soutěž
2019/2020 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2177 2121 Haderka Karel TJ Tatran Litovel 1817 1787 1 soutěž
2019/2020 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2212 2133 Fiřt Stanislav Labortech Ostrava "B" 2195 2168 1 soutěž
2019/2020 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2212 2133 Zabystrzan Pavel SK Slavia Orlová "B" 2242 2227 ½ soutěž
2019/2020 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2216 2133 Neumann Filip TJ Ostrava "B" 2036 1971 0 soutěž
2019/2020 7 Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2276 2121 Eret Matouš Šachklub Sokol Klatovy 2166 2154 1 soutěž
2019/2020 6 Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2276 2121 Petr Jakub KŠ Říčany 1925 2290 2274 1 soutěž
2019/2020 5 Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2276 2121 Sýkora Marek Desko Liberec 2083 2083 0 soutěž
2019/2020 4 Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2276 2121 Haase Pavel ŠK Dopravní podnik Praha - PORG 2070 2125 0 soutěž
2019/2020 3 Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2177 2121 Barák David ŠK DURAS BVK Brno 2064 2064 1 soutěž
2019/2020 2 Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2170 2133 Ludvík Tomáš 2222 ŠK Polabiny A 2268 2292 ½ soutěž
2019/2020 1 Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2216 2133 Voříšek Jakub TJ Spartak Vlašim 2182 2040 1 soutěž
2019/2020 11 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2276 2121 Adámek Jiří ŠK Slavoj Poruba "B" 2293 2316 1 soutěž
2019/2020 10 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2276 2121 Žigo Viktor ŠK Gordic 2214 2238 ½ soutěž
2019/2020 9 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2203 2121 Mitura Karel Slavoj Český Těšín 2147 2129 1 soutěž
2019/2020 7 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2203 2121 Babula Vlastimil ŠK Staré Město 1987 2023 1 soutěž
2019/2020 5 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2177 2133 Sluka Radek Moravská Slavia Brno "B" 2298 2319 0 soutěž
2019/2020 4 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2170 2133 Stančík Jakub Zbrojovka Vsetín 2074 2063 0 soutěž
2019/2020 3 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2212 2133 Kapusta Petr Šachy Hošťálková 2145 2169 1 soutěž
2019/2020 1 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2216 2133 Kačírek Petr Panda Rychnov n. K. 2251 2285 ½ soutěž
2019/2020 7 Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2177 2121 Švanda Ondřej ŠK Staré Město 2257 2206 1 soutěž
2019/2020 6 Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2177 2121 Barák David ŠK DURAS BVK Brno 2064 2064 1 soutěž
2019/2020 5 Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2170 2133 Hrbek Štěpán Interchess Frýdek-Místek 2145 2027 1 soutěž
2019/2020 4 Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2216 2133 Jiroušek Jan 2222 ŠK Polabiny B 2034 1982 0 soutěž
2019/2020 3 Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2216 2133 Ludvík Tomáš 2222 ŠK Polabiny A 2305 2292 ½ soutěž
2019/2020 2 Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2216 2133 Voříšek Jakub TJ Spartak Vlašim 2182 2040 1 soutěž
2019/2020 1 Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2216 2133 Špreňar Petr ŠK AD Jičín 2329 2264 1 soutěž
2018/2019 7 BŠŠ Frýdek-Místek A 1991 2072 Lajbl Jan ŠK AD Jičín 1983 1991 1 soutěž
2018/2019 6 BŠŠ Frýdek-Místek A 1991 2072 Dolanský Lukáš Šachklub Sokol Klatovy 2046 2054 1 soutěž
2018/2019 5 BŠŠ Frýdek-Místek A 1991 2072 Otruba Marek Klub šachistů Říčany 1925 2103 1992 ½ soutěž
2018/2019 4 BŠŠ Frýdek-Místek A 1991 2072 Přibyl Viktor ŠK PORG Praha 2042 2030 1 soutěž
2018/2019 3 BŠŠ Frýdek-Místek A 2164 2072 Babula Vlastimil ŠK Staré Město 1984 1960 1 soutěž
2018/2019 2 BŠŠ Frýdek-Místek A 2122 2003 Šolc Filip TJ Spartak Vlašim 2040 2037 0 soutěž
2018/2019 1 BŠŠ Frýdek-Místek A 1993 2003 Ludvík Tomáš 2222 ŠK Polabiny 2158 2139 1 soutěž
2018/2019 3 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2028 2003 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž 2153 2119 ½ soutěž
2018/2019 11 BSŠ Frýdek Místek D 1991 2072 Bulawa Marek Baník Havířov B 1924 1954 1 soutěž
2018/2019 10 BSŠ Frýdek Místek D 2117 2072 Trombík Karel TJ Ostrava B 1972 1937 0 soutěž
2018/2019 7 BSŠ Frýdek Místek D 2145 2072 Novák Jiří SK Slavia Orlová C 1950 1964 0 soutěž
2018/2019 1 BSŠ Frýdek Místek D 1993 2003 Matonoha Petr ŠK Bruntál 1944 1947 1 soutěž
2018/2019 11 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2117 2072 Kaňok Jaroslav Labortech Ostrava "B" 2134 2152 1 soutěž
2018/2019 9 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2145 2072 Baier Pavel Baník Havířov 2089 2079 0 soutěž
2018/2019 8 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2145 2072 Dostál Radim Slavoj Poruba "C" 1986 1990 1 soutěž
2018/2019 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2164 2072 Horváth Tomáš SK Slavia Orlová "B" 2037 2025 1 soutěž
2018/2019 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2122 2003 Válek Milan TJ Sokol Dobrá 2026 1983 1 soutěž
2018/2019 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1993 2003 Zdražil Jan Sokol Vrbno pod P. 1979 1980 1 soutěž
2018/2019 7 BŠŠ Frýdek-Místek A 2164 2072 Kopcová Ludmila SK Slavia Orlová 1888 1886 0 soutěž
2018/2019 6 BŠŠ Frýdek-Místek A 2164 2072 Očko Dominik Interchess Frýdek-Místek 1896 1935 1 soutěž
2018/2019 5 BŠŠ Frýdek-Místek A 2122 2003 Vašínek Martin BŠŠ Frýdek-Místek B 1443 1399 1 soutěž
2018/2019 4 BŠŠ Frýdek-Místek A 1993 2003 Babula Vlastimil ŠK Staré Město 1865 1904 1 soutěž
2018/2019 3 BŠŠ Frýdek-Místek A 1993 2003 Pavlíček Lukáš TJ Štefanydes Polička 1894 1846 0 soutěž
2018/2019 2 BŠŠ Frýdek-Místek A 1993 2003 Šolc Filip TJ Spartak Vlašim 2035 2037 0 soutěž
2018/2019 1 BŠŠ Frýdek-Místek A 1993 2003 Ludvík Tomáš 2222 ŠK Polabiny 2158 2139 1 soutěž
2017/2018 11 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1979 1956 Kawulok Marek Slavoj Český Těšín 2162 2153 ½ soutěž
2017/2018 7 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1969 1956 Kvíčala Miroslav TŽ Třinec 2003 2006 ½ soutěž
2017/2018 2 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1946 1956 Horsák Jan ŠK Staré Město 2096 2090 1 soutěž
2017/2018 7 BŠŠ Frýdek-Místek 1979 1956 Hung Do Desko Liberec 1779 1757 1 soutěž
2017/2018 6 BŠŠ Frýdek-Místek 1979 1956 Molkanov Oleg TJ Kobylisy 2010 1892 ½ soutěž
2017/2018 5 BŠŠ Frýdek-Místek 1979 1956 Kozbert Tomáš TJ Bohemians Praha 1798 1762 1 soutěž
2017/2018 4 BŠŠ Frýdek-Místek 1979 1956 Kůsa Jakub Šachklub Sokol Klatovy 2029 1825 1 soutěž
2017/2018 3 BŠŠ Frýdek-Místek 1946 1956 Szotkowski David Interchess Frýdek-Místek 1926 1913 ½ soutěž
2017/2018 2 BŠŠ Frýdek-Místek 1946 1956 Vlková Anežka Spartak Vlašim 1933 1894 1 soutěž
2017/2018 1 BŠŠ Frýdek-Místek 1899 1852 Nehyba Martin 2222 ŠK Polabiny 2100 1968 0 soutěž
2017/2018 11 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1946 1956 Vysoglad Petr TJ Sokol Metylovice 1975 2012 0 soutěž
2017/2018 10 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1969 1956 Chwastek Otto TJ Vendryně "B" 1778 1774 0 soutěž
2017/2018 4 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1946 1956 Zeman Stanislav TJ Sokol Lhotka 1862 1812 1 soutěž
2017/2018 1 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1899 1852 Rechtenberg Karel BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1775 1780 ½ soutěž
2017/2018 11 BŠŠ Frýdek-Místek 1979 1956 Štamposký Libor Inter Petrovice 1912 1870 ½ soutěž
2017/2018 9 BŠŠ Frýdek-Místek 1969 1956 Cieslak Patrycjusz Rychvaldský spolek šachový 1945 B 1964 0 0 soutěž
2017/2018 8 BŠŠ Frýdek-Místek 1969 1956 Miszczak Dariusz Rychvaldský spolek šachový 1945 A 2065 0 1 soutěž
2017/2018 6 BŠŠ Frýdek-Místek 1946 1956 Kukuczka Milan TJ Vendryně 1936 1921 ½ soutěž
2017/2018 4 BŠŠ Frýdek-Místek 1946 1956 Lipovský Tomáš Sokol Brušperk A 1899 1874 ½ soutěž
2017/2018 3 BŠŠ Frýdek-Místek 1946 1956 Zagrapan Pavol TJ Mosty u Jablunkova 2025 0 0 soutěž
2017/2018 2 BŠŠ Frýdek-Místek 1946 1956 Mrázek Roman ŠK Karviná B 1847 1857 1 soutěž
2017/2018 1 BŠŠ Frýdek-Místek 1899 1852 Vízner Jaroslav Baník Havířov C 1972 1967 1 soutěž
2017/2018 7 BŠŠ Frýdek-Místek 1946 1956 Mrkus František ŠK Staré Město 2025 2024 1 soutěž
2017/2018 6 BŠŠ Frýdek-Místek 1946 1956 Szotkowski David Interchess Frýdek-Místek 1926 1913 ½ soutěž
2017/2018 5 BŠŠ Frýdek-Místek 1946 1956 Kopcová Ludmila SK Slavia Orlová 1905 1900 ½ soutěž
2017/2018 4 BŠŠ Frýdek-Místek 1899 1852 Richterová Julie ŠK Kuřim 1736 1732 ½ soutěž
2017/2018 3 BŠŠ Frýdek-Místek 1899 1852 Vlková Anežka Spartak Vlašim 1934 1865 1 soutěž
2017/2018 2 BŠŠ Frýdek-Místek 1899 1852 Nehyba Martin 2222 ŠK Polabiny 2100 1968 0 soutěž
2017/2018 1 BŠŠ Frýdek-Místek 1899 1852 Fojt Petr ŠK AD Jičín 1742 1730 1 soutěž
2016/2017 7 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1665 1667 Pekárek Aleš SK Slavia Orlová "B" 1561 1648 1 soutěž
2016/2017 6 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1665 1667 Kopec Ladislav OŠŠ TJ Ostrava 1631 1679 ½ soutěž
2016/2017 5 BŠŠ F-M "E" 1665 1667 Kawulok Aleš ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1382 1504 1 soutěž
2016/2017 1 BŠŠ F-M "E" 1665 1667 Vyvial Václav BŠŠ F-M "F" 1471 1448 1 soutěž
2016/2017 7 BŠŠ Frýdek-Místek 1665 1667 Otrubová Kristýna Klub šachistů Říčany 1925 1556 1577 1 soutěž
2016/2017 6 BŠŠ Frýdek-Místek 1665 1667 Vlková Anežka TJ Spartak Vlašim 1635 1800 ½ soutěž
2016/2017 5 BŠŠ Frýdek-Místek 1665 1667 Simet Martin Šachklub Sokol Klatovy 2017 1999 0 soutěž
2016/2017 4 BŠŠ Frýdek-Místek 1665 1667 Němcová Kamila PROMAT OAZA Praha 1828 1739 1 soutěž
2016/2017 3 BŠŠ Frýdek-Místek 1665 1667 Neumann Filip SK Slavia Orlová 1772 1683 0 soutěž
2016/2017 2 BŠŠ Frýdek-Místek 1665 1667 Jiroušek Jan 2222 ŠK Polabiny 1408 1549 1 soutěž
2016/2017 5 BŠŠ Frýdek-Místek 1665 1667 Neumann Filip SK Slavia Orlová 1772 1683 0 soutěž
2016/2017 4 BŠŠ Frýdek-Místek 1665 1667 Kureš Michael ŠK Lokomotiva Brno 1540 1551 1 soutěž
2016/2017 3 BŠŠ Frýdek-Místek 1665 1667 Švanda Adam TJ Štefanydes Polička 1553 1532 1 soutěž
2016/2017 2 BŠŠ Frýdek-Místek 1665 1667 Jiroušek Jan 2222 ŠK Polabiny 1408 1549 1 soutěž
2016/2017 1 BŠŠ Frýdek-Místek 1665 1667 Janouch Jáchym Štěpán ŠK AD Jičín 1572 1526 1 soutěž
2015/2016 7 Beskydská šachová škola "F" 1665 1667 Piskoř Ladislav Sokol Dobrá "C" 1445 1 soutěž
2015/2016 11 Beskydská šachová škola FM B 1665 1667 Kovařík David A64 Grygov 1663 1662 1 soutěž
2015/2016 10 Beskydská šachová škola FM B 1665 1667 Hronek Martin ŠK Staré Město "B" 1706 1731 ½ soutěž
2015/2016 9 Beskydská šachová škola FM B 1665 1667 Žitný Michal ŠK Lokomotiva Brno "B" 1657 1604 1 soutěž
2015/2016 8 Beskydská šachová škola FM B 1665 1667 Skřivánek Michal ŠK Lokomotiva Brno "C" 1432 1443 1 soutěž
2015/2016 5 Beskydská šachová škola FM B 1665 1667 Dančáková Klára TJ Zbrojovka Vsetín 1438 1444 0 soutěž
2015/2016 4 Beskydská šachová škola FM B 1665 1667 Procházka Ludvík Sokol Hošťálková 1646 1674 ½ soutěž
2015/2016 3 Beskydská šachová škola FM B 1665 1667 Odstrčil Lukáš Beskydská šachová škola FM C 1572 1473 0 soutěž
2015/2016 2 Beskydská šachová škola FM B 1665 1667 Richterová Julie ŠK Kuřim "A" 1616 1552 1 soutěž
2015/2016 1 Beskydská šachová škola FM B 1665 1667 Richter Rudolf ŠK Kuřim "B" 1076 1193 1 soutěž
2014/2015 2 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1516 1492 Pisz Břetislav SK Stonava 1806 1 soutěž
2014/2015 5 Beskydská šachová škola "G" 1516 1492 Kraus František TJ Vendryně 2010 2019 0 soutěž
2014/2015 1 Beskydská šachová škola "G" 1516 1492 Laurincová Kristýna Beskydská šachová škola "F" 1589 1560 0 soutěž
2014/2015 11 Beskydská šachová škola FM B 1516 1492 Skřivánek Michal ŠK Lokomotiva Brno "C" 1609 1445 1 soutěž
2014/2015 10 Beskydská šachová škola FM B 1516 1492 Jelínek Jindřich A64 Grygov 1545 1532 1 soutěž
2014/2015 9 Beskydská šachová škola FM B 1516 1492 Tajovský Matěj ŠK Kuřim 1429 1407 1 soutěž
2014/2015 8 Beskydská šachová škola FM B 1516 1492 Barák David ŠK Duras BVK Brno "B" 1527 1600 ½ soutěž
2014/2015 7 Beskydská šachová škola FM B 1516 1492 Vraj Ondřej Sokol Hošťálková 1631 1843 0 soutěž
2014/2015 6 Beskydská šachová škola FM B 1516 1492 Nekarda Jan ŠK Staré Město "B" 1604 1617 1 soutěž
2014/2015 3 Beskydská šachová škola FM B 1516 1492 Havelka Ondřej Interchess FM 1766 1819 0 soutěž
2014/2015 2 Beskydská šachová škola FM B 1516 1492 Kopcová Ludmila OŠŠ TJ Ostrava 1683 1668 ½ soutěž
2014/2015 1 Beskydská šachová škola FM B 1516 1492 Pilch David SK Slavia Orlová "B" 1672 1787 0 soutěž