Hráč Stachoň Martin

Stachoň Martin

User Pic
Jméno: Stachoň Martin
Oddíl: Slavia Kroměříž
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2156
Elo mezinárodní: 2141
ID: 27044
FIDE ID: 348929
Rok narození: 1994
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Slavia Kroměříž B 2137 2151 Kratochvíl Josef ŠK GARDE Lipovec 2284 2264 ½
2018/2019 8 Slavia Kroměříž B 2137 2151 Buráň Jaroslav TJ Vlčnov 2131 2147 ½
2018/2019 7 Slavia Kroměříž B 2134 2151 Rojar Libor ŠO Kunovice 1865 1869 1
2018/2019 1 Slavia Kroměříž B 2141 2156 Babula Vlastimil ŠK Staré Město B 1865 1904 ½
2017/2018 9 Slavia Kroměříž 2156 2176 Miča Marek BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1957 1935 0
2017/2018 6 Slavia Kroměříž 2163 2176 Zikmund Jaroslav Panda Rychnov nad Kněžnou A 1825 1826 1
2017/2018 5 Slavia Kroměříž 2163 2176 Gibiec Ernest Slavoj Český Těšín 2158 2138 0
2017/2018 9 TJ SLAVIA Kroměříž B 2158 2176 Stančík Jakub Zbrojovka Vsetín 2097 2089 ½
2017/2018 8 TJ SLAVIA Kroměříž B 2158 2176 Hájek Oskar SK Podlužan Prušánky 2143 2145 ½
2017/2018 6 TJ SLAVIA Kroměříž B 2163 2176 Bělík Dalibor ŠK GARDE Lipovec 2264 2233 ½
2016/2017 11 Slavia Krom��� B 2187 2201 Mičulka Petr �K Lokomotiva Brno B 2014 2028 ½
2016/2017 10 Slavia Krom��� B 2187 2201 Masák Pavel Spartak Adamov 2052 2054 1
2016/2017 9 Slavia Krom��� B 2187 2201 Lakatoš Tomáš �K Duras BVK B 2126 ½
2016/2017 8 Slavia Krom��� B 2187 2201 Blaha Petr �K Star� M�sto B 2032 2030 1
2016/2017 7 Slavia Krom��� B 2187 2201 Novosadová Kristýna Jezdci Jundrov 2213 2211 0
2016/2017 2 Slavia Krom��� B 2187 2201 Kratochvíl Josef �K GARDE Lipovec 2268 2248 ½
2016/2017 10 Slavia Kroměříž 2187 2201 Horák Jan Region Panda 1526 1457 1
2016/2017 8 Slavia Kroměříž 2187 2201 Sikora Jan TŽ Třinec 2252 2210 1
2016/2017 7 Slavia Kroměříž 2187 2201 Vávra Michal Moravská Slavia Brno 1963 1962 0
2015/2016 10 Slavia Kroměříž "A" 2187 2201 Horsák Jan ŠK Staré Město "A" 2080 2091 0
2015/2016 9 Slavia Kroměříž "A" 2187 2201 Sodomka Adam TJ Štefanydes Polička 1901 1905 ½
2015/2016 8 Slavia Kroměříž "A" 2187 2201 Vávra Michal Moravská Slavia Brno\r "A" 1963 1962 ½
2015/2016 6 Slavia Kroměříž "A" 2187 2201 Tauš Martin ŠK Karviná "A" 2103 2129 1
2015/2016 3 Slavia Kroměříž "A" 2187 2201 Záleský Karel KVS EKODIVIZE Opava 2073 2006 1
2015/2016 1 Slavia Kroměříž "A" 2187 2201 Veselý Martin TJ Ostrava "A" 2089 2105 1
2015/2016 11 Slavia Kroměříž "B" 2187 2201 Malčánek Jan Sokol Hošťálková 2109 2097 0
2015/2016 10 Slavia Kroměříž "B" 2187 2201 Kawulok Marek Slavoj Český Těšín 2142 2153 0
2015/2016 9 Slavia Kroměříž "B" 2187 2201 Vavruška Antonín ŠK Staré Město "B" 2099 2108 ½
2015/2016 8 Slavia Kroměříž "B" 2187 2201 Parák Dominik Zbrojovka Vsetín 2106 2088 ½
2015/2016 7 Slavia Kroměříž "B" 2187 2201 Záleský Karel ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2073 2006 1
2015/2016 6 Slavia Kroměříž "B" 2187 2201 Tymrakiewicz Rafal TŽ Třinec "B" 2360 ½
2015/2016 5 Slavia Kroměříž "B" 2187 2201 Pacl Václav TJ Slovan Havířov 2115 2132 ½
2015/2016 1 Slavia Kroměříž "B" 2187 2201 Kufa Pavel ŠK Slavoj Poruba "B" 2180 2190 1
2014/2015 10 Slavia Kroměříž B 2152 2189 Páral Stanislav OREL Ořechov 2084 2087 1
2014/2015 8 Slavia Kroměříž B 2152 2189 Bělík Dalibor ŠK GARDE Lipovec 2310 2249 ½
2014/2015 7 Slavia Kroměříž B 2152 2189 Kratochvíl Karel ŠK Lokomotiva Brno B 2148 2146 0
2014/2015 6 Slavia Kroměříž B 2152 2189 Brázdil Roman Sokol Postoupky 2119 2112 ½
2014/2015 5 Slavia Kroměříž B 2152 2189 Gaša Andrej TJ Podlužan Prušánky 2317 2256 ½
2014/2015 3 Slavia Kroměříž B 2152 2189 Lamser Miroslav ŠK Vinohrady Brno 2031 1996 1
2014/2015 1 Slavia Kroměříž B 2152 2189 Tikovský Alexandr Moravská Slavia Brno 2208 2222 1
2014/2015 10 Slavia Kroměříž „A“ 2152 2189 Macharáček Šimon ŠK Duras BVK „A“ 2217 2215 ½
2014/2015 8 Slavia Kroměříž „A“ 2152 2189 Novák Jiří SK Slavia Orlová „A“ 1996 2005 1
2014/2015 7 Slavia Kroměříž „A“ 2152 2189 Muratidis Nikos KVS EKODIVIZE Opava "A" 2184 2175 ½
2014/2015 6 Slavia Kroměříž „A“ 2152 2189 Švancara Petr Agentura 64 Grygov „A“ 2080 2073 1
2014/2015 4 Slavia Kroměříž „A“ 2152 2189 Dubina Pavel ŠK Zlín „A“ 2123 2083 0
2014/2015 3 Slavia Kroměříž „A“ 2152 2189 Dvořák Adam Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2036 2059 1
2014/2015 2 Slavia Kroměříž „A“ 2152 2189 Machlowski Slawomir Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2094 2153 ½
2014/2015 1 Slavia Kroměříž „A“ 2152 2189 Buráň Jaroslav ŠK Staré Město „A“ 2211 2203 ½
2013/2014 11 Slavia Kroměříž “A“ 2113 2122 Trhal Tomáš TJ ŠO Chrudim 2157 2158 ½
2013/2014 9 Slavia Kroměříž “A“ 2113 2122 Šplíchal Stanislav TJ Ostrava 2132 2139 ½
2013/2014 8 Slavia Kroměříž “A“ 2113 2122 Sieber Martin SK Slavia Orlová “A“ 2025 2033 ½
2013/2014 7 Slavia Kroměříž “A“ 2113 2122 Holeksa Zdeněk BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2181 2194 1
2013/2014 6 Slavia Kroměříž “A“ 2113 2122 Hodovský Jiří ŠK Zlín “A“ 2129 2111 1
2013/2014 5 Slavia Kroměříž “A“ 2113 2122 Strašil Pavel TJ Tatran Litovel “B“ 2121 2120 ½
2013/2014 4 Slavia Kroměříž “A“ 2113 2122 Kapusta Petr ŠK Staré Město “A“ 2139 2129 1
2013/2014 3 Slavia Kroměříž “A“ 2113 2122 Kratochvíl Milan Lokomotiva Brno “A“ 2168 2164 ½
2013/2014 2 Slavia Kroměříž “A“ 2113 2122 Skácelík Petr ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2185 2216 ½
2013/2014 1 Slavia Kroměříž “A“ 2113 2122 Kulovaná Eva ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2263 2274 ½
2013/2014 10 Slavia Kroměříž B 2113 2122 Blaha Petr TJ FS Napajedla 2098 2077 ½
2013/2014 8 Slavia Kroměříž B 2113 2122 Věchet Stanislav Moravská Slavia Brno 2162 2142 ½
2013/2014 7 Slavia Kroměříž B 2113 2122 Riška Lubomír ŠK Lokomotiva Brno B 2195 2203 0
2013/2014 6 Slavia Kroměříž B 2113 2122 Tajovský Martin ŠK Kuřim 2200 2202 ½
2013/2014 5 Slavia Kroměříž B 2113 2122 Vavruška Antonín ŠK Staré Město B 2134 2144 ½
2013/2014 4 Slavia Kroměříž B 2113 2122 Kratochvíl Josef ŠK GARDE Lipovec 2233 2232 ½
2013/2014 3 Slavia Kroměříž B 2113 2122 Uřičář Jakub TJ Podlužan Prušánky 2196 2208 1
2013/2014 2 Slavia Kroměříž B 2113 2122 Skácelík Petr ŠK Duras BVK Královo Pole B 2185 2216 1
2012/2013 11 Slavia Kroměříž “A“ 2127 2180 Kozel Jiří Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2051 2079 ½
2012/2013 9 Slavia Kroměříž “A“ 2127 2180 Knajbl Michael Tatran Litovel “B“ 1802 1
2012/2013 7 Slavia Kroměříž “A“ 2127 2180 Gibiec Ernest Šachový klub Karviná “A“ 2229 2223 1
2012/2013 6 Slavia Kroměříž “A“ 2127 2180 Kolašín Jan A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2001 2034 1
2012/2013 5 Slavia Kroměříž “A“ 2127 2180 Majer Jiří ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2248 2262 0
2012/2013 4 Slavia Kroměříž “A“ 2127 2180 Veselý Tomáš 2222 ŠK Polabiny “B“ 2140 2148 ½
2012/2013 2 Slavia Kroměříž “A“ 2127 2180 Žigo Viktor ŠK Gordic Jihlava 2240 2236 0
2012/2013 1 Slavia Kroměříž “A“ 2127 2180 Švanda Pavel ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2180 2183 0
2012/2013 11 Slavia Kroměříž "B" 2127 2180 Karlík Ondřej Sokol Postoupky 2111 2196 ½
2012/2013 10 Slavia Kroměříž "B" 2127 2180 Šindler Michal TJ VOKD Poruba 2153 2149 1
2012/2013 9 Slavia Kroměříž "B" 2127 2180 Pacl Václav TJ Slovan Havířov 2136 2128 ½
2012/2013 8 Slavia Kroměříž "B" 2127 2180 Fiřt Stanislav Labortech Ostrava "B" 2290 2278 ½
2012/2013 7 Slavia Kroměříž "B" 2127 2180 Kičmer Petr Baník Havířov "A" 2222 2220 ½
2012/2013 6 Slavia Kroměříž "B" 2127 2180 Novosadová Kristýna TJ Ostrava 2158 2161 0
2012/2013 5 Slavia Kroměříž "B" 2127 2180 Kalivoda Jiří Sokol Dobrá 2179 2176 0
2012/2013 3 Slavia Kroměříž "B" 2127 2180 Čempel Jaroslav KVS EKODIVIZE Opava 2208 2205 ½
2012/2013 2 Slavia Kroměříž "B" 2127 2180 Babula Milan TŽ Třinec 2300 2305 ½
2012/2013 1 Slavia Kroměříž "B" 2127 2180 Tustanowski Robert TJ Město Albrechtice 2307 0
2011/2012 11 Slavia Kroměříž B 2044 2073 Kapusta Petr ŠK Staré Město C 2158 2146 1
2011/2012 9 Slavia Kroměříž B 2044 2073 Zwardoň Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno B 2297 2290 1
2011/2012 7 Slavia Kroměříž B 2044 2073 Zvardoň Petr TJ Sokol Hošťálková 1980 2025 ½
2011/2012 6 Slavia Kroměříž B 2044 2073 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město B 2061 2052 1
2011/2012 5 Slavia Kroměříž B 2044 2073 Balšínek Pavel TJ Podlužan Prušánky 2084 2076 ½
2011/2012 4 Slavia Kroměříž B 2044 2073 Markovič Ivan ŠK HPM TEC Hustopeče 2158 2144 ½
2011/2012 1 Slavia Kroměříž B 2044 2073 Gabriel Adam SK Boršice 2090 2076 1
2011/2012 11 Slavia Kroměříž 2044 2073 Sieber Martin Slavia Orlová 2022 2029 0
2011/2012 10 Slavia Kroměříž 2044 2073 Žigo Viktor ŠK Gordic 2272 2271 0
2011/2012 9 Slavia Kroměříž 2044 2073 Bachořík Otto Labortech Ostrava B 2166 2159 ½
2011/2012 8 Slavia Kroměříž 2044 2073 Kořenek Petr ŠK Zlín B 2183 2149 1
2011/2012 7 Slavia Kroměříž 2044 2073 Šobáň Jaroslav A64 Grygov B 2122 2141 ½
2011/2012 5 Slavia Kroměříž 2044 2073 Neoral Antonín Tatran Litovel B 2150 2153 ½
2011/2012 4 Slavia Kroměříž 2044 2073 Nehybka Jiří ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2245 2255 ½
2011/2012 2 Slavia Kroměříž 2044 2073 Sikora Jan TŽ Třinec 2251 2253 0
2011/2012 1 Slavia Kroměříž 2044 2073 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny B 2032 2001 1
2010/2011 7 ŠK Staré Město 1988 Macháň Jan ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1905 ½
2010/2011 6 ŠK Staré Město 1988 Jelínek Michal SK OAZA Praha 1569 1
2010/2011 5 ŠK Staré Město 1988 Rozšafný Michal Sokol Údlice 1981 1
2010/2011 4 ŠK Staré Město 1988 Rojíková Lenka TJ Jiskra Hořice 1729 1
2010/2011 3 ŠK Staré Město 1988 Náplava Pavel SK Boršice 1901 ½
2010/2011 2 ŠK Staré Město 1988 Fargač Martin TŽ Třinec 1990 0
2010/2011 1 ŠK Staré Město 1988 Polok Kacper SK Slavia Orlová ½
2010/2011 11 Slavia Kroměříž 1988 Voborný David SPgŠ+G Znojmo 1869 1
2010/2011 10 Slavia Kroměříž 1988 Šmíd Jan ŠK Staré Město C 1949 ½
2010/2011 9 Slavia Kroměříž 1988 Vymětal Milan ŠK Holešov 1931 1
2010/2011 8 Slavia Kroměříž 1988 Jurák Stanislav ŠK HPM TEC Hustopeče 1800 ½
2010/2011 7 Slavia Kroměříž 1988 Uřičář Zdeněk TJ ŠK Veselí nad Moravou 1989 1
2010/2011 6 Slavia Kroměříž 1988 Balážec Ludovít ŠK Zlín C 1999 1
2010/2011 5 Slavia Kroměříž 1988 Mlčoch David SK Prostějov 2198 1
2010/2011 4 Slavia Kroměříž 1988 Stuchlý Radim ŠK Staré Město B 1963 1
2010/2011 2 Slavia Kroměříž 1988 Píše Jan TJ Spartak Adamov 2079 1
2010/2011 1 Slavia Kroměříž 1988 Holman Radek TJ Sokol Postoupky 1870 0
2010/2011 10 Slavia Kroměříž B 1988 Knotek Josef ŠK Staré Město E 2009 1
2010/2011 9 Slavia Kroměříž B 1988 Malčánek Jan CHESSMONT Rožnov p.R. A 1890 ½
2010/2011 7 Slavia Kroměříž B 1988 Beneš Miroslav ŠK Zlín D 1939 ½
2010/2011 6 Slavia Kroměříž B 1988 Urubčík Miroslav Spartak Uherský Brod 1844 1
2010/2011 5 Slavia Kroměříž B 1988 Hradil Karel ŠK Zbrojovka Vsetín A 1909 1
2010/2011 4 Slavia Kroměříž B 1988 Kozojed Vlastislav TJ FS Napajedla A 2022 1
2010/2011 1 Slavia Kroměříž B 1988 Plšek Pavel TJ Sokol Hošťálková A 1990 1
2010/2011 7 ŠK Staré Město 1988 Jána Martin TJ Náměšť nad Oslavou 1849 0
2010/2011 6 ŠK Staré Město 1988 Musil Jiří ŠK Lokomotiva Brno 1946 ½
2010/2011 5 ŠK Staré Město 1988 Náplava Pavel SK Boršice 1901 ½
2010/2011 4 ŠK Staré Město 1988 Rabatin Jakub BŠŠ Frýdek-Místek 2149 0
2010/2011 3 ŠK Staré Město 1988 Fargač Martin TŽ Třinec 1990 0
2010/2011 2 ŠK Staré Město 1988 Szotkowski Jakub TJ Slovan Havířov 1941 ½
2010/2011 1 ŠK Staré Město 1988 Polok Kacper SK Slavia Orlová 1000 ½
2009/2010 11 Sokol Postoupky "A" 1925 Juřena Matyáš SK Zlin 1250 1
2009/2010 10 Sokol Postoupky "A" 1925 Mrkus František SK Stare Mesto "B" 1665 ½
2009/2010 9 Sokol Postoupky "A" 1925 Lapúník Michal SK Lokomotiva Brno "C" 1602 1
2009/2010 8 Sokol Postoupky "A" 1925 Šaršon Ondřej SK Lokomotiva Brno "B" 1768 1
2009/2010 7 Sokol Postoupky "A" 1925 Nytra Petr Slavia Orlova "B" 1575 1
2009/2010 6 Sokol Postoupky "A" 1925 Fargač Martin TZ Trinec 1731 ½
2009/2010 5 Sokol Postoupky "A" 1925 Kladňák Martin SK Duras BVK Brno "B" 1336 1
2009/2010 4 Sokol Postoupky "A" 1925 Jodl Daniel Rosada Prostejov 1677 1
2009/2010 3 Sokol Postoupky "A" 1925 Netušil Jan Sokol Postoupky "B" 1250 1
2009/2010 2 Sokol Postoupky "A" 1925 Borufka Roman SK Veseli nad Moravou 1756 1
2009/2010 1 Sokol Postoupky "A" 1925 Zatloukal Jakub SK Borsice "B" 1460 1
2009/2010 11 Slavia Kromeriz D 1925 Ploch Petr TJ Sokol Holesov 1821 ½
2009/2010 10 Slavia Kromeriz D 1925 Hromada Jiří MKS Holesov C 1749 1
2009/2010 7 Slavia Kromeriz D 1925 Zehnula Otakar TJ Sokol Litencice 1608 1
2009/2010 6 Slavia Kromeriz D 1925 Zicháček Libor TJ Bystrice p. Host. 2002 1
2009/2010 5 Slavia Kromeriz D 1925 Svašek Jan SO TJ Zborovice B 1701 1
2009/2010 4 Slavia Kromeriz D 1925 Jokl Luděk Slavia Kromeriz C 1915 ½
2009/2010 3 Slavia Kromeriz D 1925 Šašek Jaroslav TJ Sokol Pravcice 1744 1
2009/2010 2 Slavia Kromeriz D 1925 Stodůlka Petr TJ Lutopecny-Merutky 1853 1
2009/2010 1 Slavia Kromeriz D 1925 Palášek Jan TJ Sokol Postoupky C 1838 1
2009/2010 10 Slavia Kroměříž B 1925 Studený Radovan ŠK Staré Město B 2101 0
2009/2010 8 Slavia Kroměříž B 1925 Svoboda Karel ŠK Lokomotiva Brno C 2063 1
2009/2010 7 Slavia Kroměříž B 1925 Lamser Tomáš ŠK Lokomotiva Brno A 1944 1
2009/2010 5 Slavia Kroměříž B 1925 Zicháček Libor MKS Holešov 2002 0
2009/2010 4 Slavia Kroměříž B 1925 Zoufalý Tomáš Orel Ořechov 1100 1
2009/2010 1 Slavia Kroměříž B 1925 Šedý Ctirad ŠK HPM TEC Hustopeče 1927 0
2008/2009 11 TJ Sokol Postoupky 1662 Zpěváková Jana SK Stare Mesto "A" 1741 1
2008/2009 10 TJ Sokol Postoupky 1662 Rathúský Roman SK Stare Mesto "B" 1379 1
2008/2009 9 TJ Sokol Postoupky 1662 Bartošová Veronika SK Lokomotiva Brno "C" 1323 1
2008/2009 8 TJ Sokol Postoupky 1662 Ondračka Václav SK Lokomotiva Brno "B" 1521 0
2008/2009 7 TJ Sokol Postoupky 1662 Oborný Tomáš SO TJ VOKD Poruba 1100 1
2008/2009 6 TJ Sokol Postoupky 1662 Hemzal Martin TJ Tatran Postorna 1378 1
2008/2009 5 TJ Sokol Postoupky 1662 Gorba Matěj SK Rošáda Prostějov 1550 1
2008/2009 4 TJ Sokol Postoupky 1662 Fargač Martin TZ Trinec 1388 ½
2008/2009 3 TJ Sokol Postoupky 1662 Chrostek Lukáš ŠK TJ MSA Dolni Benesov 1733 ½
2008/2009 2 TJ Sokol Postoupky 1662 Blechová Lenka TJ ŠK Veseli nad Moravou 1250 0
2008/2009 1 TJ Sokol Postoupky 1662 Tománek Pavel SK Borsice "B" 1405 1
2008/2009 11 Slavia Kroměříž C 1662 Botek Ludvík TJ Sokol Holešov 1690 ½
2008/2009 10 Slavia Kroměříž C 1662 Stodůlka Petr TJ Lutopecny-Měrůtky 1875 ½
2008/2009 9 Slavia Kroměříž C 1662 Zicháček Josef TJ Bystřice p/H 1637 1
2008/2009 8 Slavia Kroměříž C 1662 Nezdařil Miroslav ŠO TJ Zborovice B 1787 0
2008/2009 7 Slavia Kroměříž C 1662 Tobolík Jaroslav TJ Sokol Pravčice 1651 1
2008/2009 6 Slavia Kroměříž C 1662 Ryšavý Jindřich ŠK RAPOS Sulimov 1528 1
2008/2009 4 Slavia Kroměříž C 1662 Kociňák Rostislav TJ Sokol Morkovice 1603 1
2008/2009 3 Slavia Kroměříž C 1662 Novák Miroslav MKS Holešov C 1618 ½
2008/2009 2 Slavia Kroměříž C 1662 Stašiak Josef TJ Sokol Kvasice 1683 1
2008/2009 1 Slavia Kroměříž C 1662 Hlisnikovský Ivo TJ Sokol Litenčice 1680 1
2007/2008 11 TJ Sokol Postoupky A 1473 Šimoník Adam TJ SK Veseli nad Moravou 1505 ½
2007/2008 10 TJ Sokol Postoupky A 1473 Zpěváková Jana SK SSS Stare Mesto B 1250 1
2007/2008 7 TJ Sokol Postoupky A 1473 Kriebel Tadeáš SK TJ MSA Dolni Benesov 1691 ½
2007/2008 6 TJ Sokol Postoupky A 1473 Matuszczyk Przemyslaw TJ Slovan Havirov 1975 0
2007/2008 3 TJ Sokol Postoupky A 1473 Večeřa Pavel TJ Sokol Postoupky B 1250 1
2007/2008 2 TJ Sokol Postoupky A 1473 Mojžíšek Marek BSS Frydek-Mistek C 1626 1
2007/2008 1 TJ Sokol Postoupky A 1473 Biolek Vladimír BSS Frydek-Mistek D 1300 ½
2007/2008 9 Slavia Kroměříž 1473 Skrášek Adam ŠO Kunovice 1100 1
2007/2008 8 Slavia Kroměříž 1473 Slabá Lenka SK Boršice C 1100 1
2007/2008 7 Slavia Kroměříž 1473 Mrkus František ŠK Staré Město E 1250 1
2007/2008 6 Slavia Kroměříž 1473 Vybíral Petr ŠK Staré Město D 1100 1
2007/2008 4 Slavia Kroměříž 1473 Kucián Martin ŠO TJ Zborovice 1250 1
2007/2008 3 Slavia Kroměříž 1473 Šudoma Marek ŠK Zlín B 1827 1
2007/2008 2 Slavia Kroměříž 1473 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město C 1775 ½
2007/2008 1 Slavia Kroměříž 1473 Náplava Jakub ŠK-KK Osvětimany 1406 0
2007/2008 11 Slavia Kroměříž C 1473 Horák Zdeněk ŠK Loukov 1350 1
2007/2008 10 Slavia Kroměříž C 1473 Schafferová Denisa SK Spartak Hulín 1
2007/2008 9 Slavia Kroměříž C 1473 Bisaha Julius TJ Lutopecny-Měrůtky 1518 0
2007/2008 8 Slavia Kroměříž C 1473 Ovečka Miroslav TJ Sokol Litenčice 1641 ½
2007/2008 7 Slavia Kroměříž C 1473 Rafaja Marek MKS Holešov C 1592 1
2007/2008 6 Slavia Kroměříž C 1473 Navrátil Michal TJ Sokol Morkovice 1365 1
2007/2008 5 Slavia Kroměříž C 1473 Ryšavý Jindřich TJ Sokol Postoupky C 1409 1
2007/2008 4 Slavia Kroměříž C 1473 Prachař David ŠO TJ Zborovice B 1250 1
2007/2008 2 Slavia Kroměříž C 1473 Vašina František TJ Sokol Kvasice 1515 ½
2007/2008 1 Slavia Kroměříž C 1473 TJ Bystřice p/H 1
2006/2007 11 Slavia Kroměříž 1265 Keše Tibor BVK Duras Brno 1504 ½
2006/2007 10 Slavia Kroměříž 1265 Hošek Radek Tatran Poštorná 1379 1
2006/2007 9 Slavia Kroměříž 1265 Pfeffer Dominik SK Boršice B 1515 0
2006/2007 8 Slavia Kroměříž 1265 Sedlář Vít ŠK ZŠ Brankovice 1455 0
2006/2007 7 Slavia Kroměříž 1265 Tvrdoň Radek BŠŠ DDM Frýdek-Místek C 1437 1
2006/2007 6 Slavia Kroměříž 1265 Jarkuliš Vojtěch MSA Dolní Benešov 1445 0
2006/2007 5 Slavia Kroměříž 1265 Fusek Lukáš SŠŠ Staré Město B 1358 1
2006/2007 4 Slavia Kroměříž 1265 Jodl Daniel TJ Sokol Postoupky 1607 1
2006/2007 3 Slavia Kroměříž 1265 Fiala Petr BŠŠ DDM Frýdek-Místek D 1390 0
2006/2007 2 Slavia Kroměříž 1265 Raiman Tom VOKD Poruba 1709 ½
2006/2007 1 Slavia Kroměříž 1265 Wiczynski Artur SK Slavia Orlová 1797 0
2005/2006 10 Slavia Kroměříž 1250 Mojžíšek Marek BŠŠ + DDM Frýdek-Místek C 1484 0
2005/2006 9 Slavia Kroměříž 1250 Snášel Michal SK Prostějov 1100 1
2005/2006 8 Slavia Kroměříž 1250 Menšík František ŠK Lokomotiva Brno B 1377 0
2005/2006 7 Slavia Kroměříž 1250 Vlčko Petr ŠK Hodonín 1539 ½
2005/2006 6 Slavia Kroměříž 1250 Večeřa Petr TJ Sokol Postoupky 1689 ½
2005/2006 5 Slavia Kroměříž 1250 Králík František ŠK SŠŠ Staré Město B 1490 ½
2005/2006 4 Slavia Kroměříž 1250 Gabriel Adam ŠK Boršice 1784 ½
2005/2006 3 Slavia Kroměříž 1250 Kratochvíl Jiří TJ Tatran Poštorná 1591 ½
2005/2006 2 Slavia Kroměříž 1250 Miketa Tomáš TJ Dolní Benešov 1250 0
2005/2006 1 Slavia Kroměříž 1250 Raiman Tom ŠO TJ VOKD Ostrava-Poruba 1568 0