Hráč Lapčík Václav

Lapčík Václav

User Pic
Jméno: Lapčík Václav
Oddíl: ŠK Staré Město
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1743
Elo mezinárodní: 1760
ID: 30799
FIDE ID: 333956
Rok narození: 1994
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2016/2017 5 ŠK Staré Město F 1760 1775 Plevák Petr TJ Velehrad 1737 1653 ½
2016/2017 3 ŠK Staré Město F 1760 1775 Macháček Lukáš ŠK Staré Město G 1567 1605 ½
2016/2017 1 ŠK Staré Město F 1760 1775 Hlúšek Pavel SK Boršice C 1870 1933 ½
2016/2017 8 ŠK Staré Město E 1760 1775 Šťuka Josef ŠK Dolní Němčí A 1751 0
2015/2016 10 ŠK Staré Město E 1760 1775 Hasík Karel TJ Vlčnov A 1750 0
2015/2016 9 ŠK Staré Město E 1760 1775 Sedláček Roman Fatra-Slavia Napajedla B 1721 1460 0
2015/2016 3 ŠK Staré Město E 1760 1775 Zpěváková Kateřina Spartak Uherský Brod 1924 1874 0
2015/2016 1 ŠK Staré Město E 1760 1775 Valeš Josef TJ Bojkovice 1581 1
2014/2015 10 ŠK Staré Město F 1734 1746 Ludvíček Josef SK Boršice B 1855 1866 1
2014/2015 10 ŠK Staré Město C 1734 1746 Vránová Zdeňka Slavia Kroměříž C 2010 1964 ½
2014/2015 9 ŠK Staré Město C 1734 1746 Surovec Vladimír Šachový oddíl TJ Francova Lhota 1662 1717 1
2014/2015 7 ŠK Staré Město C 1734 1746 Volčík Stanislav SK Boršice A 1779 1778 1
2013/2014 5 ŠK Staré Město F 1734 1777 Šebela Ladislav SK Boršice B 1822 1832 0
2013/2014 4 ŠK Staré Město F 1734 1777 Burda Josef ŠK Staré Město E 1877 1882 0
2013/2014 3 ŠK Staré Město F 1734 1777 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov A 1801 1802 0
2012/2013 11 ŠK Staré Město F 1731 1820 Blümel Michal Slavia Kroměříž D 1856 1
2012/2013 10 ŠK Staré Město F 1731 1820 Dvouletý Tomáš TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1806 1829 0
2012/2013 9 ŠK Staré Město F 1731 1820 Volčík Stanislav SK Boršice C 1796 1797 ½
2012/2013 6 ŠK Staré Město F 1731 1820 Světinský Antonín TJ Vlčnov A 1900 ½
2012/2013 5 ŠK Staré Město F 1731 1820 Havránek Michal SK Boršice B 2055 2054 0
2012/2013 3 ŠK Staré Město F 1731 1820 Hrobař Vlastimil TJ Polešovice 1910 1896 ½
2012/2013 2 ŠK Staré Město F 1731 1820 Daněk Libor TJ Sokol Postoupky B 2084 2020 0
2012/2013 1 ŠK Staré Město F 1731 1820 Nezdařil Miroslav ŠO TJ Zborovice A 1823 0
2012/2013 11 ŠK Staré Město D 1731 1820 Strojil Jiří ŠK Zlín C 1793 ½
2012/2013 7 ŠK Staré Město D 1731 1820 Blümel Michal Slavia Kroměříž C 1856 0
2012/2013 6 ŠK Staré Město D 1731 1820 Gergela Antonín ŠK Zlínterm Zlín A 1693 0
2012/2013 5 ŠK Staré Město D 1731 1820 Veselský František TJ Sokol Hošťálková A 1930 1932 0
2012/2013 4 ŠK Staré Město D 1731 1820 Němec Pavel ŠK Staré Město E 1686 1586 1
2012/2013 3 ŠK Staré Město D 1731 1820 Novák Miroslav ŠK Holešov A 1569 1
2011/2012 11 ŠK Staré Město F 1734 1769 Urubčík Miroslav Spartak Uherský Brod 1815 1839 0
2011/2012 10 ŠK Staré Město F 1734 1769 Polášek Libor TJ FS Napajedla B 1627 1
2011/2012 9 ŠK Staré Město F 1734 1769 Navrátil Marek Slavia Kroměříž C 1798 1817 0
2011/2012 8 ŠK Staré Město F 1734 1769 Kadlček Pavel TJ Dolní Němčí 1592 1
2011/2012 7 ŠK Staré Město F 1734 1769 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov B 1800 1738 1
2011/2012 6 ŠK Staré Město F 1734 1769 Štencel Karel ŠO TJ Zborovice A 1808 0
2011/2012 5 ŠK Staré Město F 1734 1769 Plášek Radim TJ Bojkovice A 1957 1849 0
2011/2012 4 ŠK Staré Město F 1734 1769 Náplava Jakub TJ Polešovice 1722 1833 1
2011/2012 3 ŠK Staré Město F 1734 1769 Šťuka Josef TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1734 1
2011/2012 2 ŠK Staré Město F 1734 1769 Volčík Stanislav SK Boršice C 1822 1830 1
2011/2012 1 ŠK Staré Město F 1734 1769 Večeřa Petr TJ Sokol Postoupky B 1957 1952 0
2011/2012 11 ŠK Staré Město D 1734 1769 Solanský Václav CHESSMONT Rožnov p. R. A 1883 1
2011/2012 10 ŠK Staré Město D 1734 1769 Krejčiřík Radim TJ FS Napajedla A 1846 1843 0
2010/2011 7 ŠK Staré Město 1736 Ševčík Radek ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1739 0
2010/2011 6 ŠK Staré Město 1736 Poppr Marián SK OAZA Praha 1250 ½
2010/2011 5 ŠK Staré Město 1736 Toman Ondřej Sokol Údlice 1758 ½
2010/2011 4 ŠK Staré Město 1736 Kykal Vojtěch TJ Jiskra Hořice 1541 ½
2010/2011 3 ŠK Staré Město 1736 Janska Petr SK Boršice 1727 0
2010/2011 2 ŠK Staré Město 1736 Pistovčáková Aneta TŽ Třinec 1507 1
2010/2011 1 ŠK Staré Město 1736 Novák Jiří SK Slavia Orlová 1779 ½
2010/2011 11 ŠK Staré Město E 1736 Gargulák Jaroslav ŠO TJ Francova Lhota A 1708 0
2010/2011 10 ŠK Staré Město E 1736 Bačák Petr Slavia Kroměříž B 1855 0
2010/2011 9 ŠK Staré Město E 1736 Pfeffer Erik SK Boršice B 1936 ½
2010/2011 8 ŠK Staré Město E 1736 Plšek Pavel TJ Sokol Hošťálková A 1990 0
2010/2011 6 ŠK Staré Město E 1736 Zajíček Radek ŠK Holešov B 1804 0
2010/2011 5 ŠK Staré Město E 1736 Strojil Jiří ŠK Zlín D 1788 0
2010/2011 4 ŠK Staré Město E 1736 Zpěváková Kateřina Spartak Uherský Brod 1869 1
2010/2011 11 ŠK Staré Město F 1736 Žalčík Vincenc ŠO TJ Zborovice A 1776 1
2010/2011 10 ŠK Staré Město F 1736 Vacula Pavel TJ Vlčnov A 2013 0
2010/2011 8 ŠK Staré Město F 1736 Dvorník Pavel Slavia Kroměříž C 1747 1
2010/2011 7 ŠK Staré Město F 1736 Šácha Milan ŠO Kunovice A 1759 1
2010/2011 6 ŠK Staré Město F 1736 Štefek Jan TJ Sokol Postoupky B 1663 0
2010/2011 5 ŠK Staré Město F 1736 Umlauf Josef TJ Dolní Němčí 1700 1
2010/2011 4 ŠK Staré Město F 1736 Míša Stanislav TJ Polešovice 1895 0
2010/2011 3 ŠK Staré Město F 1736 Malůš Petr TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1772 1
2010/2011 2 ŠK Staré Město F 1736 Mikulčík Josef TJ Bojkovice A 1857 1
2010/2011 1 ŠK Staré Město F 1736 Volčík Stanislav SK Boršice C 1838 1
2010/2011 7 ŠK Staré Město 1736 Kratochvíl Vít TJ Náměšť nad Oslavou 1857 ½
2010/2011 6 ŠK Staré Město 1736 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno 1986 0
2010/2011 5 ŠK Staré Město 1736 Janska Petr SK Boršice 1727 0
2010/2011 4 ŠK Staré Město 1736 Svoboda Matěj BŠŠ Frýdek-Místek 1873 0
2010/2011 3 ŠK Staré Město 1736 Pistovčáková Aneta TŽ Třinec 1507 1
2010/2011 2 ŠK Staré Město 1736 Valenčík Michal TJ Slovan Havířov 1856 ½
2010/2011 1 ŠK Staré Město 1736 Novák Jiří SK Slavia Orlová 1779 ½
2009/2010 11 SK Stare Mesto "B" 1679 Netušil Jan Sokol Postoupky "B" 1250 ½
2009/2010 10 SK Stare Mesto "B" 1679 Ryšavý Jan Sokol Postoupky "A" 1839 1
2009/2010 9 SK Stare Mesto "B" 1679 Šimoník Adam SK Veseli nad Moravou 1797 ½
2009/2010 8 SK Stare Mesto "B" 1679 Pfeffer Dominik SK Borsice "B" 1704 1
2009/2010 7 SK Stare Mesto "B" 1679 Richterová Nataša SK Duras BVK Brno "B" 1713 ½
2009/2010 6 SK Stare Mesto "B" 1679 Lužíková Nicola Rosada Prostejov 1809 0
2009/2010 5 SK Stare Mesto "B" 1679 Dvořák Adam SK Lokomotiva Brno "C" 1864 0
2009/2010 4 SK Stare Mesto "B" 1679 Ondračka Václav SK Lokomotiva Brno "B" 1819 0
2009/2010 3 SK Stare Mesto "B" 1679 Phamová Xuan Mai SK Zlin 1692 ½
2009/2010 2 SK Stare Mesto "B" 1679 Rydzewski Pawel Slavia Orlova "B" 1720 0
2009/2010 1 SK Stare Mesto "B" 1679 Plát Vojtěch TZ Trinec 2397 0
2009/2010 11 SK Stare Mesto E 1679 Fridrich Václav SO Slavia-Fatra 1640 0
2009/2010 9 SK Stare Mesto E 1679 Strojil Jiří SK Zlin D 1782 1
2009/2010 5 ŠK Staré Město 1679 Janska Petr SK Boršice 1584 ½
2009/2010 11 ŠK Staré Město F 1679 Jakubec Jiří TJ Lokom. Uherský Ostroh 1743 1
2009/2010 10 ŠK Staré Město F 1679 Růčka Pavel ŠO Kunovice A 1617 ½
2009/2010 9 ŠK Staré Město F 1679 Zifčák Josef TJ Mařatice 1499 1
2009/2010 8 ŠK Staré Město F 1679 Náplava Jakub TJ Polešovice 1725 1
2009/2010 7 ŠK Staré Město F 1679 TJ Sokol Postoupky B 1
2009/2010 6 ŠK Staré Město F 1679 Zpěváková Kateřina Spartak Uherský Brod 1849 1
2009/2010 5 ŠK Staré Město F 1679 Bednařík Vratislav TJ Sokol Kvasice 1668 ½
2009/2010 4 ŠK Staré Město F 1679 Kucián Jaromír ŠO TJ Zborovice A 1697 0
2009/2010 3 ŠK Staré Město F 1679 Náplava Petr SK Boršice C 1847 0
2009/2010 2 ŠK Staré Město F 1679 Štefek Jan Dům kultury Kroměříž 1642 ½
2009/2010 1 ŠK Staré Město F 1679 Ondrůšek Jan TJ Vlčnov A 1752 0
2008/2009 9 Staré Město G 1499 Luňák Květoslav Osvětimany A 1427 1
2008/2009 7 Staré Město G 1499 Pavlica Tomáš Velehrad 1563 ½
2008/2009 6 Staré Město G 1499 Gabriel Tomáš Boršice D 1257 1
2008/2009 5 Staré Město G 1499 Podškubka Antonín Kunovice A 1732 ½
2008/2009 4 Staré Město G 1499 Prachař Přemysl Bojkovice B 1586 1
2008/2009 3 Staré Město G 1499 Javor Jan Vlčnov B 1821 ½
2008/2009 2 Staré Město G 1499 Růsek Jaroslav Hluk A 1474 0
2008/2009 1 Staré Město G 1499 Vybíral Petr Staré Město H 1250 1
2008/2009 3 ŠK Staré Město C 1499 Hromada Martin ŠO Kunovice 1250 1
2008/2009 2 ŠK Staré Město C 1499 Palášek Jan Sokol Postoupky B 1647 0
2008/2009 1 ŠK Staré Město C 1499 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město D 1250 1
2008/2009 11 SK Stare Mesto "B" 1499 Langnerová Karolína TZ Trinec 1876 0
2008/2009 10 SK Stare Mesto "B" 1499 Tomečková Aneta TJ Sokol Postoupky 1650 ½
2008/2009 9 SK Stare Mesto "B" 1499 Šuťjak Tomáš TJ Tatran Postorna 1591 ½
2008/2009 8 SK Stare Mesto "B" 1499 Zapletal Jiří SK Rošáda Prostějov 1722 1
2008/2009 7 SK Stare Mesto "B" 1499 Gabriel Adam SK Borsice "B" 2000 0
2008/2009 6 SK Stare Mesto "B" 1499 Kriebel Tadeáš ŠK TJ MSA Dolni Benesov 2106 1
2008/2009 5 SK Stare Mesto "B" 1499 Košťálek Filip SO TJ VOKD Poruba 1342 1
2008/2009 4 SK Stare Mesto "B" 1499 Fusek Lukáš SK Stare Mesto "A" 1938 0
2008/2009 3 SK Stare Mesto "B" 1499 Skalka Jan TJ ŠK Veseli nad Moravou 1611 ½
2008/2009 2 SK Stare Mesto "B" 1499 Prášek Tomáš SK Lokomotiva Brno "B" 1655 0
2008/2009 1 SK Stare Mesto "B" 1499 Lapúník Michal SK Lokomotiva Brno "C" 1629 ½
2008/2009 9 ŠK Staré Město F 1499 Volčík Stanislav SK Boršice C 1798 0
2007/2008 11 SK SSS Stare Mesto B 1486 Kazda Ondřej SO TJ VOKD Ostrava-Poruba 1341 ½
2007/2008 10 SK SSS Stare Mesto B 1486 Palášek Jan TJ Sokol Postoupky A 1666 ½
2007/2008 9 SK SSS Stare Mesto B 1486 Kriebel Tadeáš SK TJ MSA Dolni Benesov 1691 0
2007/2008 8 SK SSS Stare Mesto B 1486 Valenčík Jozef TJ Slovan Havirov 1499 0
2007/2008 7 SK SSS Stare Mesto B 1486 Kozel Jan BSS Frydek-Mistek C 1835 0
2007/2008 6 SK SSS Stare Mesto B 1486 Kawulok Marek BSS Frydek-Mistek D 1844 0
2007/2008 3 SK SSS Stare Mesto B 1486 Borufka Roman TJ SK Veseli nad Moravou 1521 0
2007/2008 2 SK SSS Stare Mesto B 1486 Pfeffer Erik SK Borsice B 1717 0
2007/2008 1 SK SSS Stare Mesto B 1486 Gorba Matěj TJ Sokol Postoupky B 1470 0
2007/2008 4 ŠK SŠŠ Staré Město A 1486 Tázlar Petr Jiskra Hořice 1564 0
2007/2008 3 ŠK SŠŠ Staré Město A 1486 Walek Pavel BŠŠ Frýdek-Místek B 1943 1
2007/2008 2 ŠK SŠŠ Staré Město A 1486 Nytra Matěj A64 Grygov 1738 0
2007/2008 9 ŠK Staré Město F 1486 Novák Zbyněk Spartak Uherský Brod 1532 1
2007/2008 8 Staré Město G 1486 Skupina Josef Boršice D 1451 1
2007/2008 7 Staré Město G 1486 Pastyřík Vladimír Mařatice 1702 ½
2007/2008 6 Staré Město G 1486 Vaňhara Jiří Bojkovice B 1849 ½
2007/2008 5 Staré Město G 1486 Náplava Jakub Osvětimany A 1406 0
2007/2008 4 Staré Město G 1486 Pavelčík Jaroslav Vlčnov B 1528 ½
2007/2008 3 Staré Město G 1486 Světinský Antonín Dolní Němčí 1
2007/2008 2 Staré Město G 1486 Hrňa Adam Velehrad 1
2007/2008 1 Staré Město G 1486 Danyuk Pavlo Kunovice A 1100 1
2007/2008 6 ŠK SŠŠ Staré Město A 1486 Walek Pavel BŠŠ Frýdek-Místek B 1943 1
2007/2008 5 ŠK SŠŠ Staré Město A 1486 Novák Jiří SK Slavia Orlová A 1688 1
2007/2008 4 ŠK SŠŠ Staré Město A 1486 Nytra Matěj A64 Grygov 1738 0
2006/2007 7 SŠŠ Staré Město B 1000 Janska Petr SK Boršice B 1100 0
2006/2007 6 SŠŠ Staré Město B 1000 Tomečková Aneta TJ Sokol Postoupky 1315 0
2006/2007 5 SŠŠ Staré Město B 1000 Ešler Ondřej Slavia Kroměříž 1
2006/2007 4 SŠŠ Staré Město B 1000 Bělková Monika MSA Dolní Benešov 1000 1
2006/2007 3 Staré Město H 1000 Kuchař Tomáš Hluk B 1
2006/2007 2 Staré Město H 1000 Tomášů Robin Boršice E 1100 ½
2006/2007 1 Staré Město H 1000 Žižka Miroslav Vlčnov C 1304 1
2006/2007 7 ŠK Staré Město H 1000 Hlavačka Daniel ŠK Staré Město G 1000 0
2006/2007 6 ŠK Staré Město H 1000 Boček Tomáš TJ Mařatice B 1657 0
2006/2007 5 ŠK Staré Město H 1000 Moštěk Jan TJ Vlčnov C 1
2006/2007 4 ŠK Staré Město H 1000 Slabá Lenka SK Boršice E 1000 ½
2006/2007 3 ŠK Staré Město H 1000 Tichopádek Miroslav TJ Spartak Hluk B 1
2006/2007 2 ŠK Staré Město H 1000 Churá Petra KK-ŠK Osvětimany B 1251 1
2005/2006 9 SŠŠ Staré Město D 1000 Kovařík Václav ŠK Zlín B 1000 1
2005/2006 8 SŠŠ Staré Město D 1000 Indra Luděk Sokol Postoupky B 1250 0
2005/2006 7 SŠŠ Staré Město D 1000 Ančinec Lukáš FATRA NAPAJEDLA 1250 1
2005/2006 6 SŠŠ Staré Město D 1000 Sokol Postoupky C 1
2005/2006 5 SŠŠ Staré Město D 1000 Řadová Jana TJ Zborovice 1250 0
2005/2006 4 SŠŠ Staré Město D 1000 Martinka Jakub ŠK Zlín C 1000 1
2005/2006 3 SŠŠ Staré Město D 1000 Blechová Lenka ŠK Osvětimany 1100 1
2005/2006 2 SŠŠ Staré Město D 1000 Tománek Pavel ŠK Boršice B 1100 1
2005/2006 1 SŠŠ Staré Město D 1000 Bureš Roman SŠŠ Staré Město C 1100 0