Hráč Kosňovský Radim

Kosňovský Radim

User Pic
Jméno: Kosňovský Radim
Oddíl: Rychvaldský spolek šachový 1945
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1677
Elo mezinárodní: 1594
ID: 27738
FIDE ID: 389595
Rok narození: 1990
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1572 1650 Lička Denis BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1409 1424 1
2018/2019 10 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1572 1650 Čubok Milan TJ Sokol Dobrá "B" 1792 1820 ½
2018/2019 9 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1561 1650 Firla Stanislav Inter Petrovice 1870 1886 ½
2018/2019 8 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1561 1650 Vícha Petr Viktorie Bohumín 2005 2004 0
2018/2019 7 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1509 1650 Kotas Jan TJ Vendryně 1844 1848 ½
2018/2019 6 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1509 1650 Geffert Michal Baník Havířov "C" 1898 1905 1
2018/2019 5 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1472 1633 Blecha Zdeněk Sokol Brušperk "A" 1888 1897 1
2018/2019 3 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1462 1633 Šebesta Jan SK Slavia Orlová "D" 1731 1838 ½
2018/2019 2 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1462 1633 Walowy Bohumír ŠK Karviná 2027 2001 0
2018/2019 1 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1448 1633 Crha Břetislav Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 1750 1744 ½
2017/2018 10 Rychvaldský spolek šachový 1945 B 1431 1630 Knopp René TJ Vendryně 1865 1907 ½
2017/2018 8 Rychvaldský spolek šachový 1945 B 1414 1630 Bok Tomáš Sokol Brušperk A 1819 1788 ½
2017/2018 7 Rychvaldský spolek šachový 1945 B 0 1630 Slivka David TJ Mosty u Jablunkova 1783 0 0
2017/2018 4 Rychvaldský spolek šachový 1945 B 1431 1630 Štamposký Libor Inter Petrovice 1926 1870 0
2017/2018 3 Rychvaldský spolek šachový 1945 B 1431 1630 Wertheim Adolf TJ Slovan Havířov B 1726 1746 0
2017/2018 2 Rychvaldský spolek šachový 1945 B 1431 1630 Pekárek Aleš SK Slavia Orlová D 1718 1677 0
2017/2018 1 Rychvaldský spolek šachový 1945 B 0 1640 Crha Břetislav Rychvaldský spolek šachový 1945 A 1786 1788 ½
2016/2017 8 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1606 Wardas Pavel TJ Sokol Chotěbuz 1727 ½
2016/2017 7 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1606 Papuga Zdeněk TJ Sokol Těrlicko 1672 1
2016/2017 5 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1606 Ruman Martin Slavoj Český Těšín "B" 1850 1832 0
2016/2017 3 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1606 Nezval Jiří TJ Slovan Havířov "C" 1356 1283 1
2016/2017 1 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1606 Šejda Karel Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1000 1
2015/2016 9 OS Rychvald "C" 1606 Stonawski Igor Slavoj Cesky Tesin "B" 1969 1987 ½
2015/2016 6 OS Rychvald "C" 1606 Knopp René Sokol Chotebuz 1883 1908 0
2015/2016 4 OS Rychvald "C" 1606 Neumann Filip SK Slavia Orlova "F" 1772 1683 1
2015/2016 3 OS Rychvald "C" 1606 Walowy Bohumír SK Karvina "C" 2105 2071 ½
2015/2016 2 OS Rychvald "C" 1606 Bulava Petr Sokol Terlicko 2101 2102 0
2015/2016 1 OS Rychvald "C" 1606 Cieslak Wiktoria OS Rychvald "B" 1794 0
2014/2015 3 OS Rychvald "B" 1571 Šíma Aleš TJ Viktorie Bohumín "B" 1772 0
2014/2015 6 OS Rychvald "C" 1571 Moravčík Ladislav TJ Baník Havířov "E" 1619 1
2014/2015 5 OS Rychvald "C" 1571 Kawulok Marek Slavoj Český Těšín "B" 2171 2174 ½
2014/2015 4 OS Rychvald "C" 1571 Sakmar Jan TJ Slovan Havířov "D" 1516 1
2014/2015 3 OS Rychvald "C" 1571 Nytra Petr SK Slavia Orlová "I" 1761 1834 ½
2014/2015 2 OS Rychvald "C" 1571 Luczyk Petr SK Slavia Orlová "H" 1941 1982 ½
2013/2014 9 OS Rychvald "B" 1569 Istel Josef Inter Petrovice "B" 1000 1
2013/2014 8 OS Rychvald "B" 1569 Kála Jiří TJ Slovan Havírov "B" 1450 ½
2013/2014 7 OS Rychvald "C" 1569 Kowalczyk Marek SK Slavia Orlová "G" 1713 1250 0
2013/2014 6 OS Rychvald "C" 1569 Šebesta Petr SK Slavia Orlová "F" 1614 1614 0
2013/2014 4 OS Rychvald "C" 1569 Funiok Richard TJ Baník Havířov "E" 1670 1677 0
2013/2014 3 OS Rychvald "C" 1569 Izakovič Petr TJ Baník Havířov "D" 1690 ½
2013/2014 2 OS Rychvald "C" 1569 Luczyk Petr SK Slavia Orlová "H" 1931 2004 ½
2013/2014 1 OS Rychvald "C" 1569 Sakmar Jan TJ Slovan Havířov "E" 1540 1
2013/2014 11 OS Rychvald "A" 1569 Wróbel Antonín SK Stonava 1658 ½
2012/2013 7 OS Rychvald "C" 1542 Babušek Miroslav ŠK Karviná "C" 1971 0
2012/2013 5 OS Rychvald "C" 1542 Šimon David TJ Baník Havířov "E" 1250 1
2012/2013 3 OS Rychvald "C" 1542 Korbel Richard TJ Slovan Havířov "E" 1000 1
2012/2013 9 OS Rychvald "B" 1542 Šrámek Vojtěch SK Slavia Orlová "E" 1400 1
2012/2013 8 OS Rychvald "B" 1542 Richtr Miroslav TJ Baník Havířov "D" 1656 ½
2012/2013 4 OS Rychvald "B" 1542 Valenčíková Sandra TJ Slovan Havířov "C" 1250 1
2012/2013 3 OS Rychvald "B" 1542 Konečný Herbert Sokol Těrlicko 1575 1
2012/2013 2 OS Rychvald "B" 1542 Němec Jaroslav TJ Slovan Havířov "D" 1546 ½
2012/2013 1 OS Rychvald "B" 1542 Křikava Václav Sokol Chotěbuz 1656 1
2011/2012 7 OS Rychvald "C" 1517 Matusiak Andrzej SK Slavia Orlová "F" 1791 0
2011/2012 3 OS Rychvald "C" 1517 Chmiel Jan Sokol Chotěbuz 1749 1
2011/2012 1 OS Rychvald "C" 1517 Moravčík Ladislav TJ Baník Havířov "E" 1617 1
2011/2012 8 OS Rychvald "B" 1517 Lekki Daniel TJ Viktorie Bohumín "B" 1398 1
2010/2011 7 OS Rychvald "C" 1508 Stařičný Bronislav Inter Petrovice "B" 1793 0
2010/2011 6 OS Rychvald "C" 1508 Matusiak Andrzej SK Slavia Orlová "G" 1775 0
2010/2011 4 OS Rychvald "C" 1508 Sieber Martin SK Slavia Orlová "H" 2040 0
2010/2011 2 OS Rychvald "C" 1508 Folwarczny Marek SK Slavia Orlová "F" 1654 0
2010/2011 1 OS Rychvald "C" 1508 Martinák Tomáš Sokol Těrlicko 1829 0
2010/2011 7 OS Rychvald "B" 1508 Wojcik Jan SK Slavia Orlová "D" 1548 1
2010/2011 1 OS Rychvald "B" 1508 Lanzendörfer Zdeněk Jäkl Karviná "C" 1628 1
2009/2010 7 OS Rychvald "C" 1470 Richtr Miroslav Baník Havířov "D" 1689 1
2009/2010 3 OS Rychvald "C" 1470 Lamacz Pavel Sokol Těrlicko 1750 0
2009/2010 1 OS Rychvald "C" 1470 Wojcik Jan SK Slavia Orlová "G" 1393 1
2009/2010 7 OS Rychvald B 1470 Poncza Bronislav Sokol Chotěbuz 1861 ½
2008/2009 8 OS Rychvald B 1470 Majkrák Petr Jäkl Karviná C 1877 1
2008/2009 7 OS Rychvald B 1470 Szpalek Martin Sokol Chotěbuz 1000 ½
2008/2009 5 OS Rychvald B 1470 Wertheim Michal Slovan Havířov C 1477 ½
2008/2009 4 OS Rychvald B 1470 Šuta Petr Viktorie Bohumín B 1475 ½
2008/2009 3 OS Rychvald B 1470 Tesarczyk Stanislav Sokol Těrlicko 1661 ½
2008/2009 2 OS Rychvald B 1470 Melzer Patrik Slovan Havířov B 1322 0
2008/2009 1 OS Rychvald B 1470 Izakovič Petr Baník Havířov C 1744 0
2007/2008 9 0S Rychvald B Lanzendörfer Zdeněk Jakl Karviná C ½
2007/2008 7 0S Rychvald B Šimko Josef Slavoj Český Těšín 1
2006/2007 10 OS Rychvald B 1321 Langner Ladislav Slavia Havířov B 1717 ½
2006/2007 6 OS Rychvald B 1321 Mutina Zdeněk Slavoj Český Těšín 1583 1
2006/2007 7 OS Rychvald "C" 1321 Kaczmarczyk Patryk SK Slavia Orlová "F" 1
2006/2007 6 OS Rychvald "C" 1321 Rajský Stanislav TJ Viktorie Bohumín "B" 1471 0
2006/2007 5 OS Rychvald "C" 1321 Hudeček Jaroslav TJ Slovan Havířov "B" 1645 1
2006/2007 4 OS Rychvald "C" 1321 Jandek Vladimír TJ Slavia Havířov "C" 1771 ½
2006/2007 3 OS Rychvald "C" 1321 Valenčík Michal TJ Slovan Havířov "C" 1501 0
2006/2007 1 OS Rychvald "C" 1321 Maček Petr SK Slavia Orlová "E" 1737 ½
2005/2006 7 OS Rychvald D 1320 Škuta Radim TJ Slavia Havířov C 1725 0
2005/2006 6 OS Rychvald D 1320 Pavlíček Tomáš TJ Slovan Havířov C 1
2005/2006 5 OS Rychvald D 1320 Kaczmarczyk Wladislaw SK Slavia Orlová F 1
2005/2006 4 OS Rychvald D 1320 Rusín Tomáš TJ Jakl Karviná E 1651 0
2005/2006 3 OS Rychvald D 1320 Ptošek Jan SK Slavia Orlová E 1604 ½
2005/2006 1 OS Rychvald D 1320 Chlevišťan Jaromír OS Rychvald C 1701 0
2004/2005 9 Rychvald D Varmuža Pavel Slovan Havířov B 1
2004/2005 8 Rychvald D Lamacz Pavel Těrlicko 1740 0
2004/2005 7 Rychvald D Tománek Gustav Č.Těšín B 0
2004/2005 6 Rychvald D Volne 1
2004/2005 5 Rychvald D Zygma Jiří Slovan Havířov A 1757 1
2004/2005 4 Rychvald D Šulej Jan Slavia Orlová E 1328 ½
2004/2005 3 Rychvald D Zwardoň Vojtěch Jakl Karviná E 1549 0
2004/2005 2 Rychvald D Krupanský Jaromír Slavia Havířov C 1614 0
2004/2005 1 Rychvald D Badura Jindřich Petrovice B 1795 0