Hráč Pfeffer Erik

Pfeffer Erik

User Pic
Jméno: Pfeffer Erik
Oddíl: SK Boršice
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1965
Elo mezinárodní: 1976
ID: 25602
FIDE ID: 332003
Rok narození: 1993
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 2 B SK Boršice A 1976 1965 Hrtánek Jiří ŠO TJ Sokol Francova Lhota 1998 2014 ½
2018/2019 1 Č SK Boršice A 1966 1965 Pyš Zbyněk TJ Sokol Valašská Bystřice A 1953 1963 1
2018/2019 2 B SK Boršice B 1976 1965 Studený Radovan ŠK Staré Město E 2061 2014 0
2017/2018 9 Č SK Boršice B 1956 1936 Beil Martin ŠO Kunovice B 2194 2203 0
2017/2018 8 B SK Boršice B 1956 1936 Bažant Pavel TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1753 1706 1
2017/2018 5 B SK Boršice B 1965 1936 Charčenko Valerij Sokol Postoupky B 1810 1810 ½
2017/2018 4 Č SK Boršice B 1965 1936 Vymětal Milan ŠO TJ Zborovice A 1846 1851 1
2017/2018 3 B SK Boršice B 1965 1936 Světinský Antonín ŠK Dolní Němčí A 0 1892 1
2017/2018 2 Č SK Boršice B 1965 1936 Suchánek Kryštof ŠK Zlín C 1761 1748 1
2017/2018 1 B SK Boršice B 1962 1948 Vychorec Miroslav TJ Vlčnov B 0 1593 1
2017/2018 11 B SK Boršice A 1976 1936 Smilek Petr ŠK Zbrojovka Vsetín B 1960 1990 0
2017/2018 10 Č SK Boršice A 1965 1936 Zpěváková Kateřina ŠK Staré Město C 1930 1868 1
2017/2018 9 B SK Boršice A 1965 1936 Fridrich Václav TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1560 1582 1
2017/2018 8 Č SK Boršice A 1956 1936 Foukal František ŠK Zlín B 1896 1865 1
2017/2018 7 B SK Boršice A 1956 1936 Zvardoň Petr ŠO TJ Sokol Francova Lhota 1982 2010 ½
2017/2018 6 Č SK Boršice A 1946 1936 Opluštil Vladimír Sokol Postoupky A 1952 1903 1
2017/2018 5 B SK Boršice A 1946 1936 Vávra Antonín ŠK Staré Město D 1921 1926 ½
2017/2018 4 Č SK Boršice A 1965 1936 Jasný Igor TJ Sokol Valašská Bystřice A 1929 1945 ½
2017/2018 3 B SK Boršice A 1965 1936 Hudaček Josef ŠO Kunovice A 2061 2077 ½
2017/2018 2 Č SK Boršice A 1965 1936 Petřík Petr Slavia Kroměříž C 2048 2053 0
2017/2018 1 B SK Boršice A 1962 1948 Čechál Martin ŠK Holešov A 1962 2026 0
2016/2017 9 B SK Boršice B 1904 1892 Světinský Antonín ŠK Dolní Němčí A 1870 1
2016/2017 8 Č SK Boršice B 1904 1892 Mazoch Jiří Slavia Kroměříž D 1976 1976 0
2016/2017 6 Č SK Boršice B 1904 1892 Macura Emil TJ Vlčnov B 2004 1935 1
2016/2017 5 B SK Boršice B 1904 1892 Dvouletý Tomáš Sokol Postoupky B 1823 1885 0
2016/2017 3 Č SK Boršice B 1904 1892 Krča Milan ŠK Staré Město E 1961 2004 ½
2016/2017 2 B SK Boršice B 1904 1892 Krajsa Ivan TJ Spartak Uherský Brod 1958 1974 1
2016/2017 1 Č SK Boršice B 1904 1892 Kunc Miroslav TJ Fatra-Slavia Napajedla B 2032 2046 ½
2016/2017 11 B SK Boršice A 1904 1892 Flekač Milan TJ Vlčnov A 1988 1913 ½
2016/2017 9 B SK Boršice A 1904 1892 Veselý Miroslav ŠK Zlín B 1938 1955 ½
2016/2017 8 Č SK Boršice A 1904 1892 Petřík Petr Slavia Kroměříž C 2009 2014 ½
2016/2017 7 B SK Boršice A 1904 1892 Stuchlý Radim ŠK Staré Město D 1936 1933 1
2016/2017 6 Č SK Boršice A 1904 1892 Macura Emil TJ Fatra-Slavia Napajedla A 2004 1935 1
2016/2017 5 B SK Boršice A 1904 1892 Gabryš Lukáš ŠK Zbrojovka Vsetín B 1895 1940 1
2016/2017 4 Č SK Boršice A 1904 1892 Doležal Karel ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2002 1994 1
2016/2017 3 Č SK Boršice A 1904 1892 Machalík Marek Sokol Postoupky A 1907 1890 ½
2016/2017 2 B SK Boršice A 1904 1892 Lukša Zdeněk ŠK Holešov A 1948 1941 ½
2016/2017 1 Č SK Boršice A 1904 1892 Vávra Antonín ŠK Staré Město C 1940 1924 1
2015/2016 11 B SK Boršice A 1904 1892 Šudřich Radek Slavia Kroměříž C 1997 2017 ½
2015/2016 10 Č SK Boršice A 1904 1892 Vávra Antonín ŠK Staré Město C 1940 1924 0
2015/2016 9 B SK Boršice A 1904 1892 Chutný Aleš ŠK Holešov A 1904 ½
2015/2016 8 Č SK Boršice A 1904 1892 Vrátný Radim Šachový oddíl TJ Francova Lhota A 2179 2210 0
2015/2016 7 B SK Boršice A 1904 1892 Slovák Pavel ŠK Zlín B 2069 2072 ½
2015/2016 6 Č SK Boršice A 1904 1892 Pálka Bronislav Fatra-Slavia Napajedla A 1930 1908 0
2015/2016 5 B SK Boršice A 1904 1892 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město D 2047 2070 0
2015/2016 4 Č SK Boršice A 1904 1892 Opluštil Vladimír Sokol Postoupky B 2001 1929 ½
2015/2016 3 B SK Boršice A 1904 1892 Chmelař Zdeněk ŠK Zlín-Malenovice, z.s. A 1980 1980 ½
2015/2016 2 Č SK Boršice A 1904 1892 Krejča Jakub ŠK Zbrojovka Vsetín B 1996 1971 0
2015/2016 1 B SK Boršice A 1904 1892 Štefanko Igor CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 1813 1814 ½
2014/2015 11 Č SK Boršice A 1947 1894 Jasný Igor TJ Sokol Valašská Bystřice A 1874 1987 1
2014/2015 10 B SK Boršice A 1947 1894 Rafaja Marek ŠK Zlín C 1931 1927 ½
2014/2015 9 Č SK Boršice A 1947 1894 Macura Emil TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 2020 2023 0
2014/2015 8 B SK Boršice A 1947 1894 Petřík Petr Slavia Kroměříž C 2023 2065 0
2014/2015 7 Č SK Boršice A 1947 1894 Krča Milan ŠK Staré Město C 2054 2023 ½
2014/2015 6 B SK Boršice A 1947 1894 Netušil Jan Sokol Postoupky B 1807 1867 ½
2014/2015 5 B SK Boršice A 1947 1894 Filák Josef Šachový oddíl TJ Francova Lhota 1842 1871 ½
2014/2015 4 Č SK Boršice A 1947 1894 Zapletal Oldřich ŠK Zlínterm Zlín A 1878 1947 ½
2014/2015 3 B SK Boršice A 1947 1894 Tkadlec Miloslav CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 2109 2105 ½
2014/2015 2 Č SK Boršice A 1947 1894 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město D 1887 1981 0
2014/2015 1 B SK Boršice A 1947 1894 Konvička Martin Sokol Hošťálková A 2007 2075 1
2013/2014 11 B SK Boršice A 1950 1886 Rachůnek Milan ŠK Staré Město C 2017 2018 ½
2013/2014 10 Č SK Boršice A 1950 1886 Smilek Petr ŠK Zbrojovka Vsetín A 2009 2046 0
2013/2014 9 B SK Boršice A 1950 1886 Javora Stanislav ŠK Zlínterm Zlín A 1773 1
2013/2014 8 Č SK Boršice A 1950 1886 Pyš Zbyněk CHESSMONT Rožnov p.R. A 1949 1957 ½
2013/2014 7 B SK Boršice A 1950 1886 Zajíček Radek ŠK Holešov A 1787 1828 ½
2013/2014 6 Č SK Boršice A 1950 1886 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město D 1803 1839 1
2013/2014 5 B SK Boršice A 1950 1886 Petřík Petr Slavia Kroměříž C 1966 2015 0
2013/2014 4 Č SK Boršice A 1950 1886 Krupa Josef TJ Gumárny Zubří 1797 1844 1
2013/2014 3 B SK Boršice A 1950 1886 Martinka Ladislav TJ Sokol Francova Lhota A 1574 ½
2013/2014 2 Č SK Boršice A 1950 1886 Tomečková Aneta Sokol Postoupky B 1769 1722 1
2013/2014 1 Č SK Boršice A 1950 1886 Palica Jiří ŠK Zlín C 1935 ½
2012/2013 10 B SK Boršice B 1959 1967 Hrobař Vlastimil TJ Polešovice 1910 1896 0
2012/2013 7 Č SK Boršice B 1959 1967 Blümel Michal Slavia Kroměříž D 1856 ½
2012/2013 6 B SK Boršice B 1959 1967 Dvouletý Tomáš TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1806 1829 0
2012/2013 5 Č SK Boršice B 1959 1967 Mrkus František ŠK Staré Město F 1701 1816 1
2012/2013 4 B SK Boršice B 1959 1967 Tomek Jiří KK-ŠK Osvětimany 1712 ½
2012/2013 3 Č SK Boršice B 1959 1967 Vlk Radek Spartak Uherský Brod 1694 1774 ½
2012/2013 2 B SK Boršice B 1959 1967 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov A 1805 1769 ½
2012/2013 1 B SK Boršice B 1959 1967 Hurdes Josef SK Boršice C 1759 1734 ½
2012/2013 10 B SK Boršice A 1959 1967 Kocián Miroslav ŠK Zlín C 2006 2014 ½
2012/2013 7 B SK Boršice A 1959 1967 Bartošek Ivan ŠK Zbrojovka Vsetín A 1909 1914 0
2012/2013 4 Č SK Boršice A 1959 1967 Plšek Pavel TJ Sokol Hošťálková A 2005 1968 0
2012/2013 3 B SK Boršice A 1959 1967 Trubačík Josef ŠK Staré Město E 1880 1
2012/2013 2 Č SK Boršice A 1959 1967 Vymětal Milan ŠK Holešov A 1849 1847 1
2012/2013 1 B SK Boršice A 1959 1967 Daněk Ivan TJ Gumárny Zubří 1831 0
2011/2012 11 Č SK Boršice B 1936 1919 Foukal Jiří TJ Gumárny Zubří 1915 1941 ½
2011/2012 10 B SK Boršice B 1936 1919 Knotek Josef ŠK Staré Město E 1967 1963 1
2011/2012 9 Č SK Boršice B 1936 1919 Svoboda Rostislav ŠK Zlín D 2008 2019 1
2011/2012 6 B SK Boršice B 1936 1919 Vidlář Pavel TJ FS Napajedla A 1922 1941 0
2011/2012 5 Č SK Boršice B 1936 1919 Šmíd Jan ŠK Staré Město D 1894 1903 ½
2011/2012 4 B SK Boršice B 1936 1919 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov A 1800 1738 ½
2011/2012 3 Č SK Boršice B 1936 1919 Zicháček Libor ŠK Holešov A 2040 2029 ½
2011/2012 2 B SK Boršice B 1936 1919 Jurča Marek ŠK Zbrojovka Vsetín A 1865 1915 1
2011/2012 1 B SK Boršice B 1936 1919 Dungl Martin TJ Sokol Postoupky A 2001 2048 ½
2011/2012 7 B SK Boršice 1936 1919 Trmač Radek Spartak Adamov 1770 1732 ½
2011/2012 6 Č SK Boršice 1936 1919 Kratochvíl Milan ŠK Lokomotiva Brno B 2103 2101 ½
2011/2012 5 B SK Boršice 1936 1919 Píštěk Jan TJ ŠK Veselí nad Moravou 1879 1891 ½
2011/2012 4 Č SK Boršice 1936 1919 Plšek Pavel TJ Sokol Hošťálková 2026 1999 ½
2011/2012 1 B SK Boršice 1936 1919 Petřík Petr Slavia Kroměříž B 1953 2007 1
2010/2011 11 B SK Boršice C 1936 Staňa Marek TJ Vlčnov A 1981 0
2010/2011 10 Č SK Boršice C 1936 Macura Emil ZLÍNTERM Zlín A 1971 0
2010/2011 9 B SK Boršice C 1936 Kašík Jiří Slavia Kroměříž C 1979 ½
2010/2011 8 Č SK Boršice C 1936 Knotek Josef ŠO Kunovice A 2009 ½
2010/2011 6 Č SK Boršice C 1936 Podešva Antonín TJ Dolní Němčí 1901 ½
2010/2011 5 B SK Boršice C 1936 Petrželka Josef TJ Polešovice 2272 0
2010/2011 3 B SK Boršice C 1936 Plášek Radim TJ Bojkovice A 1915 1
2010/2011 2 Č SK Boršice C 1936 Prachař Mojmír ŠO TJ Zborovice A 1875 0
2010/2011 1 Č SK Boršice C 1936 Zpěváková Jana ŠK Staré Město F 1765 ½
2010/2011 10 Č SK Boršice B 1936 Veselský František TJ Sokol Hošťálková A 1961 0
2010/2011 9 Č SK Boršice B 1936 Lapčík Václav ŠK Staré Město E 1736 ½
2010/2011 8 B SK Boršice B 1936 Pagáč Jaroslav CHESSMONT Rožnov p.R. A 1952 ½
2010/2011 7 Č SK Boršice B 1936 Chutný Aleš ŠK Holešov B 1808 1
2010/2011 6 B SK Boršice B 1936 Phamová Xuan Mai ŠK Zlín D 1900 1
2010/2011 4 B SK Boršice B 1936 Závodný Jaroslav ŠK Zbrojovka Vsetín A 1748 0
2010/2011 3 Č SK Boršice B 1936 Kolomazník Ladislav TJ FS Napajedla A 1726 ½
2010/2011 2 B SK Boršice B 1936 Vávra Antonín ŠK Staré Město D 1945 1
2010/2011 1 Č SK Boršice B 1936 Filák Josef ŠO TJ Francova Lhota A 1902 1
2009/2010 7 Č SK Boršice 1899 Sabolová Kristýna TJ Jiskra Hořice v Podkr. 1765 1
2009/2010 6 B SK Boršice 1899 Šebo Igor SK OAZA Praha 1731 1
2009/2010 5 Č SK Boršice 1899 Václavíček Lukáš TJ Desko Liberec 1802 ½
2009/2010 4 B SK Boršice 1899 Špererová Kateřina ŠK Sokol Klatovy 1664 1
2009/2010 3 B SK Boršice 1899 Navrátil Jiří ŠK Lokomotiva Brno 1891 0
2009/2010 2 Č SK Boršice 1899 Novák Jiří SK Slavia Orlová 1725 1
2009/2010 1 Č SK Boršice 1899 Miturová Magdaléna BŠŠ Frýdek-Místek 1982 0
2009/2010 11 B SK Borsice B 1899 Šenkýř Martin SK Zlin C 2172 0
2009/2010 10 Č SK Borsice B 1899 Zvardoň Petr TJ Sokol Franc. Lhota 2086 0
2009/2010 9 B SK Borsice B 1899 Plšek Miroslav SO Slavia-Fatra 2130 0
2009/2010 8 Č SK Borsice B 1899 Omelka Roman SK Stare Mesto E 2079 1
2009/2010 7 B SK Borsice B 1899 Macura Emil SK Zlin D 2096 0
2009/2010 5 Č SK Borsice B 1899 Kulišťák Milan CHESSMONT Roznov 2006 ½
2009/2010 4 B SK Borsice B 1899 Kubín Petr TJ Gumarny Zubri 2091 ½
2009/2010 3 Č SK Borsice B 1899 Dvořák Martin TJ Sokol Postoupky 2093 0
2009/2010 2 B SK Borsice B 1899 Studený Radovan SK Stare Mesto D 2101 ½
2009/2010 1 Č SK Borsice B 1899 Fiala Václav SK Borsice A 2151 0
2009/2010 7 Č SK Boršice 1899 Krásenský Jakub Sokol Bedřichov 1514 1
2009/2010 6 B SK Boršice 1899 Navrátil Jiří ŠK Lokomotiva Brno 1891 0
2009/2010 5 Č SK Boršice 1899 Plevák Petr ŠK Staré Město 1685 ½
2009/2010 4 B SK Boršice 1899 Melzer Patrik TJ Slovan Havířov 1816 1
2009/2010 3 Č SK Boršice 1899 Novák Jiří SK Slavia Orlova 1725 1
2009/2010 2 B SK Boršice 1899 Horníček Pavel ŠŠ Panda Rychnov n/Kn. 1780 1
2009/2010 1 Č SK Boršice 1899 Miturová Magdaléna BŠŠ Frýdek-Místek 1982 0
2009/2010 9 B SK Boršice C 1899 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov A 1745 ½
2009/2010 7 B SK Boršice C 1899 Zemčík Jan ŠO Kunovice A 1619 1
2009/2010 6 Č SK Boršice C 1899 Petrášek Zdeněk TJ Mařatice 1683 0
2009/2010 3 B SK Boršice C 1899 Číhal František ŠK Staré Město F 1824 0
2009/2010 2 Č SK Boršice C 1899 Daněk Libor TJ Sokol Kvasice 2032 ½
2009/2010 1 B SK Boršice C 1899 Štencel Karel ŠO TJ Zborovice A 1755 1
2008/2009 7 B SK Boršice 1769 Vaníček Lukáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1593 1
2008/2009 6 Č SK Boršice 1769 Krejčí Martin Biomedica Říčany 1761 1
2008/2009 5 B SK Boršice 1769 Maříková Jana Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1739 1
2008/2009 4 Č SK Boršice 1769 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice 1571 1
2008/2009 3 B SK Boršice 1769 Phamová Xuan Mai ŠK Zlín 1794 1
2008/2009 2 Č SK Boršice 1769 Němec Šimon Sokol Bedřichov 1513 1
2008/2009 1 B SK Boršice 1769 Kaser Jiří Dirickx Bohemia - Jiskra Havlíčkův Brod 1557 ½
2008/2009 11 B SK Boršice B 1769 Krejčiřík Radim ŠO Fatra–Slávia Napajedla 1882 1
2008/2009 10 Č SK Boršice B 1769 Firych Miroslav Slavie Kroměříž B 2023 ½
2008/2009 9 B SK Boršice B 1769 Lukaštík David ŠK Staré Město E 1891 1
2008/2009 8 Č SK Boršice B 1769 Herman Vladimír ŠO Sokol Bystřička 1733 0
2008/2009 7 Č SK Boršice B 1769 Ševčík Zdeněk TJ Sokol Postoupky 1861 1
2008/2009 6 B SK Boršice B 1769 Zajíček Radek MKS Holešov B 1837 1
2008/2009 5 Č SK Boršice B 1769 Palica Jiří ŠK Zlín D 1880 0
2008/2009 4 B SK Boršice B 1769 Gogela Vladislav ŠO Brumov-Bylnice 1832 1
2008/2009 3 Č SK Boršice B 1769 Burda Josef ŠK Staré Město D 1992 ½
2008/2009 2 B SK Boršice B 1769 Krupa Jaroslav TJ Gumárny Zubří 1903 0
2008/2009 1 Č SK Boršice B 1769 Náplava Petr SK Boršice A 1873 0
2008/2009 7 B SK Boršice 1769 Kaser Jiří Dirickx Bohemia - Jiskra Havl. Brod 1557 ½
2008/2009 6 Č SK Boršice 1769 Němec Šimon Sokol Bedřichov 1513 1
2008/2009 5 B SK Boršice 1769 Blahynka Martin ŠK Lokomotiva Brno 1855 1
2008/2009 4 Č SK Boršice 1769 Rabatin Jakub BŠŠ Frýdek-Místek 2098 0
2008/2009 3 B SK Boršice 1769 Phamová Xuan Mai ŠK Zlín 1794 1
2008/2009 2 Č SK Boršice 1769 Luczyk Petr SK Slavia Orlová 1708 ½
2008/2009 1 B SK Boršice 1769 Slívová Veronika TJ Slovan Havířov 1753 1
2008/2009 11 Č SK Boršice C 1769 Šťuka Josef TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1686 ½
2008/2009 10 B SK Boršice C 1769 Ryšavý Jindřich TJ Sokol Postoupky C 1528 1
2008/2009 9 Č SK Boršice C 1769 Vránová Jarmila ŠK Staré Město F 1758 ½
2008/2009 8 B SK Boršice C 1769 Vašina František Dům Kultury Kroměříž 1530 ½
2008/2009 7 Č SK Boršice C 1769 Jestříbek Martin TJ Fatra Slavia Napajedla B 1512 1
2008/2009 6 B SK Boršice C 1769 Pálka Bronislav Spartak Uherský Brod 1473 1
2008/2009 5 B SK Boršice C 1769 Javor Jan TJ Vlčnov A 1821 0
2008/2009 4 Č SK Boršice C 1769 Prokopec Zdeněk TJ Sokol Postoupky B 1684 1
2008/2009 3 B SK Boršice C 1769 Štencel Karel ŠO TJ Zborovice A 1784 1
2008/2009 2 Č SK Boršice C 1769 Slaník Antonín TJ Mařatice 1769 ½
2008/2009 1 B SK Boršice C 1769 Náplava Michal TJ Polešovice 1706 1
2007/2008 11 B SK Borsice B 1717 Valenčík Jozef TJ Slovan Havirov 1499 ½
2007/2008 10 Č SK Borsice B 1717 Premus Jan SK TJ MSA Dolni Benesov 1806 0
2007/2008 9 B SK Borsice B 1717 Kawulok Marek BSS Frydek-Mistek D 1844 ½
2007/2008 8 Č SK Borsice B 1717 Pilch Roman BSS Frydek-Mistek C 2005 0
2007/2008 7 B SK Borsice B 1717 Prášek Tomáš TJ Tatran Postorna 1468 ½
2007/2008 6 Č SK Borsice B 1717 Sikora Lukáš SK Lokomotiva Brno B 1613 1
2007/2008 5 Č SK Borsice B 1717 Jodl Daniel TJ Sokol Postoupky A 1720 1
2007/2008 4 B SK Borsice B 1717 Gorba Matěj TJ Sokol Postoupky B 1470 1
2007/2008 3 B SK Borsice B 1717 Kazda Ondřej SO TJ VOKD Ostrava-Poruba 1341 1
2007/2008 2 Č SK Borsice B 1717 Lapčík Václav SK SSS Stare Mesto B 1486 1
2007/2008 1 B SK Borsice B 1717 Bílek Petr TJ SK Veseli nad Moravou 1838 ½
2007/2008 7 Č SK Boršice A 1717 Bakajsa Libor ŠK Most A 1924 0
2007/2008 1 Č SK Boršice A 1717 Romaňák Jan ŠK Zlín A 1413 1
2007/2008 11 Č SK Boršice C 1717 Blahynka Svatopluk Fatra-Slavia Napajedla B 1590 1
2007/2008 10 B SK Boršice C 1717 Dvorník Pavel DK Kroměříž 1710 ½
2007/2008 9 B SK Boršice C 1717 Sas Roman ŠO TJ Zborovice A 1841 ½
2007/2008 8 Č SK Boršice C 1717 Večeřa Petr TJ Sokol Postoupky B 1735 0
2007/2008 7 B SK Boršice C 1717 Kolouch Jiří TJ Bojkovice A 1842 1
2007/2008 6 Č SK Boršice C 1717 Míša Stanislav TJ Polešovice 1950 0
2007/2008 5 B SK Boršice C 1717 Vránová Jarmila ŠK Staré Město F 1777 1
2007/2008 4 Č SK Boršice C 1717 Stojan František ŠK Zlín E 1802 0
2007/2008 3 B SK Boršice C 1717 Šiška Alois ŠK Rapos Sulimov 1693 1
2007/2008 2 Č SK Boršice C 1717 Urubčík Miroslav Spartak Uherský Brod 1889 1
2007/2008 1 B SK Boršice C 1717 Kunčar Stanislav TJ Vlčnov A 1810 ½
2007/2008 8 B Boršice D 1717 Mikuláštík Jiří Staré Město G 1579 ½
2007/2008 7 B Boršice D 1717 Šimčík Jan Hluk A 1820 1
2007/2008 5 B Boršice D 1717 Plášek Radim Bojkovice B 1922 0
2007/2008 4 Č Boršice D 1717 Míša Stanislav Osvětimany A 1950 ½
2007/2008 3 B Boršice D 1717 Oharek Vlastimil Vlčnov B 1831 ½
2007/2008 2 Č Boršice D 1717 Světinský Antonín Dolní Němčí 1903 ½
2007/2008 1 B Boršice D 1717 Kegler Libor Velehrad 1667 ½
2007/2008 3 Č SK Boršice A 1717 Musil Jiří Šachový klub Lokomotiva Brno 1535 1
2007/2008 2 Č SK Boršice A 1717 Romaňák Jan ŠK Zlín A 1413 1
2007/2008 1 B SK Boršice A 1717 Zpěváková Jana ŠK SŠŠ Staré Město A 1250 1
2006/2007 7 Č SK Boršice B 1902 Fusek Lukáš SŠŠ Staré Město B 1358 0
2006/2007 6 B SK Boršice B 1902 Čermáková Radka ŠK ZŠ Brankovice 1323 1
2006/2007 3 B SK Boršice B 1902 Machalík Marek TJ Sokol Postoupky 1513 1
2006/2007 2 B SK Boršice B 1902 Straka Josef BŠŠ DDM Frýdek-Místek C 1920 0
2006/2007 1 Č SK Boršice B 1902 Kawulok Marek BŠŠ DDM Frýdek-Místek D 1712 1
2006/2007 7 B SK Boršice A 1902 Erbrt Jan RMSK Cidlina Lysá nad Labem 1386 1
2006/2007 6 Č SK Boršice A 1902 Grussová Helena Šachový klub Most A 1668 ½
2006/2007 5 B SK Boršice A 1902 Sander Antonín Sportovní klub OAZA Praha 1
2006/2007 4 Č SK Boršice A 1902 Nguyen Dinh Phong Šachklub Sokol Klatovy A 1756 0
2006/2007 3 B SK Boršice A 1902 Staňa Marek ŠK SŠŠ Staré Město A 1791 0
2006/2007 1 Č SK Boršice A 1902 Kolomazníková Barbora ŠK Zlín A 1737 1
2006/2007 10 B TJ Polešovice 1902 Tomášů Radek ŠO TJ Zborovice A 1765 1
2006/2007 8 Č TJ Polešovice 1902 Hlaváček Pavel TJ Sokol Postoupky A 1827 ½
2006/2007 7 B TJ Polešovice 1902 Urubčík Miroslav Spartak Uherský Brod 1927 ½
2006/2007 6 Č TJ Polešovice 1902 Gabriel Adam SK Boršice B 1775 0
2006/2007 5 B TJ Polešovice 1902 Peléšek Zdeněk Sokol ORA SV Slavičín A 1650 ½
2006/2007 4 Č TJ Polešovice 1902 Oharek Josef TJ Vlčnov B 1777 ½
2006/2007 3 B TJ Polešovice 1902 Staňa Marek ŠK Staré Město F 1791 1
2006/2007 2 Č TJ Polešovice 1902 Kucián Miloš Dům Kultury Kroměříž 1715 ½
2006/2007 1 B TJ Polešovice 1902 Roček Vladimír TJ Bystřice p.Hostýnem A 1724 0
2006/2007 3 Č Boršice C 1902 Bartoš Jiří Dolní Němčí 1604 1
2006/2007 2 B Boršice C 1902 Vichorec Antonín Kunovice 1519 1
2006/2007 1 B Boršice C 1902 Navrátil Libor Bojkovice B 1344 1
2006/2007 7 Č Boršice C 1902 Málek Zdeněk Hluk A 1
2006/2007 6 B Boršice C 1902 Mrva Štěpán Osvětimany A 1416 ½
2006/2007 5 Č Boršice C 1902 Plachý Stanislav Mařatice A 1433 1
2006/2007 4 B Boršice C 1902 Vaňhara Jiří Bojkovice B 1464 1
2006/2007 3 B Boršice C 1902 Světinský Antonín Dolní Němčí 1
2006/2007 2 Č Boršice C 1902 Vavřík Jiří Kunovice 1468 1
2006/2007 1 B Boršice C 1902 Luňák Květoslav Boršice D 1413 1
2006/2007 7 B SK Boršice A 1902 Půlpán Matěj Š.O. TJ Chrudim 1
2006/2007 6 Č SK Boršice A 1902 Šimon Adam TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1466 ½
2006/2007 5 B SK Boršice A 1902 Staňa Marek ŠK SŠŠ Staré Město A 1791 0
2006/2007 4 Č SK Boršice A 1902 Kolomazníková Barbora ŠK Zlín A 1737 1
2006/2007 3 B SK Boršice A 1902 Šnevajs Matěj Agentura 64 Grygov 1277 1
2005/2006 9 B ŠK Boršice B 1701 Strouhalová Lenka ŠK Zlín C 1352 1
2005/2006 8 Č ŠK Boršice B 1701 Plevák Petr SŠŠ Staré Město C 1385 1
2005/2006 7 B ŠK Boršice B 1701 Střelec Marek ŠK Zlín B 1560 1
2005/2006 11 B ŠK Boršice 1701 Tvrdík Jan SK Prostějov 1000 1
2005/2006 10 Č ŠK Boršice 1701 Sikora Lukáš ŠK Lokomotiva Brno B 1250 1
2005/2006 9 Č ŠK Boršice 1701 Bělková Monika TJ Dolní Benešov 1100 1
2005/2006 7 B ŠK Boršice 1701 Kozel Jiří BŠŠ + DDM Frýdek-Místek C 1250 0
2005/2006 6 B ŠK Boršice 1701 Dobeš Vojtěch ŠK SŠŠ Staré Město B 1100 ½
2005/2006 5 B ŠK Boršice 1701 Palášek Jan TJ Sokol Postoupky 1475 1
2005/2006 4 Č ŠK Boršice 1701 Indrák Jiří Slavia Kroměříž 1252 1
2005/2006 3 Č ŠK Boršice 1701 Pisarek Marcin SK Slavia Orlová 1250 1
2005/2006 2 B ŠK Boršice 1701 Hemzal Martin TJ Tatran Poštorná 1250 1
2005/2006 1 Č ŠK Boršice 1701 Borufka Roman ŠK Hodonín 1250 1
2005/2006 10 Č TJ Polešovice 1701 Vavřík Jiří ŠK Staré Město D 1932 0
2005/2006 9 B TJ Polešovice 1701 Vlk Radek Spartak Uherský Brod 1778 0
2005/2006 8 Č TJ Polešovice 1701 Oharek Josef TJ Vlčnov 1736 1
2005/2006 7 B TJ Polešovice 1701 Rada Zdeněk Slavia Kroměříž C 1906 0
2005/2006 4 Č TJ Polešovice 1701 Dvořák Petr TJ Sokol Postoupky 1766 0
2005/2006 3 Č TJ Polešovice 1701 Kolomazník Ladislav TJ Napajedla 1759 ½
2005/2006 1 Č TJ Polešovice 1701 Volčík Stanislav SK Boršice B 1790 0
2005/2006 7 Č Boršice "C" 1701 Čermák Jaroslav Dolní Němčí 1610 ½
2005/2006 6 B Boršice "C" 1701 Kolomazník Vojtěch Hluk "A" 1
2005/2006 5 Č Boršice "C" 1701 Vránová Jarmila Staré Město "F" 1655 1
2005/2006 4 B Boršice "C" 1701 Bařina Vít Vlčnov "B" 1591 0
2005/2006 3 Č Boršice "C" 1701 Valeš Josef Bojkovice "A" 1588 1
2005/2006 2 B Boršice "C" 1701 Holík Miroslav Mařatice "A" 1693 1
2004/2005 6 Č Boršice B 1275 Vavřík Jiří Kunovice ŠO 1484 ½
2004/2005 4 Č Boršice B 1275 Smetka Petr Osvětimany 1289 1
2004/2005 3 B Boršice B 1275 Soukeník František Dol. Němčí 1609 1
2004/2005 2 Č Boršice B 1275 Kašpárek Vít Uherský Ostroh C 1470 1
2004/2005 1 B Boršice B 1275 Tomášů Radek Boršice C 1758 1
2004/2005 7 Č Boršice D 1275 Zifčák Josef Mařatice B 1550 ½
2004/2005 6 B Boršice D 1275 Pavelčík Jaroslav Vlčnov C 1563 ½
2004/2005 5 Č Boršice D 1275 Jančář Viktor BojkoviceB 0
2004/2005 4 B Boršice D 1275 Macek Jiří Hluk 0
2004/2005 3 B Boršice D 1275 Mikuláštík David Staré Město G 0
2004/2005 2 Č Boršice D 1275 Hůlka Martin Osvětimany B 0
2004/2005 1 B Boršice D 1275 Burda Vratislav Velehrad 1403 1
2004/2005 11 Č ŠK Boršice 1275 Dihel Martin ŠK TJMSA D.Benešov 1
2004/2005 10 B ŠK Boršice 1275 Nytra Matěj BŠŠ+ŠK FM B 1658 1
2004/2005 9 Č ŠK Boršice 1275 Raiman Tom TJ VOKD O.-Poruba 1
2004/2005 8 Č ŠK Boršice 1275 Šmida Vojtěch ŠK Hodonín 1349 1
2004/2005 7 B ŠK Boršice 1275 Miturová Magdaléna BŠŠ+ŠK FM C 1471 0
2004/2005 6 B ŠK Boršice 1275 Hemzal Martin Tatran Poštorná 1
2004/2005 5 B ŠK Boršice 1275 Fridrich Václav TJ F.-S.Napajedla 1
2004/2005 4 B ŠK Boršice 1275 Trubačík Vojtěch ŠK SŠŠ St.Město B ½
2004/2005 2 B ŠK Boršice 1275 Ryšavý Jan TJ Sok.Postoupky A 1283 1
2004/2005 1 Č ŠK Boršice 1275 Sedlář Martin ŠK ZŠ Brankovice B 1