Hráč Vystrčil Martin

Vystrčil Martin

User Pic
Jméno: Vystrčil Martin
Oddíl: Klub šachistů Říčany 1925
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2126
Elo mezinárodní: 2106
ID: 33483
FIDE ID: 364363
Rok narození: 2000
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 Klub šachistů Říčany 1925 D 2083 2090 Kawulok Marek Cayman Pharma Neratovice C 2183 2193 1
2018/2019 8 Klub šachistů Říčany 1925 D 2082 2090 Vanka Miloslav TJ Kralupy nad Vltavou A 2115 2107 ½
2018/2019 5 Klub šachistů Říčany 1925 D 2077 2090 Wasserbauer Radek Český lev Kolešovice A 2159 2155 0
2018/2019 4 Klub šachistů Říčany 1925 D 2109 2148 Hulín Petr Sokol Bakov nad Jizerou B 1977 2002 0
2018/2019 11 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2083 2090 Šimůnek Aleš Šachový klub Líně 2121 2130 1
2018/2019 10 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2083 2090 Hrubý Milan Sokol Tábor 2067 2052 ½
2018/2019 7 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2077 2090 Kotál Václav ČZ Strakonice 2219 2189 ½
2018/2019 6 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2077 2090 Popper Tomáš Unichess Underground 2044 2037 1
2018/2019 5 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2109 2148 Fiala Jan ŠACHklub NN Písek 2001 2037 1
2018/2019 4 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2109 2148 Rut Vojtěch KŠ Říčany 1925 „B“ 2140 2114 0
2018/2019 3 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2141 2148 Trmal Jaroslav Šachový klub Příbram-Baník 2158 2148 ½
2018/2019 2 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2141 2148 Jaček Martin ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2142 2164 1
2018/2019 1 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2157 2148 Horák Martin TJ Spartak Vlašim 2232 2206 0
2017/2018 7 Klub Šachistů Říčany 1925 2146 2169 Lojek Marek SK Slavia Orlová 2087 2091 ½
2017/2018 6 Klub Šachistů Říčany 1925 2146 2169 Lajbl Jan ŠK AD Jičín 1891 1847 ½
2017/2018 5 Klub Šachistů Říčany 1925 2146 2169 Němec David ŠK Kuřim 1889 1852 ½
2017/2018 4 Klub Šachistů Říčany 1925 2146 2169 Skalský Alexandr ŠK Staré Město 2207 2029 0
2017/2018 3 Klub Šachistů Říčany 1925 2182 2169 Špreňar Petr ŠK Karlovy Vary 2109 2106 0
2017/2018 2 Klub Šachistů Říčany 1925 2146 2169 Lhotský Zdeněk PROMAT OAZA Praha 1741 1742 1
2017/2018 1 Klub Šachistů Říčany 1925 1987 1988 Kotál Václav ŠA VŠTE České Budějovice 2044 2028 1
2017/2018 11 Klub šachistů Říčany 1925 B 2146 2169 Mládek Richard Spartak Vlašim B 2136 2091 0
2017/2018 9 Klub šachistů Říčany 1925 B 2146 2169 Maláč Petr Sokol Mladá Boleslav B 2002 2001 1
2017/2018 8 Klub šachistů Říčany 1925 B 2159 2169 Novák Vítězslav ŠK Kralupy A 1974 1957 ½
2017/2018 6 Klub šachistů Říčany 1925 B 2182 2169 Musil Martin JOLY Lysá nad Labem E 2010 1999 1
2017/2018 5 Klub šachistů Říčany 1925 B 2182 2169 Tesař Patrik Sokol Nymburk A 2031 2027 0
2017/2018 4 Klub šachistů Říčany 1925 B 2146 2169 Hulín Petr Šachklub města Dobrovice A 2088 2083 1
2017/2018 3 Klub šachistů Říčany 1925 B 2146 2169 Trmal Jaroslav Příbram Baník A 2165 2142 1
2017/2018 1 Klub šachistů Říčany 1925 B 1987 1988 Maršálek Luboš Caissa Roztoky A 1913 1923 1
2017/2018 7 Klub Šachistů Říčany 1925 2182 2169 Liška Jiří Desko Liberec 2309 2277 0
2017/2018 6 Klub Šachistů Říčany 1925 2182 2169 Lhotský Zdeněk PROMAT OAZA Praha 1747 1742 1
2017/2018 5 Klub Šachistů Říčany 1925 2146 2169 Kotál Václav ŠA VŠTE České Budějovice 2125 2210 1
2017/2018 4 Klub Šachistů Říčany 1925 1987 1988 Špreňar Petr ŠK Karlovy Vary 2024 2022 0
2017/2018 3 Klub Šachistů Říčany 1925 1987 1988 Slovák Kilián TJ Kobylisy 2266 2178 0
2017/2018 2 Klub Šachistů Říčany 1925 1987 1988 Miesbauer Jan Šachklub Sokol Klatovy 2298 2309 0
2017/2018 1 Klub Šachistů Říčany 1925 1987 1988 Petr Jakub TJ Bohemians Praha 2177 2109 ½
2017/2018 11 Klub sachistu Ricany 1925 2146 2169 Hosnedl Matyáš Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 1780 1793 1
2017/2018 10 Klub sachistu Ricany 1925 2146 2169 Jurek Miroslav Gambit Jihlava 2081 2084 1
2017/2018 9 Klub sachistu Ricany 1925 2159 2169 Orságová Silvie TJ Dukla Praha 2170 2141 ½
2017/2018 8 Klub sachistu Ricany 1925 2159 2169 Petr Jan TJ Pankrac B 2089 2117 ½
2017/2018 6 Klub sachistu Ricany 1925 2182 2169 Hrubý Milan Sokol Tabor 2027 2050 ½
2017/2018 5 Klub sachistu Ricany 1925 2146 2169 Kožený Pavel Eurovia Praha 2010 2040 1
2017/2018 4 Klub sachistu Ricany 1925 2146 2169 Stehlík Jiří Sokol Kolin 1959 1960 1
2017/2018 3 Klub sachistu Ricany 1925 2146 2169 Hadrava Jaroslav Unichess Vyletna 1913 1939 1
2017/2018 2 Klub sachistu Ricany 1925 2146 2169 Hradecký Ivo TJ Spartak Vlasim 2097 2092 ½
2017/2018 1 Klub sachistu Ricany 1925 1987 1988 Klicnar Martin SACHklub Pisek 2117 2114 ½
2016/2017 7 Klub šachistů Říčany 1925 1976 2000 Štěpán Patrik BŠŠ Frýdek-Místek 2001 1971 0
2016/2017 6 Klub šachistů Říčany 1925 1976 2000 Lojek Marek SK Slavia Orlová 2012 2014 ½
2016/2017 5 Klub šachistů Říčany 1925 1976 2000 Húsek Martin ŠK Staré Město 2086 2111 1
2016/2017 4 Klub šachistů Říčany 1925 1976 2000 Buločkin Martin 2222 ŠK Polabiny 1941 2058 1
2016/2017 3 Klub šachistů Říčany 1925 1976 2000 Pýchová Nela TJ Spartak Vlašim 2074 2054 ½
2016/2017 2 Klub šachistů Říčany 1925 1976 2000 Miesbauer Jan Šachklub Sokol Klatovy 2217 2194 0
2016/2017 1 Klub šachistů Říčany 1925 1976 2000 Hollan Petr PROMAT OAZA Praha 2247 2170 1
2016/2017 7 Klub šachistů Říčany 1925 1976 2000 Liška Jiří Desko Liberec 2016 2122 0
2016/2017 6 Klub šachistů Říčany 1925 1976 2000 Hollan Petr PROMAT OAZA Praha 2247 2170 1
2016/2017 5 Klub šachistů Říčany 1925 1976 2000 Pýchová Nela TJ Spartak Vlašim 2074 2054 ½
2016/2017 4 Klub šachistů Říčany 1925 1976 2000 Krutský Martin Sokol Buštěhrad 2044 2022 1
2016/2017 3 Klub šachistů Říčany 1925 1976 2000 Slovák Kilián Sokol Praha-Kobylisy 1899 2062 1
2016/2017 2 Klub šachistů Říčany 1925 1976 2000 Miesbauer Jan Šachklub Sokol Klatovy 2217 2194 0
2016/2017 1 Klub šachistů Říčany 1925 1976 2000 Havelka Josef TJ Bohemians Praha 2271 2257 ½
2015/2016 11 Klub šachistů Říčany 1925 B 1976 2000 Skokan František Šachklub města Dobrovice 1929 1937 ½
2015/2016 10 Klub šachistů Říčany 1925 B 1976 2000 Suchý Ladislav ŠK Kostelec nad Černými lesy 1883 1859 1
2015/2016 9 Klub šachistů Říčany 1925 B 1976 2000 Čermák Jan Spartak Vlašim B 1954 1994 ½
2015/2016 8 Klub šachistů Říčany 1925 B 1976 2000 Švondr Michal JOLY Lysá nad Labem E 1975 1950 1
2015/2016 5 Klub šachistů Říčany 1925 B 1976 2000 Cvikl Michal Caissa Úholičky 2037 2012 ½
2015/2016 4 Klub šachistů Říčany 1925 B 1976 2000 Rujder Tibor Šachový klub Zdice 1855 1871 ½
2015/2016 3 Klub šachistů Říčany 1925 B 1976 2000 Mareš Vladimír Šachový klub Příbram Baník 1947 1983 0
2015/2016 1 Klub šachistů Říčany 1925 B 1976 2000 Dudek Jaromír DDM Sokol Nymburk 1993 1984 ½
2015/2016 2 Klub šachistů Říčany 1925 1976 2000 Musil Martin ŠK JOLY Lysá nad Labem C 1993 1981 ½
2015/2016 1 Klub šachistů Říčany 1925 1976 2000 Stehlík Jiří Sokol Kolín 2005 1999 ½
2015/2016 7 Klub Šachistů Říčany 1925 1976 2000 Pýchová Nela TJ Spartak Vlašim 2074 2054 0
2015/2016 6 Klub Šachistů Říčany 1925 1976 2000 Tulis Jan TJ Štefanydes Polička 1869 1905 ½
2015/2016 5 Klub Šachistů Říčany 1925 1976 2000 Haase Pavel Desko Liberec 1929 1931 1
2015/2016 4 Klub Šachistů Říčany 1925 1976 2000 Vykouk Jan Chess Most 2427 2322 0
2015/2016 3 Klub Šachistů Říčany 1925 1976 2000 Pařízek Vojtěch Sokol Praha-Kobylisy 1910 1847 0
2015/2016 2 Klub Šachistů Říčany 1925 1976 2000 Jánská Jitka Šachklub Sokol Klatovy 2066 2043 1
2015/2016 1 Klub Šachistů Říčany 1925 1976 2000 Hollan Petr PROMAT OAZA Praha 2247 2170 1
2015/2016 7 Klub Šachistů Říčany 1925 1976 2000 Sikora Matouš SK Slavia Orlová B 1876 1889 1
2015/2016 6 Klub Šachistů Říčany 1925 1976 2000 Žejdlík Patrik 2222 ŠK Polabiny B 1806 1799 ½
2015/2016 5 Klub Šachistů Říčany 1925 1976 2000 Daněk Daniel ŠK Duras BVK-Královo Pole 2037 1959 ½
2015/2016 4 Klub Šachistů Říčany 1925 1976 2000 Marko Daniel ŠK Lokomotiva Brno 1833 1830 ½
2015/2016 3 Klub Šachistů Říčany 1925 1976 2000 Haase Pavel Desko Liberec 1929 1931 1
2015/2016 2 Klub Šachistů Říčany 1925 1976 2000 Vykouk Jan Chess Most 2427 2322 0
2015/2016 1 Klub Šachistů Říčany 1925 1976 2000 Pařízek Vojtěch Sokol Praha-Kobylisy 1910 1847 0
2014/2015 11 KŠ Říčany 1925 E 1757 1737 Picek Miroslav Sokol na Mělníce A 1947 1928 0
2014/2015 10 KŠ Říčany 1925 E 1757 1737 Havelka Jan ŠK Řevnice A 2034 2019 0
2014/2015 8 KŠ Říčany 1925 E 1757 1737 Vaněček Jiří DDM Slaný-ŠK Velvary 2015 1987 1
2014/2015 7 KŠ Říčany 1925 E 1757 1737 Svoboda Jaromír JAWA Brodce A 1958 1982 1
2014/2015 4 KŠ Říčany 1925 E 1757 1737 Schmalz Michal Sokol Buštěhrad A 2079 2080 0
2014/2015 2 KŠ Říčany 1925 E 1757 1737 Šlégr Josef Český Lev Kolešovice A 1623 1
2014/2015 1 KŠ Říčany 1925 E 1757 1737 Veselský Michal Sokol Hostivice A 2091 2124 1
2014/2015 11 Klub šachistů Říčany 1925 B 1757 1737 Vaic Miroslav Caissa Úholičky 1863 1935 ½
2014/2015 9 Klub šachistů Říčany 1925 B 1757 1737 Skokan František Šachklub města Dobrovice 1932 1934 0
2014/2015 8 Klub šachistů Říčany 1925 B 1757 1737 Mazánek David JOLY Lysá nad Labem D 1932 1878 1
2014/2015 11 KŠ Říčany 1925 A 1757 1737 Sedlák Jiří Jiskra Humpolec 1749 1709 ½
2014/2015 10 KŠ Říčany 1925 A 1757 1737 Volaninová Šárka ŠK Světlá nad Sázavou 1534 1504 ½
2014/2015 9 KŠ Říčany 1925 A 1757 1737 Dolanský Lukáš Šachklub Tábor A 1713 1890 1
2014/2015 8 KŠ Říčany 1925 A 1757 1737 Šustr Martin Šachklub Tábor B 1431 1431 1
2014/2015 5 KŠ Říčany 1925 A 1757 1737 Novák Martin Hraničář Horní Stropnice 1747 1824 0
2014/2015 4 KŠ Říčany 1925 A 1757 1737 Krč Michal Gambit Jihlava 1332 1
2014/2015 3 KŠ Říčany 1925 A 1757 1737 Hosnedl Ondřej KŠ Říčany 1925 B 1555 1539 1
2014/2015 2 KŠ Říčany 1925 A 1757 1737 Vrecion Jiří ŠK Řevnice 1808 1889 ½
2014/2015 1 KŠ Říčany 1925 A 1757 1737 Kunc Jan ŠK Praha-Smíchov 1825 1734 1
2013/2014 11 Klub šachistů Říčany 1925 C 1743 1792 Kural Jaroslav ŠK Merkur Kladno A 1957 1925 ½
2013/2014 9 Klub šachistů Říčany 1925 C 1743 1792 Boháč Pavel ŠK Řevnice A 1761 1
2013/2014 8 Klub šachistů Říčany 1925 C 1743 1792 Vrecion Jiří ŠK Zdice A 1777 1839 ½
2013/2014 5 Klub šachistů Říčany 1925 C 1743 1792 Müller Jan Český Lev Kolešovice A 1756 1817 ½
2013/2014 4 Klub šachistů Říčany 1925 C 1743 1792 Hlavnička Karel Klub šachistů Říčany 1925 D 1927 ½
2013/2014 3 Klub šachistů Říčany 1925 C 1743 1792 Lalouček Miroslav Spartak Vlašim B 1814 1806 0
2013/2014 2 Klub šachistů Říčany 1925 C 1743 1792 Král Pavel JAWA Brodce A 1751 1
2013/2014 1 Klub šachistů Říčany 1925 C 1743 1792 Matouš Rudolf Sokol Hostivice A 1928 1914 0
2013/2014 10 Klub šachistů Říčany 1925 B 1743 1792 Chmelík Ladislav Šachklub města Dobrovice 1793 1807 ½
2013/2014 7 Klub šachistů Říčany 1925 B 1743 1792 Buriánek Petr Caissa Úholičky 1890 1866 ½
2013/2014 2 Klub šachistů Říčany 1925 B 1743 1792 Pechoč Bohumil SK Pyrit Příbram 1944 1926 ½
2013/2014 11 KŠ Říčany 1925 A 1743 1792 Pavlíček Adam QCC České Budějovice B 1394 1
2013/2014 10 KŠ Říčany 1925 A 1743 1792 Zeman Matyáš QCC České Budějovice A 1514 ½
2013/2014 9 KŠ Říčany 1925 A 1743 1792 Skořepa Jakub ŠACHklub Tábor B 1804 1868 ½
2013/2014 8 KŠ Říčany 1925 A 1743 1792 Skořepa Tomáš ŠACHklub Tábor C 1765 1919 ½
2013/2014 5 KŠ Říčany 1925 A 1743 1792 Sadil Jan Spartak Vlašim B 1630 1716 0
2013/2014 4 KŠ Říčany 1925 A 1743 1792 Krajíček Filip ŠK Lokomotiva Brno B 1615 1
2013/2014 3 KŠ Říčany 1925 A 1743 1792 Sangsongfah Czech KŠ Říčany 1925 C 1326 1
2013/2014 2 KŠ Říčany 1925 A 1743 1792 Jarý Zbyněk KŠ Říčany 1925 B 1489 1
2013/2014 1 KŠ Říčany 1925 A 1743 1792 Havelka Jan ŠK Řevnice 1781 1969 0
2012/2013 7 Klub šachistů Říčany 1925 1765 1734 Daněk Daniel ŠK Duras BVK - Královo Pole 1802 1859 0
2012/2013 6 Klub šachistů Říčany 1925 1765 1734 Nytra Jan TJ Slovan Havířov 1297 1
2012/2013 5 Klub šachistů Říčany 1925 1765 1734 Vančura Daniel 2222 ŠK Polabiny B 1743 1738 ½
2012/2013 4 Klub šachistů Říčany 1925 1765 1734 Nytra Petr SK Slavia Orlová 1723 1811 0
2012/2013 3 Klub šachistů Říčany 1925 1765 1734 Kalista Radek TJ Sokol Klatovy 1448 1627 1
2012/2013 1 Klub šachistů Říčany 1925 1765 1734 Novák Jan Desko Liberec 1663 1672 0
2012/2013 2 Klub šachistů Říčany 1925 F 1765 1734 Vrbová Eva Sokol Buštěhrad B 1317 1
2012/2013 11 Klub šachistů Říčany 1925 D 1765 1734 Staněk Ondřej Dolní Kralovice A 1954 1977 0
2012/2013 5 Klub šachistů Říčany 1925 D 1765 1734 Smolka Josef ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1832 1875 0
2012/2013 5 Klub šachistů Říčany 1925 1765 1734 Kalista Radek TJ Sokol Klatovy 1448 1627 1
2012/2013 4 Klub šachistů Říčany 1925 1765 1734 Škuthan Jiří Chess Most 1788 1826 0
2012/2013 3 Klub šachistů Říčany 1925 1765 1734 Brejník Gustav TJ Sokol Údlice 1777 1778 ½
2012/2013 2 Klub šachistů Říčany 1925 1765 1734 Staněk Ondřej TJ Bohemians Praha 1549 1549 ½
2012/2013 1 Klub šachistů Říčany 1925 1765 1734 Novák Jan Desko Liberec 1663 1672 0
2011/2012 8 Klub šachistů Říčany 1925 G 1412 Helebrand Peter Spartak Vlašim C 1365 1
2011/2012 7 Klub šachistů Říčany 1925 G 1412 Vilímová Julie Stříbrná Skalice 1279 ½
2011/2012 11 KŠ Říčany 1925 B 1412 Motalík Jan Šachklub Tábor B 1250 1
2011/2012 10 KŠ Říčany 1925 B 1412 Dušek Vladimír QCC České Budějovice A 1250 1
2011/2012 9 KŠ Říčany 1925 B 1412 Nagy Ladislav QCC České Budějovice B 1100 1
2011/2012 8 KŠ Říčany 1925 B 1412 Rybín Jan Šachklub Tábor A 1447 1
2011/2012 7 KŠ Říčany 1925 B 1412 Vlková Anežka Spartak Vlašim B 1250 1
2011/2012 6 KŠ Říčany 1925 B 1412 Růžička Jiří SFIALA Gambit DDM Jihlava 1100 1
2011/2012 5 KŠ Říčany 1925 B 1412 Balek Filip SK Pyrit Příbram 1250 1
2011/2012 4 KŠ Říčany 1925 B 1412 Havelka Jan ŠK Řevnice 1546 ½
2011/2012 3 KŠ Říčany 1925 B 1412 Hollan Martin SK OAZA Praha 1486 1602 ½
2011/2012 2 KŠ Říčany 1925 B 1412 Žižka Petr TJ Bohemians Praha B 1250 1
2011/2012 1 KŠ Říčany 1925 B 1412 Daňhel Lukáš TJ Bohemians Praha A 1552 ½
2011/2012 11 Klub šachistů Říčany 1925 E 1412 Mašín Karel TJ Sokol Sendražice B 1605 1
2010/2011 11 Klub šachistů Říčany 1925 F 1380 Hoke Miloslav Sokol Neveklov A 1311 ½
2010/2011 11 Klub šachistů Říčany 1925 B 1380 Žilavá Kateřina ŠACHklub SIMOPT Tábor A 1250 1
2010/2011 10 Klub šachistů Říčany 1925 B 1380 Sadil Jan Spartak Vlašim B 1326 ½
2010/2011 9 Klub šachistů Říčany 1925 B 1380 Dušek Miloslav QCC České Budějovice 1330 1
2010/2011 8 Klub šachistů Říčany 1925 B 1380 Simon Jan ŠACHklub SIMOPT Tábor B 1591 0
2010/2011 7 Klub šachistů Říčany 1925 B 1380 Bien Jan ŠK Řevnice 1250 1
2010/2011 6 Klub šachistů Říčany 1925 B 1380 Pokorná Alžběta ŠK Praha - Smíchov A 1316 1
2010/2011 5 Klub šachistů Říčany 1925 B 1380 Suchomelová Simona Jiskra Havlíčkův Brod 1510 ½
2010/2011 4 Klub šachistů Říčany 1925 B 1380 Creweová Nicole PROTECT.CZ Humpolec 1330 1
2010/2011 2 Klub šachistů Říčany 1925 B 1380 Škvařil Michal TJ Bohemians Praha A 1611 0
2010/2011 1 Klub šachistů Říčany 1925 B 1380 Aubrecht Petr TJ Bohemians Praha B 1250 1
2009/2010 11 Biomedica Říčany C 1250 Boček Tadeáš ŠK Duras BVK Brno A 1628 0
2009/2010 10 Biomedica Říčany C 1250 Košut Tomáš TJ Náměšť nad Oslavou 1623 0
2009/2010 9 Biomedica Říčany C 1250 Sýkora Milan Jiskra Havlíčkův Brod 1000 0
2009/2010 8 Biomedica Říčany C 1250 Krčil Tomáš Jiskra Humpolec 1250 ½
2009/2010 5 Biomedica Říčany C 1250 Nuc Kryštof QCC České Budějovice 1250 1
2009/2010 4 Biomedica Říčany C 1250 Jandl Vojtěch ŠACHklub SIMOPT Tábor 1586 0
2008/2009 11 Biomedica Říčany C 1250 Jelínek Lukáš TRW Autoelektronika Vlašim 1466 0
2008/2009 10 Biomedica Říčany C 1250 Košutová Jitka TJ Náměšťnad Oslavou 1250 0