Hráč Němcová Karolína

Němcová Karolína

User Pic
Jméno: Němcová Karolína
Oddíl: SK OAZA Praha
Výkonnostní třída / Titul: KMž
Elo národní: 1936
Elo mezinárodní: 1928
ID: 12184
FIDE ID: 326984
Rok narození: 1993
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2012/2013 9 SK OAZA Praha 1964 1975 Škoda Martin SFiala Gambit Jihlava 2017 2062 0
2010/2011 1 OAZA Praha 1983 Šnaidr Jiří Sokol Plzen Letna A 2009 1
2009/2010 7 SK OAZA Praha 1892 Navrátil Jiří ŠK Lokomotiva Brno 1891 ½
2009/2010 6 SK OAZA Praha 1892 Náplava Pavel SK Boršice 1914 1
2009/2010 5 SK OAZA Praha 1892 Kawulok Marek SK Slavia Orlová 1966 0
2009/2010 4 SK OAZA Praha 1892 Pavelek Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek 1960 1
2009/2010 3 SK OAZA Praha 1892 Růžička Václav ŠK Sokol Klatovy 2082 1
2009/2010 2 SK OAZA Praha 1892 Krtouš Zdeněk TJ Desko Liberec 1830 ½
2009/2010 1 SK OAZA Praha 1892 Tázlar Petr TJ Jiskra Hořice v Podkr. 1847 0
2009/2010 7 SK OAZA Praha 1892 Krtouš Zdeněk TJ Desko Liberec 1830 ½
2009/2010 6 SK OAZA Praha 1892 Tázlar Petr TJ Jiskra Hořice v Podkr. 1847 0
2009/2010 5 SK OAZA Praha 1892 Krejčí Martin TJ Spartak Vlašim 1846 1
2009/2010 4 SK OAZA Praha 1892 Růžička Václav ŠK Sokol Klatovy 2082 1
2009/2010 3 SK OAZA Praha 1892 Kopřiva Martin TJ Union Plzeň 1463 1
2009/2010 2 SK OAZA Praha 1892 Hanzlík Daniel ŠK Most 1681 1
2009/2010 1 SK OAZA Praha 1892 Šlampa Jan TJ Sokol Údlice 1717 1
2008/2009 7 SK OAZA Praha 1869 Týn Marek TJ Slovan Havířov 1738 1
2008/2009 6 SK OAZA Praha 1869 Krůl Lukáš SK Slavia Orlová 1742 1
2008/2009 5 SK OAZA Praha 1869 Pavelek Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek 1964 0
2008/2009 4 SK OAZA Praha 1869 Blahynka Martin ŠK Lokomotiva Brno 1855 1
2008/2009 3 SK OAZA Praha 1869 Prokopová Jiřina TJ Jiskra Hořice 1933 1
2008/2009 2 SK OAZA Praha 1869 Nguyen Dinh Phong Šachklub Sokol Klatovy 2038 0
2008/2009 1 SK OAZA Praha 1869 Sabolová Gabriela ŠK Most 1904 ½
2008/2009 7 SK OAZA Praha 1869 Horníček Pavel Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1618 ½
2008/2009 6 SK OAZA Praha 1869 Prokopová Jiřina TJ Jiskra Hořice 1933 1
2008/2009 5 SK OAZA Praha 1869 Vaněk Tomáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1715 1
2008/2009 4 SK OAZA Praha 1869 Nguyen Dinh Phong Šachklub Sokol Klatovy 2038 0
2008/2009 3 SK OAZA Praha 1869 Krejčí Martin Biomedica Říčany 1761 ½
2008/2009 2 SK OAZA Praha 1869 Sabolová Gabriela ŠK Most 1904 ½
2008/2009 1 SK OAZA Praha 1869 Šlampa Jan TJ Sokol Údlice 1703 ½
2007/2008 3 SK OAZA Praha B 1918 Chmel Kristián TJ Sokol Kobylisy 1718 0
2007/2008 7 SK OAZA Praha A 1918 Phamová Xuan Mai ŠK Zlín A 1454 1
2007/2008 6 SK OAZA Praha A 1918 Rabatin Jakub BŠŠ Frýdek-Místek A 2058 ½
2007/2008 5 SK OAZA Praha A 1918 Čuprová Iva SK Boršice A 1702 1
2007/2008 4 SK OAZA Praha A 1918 Luczyk Petr SK Slavia Orlová A 1808 1
2007/2008 3 SK OAZA Praha A 1918 Nguyen Dinh Phong Šachklub Sokol Klatovy A 1901 1
2007/2008 2 SK OAZA Praha A 1918 Kastnerová Zuzana Jiskra Havlíčkův Brod 1804 1
2007/2008 1 SK OAZA Praha A 1918 Grussová Helena ŠK Most A 1754 1
2007/2008 7 SK OAZA Praha A 1918 Kotrba Matěj TJ Bonex Teplice 1580 0
2007/2008 6 SK OAZA Praha A 1918 Grussová Helena ŠK Most A 1754 1
2007/2008 5 SK OAZA Praha A 1918 Nguyen Dinh Phong Šachklub Sokol Klatovy A 1901 1
2007/2008 4 SK OAZA Praha A 1918 Prokopová Jiřina Jiskra Hořice 1613 0
2007/2008 3 SK OAZA Praha A 1918 Baťka Jan Jiskra RMSK Nový Bydžov A 1632 1
2007/2008 2 SK OAZA Praha A 1918 Kastnerová Zuzana Jiskra Havlíčkův Brod 1804 1
2007/2008 1 SK OAZA Praha A 1918 Moravec Vít TJ Tourist Biomedica Říčany A 1965 0
2006/2007 7 Sportovní klub OAZA Praha 1841 Novotný Petr ŠK SŠŠ Staré Město A 1836 1
2006/2007 6 Sportovní klub OAZA Praha 1841 Novosadová Kristýna BŠS Frýdek-Místek A 2078 0
2006/2007 4 Sportovní klub OAZA Praha 1841 Phamová Xuan Mai ŠK Zlín A 1100 1
2006/2007 3 Sportovní klub OAZA Praha 1841 Skála Kamil Šachový klub Most A 1658 1
2006/2007 2 Sportovní klub OAZA Praha 1841 Petrová Kristýna Šachklub Sokol Klatovy A 1776 ½
2006/2007 10 SK OAZA Praha B 1841 Moravec Vít TRW autoelektronika Vlašim 2088 0
2006/2007 5 SK OAZA Praha B 1841 Fiala Jan TJ Tourist Biomedica Říčany B 1544 1
2006/2007 4 SK OAZA Praha B 1841 Kratochvíl Josef TJ Náměšť nad Oslavou 1978 0
2006/2007 3 SK OAZA Praha B 1841 Škoda Martin Sokol Bedřichov - Jihlava 1967 ½
2006/2007 7 Sportovní klub OAZA Praha 1841 Petrová Kristýna Šachklub Sokol Klatovy A 1776 ½
2006/2007 6 Sportovní klub OAZA Praha 1841 Palková Nikola TJ Union Plzeň 1560 1
2006/2007 5 Sportovní klub OAZA Praha 1841 Skála Kamil Šachový klub Most A 1658 1
2006/2007 4 Sportovní klub OAZA Praha 1841 Nejedlý Jiří Montako Kralupy 1492 ½
2006/2007 2 Sportovní klub OAZA Praha 1841 Otradovec Luboš Sokol Tábor 1250 1
2006/2007 1 Sportovní klub OAZA Praha 1841 Březinová Jana Biomedica Říčany 1439 ½
2005/2006 8 OAZA Praha B 1702 Vandas Jakub SK Smichov 1745 ½
2005/2006 7 OAZA Praha B 1702 Körschner Miroslav Lokomotiva Most B 1715 ½
2005/2006 6 OAZA Praha B 1702 Derner Adam Lokomotiva Most C 1372 ½
2005/2006 7 OAZA PRAHA 1702 Novosadová Kristýna BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 1935 0
2005/2006 6 OAZA PRAHA 1702 Šmíd Jan ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO 1879 1
2005/2006 5 OAZA PRAHA 1702 Kolomazníková Barbora ŠK ZLÍN 1396 0
2005/2006 4 OAZA PRAHA 1702 Langnerová Karolína BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 1402 0
2005/2006 5 OAZA PRAHA 1702 Baláček Tadeáš JOLY LYSÁ NAD LABEM 1819 0
2005/2006 4 OAZA PRAHA 1702 Chlad Lukáš ŠACHOVÁ ŠKOLA UNION PLZEŇ 1680 1
2005/2006 3 OAZA PRAHA 1702 Dražský Roman ŠACHKLUB SOKOL KLATOVY 1587 ½
2005/2006 2 OAZA PRAHA 1702 Čermák Michael TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD 1455 ½
2005/2006 1 OAZA PRAHA 1702 Otradovec Michal SOKOL TÁBOR 1250 ½
2004/2005 3 OAZA Praha 1650 Otradovec Michal Tábor 1
2004/2005 1 OAZA Praha 1650 Kopal Vojtěch Liberec 1649 0
2004/2005 11 OAZA Praha B 1650 Staníček Petr ŠK Líně 1399 ½
2004/2005 10 OAZA Praha B 1650 Jonáš Václav Sokol Klatovy 1693 0
2004/2005 7 OAZA Praha B 1650 Dvořáček Zdeněk Jince 1637 1
2004/2005 6 OAZA Praha B 1650 Zemanová Jana ŠK Smíchov 1688 ½
2004/2005 4 OAZA Praha B 1650 Steinhauser Dominik Řemdih Strmilov 1881 0
2004/2005 3 OAZA Praha B 1650 Jančařík Joel Sokol Kobylisy 1775 0
2004/2005 7 OAZA Praha 1530 Otradovec Michal Tábor 1
2004/2005 6 OAZA Praha 1530 Krška David České Budějovice 1
2004/2005 2 OAZA Praha 1650 Kopal Vojtěch Liberec 1649 0
2003/2004 11 SK OAZA Praha B" 1530 Rubeš Jan Bonex Teplice 1
2003/2004 9 SK OAZA Praha B" 1530 Třešňák Lukáš ŠK Kladno 1449 ½
2003/2004 8 SK OAZA Praha B" 1530 Samek Jakub Sokol Vyšehrad B" 1528 ½
2003/2004 7 SK OAZA Praha B" 1530 Vlasák Lukáš Tietz Karlovy Vary 1520 0
2003/2004 6 SK OAZA Praha B" 1530 Kindl Jan Sokol Údlice 1410 0
2003/2004 5 SK OAZA Praha B" 1530 Vancl Jakub Desko Liberec A" 1576 1
2003/2004 4 SK OAZA Praha B" 1530 Slažanský Martin Desko Liberec B" 1330 1