Hráč Kukuczka Milan

Kukuczka Milan

User Pic
Jméno: Kukuczka Milan
Oddíl: TJ Vendryně
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1896
Elo mezinárodní: 1906
ID: 1979
FIDE ID: 325430
Rok narození: 1951
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 TJ Vendryně 1900 1916 Holeksa Miloš Baník Havířov "C" 1909 1920 ½
2018/2019 10 TJ Vendryně 1900 1916 Lys Josef Sokol Brušperk "A" 2186 2113 0
2018/2019 9 TJ Vendryně 1913 1916 Očko Dominik TJ Mosty u Jablunkova 1893 1935 0
2018/2019 8 TJ Vendryně 1913 1916 Nytra Petr SK Slavia Orlová "D" 1947 1953 ½
2018/2019 7 TJ Vendryně 1927 1916 Cieslak Patrycjusz Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 2010 0 0
2018/2019 6 TJ Vendryně 1927 1916 Wolyński Krzysztof Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 2103 0 0
2018/2019 5 TJ Vendryně 1920 1922 Vaníček Michal BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1759 1814 1
2018/2019 4 TJ Vendryně 1920 1922 Gřesová Zuzana TJ Sokol Dobrá "B" 1900 1863 ½
2018/2019 3 TJ Vendryně 1929 1922 Krampol Vladimír Inter Petrovice 1736 1715 ½
2018/2019 2 TJ Vendryně 1929 1922 Šrámek Tomáš Viktorie Bohumín 1966 1960 1
2018/2019 1 TJ Vendryně 1933 1922 Szotek Josef ŠK Karviná 1944 1932 0
2018/2019 11 TJ Bystřice 1900 1916 Soural Jiří TJ Sokol Dobrá "D" 1644 1641 1
2018/2019 10 TJ Bystřice 1900 1916 Bok Tomáš TJ Sokol Dobrá "C" 1707 1757 1
2018/2019 9 TJ Bystřice 1913 1916 Vaníček Michal BŠŠ F-M "F" 1754 1785 ½
2018/2019 8 TJ Bystřice 1913 1916 Lipovský Tomáš Sokol Brušperk "B" 1938 1905 ½
2018/2019 7 TJ Bystřice 1927 1916 Prokop Milan TJ Sokol Lhotka 1782 1826 ½
2018/2019 6 TJ Bystřice 1927 1922 Daniš Lumír TJ Sokol Metylovice 1631 1636 1
2018/2019 5 TJ Bystřice 1920 1922 Buchtová Viktorie BŠŠ F-M "G" 1092 1185 1
2018/2019 4 TJ Bystřice 1929 1922 Chroboček Dušan TJ Dobratice 1603 1560 ½
2018/2019 3 TJ Bystřice 1929 1922 Jarnot Roman TŽ Třinec "C" 1625 1692 ½
2018/2019 2 TJ Bystřice 1933 1922 Zemková Klára Interchess 1763 1761 1
2018/2019 1 TJ Bystřice 1933 1922 Kraus František TJ Vendryně "B" 1933 1971 ½
2017/2018 13 TJ Bystřice 1926 1921 Sikorová Alena TŽ Třinec "D" 1826 1859 ½
2017/2018 12 TJ Bystřice 1915 1921 Kowolowski Vít ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1699 1794 1
2017/2018 11 TJ Bystřice 1915 1921 Zeman Stanislav TJ Sokol Lhotka 1862 1812 ½
2017/2018 9 TJ Bystřice 1921 1921 Tvrdý Petr TJ Sokol Dobrá "B" 1807 1804 ½
2017/2018 8 TJ Bystřice 1921 1921 Vysoglad Petr TJ Sokol Metylovice 1979 2012 ½
2017/2018 7 TJ Bystřice 1936 1921 Blecha Josef Sokol Brušperk "B" 1894 1886 ½
2017/2018 6 TJ Bystřice 1936 1921 Maroszczyk Wieslaw TŽ Třinec "C" 1883 1872 ½
2017/2018 5 TJ Bystřice 1936 1921 Nytra Ondřej BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1876 1888 0
2017/2018 4 TJ Bystřice 1915 1921 Čubok Miroslav TJ Dobratice "B" 1687 1722 1
2017/2018 3 TJ Bystřice 1915 1921 Vaníček Michal BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1826 1848 1
2017/2018 2 TJ Bystřice 1915 1921 Čubok Zdeněk TJ Dobratice "A" 1791 1837 ½
2017/2018 11 TJ Vendryně 1926 1921 Hričko Martin TJ Slovan Havířov B 1908 1931 1
2017/2018 10 TJ Vendryně 1915 1921 Hanák Tomáš Rychvaldský spolek šachový 1945 B 1859 1906 1
2017/2018 9 TJ Vendryně 1921 1921 Wolyński Krzysztof Rychvaldský spolek šachový 1945 A 2123 0 0
2017/2018 8 TJ Vendryně 1921 1921 Koždoň Petr Viktorie Bohumín 1941 1964 ½
2017/2018 7 TJ Vendryně 1936 1921 Wanot Aleš SK Slavia Orlová D 1889 1885 ½
2017/2018 6 TJ Vendryně 1936 1921 Stalmach Richard BŠŠ Frýdek-Místek 1946 1956 ½
2017/2018 4 TJ Vendryně 1915 1921 Adamčík Robert TJ Mosty u Jablunkova 2033 0 0
2017/2018 3 TJ Vendryně 1915 1921 Szotek Josef ŠK Karviná B 1954 1979 1
2017/2018 2 TJ Vendryně 1915 1921 Vízner Jaroslav Baník Havířov C 1934 1951 ½
2017/2018 1 TJ Vendryně 1920 1906 Štamposký Libor Inter Petrovice 1964 1868 ½
2016/2017 11 TJ Bystřice 1924 1950 Kvíčala Miroslav TŽ Třinec "C" 2011 2017 ½
2016/2017 10 TJ Bystřice 1924 1950 Zeman Stanislav TJ Sokol Lhotka ½
2016/2017 9 TJ Bystřice 1924 1950 Židek Daniel BŠŠ F-M "E" 1554 1627 ½
2016/2017 8 TJ Bystřice 1924 1950 Mavrev David BŠŠ F-M "F" 1601 1531 ½
2016/2017 7 TJ Bystřice 1924 1950 Heczko Rostislav TJ Vendryně "B" 1902 1950 ½
2016/2017 6 TJ Bystřice 1924 1950 Sikora Jan TŽ Třinec "D" 2252 2210 ½
2016/2017 5 TJ Bystřice 1924 1950 Žižka Radim Sokol Dobrá "C" 1683 1691 ½
2016/2017 4 TJ Bystřice 1924 1950 Chroboček Dušan TJ Dobratice "B" 1524 1
2016/2017 3 TJ Bystřice 1924 1950 Bok Tomáš Sokol Dobrá "B" 1809 1821 1
2016/2017 2 TJ Bystřice 1924 1950 Grepl Lukáš Sokol Brušperk "B" 1786 1846 ½
2016/2017 1 TJ Bystřice 1924 1950 Sikora Petr ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1450 1463 1
2015/2016 10 TJ Bystřice 1924 1950 Prokop Milan TJ Sokol Lhotka 1660 1810 1
2015/2016 9 TJ BystĹ™ice 1924 1950 Szotkowski Bohuslav Ĺ O TJ Sokol Mosty u Jabl. "B" 1831 1850 ½
2015/2016 8 TJ BystĹ™ice 1924 1950 Golasovský Jaroslav TJ Dobratice "B" 1566 1
2015/2016 7 TJ BystĹ™ice 1924 1950 Čech Jan Beskydská šachová škola "E" 1701 1727 ½
2015/2016 6 TJ BystĹ™ice 1924 1950 Nytrová Eva Beskydská šachová škola "F" 1258 ½
2015/2016 5 TJ BystĹ™ice 1924 1950 Čubok Zdeněk TJ Dobratice "A" 1868 1867 ½
2015/2016 4 TJ BystĹ™ice 1924 1950 Schoupal Edvard TĹ˝ TĹ™inec "D" 1860 1838 ½
2015/2016 3 TJ Bystřice 1924 1950 Grepl LukᚠSokol Brušperk "B" 1786 1846 1
2015/2016 2 TJ Bystřice 1924 1950 Carbol Otmar Sokol Dobrá "C" 1607 1672 1
2015/2016 1 TJ BystĹ™ice 1924 1950 Tvrdý Petr Sokol Dobrá "B" 1853 1884 ½
2015/2016 11 TJ Vendryně 1924 1950 Bartoszová Jitka TŽ Třinec "C" 1799 1877 ½
2015/2016 10 TJ Vendryně 1924 1950 Knopp René SK Stonava 1883 1908 0
2015/2016 9 TJ Vendryně 1924 1950 Kučera Jaroslav TJ Viktorie Bohumín "B" 1786 1854 1
2015/2016 8 TJ Vendryně 1924 1950 Ovesný Radim TJ Slovan Havířov "B" 1974 2005 0
2015/2016 7 TJ Vendryně 1924 1950 Kuchař Matěj Beskydská šachová škola F-M "D" 2054 1944 0
2015/2016 6 TJ Vendryně 1924 1950 Kopecký Břetislav Inter Petrovice "A" 2014 2000 0
2015/2016 5 TJ Vendryně 1924 1950 Barteček Ladislav Rychvaldský šachový oddíl "A" 1764 1810 0
2015/2016 4 TJ Vendryně 1924 1950 Šrámek Tomáš SK Slavia Orlová "D" 1955 1963 ½
2015/2016 3 TJ Vendryně 1924 1950 Neděla Adam TJ Slovan Havířov "C" 1411 1
2015/2016 2 TJ Vendryně 1924 1950 Sobek Martin ŠK Karviná "B" 1904 1924 1
2015/2016 1 TJ Vendryně 1924 1950 Lipovský Tomáš Sokol Brušperk "A" 1908 1889 ½
2014/2015 11 TŽ Třinec "C" 1977 1947 Drbůl Pavel Baník Havířov "C" 1933 1926 1
2014/2015 10 TŽ Třinec "C" 1977 1947 Kaňák Filip BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1982 1952 0
2014/2015 9 TŽ Třinec "C" 1977 1947 Lepík Jaroslav BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1870 1871 ½
2014/2015 7 TŽ Třinec "C" 1977 1947 Firla Stanislav SK Stonava 1970 1976 0
2014/2015 6 TŽ Třinec "C" 1977 1947 Tchuř Pavel TJ Viktorie Bohumín "A" 1956 1950 ½
2014/2015 5 TŽ Třinec "C" 1977 1947 Gajdušek Josef Inter Petrovice "A" 1946 1956 ½
2014/2015 4 TŽ Třinec "C" 1977 1947 Brezík Petr OS Rychvald "A" 1897 1861 1
2014/2015 3 TŽ Třinec "C" 1977 1947 Blahut Jaroslav SK Slavia Orlová "D" 1932 1975 ½
2014/2015 2 TŽ Třinec "C" 1977 1947 Zimniok Zdeněk ŠK Karviná "B" 1876 1836 ½
2014/2015 1 TŽ Třinec "C" 1977 1947 Plesník Miroslav Sokol Brušperk 1861 1816 ½
2014/2015 11 TJ Vendryně 1977 1947 Smilowski Adam TŽ Třinec "D" 1000 1
2014/2015 10 TJ Vendryně 1977 1947 TJ Dobratice "B" 1
2014/2015 9 TJ Vendryně 1977 1947 Soural Jiří Sokol Dobrá "B" 1636 1
2014/2015 7 TJ Vendryně 1977 1947 Chroboček Dušan TJ Dobratice "A" 1000 0
2014/2015 6 TJ Vendryně 1977 1947 Sikora Petr TJ Sokol Mosty u J. "B" 1465 1
2014/2015 5 TJ Vendryně 1977 1947 Haška Filip Beskydská šachová škola "G" 1375 1338 1
2014/2015 3 TJ Vendryně 1977 1947 Frank Martin Beskydská šachová škola "F" 1105 1
2014/2015 2 TJ Vendryně 1977 1947 Ševeček Milan Sokol Brušperk "B" 1260 1
2014/2015 1 TJ Vendryně 1977 1947 Bobek Jan TJ Bystřice 1000 1
2013/2014 11 TJ Bystřice 1972 1961 Kolář Jaroslav Sokol Brušperk 1964 1960 ½
2013/2014 10 TJ Bystřice 1972 1961 Rucki Tomáš TJ Dobratice "B" 1000 1
2013/2014 9 TJ Bystřice 1972 1961 Plesník Miroslav BŠŠ F-M "F" 1907 1852 ½
2013/2014 8 TJ Bystřice 1972 1961 Milat Patrik BŠŠ F-M "G" 2006 2020 0
2013/2014 7 TJ Bystřice 1972 1961 Laurincová Kristýna BŠŠ F-M "H" 1568 1675 ½
2013/2014 6 TJ Bystřice 1972 1961 Hudziec Bronislav TJ Vendryně "B" 1780 ½
2013/2014 5 TJ Bystřice 1972 1961 Baran Rostislav Sokol Dobrá "B" 1948 ½
2013/2014 4 TJ Bystřice 1972 1961 Kluz Miroslav TŽ Třinec "D" 1000 1
2013/2014 3 TJ Bystřice 1972 1961 Žižka Radim Sokol Dobrá "C" 1687 1703 ½
2013/2014 2 TJ Bystřice 1972 1961 Kantor Pavel ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1823 1823 1
2013/2014 1 TJ Bystřice 1972 1961 Čubok Milan TJ Dobratice "A" 1824 1871 ½
2013/2014 11 TJ Vendryně 1972 1961 Folwarczny Marek SK Slavia Orlová "D" 1713 1706 1
2013/2014 10 TJ Vendryně 1972 1961 Šrámek Tomáš TJ Viktorie Bohumín "A" 1960 1990 ½
2013/2014 9 TJ Vendryně 1972 1961 Firla Stanislav SK Stonava 2026 2029 0
2013/2014 8 TJ Vendryně 1972 1961 Broda Michal ŠK Karviná "B" 1804 1832 1
2013/2014 7 TJ Vendryně 1972 1961 Kaňáková Natálie BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1876 1926 0
2013/2014 6 TJ Vendryně 1972 1961 Migdal Milan BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1944 1955 ½
2013/2014 5 TJ Vendryně 1972 1961 Gibiec Ernest Slavoj Český Těšín 2158 2155 ½
2013/2014 4 TJ Vendryně 1972 1961 Walowy Bohumír Inter Petrovice "A" 2154 2126 ½
2013/2014 3 TJ Vendryně 1972 1961 Miszczak Dariusz OS Rychvald "A" 2029 ½
2013/2014 2 TJ Vendryně 1972 1961 Hóta Petr TŽ Třinec "C" 2005 1996 1
2013/2014 1 TJ Vendryně 1972 1961 Gil Karel TJ Baník Havířov "C" 1873 1865 ½
2012/2013 11 TJ Bystřice n.O. 2052 1983 Migdal Milan BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1964 1959 ½
2012/2013 10 TJ Bystřice n.O. 2052 1983 Slanina Miroslav BŠŠ Frýdek-Místek "E" 2153 2157 0
2012/2013 9 TJ Bystřice n.O. 2052 1983 Baran Rostislav TJ Sokol Dobrá "B" 1945 ½
2012/2013 8 TJ Bystřice n.O. 2052 1983 Szotkowski Bohuslav TJ Mosty u Jablunkova "B" 1920 1869 ½
2012/2013 7 TJ Bystřice n.O. 2052 1983 Lipovský Tomáš Sokol Brušperk 2033 1989 ½
2012/2013 6 TJ Bystřice n.O. 2052 1983 Chwastek Otto TJ Vendryně "B" 1900 1830 ½
2012/2013 5 TJ Bystřice n.O. 2052 1983 Piskoř Ladislav TJ Sokol Dobrá "C" 1420 1
2012/2013 4 TJ Bystřice n.O. 2052 1983 Čubok Miroslav TJ Dobratice "B" 1922 1859 1
2012/2013 3 TJ Bystřice n.O. 2052 1983 Bartoszová Jitka TŽ Třinec "D" 1945 ½
2012/2013 2 TJ Bystřice n.O. 2052 1983 Plesník Miroslav TJ Sokol Skalice 1901 1848 ½
2012/2013 1 TJ Bystřice n.O. 2052 1983 Čubok Zdeněk TJ Dobratice "A" 1930 1909 ½
2012/2013 11 TJ Vendryně 2052 1983 Krampol Vladimír SK Stonava 1930 1943 ½
2012/2013 10 TJ Vendryně 2052 1983 Mitura Karel Slavoj Český Těšín 2120 2102 ½
2012/2013 9 TJ Vendryně 2052 1983 Gajdušek Josef Inter Petrovice "A" 1937 1
2012/2013 8 TJ Vendryně 2052 1983 Macíček Jan BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2117 2122 0
2012/2013 7 TJ Vendryně 2052 1983 Tchuř Pavel TJ Viktorie Bohumín "A" 2004 1986 ½
2012/2013 6 TJ Vendryně 2052 1983 Wolyński Krzysztof OS Rychvald "A" 2077 1
2012/2013 5 TJ Vendryně 2052 1983 Hričko Martin TJ Slovan Havířov "B" 1927 1949 1
2012/2013 4 TJ Vendryně 2052 1983 Vaníček Michal BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1805 1858 ½
2012/2013 3 TJ Vendryně 2052 1983 Remeš Radek TJ Sokol Fryčovice 1943 1960 ½
2012/2013 2 TJ Vendryně 2052 1983 Sobek Rostislav ŠK Karviná "B" 2035 2055 0
2012/2013 1 TJ Vendryně 2052 1983 Geffert Michal TJ Baník Havířov "C" 1924 1924 ½
2011/2012 10 SK Bystřice n. Olší 2066 1987 Milat Patrik Beskydská šachová škola „F“ 1836 1918 0
2011/2012 9 SK Bystřice n. Olší 2066 1987 Macíček Jan Beskydská šachová škola „E“ 1973 1974 1
2011/2012 5 SK Bystřice n. Olší 2066 1987 Turek Miroslav TJ Sokol Skalice 1779 ½
2011/2012 4 SK Bystřice n. Olší 2066 1987 Kacíř Tomáš TJ Dobratice „A“ 1785 1781 1
2011/2012 3 SK Bystřice n. Olší 2066 1987 Kocich Patrik TJ Dobratice „B“ 1000 1
2011/2012 2 SK Bystřice n. Olší 2066 1987 Kula Dominik TJ Sokol Fryčovice 1725 1839 ½
2011/2012 11 TJ Vendryně 2066 1987 Vysoglad Petr BŠŠ Frýdek-Místek "D" 2073 2067 ½
2011/2012 9 TJ Vendryně 2066 1987 Vícha Petr TJ Viktorie Bohumín "A" 2092 ½
2011/2012 8 TJ Vendryně 2066 1987 Ovesný Radim TJ Slovan Havířov "B 1988 ½
2011/2012 5 TJ Vendryně 2066 1987 Macíček Jan BŠŠ Frýdek-Místek "C 1973 1974 1
2011/2012 3 TJ Vendryně 2066 1987 Szotkowski Bohuslav TŽ Třinec "D" 1907 1860 ½
2011/2012 2 TJ Vendryně 2066 1987 Szotek Josef ŠK Karviná "B" 1971 1960 0
2010/2011 10 TJ Vendryně 2025 Szotkowski Jakub TJ Slovan Havířov "B" 1941 0
2010/2011 8 TJ Vendryně 2025 Kolář Jaroslav TJ Sokol Fryčovice 1999 ½
2010/2011 7 TJ Vendryně 2025 Vícha Petr TJ Viktorie Bohumín "A" 2068 0
2010/2011 5 TJ Vendryně 2025 Kawulok Marek SK Slavia Orlová "C" 2055 0
2010/2011 4 TJ Vendryně 2025 Migdal Milan BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1877 ½
2010/2011 3 TJ Vendryně 2025 Walowy Bohumír Inter Petrovice 2159 ½
2010/2011 2 TJ Vendryně 2025 Malyrz Ladislav TŽ Třinec "E" 2078 ½
2010/2011 1 TJ Vendryně 2025 Szotek Josef Jäkl Karviná "B" 1976 ½
2010/2011 10 SK Bystřice n. Olší 2025 Blecha Zdeněk Sokol Brušperk 1978 ½
2010/2011 9 SK Bystřice n. Olší 2025 Čubok Zdeněk TJ Comfort Dobratice 1890 ½
2010/2011 8 SK Bystřice n. Olší 2025 Plesník Miroslav TJ Sokol Skalice 1834 ½
2010/2011 7 SK Bystřice n. Olší 2025 Vaníček Michal TJ Sokol Staříč 1788 1
2010/2011 6 SK Bystřice n. Olší 2025 Bok Tomáš TJ Sokol Dobrá „B“ 1755 1
2010/2011 5 SK Bystřice n. Olší 2025 Blecha Josef Sokol Brušperk 1876 ½
2010/2011 4 SK Bystřice n. Olší 2025 Martínek Antonín TJ Comfort Dobratice 1699 1
2010/2011 3 SK Bystřice n. Olší 2025 Plesník Miroslav TJ Sokol Skalice 1834 ½
2010/2011 1 SK Bystřice n. Olší 2025 Bok Tomáš TJ Sokol Dobrá „B“ 1755 ½
2009/2010 11 TJ Vendryně 2019 Bureš Martin Baník Havířov B 2129 ½
2009/2010 9 TJ Vendryně 2019 Tchuř Pavel Slavia Orlová D 1990 ½
2009/2010 8 TJ Vendryně 2019 Malyrz Ladislav TŽ Třinec E 2078 ½
2009/2010 7 TJ Vendryně 2019 Blaszczok Grzegorz SK Stonava ½
2009/2010 6 TJ Vendryně 2019 Kaminský Rudolf Slovan Havířov 2113 ½
2009/2010 5 TJ Vendryně 2019 Szotkowski Bohuslav Sokol Mosty u Jablunkova 1853 ½
2009/2010 4 TJ Vendryně 2019 Novák Bohdan Sokol Fryčovice 1937 ½
2009/2010 3 TJ Vendryně 2019 Wanot Aleš Slavia Orlová C 1922 ½
2009/2010 2 TJ Vendryně 2019 Gil Karel OS Rychvald 1962 1
2008/2009 6 Mosty u Jablunkova 2038 Turek Miroslav TJ Sokol Skalice "A" 1783 ½
2008/2009 5 Mosty u Jablunkova 2038 Martínek Antonín TJ Comfort Dobratice 1707 ½
2008/2009 4 Mosty u Jablunkova 2038 Soural Jiří TJ Sokol Dobrá "C" 1646 ½
2008/2009 3 Mosty u Jablunkova 2038 Pecha Vladan BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1790 1
2008/2009 1 Mosty u Jablunkova 2038 Kozubek Jaroslav Sokol Brušperk 1610 ½
2008/2009 11 TJ Vendryně 2038 Červenka Roman Slovan Havířov 1877 ½
2008/2009 10 TJ Vendryně 2038 Havlík Vlastimil OS Rychvald 1868 ½
2008/2009 8 TJ Vendryně 2038 Blahut Jaroslav TŽ Třinec E 1846 ½
2008/2009 7 TJ Vendryně 2038 Novák Jiří Slavia Orlová C 2001 ½
2008/2009 5 TJ Vendryně 2038 Szotek Josef Jäkl Karviná B 1979 ½
2008/2009 4 TJ Vendryně 2038 Bílek Ladislav Sokol Dobrá B 1839 1
2008/2009 3 TJ Vendryně 2038 Tchuř Pavel Viktoria Bohumín 1921 1
2008/2009 1 TJ Vendryně 2038 Krampol Vladimír SK Stonava 1840 1
2007/2008 10 TJ Vendryně 2044 Kniezková Jitka Baník Havířov C 1719 1
2007/2008 9 TJ Vendryně 2044 Havlík Vlastimil OS Rychvald 1859 ½
2007/2008 8 TJ Vendryně 2044 Kalmár Martin Viktarie Bohumín 1879 1
2007/2008 6 TJ Vendryně 2044 Kwasek Andrzej Inter Petrovice 1891 ½
2007/2008 5 TJ Vendryně 2044 Knopp René SK Stonava B 1879 ½
2007/2008 4 TJ Vendryně 2044 Maček Petr Slavia Orlová C 1741 1
2007/2008 3 TJ Vendryně 2044 Tvrdý Petr Sokol Dobrá B 1810 1
2007/2008 2 TJ Vendryně 2044 Ovesný Radim Slavia Havířov 1971 ½
2007/2008 1 TJ Vendryně 2044 Konečný Vladimír Jäkl Karviná B 1937 1
2007/2008 10 Mosty u Jablunkova 2044 Skřenek Petr Sokol Brušperk 1
2007/2008 4 Mosty u Jablunkova 2044 Hrabcová Vlasta BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1853 0
2007/2008 2 Mosty u Jablunkova 2044 Kluz Michal ŠK Bystřice n.Olší ½
2006/2007 11 TJ Vendryně 2043 Kocur Aleš BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1919 0
2006/2007 8 TJ Vendryně 2043 Polka Bohumil Baník Havířov "C" 1702 1
2006/2007 7 TJ Vendryně 2043 Palovský Ladislav SK Slavia Orlová "C" 2032 ½
2006/2007 5 TJ Vendryně 2043 Langnerová Karolína Slavia Havířov "A" 1641 1
2006/2007 4 TJ Vendryně 2043 Knopp René ŠK Stonava "B" 1839 ½
2006/2007 2 TJ Vendryně 2043 Szotek Josef Jakl Karviná "B" 1985 1
2006/2007 1 TJ Vendryně 2043 Barteček Ladislav OS Rychvald "A" 1856 1
2005/2006 11 TJ Vendryně 2066 Tvrdý Petr TJ Sokol Dobrá B 1829 ½
2005/2006 10 TJ Vendryně 2066 Egert Vlastimil Baník Havířov C 1889 1
2005/2006 9 TJ Vendryně 2066 Matusiak Andrzej SK Slavia Orlová D 1
2005/2006 8 TJ Vendryně 2066 Drastich Tomáš Slavia Havířov A 1893 ½
2005/2006 7 TJ Vendryně 2066 Turek Miroslav TJ Sokol Skalice 1805 ½
2005/2006 6 TJ Vendryně 2066 Valíčková Petra TŽ Třinec D 1945 0
2005/2006 3 TJ Vendryně 2066 Polák Radim TJ Viktorie Bohumín 1960 ½
2005/2006 2 TJ Vendryně 2066 Sobek Rostislav ŠK Inter Petrovice A 1978 ½
2004/2005 11 Vendryně 1954 Schoupal Patrik Třinec E 1957 0
2004/2005 10 Vendryně 1954 Jahn Richard Slavia Orlová C 1891 1
2004/2005 8 Vendryně 1954 Barteček Ladislav Rychvald A 1875 ½
2004/2005 5 Vendryně 2016 Novák Bohdan Fryčovice 1909 ½
2004/2005 4 Vendryně 2016 Oczko Zdeněk Baník Havířov C 1877 1
2004/2005 3 Vendryně 2016 Sobek Rostislav Petrovice A 1986 ½
2004/2005 2 Vendryně 2016 Uherek Michal Frýdek-Místek D 1945 ½
2004/2005 1 Vendryně 2016 Šíma Čestmír Bohumín A 2030 ½
2003/2004 10 TJ Vendryně 1954 Wanot Aleš Slavia Orlová C 1975 ½
2003/2004 8 TJ Vendryně 1954 Šrámek Tomáš Viktorie Bohumín 1973 ½
2003/2004 7 TJ Vendryně 1954 Martinec Tomáš Baník Havířov C 1810 ½
2003/2004 6 TJ Vendryně 1954 Kvíčala Miroslav TŽ Třinec D 1949 1
2003/2004 5 TJ Vendryně 1954 Vaníček Adolf TJ Sokol Skalice 1894 ½
2003/2004 4 TJ Vendryně 1954 Ovesný Radim Slavia Havířov A 1881 ½
2003/2004 3 TJ Vendryně 1954 Rechtenberg Karel VP Frýdek-ístek "D" 1811 1
2003/2004 2 TJ Vendryně 1954 Parma František Jäkl Karviná B 1987 ½
2003/2004 1 TJ Vendryně 1954 Poncza Bronislav TŽ Třinec C 1994 1