Hráč Polák Radim

Polák Radim

User Pic
Jméno: Polák Radim
Oddíl: Viktorie Bohumín
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1806
Elo mezinárodní: 1787
ID: 3662
FIDE ID: 320757
Rok narození: 1970
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 Viktorie Bohumín 1787 1806 Cudnik Andrzej Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 2013 0 ½
2019/2020 1 Viktorie Bohumín 1786 1806 Szotkowski Bohuslav TJ Mosty u Jablunkova 1825 1834 ½
2018/2019 11 Viktorie Bohumín 1797 1827 Novák Bohdan Sokol Brušperk "A" 1754 1751 ½
2018/2019 10 Viktorie Bohumín 1797 1827 Kufa Václav TJ Mosty u Jablunkova 1723 1758 0
2018/2019 9 Viktorie Bohumín 1796 1827 Kubošová Jana SK Slavia Orlová "D" 1833 1836 ½
2018/2019 7 Viktorie Bohumín 1798 1827 Crha Břetislav Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 1735 1732 ½
2018/2019 5 Viktorie Bohumín 1788 1828 Maršálek Jaromír TJ Sokol Dobrá "B" 1974 1907 1
2018/2019 4 Viktorie Bohumín 1788 1828 Kopecký Břetislav Inter Petrovice 2012 2009 0
2018/2019 2 Viktorie Bohumín 1798 1828 Maroszczyk Wieslaw TJ Vendryně 1815 1840 0
2018/2019 1 Viktorie Bohumín 1798 1828 Szumilo Štefan Baník Havířov "C" 1808 1835 ½
2017/2018 11 Viktorie Bohumín 1858 1890 Cieslak Wiktoria Rychvaldský spolek šachový 1945 B 1904 0 0
2017/2018 10 Viktorie Bohumín 1873 1890 Havlík Vlastimil Rychvaldský spolek šachový 1945 A 1686 1754 0
2017/2018 9 Viktorie Bohumín 1872 1890 Nytra Petr SK Slavia Orlová D 1897 1920 ½
2017/2018 8 Viktorie Bohumín 1872 1890 Kwasek Andrzej TJ Vendryně 1874 1854 ½
2017/2018 6 Viktorie Bohumín 1871 1890 Blecha Zdeněk Sokol Brušperk A 1892 1902 ½
2017/2018 4 Viktorie Bohumín 1873 1890 Zimniok Zdeněk ŠK Karviná B 1775 1736 ½
2017/2018 3 Viktorie Bohumín 1873 1890 Egert Vlastimil Baník Havířov C 1750 1817 ½
2016/2017 8 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1881 1909 Kwasek Andrzej TJ Sokol Chotěbuz 1882 1874 ½
2016/2017 7 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1881 1909 Konečný Herbert TJ Sokol Těrlicko 1589 1
2016/2017 5 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1881 1909 Stoklasa Jiří Slavoj Český Těšín "B" 1920 1
2016/2017 4 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1881 1909 Lang Miloš ŠK Karviná "C" 1854 1920 ½
2016/2017 2 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1881 1909 Szmek Milan SK Slavia Orlová "F" 1877 1865 ½
2016/2017 1 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1881 1909 Semančík David Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1772 1803 1
2015/2016 11 TJ Viktorie Bohumín "B" 1881 1909 Čujdík Jiří SK Stonava 1949 1976 1
2015/2016 9 TJ Viktorie Bohumín "B" 1881 1909 Kraus František TJ Vendryně 2007 2019 ½
2015/2016 8 TJ Viktorie Bohumín "B" 1881 1909 Melzer Petr TJ Slovan Havířov "C" 1639 1703 1
2015/2016 7 TJ Viktorie Bohumín "B" 1881 1909 Valenčík Jozef TJ Slovan Havířov "B" 1994 2016 ½
2015/2016 6 TJ Viktorie Bohumín "B" 1881 1909 Bělačík Jan ŠK Karviná "B" 1972 1966 ½
2015/2016 5 TJ Viktorie Bohumín "B" 1881 1909 Štěpán Patrik Beskydská šachová škola F-M "D" 2001 1971 0
2015/2016 4 TJ Viktorie Bohumín "B" 1881 1909 Lipovský Tomáš Sokol Brušperk "A" 1908 1889 1
2015/2016 9 Viktorie Bohumín 1881 1909 Melzer Patrik Baník Havířov "B" 2089 2092 0
2015/2016 8 Viktorie Bohumín 1881 1909 Hrbáček Miroslav Sokol Vrbno p/Pradědem 1925 1930 0
2015/2016 6 Viktorie Bohumín 1881 1909 Nytra Petr SK Slavia Orlová "B" 1819 1834 0
2015/2016 5 Viktorie Bohumín 1881 1909 Černý Pavel Slezan Opava "B" 1914 1900 ½
2015/2016 4 Viktorie Bohumín 1881 1909 Škola Miroslav TJ Ostrava "B" 2188 2137 0
2015/2016 3 Viktorie Bohumín 1881 1909 Kuchař Matěj BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2054 1944 0
2015/2016 2 Viktorie Bohumín 1881 1909 Vašek Vladimír ŠK Šenov "A" 1925 1939 ½
2014/2015 7 TJ Viktorie Bohumín "B" 1871 1887 Lang Miloš ŠK Karviná "C" 1953 ½
2014/2015 5 TJ Viktorie Bohumín "B" 1871 1887 Martinák Tomáš Sokol Těrlicko 1828 0
2014/2015 3 TJ Viktorie Bohumín "B" 1871 1887 Havlík Vlastimil OS Rychvald "B" 1774 1807 1
2014/2015 1 TJ Viktorie Bohumín "B" 1871 1887 Wardas Pavel Sokol Chotěbuz 1746 1
2014/2015 11 TJ Viktorie Bohumín "A" 1871 1887 Grepl Lukáš Sokol Brušperk 1807 ½
2014/2015 10 TJ Viktorie Bohumín "A" 1871 1887 Novotný Stanislav Baník Havířov "C" 1814 1765 1
2014/2015 8 TJ Viktorie Bohumín "A" 1871 1887 Surma Martin BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1870 1887 ½
2014/2015 7 TJ Viktorie Bohumín "A" 1871 1887 Červenka Roman TJ Slovan Havířov "B" 1802 1806 1
2014/2015 3 TJ Viktorie Bohumín "A" 1871 1887 Barteček Ladislav OS Rychvald "A" 1770 1818 1
2013/2014 9 TJ Viktorie Bohumín "B" 1871 1874 Kubeczka Aleš TJ Slovan Havírov "B" 2069 2066 0
2013/2014 8 TJ Viktorie Bohumín "B" 1871 1874 Szumilo Štefan TJ Slovan Havírov "C" 1787 1
2013/2014 7 TJ Viktorie Bohumín "B" 1871 1874 Crha Břetislav OS Rychvald "B" 1799 0
2013/2014 6 TJ Viktorie Bohumín "B" 1871 1874 Barabasz Gustav Sokol Terlicko 1831 1825 1
2013/2014 5 TJ Viktorie Bohumín "B" 1871 1874 Valenčík Jozef TJ Slovan Havírov "D" 1975 2009 0
2013/2014 3 TJ Viktorie Bohumín "B" 1871 1874 Kwasek Andrzej Sokol Chotebuz 1811 1873 ½
2013/2014 1 TJ Viktorie Bohumín "B" 1871 1874 Radecki Petr Inter Petrovice "B" 2013 2002 0
2013/2014 11 TJ Viktorie Bohumín "A" 1871 1874 Mrajca Miroslav TŽ Třinec "C" 1307 1
2013/2014 10 TJ Viktorie Bohumín "A" 1871 1874 Kwasek Andrzej TJ Vendryně 1811 1873 ½
2013/2014 8 TJ Viktorie Bohumín "A" 1871 1874 Bražina David TJ Baník Havířov "C" 1930 1929 ½
2013/2014 6 TJ Viktorie Bohumín "A" 1871 1874 Babušek Miroslav ŠK Karviná "B" 1973 1
2013/2014 5 TJ Viktorie Bohumín "A" 1871 1874 Sedláček Jiří BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1790 1835 ½
2013/2014 4 TJ Viktorie Bohumín "A" 1871 1874 Krkoška Jaroslav BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1783 1759 1
2013/2014 3 TJ Viktorie Bohumín "A" 1871 1874 Stonawski Igor Slavoj Český Těšín 1968 2000 0
2013/2014 2 TJ Viktorie Bohumín "A" 1871 1874 Spěvák Pavel Inter Petrovice "A" 1808 1
2013/2014 1 TJ Viktorie Bohumín "A" 1871 1874 Havlík Vlastimil OS Rychvald "A" 1767 1804 ½
2012/2013 9 TJ Viktorie Bohumín "B" 1872 1843 Barabasz Gustav Sokol Těrlicko 1831 1816 ½
2012/2013 8 TJ Viktorie Bohumín "B" 1872 1843 Makovička Tadeáš SK Slavia Orlová "D" 2004 1994 ½
2012/2013 7 TJ Viktorie Bohumín "B" 1872 1843 Kaminský Rudolf TJ Slovan Havířov "C" 2108 2081 ½
2012/2013 6 TJ Viktorie Bohumín "B" 1872 1843 Brezík Petr OS Rychvald "B" 1871 ½
2012/2013 5 TJ Viktorie Bohumín "B" 1872 1843 Hričko Martin TJ Slovan Havířov "D" 1927 1949 ½
2012/2013 3 TJ Viktorie Bohumín "B" 1872 1843 Szmek Milan SK Slavia Orlová "E" 1871 1848 ½
2012/2013 1 TJ Viktorie Bohumín "B" 1872 1843 Plchut Jan Inter Petrovice "B" 1838 ½
2012/2013 11 TJ Viktorie Bohumín "A" 1872 1843 Kaňák Filip BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1748 1744 0
2012/2013 10 TJ Viktorie Bohumín "A" 1872 1843 Rechtenberg Karel BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1932 1924 ½
2012/2013 9 TJ Viktorie Bohumín "A" 1872 1843 Adamčík Bohdan OS Rychvald "A" 1793 1779 1
2012/2013 8 TJ Viktorie Bohumín "A" 1872 1843 Pavlíček Tomáš TJ Slovan Havířov "B" 1675 1801 ½
2012/2013 7 TJ Viktorie Bohumín "A" 1872 1843 Čubok Zdeněk TJ Vendryně 1930 1909 0
2012/2013 6 TJ Viktorie Bohumín "A" 1872 1843 Blecha Josef TJ Sokol Fryčovice 1905 1894 ½
2012/2013 5 TJ Viktorie Bohumín "A" 1872 1843 Stetz Jan ŠK Karviná "B" 1698 1701 1
2012/2013 3 TJ Viktorie Bohumín "A" 1872 1843 Pisz Břetislav SK Stonava 1808 ½
2012/2013 1 TJ Viktorie Bohumín "A" 1872 1843 Pawlowski Roman Inter Petrovice "A" 1753 1765 1
2011/2012 7 TJ Viktorie Bohumín "A" 1958 1876 Milat Patrik BŠŠ Frýdek-Místek "C 1836 1918 1
2011/2012 6 TJ Viktorie Bohumín "A" 1958 1876 Bulava Petr TJ Baník Havířov "C" 2063 2053 0
2011/2012 5 TJ Viktorie Bohumín "A" 1958 1876 Hovorka Vítězslav TŽ Třinec "D" 1000 1
2011/2012 4 TJ Viktorie Bohumín "A" 1958 1876 Broda Michal ŠK Karviná "B" 1807 1850 0
2011/2012 3 TJ Viktorie Bohumín "A" 1958 1876 Pazdziora Tadeusz SK Stonava 1778 ½
2011/2012 2 TJ Viktorie Bohumín "A" 1958 1876 Kula Dominik BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1725 1839 1
2011/2012 1 TJ Viktorie Bohumín "A" 1958 1876 Adamčík Bohdan OS Rychvald "A" 1820 1789 1
2011/2012 8 TJ Viktorie Bohumín "B" 1958 1876 Havlík Vlastimil OS Rychvald "B" 1811 1856 ½
2011/2012 7 TJ Viktorie Bohumín "B" 1958 1876 Stetz Jan Inter Petrovice "B" 1703 1720 1
2011/2012 5 TJ Viktorie Bohumín "B" 1958 1876 Beran Petr TJ Slovan Havířov "C" 2086 2073 ½
2011/2012 3 TJ Viktorie Bohumín "B" 1958 1876 Bausano Michael SK Slavia Orlová "D" 1714 1791 1
2011/2012 2 TJ Viktorie Bohumín "B" 1958 1876 Malyrz Ladislav Slavoj Český Těšín 2050 ½
2011/2012 1 TJ Viktorie Bohumín "B" 1958 1876 Broda Michal ŠK Karviná "C" 1807 1850 1
2010/2011 9 TJ Viktorie Bohumín "B" 1933 Červenka Roman TJ Slovan Havířov "C" 1900 0
2010/2011 8 TJ Viktorie Bohumín "B" 1933 Budnik Mieczyslaw TJ Sokol Chotěbuz 1850 1
2010/2011 6 TJ Viktorie Bohumín "B" 1933 Vízner Jaroslav TJ Baník Havířov "C" 1945 0
2010/2011 2 TJ Viktorie Bohumín "B" 1933 Pisarek Magdalena SK Slavia Orlová "E" 1250 ½
2010/2011 8 TJ Viktorie Bohumín "A" 1933 Slívová Veronika TJ Slovan Havířov "B" 1769 ½
2010/2011 7 TJ Viktorie Bohumín "A" 1933 Čubok Zdeněk TJ Vendryně 1890 0
2010/2011 6 TJ Viktorie Bohumín "A" 1933 Prokop Milan TJ Sokol Fryčovice 1827 0
2010/2011 5 TJ Viktorie Bohumín "A" 1933 Szotkowski Bohuslav ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 1840 ½
2010/2011 3 TJ Viktorie Bohumín "A" 1933 Nytra Petr SK Slavia Orlová "C" 1923 ½
2010/2011 2 TJ Viktorie Bohumín "A" 1933 Kozel Jiří BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1866 0
2010/2011 1 TJ Viktorie Bohumín "A" 1933 Spěvák Pavel Inter Petrovice 1836 0
2009/2010 9 OS Rychvald 1899 Schoupal Edvard TŽ Třinec E 1951 ½
2009/2010 8 OS Rychvald 1899 Firla Stanislav SK Stonava 1988 ½
2009/2010 7 OS Rychvald 1899 Siwek Antonín Slovan Havířov 1956 ½
2009/2010 6 OS Rychvald 1899 Cupek Martin Sokol Mosty u Jablunkova 2086 1
2009/2010 5 OS Rychvald 1899 Novák Bohdan Sokol Fryčovice 1937 ½
2009/2010 4 OS Rychvald 1899 Wanot Aleš Slavia Orlová C 1922 ½
2009/2010 3 OS Rychvald 1899 Mrázek Roman Jäkl Karviná B 1853 ½
2009/2010 2 OS Rychvald 1899 Kotas Jan TJ Vendryně 1957 ½
2009/2010 9 Viktorie Bohumín 1899 Slívová Veronika Slovan Havířov C 1748 1
2009/2010 7 Viktorie Bohumín 1899 Glemba Lukáš Slovan Havířov B 1800 ½
2009/2010 5 Viktorie Bohumín 1899 Onderek Alexandr Slavoj Český Těšín 1746 1
2009/2010 4 Viktorie Bohumín 1899 Richtr Miroslav Baník Havířov C 1689 1
2009/2010 2 Viktorie Bohumín 1899 Stetz Jan Jakl Karviná C 1662 1
2009/2010 1 Viktorie Bohumín 1899 Lipus Drahomír OS Rychvald B 1680 1
2008/2009 9 Viktorie Bohumín B 1904 Slívová Veronika Slovan Havířov B 1753 0
2008/2009 8 Viktorie Bohumín B 1904 Bulava Petr Baník Havířov C 2105 ½
2008/2009 6 Viktorie Bohumín B 1959 Sobek Martin Jäkl Karviná C 1984 0
2008/2009 5 Viktorie Bohumín B 1904 Budnik Mieczyslaw Sokol Chotěbuz 1870 1
2008/2009 4 Viktorie Bohumín B 1904 Havlík Vlastimil OS Rychvald B 1868 ½
2008/2009 1 Viktorie Bohumín B 1904 Barabasz Gustav Sokol Těrlicko 1788 ½
2008/2009 11 Viktoria Bohumín 1904 Blecha Zdeněk Sokol Dobrá B 2005 ½
2008/2009 10 Viktoria Bohumín 1904 Maček Petr Slavia Orlová C 1773 1
2008/2009 9 Viktoria Bohumín 1904 Langnerová Karolína Slavia Havířov 1876 1
2008/2009 8 Viktoria Bohumín 1904 Firla Stanislav SK Stonava 1970 0
2008/2009 7 Viktoria Bohumín 1904 Siwek Antonín Slovan Havířov 1881 0
2008/2009 6 Viktoria Bohumín 1904 Cyroň Karel OS Rychvald 1860 ½
2008/2009 5 Viktoria Bohumín 1904 Podlesný Petr Baník Havířov B 2016 ½
2008/2009 4 Viktoria Bohumín 1904 Kawulok Marek TŽ Třinec E 1911 0
2008/2009 3 Viktoria Bohumín 1904 Čubok Zdeněk TJ Vendryně 1887 1
2008/2009 2 Viktoria Bohumín 1904 Plchut Jan ŠK Inter Petrovice 1873 ½
2008/2009 1 Viktoria Bohumín 1904 Sobek Rostislav Jäkl Karviná B 2053 ½
2007/2008 10 Viktarie Bohumín 1959 Podlesný Petr Baník Havířov B 2028 ½
2007/2008 9 Viktarie Bohumín 1959 Mareš Petr Baník Havířov C 1859 1
2007/2008 8 Viktarie Bohumín 1959 Kraus František TJ Vendryně 2098 ½
2007/2008 7 Viktarie Bohumín 1959 Kleibert Vladislav OS Rychvald 1929 0
2007/2008 5 Viktarie Bohumín 1959 Gajdušek Josef Inter Petrovice 1907 ½
2007/2008 4 Viktarie Bohumín 1959 Bednarz Valdemar SK Stonava B 1929 ½
2007/2008 2 Viktarie Bohumín 1959 Blecha Zdeněk Sokol Dobrá B 1976 ½
2007/2008 1 Viktarie Bohumín 1959 Ovesný Radim Slavia Havířov 1971 ½
2007/2008 8 0S Rychvald B Slawinski Petr Sokol Těrlicko 0
2007/2008 7 0S Rychvald B Malyrz Ladislav Slavoj Český Těšín 0
2007/2008 6 0S Rychvald B Kotouček Jiří Slavia Havířov B ½
2007/2008 5 0S Rychvald B Podlesný Pavel Slovan Havířov A 0
2007/2008 3 0S Rychvald B Hričko Martin Slovan Havířov B ½
2007/2008 1 0S Rychvald B Chmiel František Sokol Chotěbuz 1
2006/2007 11 OS Rychvald "A" 1949 Egert Vlastimil Baník Havířov "C" 1865 1
2006/2007 9 OS Rychvald "A" 1949 Kwasek Andrzej Inter Petrovice "A" 1852 ½
2006/2007 6 OS Rychvald "A" 1949 Podlesný Petr Baník Havířov "B" 2023 ½
2006/2007 2 OS Rychvald "A" 1949 Prokop Tomáš TJ Sokol Fryčovice "B" 1826 1
2006/2007 11 Viktorie Bohumín 1949 Mach Milan Slavoj Český Těšín 2027 ½
2006/2007 10 Viktorie Bohumín 1949 Stařičný Bronislav Inter Petrovice B 1846 1
2006/2007 9 Viktorie Bohumín 1949 Adamčík Bohdan OS Rychvald B 1773 0
2006/2007 7 Viktorie Bohumín 1949 Sobek Rostislav Jakl Karviná C 2032 0
2006/2007 6 Viktorie Bohumín 1949 Kosiorek Lukász Slavia Orlová D 1531 0
2006/2007 5 Viktorie Bohumín 1949 Papuga Miroslav Sokol Těrlicko 1747 1
2006/2007 2 Viktorie Bohumín 1949 Omasta Dušan Slovan Havířov 1778 1
2006/2007 1 Viktorie Bohumín 1949 Bukový Josef Baník Havířov D 1787 1
2005/2006 10 TJ Viktorie Bohumín 1960 Polach Zdeněk TJ Sokol Skalice 1922 ½
2005/2006 8 TJ Viktorie Bohumín 1960 Blecha Zdeněk TJ Sokol Fryčovice 1944 ½
2005/2006 7 TJ Viktorie Bohumín 1960 Novák Jiří SK Slavia Orlová C 2019 ½
2005/2006 6 TJ Viktorie Bohumín 1960 Bílek Ladislav TJ Sokol Dobrá B 1743 1
2005/2006 5 TJ Viktorie Bohumín 1960 Kopecký Břetislav ŠK Inter Petrovice A 2139 0
2005/2006 4 TJ Viktorie Bohumín 1960 Crha Břetislav OS Rychvald A 1932 1
2005/2006 3 TJ Viktorie Bohumín 1960 Kukuczka Milan TJ Vendryně 2066 ½
2005/2006 2 TJ Viktorie Bohumín 1960 Oczko Zdeněk Baník Havířov C 1868 ½
2005/2006 1 TJ Viktorie Bohumín 1960 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová D 1955 ½
2005/2006 9 Viktoria Bohumín B 1960 Mrázek Roman Jakl Karviná C 1817 ½
2005/2006 8 Viktoria Bohumín B 2011 Ruta Dominik Slovan Havířov A 1698 1
2005/2006 7 Viktoria Bohumín B 1960 Plchut Jan ŠK Inter Petrovice B 1907 ½
2005/2006 6 Viktoria Bohumín B 1960 Hudák Imrich Slavia Havířov B 1845 0
2005/2006 5 Viktoria Bohumín B 1960 Izakovič Petr Baník Havířov D 1793 1
2005/2006 4 Viktoria Bohumín B 1960 Protivínský Jindřich Baník Havířov E 1869 1
2005/2006 3 Viktoria Bohumín B 1960 Barcuch Radek OS Rychvald B 1826 ½
2005/2006 2 Viktoria Bohumín B 1960 Malyrz Ladislav Slavoj Český Těšín 2048 0
2005/2006 1 Viktoria Bohumín B 1960 Barabasz Gustav Sokol Těrlicko 1770 1
2004/2005 8 I. brněnská Brno 2011 Handl Martin Garde Lipovec 2023 0
2004/2005 4 I. brněnská Brno 2011 Špičák Petr TJ Sloup 1721 0
2004/2005 11 Bohumín A 1820 Kubeczka Aleš Slavia Havířov A 1960 1
2004/2005 10 Bohumín A 1820 Crha Břetislav Rychvald A 1842 ½
2004/2005 7 Bohumín A 1820 Blecha Zdeněk Fryčovice 1904 ½
2004/2005 6 Bohumín A 1820 Mareš Petr Baník Havířov C 1769 ½
2004/2005 5 Bohumín A 2011 Strzadala Alfréd Petrovice A 1914 0
2004/2005 4 Bohumín A 2011 Říman Václav Frýdek-Místek D 2019 0
2004/2005 3 Bohumín A 2011 Kasal Kamil Slavia Orlová C 1961 ½
2004/2005 2 Bohumín A 2011 Babula Kamil Třinec E 1748 ½
2004/2005 1 Bohumín A 2011 Turoň Petr Vendryně 2102 0
2003/2004 10 Viktorie Bohumín B 1820 Sobek Martin Jakl Karviná C 1848 ½
2003/2004 7 Viktorie Bohumín B 1820 Malyrz Ladislav Slavoj Český Těšín 1967 ½
2003/2004 6 Viktorie Bohumín B 1820 Budnik Mieczyslaw Sokol Chotěbuz 1930 1
2003/2004 5 Viktorie Bohumín B 1820 Hečko Miloslav Baník Havířov E 1741 1
2003/2004 4 Viktorie Bohumín B 1820 Konečný Herbert Sokol Těrlicko 1552 1
2003/2004 2 Viktorie Bohumín B 1820 Crha Břetislav OS Rychvald B 1842 ½
2003/2004 1 Viktorie Bohumín B Hudák Imrich Slavia Havířov B 1
2003/2004 11 Viktorie Bohumín 1820 Rašovský Miroslav TJ Sokol Skalice 1
2003/2004 10 Viktorie Bohumín 1820 Drbůl Pavel Baník Havířov C 1893 ½
2003/2004 9 Viktorie Bohumín 1820 Baroň Přemysl TŽ Třinec D 1849 ½
2003/2004 7 Viktorie Bohumín 1820 Drastich Tomáš Slavia Havířov A 1914 0
2003/2004 5 Viktorie Bohumín 1820 Sobek Rostislav Jäkl Karviná B 2004 ½
2003/2004 4 Viktorie Bohumín 1820 Makovička Tadeáš TŽ Třinec C 1961 0
2003/2004 2 Viktorie Bohumín 1820 Merta Vlastimil Slavia Orlová C 1788 1
2003/2004 1 Viktorie Bohumín 1820 Gajdušek Josef LokomotivaPetrovice 1883 ½