Hráč Lessy Tomáš

Lessy Tomáš

User Pic
Jméno: Lessy Tomáš
Oddíl: ŠK Staré Město
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1685
Elo mezinárodní: 1677
ID: 31417
FIDE ID: 345318
Rok narození: 1996
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2014/2015 11 ŠK Staré Město G 1677 1646 Tománek Pavel SK Boršice C 1626 1673 1
2014/2015 10 ŠK Staré Město G 1677 1646 Schön Antonín TJ Polešovice 1000 1
2014/2015 5 ŠK Staré Město F 1677 1646 Vychorec Miroslav TJ Vlčnov A 1541 1
2014/2015 3 ŠK Staré Město F 1677 1646 Krajcar Pavel ŠK Holešov A 1707 ½
2014/2015 9 ŠK Staré Město D 1677 1646 Krejča Jakub Sokol Hošťálková A 1887 1923 0
2014/2015 6 ŠK Staré Město D 1677 1646 Kolomazník Ladislav TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 1746 1
2014/2015 5 ŠK Staré Město D 1677 1646 Blümel Michal Slavia Kroměříž C 1880 1919 0
2014/2015 1 ŠK Staré Město D 1677 1646 Drábek Pavel ŠK Zlínterm Zlín A 1466 1576 1
2012/2013 10 ŠK Staré Město F 1644 1590 Konečný Otto TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1527 1495 1
2012/2013 7 ŠK Staré Město F 1644 1590 Pálka Bronislav Spartak Uherský Brod 1781 1799 0
2012/2013 6 ŠK Staré Město F 1644 1590 Ficenc Libor TJ Vlčnov A 1592 1
2012/2013 5 ŠK Staré Město F 1644 1590 Janska Petr SK Boršice B 1693 1700 0
2012/2013 3 ŠK Staré Město F 1644 1590 Hlaváček Tomáš TJ Polešovice 1726 1
2012/2013 2 ŠK Staré Město F 1644 1590 Bártek Jan TJ Sokol Postoupky B 1871 0
2011/2012 9 ŠK Staré Město G 1669 1686 Skupina Josef SK Boršice D 1470 ½
2011/2012 8 ŠK Staré Město G 1669 1686 Vrtal Jaroslav KK-ŠK Osvětimany 2126 2110 0
2011/2012 5 ŠK Staré Město G 1669 1686 Šácha Milan ŠO Kunovice 1763 0
2011/2012 4 ŠK Staré Město G 1669 1686 Pícha Zdeněk TJ Mařatice 1670 ½
2011/2012 1 ŠK Staré Město G 1669 1686 Dornica Miroslav Sokol Velehrad 1318 ½
2011/2012 11 ŠK Staré Město B 1669 1686 Vaculík Jakub A64 Grygov 1783 1855 0
2011/2012 10 ŠK Staré Město B 1669 1686 Fargač Martin TŽ Třinec 2099 2081 0
2011/2012 9 ŠK Staré Město B 1669 1686 Hájek Oskar ŠK Lokomotiva Brno B 1444 ½
2011/2012 8 ŠK Staré Město B 1669 1686 Hrůza Dominik ŠK Lokomotiva Brno C 1250 ½
2011/2012 7 ŠK Staré Město B 1669 1686 Kladňák Martin Duras BVK Brno B 1597 1666 ½
2011/2012 6 ŠK Staré Město B 1669 1686 Rakušan Miroslav TJ Sokol Postoupky 1756 1744 ½
2011/2012 5 ŠK Staré Město B 1669 1686 Gabryš Lukáš Zbrojovka Vsetín 1640 ½
2011/2012 4 ŠK Staré Město B 1669 1686 Krejča Jakub Sokol Hošťálková 1829 1673 ½
2011/2012 3 ŠK Staré Město B 1669 1686 Skalka Jan SK Boršice B 1697 0
2011/2012 2 ŠK Staré Město B 1669 1686 Kostka Vít SK Slavia Orlová A 1718 1863 ½
2011/2012 1 ŠK Staré Město B 1669 1686 Walica Roman SK Slavia Orlová B 1661 1674 0
2011/2012 6 ŠK Staré Město F 1669 1686 Nezdařil Miroslav ŠO TJ Zborovice A 1796 0
2011/2012 3 ŠK Staré Město F 1669 1686 Konečný Otto TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1522 1497 1
2011/2012 3 ŠK Staré Město 1669 1686 Skalka Jan SK Boršice 1697 1
2011/2012 5 ŠK Staré Město 1669 1686 Skalka Jan SK Boršice 1697 1
2010/2011 1 ŠK Staré Město 1602 Kostka Vít SK Slavia Orlová 1736 1
2010/2011 6 ŠK Staré Město F 1602 Netušil Jan TJ Sokol Postoupky B 1396 1
2010/2011 5 ŠK Staré Město F 1602 Soukeník František TJ Dolní Němčí 1544 ½
2010/2011 3 ŠK Staré Město F 1602 Formánek Emil TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1820 ½
2010/2011 2 ŠK Staré Město F 1602 Prchla Jaromír TJ Bojkovice A 1791 ½
2010/2011 11 ŠK Staré Město "B" 1602 Karapetyan David ŠK Lokomotiva Brno "B" 1648 1
2010/2011 10 ŠK Staré Město "B" 1602 Krajíček Filip ŠK Lokomotiva Brno "C" 1100 ½
2010/2011 9 ŠK Staré Město "B" 1602 Skořepa Tomáš Sokol Bedřichov 1535 ½
2010/2011 8 ŠK Staré Město "B" 1602 Špilar Martin SK DDM Vyškov 1250 ½
2010/2011 7 ŠK Staré Město "B" 1602 Pilch David SK Slavie Orlová "B" 1547 0
2010/2011 6 ŠK Staré Město "B" 1602 Bednařík Josef TJ Sokol Hošťálková 1451 1
2010/2011 5 ŠK Staré Město "B" 1602 Boček Tadeáš ŠK Duras BVK Brno "A" 1792 0
2010/2011 4 ŠK Staré Město "B" 1602 Daněk Daniel ŠK Duras BVK Brno "B" 1370 1
2010/2011 3 ŠK Staré Město "B" 1602 Slabá Lenka SK Boršice "B" 1362 1
2010/2011 8 ŠK Staré Město G 1602 Ondrůšek Jan TJ Vlčnov B 1761 ½
2010/2011 6 ŠK Staré Město G 1602 Plevák Pavel Sokol Velehrad 1733 1
2010/2011 5 ŠK Staré Město G 1602 Pfeffer Dominik SK Boršice D 1748 0
2010/2011 4 ŠK Staré Město G 1602 Novák Zbyněk TJ Bojkovice B 1527 1
2010/2011 2 ŠK Staré Město G 1602 Holík Miroslav TJ Mařatice 1694 ½
2010/2011 1 ŠK Staré Město G 1602 Macků Lubomír KK-ŠK Osvětimany 1586 0
2010/2011 2 ŠK Staré Město 1602 Pavlíček Tomáš TJ Slovan Havířov 1708 ½
2010/2011 1 ŠK Staré Město 1602 Kostka Vít SK Slavia Orlová 1736 1
2009/2010 9 Staré Město G 1709 Moštěk Jan Vlčnov C 1475 0
2009/2010 7 Staré Město G 1709 Esterka Jan Vlčnov B 1864 0
2009/2010 6 Staré Město G 1709 Churý Petr Osvětimany 1792 0
2009/2010 4 Staré Město G 1709 Světinský Antonín Dolní Němčí 1893 ½
2009/2010 3 Staré Město G 1709 Formánek Emil Hluk A 1867 0
2009/2010 2 Staré Město G 1709 Hurdes Josef Boršice D 1757 ½
2009/2010 1 Staré Město G 1709 Kegler Libor Velehrad 1671 1
2009/2010 9 SK Stare Mesto "B" 1709 Skalka Jan SK Veseli nad Moravou 1480 ½
2009/2010 8 SK Stare Mesto "B" 1709 Zatloukal Jakub SK Borsice "B" 1460 ½
2009/2010 7 SK Stare Mesto "B" 1709 Zeman Radek SK Duras BVK Brno "B" 1372 ½
2009/2010 6 SK Stare Mesto "B" 1709 Jodl Daniel Rosada Prostejov 1677 0
2009/2010 5 SK Stare Mesto "B" 1709 Lapúník Michal SK Lokomotiva Brno "C" 1602 ½
2009/2010 4 SK Stare Mesto "B" 1709 Spaček Oliver SK Lokomotiva Brno "B" 1779 ½
2009/2010 3 SK Stare Mesto "B" 1709 Juřena Matyáš SK Zlin 1250 1
2009/2010 2 SK Stare Mesto "B" 1709 Kubošová Hana Slavia Orlova "B" 1481 0
2009/2010 1 SK Stare Mesto "B" 1709 Szotkowski Jakub TZ Trinec 1811 0
2008/2009 8 Staré Město H 1359 Křen Antonín Velehrad 1421 ½
2008/2009 6 Staré Město H 1359 Podškubka Antonín Kunovice A 1732 0
2008/2009 5 Staré Město H 1359 Valeš Josef Bojkovice B 1567 1
2008/2009 4 Staré Město H 1359 Ondrůšek Jan Vlčnov B 1788 0
2008/2009 2 Staré Město H 1359 Stojnov Vladimír Osvětimany A 1498 1
2008/2009 6 ŠK Staré Město C 1359 Náplava Lukáš KK-ŠK Osvětimany 1250 0
2008/2009 5 ŠK Staré Město C 1359 Karlík Ondřej Sokol Hoštálková 1905 0
2008/2009 4 ŠK Staré Město C 1359 Hronek Martin ŠK Zlín B 1100 1
2008/2009 11 SK Stare Mesto "B" 1359 Kawulok Marek TZ Trinec 1911 0
2008/2009 10 SK Stare Mesto "B" 1359 Ryšavý Jan TJ Sokol Postoupky 1969 0
2008/2009 9 SK Stare Mesto "B" 1359 Šuťjak Martin TJ Tatran Postorna 1373 ½
2008/2009 8 SK Stare Mesto "B" 1359 Jodl Daniel SK Rošáda Prostějov 1640 1
2008/2009 7 SK Stare Mesto "B" 1359 Pfeffer Dominik SK Borsice "B" 1757 0
2008/2009 6 SK Stare Mesto "B" 1359 Premus Jan ŠK TJ MSA Dolni Benesov 1955 0
2008/2009 5 SK Stare Mesto "B" 1359 Čáp Šimon SO TJ VOKD Poruba 1386 1
2008/2009 4 SK Stare Mesto "B" 1359 Dobeš Vojtěch SK Stare Mesto "A" 1848 ½
2008/2009 3 SK Stare Mesto "B" 1359 Šimoník Adam TJ ŠK Veseli nad Moravou 1574 0
2008/2009 2 SK Stare Mesto "B" 1359 Sikora Lukáš SK Lokomotiva Brno "B" 1655 0
2008/2009 1 SK Stare Mesto "B" 1359 Krejčí David SK Lokomotiva Brno "C" 1533 ½
2007/2008 11 SK SSS Stare Mesto B 1100 Čudek Martin SO TJ VOKD Ostrava-Poruba 1100 1
2007/2008 10 SK SSS Stare Mesto B 1100 Ryšavý Jindřich TJ Sokol Postoupky A 1409 0
2007/2008 9 SK SSS Stare Mesto B 1100 Janoš Marek SK TJ MSA Dolni Benesov 1100 1
2007/2008 8 SK SSS Stare Mesto B 1100 Urgácsová Sára TJ Slovan Havirov 1250 1
2007/2008 6 SK SSS Stare Mesto B 1100 Zemková Klára BSS Frydek-Mistek D 1250 0
2007/2008 5 SK SSS Stare Mesto B 1100 Hlaváčková Jana SK Lokomotiva Brno B 1250 1
2007/2008 4 SK SSS Stare Mesto B 1100 Florus Petr TJ Tatran Postorna 1250 1
2007/2008 9 ŠK Staré Město C 1100 Vaculík Lukáš ŠK-KK Osvětimany 1250 ½
2007/2008 7 ŠK Staré Město C 1100 Danyuk Pavlo ŠO Kunovice 1100 0
2007/2008 3 ŠK Staré Město C 1100 Horehleď Adam ŠK Staré Město E 1100 1
2007/2008 2 ŠK Staré Město C 1100 Kvapilík Josef Slavia Kroměříž 1250 1
2007/2008 1 ŠK Staré Město C 1100 Fojta Petr ŠK Staré Město D 1250 0
2007/2008 2 Staré Město I 1100 Slabá Lenka Boršice E 1100 1
2007/2008 1 Staré Město I 1100 Podškubka Ondřej Vlčnov C ½
2007/2008 6 Staré Město I 1100 Skrášek Adam Kunovice B 1100 1
2007/2008 3 Staré Město I 1100 Štefaník Richard Staré Město H 1250 0
2007/2008 2 Staré Město I 1100 Janska Petr Boršice E 1250 0
2007/2008 1 Staré Město I 1100 Trubačík Vojtěch Staré Město J 1457 0