Hráč Zabystrzan Pavel

Zabystrzan Pavel

User Pic
Jméno: Zabystrzan Pavel
Oddíl: SK Slavia Orlová
Výkonnostní třída / Titul: FM
Elo národní: 2191
Elo mezinárodní: 2215
ID: 168
FIDE ID: 301337
Rok narození: 1957
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 4 SK Slavia Orlová 2215 2191 Ludvík Tomáš 2222 ŠK Polabiny "C" 2062 2139 1
2018/2019 3 SK Slavia Orlová 2215 2191 Musil Jiří Jezdci Jundrov 2185 2168 ½
2018/2019 2 SK Slavia Orlová 2215 2191 Sikorová Olga TŽ Třinec 2283 2258 ½
2018/2019 1 SK Slavia Orlová 2209 2191 Štěpán Patrik BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2245 2238 ½
2018/2019 4 SK Slavia Orlová "B" 2215 2191 Jaworski Miroslaw TJ Slovan Havířov 2207 0 ½
2018/2019 2 SK Slavia Orlová "B" 2215 2191 Muratidis Nikos KVS EKODIVIZE Opava 2171 2175 ½
2018/2019 1 SK Slavia Orlová "B" 2209 2191 Demko Robert TJ Sokol Dobrá 2020 1799 1
2017/2018 11 SK Slavia Orlová C 2193 2173 Bureš Martin Baník Havířov B 2100 2103 ½
2017/2018 10 SK Slavia Orlová C 2188 2173 Očkay Tomáš TJ Ostrava B 2110 2108 ½
2017/2018 9 SK Slavia Orlová C 2188 2173 Olšar Robin Slezan Opava B 2034 2040 1
2017/2018 8 SK Slavia Orlová C 2183 2173 Kopec Ladislav TJ Ostrava C 2092 2081 ½
2017/2018 7 SK Slavia Orlová C 2183 2173 Pazdziora Michal SK Stonava 2225 0 ½
2017/2018 6 SK Slavia Orlová C 2179 2173 Vaněk Ladislav ŠK Bruntál 2261 2250 ½
2017/2018 5 SK Slavia Orlová C 2179 2173 Růžička Petr Tatra Kopřivnice A 2215 2232 ½
2017/2018 4 SK Slavia Orlová C 2188 2173 Kostka Vít SK Slavia Orlová B 2142 2152 ½
2017/2018 3 SK Slavia Orlová C 2188 2173 Dobrovolský Ladislav ŠK Slavoj Poruba C 2289 2265 0
2017/2018 2 SK Slavia Orlová C 2188 2173 Suchánek Miroslav ŠK TJ Dolní Benešov B 2099 2119 1
2017/2018 1 SK Slavia Orlová C 2199 2188 Berezjuk Sergej ŠK Šenov A 2423 2378 0
2017/2018 11 SK Slavia Orlová "A" 2267 2281 Koziol Kamil ŠK Slavoj Poruba "B" 2262 ½
2017/2018 10 SK Slavia Orlová "A" 2267 2281 Olšar Jaroslav Šachový klub Karviná 2227 2205 ½
2017/2018 9 SK Slavia Orlová "A" 2267 2281 Peřina Michal AŠK DA Olomouc "A" 2020 1985 1
2017/2018 8 SK Slavia Orlová "A" 2267 2281 Štěpán Patrik BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2001 1971 ½
2017/2018 7 SK Slavia Orlová "A" 2267 2281 Jaworski Miroslaw TJ Slovan Havířov "A" 2269 2335 ½
2017/2018 6 SK Slavia Orlová "A" 2267 2281 Hladík Oto Labortech Ostrava "B" 2191 2204 ½
2017/2018 5 SK Slavia Orlová "A" 2267 2281 Pán Vladimír TJ Sokol Vrbno p/P 2024 2004 ½
2017/2018 4 SK Slavia Orlová "A" 2267 2281 Kičmer Petr Baník Havířov "A" 2206 2197 ½
2017/2018 3 SK Slavia Orlová "A" 2267 2281 Fargač Martin TŽ Třinec "B" 2221 2227 ½
2017/2018 2 SK Slavia Orlová "A" 2267 2281 Škola Miroslav ŠK TJ Dolní Benešov "A" 2188 2137 ½
2017/2018 1 SK Slavia Orlová "A" 2267 2281 Havelka Ondřej TJ Sokol Dobrá „A“ 1911 1863 0
2016/2017 11 SK Slavia Orlová 2267 2281 Pacl Václav TJ Slovan Havířov 2115 2132 ½
2016/2017 10 SK Slavia Orlová 2267 2281 Opravil Karel TJ ŠK DUE POP Uničov 1985 1988 ½
2016/2017 9 SK Slavia Orlová 2267 2281 Krejčí Jan Tatran Litovel "B" 2134 2146 ½
2016/2017 8 SK Slavia Orlová 2267 2281 Sohr Vladimír TJ Sokol Velké Losiny 2086 2101 ½
2016/2017 7 SK Slavia Orlová 2267 2281 Luch Michal Sokol Vrbno p/P 2445 2387 0
2016/2017 6 SK Slavia Orlová 2267 2281 Walowy Bohumír Šachový klub Karviná 2105 2071 ½
2016/2017 5 SK Slavia Orlová 2267 2281 Fargač Martin TŽ Třinec "B" 2221 2227 ½
2016/2017 4 SK Slavia Orlová 2267 2281 Urbanski Grzegorz Slavoj Český Těšín 2255 2207 ½
2016/2017 3 SK Slavia Orlová 2267 2281 Slanina Miroslav Sokol Dobrá 2159 2156 ½
2016/2017 2 SK Slavia Orlová 2267 2281 Potomák Vladimír ŠK Slavoj Poruba "B" 2158 2166 ½
2016/2017 1 SK Slavia Orlová 2267 2281 Rakús Pavel ŠK TJ Dolní Benešov 2188 2140 ½
2015/2016 10 SK Slavia Orlová "A" 2267 2281 Malík Jan TJ Ostrava "A" 2291 2295 ½
2015/2016 9 SK Slavia Orlová "A" 2267 2281 Šenkýř Martin ŠK Zlín "A" 2154 2165 ½
2015/2016 8 SK Slavia Orlová "A" 2267 2281 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město "A" 2239 2207 ½
2015/2016 7 SK Slavia Orlová "A" 2267 2281 Komárek David TJ Štefanydes Polička 2159 2144 ½
2015/2016 6 SK Slavia Orlová "A" 2267 2281 Věchet Stanislav Moravská Slavia Brno\r "A" 2148 2149 ½
2015/2016 5 SK Slavia Orlová "A" 2267 2281 Holeksa Zdeněk Beskydská šachová škola F-M "B" 2200 2173 ½
2015/2016 4 SK Slavia Orlová "A" 2267 2281 Pastirčák Milan Slavia Kroměříž "A" 2365 2336 ½
2015/2016 3 SK Slavia Orlová "A" 2267 2281 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov\r 2464 2451 ½
2015/2016 2 SK Slavia Orlová "A" 2267 2281 Walowy Bohumír ŠK Karviná "A" 2105 2071 ½
2015/2016 1 SK Slavia Orlová "A" 2267 2281 Rakús Pavel KVS EKODIVIZE Opava 2188 2140 ½
2015/2016 11 TJ Slovan Havířov 2267 2281 Viták Pavel Zbrojovka Vsetín 2252 2231 ½
2015/2016 9 TJ Slovan Havířov 2267 2281 Tymrakiewicz Rafal TŽ Třinec "B" 2360 0
2015/2016 8 TJ Slovan Havířov 2267 2281 Čempel Jaroslav Baník Havířov 2182 2140 0
2015/2016 7 TJ Slovan Havířov 2267 2281 Fiřt Stanislav Labortech Ostrava "B" 2230 2213 1
2015/2016 6 TJ Slovan Havířov 2267 2281 Bačák Martin Sokol Postoupky 2085 2078 ½
2015/2016 5 TJ Slovan Havířov 2267 2281 Lanč Alois Slavia Kroměříž "B" 2329 2403 ½
2015/2016 4 TJ Slovan Havířov 2267 2281 Chlevišťan Jakub ŠK Slavoj Poruba "B" 2158 2158 ½
2015/2016 3 TJ Slovan Havířov 2267 2281 Karlík Ondřej Sokol Hošťálková 2199 2186 1
2015/2016 2 TJ Slovan Havířov 2267 2281 Urbanski Grzegorz Slavoj Český Těšín 2255 2207 ½
2015/2016 1 TJ Slovan Havířov 2267 2281 Vrána František ŠK Staré Město "B" 2207 2185 ½
2014/2015 11 SK Slavia Orlová „A“ 2248 2240 Kratochvíl Karel Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2148 2146 1
2014/2015 10 SK Slavia Orlová „A“ 2248 2240 Bažant Petr ŠK Staré Město „A“ 2248 2243 1
2014/2015 9 SK Slavia Orlová „A“ 2248 2240 Skácelík Petr ŠK Duras BVK „A“ 2136 2158 ½
2014/2015 7 SK Slavia Orlová „A“ 2248 2240 Novosák Jiří Agentura 64 Grygov „A“ 2321 2309 1
2014/2015 6 SK Slavia Orlová „A“ 2248 2240 Dubina Pavel ŠK Zlín „A“ 2123 2083 1
2014/2015 5 SK Slavia Orlová „A“ 2248 2240 Beil Zdeněk Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2195 2172 ½
2014/2015 4 SK Slavia Orlová „A“ 2248 2240 Hlaváček Robert TJ ŠO Chrudim 2205 2203 ½
2014/2015 3 SK Slavia Orlová „A“ 2248 2240 Zeman Radek ŠK Duras BVK „B“ 1909 1864 1
2014/2015 2 SK Slavia Orlová „A“ 2248 2240 Židek Václav KVS EKODIVIZE Opava "A" 2206 2197 ½
2014/2015 1 SK Slavia Orlová „A“ 2248 2240 Kozel Jiří Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2141 2122 1
2014/2015 11 TJ Slovan Havířov 2248 2240 Židek Václav ŠK Slavoj Poruba "B" 2206 2197 ½
2014/2015 10 TJ Slovan Havířov 2248 2240 Štukner Šimon Sokol Dobrá 2121 2120 1
2014/2015 9 TJ Slovan Havířov 2248 2240 Hladík Oto TJ Ostrava "A" 2204 2201 ½
2014/2015 7 TJ Slovan Havířov 2248 2240 Fiřt Stanislav Labortech Ostrava "B" 2242 2226 ½
2014/2015 6 TJ Slovan Havířov 2248 2240 Zatloukal Petr Agentura 64 Grygov "B" 2134 2114 1
2014/2015 5 TJ Slovan Havířov 2248 2240 Tymrakiewicz Rafal TŽ Třinec "B" 2250 1
2014/2015 4 TJ Slovan Havířov 2248 2240 Nábělek Marek Baník Havířov 2270 2277 ½
2014/2015 3 TJ Slovan Havířov 2248 2240 Vaněk Ladislav Tatran Litovel "B" 2184 2184 1
2014/2015 2 TJ Slovan Havířov 2248 2240 Parák Dominik Zbrojovka Vsetín 2076 2046 1
2014/2015 1 TJ Slovan Havířov 2248 2240 Kretek Břetislav ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2216 2209 ½
2013/2014 11 SK Slavia Orlová “A“ 2261 2244 Bernášek Jan ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2539 2524 0
2013/2014 10 SK Slavia Orlová “A“ 2261 2244 Kaňovský David ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2404 2413 0
2013/2014 9 SK Slavia Orlová “A“ 2261 2244 Bujnoch Radek TJ ŠO Chrudim 2240 2240 ½
2013/2014 8 SK Slavia Orlová “A“ 2261 2244 Mudrák Josef Slavia Kroměříž “A“ 2351 2347 ½
2013/2014 7 SK Slavia Orlová “A“ 2261 2244 Novosadová Kristýna TJ Ostrava 2185 2181 ½
2013/2014 6 SK Slavia Orlová “A“ 2261 2244 Hrabuša Matej 2222 ŠK Polabiny “A“ 2343 2332 ½
2013/2014 5 SK Slavia Orlová “A“ 2261 2244 Kubík Michael BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2187 2232 ½
2013/2014 4 SK Slavia Orlová “A“ 2261 2244 Krčál Michal ŠK Zlín “A“ 2212 2216 ½
2013/2014 3 SK Slavia Orlová “A“ 2261 2244 Vaněk Ladislav TJ Tatran Litovel “B“ 2177 2181 ½
2013/2014 2 SK Slavia Orlová “A“ 2261 2244 Zpěvák Pavel ŠK Staré Město “A“ 2381 2395 ½
2013/2014 1 SK Slavia Orlová “A“ 2261 2244 Kratochvíl Karel Lokomotiva Brno “A“ 2231 2239 ½
2013/2014 11 TJ Slovan Havířov 2261 2244 Krčál Michal ŠK Zlín "B" 2212 2216 ½
2013/2014 10 TJ Slovan Havířov 2261 2244 Čempel Jaroslav Baník Havířov "A" 2188 2177 ½
2013/2014 9 TJ Slovan Havířov 2261 2244 Piesik Piotr ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2207 0
2013/2014 8 TJ Slovan Havířov 2261 2244 Nábělek Marek KVS EKODIVIZE Opava 2274 2278 ½
2013/2014 7 TJ Slovan Havířov 2261 2244 Szczepkowska-Horowska Karina TŽ Třinec "B" 2382 2303 ½
2013/2014 6 TJ Slovan Havířov 2261 2244 Pastirčák Milan Agentura Garde Calcio Olomouc 2400 2365 ½
2013/2014 5 TJ Slovan Havířov 2261 2244 Obšivač Josef A64 Galerie Atrax Přerov "B" 2306 2299 ½
2013/2014 4 TJ Slovan Havířov 2261 2244 Karlík Ondřej TJ Sokol Hošťálkova 2090 2101 1
2013/2014 3 TJ Slovan Havířov 2261 2244 Macíček Jakub TJ VOKD Poruba 2230 2222 0
2013/2014 2 TJ Slovan Havířov 2261 2244 Lys Josef Sokol Dobrá 2192 2210 ½
2013/2014 1 TJ Slovan Havířov 2261 2244 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová "B" 2211 2232 ½
2012/2013 11 SK Slavia Orlová “A“ 2302 2295 Buchníček Petr ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2352 2321 ½
2012/2013 10 SK Slavia Orlová “A“ 2302 2295 Jasný Stanislav Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2303 2260 ½
2012/2013 9 SK Slavia Orlová “A“ 2302 2295 Vojtek Vladimír ŠK Zlín “A“ 2283 1
2012/2013 8 SK Slavia Orlová “A“ 2302 2295 Beil Zdeněk Tatran Litovel “B“ 2253 2235 1
2012/2013 7 SK Slavia Orlová “A“ 2302 2295 Vrána František ŠK Staré Město “A“ 2282 2279 ½
2012/2013 6 SK Slavia Orlová “A“ 2302 2295 Sobek Jaroslav Šachový klub Karviná “A“ 2283 2283 ½
2012/2013 5 SK Slavia Orlová “A“ 2302 2295 Fuksík Jakub A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2169 2196 1
2012/2013 4 SK Slavia Orlová “A“ 2302 2295 Blahynka Martin ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2153 2153 ½
2012/2013 3 SK Slavia Orlová “A“ 2302 2295 Mudrák Josef Slavia Kroměříž “A“ 2323 2310 ½
2012/2013 2 SK Slavia Orlová “A“ 2302 2295 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny “B“ 2163 2150 ½
2012/2013 1 SK Slavia Orlová “A“ 2302 2295 Seidl Štěpán ŠK Gordic Jihlava 2185 2208 ½
2012/2013 11 TJ Slovan Havířov 2302 2295 Kičmer Petr Baník Havířov "A" 2222 2220 ½
2012/2013 9 TJ Slovan Havířov 2302 2295 Malinovský Karel Slavia Kroměříž "B" 2396 2384 ½
2012/2013 8 TJ Slovan Havířov 2302 2295 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová "B" 2201 2247 ½
2012/2013 7 TJ Slovan Havířov 2302 2295 Černín Radim KVS EKODIVIZE Opava 2277 2284 ½
2012/2013 6 TJ Slovan Havířov 2302 2295 Sikorová Olga TŽ Třinec 2257 2261 1
2012/2013 5 TJ Slovan Havířov 2302 2295 Tustanowski Robert TJ Město Albrechtice 2307 ½
2012/2013 4 TJ Slovan Havířov 2302 2295 Dvořák Martin Sokol Postoupky 2186 2199 ½
2012/2013 3 TJ Slovan Havířov 2302 2295 Adámek Jiří TJ VOKD Poruba 2272 2258 ½
2012/2013 2 TJ Slovan Havířov 2302 2295 Lys Josef Sokol Dobrá 2158 2150 1
2012/2013 1 TJ Slovan Havířov 2302 2295 Fiřt Stanislav Labortech Ostrava "B" 2290 2278 ½
2011/2012 11 Slavia Orlová 2316 2305 Cvek Robert Slavia Kroměříž 2518 2539 0
2011/2012 10 Slavia Orlová 2316 2305 Malík Jan Labortech Ostrava B 2352 2326 ½
2011/2012 9 Slavia Orlová 2316 2305 Biolek Richard A64 Grygov B 2399 2388 ½
2011/2012 8 Slavia Orlová 2316 2305 Krejčí Jan Tatran Litovel B 2489 2503 1
2011/2012 7 Slavia Orlová 2316 2305 Sosna Jan ŠK Staré Město 2398 2407 ½
2011/2012 6 Slavia Orlová 2316 2305 Sabol Marian 2222 ŠK Polabiny B 2371 2368 ½
2011/2012 5 Slavia Orlová 2316 2305 Kratochvíl Josef ŠK Gordic 2233 2223 ½
2011/2012 4 Slavia Orlová 2316 2305 Chytilek Roman ŠK Zlín B 2393 2394 ½
2011/2012 3 Slavia Orlová 2316 2305 Jurčík Marián Šachový klub Karviná 2474 2466 0
2011/2012 2 Slavia Orlová 2316 2305 Rojíček Vojtěch ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2406 2394 0
2011/2012 1 Slavia Orlová 2316 2305 Jakubowski Krzysztof TŽ Třinec 2491 2502 ½
2011/2012 11 TJ Slovan Havířov 2316 2305 Baier Pavel Baník Havířov A 2157 2141 ½
2011/2012 10 TJ Slovan Havířov 2316 2305 Funiok Marcel Baník Havířov B 2097 2071 1
2011/2012 9 TJ Slovan Havířov 2316 2305 Sikora-Lerch Jan Tatra Kopřivnice 2207 2194 ½
2011/2012 8 TJ Slovan Havířov 2316 2305 Rodshtein Tereza KVS EKODIVIZE Opava 2244 2229 ½
2011/2012 7 TJ Slovan Havířov 2316 2305 Vesselovsky Serguei BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2362 2365 ½
2011/2012 6 TJ Slovan Havířov 2316 2305 Slanina Miroslav Sokol Dobrá 2140 2135 ½
2011/2012 5 TJ Slovan Havířov 2316 2305 Židek Václav TJ VOKD Poruba 2176 2162 ½
2011/2012 4 TJ Slovan Havířov 2316 2305 Sikorová Olga TŽ Třinec 2276 2287 ½
2011/2012 3 TJ Slovan Havířov 2316 2305 Poloch Petr Mittal Ostrava 2276 2259 ½
2011/2012 2 TJ Slovan Havířov 2316 2305 Rakús Pavel MSA Dolní Benešov 2141 2142 ½
2011/2012 1 TJ Slovan Havířov 2316 2305 Beil Zdeněk Garde Calcio Olomouc 2256 2230 1
2010/2011 11 TJ Slovan Havířov "B" 2306 Sikora-Lerch Jan ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 2221 ½
2010/2011 10 TJ Slovan Havířov "B" 2306 Kraus František TJ Vendryně 2037 ½
2010/2011 9 TJ Slovan Havířov "B" 2306 Lipovský Tomáš TJ Sokol Fryčovice 2064 ½
2010/2011 7 TJ Slovan Havířov "B" 2306 Cudnik Andrzej OS Rychvald "A" 1
2010/2011 6 TJ Slovan Havířov "B" 2306 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová "C" 2183 ½
2010/2011 5 TJ Slovan Havířov "B" 2306 Holeček Vladimír BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2030 1
2010/2011 4 TJ Slovan Havířov "B" 2306 Sobek Jaroslav Inter Petrovice 2299 ½
2010/2011 3 TJ Slovan Havířov "B" 2306 Růžička Petr TŽ Třinec "E" 2242 1
2010/2011 2 TJ Slovan Havířov "B" 2306 Bělačík Jan Jäkl Karviná "B" 2042 1
2010/2011 1 TJ Slovan Havířov "B" 2306 Gibiec Ernest SK Stonava 2275 ½
2010/2011 11 Slavia Orlova 2306 Kocián Karel TJ TZ Trinec B 2217 1
2010/2011 10 Slavia Orlova 2306 Krejčí Jan Tatran Litovel B 2454 0
2010/2011 9 Slavia Orlova 2306 Michalík Peter SK Zlin B 2455 ½
2010/2011 8 Slavia Orlova 2306 Siembab Bartosz Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2292 ½
2010/2011 7 Slavia Orlova 2306 Rojíček Vojtěch SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2422 ½
2010/2011 6 Slavia Orlova 2306 Šimáček Pavel Jakl Karvina 2469 ½
2010/2011 5 Slavia Orlova 2306 Worek Joanna Mittal Ostrava 2274 ½
2010/2011 4 Slavia Orlova 2306 Rašík Vítězslav Slavoj Ostrava - Poruba 2502 1
2010/2011 3 Slavia Orlova 2306 Sosna Jan SK Stare Mesto 2396 0
2010/2011 2 Slavia Orlova 2306 Kulovaná Eva SK Gordic 2359 ½
2010/2011 1 Slavia Orlova 2306 Kaňovský David A64 Grygov B 2497 0
2009/2010 11 Slovan Havířov 2285 Bělačík Jan Jäkl Karviná B 2019 ½
2009/2010 10 Slovan Havířov 2285 Kantor Petr Sokol Mosty u Jablunkova 2132 1
2009/2010 9 Slovan Havířov 2285 Lipovský Tomáš Sokol Fryčovice 2036 ½
2009/2010 8 Slovan Havířov 2285 Sieber Martin Slavia Orlová C 2072 ½
2009/2010 7 Slovan Havířov 2285 Cudnik Andrzej OS Rychvald 1
2009/2010 6 Slovan Havířov 2285 Turoň Petr TJ Vendryně 2028 1
2009/2010 5 Slovan Havířov 2285 Sekáč Martin Baník Havířov B 2052 ½
2009/2010 4 Slovan Havířov 2285 Sobek Jaroslav Inter Petrovice 2288 ½
2009/2010 3 Slovan Havířov 2285 Novák Jiří Slavia Orlová D 2009 ½
2009/2010 2 Slovan Havířov 2285 Maroszczyk Wieslaw TŽ Třinec E 2030 1
2009/2010 1 Slovan Havířov 2285 Gibiec Ernest SK Stonava 2233 ½
2009/2010 11 SK Slavia Orlová 2285 Pertlová Soňa TŽ Třinec B 2226 ½
2009/2010 10 SK Slavia Orlová 2285 Sosna Jan ŠK Staré Město 2413 ½
2009/2010 9 SK Slavia Orlová 2285 Červený Martin ŠK Vysoké Mýto 2353 ½
2009/2010 8 SK Slavia Orlová 2285 Cvek Robert ŠK Slavoj Poruba 2517 0
2009/2010 7 SK Slavia Orlová 2285 Malinovský Karel Slavia Kroměříž 2356 1
2009/2010 6 SK Slavia Orlová 2285 Hába Petr ŠK Gordic Jihlava 2542 ½
2009/2010 5 SK Slavia Orlová 2285 Rojíček Vojtěch TJ Mittal Ostrava 2426 ½
2009/2010 4 SK Slavia Orlová 2285 Žilka Štěpán Tatran Litovel A 2485 0
2009/2010 3 SK Slavia Orlová 2285 Stachowiak Kamil Tatran Litovel B 2409 ½
2009/2010 2 SK Slavia Orlová 2285 Vesselovsky Serguei Jakl Karvina 2362 ½
2009/2010 1 SK Slavia Orlová 2285 Jaworski Miroslaw ŠK Labortech Ostrava 2320 ½
2008/2009 11 TŽ Třinec E 2294 Grzenia Jerzy OS Rychvald ½
2008/2009 10 TŽ Třinec E 2294 Sekáč Martin Baník Havířov B 2070 ½
2008/2009 9 TŽ Třinec E 2294 Sieber Martin Slavia Orlová C 2072 1
2008/2009 8 TŽ Třinec E 2294 Kupka Slavoj TJ Vendryně 2167 ½
2008/2009 7 TŽ Třinec E 2294 Sobek Jaroslav ŠK Inter Petrovice 2256 ½
2008/2009 6 TŽ Třinec E 2294 Zwardoň Vojtěch Jäkl Karviná B 2222 ½
2008/2009 5 TŽ Třinec E 2294 Závěšický Petr Sokol Dobrá B 2049 1
2008/2009 4 TŽ Třinec E 2294 Blůcha Dalibor Viktoria Bohumín 2106 ½
2008/2009 3 TŽ Třinec E 2294 Langner Ladislav Slavia Havířov 2368 ½
2008/2009 2 TŽ Třinec E 2294 Gibiec Ernest SK Stonava 2254 ½
2008/2009 1 TŽ Třinec E 2294 Talla Vladimír Slovan Havířov 2402 ½
2007/2008 11 TŽ Třinec"E" 2294 Novák Bohdan TJ Sokol Skalice"A" 1901 1
2007/2008 10 TŽ Třinec"E" 2294 Lys Josef TJ Sokol Dobrá"C" 2228 1
2007/2008 9 TŽ Třinec"E" 2294 Surma Martin BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1907 1
2007/2008 8 TŽ Třinec"E" 2294 Kupka Slavoj Mosty u Jablunkova 2161 ½
2007/2008 7 TŽ Třinec"E" 2294 Mesiarik Rudolf ŠK Bystřice n.Olší 2130 1
2007/2008 5 TŽ Třinec"E" 2294 Čubok Milan TJ Comfort Dobratice 1905 1
2007/2008 4 TŽ Třinec"E" 2294 Lipovský Tomáš Sokol Brušperk 2039 ½
2007/2008 3 TŽ Třinec"E" 2294 Pavelková Michaela BŠŠ Frýdek-Místek"E" 1906 1
2007/2008 2 TŽ Třinec"E" 2294 Macíček Jakub ŠS Frýdek-Místek 2148 1
2007/2008 1 TŽ Třinec"E" 2294 Makovička Tadeáš TŽ Třinec"F" 1995 1
2006/2007 11 SK Slavia Orlová "A" 2336 Macíček Jan TJ Mořkov 2148 1
2006/2007 10 SK Slavia Orlová "A" 2336 Veselý Martin Mittal Ostrava "B" 2159 ½
2006/2007 9 SK Slavia Orlová "A" 2336 Podlesný Pavel Baník Havířov "A" 2128 1
2006/2007 8 SK Slavia Orlová "A" 2336 Malík Jan Slavoj Poruba "B" 2221 ½
2006/2007 7 SK Slavia Orlová "A" 2336 Helis Tadeusz Jakl Karviná "A" 0
2006/2007 6 SK Slavia Orlová "A" 2336 Štukner Šimon Sokol Dobrá "A" 2026 ½
2006/2007 5 SK Slavia Orlová "A" 2336 Nábělek Marek Slezan Opava "A" 2271 ½
2006/2007 4 SK Slavia Orlová "A" 2336 Bělunek Vladimír BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2249 ½
2006/2007 3 SK Slavia Orlová "A" 2336 Michenka Jozef ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2384 ½
2006/2007 2 SK Slavia Orlová "A" 2336 Pacl Václav LaborTech Ostrava "B" 2262 ½
2006/2007 11 SK Slavia Orlová B 2336 Černín Radim Sokol Jakartovice 2273 ½
2006/2007 10 SK Slavia Orlová B 2336 Malinovský Petr Lokomotiva Krnov 2069 1
2006/2007 9 SK Slavia Orlová B 2336 Zelenka Milan Sokol Fryčovice 2167 1
2006/2007 8 SK Slavia Orlová B 2336 Hromada Václav Slezan Opava B 2149 1
2006/2007 7 SK Slavia Orlová B 2336 Rakús Pavel MSA Dolní Benešov B 2125 1
2006/2007 6 SK Slavia Orlová B 2336 Slavinský Rostislav TJ Nový Jičín 2098 ½
2006/2007 5 SK Slavia Orlová B 2336 Vrátný Radim ŠK Svinov 2230 ½
2006/2007 4 SK Slavia Orlová B 2336 Veselý Libor VOKD Ostrava-Poruba 2214 1
2006/2007 3 SK Slavia Orlová B 2336 Jurcik Martin TŽ Třinec C ½
2006/2007 1 SK Slavia Orlová B 2336 Karnik Pavel Slavoj Bruntál 0
2005/2006 10 Slavia Orlová "A" 2240 Helis Tadeusz Mittal Ostrava "A" ½
2005/2006 9 Slavia Orlová "A" 2240 Walek Milan TŽ Třinec "B" 2374 ½
2005/2006 8 Slavia Orlová "A" 2240 Olšar Jaroslav Jakl Karviná "A" 2285 ½
2005/2006 7 Slavia Orlová "A" 2240 Sluka Radek ŠK Staré Město "A" 2332 1
2005/2006 6 Slavia Orlová "A" 2240 Dobrovolský Ladislav Slavoj Poruba "A" 2378 ½
2005/2006 5 Slavia Orlová "A" 2240 Skácelík Petr ŠK DURAS Brno "A" 2244 ½
2005/2006 4 Slavia Orlová "A" 2240 Lahner Jakub BŠS Frýdek-Místek "A" 2293 ½
2005/2006 3 Slavia Orlová "A" 2240 Malinovský Karel Slavia Kroměříž "A" 2317 ½
2005/2006 2 Slavia Orlová "A" 2240 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun "A" 2276 ½
2005/2006 1 Slavia Orlová "A" 2240 Brychta Jan ŠK Gordic Jihlava "A" 2183 ½
2005/2006 11 Slavia Orlová "B" 2240 Tkadlec Miloslav Sokol Hutisko-Solanec "A" 2119 1
2005/2006 10 Slavia Orlová "B" 2240 Olšar Jaroslav ŠK Stonava "A" 2285 ½
2005/2006 9 Slavia Orlová "B" 2240 ŠK TP Hrabyně "A" 1
2005/2006 8 Slavia Orlová "B" 2240 Malík Jan Slavoj Poruba "B" 2241 1
2005/2006 7 Slavia Orlová "B" 2240 Vrátný Radim Mittal Ostrava "B" 2203 ½
2005/2006 6 Slavia Orlová "B" 2240 Slanina Miroslav Sokol Dobrá "A" 2150 1
2005/2006 5 Slavia Orlová "B" 2240 Jasný Stanislav Ritmus Ostrava "A" 2315 1
2005/2006 4 Slavia Orlová "B" 2240 Podlesný Pavel Baník Havířov "A" 2141 ½
2005/2006 3 Slavia Orlová "B" 2240 Nábělek Marek Slezan Opava "A" 2185 0
2005/2006 2 Slavia Orlová "B" 2240 Szczepanek Radoslaw MSA Dolní Benešov"A" ½
2005/2006 1 Slavia Orlová "B" 2240 Slovák Petr ŠK Frýdek-Místek "B" 2067 1
2004/2005 11 Slavia Orlová A" 2251 Jasný Stanislav ŠK Frýdek-Místek 2340 ½
2004/2005 10 Slavia Orlová A" 2251 Karpilovský Oleg Duras BVK Brno A" 2249 ½
2004/2005 9 Slavia Orlová A" 2251 Hladík Josef CD Rating Brno 2216 ½
2004/2005 8 Slavia Orlová A" 2251 Zpěvák Pavel ŠK Staré Město A" 2339 ½
2004/2005 7 Slavia Orlová A" 2251 Sikora-Lerch Jan Jakl Karviná A" 2316 ½
2004/2005 6 Slavia Orlová A" 2251 Uhmann Jan TJ Uherský Ostroh 2233 0
2004/2005 5 Slavia Orlová A" 2251 Brázdil Roman Slavie Kroměříž A 2217 ½
2004/2005 4 Slavia Orlová A" 2251 Matějka Pavel MSA Dolní Benešov 2193 ½
2004/2005 3 Slavia Orlová A" 2251 Stratil Ladislav Tatran Litovel 2376 ½
2004/2005 2 Slavia Orlová A" 2251 Šimáček Pavel TŽ Třinec B" 2424 0
2004/2005 1 Slavia Orlová A" 2251 Tričkov Vasil Loko Brno 2337 ½
2004/2005 11 Slávia Orlová B" 2251 Mrva Marek NH Ostrava B" 2151 ½
2004/2005 10 Slávia Orlová B" 2251 Kovář Oldřich VOKD Poruba A" 2115 1
2004/2005 9 Slávia Orlová B" 2251 Holeksa Zdeněk Frýdek-Místek B" 2195 ½
2004/2005 8 Slávia Orlová B" 2251 Slanina Miroslav Sokol Dobrá A" 2229 ½
2004/2005 7 Slávia Orlová B" 2251 Tomeček Jan Baník HavířovA" 2160 ½
2004/2005 6 Slávia Orlová B" 2251 Michenka Jozef NH Ostrava A" 2350 ½
2004/2005 5 Slávia Orlová B" 2251 Orzechowski Jacek ŠKTP Hrabyně A" 2260 ½
2004/2005 4 Slávia Orlová B" 2251 Černín Radim Slezan Opava B" 2205 1
2004/2005 3 Slávia Orlová B" 2251 Pardy Martin Slezan Opava C" 2061 1
2004/2005 2 Slávia Orlová B" 2251 Gibiec Ernest ŠK Stonava A" 2269 ½
2004/2005 1 Slávia Orlová B" 2251 Řezníček Marcel Baník Havířov B" 2075 ½
2003/2004 11 Slávia Orlová B" 2302 Malinovský Petr Lokomotiva Krnov 2102 ½
2003/2004 10 Slávia Orlová B" 2302 Orzechowski Jacek MSA Dolní Benešov 2286 ½
2003/2004 9 Slávia Orlová B" 2302 Antošík Alois ŠK Stonava A" 2175 ½
2003/2004 8 Slávia Orlová B" 2302 Muratidis Nikos Slezan Opava C" 2152 ½
2003/2004 6 Slávia Orlová B" 2302 Kocián Karel Tatra Kopřivnice 2205 ½
2003/2004 5 Slávia Orlová B" 2302 Baier Pavel Baník Havířov 2215 ½
2003/2004 4 Slávia Orlová B" 2302 Döring Robert NH Ostrava B" 2257 ½
2003/2004 3 Slávia Orlová B" 2302 Slanina Miroslav Sokol Dobrá A" 2234 ½
2003/2004 2 Slávia Orlová B" 2302 Macíček Jan Frýdek-Místek B" 2223 ½
2003/2004 1 Slávia Orlová B" 2302 Malík Jan VOKD Poruba A" 2225 ½
2003/2004 11 Slavia Orlová 2302 Mužík Martin Slezan Opava 2219 ½
2003/2004 10 Slavia Orlová 2302 Bělunek Vladimír Tatran Litovel 2305 ½
2003/2004 9 Slavia Orlová 2302 Kaňovský David TJ Náměšť n/Osl. 2298 0
2003/2004 8 Slavia Orlová 2302 Kubala Martin VP Frýdek-Místek 2385 ½
2003/2004 7 Slavia Orlová 2302 Dobrovolský Ladislav Slavoj Poruba 2363 ½
2003/2004 6 Slavia Orlová 2302 Sikora-Lerch Jan TŽ Třinec 2340 0
2003/2004 5 Slavia Orlová 2302 Fiřt Stanislav TJ NH Ostrava 2363 0
2003/2004 4 Slavia Orlová 2302 Hladík Josef Garde Brno 2200 ½
2003/2004 3 Slavia Orlová 2302 Bažant Petr ŠK Staré Město 2361 0
2003/2004 2 Slavia Orlová 2302 Buráň Jaroslav TJ Uherský Ostroh 2218 ½
2003/2004 1 Slavia Orlová 2302 Holemář David Duras BVK Brno 2340 ½