Hráč Kufa Pavel

Kufa Pavel

User Pic
Jméno: Kufa Pavel
Oddíl: ŠK Slavoj Poruba
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2131
Elo mezinárodní: 2113
ID: 475
FIDE ID: 310069
Rok narození: 1970
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 ŠK Slavoj Poruba "C" 2110 2129 Kusák Lubomír ŠK Ostrava-Jih "A" 1787 1783 1 soutěž
2019/2020 11 ŠK Slavoj Poruba "C" 2118 2151 Lojek Marek SK Slavia Orlová "B" 2196 2148 0 soutěž
2019/2020 9 ŠK Slavoj Poruba "C" 2124 2151 Fargač Martin TŽ Třinec "B" 2286 2264 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK Slavoj Poruba "C" 2138 2151 Tomeček Jan Baník Havířov 2100 2114 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK Slavoj Poruba "C" 2138 2151 Biolek Richard A64 Proclient Grygov 2412 2407 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK Slavoj Poruba "C" 2155 2155 Mroziak Maciej ŠK Karviná 2404 0 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Slavoj Poruba "C" 2149 2155 Zbořil Tomáš TJ Tatran Litovel 2096 2083 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Slavoj Poruba "C" 2149 2155 Luch Michal Sokol Vrbno pod P. 2396 0 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Slavoj Poruba "C" 2145 2155 Wiewiora Eneasz TJ Slovan Havířov 2324 0 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Slavoj Poruba "B" 2155 2155 Brychta David ŠK Gordic 2119 2117 0 soutěž
2018/2019 4 SK Slavoj Poruba 2157 2166 Vymazal Bronislav Moravska Slavia Brno 2358 2334 0 soutěž
2018/2019 10 Slavoj Poruba "B" 2160 2159 Pardy Martin KVS EKODIVIZE Opava 1969 2027 0 soutěž
2018/2019 9 Slavoj Poruba "B" 2161 2159 Slanina Miroslav TJ Sokol Dobrá 2141 2150 ½ soutěž
2018/2019 7 Slavoj Poruba "B" 2151 2159 Sikorová Olga TŽ Třinec "B" 2270 2253 ½ soutěž
2018/2019 6 Slavoj Poruba "B" 2151 2159 Fojtík Vlastislav Sokol Vrbno pod P. 2027 2009 1 soutěž
2018/2019 5 Slavoj Poruba "B" 2157 2166 Krajina Aleš Labortech Ostrava "B" 2120 2125 ½ soutěž
2018/2019 3 Slavoj Poruba "B" 2157 2166 Štukner Šimon BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2164 2166 ½ soutěž
2018/2019 1 Slavoj Poruba "B" 2161 2166 Pacl Václav TJ Slovan Havířov 2027 2040 ½ soutěž
2017/2018 7 SK Slavoj Poruba 2182 2170 Vyskočil Neklan SK DURAS BVK Kralovo Pole 2316 2301 0 soutěž
2017/2018 10 ŠK Slavoj Poruba "B" 2180 2190 Vaněk Ladislav TJ Sokol Vrbno p/P 2244 2234 0 soutěž
2017/2018 9 ŠK Slavoj Poruba "B" 2180 2190 Káňa Pavel Šachový klub Karviná 2052 2048 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Slavoj Poruba "B" 2180 2190 Tomeček Jan Baník Havířov "A" 2134 2155 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK Slavoj Poruba "B" 2180 2190 Gerych Jan AŠK DA Olomouc "A" 1991 1973 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Slavoj Poruba "B" 2180 2190 Kocián Karel TŽ Třinec "B" 2187 2206 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK Slavoj Poruba "B" 2180 2190 Beran Petr TJ Slovan Havířov "A" 2041 2046 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK Slavoj Poruba "B" 2180 2190 Beseda Roman TJ Sokol Dobrá „A“ 2076 2090 ½ soutěž
2016/2017 11 ŠK Slavoj Poruba "B" 2180 2190 Rakús Pavel ŠK TJ Dolní Benešov 2188 2140 ½ soutěž
2016/2017 10 ŠK Slavoj Poruba "B" 2180 2190 Pacl Václav TJ Slovan Havířov 2115 2132 1 soutěž
2016/2017 9 ŠK Slavoj Poruba "B" 2180 2190 Opravil Karel TJ ŠK DUE POP Uničov 1985 1988 ½ soutěž
2016/2017 8 ŠK Slavoj Poruba "B" 2180 2190 Neoral Antonín Tatran Litovel "B" 2139 2136 ½ soutěž
2016/2017 7 ŠK Slavoj Poruba "B" 2180 2190 Stratil Ladislav TJ Sokol Velké Losiny 2350 2350 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠK Slavoj Poruba "B" 2180 2190 Tustanowski Robert Sokol Vrbno p/P 2208 0 soutěž
2015/2016 10 ŠK Slavoj Poruba "B" 2180 2190 Karlík Ondřej Sokol Hošťálková 2199 2186 0 soutěž
2015/2016 6 ŠK Slavoj Poruba "B" 2180 2190 Rakús Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2188 2140 0 soutěž
2015/2016 5 ŠK Slavoj Poruba "B" 2180 2190 Babula Milan TŽ Třinec "B" 2192 2228 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠK Slavoj Poruba "B" 2180 2190 Fiřt Stanislav Labortech Ostrava "B" 2230 2213 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Slavoj Poruba "B" 2180 2190 Bačák Martin Sokol Postoupky 2085 2078 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK Slavoj Poruba "B" 2180 2190 Stachoň Martin Slavia Kroměříž "B" 2187 2201 0 soutěž
2014/2015 11 ŠK Slavoj Poruba "B" 2198 2198 Pacl Václav TJ Slovan Havířov 2098 2090 0 soutěž
2014/2015 9 ŠK Slavoj Poruba "B" 2198 2198 Fiřt Stanislav Labortech Ostrava "B" 2242 2226 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK Slavoj Poruba "B" 2198 2198 Babula Milan TŽ Třinec "B" 2227 2225 0 soutěž
2014/2015 6 ŠK Slavoj Poruba "B" 2198 2198 Szotkowski Bohuslav ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1852 1854 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Slavoj Poruba "B" 2198 2198 Štukner Šimon Sokol Dobrá 2121 2120 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK Slavoj Poruba "B" 2198 2198 Kawulok Marek SK Slavia Orlová "B" 2171 2174 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Slavoj Poruba "B" 2198 2198 Zatloukal Petr Agentura 64 Grygov "B" 2134 2114 0 soutěž
2014/2015 2 ŠK Slavoj Poruba "B" 2198 2198 Čempel Jaroslav Baník Havířov 2135 2129 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Slavoj Poruba "B" 2198 2198 Bosák Jan Zbrojovka Vsetín 2175 2166 ½ soutěž
2013/2014 11 Slavoj Poruba "B" 2198 2197 Hrtánek Jiří TJ Mariánské Hory "A" 2065 2086 1 soutěž
2013/2014 9 Slavoj Poruba "B" 2198 2197 Matějka Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2193 2193 0 soutěž
2013/2014 8 Slavoj Poruba "B" 2198 2197 Kocur Valter ŠK TP Hrabyně "A" 2055 2060 1 soutěž
2013/2014 7 Slavoj Poruba "B" 2198 2197 Muratidis Nikos Slezan Opava "B" 2194 2183 ½ soutěž
2013/2014 5 Slavoj Poruba "B" 2198 2197 Orzechowski Jacek Labortech Ostrava "B" 2222 2286 0 soutěž
2013/2014 2 Slavoj Poruba "B" 2198 2197 Karhánek Pavel TJ Ostrava "B" 2142 2170 ½ soutěž
2012/2013 10 Slavoj Poruba "B" 2214 2216 Kretek Břetislav ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 2228 2220 0 soutěž
2012/2013 9 Slavoj Poruba "B" 2214 2216 Kopta Jiří SK Slavia Orlová "C" 1962 1971 ½ soutěž
2012/2013 8 Slavoj Poruba "B" 2214 2216 Pán Vladimír ŠK Bruntál "A" 1993 2028 1 soutěž
2012/2013 7 Slavoj Poruba "B" 2214 2216 Závěšický Petr ŠK Šenov "A" 1991 1993 ½ soutěž
2012/2013 6 Slavoj Poruba "B" 2214 2216 Socha Jaromír Tatra Kopřivnice "A" 1988 2013 1 soutěž
2012/2013 5 Slavoj Poruba "B" 2214 2216 Chlevišťan Jakub VOKD Poruba "B" 2103 2126 1 soutěž
2012/2013 4 Slavoj Poruba "B" 2214 2216 Mohyla Tomáš Baník Havířov "B" 2088 2045 ½ soutěž
2012/2013 3 Slavoj Poruba "B" 2214 2216 Kusák Lubomír TJ Mariánské Hory "A" 1000 1 soutěž
2012/2013 2 Slavoj Poruba "B" 2214 2216 Suchánek Miroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2108 2133 1 soutěž
2012/2013 1 Slavoj Poruba "B" 2214 2216 Fargač Martin TŽ Třinec "C" 2069 2092 ½ soutěž
2012/2013 11 ŠK Slavoj Poruba 2214 2216 Vesselovsky Serguei BŠŠ Frýdek-Místek 2356 2348 ½ soutěž
2012/2013 10 ŠK Slavoj Poruba 2214 2216 Walek Milan TŽ Třinec 2350 2344 ½ soutěž
2011/2012 11 Slavoj Poruba "B" 2224 2201 Hromádka Jaromír TJ Mořkov "B" 1672 1 soutěž
2011/2012 6 Slavoj Poruba "B" 2224 2201 Omamík Pavel TJ Studenka "A" 2086 2071 1 soutěž
2011/2012 5 Slavoj Poruba "B" 2224 2201 Jamka Josef ŠK Petřvald u NJ "A" 1772 1820 1 soutěž
2011/2012 4 Slavoj Poruba "B" 2224 2201 Zinglar David ŠK Hošťálkovice "A" 2036 1984 1 soutěž
2011/2012 3 Slavoj Poruba "B" 2224 2201 Tyleček Drahomír TJ Mariánské Hory "B" 1940 1923 1 soutěž
2011/2012 2 Slavoj Poruba "B" 2224 2201 Kondula Lukáš VOKD Poruba "C" 1912 1984 1 soutěž
2011/2012 1 Slavoj Poruba "B" 2224 2201 Bobek Jan TJ Nový Jičín "A" 1845 1 soutěž
2011/2012 11 Slavoj Ostrava - Poruba 2224 2201 Sodoma Jan ŠK Zikuda Turnov 2380 2372 0 soutěž
2011/2012 10 Slavoj Ostrava - Poruba 2224 2201 Hába Petr 1. Novoborský ŠK 2502 2479 0 soutěž
2011/2012 9 Slavoj Ostrava - Poruba 2224 2201 Vesselovsky Serguei BŠŠ Frýdek-Místek 2362 2365 ½ soutěž
2010/2011 10 Slavoj Poruba 2202 Skočková Kateřina Sokol Polanka 1689 1 soutěž
2010/2011 9 Slavoj Poruba 2202 Kudla Richard TJ Mariánské Hory F 1895 ½ soutěž
2010/2011 8 Slavoj Poruba 2202 Nešpor Ivan ŠK Šenov 1749 1 soutěž
2010/2011 6 Slavoj Poruba 2202 Bagar Miroslav Sokol Vítkovice 1582 1 soutěž
2010/2011 7 Slavoj Ostrava - Poruba 2202 Krčál Michal SK Zlin B 2098 1 soutěž
2010/2011 6 Slavoj Ostrava - Poruba 2202 Kracík Tomáš Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2099 ½ soutěž
2010/2011 4 Slavoj Ostrava - Poruba 2202 Sieber Martin Slavia Orlova 2040 ½ soutěž
2010/2011 3 Slavoj Ostrava - Poruba 2202 Veselý Martin Mittal Ostrava 2177 1 soutěž
2010/2011 2 Slavoj Ostrava - Poruba 2202 Lys Josef Jakl Karvina 2194 1 soutěž
2010/2011 10 Slavoj Poruba "B" 2202 Socha Jaromir Tatra Kopřivnice "B" ½ soutěž
2010/2011 9 Slavoj Poruba "B" 2202 Jarolím Jan VOKD Poruba "C" 1940 1 soutěž
2010/2011 8 Slavoj Poruba "B" 2202 Jamka Josef ŠK Petřvald u NJ "A" 1836 1 soutěž
2010/2011 7 Slavoj Poruba "B" 2202 Papán Cyril TJ Nový Jičín "A" 2048 0 soutěž
2010/2011 5 Slavoj Poruba "B" 2202 Tkadlec Miloslav T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 2104 ½ soutěž
2010/2011 4 Slavoj Poruba "B" 2202 Píša Vladimír ŠK Hošťálkovice "A" 1960 ½ soutěž
2010/2011 3 Slavoj Poruba "B" 2202 Sládeček Ivo TJ Studenka "A" 1880 1 soutěž
2010/2011 2 Slavoj Poruba "B" 2202 Vrátný Radim TJ Mariánské Hory "B" 2214 ½ soutěž
2009/2010 8 Slavoj Poruba 2209 Chrostek Lukáš Mittal Ostrava 1602 1 soutěž
2009/2010 1 Slavoj Poruba 2209 Mladějovský Miroslav Slovan Ostrava 1710 0 soutěž
2009/2010 10 Slavoj Poruba B 2209 Trombík Karel SK Slavia Orlová B 2099 1 soutěž
2009/2010 9 Slavoj Poruba B 2209 Novosadová Kristýna Mittal Ostrava C 2029 0 soutěž
2009/2010 8 ŠK Slavoj Poruba 2209 Olšar Zdeněk SK Slavia Orlová 2064 1 soutěž
2009/2010 7 ŠK Slavoj Poruba 2209 Veselý Martin TJ Mittal Ostrava 2175 ½ soutěž
2009/2010 6 ŠK Slavoj Poruba 2209 Žůrek Milan Tatran Litovel A 2371 0 soutěž
2009/2010 4 ŠK Slavoj Poruba 2209 Walowy Bohumír Jakl Karvina 2169 ½ soutěž
2009/2010 3 ŠK Slavoj Poruba 2209 Bachořík Otto ŠK Labortech Ostrava 2143 ½ soutěž
2009/2010 2 ŠK Slavoj Poruba 2209 Pilch Roman TŽ Třinec B 2170 ½ soutěž
2009/2010 1 ŠK Slavoj Poruba 2209 Buráň Jaroslav ŠK Staré Město 2182 ½ soutěž
2008/2009 7 Slavoj Poruba 2193 Štefan Aleš Slovan Ostrava "B" 1704 1 soutěž
2008/2009 6 Slavoj Poruba 2193 Pektor Vítězslav Sokol Vítkovice 1723 1 soutěž
2006/2007 11 Slavoj Poruba "B" 2191 Kočiščák Jiří BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2133 0 soutěž
2006/2007 10 Slavoj Poruba "B" 2191 Didi Jan ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2121 1 soutěž
2006/2007 9 Slavoj Poruba "B" 2191 Kaňok Jaroslav LaborTech Ostrava "B" 2210 0 soutěž
2006/2007 8 Slavoj Poruba "B" 2191 Kuboš Rostislav SK Slavia Orlová "A" 2205 ½ soutěž
2006/2007 7 Slavoj Poruba "B" 2191 Borovička Bohumil TJ Mořkov 2041 ½ soutěž
2006/2007 6 Slavoj Poruba "B" 2191 Kopec Ladislav Mittal Ostrava "B" 2155 ½ soutěž
2006/2007 5 Slavoj Poruba "B" 2191 Podlesný Pavel Baník Havířov "A" 2128 ½ soutěž
2006/2007 3 Slavoj Poruba "B" 2191 Sobek Jaroslav Jakl Karviná "A" 2288 0 soutěž
2006/2007 2 Slavoj Poruba "B" 2191 Šnyta Zdeněk Sokol Dobrá "A" 2096 ½ soutěž
2006/2007 1 Slavoj Poruba "B" 2191 Janyška Pavel Slezan Opava "A" 2105 1 soutěž
2006/2007 11 Slavoj Poruba "A" 2191 Orel Ořechov "A" 1 soutěž
2006/2007 10 Slavoj Poruba "A" 2191 Medunová Věra ŠK Stonava "A" 2147 1 soutěž
2006/2007 9 Slavoj Poruba "A" 2191 Vykydal František Lokomotiva Brno "B" 2157 ½ soutěž
2006/2007 8 Slavoj Poruba "A" 2191 Brázdil Roman Slavia Kroměříž "A" 2177 1 soutěž
2006/2007 6 Slavoj Poruba "A" 2191 Červený Martin ŠK Duras Brno "A" 2285 0 soutěž
2006/2007 5 Slavoj Poruba "A" 2191 Švanda Pavel ŠK Gordic Jihlava "A" 2224 ½ soutěž
2006/2007 4 Slavoj Poruba "A" 2191 Kretek Břetislav TŽ Třinec "B" 2250 ½ soutěž
2006/2007 3 Slavoj Poruba "A" 2191 Plšek Miroslav ŠK Staré Město 1923 2128 0 soutěž
2006/2007 1 Slavoj Poruba "A" 2191 Omelka Roman ŠK Staré Město 2058 ½ soutěž
2005/2006 11 Slavoj Poruba "A" 2192 Hron Robert ŠK Gordic Jihlava "A" 2107 ½ soutěž
2005/2006 8 Slavoj Poruba "A" 2192 Sojka Aleš Slavia Kroměříž "A" 2129 1 soutěž
2005/2006 4 Slavoj Poruba "A" 2192 Šplíchal Stanislav Mittal Ostrava "A" 2211 0 soutěž
2005/2006 2 Slavoj Poruba "A" 2192 Zimniok Lubomír Jakl Karviná "A" 2071 0 soutěž
2005/2006 1 Slavoj Poruba "A" 2192 Plát Vojtěch ŠK Staré Město "A" 2167 ½ soutěž
2005/2006 11 Slavoj Poruba "B" 2192 Benčo Pavel ŠK Frýdek-Místek "B" 2132 1 soutěž
2005/2006 9 Slavoj Poruba "B" 2192 Gibiec Ernest ŠK Stonava "A" 2260 ½ soutěž
2005/2006 8 Slavoj Poruba "B" 2192 Jankovec Ivan Slavia Orlová "B" 2176 ½ soutěž
2005/2006 7 Slavoj Poruba "B" 2192 Čempel Jaroslav ŠK TP Hrabyně "A" 2250 ½ soutěž
2005/2006 6 Slavoj Poruba "B" 2192 Vrátný Radim Mittal Ostrava "B" 2203 ½ soutěž
2005/2006 5 Slavoj Poruba "B" 2192 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá "A" 2132 ½ soutěž
2005/2006 4 Slavoj Poruba "B" 2192 Rojíček Vojtěch Ritmus Ostrava "A" 2225 0 soutěž
2005/2006 3 Slavoj Poruba "B" 2192 Beran Petr Baník Havířov "A" 2111 1 soutěž
2005/2006 2 Slavoj Poruba "B" 2192 Pavelek Karel Slezan Opava "A" 2199 ½ soutěž
2005/2006 1 Slavoj Poruba "B" 2192 Kocur Valter MSA Dolní Benešov"A" 2106 ½ soutěž
2004/2005 11 Slavoj Poruba B 2180 Didi Jan Ritmus Ostrava 2131 ½ soutěž
2004/2005 9 Slavoj Poruba B 2180 Závěšický Petr TJ Sokol Dobrá B 2056 ½ soutěž
2004/2005 8 Slavoj Poruba B 2192 Zimniok Zdeněk TJ Jakl Karviná B 1938 1 soutěž
2004/2005 7 Slavoj Poruba B 2180 Kaňovský Jan ŠK ASK Kopřivnice 1903 1 soutěž
2004/2005 6 Slavoj Poruba B 2180 Polách Jiří Loko Krnov A 2078 1 soutěž
2004/2005 5 Slavoj Poruba B 2180 Matoušek Karel TJ Jiskra Rýmařov 1834 1 soutěž
2004/2005 4 Slavoj Poruba B 2180 Walowicz David TJ Břidličná A 2095 1 soutěž
2004/2005 3 Slavoj Poruba B 2180 Bachořík Otto IPM COLOR Ostrava 2240 ½ soutěž
2004/2005 2 Slavoj Poruba B 2180 Kalivoda Jiří ŠK Frýdek Místek C 2104 0 soutěž
2004/2005 1 Slavoj Poruba B 2180 Šnyta Zdeněk TJ Mořkov A 2082 ½ soutěž
2003/2004 11 Slavoj Poruba B 2196 Kornasiewicz Jacek ŠKTP Hrabyně B 2162 0 soutěž
2003/2004 10 Slavoj Poruba B 2196 Búran Robert Slavoj Bruntál A 2084 ½ soutěž
2003/2004 9 Slavoj Poruba B 2196 Podlesný Pavel Baník Havířov B 2203 ½ soutěž
2003/2004 8 Slavoj Poruba B 2196 Kocur Valter ŠK MSA D.BenešovB 2118 ½ soutěž
2003/2004 6 Slavoj Poruba B 2196 Michenka Jozef Ritmus Ostrava 2339 0 soutěž
2003/2004 5 Slavoj Poruba B 2196 Incédi Aleš ŠK Frýdek-MístekC 2128 ½ soutěž
2003/2004 4 Slavoj Poruba B 2196 Hnilo Jiří TJ Břidličná A 2136 ½ soutěž
2003/2004 3 Slavoj Poruba B 2196 Závěšický Petr Sokol Dobrá B 2068 ½ soutěž
2003/2004 2 Slavoj Poruba B 2196 Karhánek Pavel Mořkov A 2159 ½ soutěž
2003/2004 1 Slavoj Poruba 2196 Brychta David TJ Náměšť n/Osl. 2158 1 soutěž