Hráč Kaňok Jaroslav

Kaňok Jaroslav

User Pic
Jméno: Kaňok Jaroslav
Oddíl: Šachový klub HM Ostrava
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2143
Elo mezinárodní: 2138
ID: 331
FIDE ID: 312312
Rok narození: 1959
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 Labortech Ostrava "B" 2138 2143 Kudla Richard ŠK Slavoj Poruba "C" 2054 2043 ½
2019/2020 1 Labortech Ostrava "B" 2131 2143 Bulava Petr Baník Havířov 2025 2019 1
2018/2019 8 Labortech Ostrava 2146 2152 Studnička Tomáš SK ZIKUDA Turnov 2315 2302 0
2018/2019 7 Labortech Ostrava 2146 2152 Roško Luboš GASCO Pardubice 2276 2286 0
2018/2019 1 Labortech Ostrava 2136 2154 Kriebel Tadeáš 1. Novoborsky SK 2515 2467 ½
2018/2019 11 Labortech Ostrava "B" 2134 2152 Stalmach Richard BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2117 2072 0
2018/2019 10 Labortech Ostrava "B" 2134 2152 Dobeš Luděk Slavoj Poruba "C" 2031 2011 1
2018/2019 7 Labortech Ostrava "B" 2142 2152 Rambousek Jan KVS EKODIVIZE Opava 2004 2003 1
2018/2019 6 Labortech Ostrava "B" 2142 2152 Beseda Roman TJ Sokol Dobrá 2068 2065 ½
2018/2019 5 Labortech Ostrava "B" 2160 2154 Mrva Marek Slavoj Poruba "B" 2115 2161 0
2018/2019 4 Labortech Ostrava "B" 2160 2154 Sikorová Olga TŽ Třinec "B" 2262 2258 0
2018/2019 3 Labortech Ostrava "B" 2136 2154 Zdražil Tomáš Sokol Vrbno pod P. 2074 2066 1
2018/2019 2 Labortech Ostrava "B" 2136 2154 Kolář Stanislav Baník Havířov 2058 2012 1
2018/2019 1 Labortech Ostrava "B" 2146 2154 Gnida Patrik ŠK Karviná 2162 2161 0
2017/2018 11 Labortech Ostrava "B" 2149 2181 Máj Svatopluk TJ Sokol Vrbno p/P 1918 1909 ½
2017/2018 10 Labortech Ostrava "B" 2149 2181 Tomeček Jan Baník Havířov "A" 2134 2155 ½
2017/2018 9 Labortech Ostrava "B" 2149 2181 Sikorová Olga TŽ Třinec "B" 2222 2236 ½
2017/2018 8 Labortech Ostrava "B" 2149 2181 Rakús Pavel ŠK TJ Dolní Benešov "A" 2188 2140 ½
2017/2018 7 Labortech Ostrava "B" 2149 2181 Havelka Ondřej TJ Sokol Dobrá „A“ 1911 1863 ½
2017/2018 6 Labortech Ostrava "B" 2149 2181 Kuboš Rostislav SK Slavia Orlová "A" 2126 2193 ½
2017/2018 4 Labortech Ostrava "B" 2149 2181 Zdražil Tomáš AŠK DA Olomouc "A" 2040 2059 1
2017/2018 3 Labortech Ostrava "B" 2149 2181 Kuchař Matěj BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2054 1944 1
2017/2018 2 Labortech Ostrava "B" 2149 2181 Kubeczka Aleš TJ Slovan Havířov "A" 2011 2021 ½
2017/2018 1 Labortech Ostrava "B" 2149 2181 Veselý Libor ŠK Slavoj Poruba "B" 2215 2209 ½
2015/2016 11 Labortech Ostrava "B" 2149 2181 Horsák Jan ŠK Staré Město "B" 2080 2091 ½
2015/2016 10 Labortech Ostrava "B" 2149 2181 Bosák Jan Zbrojovka Vsetín 2148 2143 ½
2015/2016 9 Labortech Ostrava "B" 2149 2181 Matějka Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2220 2206 0
2015/2016 8 Labortech Ostrava "B" 2149 2181 Babula Milan TŽ Třinec "B" 2192 2228 ½
2015/2016 7 Labortech Ostrava "B" 2149 2181 Kaminský Rudolf TJ Slovan Havířov 2112 2053 1
2015/2016 6 Labortech Ostrava "B" 2149 2181 Bulava Petr Baník Havířov 2101 2102 0
2015/2016 5 Labortech Ostrava "B" 2149 2181 Daněk Libor Sokol Postoupky 2072 2031 1
2015/2016 4 Labortech Ostrava "B" 2149 2181 Bačák Petr Slavia Kroměříž "B" 1980 2012 0
2015/2016 3 Labortech Ostrava "B" 2149 2181 Očkay Tomáš ŠK Slavoj Poruba "B" 2146 2149 ½
2015/2016 2 Labortech Ostrava "B" 2149 2181 Hodovský Jiří Sokol Hošťálková 2099 2107 ½
2015/2016 1 Labortech Ostrava "B" 2149 2181 Mitura Václav Slavoj Český Těšín 2103 2079 ½
2015/2016 9 TJ Ostrava "B" 2149 2181 Rambousek Jan Slezan Opava "B" 1988 1994 1
2015/2016 8 TJ Ostrava "B" 2149 2181 Kawulok Marek SK Slavie Orlová "C" 2142 2153 0
2015/2016 7 TJ Ostrava "B" 2149 2181 Štěpán Patrik BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2001 1971 0
2015/2016 4 TJ Ostrava "B" 2149 2181 Šrámek Tomáš Viktorie Bohumín 1955 1963 0
2015/2016 3 TJ Ostrava "B" 2149 2181 Dostál Radim Slavoj Poruba "C" 2077 2068 1
2014/2015 10 Labortech Ostrava "B" 2209 2210 Bosák Jan Zbrojovka Vsetín 2175 2166 ½
2014/2015 9 Labortech Ostrava "B" 2209 2210 Očkay Tomáš ŠK Slavoj Poruba "B" 2122 2124 ½
2014/2015 8 Labortech Ostrava "B" 2209 2210 Veselý Martin TJ Ostrava "A" 2114 2122 ½
2014/2015 7 Labortech Ostrava "B" 2209 2210 Kubeczka Aleš TJ Slovan Havířov 2079 2080 1
2014/2015 6 Labortech Ostrava "B" 2209 2210 Frolík Martin TŽ Třinec "B" 2223 2223 ½
2014/2015 5 Labortech Ostrava "B" 2209 2210 Mohapl Petr Tatran Litovel "B" 2076 2085 1
2014/2015 3 Labortech Ostrava "B" 2209 2210 Slanina Miroslav Sokol Dobrá 2135 2137 ½
2014/2015 2 Labortech Ostrava "B" 2209 2210 Hrtánek Jiří SK Slavia Orlová "B" 2014 2041 1
2014/2015 1 Labortech Ostrava "B" 2209 2210 Zedník Josef Agentura 64 Grygov "B" 2057 2075 0
2013/2014 11 Labortech Ostrava "B" 2189 2198 Pavlásek Boris TJ Město Albrechtice "A" 2116 ½
2013/2014 10 Labortech Ostrava "B" 2189 2198 Šamu Pavel TJ Ostrava "B" 1929 1955 1
2013/2014 9 Labortech Ostrava "B" 2189 2198 Kopta Jiří SK Slavia Orlová "C" 1960 1959 1
2013/2014 8 Labortech Ostrava "B" 2189 2198 Mayerhofer Horst TJ Mariánské Hory "A" 2044 2040 1
2013/2014 7 Labortech Ostrava "B" 2189 2198 Kondula Lukáš VOKD Poruba "B" 1997 1991 1
2013/2014 6 Labortech Ostrava "B" 2189 2198 Kriebel Rudolf ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 1889 1872 1
2013/2014 5 Labortech Ostrava "B" 2189 2198 Oborný Lubor Slavoj Poruba "B" 1950 1978 1
2013/2014 4 Labortech Ostrava "B" 2189 2198 Vícha Martin Slezan Opava "B" 1911 1949 1
2013/2014 3 Labortech Ostrava "B" 2189 2198 Milat Patrik BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2006 2020 ½
2013/2014 2 Labortech Ostrava "B" 2189 2198 Badačová Irena ŠK TP Hrabyně "A" 1834 1812 1
2013/2014 1 Labortech Ostrava "B" 2189 2198 Melzer Patrik Baník Havířov "B" 2101 2108 ½
2013/2014 10 TJ Slovan Havířov 2189 2198 Kičmer Petr Baník Havířov "A" 2221 2217 0
2013/2014 9 TJ Slovan Havířov 2189 2198 Kretek Břetislav ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2219 2211 1
2013/2014 7 TJ Slovan Havířov 2189 2198 Matras-Clement Agnieszka TŽ Třinec "B" 2245 ½
2013/2014 6 TJ Slovan Havířov 2189 2198 Cagašík Tomáš Agentura Garde Calcio Olomouc 2235 2238 ½
2013/2014 3 TJ Slovan Havířov 2189 2198 Tauš Martin TJ VOKD Poruba 2119 2113 1
2013/2014 1 TJ Slovan Havířov 2189 2198 Polok Kacper SK Slavia Orlová "B" 2172 1000 0
2012/2013 11 Labortech Ostrava "B" 2202 2206 Kalivoda Jiří Sokol Dobrá 2179 2176 1
2012/2013 10 Labortech Ostrava "B" 2202 2206 Kolář Stanislav Baník Havířov "A" 2140 2142 0
2012/2013 9 Labortech Ostrava "B" 2202 2206 Kozel Jiří TJ Ostrava 2051 2079 1
2012/2013 8 Labortech Ostrava "B" 2202 2206 Šudřich Radek Slavia Kroměříž "B" 2080 2074 0
2012/2013 7 Labortech Ostrava "B" 2202 2206 Polok Kacper SK Slavia Orlová "B" 2163 1000 0
2012/2013 6 Labortech Ostrava "B" 2202 2206 Nábělek Marek KVS EKODIVIZE Opava 2200 2222 ½
2012/2013 4 Labortech Ostrava "B" 2202 2206 Pavlásek Boris TJ Město Albrechtice 2135 1
2012/2013 3 Labortech Ostrava "B" 2202 2206 Navrátilík Pavel Sokol Postoupky 2106 2125 ½
2012/2013 2 Labortech Ostrava "B" 2202 2206 Očkay Tomáš TJ VOKD Poruba 2141 2153 1
2012/2013 1 Labortech Ostrava "B" 2202 2206 Melzer Patrik TJ Slovan Havířov 2135 2211 ½
2011/2012 11 Labortech Ostrava B 2192 2198 Neděla Vlastimil TŽ Třinec 2322 2310 ½
2011/2012 10 Labortech Ostrava B 2192 2198 Sieber Martin Slavia Orlová 2022 2029 ½
2011/2012 9 Labortech Ostrava B 2192 2198 Beil Martin Slavia Kroměříž 2174 2178 0
2011/2012 8 Labortech Ostrava B 2192 2198 Růžička Petr A64 Grygov B 2264 2263 ½
2011/2012 7 Labortech Ostrava B 2192 2198 Krejčí Jan Tatran Litovel B 2195 2209 ½
2011/2012 6 Labortech Ostrava B 2192 2198 Bažant Petr ŠK Staré Město 2233 2229 0
2011/2012 5 Labortech Ostrava B 2192 2198 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny B 2136 2152 1
2011/2012 4 Labortech Ostrava B 2192 2198 Hába Zdeněk ŠK Gordic 2207 2213 ½
2011/2012 3 Labortech Ostrava B 2192 2198 Šenkýř Martin ŠK Zlín B 2202 2201 1
2011/2012 2 Labortech Ostrava B 2192 2198 Gruštík Radomír Šachový klub Karviná 2218 2213 1
2011/2012 1 Labortech Ostrava B 2192 2198 Nepomucký Ondřej ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2234 2234 ½
2010/2011 11 Labortech Ostrava 2194 Pavelek Tomáš BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 1943 1
2010/2011 10 Labortech Ostrava 2194 Šamu Pavel Mittal Ostrava 1957 ½
2010/2011 9 Labortech Ostrava 2194 Schoupal Patrik TŽ Třinec 2088 1
2010/2011 8 Labortech Ostrava 2194 Chlevišťan Jakub TJ VOKD Poruba 2115 1
2010/2011 7 Labortech Ostrava 2194 Hromada Pavel KVS EKODIVIZE Opava 2228 ½
2010/2011 6 Labortech Ostrava 2194 Mohyla Tomáš Baník Havířov 2100 0
2010/2011 5 Labortech Ostrava 2194 Siwek Antonín ŠK Šenov 1903 1
2010/2011 4 Labortech Ostrava 2194 Doležel Jaromír T.J. Sokol Šumperk 2067 ½
2010/2011 3 Labortech Ostrava 2194 Melecký Jaroslav MSA Dolní Benešov 2029 ½
2010/2011 2 Labortech Ostrava 2194 Slanina Miroslav Sokol Dobrá 2144 1
2010/2011 1 Labortech Ostrava 2194 Axman Oldřich TJ UNEX ŠK Uničov 1873 1
2009/2010 11 ŠK Labortech Ostrava 2198 Veselý Martin TJ Mittal Ostrava 2175 0
2009/2010 10 ŠK Labortech Ostrava 2198 Knajbl Michael Tatran Litovel A 1794 1
2009/2010 9 ŠK Labortech Ostrava 2198 Kubíček Antonín Tatran Litovel B 2260 0
2009/2010 8 ŠK Labortech Ostrava 2198 Sobek Jaroslav Jakl Karvina 2288 ½
2009/2010 7 ŠK Labortech Ostrava 2198 Žigo Viktor ŠK Gordic Jihlava 2248 1
2009/2010 6 ŠK Labortech Ostrava 2198 Frolík Martin TŽ Třinec B 2222 ½
2009/2010 5 ŠK Labortech Ostrava 2198 Vavruška Antonín ŠK Staré Město 2133 0
2009/2010 4 ŠK Labortech Ostrava 2198 Doseděl Jiří ŠK Vysoké Mýto 2119 ½
2009/2010 3 ŠK Labortech Ostrava 2198 Malík Jan ŠK Slavoj Poruba 2261 0
2009/2010 2 ŠK Labortech Ostrava 2198 Beil Martin Slavia Kroměříž 2196 ½
2009/2010 1 ŠK Labortech Ostrava 2198 Mitura Václav SK Slavia Orlová 2194 1
2008/2009 11 ŠK Labortech Ostrava "B" 2198 Kolář Stanislav TJ Mittal Ostrava "B" 2139 ½
2008/2009 10 ŠK Labortech Ostrava "B" 2198 Maňák Antonín Zbrojovka Vsetín 1902 1
2008/2009 9 ŠK Labortech Ostrava "B" 2198 Koutný Petr ŠK Zlín "C" 2077 ½
2008/2009 8 ŠK Labortech Ostrava "B" 2198 Bulawa Marek Baník Havířov 2052 1
2008/2009 7 ŠK Labortech Ostrava "B" 2198 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová "B" 2136 ½
2008/2009 6 ŠK Labortech Ostrava "B" 2198 Židek Václav TJ VOKD Poruba 2025 1
2008/2009 5 ŠK Labortech Ostrava "B" 2198 Beseda Roman TJ Mořkov 2163 1
2008/2009 4 ŠK Labortech Ostrava "B" 2198 Hnilo Jiří Slavoj Bruntál 2121 ½
2008/2009 3 ŠK Labortech Ostrava "B" 2198 Kalivoda Jiří Sokol Dobrá 2112 0
2008/2009 2 ŠK Labortech Ostrava "B" 2198 Vysoglad Petr BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2073 ½
2008/2009 1 ŠK Labortech Ostrava "B" 2198 Ambros Zdenek Chessmont Rožnov p.Radhoštěm 1965 1
2006/2007 11 LaborTech Ostrava "B" 2210 Bureš Martin Mittal Ostrava "B" 2151 ½
2006/2007 10 LaborTech Ostrava "B" 2210 Baier Pavel Baník Havířov "A" 2218 ½
2006/2007 9 LaborTech Ostrava "B" 2210 Kufa Pavel Slavoj Poruba "B" 2191 1
2006/2007 8 LaborTech Ostrava "B" 2210 Olšar Jaroslav Jakl Karviná "A" 2287 ½
2006/2007 7 LaborTech Ostrava "B" 2210 Slanina Miroslav Sokol Dobrá "A" 2127 ½
2006/2007 6 LaborTech Ostrava "B" 2210 Janyška Pavel Slezan Opava "A" 2105 1
2006/2007 5 LaborTech Ostrava "B" 2210 Holeksa Zdeněk BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2202 0
2006/2007 4 LaborTech Ostrava "B" 2210 Čempel Jaroslav ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2246 ½
2006/2007 3 LaborTech Ostrava "B" 2210 Neděla Jiří MSA Dolní Benešov "A" 2024 1
2006/2007 2 LaborTech Ostrava "B" 2210 Frolík Martin SK Slavia Orlová "A" 2270 ½
2006/2007 1 LaborTech Ostrava "B" 2210 Borovička Bohumil TJ Mořkov 2041 0
2005/2006 11 LaborTech Ostrava B 2215 Milián Milan Slavoj Bruntál A 1929 ½
2005/2006 10 LaborTech Ostrava B 2215 Beseda Roman TJ Mořkov A 2121 ½
2005/2006 9 LaborTech Ostrava B 2215 Tyleček Drahomír ŠK Svinov A 1989 1
2005/2006 8 LaborTech Ostrava B 2215 Gil Karel Baníl Havířov B 2008 1
2005/2006 7 LaborTech Ostrava B 2215 Juroszek Radomil TŽ Třinec C 1986 ½
2005/2006 6 LaborTech Ostrava B 2215 Pecha Vladan BŠŠ Frýdek-Místek C 1817 1
2005/2006 5 LaborTech Ostrava B 2215 Hromada Václav Slezan Opava B 2157 0
2005/2006 4 LaborTech Ostrava B 2215 Jakl Karviná B 1
2005/2006 3 LaborTech Ostrava B 2215 Hrbáček Miroslav Lokomotiva Krnov 1927 1
2005/2006 2 LaborTech Ostrava B 2215 Pohludka Ondřej ŠK Šenov A 2003 1
2004/2005 9 NH Ostrava B" 2188 Olšar Jaroslav ŠK Stonava A" 2269 0
2004/2005 3 NH Ostrava B" 2188 Tomeček Jan Baník HavířovA" 2160 1
2004/2005 10 Slavoj Poruba B 2188 Nováček Pavel ŠK Svinov A 2027 ½
2004/2005 8 Slavoj Poruba B 2215 Sobek Rostislav TJ Jakl Karviná B 1978 1
2004/2005 7 Slavoj Poruba B 2188 Bříza Jiří ŠK ASK Kopřivnice 2051 1
2004/2005 5 Slavoj Poruba B 2188 Strakoš Jiří TJ Jiskra Rýmařov 1865 1
2003/2004 11 Slavoj Poruba B 2198 Šorel Eduard ŠKTP Hrabyně B 2112 ½
2003/2004 10 Slavoj Poruba B 2198 Nábělek Marek Slavoj Bruntál A 2120 ½
2003/2004 9 Slavoj Poruba B 2198 Slawinski Petr Baník Havířov B 2076 ½
2003/2004 7 Slavoj Poruba B 2198 Solný Michal West 1999 Opava A 1873 1
2003/2004 6 Slavoj Poruba B 2198 Lanča Ivan Ritmus Ostrava 2136 1
2003/2004 5 Slavoj Poruba B 2198 Benčo Pavel ŠK Frýdek-MístekC 2094 0
2003/2004 4 Slavoj Poruba B 2198 Pán Vladimír TJ Břidličná A 2101 1
2003/2004 3 Slavoj Poruba B 2198 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá B 2160 0
2003/2004 2 Slavoj Poruba B 2198 Zelenka Milan Mořkov A 2165 1
2003/2004 1 Slavoj Poruba B 2198 Talla Vladimír ŠKTP Hrabyně A 2367 ½
2003/2004 11 H FUCHS Ostrava 2198 Veselý Libor VOKD Poruba 2099 1
2003/2004 10 H FUCHS Ostrava 2198 Bayer Vlastimil NH Ostrava 1844 1
2003/2004 9 H FUCHS Ostrava 2198 Šíma Nikola ŠK Svinov 1846 1
2003/2004 8 H FUCHS Ostrava 2198 Papán Cyril TJ Nový Jičín 1993 1
2003/2004 7 H FUCHS Ostrava 2198 Šíma Pavel TJ Fulnek 2095 0
2003/2004 6 H FUCHS Ostrava 2198 Albertovič Lukáš Slavoj Poruba 1992 ½
2003/2004 5 H FUCHS Ostrava 2198 Poláček Michal NH Ostrava 2005 1
2003/2004 4 H FUCHS Ostrava 2198 Omamík Pavel Vagónka Studénka 2026 1
2003/2004 3 H FUCHS Ostrava 2198 Sykala Vladislav Kopřivnice 1851 1
2003/2004 2 H FUCHS Ostrava 2198 Pohludka Ondřej ŠK Šenov 1987 1
2003/2004 1 H FUCHS Ostrava 2198 Šipl František VOKD Poruba 1860 1