Hráč Strejček Stanislav

Strejček Stanislav

User Pic
Jméno: Strejček Stanislav
Oddíl: Oddíl šachů Sportovního klubu Prostějov
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1521
Elo mezinárodní: 1501
ID: 5396
FIDE ID: 360198
Rok narození: 1940
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 SK Prostějov B 1501 1533 Tesař Jan SK ROŠÁDA Prostějov B 1444 1453 0
2018/2019 7 SK Prostějov B 1501 1533 Jiříček Vojtěch T.J. Sokol Skalička B 1536 1570 ½
2015/2016 8 SK Prostějov D 1536 1537 Urban Jakub SK Prostějov C 1098 ½
2015/2016 6 SK Prostějov D 1536 1537 Vysloužil Tomáš SK ROŠÁDA Prostějov C 1504 1
2015/2016 5 SK Prostějov D 1536 1537 Piskovský Tomáš SK Prostějov C 1677 1677 0
2015/2016 3 SK Prostějov D 1536 1537 Krejsa David SK ROŠÁDA Prostějov C 1691 1592 1
2015/2016 2 SK Prostějov D 1536 1537 Urbanová Daniela SK Prostějov C 1659 1659 0
2015/2016 1 SK Prostějov D 1536 1537 Trimmel Bohuslav SK Prostějov E 1739 1641 ½
2015/2016 11 SK Prostějov 1536 1537 Fojtík Tomáš ŠK GARDE Lipovec 2025 2040 0
2015/2016 10 SK Prostějov B 1536 1537 Fréhar Jan T.J. Sokol Konice 1667 0
2015/2016 9 SK Prostějov B 1536 1537 Štec František Spartak Přerov 1923 1883 0
2015/2016 8 SK Prostějov B 1536 1537 Navrátil Pavel SK ROŠÁDA Prostějov B 1647 1703 0
2015/2016 5 SK Prostějov B 1536 1537 Ilko Ondřej ŠK Vinary 1000 ½
2015/2016 4 SK Prostějov B 1536 1537 Mikeš František T.J. Sokol Citov 1568 ½
2014/2015 9 SK Prostějov B 1551 1553 Mojžíš Jaroslav T. J. Sokol Tovačov 1275 1
2014/2015 8 SK Prostějov B 1551 1553 Gorba Matěj SK ROŠÁDA Prostějov B 1655 0
2014/2015 7 SK Prostějov B 1551 1553 Malinovský Leo ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B 1741 1666 ½
2014/2015 5 SK Prostějov B 1551 1553 Paroulek Pavel T. J. Sokol Skalička B 1565 0
2014/2015 1 SK Prostějov B 1551 1553 Ilko Ondřej ŠK Vinary 1000 1
2013/2014 7 SK Prostějov C 1551 1545 Grulich Pavel Sk Junior Prostějov B 1000 1
2013/2014 6 SK Prostějov C 1551 1545 Vysloužil Tomáš SK ROŠÁDA Prostějov E 1250 0
2013/2014 5 SK Prostějov C 1551 1545 Kment Michal SK ROŠÁDA Prostějov D 1597 1622 1
2013/2014 4 SK Prostějov C 1551 1545 Urbánek Petr SK ROŠÁDA Prostějov C 1000 1
2013/2014 3 SK Prostějov C 1551 1545 Grbin Daniel Sk Junior Prostějov A 1293 ½
2013/2014 2 SK Prostějov C 1551 1545 Král Vojtěch SK Prostějov D 1787 0
2013/2014 1 SK Prostějov C 1551 1545 Londin Martin SK Prostějov E 1000 1
2013/2014 8 SK Prostějov B 1551 1545 Ošťádal Josef T.J. Sokol Přemyslovice B 1594 ½
2012/2013 10 SK Prostějov 1551 1550 Tran Duy Anh Rošáda Prostějov E 1000 1
2012/2013 8 SK Prostějov 1551 1550 Lauda Štěpán Rošáda Prostějov C 1000 0
2012/2013 7 SK Prostějov 1551 1550 Junior Prostějov B 1
2012/2013 5 SK Prostějov 1551 1550 Vysloužil Tomáš Rošáda Prostějov E 1350 1
2012/2013 5 SK Junior A 1551 1550 Brablec Leoš TJ Sokol Přemyslovice B 1709 ½
2012/2013 2 SK Junior A 1551 1550 Zapletal Stanislav TJ Sokol Hranice 1659 ½
2011/2012 8 Sportovní klub Prostějov C 1568 Vychodil Oldřich SK ROŠÁDA Prostějov D 1546 0
2011/2012 7 Sportovní klub Prostějov C 1568 Svoboda Jaromír SK ROŠÁDA Prostějov C 1000 1
2011/2012 6 Sportovní klub Prostějov C 1568 Hájek Tomáš TJ Sokol Konice B 1000 1
2011/2012 4 Sportovní klub Prostějov C 1568 Zvoníček Václav SK Junior Prostějov A 1886 0
2011/2012 3 Sportovní klub Prostějov C 1568 Böhm Vilém TJ Sokol Přemyslovice C 1819 1727 0
2011/2012 2 Sportovní klub Prostějov C 1568 Brothánek Petr SK Junior Prostějov B 1000 1
2011/2012 1 Sportovní klub Prostějov C 1568 Londin Milan Sportovní klub Prostějov D 1000 0
2010/2011 9 Sportovní klub Prostějov C 1551 Vysloužil Lukáš SK ROŠÁDA Prostějov D 1
2010/2011 4 Sportovní klub Prostějov C 1551 Hradský Aleš SK ROŠÁDA Prostějov C 1300 1
2010/2011 2 Sportovní klub Prostějov C 1551 Ošťádal Josef TJ Sokol Přemyslovice C 1507 0
2010/2011 1 Sportovní klub Prostějov C 1551 Brothánek Petr SK Junior Prostějov 1
2010/2011 11 SK Prostějov B 1551 Křížan Michal Sigmia Olomouc A 1365 ½
2010/2011 9 SK Prostějov B 1551 Mikšík Vlastimil TJ Sokol Hranice 1000 0
2009/2010 9 SK Prostějov B 1637 Gorba Matěj SK ROŠÁDA Prostějov B 1567 ½
2009/2010 8 SK Prostějov B 1637 Jahn František Garde Calcio Olomouc B 1735 0
2009/2010 7 SK Prostějov B 1637 Šťastný Petr Spartak Přerov B 1470 0
2009/2010 6 SK Prostějov B 1637 Fréhar Jan TJ Sokol Konice 1539 0
2009/2010 5 SK Prostějov B 1637 Sedlák Emil SK Přerov 1674 ½
2009/2010 4 SK Prostějov B 1637 Vozák Lukáš TJ Sokol Skalička B 1524 ½
2009/2010 3 SK Prostějov B 1637 Vašek Rostislav ŠK Sigmia senior klub Olomouc B 1712 ½
2009/2010 2 SK Prostějov B 1637 Böhm Vilém TJ Sokol Přemyslovice B 1821 0
2008/2009 4 VOKD Poruba "D" 1594 Čáp Šimon VOKD Poruba "E" 1386 0
2008/2009 2 VOKD Poruba "D" 1594 Šumbera Antonín TJ Mariánské Hory "A" 1656 0
2007/2008 5 Sportovní klub Prostějov C 1640 Michl Vladimír Agentura GARDE Calcio Olomouc B 1381 1
2007/2008 2 Sportovní klub Prostějov C 1640 Kočí Josef AŠK DA Olomouc B 1474 0
2007/2008 1 Sportovní klub Prostějov C 1640 Malinovský Leo ŠK Sigmia Senior klub Olomouc B 1739 ½
2007/2008 8 VOKD Poruba "F" 1640 Labor Pavel TJ Mariánské Hory "B" 1613 1
2007/2008 6 VOKD Poruba "F" 1640 Nedvídek Jiří ŠK Sokol Polanka nad Odrou 1586 1
2007/2008 5 VOKD Poruba "F" 1640 Halámka Václav Slovan Ostrava "B" 1728 ½
2007/2008 4 VOKD Poruba "F" 1640 Sklenář Josef ŠK Svinov "C" 1592 1
2007/2008 3 VOKD Poruba "F" 1640 Marvan Zdeněk Dynamo DP Ostrava "C" 1656 ½
2007/2008 1 VOKD Poruba "F" 1640 Vranka Michal Slavoj Poruba "C" 1318 ½
2006/2007 9 VOKD Poruba "E" 1630 Siemko Richard Mittal Ostrava "F" 1642 ½
2006/2007 7 VOKD Poruba "E" 1630 Fousková Jana Dynamo DPO "D" 1559 1
2006/2007 5 VOKD Poruba "E" 1630 Koki Jan TJ Mariánské Hory "A" 1437 ½
2006/2007 4 VOKD Poruba "E" 1630 Kotala Tomáš Sokol Polanka "A" 1408 1
2006/2007 3 VOKD Poruba "E" 1630 Lampart Emil ŠK Šenov "D" 1666 1
2006/2007 2 VOKD Poruba "E" 1630 Vaněk Antonín Dynamo DPO "C" 1796 ½
2006/2007 1 VOKD Poruba "E" 1630 Beniš Václav ŠK Svinov "C" 1459 1
2005/2006 4 Viktoria Bohumín B 1709 Fukala Martin Baník Havířov E 1250 1
2004/2005 11 Vikt.Bohumín B 1618 Izakovič Petr Baník Havířov D 1753 0
2004/2005 9 Vikt.Bohumín B 1618 Kawulok Marek Slavoj Český Těšín 0
2004/2005 8 Vikt.Bohumín B 1618 Hanzel Zdislav SK Stonava B ½
2004/2005 7 Vikt.Bohumín B 1618 Nekvapil Jaroslav Slavie Havířov B 1814 0
2004/2005 4 Vikt.Bohumín B 1618 Rucki Jiří Sokol Chotěbuz 1
2003/2004 8 Viktorie Bohumín B 1681 Protivínský Jiří Baník Havířov D 0
2003/2004 4 Viktorie Bohumín B 1681 Papuga Zdeněk Sokol Těrlicko 1686 ½
2003/2004 1 Viktorie Bohumín B Langner Ladislav Slavia Havířov B ½