Hráč Miča Marek

Miča Marek

User Pic
Jméno: Miča Marek
Oddíl: Beskydská šachová škola z.s.
Výkonnostní třída / Titul: CM
Elo národní: 2148
Elo mezinárodní: 2195
ID: 38615
FIDE ID: 382884
Rok narození: 2004
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2195 2148 Zabystrzan Pavel SK Slavia Orlová 2242 2227 1
2019/2020 1 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2158 2148 Horák Jan Panda Rychnov n. K. 2088 2057 1
2019/2020 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2195 2148 Šrámek Vojtěch SK Slavia Orlová "B" 2174 2206 0
2019/2020 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2158 2148 Bureš Martin TJ Ostrava "B" 2117 2134 1
2019/2020 4 Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2158 2148 Stoček Martin 2222 ŠK Polabiny B 1726 1732 1
2019/2020 3 Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2158 2148 Buločkin Martin 2222 ŠK Polabiny A 2104 2177 ½
2019/2020 2 Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2158 2148 Dudek Vojtěch TJ Spartak Vlašim 1943 1990 ½
2019/2020 1 Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2158 2148 Ret Adam Josef ŠK AD Jičín 2047 1982 1
2018/2019 7 BŠŠ Frýdek-Místek A 2139 2158 Špreňar Petr ŠK AD Jičín 2158 2254 ½
2018/2019 6 BŠŠ Frýdek-Místek A 2139 2158 Miesbauer Jan Šachklub Sokol Klatovy 2402 2348 0
2018/2019 5 BŠŠ Frýdek-Místek A 2139 2158 Chwistek Karel Klub šachistů Říčany 1925 2065 2043 1
2018/2019 4 BŠŠ Frýdek-Místek A 2139 2158 Haase Pavel ŠK PORG Praha 2129 2136 ½
2018/2019 3 BŠŠ Frýdek-Místek A 2212 2158 Skalský Alexandr ŠK Staré Město 2066 2108 0
2018/2019 2 BŠŠ Frýdek-Místek A 2082 2135 Voříšek Jakub TJ Spartak Vlašim 2084 2088 0
2018/2019 1 BŠŠ Frýdek-Místek A 2164 2135 Říha Vojtěch 2222 ŠK Polabiny 2174 2186 0
2018/2019 11 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2139 2158 Sikora Jan TŽ Třinec 2171 2173 ½
2018/2019 9 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2240 2158 Novotný Josef Panda Rychnov n. K. 2006 2024 0
2018/2019 8 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2248 2158 Žigo Viktor ŠK Gordic 2262 2250 0
2018/2019 7 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2248 2158 Vraj Karel Šachy Hošťálková 1967 1957 1
2018/2019 5 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2212 2158 Hladík Oto TJ Ostrava 2142 2147 ½
2018/2019 4 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2082 2135 Švancara Petr TJ Tatran Litovel 2171 2124 1
2018/2019 3 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2087 2135 Kapusta Petr Slavia Kroměříž 2238 2217 0
2018/2019 2 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2087 2135 Jiroušek Jan 2222 ŠK Polabiny "C" 1815 1885 1
2018/2019 1 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2164 2135 Šrámek Vojtěch SK Slavia Orlová 2169 2031 0
2018/2019 11 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2240 2158 Michenka Jozef Labortech Ostrava "B" 2281 2234 0
2018/2019 10 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2240 2158 Czerw Dawid ŠK Karviná 2254 0 0
2018/2019 9 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2248 2158 Bulava Petr Baník Havířov 2037 2032 1
2018/2019 8 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2248 2158 Židek Václav Slavoj Poruba "C" 2178 2168 ½
2018/2019 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2212 2158 Wiewiora Eneasz TJ Slovan Havířov 2324 0 ½
2018/2019 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2212 2158 Kuboš Rostislav SK Slavia Orlová "B" 2172 2163 ½
2018/2019 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2082 2135 Vysoglad Petr TJ Sokol Dobrá 2040 2023 ½
2018/2019 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2087 2135 Veselý Libor Slavoj Poruba "B" 2209 2207 1
2018/2019 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2087 2135 Sikorová Olga TŽ Třinec "B" 2283 2258 0
2018/2019 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2164 2135 Vaněk Ladislav Sokol Vrbno pod P. 2248 2223 ½
2018/2019 7 BŠŠ Frýdek-Místek A 2212 2158 Šrámek Vojtěch SK Slavia Orlová 2185 2208 0
2018/2019 6 BŠŠ Frýdek-Místek A 2212 2158 Demko Robert Interchess Frýdek-Místek 1946 1925 ½
2018/2019 5 BŠŠ Frýdek-Místek A 2082 2135 Židek Daniel BŠŠ Frýdek-Místek B 1771 1745 1
2018/2019 4 BŠŠ Frýdek-Místek A 2164 2135 Skalský Alexandr ŠK Staré Město 2240 2197 0
2018/2019 3 BŠŠ Frýdek-Místek A 2164 2135 Švanda Ondřej TJ Štefanydes Polička 2155 2227 ½
2018/2019 2 BŠŠ Frýdek-Místek A 2164 2135 Voříšek Jakub TJ Spartak Vlašim 2056 2088 0
2018/2019 1 BŠŠ Frýdek-Místek A 2164 2135 Říha Vojtěch 2222 ŠK Polabiny 2174 2186 0
2017/2018 11 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2036 1935 Mitura Václav Slavoj Český Těšín 2185 2152 1
2017/2018 9 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1957 1935 Stachoň Martin Slavia Kroměříž 2156 2176 1
2017/2018 7 BŠŠ Frýdek-Místek 2036 1935 Viták Jiří Desko Liberec 2009 1951 ½
2017/2018 6 BŠŠ Frýdek-Místek 2036 1935 Pařízek Vojtěch TJ Kobylisy 2092 2053 1
2017/2018 5 BŠŠ Frýdek-Místek 2036 1935 Staněk Ondřej TJ Bohemians Praha 1876 1900 ½
2017/2018 4 BŠŠ Frýdek-Místek 2036 1935 Hurdzan Tomáš Šachklub Sokol Klatovy 2209 2180 1
2017/2018 3 BŠŠ Frýdek-Místek 1997 1935 Havelka Ondřej Interchess Frýdek-Místek 2088 2084 0
2017/2018 2 BŠŠ Frýdek-Místek 1957 1935 Šolc Filip Spartak Vlašim 2038 2008 0
2017/2018 1 BŠŠ Frýdek-Místek 1913 1925 Černý David 2222 ŠK Polabiny 2113 2118 0
2017/2018 4 BŠŠ Frýdek-Místek 1957 1935 Bok Zdeněk Sokol Brušperk A 1616 1599 1
2017/2018 1 BŠŠ Frýdek-Místek 1913 1925 Oczko Zdeněk Baník Havířov C 1596 1663 1
2017/2018 7 BŠŠ Frýdek-Místek 1997 1935 Skalský Alexandr ŠK Staré Město 2046 2029 0
2017/2018 6 BŠŠ Frýdek-Místek 1997 1935 Havelka Ondřej Interchess Frýdek-Místek 2088 2084 0
2017/2018 5 BŠŠ Frýdek-Místek 1957 1935 Šrámek Vojtěch SK Slavia Orlová 2146 2112 0
2017/2018 4 BŠŠ Frýdek-Místek 1913 1925 Pavlík Vladimír ŠK Kuřim 1687 1816 1
2017/2018 3 BŠŠ Frýdek-Místek 1913 1925 Šolc Filip Spartak Vlašim 1999 1990 0
2017/2018 2 BŠŠ Frýdek-Místek 1913 1925 Černý David 2222 ŠK Polabiny 2113 2118 0
2017/2018 1 BŠŠ Frýdek-Místek 1913 1925 Sajdl Jan ŠK AD Jičín 1688 1703 1
2017/2018 11 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1686 1724 Valíčková Martina TŽ Třinec "B" 1979 1993 ½
2017/2018 9 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1686 1724 Válek Milan TJ Sokol Dobrá „A“ 2017 1965 ½
2017/2018 8 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1686 1724 Tomaszewski Kacper SK Slavia Orlová "A" ½
2017/2018 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1686 1724 Zimniok Lubomír Šachový klub Karviná 2087 2114 0
2017/2018 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1686 1724 Zapletal Jiří AŠK DA Olomouc "A" 2068 2056 0
2017/2018 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1686 1724 Máj Svatopluk TJ Sokol Vrbno p/P 1918 1909 1
2016/2017 11 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1686 1724 Suchánek Kryštof ŠK Zlín 1672 1681 ½
2016/2017 10 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1686 1724 Bierská Adéla ŠK Zbrojovka Vsetín 1588 1653 1
2016/2017 9 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1686 1724 Piskovský Tomáš SK Prostějov 1677 1677 1
2016/2017 8 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1686 1724 Macháček Lukáš ŠK Staré Město "B" 1567 1605 ½
2016/2017 7 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1686 1724 Pilch David SK Slavia Orlová "B" 1656 1713 1
2016/2017 6 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1686 1724 Kopcová Ludmila OŠŠ TJ Ostrava 1783 1758 1
2016/2017 5 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1686 1724 Očko Dominik Interchess Frýdek-Místek 1610 1580 ½
2016/2017 4 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1686 1724 Paseka Matyáš BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1274 1
2016/2017 3 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1686 1724 Gřes Michal BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1395 1302 1
2016/2017 2 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1686 1724 Volák Šimon ŠK Lokomotiva Brno "B" 1622 1298 1
2016/2017 1 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1686 1724 Glozar Petr ŠK Duras BVK Brno 1671 1717 1
2015/2016 10 Beskydská šachová škola "F" 1686 1724 Čubok Zdeněk TJ Dobratice "A" 1868 1867 ½
2015/2016 9 Beskydská šachová škola "F" 1686 1724 Smilowski Adam TŽ Třinec "D" 1000 1
2015/2016 7 Beskydská šachová škola "F" 1686 1724 Žižka Radim Sokol Dobrá "C" 1683 1691 ½
2015/2016 2 Beskydská šachová škola "F" 1686 1724 Rucki TomᚠTJ Dobratice "B" 1840 1
2015/2016 7 BŠŠ Frýdek-Místek 1686 1724 Demková Ester SK Slavia Orlová B 1254 1273 1
2015/2016 6 BŠŠ Frýdek-Místek 1686 1724 Neumann Filip SK Slavia Orlová A 1772 1683 1
2015/2016 5 BŠŠ Frýdek-Místek 1686 1724 Ambrožová Lucie ŠK Staré Město 1815 1902 ½
2015/2016 4 BŠŠ Frýdek-Místek 1686 1724 Žejdlík Erik 2222 ŠK Polabiny B 1482 1511 ½
2015/2016 2 BŠŠ Frýdek-Místek 1686 1724 Vavřínková Eliška ŠK Lokomotiva Brno 1739 1732 0
2015/2016 1 BŠŠ Frýdek-Místek 1686 1724 Barák David ŠK Duras BVK-Královo Pole 1658 1595 1
2015/2016 5 BŠŠ Frýdek-Místek 1686 1724 Helebrand František TJ Spartak Vlašim 1851 1856 0
2015/2016 4 BŠŠ Frýdek-Místek 1686 1724 Švanda Adam TJ Štefanydes Polička 1553 1532 ½
2015/2016 3 BŠŠ Frýdek-Místek 1686 1724 Neumann Filip SK Slavia Orlová A 1772 1683 1
2015/2016 1 BŠŠ Frýdek-Místek 1686 1724 Ambrožová Lucie ŠK Staré Město 1815 1902 ½
2014/2015 10 Beskydská šachová škola "F" 1506 1582 Szotkowski David TJ Bystřice 1435 1532 1
2014/2015 4 Beskydská šachová škola "F" 1506 1582 Bazgier Adam TJ Sokol Mosty u J. "B" 1000 0
2014/2015 11 Beskydská šachová škola FM B 1506 1582 Kocí Tomáš ŠK Lokomotiva Brno "C" 1375 1414 ½
2014/2015 10 Beskydská šachová škola FM B 1506 1582 Hrabal Matěj A64 Grygov 1391 1498 1
2014/2015 5 Beskydská šachová škola FM B 1506 1582 Jedková Barbora Slavia Kroměříž 1000 1
2014/2015 4 Beskydská šachová škola FM B 1506 1582 Jordová Zdeňka Sokol Postoupky 1089 1