Hráč Sedláček Jiří

Sedláček Jiří

User Pic
Jméno: Sedláček Jiří
Oddíl: Beskydská šachová škola z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1859
Elo mezinárodní: 1866
ID: 26127
FIDE ID: 356379
Rok narození: 1962
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 BSŠ Frýdek Místek D 1851 1834 Holeksa Miloš Baník Havířov B 1910 1920 ½
2018/2019 9 BSŠ Frýdek Místek D 1847 1834 Kriebel Rudolf ŠK TJ Dolní Benešov A 1788 1804 0
2018/2019 7 BSŠ Frýdek Místek D 1842 1834 Fialka Adam SK Slavia Orlová C 1871 1867 ½
2018/2019 6 BSŠ Frýdek Místek D 1833 1834 Kaňok Jan TJ Ostrava C 1881 1915 ½
2018/2019 5 BSŠ Frýdek Místek D 1833 1834 Pazdziora Tadeusz SK Stonava 1737 1760 1
2018/2019 4 BSŠ Frýdek Místek D 1823 1829 Smělý Pavel Tatra Kopřivnice A 1918 1849 ½
2018/2019 1 BSŠ Frýdek Místek D 1823 1829 Mucha Břetislav ŠK Bruntál 1764 1782 ½
2018/2019 8 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1842 1834 Soural Jiří TJ Sokol Dobrá "B" 1634 1641 1
2018/2019 5 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1823 1829 Maroszczyk Wieslaw TJ Vendryně 1820 1840 ½
2018/2019 4 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1823 1829 Pilch Jan Baník Havířov "C" 1711 1769 1
2018/2019 2 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1821 1829 Kawulok Aleš TJ Mosty u Jablunkova 1365 1441 1
2018/2019 11 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1847 1834 Chliapas Nikos Labortech Ostrava "B" 1975 1952 1
2018/2019 10 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1847 1834 Zimniok Lubomír ŠK Karviná 2049 2014 1
2017/2018 11 BŠŠ Frýdek-Místek 1825 1816 Pawlowski Roman Inter Petrovice 1746 1756 ½
2017/2018 10 BŠŠ Frýdek-Místek 1818 1816 Melzer Petr TJ Slovan Havířov B 1697 1681 1
2017/2018 9 BŠŠ Frýdek-Místek 1812 1816 Semančík David Rychvaldský spolek šachový 1945 B 1800 1832 ½
2017/2018 8 BŠŠ Frýdek-Místek 1812 1816 Barteček Ladislav Rychvaldský spolek šachový 1945 A 1681 1737 1
2017/2018 7 BŠŠ Frýdek-Místek 1806 1816 Warmuž Jiří Viktorie Bohumín 1669 1703 1
2017/2018 3 BŠŠ Frýdek-Místek 1818 1816 Kantor Pavel TJ Mosty u Jablunkova 1833 1829 0
2017/2018 1 BŠŠ Frýdek-Místek 1817 1825 Pilch Jan Baník Havířov C 1734 1789 ½
2017/2018 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1823 1825 Ovesný Radim TJ Slovan Havířov "A" 1974 2005 ½
2017/2018 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1823 1825 Vrba Svatopluk TJ Sokol Vrbno p/P 1681 1805 ½
2015/2016 9 TJ Dobratice "A" 1823 1825 Tvrdý Petr Sokol Dobrá "B" 1853 1884 ½
2015/2016 8 TJ Dobratice "A" 1823 1825 Szwarc Marek TŽ Třinec "D" 1000 1
2015/2016 6 TJ Dobratice "A" 1823 1825 Piskoř Ladislav Sokol Dobrá "C" 1445 1
2015/2016 5 TJ Dobratice "A" 1823 1825 Kluz Michal TJ BystĹ™ice 1720 1720 ½
2015/2016 4 TJ Dobratice "A" 1823 1825 Chwastek Otto TJ VendrynÄ› "B" 1838 1816 1
2015/2016 2 TJ Dobratice "A" 1823 1825 Kočí Tomáš Ĺ O TJ Sokol Mosty u Jabl. "B" 1682 1702 0
2015/2016 1 TJ Dobratice "A" 1823 1825 Gongol Ondřej TJ Dobratice "B" 1000 1
2015/2016 11 Beskydská šachová škola F-M "D" 1823 1825 Canibal Jaromír ŠK Karviná "B" 1780 1760 ½
2015/2016 10 Beskydská šachová škola F-M "D" 1823 1825 Grepl Lukáš Sokol Brušperk "A" 1786 1846 ½
2015/2016 9 Beskydská šachová škola F-M "D" 1823 1825 Sikorová Alena TŽ Třinec "C" 1864 ½
2015/2016 8 Beskydská šachová škola F-M "D" 1823 1825 Dworok Mieczyslaw SK Stonava 1677 1785 1
2015/2016 7 Beskydská šachová škola F-M "D" 1823 1825 Čubok Zdeněk TJ Vendryně 1868 1867 ½
2015/2016 5 Beskydská šachová škola F-M "D" 1823 1825 Warmuž Jiří TJ Viktorie Bohumín "B" 1748 1646 ½
2015/2016 4 Beskydská šachová škola F-M "D" 1823 1825 Stoklas Roman Inter Petrovice "A" 1619 1
2015/2016 1 Beskydská šachová škola F-M "D" 1823 1825 Nezval Filip TJ Slovan Havířov "C" 1126 1178 1
2014/2015 11 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1824 1838 Nekvapil Jaroslav TJ Slovan Havířov "B" 1710 ½
2014/2015 9 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1824 1838 Szmek Milan TJ Viktorie Bohumín "A" 1847 1820 0
2014/2015 8 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1824 1838 Stoklas Roman Inter Petrovice "A" 1642 1
2014/2015 7 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1824 1838 Barcuch Radek OS Rychvald "A" 1834 0
2014/2015 6 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1824 1838 Ochmyt Jakub SK Slavia Orlová "D" 1569 1585 ½
2014/2015 4 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1824 1838 Novák Bohdan Sokol Brušperk 1900 1853 0
2014/2015 3 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1824 1838 Drbůl Pavel Baník Havířov "C" 1933 1926 ½
2014/2015 2 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1824 1838 Firla Stanislav SK Stonava 1970 1976 ½
2014/2015 1 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1824 1838 Surma Martin BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1870 1887 1
2014/2015 10 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1824 1838 Dušek Libor Baník Havířov "B" 1827 1873 0
2014/2015 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1824 1838 Kořínek Jaroslav TJ Mariánské Hory "A" 1769 1790 1
2013/2014 10 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1790 1835 Pawlowski Roman Inter Petrovice "A" 1751 1810 1
2013/2014 9 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1790 1835 Cyroň Karel OS Rychvald "A" 1792 1740 1
2013/2014 8 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1790 1835 Bartoszová Jitka TŽ Třinec "C" 1920 0
2013/2014 7 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1790 1835 Chwastek Otto TJ Vendryně 1883 1846 ½
2013/2014 6 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1790 1835 Pilch David SK Slavia Orlová "D" 1628 1783 1
2013/2014 5 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1790 1835 Polák Radim TJ Viktorie Bohumín "A" 1871 1874 ½
2013/2014 4 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1790 1835 Knopp René SK Stonava 1877 1897 0
2013/2014 2 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1790 1835 Drbůl Pavel TJ Baník Havířov "C" 1918 1911 ½
2013/2014 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1790 1835 Vitásek Jan ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 1972 1935 0
2013/2014 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1790 1835 Dostál Petr Slavoj Poruba "B" 1865 1863 ½
2012/2013 11 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1821 Bok Tomáš TJ Sokol Dobrá "B" 1879 1868 ½
2012/2013 10 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1821 Szotkowski Jan TJ Bystřice n.O. 1706 1
2012/2013 9 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1821 Kočí Tomáš TJ Mosty u Jablunkova "B" 1697 1649 ½
2012/2013 8 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1821 Blecha Josef Sokol Brušperk 1905 1894 0
2012/2013 6 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1821 Piskoř Ladislav TJ Sokol Dobrá "C" 1420 ½
2012/2013 5 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1821 Čubok Miroslav TJ Dobratice "B" 1922 1859 1
2012/2013 4 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1821 Schoupal Edvard TŽ Třinec "D" 1987 1870 ½
2012/2013 3 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1821 Polach Zdeněk TJ Sokol Skalice 1842 ½
2012/2013 2 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1821 Martínek Antonín TJ Dobratice "A" 1692 1
2012/2013 11 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1821 Zimniok Zdeněk ŠK Karviná "B" 1957 1835 ½
2012/2013 10 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1821 Majerčík Jaroslav TJ Viktorie Bohumín "A" 1734 1874 ½
2012/2013 9 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1821 Pilch Jan TJ Baník Havířov "C" 1853 ½
2012/2013 8 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1821 Havlík Vlastimil OS Rychvald "A" 1799 1830 1
2012/2013 7 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1821 Nowak Radek SK Stonava 1836 ½
2012/2013 6 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1821 Pavlíček Tomáš TJ Slovan Havířov "B" 1675 1801 0
2012/2013 5 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1821 Malyrz Ladislav Slavoj Český Těšín 2007 2035 0
2012/2013 4 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1821 Chwastek Otto TJ Vendryně 1900 1830 1
2012/2013 3 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1821 Plchut Jan Inter Petrovice "A" 1838 1
2011/2012 10 Beskydská šachová škola „E“ 1818 Heczko Marian TJ Vendryně „B“ 1000 1
2011/2012 9 Beskydská šachová škola „E“ 1818 Hudziec Bronislav SK Bystřice n. Olší 1780 1
2011/2012 8 Beskydská šachová škola „E“ 1818 Švejkovský Ladislav Sokol Mosty u Jablunkova „B“ 1612 1
2011/2012 7 Beskydská šachová škola „E“ 1818 Nogol Jiří TJ Sokol Skalice 1704 ½
2011/2012 6 Beskydská šachová škola „E“ 1818 Čubok Zdeněk TJ Dobratice „A“ 1901 1870 0
2011/2012 5 Beskydská šachová škola „E“ 1818 Čubok Miroslav TJ Dobratice „B“ 1922 1873 1
2011/2012 4 Beskydská šachová škola „E“ 1818 Novák Bohdan TJ Sokol Fryčovice 1899 1869 ½
2011/2012 3 Beskydská šachová škola „E“ 1818 Lavrišin Jan Sokol Brušperk 1657 ½
2011/2012 11 BŠŠ Frýdek-Místek "C 1818 Broda Michal ŠK Karviná "B" 1807 1850 ½
2011/2012 10 BŠŠ Frýdek-Místek "C 1818 Vlašic Luděk SK Stonava 1774 ½
2011/2012 9 BŠŠ Frýdek-Místek "C 1818 Chromík Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1803 1821 0
2011/2012 8 BŠŠ Frýdek-Místek "C 1818 Brezík Petr OS Rychvald "A" 1834 1
2011/2012 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C 1818 Warmuž Jiří TJ Viktorie Bohumín "A" 1634 1
2011/2012 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C 1818 Wertheim Adolf TJ Slovan Havířov "B 1705 ½
2011/2012 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C 1818 Walica Roman TJ Vendryně 1661 1674 0
2011/2012 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C 1818 Pawlowski Roman Inter Petrovice "A" 1792 1792 1
2011/2012 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C 1818 Egert Vlastimil TJ Baník Havířov "C" 1828 ½
2011/2012 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C 1818 Búr Rostislav TŽ Třinec "D" 1000 1
2010/2011 10 TJ Sokol Staříč 1775 Plesník Miroslav TJ Sokol Skalice 1834 ½
2010/2011 9 TJ Sokol Staříč 1775 Prokop Tomáš Sokol Brušperk 1797 ½
2010/2011 8 TJ Sokol Staříč 1775 Soural Jiří TJ Sokol Dobrá „B“ 1641 1
2010/2011 7 TJ Sokol Staříč 1775 Szotkowski Jakub SK Bystřice n. Olší 1941 0
2010/2011 6 TJ Sokol Staříč 1775 Klus Milan TJ Comfort Dobratice 1635 ½
2010/2011 3 TJ Sokol Staříč 1775 Soural Jiří TJ Sokol Dobrá „B“ 1641 1
2010/2011 1 TJ Sokol Staříč 1775 Kacíř Tomáš TJ Comfort Dobratice 1672 1
2010/2011 11 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1775 Luczyk Petr SK Slavia Orlová "C" 1896 ½
2010/2011 10 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1775 Kantor Pavel ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 1769 1
2010/2011 9 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1775 Stařičný Bronislav Inter Petrovice 1793 1
2010/2011 8 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1775 Sikorová Alena TŽ Třinec "E" 1919 ½
2010/2011 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1775 Mrázek Roman Jäkl Karviná "B" 1844 0
2010/2011 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1775 Dworok Mieczyslaw SK Stonava 1815 1
2010/2011 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1775 Omasta Dušan TJ Slovan Havířov "B" 1779 1
2010/2011 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1775 Prokop Tomáš TJ Sokol Fryčovice 1797 ½
2010/2011 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1775 Szmek Milan TJ Viktorie Bohumín "A" 1881 ½
2010/2011 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1775 Adamčík Bohdan OS Rychvald "A" 1816 ½
2009/2010 4 BŠŠ FM B 1767 Doležel Jaromír T.J. Sokol Šumperk 2109 0
2009/2010 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1767 Poljak Michal TJ Comfort Dobratice 1
2009/2010 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1767 Pravec Ladislav TJ Sokol Skalice 1796 ½
2009/2010 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1767 Szotkowski Jan SK Bystřice n. O. 1692 1
2009/2010 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1767 Tvrdý Petr TJ Sokol Dobrá "B" 1801 ½
2009/2010 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1767 Smolík Vítězslav TJ Sokol Dobrá "C" 1
2009/2010 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1767 Folwarczny Marek TŽ Třinec "F" 1000 0
2009/2010 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1767 Konkol Radim Sokol Brušperk 1363 1
2008/2009 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1768 Bok Zdeněk TJ Sokol Dobrá "C" 1472 1
2008/2009 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1768 Szotkowski Bohuslav Mosty u Jablunkova 1850 0
2008/2009 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1768 Žižka Radim TJ Sokol Skalice "A" 1689 ½
2008/2009 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1768 Čubok Miroslav TJ Comfort Dobratice 1662 1
2007/2008 11 BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1774 Blecha Josef Sokol Brušperk 1959 0
2007/2008 10 BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1774 Bujnošek Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek"E" 1820 0
2007/2008 9 BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1774 Kawulok Marek TŽ Třinec"E" 1844 0
2007/2008 8 BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1774 Walach Adam TŽ Třinec"F" 1
2007/2008 7 BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1774 Turek Miroslav TJ Sokol Skalice"A" 1821 1
2007/2008 6 BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1774 Bok Zdeněk TJ Sokol Dobrá"C" 1458 ½
2007/2008 5 BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1774 Macíček Jan ŠS Frýdek-Místek 1941 0
2007/2008 4 BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1774 Kantor Pavel Mosty u Jablunkova 1730 1
2007/2008 3 BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1774 Labaj Jan ŠK Bystřice n.Olší ½
2007/2008 2 BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1774 Alexovič Richard TJ Sokol Skalice"B" 1
2007/2008 1 BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1774 Čubok Miroslav TJ Comfort Dobratice 1658 1
2006/2007 9 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1744 Srba Antonín SK Slavia Orlová "C" 1758 ½
2006/2007 8 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1744 Stoklas Roman Inter Petrovice "A" 1680 1
2006/2007 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1744 Hudák Imrich Slavia Havířov "A" 1888 ½
2006/2007 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1744 Dworok Mieczyslaw ŠK Stonava "B" 1822 ½
2006/2007 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1744 Bystroň Vladislav Baník Havířov "B" 1653 1
2006/2007 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1744 Jabůrek Rostislav OS Rychvald "A" 1728 ½
2006/2007 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1744 Makovička Tadeáš TŽ Třinec "D" 1967 0
2005/2006 1 BŠŠ Frýdek-Místek C 1757 Zeman Jiří Lokomotiva Krnov 1798 0