Hráč Weissmann Lukáš

Weissmann Lukáš

User Pic
Jméno: Weissmann Lukáš
Oddíl: Beskydská šachová škola z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2146
Elo mezinárodní: 2146
ID: 1714
FIDE ID: 315087
Rok narození: 1974
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2146 2141 Frolík Martin TŽ Třinec 2188 2189 ½
2018/2019 6 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2142 2141 Bažant Petr ŠK Staré Město 2244 2235 ½
2018/2019 5 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2142 2141 Břečka Ivan TJ Ostrava 2336 2334 ½
2018/2019 2 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2145 2148 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny "C" 1949 1967 ½
2018/2019 11 BSŠ Frýdek Místek D 2146 2141 Baier Pavel Baník Havířov B 2096 2079 ½
2018/2019 10 BSŠ Frýdek Místek D 2136 2141 Fiřt Stanislav TJ Ostrava B 2204 2176 ½
2018/2019 9 BSŠ Frýdek Místek D 2136 2141 Kriebel Tadeáš ŠK TJ Dolní Benešov A 2507 2466 ½
2018/2019 4 BSŠ Frýdek Místek D 2140 2148 Růžička Petr Tatra Kopřivnice A 2201 2223 ½
2018/2019 1 BSŠ Frýdek Místek D 2151 2148 Kárník Pavel ŠK Bruntál 2295 2281 0
2018/2019 8 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2141 2141 Vícha Marek Slavoj Poruba "C" 1950 1993 ½
2018/2019 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2142 2141 Šrámek Vojtěch SK Slavia Orlová "B" 2185 2208 0
2017/2018 9 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2154 2156 Kapusta Petr Slavia Kroměříž 2139 2111 ½
2017/2018 5 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2160 2156 Brychta David ŠK Gordic 2160 2147 1
2017/2018 2 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2154 2156 Zpěváková Jana ŠK Staré Město 2093 2036 ½
2017/2018 10 TJ Sokol Dobrá „A“ 2144 2125 Zdražil Tomáš AŠK DA Olomouc "A" 2040 2059 ½
2017/2018 8 TJ Sokol Dobrá „A“ 2144 2125 Wiewiora Eneasz TJ Slovan Havířov "A" 2290 0
2017/2018 7 TJ Sokol Dobrá „A“ 2144 2125 Krajina Aleš Labortech Ostrava "B" 2176 2178 0
2017/2018 4 TJ Sokol Dobrá „A“ 2144 2125 Fargač Martin TŽ Třinec "B" 2221 2227 0
2017/2018 3 TJ Sokol Dobrá „A“ 2144 2125 Matějka Pavel ŠK TJ Dolní Benešov "A" 2220 2206 ½
2017/2018 2 TJ Sokol Dobrá „A“ 2144 2125 Malík Jan ŠK Slavoj Poruba "B" 2291 2295 ½
2017/2018 1 TJ Sokol Dobrá „A“ 2144 2125 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová "A" 2234 2226 ½
2016/2017 11 Sokol Dobrá 2144 2125 Janyška Pavel Sokol Vrbno p/P 2162 2132 1
2016/2017 10 Sokol Dobrá 2144 2125 Gemsa Pavel ŠK TJ Dolní Benešov 1915 1896 ½
2016/2017 9 Sokol Dobrá 2144 2125 Olšar Jaroslav Šachový klub Karviná 2227 2205 ½
2016/2017 8 Sokol Dobrá 2144 2125 Jaworski Miroslaw TJ Slovan Havířov 2269 2335 1
2016/2017 7 Sokol Dobrá 2144 2125 Sikora Jan TŽ Třinec "B" 2252 2210 ½
2016/2017 6 Sokol Dobrá 2144 2125 Molnár Jiří TJ ŠK DUE POP Uničov 1882 1893 1
2016/2017 5 Sokol Dobrá 2144 2125 Kawulok Marek Slavoj Český Těšín 2142 2153 ½
2016/2017 4 Sokol Dobrá 2144 2125 Krejčí Jan Tatran Litovel "B" 2134 2146 0
2016/2017 3 Sokol Dobrá 2144 2125 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová 2234 2226 0
2016/2017 2 Sokol Dobrá 2144 2125 Gnida Patrik TJ Sokol Velké Losiny 2064 2119 1
2016/2017 1 Sokol Dobrá 2144 2125 Očkay Tomáš ŠK Slavoj Poruba "B" 2146 2149 ½
2015/2016 11 ŠK Slavoj Poruba "B" 2144 2125 Podlesný Pavel Baník Havířov 2117 2087 1
2015/2016 9 ŠK Slavoj Poruba "B" 2144 2125 Raszka Janusz Slavoj Český Těšín 2140 1
2015/2016 6 ŠK Slavoj Poruba "B" 2144 2125 Žák Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2030 2027 ½
2015/2016 4 ŠK Slavoj Poruba "B" 2144 2125 Pacl Václav TJ Slovan Havířov 2115 2132 0
2015/2016 3 ŠK Slavoj Poruba "B" 2144 2125 Šplíchal Stanislav Labortech Ostrava "B" 2168 2169 ½
2015/2016 2 ŠK Slavoj Poruba "B" 2144 2125 Daněk Libor Sokol Postoupky 2072 2031 ½
2015/2016 1 ŠK Slavoj Poruba "B" 2144 2125 Vránová Zdeňka Slavia Kroměříž "B" 1991 1950 ½
2015/2016 11 Sokol Dobrá 2144 2125 Očkay Tomáš TJ Ostrava "B" 2146 2149 ½
2015/2016 10 Sokol Dobrá 2144 2125 Kaňák Filip BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2004 2013 1
2015/2016 9 Sokol Dobrá 2144 2125 Podlesný Pavel ŠK Šenov "A" 2117 2087 ½
2015/2016 8 Sokol Dobrá 2144 2125 Lizak Jakub ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2126 ½
2015/2016 7 Sokol Dobrá 2144 2125 Koždoň Petr Viktorie Bohumín 1974 1965 1
2015/2016 6 Sokol Dobrá 2144 2125 Dostál Radim Slavoj Poruba "C" 2077 2068 1
2015/2016 5 Sokol Dobrá 2144 2125 Funiok Marcel Baník Havířov "B" 2081 2089 ½
2015/2016 4 Sokol Dobrá 2144 2125 Vaněk Ladislav Sokol Vrbno p/Pradědem 2244 2234 0
2015/2016 3 Sokol Dobrá 2144 2125 Kawulok Marek SK Slavie Orlová "C" 2142 2153 0
2015/2016 2 Sokol Dobrá 2144 2125 Kostka Vít SK Slavia Orlová "B" 2148 2129 ½
2015/2016 1 Sokol Dobrá 2144 2125 Rambousek Jan Slezan Opava "B" 1988 1994 ½
2014/2015 9 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2159 2162 Langner Ladislav Slavoj Český Těšín 2370 2377 ½
2014/2015 8 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2159 2162 Orzechowski Jacek ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2250 2286 ½
2014/2015 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2159 2162 Slavinský Rostislav TJ Nový Jičín "A" 2109 2085 1
2014/2015 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2159 2162 Solný Michal Orel Opava "A" 1971 1968 1
2014/2015 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2159 2162 Banasik Krzysztof Sokol Vrbno p/P 2256 ½
2014/2015 10 Sokol Dobrá 2159 2162 Obrusnik Michal TJ Slovan Havířov 2324 ½
2014/2015 9 Sokol Dobrá 2159 2162 Kuboš Rostislav SK Slavia Orlová "B" 2194 2189 ½
2014/2015 8 Sokol Dobrá 2159 2162 Zatloukal Petr Agentura 64 Grygov "B" 2134 2114 1
2014/2015 7 Sokol Dobrá 2159 2162 Michenka Jozef Baník Havířov 2310 2310 ½
2014/2015 6 Sokol Dobrá 2159 2162 Bosák Jan Zbrojovka Vsetín 2175 2166 ½
2014/2015 5 Sokol Dobrá 2159 2162 Veselý Libor ŠK Slavoj Poruba "B" 2197 2209 0
2014/2015 4 Sokol Dobrá 2159 2162 Hladík Oto TJ Ostrava "A" 2204 2201 0
2014/2015 3 Sokol Dobrá 2159 2162 Orzechowski Jacek Labortech Ostrava "B" 2250 ½
2014/2015 2 Sokol Dobrá 2159 2162 Szczepkowska-Horowska Karina TŽ Třinec "B" 2393 2303 0
2014/2015 1 Sokol Dobrá 2159 2162 Vaněk Ladislav Tatran Litovel "B" 2184 2184 0
2013/2014 10 Sokol Dobrá 2134 2140 Babula Milan TŽ Třinec "B" 2249 2247 ½
2013/2014 9 Sokol Dobrá 2134 2140 Strašil Pavel Agentura Garde Calcio Olomouc 2121 2120 ½
2013/2014 8 Sokol Dobrá 2134 2140 Zedník Josef A64 Galerie Atrax Přerov "B" 2081 2094 ½
2013/2014 7 Sokol Dobrá 2134 2140 Zvardoň Petr TJ Sokol Hošťálkova 2034 2041 1
2013/2014 6 Sokol Dobrá 2134 2140 Kudla Richard TJ VOKD Poruba 2044 2052 ½
2013/2014 5 Sokol Dobrá 2134 2140 Tomeček Jan Baník Havířov "A" 2153 2162 1
2013/2014 4 Sokol Dobrá 2134 2140 Sieber Martin SK Slavia Orlová "B" 2025 2033 0
2013/2014 3 Sokol Dobrá 2134 2140 Hodovský Jiří ŠK Zlín "B" 2129 2111 ½
2013/2014 2 Sokol Dobrá 2134 2140 Valenčík Jozef TJ Slovan Havířov 1975 2009 ½
2013/2014 1 Sokol Dobrá 2134 2140 Kretek Břetislav ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2219 2211 ½
2013/2014 10 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2134 2140 Kawulok Marek SK Slavia Orlová "C" 2088 2118 1
2013/2014 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2134 2140 Byma Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 1983 2039 1
2013/2014 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2134 2140 Potomák Vladimír Slavoj Poruba "B" 2161 2159 ½
2013/2014 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2134 2140 Solný Michal Slezan Opava "B" 2043 2032 1
2013/2014 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2134 2140 Šnyta Zdeněk ŠK TP Hrabyně "A" 2085 2043 ½
2013/2014 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2134 2140 Mroziak Maciej Labortech Ostrava "B" 2199 ½
2013/2014 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2134 2140 Bulawa Marek Baník Havířov "B" 2023 2028 1
2012/2013 11 Sokol Dobrá 2126 2124 Marek Matyáš Labortech Ostrava "B" 1965 1982 1
2012/2013 10 Sokol Dobrá 2126 2124 Frolík Martin TŽ Třinec 2203 2203 ½
2012/2013 9 Sokol Dobrá 2126 2124 Podlesný Pavel Baník Havířov "A" 2068 2073 ½
2012/2013 8 Sokol Dobrá 2126 2124 Pavlásek Boris TJ Město Albrechtice 2135 1
2012/2013 7 Sokol Dobrá 2126 2124 Šplíchal Stanislav TJ Ostrava 2106 2118 ½
2012/2013 6 Sokol Dobrá 2126 2124 Bačák Martin Sokol Postoupky 2103 2087 ½
2012/2013 5 Sokol Dobrá 2126 2124 Šudřich Radek Slavia Kroměříž "B" 2080 2074 1
2012/2013 4 Sokol Dobrá 2126 2124 Václavík Martin TJ VOKD Poruba 2173 2174 ½
2012/2013 3 Sokol Dobrá 2126 2124 Polok Kacper SK Slavia Orlová "B" 2163 1000 0
2012/2013 2 Sokol Dobrá 2126 2124 Kubeczka Aleš TJ Slovan Havířov 2018 2035 1
2012/2013 1 Sokol Dobrá 2126 2124 Hromada Pavel KVS EKODIVIZE Opava 2185 2208 0
2012/2013 11 TJ Mariánské Hory "A" 2126 2124 Veřmiřovský Vlastimil Tatra Kopřivnice "A" 2044 2030 ½
2012/2013 10 TJ Mariánské Hory "A" 2126 2124 Žák Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2068 2056 ½
2012/2013 8 TJ Mariánské Hory "A" 2126 2124 Premus Jan Slezan Opava "B" 2058 2082 ½
2012/2013 6 TJ Mariánské Hory "A" 2126 2124 Kopta Jiří SK Slavia Orlová "C" 1962 1971 ½
2012/2013 5 TJ Mariánské Hory "A" 2126 2124 Zdražil Tomáš ŠK Bruntál "A" 2049 2072 1
2012/2013 4 TJ Mariánské Hory "A" 2126 2124 Kolář Stanislav ŠK Šenov "A" 2140 2142 1
2012/2013 2 TJ Mariánské Hory "A" 2126 2124 Kudla Richard VOKD Poruba "B" 2008 2020 ½
2012/2013 1 TJ Mariánské Hory "A" 2126 2124 Kičmer Petr Baník Havířov "B" 2222 2220 ½
2011/2012 11 TJ Mariánské Hory "A" 2123 2103 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová "B" 2190 2240 ½
2011/2012 10 TJ Mariánské Hory "A" 2123 2103 Kudla Richard VOKD Poruba "B" 1974 1986 0
2011/2012 9 TJ Mariánské Hory "A" 2123 2103 Borovička Bohumil TJ Mořkov "A" 1997 2012 1
2011/2012 8 TJ Mariánské Hory "A" 2123 2103 Malinovský Petr TJ Město Albrechtice 1998 2027 1
2011/2012 7 TJ Mariánské Hory "A" 2123 2103 Samiec Pavel ŠO TJ Mosty u Jablunkova "A" 1821 1968 1
2011/2012 6 TJ Mariánské Hory "A" 2123 2103 Fargač Martin TŽ Třinec "C" 2099 2081 0
2011/2012 5 TJ Mariánské Hory "A" 2123 2103 Pohludka Ondřej ŠK Šenov 2118 2067 ½
2011/2012 3 TJ Mariánské Hory "A" 2123 2103 Kocur Valter MSA Dolní Benešov "B" 2105 2082 1
2011/2012 2 TJ Mariánské Hory "A" 2123 2103 Stalmach Kamil Orel Opava "A" 2074 2046 ½
2011/2012 1 TJ Mariánské Hory "A" 2123 2103 Hladík Oto Mittal Ostrava "B" 2189 2206 ½
2011/2012 11 Sokol Dobrá 2123 2103 Fargač Martin TŽ Třinec 2099 2081 0
2011/2012 10 Sokol Dobrá 2123 2103 Mrva Marek Mittal Ostrava 2211 2212 ½
2011/2012 9 Sokol Dobrá 2123 2103 Žák Pavel MSA Dolní Benešov 2074 2061 ½
2011/2012 8 Sokol Dobrá 2123 2103 Neoral Antonín Garde Calcio Olomouc 2150 2153 ½
2011/2012 7 Sokol Dobrá 2123 2103 Trombík Karel Baník Havířov A 2002 1959 ½
2011/2012 6 Sokol Dobrá 2123 2103 Kubeczka Aleš TJ Slovan Havířov 1975 2025 ½
2011/2012 5 Sokol Dobrá 2123 2103 Socha Jaromír Tatra Kopřivnice 2010 2016 ½
2011/2012 4 Sokol Dobrá 2123 2103 Olšarová Karolína KVS EKODIVIZE Opava 2176 2280 0
2011/2012 3 Sokol Dobrá 2123 2103 Kočiščák Jiří BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2318 2320 1
2011/2012 2 Sokol Dobrá 2123 2103 Sekáč Martin Baník Havířov B 2087 2062 0
2011/2012 1 Sokol Dobrá 2123 2103 Očkay Tomáš TJ VOKD Poruba 2177 2172 1
2010/2011 11 TJ Mariánské Hory "A" 2125 Žák Pavel MSA Dolní Benešov "B" 2063 ½
2010/2011 9 TJ Mariánské Hory "A" 2125 Foltyn Lukasz SK Slavia Orlová "B" 1
2010/2011 8 TJ Mariánské Hory "A" 2125 Šamu Pavel Mittal Ostrava "C" 1957 1
2010/2011 7 TJ Mariánské Hory "A" 2125 Káňa Pavel Tatra Kopřivnice "A" 2071 ½
2010/2011 5 TJ Mariánské Hory "A" 2125 Premus Jan Slezan Opava "B" 2045 1
2010/2011 4 TJ Mariánské Hory "A" 2125 Hóta Petr TŽ Třinec "D" 2007 1
2010/2011 3 TJ Mariánské Hory "A" 2125 Malinovský Petr Slavoj Bruntál "A" 2031 1
2010/2011 2 TJ Mariánské Hory "A" 2125 Čempel Jaroslav Baník Havířov "B" 2271 1
2010/2011 1 TJ Mariánské Hory "A" 2125 Pavera Vít Orel Opava "A" 1975 0
2010/2011 11 Sokol Dobrá 2125 Navrátil Jiří TJ UNEX ŠK Uničov 1951 1
2010/2011 10 Sokol Dobrá 2125 Kičmer Petr Baník Havířov 2226 ½
2010/2011 9 Sokol Dobrá 2125 Miturová Magdaléna BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2134 ½
2010/2011 8 Sokol Dobrá 2125 Macíček Jakub ŠK Šenov 2199 0
2010/2011 7 Sokol Dobrá 2125 Zwardoň Vojtěch Mittal Ostrava 2213 ½
2010/2011 6 Sokol Dobrá 2125 Sohr Vladimír T.J. Sokol Šumperk 2102 1
2010/2011 5 Sokol Dobrá 2125 Pilch Roman TŽ Třinec 2101 0
2010/2011 4 Sokol Dobrá 2125 Orzechowski Jacek MSA Dolní Benešov 2286 0
2010/2011 3 Sokol Dobrá 2125 Veselý Libor TJ VOKD Poruba 2220 ½
2010/2011 2 Sokol Dobrá 2125 Pacl Václav Labortech Ostrava 2268 0
2010/2011 1 Sokol Dobrá 2125 Břečka Ivan KVS EKODIVIZE Opava 2360 ½
2009/2010 11 Sokol Dobrá 2138 Sohr Vladimír T.J. Sokol Šumperk 2137 1
2009/2010 10 Sokol Dobrá 2138 Olšarová Karolína TJ Mittal B 2165 0
2009/2010 9 Sokol Dobrá 2138 Konštacký Matěj TJ Mořkov 2117 ½
2009/2010 8 Sokol Dobrá 2138 Malík Jan TJ VOKD Poruba 2261 0
2009/2010 7 Sokol Dobrá 2138 Štukner Šimon BŠŠ FM B 2170 ½
2009/2010 6 Sokol Dobrá 2138 Orzechowski Jacek ŠK MSA Dolní Benešov A 2286 ½
2009/2010 5 Sokol Dobrá 2138 Búran Robert Slavoj Bruntál 2077 ½
2009/2010 4 Sokol Dobrá 2138 Sluka Radek A64 PROCLIENT Grygov B 2278 1
2009/2010 3 Sokol Dobrá 2138 Pilch Roman TŽ Třinec C 2170 1
2009/2010 2 Sokol Dobrá 2138 Parák Dominik Zbrojovka Vsetín 2179 ½
2009/2010 1 Sokol Dobrá 2138 Mohyla Tomáš Baník Havířov 2142 ½
2009/2010 10 TJ Mariánské Hory A 2138 Byma Pavel MSA Dolní Benešov C 1997 ½
2009/2010 9 TJ Mariánské Hory A 2138 Kozák Pavel MSA Dolní Benešov B 2042 ½
2009/2010 8 TJ Mariánské Hory A 2138 Židek Václav Slezan Opava B 2048 ½
2009/2010 6 TJ Mariánské Hory A 2138 Mitura Karel TŽ Třinec D 2017 ½
2009/2010 5 TJ Mariánské Hory A 2138 Dudys Jakub SK Slavia Orlová B 2128 0
2009/2010 4 TJ Mariánské Hory A 2138 Oborný Lubor Slavoj Poruba B 2005 ½
2009/2010 3 TJ Mariánské Hory A 2138 Bražina David Mittal Ostrava C 1936 ½
2009/2010 2 TJ Mariánské Hory A 2138 Drastich Tomáš Slavia Havířov 2077 ½
2009/2010 1 TJ Mariánské Hory A 2138 Káňa Zdeněk ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2162 ½
2008/2009 11 Sokol Dobrá 2146 Benčo Pavel BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2162 ½
2008/2009 10 Sokol Dobrá 2146 Kubín Petr Chessmont Rožnov p.Radhoštěm 2076 ½
2008/2009 9 Sokol Dobrá 2146 Čempel Jaroslav TJ Mittal Ostrava "B" 2298 ½
2008/2009 8 Sokol Dobrá 2146 Straděj Vlastimil Zbrojovka Vsetín 2117 1
2008/2009 7 Sokol Dobrá 2146 Roubalík Jakub ŠK Zlín "C" 2216 0
2008/2009 6 Sokol Dobrá 2146 Kičmer Petr Baník Havířov 2210 1
2008/2009 5 Sokol Dobrá 2146 Trombík Karel SK Slavia Orlová "B" 2143 ½
2008/2009 4 Sokol Dobrá 2146 Adámek Jiří TJ VOKD Poruba 2221 ½
2008/2009 3 Sokol Dobrá 2146 Fiřt Stanislav ŠK Labortech Ostrava "B" 2314 ½
2008/2009 2 Sokol Dobrá 2146 Vaněk Ladislav Slavoj Bruntál 2121 0
2008/2009 1 Sokol Dobrá 2146 Zelenka Milan TJ Mořkov 2150 1
2006/2007 11 Sokol Dobrá "A" 2120 Kozák Pavel MSA Dolní Benešov "A" 2110 1
2006/2007 10 Sokol Dobrá "A" 2120 Janyška Pavel Slezan Opava "A" 2105 1
2006/2007 9 Sokol Dobrá "A" 2120 Kočiščák Jiří BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2133 ½
2006/2007 8 Sokol Dobrá "A" 2120 Káňa Pavel ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2096 ½
2006/2007 7 Sokol Dobrá "A" 2120 Bachořík Otto LaborTech Ostrava "B" 2193 ½
2006/2007 6 Sokol Dobrá "A" 2120 Mitura Václav SK Slavia Orlová "A" 2200 0
2006/2007 5 Sokol Dobrá "A" 2120 Borovička Bohumil TJ Mořkov 2041 1
2006/2007 4 Sokol Dobrá "A" 2120 Bureš Martin Mittal Ostrava "B" 2151 ½
2006/2007 3 Sokol Dobrá "A" 2120 Bulava Petr Baník Havířov "A" 2083 ½
2006/2007 2 Sokol Dobrá "A" 2120 Svozil Jaroslav Slavoj Poruba "B" 2085 ½
2006/2007 1 Sokol Dobrá "A" 2120 Gruštík Radomír Jakl Karviná "A" 2204 0
2006/2007 11 Sokol Fryčovice 2120 Očkay Tomáš VOKD Ostrava-Poruba 2122 ½
2006/2007 10 Sokol Fryčovice 2120 Kantor Petr TŽ Třinec C 2170 1
2006/2007 8 Sokol Fryčovice 2120 Karnik Pavel Slavoj Bruntál 0
2006/2007 6 Sokol Fryčovice 2120 Vlachopulos Georgis Lokomotiva Krnov 2068 1
2006/2007 5 Sokol Fryčovice 2120 Kolář Stanislav ŠK Šenov 2129 1
2006/2007 3 Sokol Fryčovice 2120 Kocur Valter MSA Dolní Benešov B 2121 ½
2006/2007 2 Sokol Fryčovice 2120 Papán Cyril TJ Nový Jičín 2041 ½
2006/2007 1 Sokol Fryčovice 2120 Hrtánek Jiří ŠK Svinov 2150 ½
2005/2006 11 Sokol Dobrá "A" 2132 Janyška Pavel Slezan Opava "A" 2039 ½
2005/2006 10 Sokol Dobrá "A" 2132 Wieczorek Zbigniew MSA Dolní Benešov"A" 0
2005/2006 9 Sokol Dobrá "A" 2132 Incédi Aleš ŠK Frýdek-Místek "B" 2082 ½
2005/2006 8 Sokol Dobrá "A" 2132 Konečný Zdeněk Sokol Hutisko-Solanec "A" 2039 ½
2005/2006 7 Sokol Dobrá "A" 2132 Blaszczok Grzegorz ŠK Stonava "A" 1
2005/2006 6 Sokol Dobrá "A" 2132 Trombík Karel Slavia Orlová "B" 2163 0
2005/2006 5 Sokol Dobrá "A" 2132 Kufa Pavel Slavoj Poruba "B" 2192 ½
2005/2006 4 Sokol Dobrá "A" 2132 Hladík Oto Mittal Ostrava "B" 2246 0
2005/2006 3 Sokol Dobrá "A" 2132 Čempel Jaroslav ŠK TP Hrabyně "A" 2250 ½
2005/2006 2 Sokol Dobrá "A" 2132 Karhánek Pavel Ritmus Ostrava "A" 2240 ½
2005/2006 1 Sokol Dobrá "A" 2132 Beran Petr Baník Havířov "A" 2111 ½
2005/2006 11 TJ Mořkov A 2132 Hrtánek Jiří ŠK Svinov A 2172 ½
2005/2006 10 TJ Mořkov A 2132 Kleberc Karel LaborTech Ostrava B 2268 0
2005/2006 9 TJ Mořkov A 2132 Pertlová Soňa TŽ Třinec C 2093 ½
2005/2006 8 TJ Mořkov A 2132 Pecha Vladan BŠŠ Frýdek-Místek C 1817 1
2005/2006 7 TJ Mořkov A 2132 Záleský Karel Slezan Opava B 2075 1
2005/2006 6 TJ Mořkov A 2132 Szotek Josef Jakl Karviná B 2009 1
2005/2006 5 TJ Mořkov A 2132 Hrouza Ondřej Lokomotiva Krnov 2042 ½
2005/2006 4 TJ Mořkov A 2132 Mohyla Tomáš ŠK Šenov A 2138 1
2005/2006 3 TJ Mořkov A 2132 Dobeš Luděk VOKD Poruba A 2120 0
2005/2006 2 TJ Mořkov A 2132 Búran Robert Slavoj Bruntál A 2101 ½
2005/2006 1 TJ Mořkov A 2132 Řezníček Marcel Baníl Havířov B 2128 ½
2004/2005 11 Sokol Dobrá A" 2169 Beran Petr Baník HavířovA" 2144 ½
2004/2005 10 Sokol Dobrá A" 2169 Vrátný Radim NH Ostrava A" 2206 1
2004/2005 9 Sokol Dobrá A" 2169 Čempel Jaroslav ŠKTP Hrabyně A" 2226 0
2004/2005 8 Sokol Dobrá A" 2169 Hrtánek Jiří Slávia Orlová B" 2212 0
2004/2005 7 Sokol Dobrá A" 2169 Harazim Richard Slezan Opava C" 1877 ½
2004/2005 6 Sokol Dobrá A" 2169 Antošík Alois ŠK Stonava A" 2226 0
2004/2005 5 Sokol Dobrá A" 2169 Chwistek Petr Baník Havířov B" 2088 ½
2004/2005 4 Sokol Dobrá A" 2169 Didi Jan NH Ostrava B" 2131 0
2004/2005 3 Sokol Dobrá A" 2169 Dobeš Luděk VOKD Poruba A" 2139 ½
2004/2005 2 Sokol Dobrá A" 2169 Macíček Jan Frýdek-Místek B" 2169 ½
2004/2005 1 Sokol Dobrá A" 2169 Nábělek Marek Slezan Opava B" 2215 1
2004/2005 11 TJ Sokol Dobrá B 2169 Kalivoda Jiří ŠK Frýdek Místek C 2104 1
2004/2005 10 TJ Sokol Dobrá B 2169 Zelenka Milan TJ Mořkov A 2163 ½
2004/2005 9 TJ Sokol Dobrá B 2169 Malík Jan Slavoj Poruba B 2240 0
2004/2005 8 TJ Sokol Dobrá B 2132 Šplíchal Stanislav ŠK Svinov A 2211 0
2004/2005 7 TJ Sokol Dobrá B 2169 Rojíček Vojtěch Ritmus Ostrava 2145 0
2004/2005 6 TJ Sokol Dobrá B 2169 Szotek Josef TJ Jakl Karviná B 2029 ½
2004/2005 5 TJ Sokol Dobrá B 2169 Rosinský Pavel ŠK ASK Kopřivnice 2021 ½
2004/2005 4 TJ Sokol Dobrá B 2169 Búran Robert Loko Krnov A 2091 ½
2004/2005 3 TJ Sokol Dobrá B 2169 Fojtík Vlastislav TJ Jiskra Rýmařov 2111 ½
2004/2005 2 TJ Sokol Dobrá B 2169 Janyška Pavel TJ Břidličná A 2060 0
2003/2004 11 Sokol Dobrá A" 2160 Dobeš Luděk VOKD Poruba A" 2149 ½
2003/2004 10 Sokol Dobrá A" 2160 Hrouza Ondřej Lokomotiva Krnov 2057 0
2003/2004 9 Sokol Dobrá A" 2160 Kocur Valter MSA Dolní Benešov 2118 1
2003/2004 8 Sokol Dobrá A" 2160 Antošík Alois ŠK Stonava A" 2175 1
2003/2004 7 Sokol Dobrá A" 2160 Pardy Martin Slezan Opava C" 2060 1
2003/2004 6 Sokol Dobrá A" 2160 Gazda Petr ŠK Svinov A" 2019 1
2003/2004 5 Sokol Dobrá A" 2160 Rosinský Pavel Tatra Kopřivnice 2042 1
2003/2004 4 Sokol Dobrá A" 2160 Holeksa Miloš Baník Havířov 2093 ½
2003/2004 2 Sokol Dobrá A" 2160 Hladík Oto NH Ostrava B" 2222 ½
2003/2004 1 Sokol Dobrá A" 2160 Rojíček Vojtěch Frýdek-Místek B" 2135 1
2003/2004 10 Sokol Dobrá B 2160 Richter Ivan West 1999 Opava A 1913 1
2003/2004 8 Sokol Dobrá B 2160 Incédi Aleš ŠK Frýdek-MístekC 2128 0
2003/2004 7 Sokol Dobrá B 2160 Pán Vladimír TJ Břidličná A 2101 ½
2003/2004 6 Sokol Dobrá B 2160 Šorel Eduard ŠKTP Hrabyně B 2112 1
2003/2004 5 Sokol Dobrá B 2160 Zelenka Milan Mořkov A 2165 ½
2003/2004 4 Sokol Dobrá B 2160 Čempel Jaroslav ŠKTP Hrabyně A 2247 0
2003/2004 3 Sokol Dobrá B 2160 Kaňok Jaroslav Slavoj Poruba B 2198 1
2003/2004 2 Sokol Dobrá B 2160 Hrouza Ondřej Slavoj Bruntál A 2057 ½
2003/2004 1 Sokol Dobrá B 2160 Řezníček Marcel Baník Havířov B 2045 ½