Hráč Novotný Josef

Novotný Josef

User Pic
Jméno: Novotný Josef
Oddíl: ŠK Sokol Vyšehrad
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1918
Elo mezinárodní: 1915
ID: 26302
FIDE ID: 302848
Rok narození: 1957
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 ŠK Sokol Vyšehrad E 1886 1889 Lizner Jaroslav TJ Pankrác E 1899 1905 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK Sokol Vyšehrad E 1886 1889 DDM Praha 6 B 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Sokol Vyšehrad E 1886 1889 Krutina Ivan Dukla C 1851 1904 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK Sokol Vyšehrad E 1886 1889 Heller Jan ŠK Sokol Vyšehrad D 1867 1866 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Sokol Vyšehrad E 1886 1889 Horyna Josef Sokol Vršovice C 1789 1823 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Sokol Vyšehrad E 1886 1889 Lhotský Zdeněk SK OAZA Praha C 1845 1816 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Sokol Vyšehrad E 1886 1889 Bečvář Pavel ŠO Praga Praha A 1688 1748 1 soutěž
2019/2020 9 ŠK Sokol Vyšehrad H 1886 1889 Procházka Bedřich LR Pára 1978 1954 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK Sokol Vyšehrad H 1886 1889 Plicka Petr ŠK DP Praha H - PORG 1805 1846 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Sokol Vyšehrad H 1886 1889 Homola Josef ŠK Bohnice D 1623 1794 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Sokol Vyšehrad H 1886 1889 Šimeček Alexej ŠK Viktoria Žižkov D 1934 1942 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Sokol Vyšehrad H 1886 1889 Paulovič Michal Dukla G 0 1438 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Sokol Vyšehrad H 1886 1889 Rakouš Pavel DDM Praha 6 C 1970 1838 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK Sokol Vyšehrad H 1886 1889 Strnad Václav ŠK Smíchov C 0 1593 1 soutěž
2018/2019 11 ŠK Sokol Vyšehrad E 1905 1886 Skýpala Ondřej TJ Kobylisy E 1972 1943 ½ soutěž
2018/2019 10 ŠK Sokol Vyšehrad E 1905 1886 Janáček Jaroslav ŠK Mahrla B 2055 2041 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠK Sokol Vyšehrad E 1905 1886 Plášek Zdeněk Sokol Praha Vršovice C 2007 1998 0 soutěž
2018/2019 8 ŠK Sokol Vyšehrad E 1905 1886 Huřťák Otto TJ Bohemians Praha E 2002 1995 0 soutěž
2018/2019 7 ŠK Sokol Vyšehrad E 1905 1886 Šrámek Jiří ŠO Praga Praha A 1798 1776 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK Sokol Vyšehrad E 1905 1886 Lamser Jan Unichess D 2134 2129 0 soutěž
2018/2019 5 ŠK Sokol Vyšehrad E 1905 1886 Dolínek Vladimír Dukla D 1976 1950 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK Sokol Vyšehrad E 1905 1886 Šišák Richard ŠK Sokol Vyšehrad D 2038 2032 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK Sokol Vyšehrad E 1905 1886 Melmuk Petr ŠK Loko Praha B 2031 2035 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK Sokol Vyšehrad E 1905 1886 Kubíková Alena TJ Kobylisy C 2091 2115 0 soutěž
2018/2019 12 ŠK Sokol Vyšehrad C 1905 1886 Tyle Vladimír SK OAZA Praha B 1942 1933 0 soutěž
2018/2019 11 ŠK Sokol Vyšehrad C 1905 1886 Hacaperka Michal DDM Praha 6 A 1901 1892 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK Sokol Vyšehrad C 1905 1886 Flek Vladislav TJ Pankrác C 1940 1939 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK Sokol Vyšehrad C 1905 1886 Gerženi Róbert GROP - B 0 0 0 soutěž
2018/2019 11 ŠK Sokol Vyšehrad G 1905 1886 Havrdová Lenka TJ Bohemians Praha F 1887 1916 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Sokol Vyšehrad G 1905 1886 Steiner Juraj Steinitz-Makabi Praha 1926 1931 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK Sokol Vyšehrad G 1905 1886 Černoch Vít Kbel.šach. reprezentace A 1955 1982 0 soutěž
2018/2019 7 ŠK Sokol Vyšehrad G 1905 1886 Hulín Petr SK OAZA Praha D 2001 2016 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK Sokol Vyšehrad G 1905 1886 Soukup Václav ŠK Viktoria Žižkov C 2161 2136 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK Sokol Vyšehrad G 1905 1886 Neuman Petr ŠK DP Praha C - VŠFS 2428 2414 0 soutěž
2018/2019 4 ŠK Sokol Vyšehrad G 1905 1886 Turková Karolína ŠK DP Praha E - VŠFS 1996 0 0 soutěž
2018/2019 3 ŠK Sokol Vyšehrad G 1905 1886 Strnad Pavel Sokol Praha Vršovice D 1902 1911 0 soutěž
2018/2019 2 ŠK Sokol Vyšehrad G 1905 1886 Kriebel Tadeáš GROP - D 2519 2466 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK Sokol Vyšehrad G 1905 1886 Neuman Zákoucká Adéla Unichess Ž 1955 1970 ½ soutěž
2017/2018 11 ŠK Sokol Vyšehrad G 1934 1917 Havlíčková Lenka ŠK Viktoria Žižkov C 1917 1917 1 soutěž
2017/2018 10 ŠK Sokol Vyšehrad G 1934 1917 Macháček Otakar USK Praha B 2015 1959 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK Sokol Vyšehrad G 1934 1917 Štěrba Erik SK Lokomotiva Radlice B 1797 1989 0 soutěž
2017/2018 8 ŠK Sokol Vyšehrad G 1934 1917 Malá Anna Unichess Ž 1814 1838 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Sokol Vyšehrad G 1934 1917 Rývová Anna ŠO Praga Praha B 1906 1864 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠK Sokol Vyšehrad G 1934 1917 Kabát Josef Kbel.šach. reprezentace B 1861 1882 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK Sokol Vyšehrad G 1934 1917 Rada Jan ŠO TJ Dukla Praha D 0 2006 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠK Sokol Vyšehrad G 1934 1917 Vitvar Zdeněk Sokol Praha Vršovice E 0 1899 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK Sokol Vyšehrad G 1934 1917 Sandvik Thomas GROP D 2037 0 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK Sokol Vyšehrad G 1934 1917 Pavlíček Petr ŠK Loko Praha C 1941 1944 ½ soutěž
2017/2018 11 ŠK Sokol Vyšehrad E 1934 1917 Kozák Martin ŠK DP Praha C - VŠFS I 1799 1881 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK Sokol Vyšehrad E 1934 1917 Zámorský Ladislav Kbel.šach. reprezentace A 1825 1828 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK Sokol Vyšehrad E 1934 1917 Hromas Jan ŠK Viktoria Žižkov B 0 1846 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK Sokol Vyšehrad E 1934 1917 Tyle Vladimír SK OAZA Praha B 1950 1944 0 soutěž
2017/2018 6 ŠK Sokol Vyšehrad E 1934 1917 Ursta Lubomír ŠK Bohnice A 1889 1899 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠK Sokol Vyšehrad E 1934 1917 Mařík Miloslav ŠK Loko Praha B 1913 1926 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK Sokol Vyšehrad E 1934 1917 Keprta Stanislav TJ Bohemians Praha D 1887 1882 0 soutěž
2017/2018 1 ŠK Sokol Vyšehrad E 1934 1917 Brenner David TJ Kobylisy E 0 1722 0 soutěž
2016/2017 11 ŠK Sokol Vyšehrad E 1985 2004 Hampel Rudolf Sokol Kobylisy E 1727 1767 ½ soutěž
2016/2017 10 ŠK Sokol Vyšehrad E 1985 2004 Huřťák Otto TJ Bohemians Praha D 1990 1994 0 soutěž
2016/2017 9 ŠK Sokol Vyšehrad E 1985 2004 Krejbich Miloslav ŠK Loko Praha B 2020 2015 1 soutěž
2016/2017 8 ŠK Sokol Vyšehrad E 1985 2004 Vávra Jan Sokol Praha Vršovice B 2028 2025 ½ soutěž
2016/2017 7 ŠK Sokol Vyšehrad E 1985 2004 Korsa Jiří TJ Bohemians Praha E 1837 1826 1 soutěž
2016/2017 6 ŠK Sokol Vyšehrad E 1985 2004 Heller Jan ŠK Sokol Vyšehrad D 1931 1907 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠK Sokol Vyšehrad E 1985 2004 Charvát Jiří SK OAZA Praha B 1928 1952 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK Sokol Vyšehrad E 1985 2004 Kozák Martin ŠK DP Praha - VŠFS I 1847 1909 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠK Sokol Vyšehrad E 1985 2004 Talpa Pavel Unichess D 1885 1848 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠK Sokol Vyšehrad E 1985 2004 Svoboda Jaroslav GROP D 1678 1 soutěž
2016/2017 1 ŠK Sokol Vyšehrad E 1985 2004 Černý Karel Kbel.šach. reprezentace 1762 1 soutěž
2016/2017 11 ŠK Sokol Vyšehrad G 1985 2004 Svoboda Vratislav GROP F 1555 1 soutěž
2016/2017 10 ŠK Sokol Vyšehrad G 1985 2004 Palla Ivan SK OAZA Praha G 1557 1580 ½ soutěž
2016/2017 9 ŠK Sokol Vyšehrad G 1985 2004 Kuchta Jiří ŠO Praga Praha F 1678 ½ soutěž
2016/2017 8 ŠK Sokol Vyšehrad G 1985 2004 Veselský Michal USK Praha B 2048 2083 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠK Sokol Vyšehrad G 1985 2004 Marek Roman Šachový klub Praha 4 C 1667 0 soutěž
2016/2017 4 ŠK Sokol Vyšehrad G 1985 2004 Porteš Pavel ŠK Mlejn B 1751 0 soutěž
2016/2017 2 ŠK Sokol Vyšehrad G 1985 2004 Limberský Pavel SK Újezd nad Lesy 1794 1 soutěž
2016/2017 4 ŠK Sokol Vyšehrad E 1915 1918 Mařík Miloslav ŠK Loko Praha B 1937 1987 0 soutěž
2016/2017 2 ŠK Sokol Vyšehrad E 1915 1918 Keprta Stanislav TJ Bohemians Praha D 1843 1813 0 soutěž
2016/2017 1 ŠK Sokol Vyšehrad E 1915 1918 Brenner David TJ Kobylisy E 0 1737 0 soutěž
2015/2016 11 ŠK Sokol Vyšehrad E 1985 2004 Schmid Jaroslav ŠK Praha - Smíchov A 2017 2089 ½ soutěž
2015/2016 10 ŠK Sokol Vyšehrad E 1985 2004 Šašinka Jiří ŠK Bohnice A 1932 1891 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠK Sokol Vyšehrad E 1985 2004 Frouz Petr SK Lokomotiva Radlice A 1900 1904 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK Sokol Vyšehrad E 1985 2004 Fusek Lukáš SK OAZA Praha B 1994 2038 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK Sokol Vyšehrad E 1985 2004 Janáček Jaroslav ŠK Mahrla Praha B 1992 2011 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK Sokol Vyšehrad E 1985 2004 Poš Jiří LISA A 1878 1888 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK Sokol Vyšehrad E 1985 2004 Kučera Tomáš ŠK DP Praha - VŠFS I 2045 2010 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK Sokol Vyšehrad E 1985 2004 Smolka Josef Sokol Praha Vršovice C 1855 1860 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠK Sokol Vyšehrad E 1985 2004 Sýkora Petr ŠO TJ Dukla Praha C 1907 1914 0 soutěž
2015/2016 2 ŠK Sokol Vyšehrad E 1985 2004 Neuman Zákoucká Adéla GROP Classical Chess 1957 1965 0 soutěž
2015/2016 8 ŠK Sokol Vyšehrad C 1985 2004 Korsa Jiří TJ Bohemians Praha C 1837 1826 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠK Sokol Vyšehrad G 1985 2004 Novák Václav SK Rapid Praha A 1957 1964 0 soutěž
2015/2016 1 ŠK Sokol Vyšehrad G 1985 2004 Novák Josef SK Lokomotiva Radlice D 1777 1 soutěž
2014/2015 10 ŠK Sokol Vyšehrad G 1954 1962 Hackel Luděk GROP D 2061 1979 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK Sokol Vyšehrad G 1954 1962 Kalvach Ladislav SK Loko Praha C 1802 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK Sokol Vyšehrad G 1954 1962 Šmíd Radek TJ Praga Praha C 1801 1840 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK Sokol Vyšehrad G 1954 1962 Žamboch Roman ŠK Mlejn A 2011 1981 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠK Sokol Vyšehrad G 1954 1962 Kasalický Petr ŠO TJ Dukla Praha D 2021 2022 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK Sokol Vyšehrad G 1954 1962 Kaiser Rudolf Sokol Vršovice D 1896 1867 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK Sokol Vyšehrad G 1954 1962 Galandauer Jan ŠK Smíchov M 1914 1 soutěž
2014/2015 11 ŠK Sokol Vyšehrad E 1954 1962 Erban Tomáš Sokol Vršovice B 2090 2087 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠK Sokol Vyšehrad E 1954 1962 Štěrba Karel SK OAZA Praha B 1911 1922 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK Sokol Vyšehrad E 1954 1962 Král Radovan ŠK Sokol Vyšehrad D 1891 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK Sokol Vyšehrad E 1954 1962 Čižmár Štefan ŠK Bohnice B 1761 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK Sokol Vyšehrad E 1954 1962 Rexa Martin ŠO TJ Dukla Praha C 1840 1840 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK Sokol Vyšehrad E 1954 1962 Cantier Jean-Francois GROP Classic.Chess 1948 1961 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠK Sokol Vyšehrad E 1954 1962 Celba Pavel TJ Pankrác E 1708 1724 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Sokol Vyšehrad E 1954 1962 Zdeněk Petr SK Lokomotiva Radlice A 2082 2054 0 soutěž
2014/2015 1 ŠK Sokol Vyšehrad E 1954 1962 Kučera Jan SK LISA A 1970 1968 0 soutěž
2014/2015 9 ŠK Sokol Vyšehrad C 1954 1962 Bárta Tomáš DDM Praha 6 A 1712 1751 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Sokol Vyšehrad C 1954 1962 Buchl Marek Bohemians Praha C 1921 1881 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK Sokol Vyšehrad G 1910 1946 Vondrášek Ondřej Sokol Praha-Vršovice E 1912 1933 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK Sokol Vyšehrad G 1910 1946 Vít Martin ŠK Viktoria Žižkov C 1908 1940 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK Sokol Vyšehrad G 1910 1946 Čebiš Petr SK Loko Praha D 1922 1863 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK Sokol Vyšehrad G 1910 1946 Kukačka Martin Sokol Praha-Vršovice C 2005 2008 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠK Sokol Vyšehrad G 1910 1946 Galandauer Jan SK Motorlet Praha A 1907 0 soutěž
2013/2014 1 ŠK Sokol Vyšehrad G 1910 1946 Řehák Jiří USK Praha B 1855 1847 0 soutěž
2013/2014 11 ŠK Sokol Vyšehrad E 1910 1946 Šplíchal Petr ŠK ERA Poštovní spořitelna D 1987 1985 0 soutěž
2013/2014 10 ŠK Sokol Vyšehrad E 1910 1946 Procházka Bedřich SK Lokomotiva Radlice A 1934 1981 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK Sokol Vyšehrad E 1910 1946 Rexa Martin ŠO TJ Dukla Praha C 1000 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK Sokol Vyšehrad E 1910 1946 Petrák Robert ŠK Smíchov A 2037 2015 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK Sokol Vyšehrad E 1910 1946 Čuchna Martin SK Loko Praha B 1870 0 soutěž
2013/2014 6 ŠK Sokol Vyšehrad E 1910 1946 Lizner Jaroslav TJ Pankrác D 1989 1980 ½ soutěž
2013/2014 4 ŠK Sokol Vyšehrad E 1910 1946 Prachař Josef ŠK PORG Classical Chess 1910 1895 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Sokol Vyšehrad E 1910 1946 Řehák Jiří USK Praha A 1855 1847 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK Sokol Vyšehrad E 1910 1946 Trnka Lukáš SK OAZA Praha B 1000 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK Sokol Vyšehrad E 1910 1946 Lavrinčík Pavel ŠK Mahrla Praha B 1849 1818 1 soutěž
2008/2009 3 ŠK Sokol Vyšehrad C"" 1994 Kraus Tomáš TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2019 0 soutěž
2007/2008 11 ŠK Sokol Vyšehrad "C" Grus Jan TJ Sokol Praha-Kobylisy A 1 soutěž
2007/2008 8 ŠK Sokol Vyšehrad "C" Grulich Jiří ŠK Rakovník ½ soutěž
2007/2008 7 ŠK Sokol Vyšehrad "C" Seliger Bedřich TJ Bonex Teplice 0 soutěž
2007/2008 2 ŠK Sokol Vyšehrad "C" Volný Ivo Baník Hexion Sokolov 1 soutěž