Hráč Vyskočil Neklan

Vyskočil Neklan

User Pic
Jméno: Vyskočil Neklan
Oddíl: ŠK Duras BVK
Výkonnostní třída / Titul: IM
Elo národní: 2292
Elo mezinárodní: 2294
ID: 273
FIDE ID: 307106
Rok narození: 1972
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 4 ŠK Duras BVK Královo Pole B 2294 2292 Pisk Petr Jezdci Jundrov C 2346 2338 ½
2019/2020 2 ŠK Duras BVK Královo Pole B 2291 2292 Provazník Michal ŠK Hodonín 2163 2161 1
2019/2020 4 ŠK Duras BVK 2291 2292 Baláček Tadeáš Výstaviště Lysá nad Labem 2337 2304 0
2019/2020 3 ŠK Duras BVK 2291 2292 Nguyen Thai Dai Van 1. Novoborský šachový klub 2548 2493 0
2019/2020 2 ŠK Duras BVK 2295 2292 Kourousis Epaminondas ŠK Dopravní podnik Praha 2389 2423 0
2019/2020 1 ŠK Duras BVK 2295 2292 Jurčík Martin Siesta Solution Unichess 2331 0 ½
2018/2019 11 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2286 2290 Miturová Magdaléna Slavoj Cesky Tesin 2230 2214 1
2018/2019 10 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2286 2290 Novosadová Kristýna Beskydska sachova skola 2225 2217 1
2018/2019 9 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2286 2290 Vymazal Bronislav Moravska Slavia Brno 2367 2360 1
2018/2019 8 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2295 2290 Chmel Kristián Siesta Solution Unichess B 2119 2113 1
2018/2019 7 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2295 2290 Šuráň Jan Vystaviste Lysa nad Labem 2408 2413 ½
2018/2019 6 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2301 2290 Žilka Štěpán 1. Novoborsky SK 2532 2518 0
2018/2019 4 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2302 2296 Biolek Richard Labortech Ostrava 2402 2397 ½
2018/2019 2 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2305 2296 Petr Martin GASCO Pardubice 2440 2432 0
2018/2019 1 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2305 2296 Čech Pavel SK ZIKUDA Turnov 2330 2325 ½
2018/2019 10 ŠK Duras BVK Královo Pole B 2293 2290 Růžička František Jezdci Jundrov B 2092 2091 1
2018/2019 7 ŠK Duras BVK Královo Pole B 2295 2290 Lakatoš Tomáš VSK Universita Brno 2137 2196 ½
2018/2019 6 ŠK Duras BVK Královo Pole B 2301 2290 Dvořák Adam MKS Vyškov 2127 2155 ½
2018/2019 5 ŠK Duras BVK Královo Pole B 2301 2290 Kuchynka Lukáš ŠK Agrotec Hustopeče 2275 2286 ½
2018/2019 2 ŠK Duras BVK Královo Pole B 2305 2296 Kredl Karel Spartak Adamov 2124 2104 ½
2018/2019 1 ŠK Duras BVK Královo Pole B 2315 2296 Tajovský Martin ŠK Kuřim 2245 2235 ½
2017/2018 10 ŠK Duras BVK Královo Pole B 2327 2301 Holemář David ŠK Bystrc Oilers 2305 2290 1
2017/2018 7 ŠK Duras BVK Královo Pole B 2316 2301 Pisk Petr ŠK Garde Lipovec B 2333 2314 ½
2017/2018 5 ŠK Duras BVK Královo Pole B 2310 2301 Švehla Karel Spartak Adamov 2130 2128 ½
2017/2018 2 ŠK Duras BVK Královo Pole B 2327 2301 Mayer Josef ŠK Podlužan Prušánky B 2012 2032 1
2017/2018 11 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2330 2301 Jirovský Miloš GASCO Pardubice 2455 2443 ½
2017/2018 9 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2330 2301 Obšivač Josef Moravska Slavia Brno 2330 2360 0
2017/2018 7 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2316 2301 Kufa Pavel SK Slavoj Poruba 2182 2170 1
2017/2018 6 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2310 2301 Kriebel Tadeáš 1. Novoborsky SK 2505 2467 ½
2017/2018 4 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2327 2301 Jasný Stanislav BSS Frydek-Mistek 2383 2365 0
2017/2018 2 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2327 2301 Baláček Tadeáš Vystaviste Lysa nad Labem 2307 2315 ½
2017/2018 1 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2327 2301 Worek Joanna SK mesta Lysa nad Labem 2282 2315 ½
2017/2018 7 Moravská Slavia Brno B 2310 2301 Gaša Patrik SK Podlužan Prušánky 2103 0 1
2017/2018 5 Moravská Slavia Brno B 2327 2301 David Pavel ŠK GARDE Lipovec 2314 2306 ½
2017/2018 2 Moravská Slavia Brno B 2327 2301 Babula Milan TJ Vlčnov 2226 2214 0
2016/2017 11 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2342 2343 Hollan Petr Tatran Litovel 2247 2170 0
2016/2017 10 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2342 2343 Pisk Petr BSS Frydek Mistek 2355 2341 ½
2016/2017 9 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2342 2343 Kratochvíl Karel Lokomotiva Brno 2179 2158 1
2016/2017 8 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2342 2343 Půlpán Jakub SK Rapid Pardubice 2337 2314 ½
2016/2017 7 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2342 2343 Vykouk Jan SK AD Jicin 2427 2322 ½
2016/2017 6 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2342 2343 Biolek Richard Labortech Ostrava 2464 2451 ½
2016/2017 5 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2342 2343 Klíma Lukáš SK Slavoj Poruba 2345 2304 ½
2016/2017 4 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2342 2343 Plát Vojtěch Vystaviste Lysa nad Labem 2492 2456 ½
2016/2017 3 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2342 2343 Londýn Radek SK mesta Lysa nad Labem 2401 2388 ½
2016/2017 2 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2342 2343 Babula Vlastimil 1. Novoborsky SK 2561 2560 0
2016/2017 1 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2342 2343 Vávra Pavel Prestige Photo Unichess 2352 2345 0
2016/2017 8 ŠK Duras BVK D 2342 2343 Uhmann Jan VSK Univerzita Brno B 2059 2054 1
2016/2017 6 ŠK Duras BVK D 2342 2343 Kubát Pavel ŠK Střelice B 1998 1986 ½
2016/2017 10 Moravská Slavia Brno 2342 2343 Walek Petr ŠK Gordic Jihlava 2153 2102 ½
2016/2017 9 Moravská Slavia Brno 2342 2343 Tomeček Jan Baník Havířov 2134 2155 ½
2016/2017 7 Moravská Slavia Brno 2342 2343 Lanč Alois Slavia Kroměříž 2329 2403 1
2016/2017 5 Moravská Slavia Brno 2342 2343 Dubina Pavel ŠK Zlín 2136 2095 ½
2016/2017 4 Moravská Slavia Brno 2342 2343 Neděla Vlastimil TŽ Třinec 2329 2342 1
2016/2017 3 Moravská Slavia Brno 2342 2343 Bažant Petr ŠK Staré Město 2332 2340 0
2016/2017 2 Moravská Slavia Brno 2342 2343 Nábělek Marek KVS EKODIVIZE Opava 2260 2264 1
2016/2017 1 Moravská Slavia Brno 2342 2343 Veselý Libor TJ Ostrava 2215 2209 ½
2015/2016 11 Moravská Slavia Brno\r "A" 2342 2343 Komárek David TJ Štefanydes Polička 2159 2144 ½
2015/2016 10 Moravská Slavia Brno\r "A" 2342 2343 Mroziak Maciej ŠK Karviná "A" 2306 ½
2015/2016 9 Moravská Slavia Brno\r "A" 2342 2343 Vesselovsky Serguei Beskydská šachová škola F-M "B" 2352 2330 ½
2015/2016 8 Moravská Slavia Brno\r "A" 2342 2343 Mudrák Josef Slavia Kroměříž "A" 2298 2295 1
2015/2016 7 Moravská Slavia Brno\r "A" 2342 2343 Kaňovský David A64 VALOZ Grygov\r 2455 2449 ½
2015/2016 6 Moravská Slavia Brno\r "A" 2342 2343 Krzyzanowski Marcin SK Slavia Orlová "A" 2445 2356 0
2015/2016 5 Moravská Slavia Brno\r "A" 2342 2343 Adámek Jiří KVS EKODIVIZE Opava 2363 2344 1
2015/2016 3 Moravská Slavia Brno\r "A" 2342 2343 Walek Milan TJ Ostrava "A" 2325 2315 ½
2015/2016 2 Moravská Slavia Brno\r "A" 2342 2343 Paszewski Mateusz ŠK Zlín "A" 2218 0
2015/2016 1 Moravská Slavia Brno\r "A" 2342 2343 Bureš Jaroslav ŠK Staré Město "A" 2396 2398 0
2015/2016 11 ŠK Duras BVK 2342 2343 Kraus Tomáš AD Mahrla Praha 2426 2429 0
2015/2016 10 ŠK Duras BVK 2342 2343 Černoušek Lukáš Rapid Pardubice 2466 2458 ½
2015/2016 9 ŠK Duras BVK 2342 2343 Straka Vojtěch Tatran Litovel 2323 2311 ½
2015/2016 8 ŠK Duras BVK 2342 2343 Jansa Vlastimil Výstaviště Lysá nad Labem 2447 2477 1
2015/2016 6 ŠK Duras BVK 2342 2343 Caletka Radomír ŠK Slavoj Poruba 2331 2347 ½
2015/2016 5 ŠK Duras BVK 2342 2343 Velička Petr Labortech Ostrava 2432 2410 0
2015/2016 4 ŠK Duras BVK 2342 2343 Čech Pavel Zikuda Turnov 2383 2368 ½
2015/2016 2 ŠK Duras BVK 2342 2343 Zwardoň Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2446 2429 0
2015/2016 1 ŠK Duras BVK 2342 2343 Szotkowski Jakub TŽ Třinec 2326 2317 0
2015/2016 9 ŠK Duras BVK Královo Pole C 2342 2343 Zubalík Miroslav Š.K. 1923 Sokol Kyjov 2012 1
2015/2016 8 ŠK Duras BVK Královo Pole C 2342 2343 Provazník Michal Šachový klub Hodonín 2212 2201 ½
2015/2016 6 ŠK Duras BVK Královo Pole C 2342 2343 Krejčí Petr ŠK 64 Brno A 1972 2033 1
2015/2016 1 ŠK Duras BVK Královo Pole C 2342 2343 Kaňovský David TJ Podlužan Prušánky B 2455 2449 ½
2014/2015 11 ŠK Duras BVK „A“ 2422 2409 Sosna Jan ŠK Staré Město „A“ 2364 2352 0
2014/2015 10 ŠK Duras BVK „A“ 2422 2409 Lanč Alois Slavia Kroměříž „A“ 2344 2403 1
2014/2015 9 ŠK Duras BVK „A“ 2422 2409 Neděla Vlastimil SK Slavia Orlová „A“ 2312 2308 ½
2014/2015 8 ŠK Duras BVK „A“ 2422 2409 Zedník Josef Agentura 64 Grygov „A“ 2057 2075 1
2014/2015 7 ŠK Duras BVK „A“ 2422 2409 Vojtek Vladimír ŠK Zlín „A“ 2336 0
2014/2015 6 ŠK Duras BVK „A“ 2422 2409 Kačírek Petr Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2289 2287 ½
2014/2015 5 ŠK Duras BVK „A“ 2422 2409 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim 2265 2265 1
2014/2015 4 ŠK Duras BVK „A“ 2422 2409 Mudra Tomáš ŠK Duras BVK „B“ 2185 2183 0
2014/2015 3 ŠK Duras BVK „A“ 2422 2409 Černín Radim KVS EKODIVIZE Opava "A" 2258 2260 1
2014/2015 2 ŠK Duras BVK „A“ 2422 2409 Rabatin Jakub Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2226 2231 ½
2014/2015 1 ŠK Duras BVK „A“ 2422 2409 Kalod Radek Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2479 2477 ½
2014/2015 11 Moravská Slavia Brno 2422 2409 Uřičář Jakub TJ Podlužan Prušánky 2177 2185 ½
2014/2015 10 Moravská Slavia Brno 2422 2409 Hodovský Jiří ŠK Zlín B 2161 2147 ½
2014/2015 9 Moravská Slavia Brno 2422 2409 Mudra Tomáš ŠK Vinohrady Brno 2185 2183 1
2014/2015 8 Moravská Slavia Brno 2422 2409 Bažant Petr ŠK Staré Město B 2248 2243 ½
2014/2015 7 Moravská Slavia Brno 2422 2409 Brázdil Roman Sokol Postoupky 2119 2112 1
2014/2015 5 Moravská Slavia Brno 2422 2409 Číp Dalibor OREL Ořechov 2145 2144 0
2014/2015 4 Moravská Slavia Brno 2422 2409 Walek Petr ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2080 2115 0
2014/2015 3 Moravská Slavia Brno 2422 2409 Kratochvíl Josef ŠK GARDE Lipovec 2236 2247 1
2014/2015 1 Moravská Slavia Brno 2422 2409 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž B 2248 2249 ½
2013/2014 11 ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2376 2364 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová “A“ 2211 2232 ½
2013/2014 10 ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2376 2364 Kubík Michael BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2187 2232 1
2013/2014 9 ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2376 2364 Rubal Adam ŠK Zlín “A“ 2243 2239 1
2013/2014 8 ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2376 2364 Beil Zdeněk TJ Tatran Litovel “B“ 2232 2220 1
2013/2014 7 ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2376 2364 Bažant Petr ŠK Staré Město “A“ 2347 2326 ½
2013/2014 6 ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2376 2364 Plát Vojtěch Lokomotiva Brno “A“ 2483 2490 ½
2013/2014 5 ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2376 2364 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny “A“ 2199 2179 1
2013/2014 4 ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2376 2364 Pisk Petr ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2408 2384 ½
2013/2014 3 ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2376 2364 Sabol Marian TJ ŠO Chrudim 2308 2309 1
2013/2014 2 ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2376 2364 Mudrák Josef Slavia Kroměříž “A“ 2351 2347 ½
2013/2014 1 ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2376 2364 Hladík Oto TJ Ostrava 2204 2202 ½
2013/2014 11 Moravská Slavia Brno 2376 2364 Stánec Stanislav TJ Podlužan Prušánky 2195 2172 1
2013/2014 9 Moravská Slavia Brno 2376 2364 Svítek Jiří TJ FS Napajedla 2139 2153 1
2013/2014 8 Moravská Slavia Brno 2376 2364 Beil Martin Slavia Kroměříž B 2198 2199 ½
2013/2014 7 Moravská Slavia Brno 2376 2364 Kulovaná Eva ŠK Kuřim 2263 2274 ½
2013/2014 6 Moravská Slavia Brno 2376 2364 Bělík Dalibor ŠK GARDE Lipovec 2350 2278 ½
2013/2014 4 Moravská Slavia Brno 2376 2364 Závůrka Roman Sportovní Klub Prostějov 2169 2165 ½
2013/2014 3 Moravská Slavia Brno 2376 2364 Sháněl Jaroslav Sokol Postoupky 2157 2159 ½
2013/2014 2 Moravská Slavia Brno 2376 2364 Riška Lubomír ŠK Lokomotiva Brno B 2195 2203 ½
2013/2014 1 Moravská Slavia Brno 2376 2364 Bažant Petr ŠK Staré Město B 2272 2264 1
2012/2013 10 ŠK KME-DDM Kuřim 2368 2336 Bažant Petr ŠK Staré Město B 2376 2370 ½
2012/2013 9 ŠK KME-DDM Kuřim 2368 2336 Vrána František ŠK Staré Město C 2282 2279 1
2012/2013 7 ŠK KME-DDM Kuřim 2368 2336 Kalod Radek Moravská Slavia Brno 2497 2494 0
2012/2013 6 ŠK KME-DDM Kuřim 2368 2336 Uřičář Jakub TJ ŠK Veselí nad Moravou 2163 2179 0
2012/2013 4 ŠK KME-DDM Kuřim 2368 2336 Plachetka Ján ŠK HPM TEC Hustopeče 2355 2350 ½
2012/2013 1 ŠK KME-DDM Kuřim 2368 2336 Roubalík Jakub ŠK Zlín B 2333 2332 0
2012/2013 11 ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2368 2336 Pacher Milan ŠK Zlín “A“ 2436 ½
2012/2013 10 ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2368 2336 Butkiewicz Lukasz Tatran Litovel “B“ 2397 2408 0
2012/2013 9 ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2368 2336 Sosna Jan ŠK Staré Město “A“ 2385 2390 0
2012/2013 8 ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2368 2336 Poloch Petr Šachový klub Karviná “A“ 2290 2253 ½
2012/2013 7 ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2368 2336 Biolek Richard A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2449 2446 ½
2012/2013 6 ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2368 2336 Paleček Peter 2222 ŠK Polabiny “B“ 2225 2240 1
2012/2013 5 ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2368 2336 Pavelka Jindřich Slavia Kroměříž “A“ 2245 2236 1
2012/2013 4 ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2368 2336 Talla Vladimír SK Slavia Orlová “A“ 2377 2379 0
2012/2013 3 ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2368 2336 Sedláček Oldřich ŠK Gordic Jihlava 2223 2214 ½
2012/2013 2 ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2368 2336 Buchníček Petr ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2352 2321 0
2012/2013 1 ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2368 2336 Jasný Stanislav Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2303 2260 1
2011/2012 8 ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2308 2311 Belobrad Ivan ŠK Vysoké Mýto 2168 2119 1
2011/2012 7 ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2308 2311 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Králové B 2136 2119 ½
2011/2012 6 ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2308 2311 Onderek David TJ ŠO Chrudim 2202 2211 1
2011/2012 5 ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2308 2311 Petuchov Sergej AKIS Pardubice 2145 2149 1
2011/2012 4 ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2308 2311 Mičulka Petr ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 2011 2019 1
2011/2012 3 ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2308 2311 Machlowski Slawomir Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2170 2162 1
2011/2012 2 ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2308 2311 Fiedler Bedřich Sokol Zaječice 2107 2102 0
2011/2012 1 ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2308 2311 Veselý Jaromír ŠK Lokomotiva Brno A 1979 1983 ½
2011/2012 11 ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2308 2311 Biolek Richard A64 Grygov B 2464 2460 ½
2011/2012 10 ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2308 2311 Stachowiak Kamil Tatran Litovel B 2425 2404 ½
2011/2012 9 ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2308 2311 Uřičář Jakub ŠK Staré Město 2212 2237 1
2011/2012 8 ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2308 2311 Sabol Marian 2222 ŠK Polabiny B 2371 2368 0
2011/2012 7 ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2308 2311 Havlík Jan ŠK Gordic 2343 2335 ½
2011/2012 6 ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2308 2311 Roubalík Jakub ŠK Zlín B 2307 2310 ½
2011/2012 5 ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2308 2311 Šimáček Pavel Šachový klub Karviná 2462 2483 ½
2011/2012 4 ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2308 2311 Cvek Robert Slavia Kroměříž 2518 2539 ½
2011/2012 3 ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2308 2311 Walek Milan TŽ Třinec 2356 2353 ½
2011/2012 2 ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2308 2311 Kislinsky Alexey Slavia Orlová 2528 2482 ½
2010/2011 11 SK Caissa Trebic A 2376 Petr Martin 2222 SK Polabiny B 2468 0
2010/2011 10 SK Caissa Trebic A 2376 Sabol Marian SK Vysoke Myto 2392 ½
2010/2011 9 SK Caissa Trebic A 2376 Šmajzr Martin Jiskra Usti nad Orlici 2161 ½
2010/2011 8 SK Caissa Trebic A 2376 Seidl Štěpán Sokol Bedrichov 2132 ½
2010/2011 6 SK Caissa Trebic A 2376 Prandstetter Eduard AKIS Pardubice 2318 1
2010/2011 5 SK Caissa Trebic A 2376 Šklíba Martin Lokomotiva Brno 2305 ½
2010/2011 4 SK Caissa Trebic A 2376 Jarábek Vratislav SK Chrudim 2202 ½
2010/2011 3 SK Caissa Trebic A 2376 Hába Zdeněk Sokol Zajecice 2282 1
2010/2011 2 SK Caissa Trebic A 2376 Čížek Antonín SK Caissa Trebic B 2309 ½
2010/2011 11 SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2376 Žilka Štěpán Tatran Litovel B 2479 0
2010/2011 10 SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2376 Roubalík Jakub SK Zlin B 2275 ½
2010/2011 9 SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2376 Siembab Bartosz Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2292 0
2010/2011 8 SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2376 Vesselovsky Serguei Jakl Karvina 2349 ½
2010/2011 7 SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2376 Kislinsky Alexey Slavia Orlova 2482 0
2010/2011 6 SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2376 Poloch Petr Mittal Ostrava 2268 1
2010/2011 5 SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2376 Klíma Lukáš Slavoj Ostrava - Poruba 2396 ½
2010/2011 4 SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2376 Sosna Jan SK Stare Mesto 2396 0
2010/2011 3 SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2376 Kulovaná Eva SK Gordic 2359 ½
2010/2011 2 SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2376 Biolek Richard A64 Grygov B 2413 0
2010/2011 1 SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2376 Babula Milan TJ TZ Trinec B 2297 ½
2009/2010 11 ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2355 Dydyshko Viacheslav BŠŠ Frýdek-Místek 2585 0
2009/2010 10 ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2355 Murdzia Piotr TŽ Třinec 2485 0
2009/2010 9 ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2355 Jansa Vlastimil ŠK Mahrla Praha 2495 0
2009/2010 8 ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2355 Šuráň Jan TJ Bohemians Praha 2381 1
2009/2010 7 ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2355 Konopka Michal 2222 ŠK Polabiny 2448 ½
2009/2010 6 ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2355 Bernášek Jan SAGINA Pardubice 2476 0
2009/2010 5 ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2355 Čech Pavel ŠK SK Zlín 2424 ½
2009/2010 4 ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2355 Štoček Jiří 1. Novoborský ŠK 2582 0
2009/2010 3 ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2355 Bindrich Falko ŠK Zikuda Turnov 2504 0
2009/2010 2 ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2355 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2441 0
2009/2010 1 ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2355 Rašík Vítězslav ŠK Geofin Ostrava 2464 ½
2008/2009 11 Pila Ořechov A 2296 Píza Vlastimil ŠK Gordic Jihlava B 2268 ½
2008/2009 10 Pila Ořechov A 2296 Donnert Milan ŠK Duras BVK-Královo Pole B 2181 1
2008/2009 9 Pila Ořechov A 2296 Krondráf Karel TJ Žďár n. Sázavou A 2195 1
2008/2009 8 Pila Ořechov A 2296 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny B 2263 1
2008/2009 7 Pila Ořechov A 2296 Riška Lubomír SPgŠ+G Znojmo A 2232 ½
2008/2009 6 Pila Ořechov A 2296 Červený Martin ŠK Caissa Třebíč B 2320 0
2008/2009 5 Pila Ořechov A 2296 Jirásek Pavel ŠK Vysoké Mýto 2262 1
2008/2009 4 Pila Ořechov A 2296 Pisk Petr ŠK Bohemia Pardubice A 2322 ½
2008/2009 2 Pila Ořechov A 2296 Košata Jan ŠK Kuřim KME-DDM A 2124 1
2008/2009 1 Pila Ořechov A 2296 Pinter Erik ŠK Caissa Třebíč A 2415 ½
2007/2008 11 ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2307 Vašut Karel TJ ŽďAS ŽďÁR NAD SÁZAVOU A 2172 1
2007/2008 9 ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2307 Kozlíček Lubomír ŠK GORDIC JIHLAVA B 2197 1
2007/2008 7 ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2307 Efler Lukáš 2222 ŠK POLABINY C 2247 0
2007/2008 6 ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2307 Buchníček Petr ŠK CAISSA TŘEBÍČ A 2284 0
2007/2008 5 ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2307 Vařejčko Josef ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2267 1
2007/2008 3 ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2307 Bělohlávek Petr TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU A 2207 0
2007/2008 2 ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2307 Blatný Pavel BYDO ZAKŘANY A 2474 1
2006/2007 10 ŠK DURAS BVK Brno B 2339 Plát Vojtěch Slavia Kroměříž B 2264 1
2006/2007 8 ŠK DURAS BVK Brno B 2339 Křížek František SK Boršice 2115 1
2006/2007 7 ŠK DURAS BVK Brno B 2339 Bažant Petr ŠK SK Zlín B 2281 ½
2006/2007 6 ŠK DURAS BVK Brno B 2339 Hodovský Jiří ŠK SK Zlín C 2115 1
2006/2007 5 ŠK DURAS BVK Brno B 2339 Valenta Vít LOKO Zábřeh 2149 1
2006/2007 4 ŠK DURAS BVK Brno B 2339 Fuksík Jakub A64 Grygov B 2211 1
2006/2007 1 ŠK DURAS BVK Brno B 2339 Spodný Josef ŠK 64 Brno 2077 ½
2006/2007 11 ŠK Duras Brno "A" 2339 Žilka Štěpán Tatran Litovel "A" 2373 ½
2006/2007 10 ŠK Duras Brno "A" 2339 Neděla Vlastimil Mittal Ostrava "A" 2368 ½
2006/2007 9 ŠK Duras Brno "A" 2339 Šenkýř Vladimír ŠK Gordic Jihlava "A" 2188 1
2006/2007 8 ŠK Duras Brno "A" 2339 Biolek Richard TŽ Třinec "B" 2288 ½
2006/2007 7 ŠK Duras Brno "A" 2339 Vrána František ŠK Staré Město 1923 2296 0
2006/2007 6 ŠK Duras Brno "A" 2339 Malík Jan Slavoj Poruba "A" 2221 1
2006/2007 5 ŠK Duras Brno "A" 2339 Jurásek Miroslav ŠK Staré Město 2298 1
2006/2007 4 ŠK Duras Brno "A" 2339 Bureš Vít Orel Ořechov "A" 2168 0
2006/2007 3 ŠK Duras Brno "A" 2339 Olšar Jaroslav ŠK Stonava "A" 2287 ½
2006/2007 2 ŠK Duras Brno "A" 2339 Pakosta Miroslav Lokomotiva Brno "B" 2158 1
2006/2007 1 ŠK Duras Brno "A" 2339 Blümel Otto Slavia Kroměříž "A" 2270 1
2005/2006 11 ŠK DURAS Brno "A" 2318 Vrána František ŠK Staré Město "A" 2272 ½
2005/2006 9 ŠK DURAS Brno "A" 2318 Švanda Pavel ŠK Gordic Jihlava "A" 2233 1
2005/2006 8 ŠK DURAS Brno "A" 2318 Lahner Jakub BŠS Frýdek-Místek "A" 2293 0
2005/2006 7 ŠK DURAS Brno "A" 2318 Malinovský Karel Slavia Kroměříž "A" 2317 ½
2005/2006 6 ŠK DURAS Brno "A" 2318 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun "A" 2276 ½
2005/2006 5 ŠK DURAS Brno "A" 2318 Frolík Martin Slavia Orlová "A" 2317 ½
2005/2006 4 ŠK DURAS Brno "A" 2318 Michenka Jozef Tatran Litovel "A" 2405 0
2005/2006 3 ŠK DURAS Brno "A" 2318 Neděla Vlastimil Mittal Ostrava "A" 2376 0
2005/2006 2 ŠK DURAS Brno "A" 2318 Růžička Petr TŽ Třinec "B" 2294 1
2005/2006 1 ŠK DURAS Brno "A" 2318 Sobek Jaroslav Jakl Karviná "A" 2297 ½
2005/2006 11 Lokomotiva Brno B 2318 Vokoun Jan TJ Pankrác 2306 1
2005/2006 10 Lokomotiva Brno B 2318 Jirka Jiří Sokol Plzeň Ingem 2387 0
2005/2006 9 Lokomotiva Brno B 2318 Langner Ladislav TŽ Třinec 2392 1
2005/2006 8 Lokomotiva Brno B 2318 Velička Petr Labortech Ostrava 2441 0
2005/2006 6 Lokomotiva Brno B 2318 Lechtýnský Jiří TJ Zikuda Turnov 2439 ½
2005/2006 5 Lokomotiva Brno B 2318 Kovalev Andrei Bauset Pardubice 2546 ½
2005/2006 4 Lokomotiva Brno B 2318 Biolek Richard A64 Hagemann Opava 2444 ½
2005/2006 3 Lokomotiva Brno B 2318 Chytilek Roman ŠK SK Zlín 2409 0
2005/2006 2 Lokomotiva Brno B 2318 Zezulkin Jurij ŠK Sokol Vyšehrad 2494 0
2005/2006 1 Lokomotiva Brno B 2318 Jirovský Miloš ŠK Mahrla Praha 2476 0
2004/2005 10 Loko Brno 2300 Gruštík Radomír Jakl Karviná A" 2023 0
2004/2005 9 Loko Brno 2300 Kapusta Petr TJ Uherský Ostroh 2137 ½
2004/2005 8 Loko Brno 2300 Jablečník Gustav Slavie Kroměříž A 2226 ½
2004/2005 7 Loko Brno 2300 Rakús Pavel MSA Dolní Benešov 2074 0
2004/2005 6 Loko Brno 2300 Žilka Štěpán Tatran Litovel 2290 ½
2004/2005 5 Loko Brno 2300 Kocián Karel TŽ Třinec B" 2170 1
2004/2005 4 Loko Brno 2300 Tomeš Zdeněk CD Rating Brno 2131 1
2004/2005 3 Loko Brno 2300 Holeksa Zdeněk ŠK Frýdek-Místek 2195 0
2004/2005 2 Loko Brno 2300 Lacko Jan Duras BVK Brno A" 2231 ½
2004/2005 1 Loko Brno 2300 Trombík Karel Slavia Orlová A" 2254 ½
2003/2004 11 Duras BVK Brno 2335 Zpěvák Pavel ŠK Staré Město 2382 1
2003/2004 10 Duras BVK Brno 2335 Hudeček Jan TJ Uherský Ostroh 2312 ½
2003/2004 9 Duras BVK Brno 2335 Ramík Zdeněk Garde Brno 2287 ½
2003/2004 8 Duras BVK Brno 2335 Mužík Martin Slezan Opava 2219 1
2003/2004 6 Duras BVK Brno 2335 Velička Petr TJ Náměšť n/Osl. 2439 0
2003/2004 5 Duras BVK Brno 2335 Berezjuk Sergej VP Frýdek-Místek 2358 0
2003/2004 4 Duras BVK Brno 2335 Dydyshko Viacheslav Slavoj Poruba 2548 0
2003/2004 3 Duras BVK Brno 2335 Neděla Vlastimil TŽ Třinec 2381 ½
2003/2004 2 Duras BVK Brno 2335 Klíma Lukáš TJ NH Ostrava 2423 0
2003/2004 1 Duras BVK Brno 2335 Dawidow Jacek Slavia Orlová 2344 ½