Hráč Donnert Milan

Donnert Milan

User Pic
Jméno: Donnert Milan
Oddíl: ŠK Duras BVK
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2043
Elo mezinárodní: 2058
ID: 340
FIDE ID: 319341
Rok narození: 1947
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 ŠK Duras BVK Královo Pole B 2060 2054 Pešák Roman ŠK Hodonín 1994 1943 ½
2017/2018 10 ŠK Duras BVK Královo Pole B 2067 2054 Spodný Josef ŠK Bystrc Oilers 1867 1858 ½
2017/2018 9 ŠK Duras BVK Královo Pole B 2067 2054 Pech Václav MKS Vyškov 1984 1970 ½
2017/2018 8 ŠK Duras BVK Královo Pole B 2070 2054 Dočekal Jan SK GPOA Znojmo 2359 2358 0
2017/2018 5 ŠK Duras BVK Královo Pole B 2075 2054 Ševčík Leoš Spartak Adamov 1902 1965 ½
2017/2018 4 ŠK Duras BVK Královo Pole B 2067 2054 Hudeček Jan ŠK Veselí nad Moravou 2244 2219 ½
2017/2018 3 ŠK Duras BVK Královo Pole B 2067 2054 Jacko Vladimír Orel Ořechov 2328 0 0
2017/2018 2 ŠK Duras BVK Královo Pole B 2067 2054 Kocáb Jan ŠK Podlužan Prušánky B 1960 1891 ½
2017/2018 1 ŠK Duras BVK Královo Pole B 2078 2054 Dvořák Libor TJ Znojmo 2064 2051 ½
2016/2017 8 ŠK Duras BVK D 2086 2083 Dufek Martin VSK Univerzita Brno B 1873 1903 1
2016/2017 7 ŠK Duras BVK D 2086 2083 Řehůřek Lukáš ŠK Bystrc Oilers 2180 2174 ½
2016/2017 6 ŠK Duras BVK D 2086 2083 Dumková Daniela ŠK Střelice B 1906 1881 ½
2016/2017 5 ŠK Duras BVK D 2086 2083 Petlák Josef TJ Znojmo B 1974 1891 ½
2016/2017 4 ŠK Duras BVK D 2086 2083 Tláskal Martin TJ Slovan - Žaluzie Koblížek Ivančice 2113 2100 0
2016/2017 3 ŠK Duras BVK D 2086 2083 Dobeš Oldřich ŠK Sebranci RH 2015 1979 0
2016/2017 2 ŠK Duras BVK D 2086 2083 Kučera Vladislav ŠK Střelice A 2023 1923 0
2016/2017 1 ŠK Duras BVK D 2086 2083 Kučera Petr Jezdci Jundrov C 1947 1999 1
2016/2017 9 �K Duras BVK B 2086 2083 Sojka Aleš Slavia Krom��� B 2142 2121 0
2015/2016 9 ŠK Duras BVK Královo Pole C 2086 2083 Racek Michal Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1950 ½
2015/2016 8 ŠK Duras BVK Královo Pole C 2086 2083 Vlčko Tomáš Šachový klub Hodonín 1873 1899 ½
2015/2016 7 ŠK Duras BVK Královo Pole C 2086 2083 Uhmann Jan Lokomotiva Brno F 2068 2060 ½
2015/2016 6 ŠK Duras BVK Královo Pole C 2086 2083 Mareš Jaroslav ŠK 64 Brno A 2029 1987 ½
2015/2016 5 ŠK Duras BVK Královo Pole C 2086 2083 Bohuslav Jan TJ Tatran Poštorná 1969 1937 1
2015/2016 4 ŠK Duras BVK Královo Pole C 2086 2083 Mlénský Dalibor ŠK HPM TEC Hustopeče B 2134 2137 1
2015/2016 3 ŠK Duras BVK Královo Pole C 2086 2083 Tůma Miroslav Moravská Slavia Brno C 1912 1886 ½
2015/2016 2 ŠK Duras BVK Královo Pole C 2086 2083 Křížek František ŠK Veselí nad Moravou B 1939 1953 1
2015/2016 1 ŠK Duras BVK Královo Pole C 2086 2083 Kocáb Jan TJ Podlužan Prušánky B 1993 1920 ½
2014/2015 9 ŠK Duras BVK Královo Pole D 2087 2088 Trávníček Petr ŠK Hodonín 2134 2100 ½
2014/2015 8 ŠK Duras BVK Královo Pole D 2087 2088 Růžička František Jezdci Jundrov B 2127 2127 0
2014/2015 7 ŠK Duras BVK Královo Pole D 2087 2088 Spodný Josef ŠK "64" Brno 1981 1984 ½
2014/2015 6 ŠK Duras BVK Královo Pole D 2087 2088 Zubalík Miroslav Š. K. 1923 Sokol Kyjov 2054 ½
2014/2015 5 ŠK Duras BVK Královo Pole D 2087 2088 Sysel Michal KŠ TJ Bučovice 1970 1937 ½
2014/2015 4 ŠK Duras BVK Královo Pole D 2087 2088 Trnka Tomáš TJ Tatran Poštorná 1976 1966 ½
2014/2015 3 ŠK Duras BVK Královo Pole D 2087 2088 Uhmann Jan ŠK Lokomotiva Brno F 2063 2057 1
2014/2015 2 ŠK Duras BVK Královo Pole D 2087 2088 Kaňovský David TJ Podlužan Prušánky B 2419 2422 0
2014/2015 1 ŠK Duras BVK Královo Pole D 2087 2088 Křížek František ŠK Veselí nad Moravou B 1943 1941 1
2014/2015 11 ŠK Duras BVK Brno C 2087 2088 Buchníček Petr Jezdci Jundrov 2318 2294 ½
2014/2015 10 ŠK Duras BVK Brno C 2087 2088 Habina Martin ŠK Garde Lipovec B 2063 2056 0
2014/2015 8 ŠK Duras BVK Brno C 2087 2088 Pech Václav MKS Vyškov 1983 1953 ½
2014/2015 7 ŠK Duras BVK Brno C 2087 2088 Riška Lubomír SK GPOA Znojmo 2205 2209 0
2014/2015 6 ŠK Duras BVK Brno C 2087 2088 Tláskal Martin ŠK Tetčice 2126 2104 1
2014/2015 4 ŠK Duras BVK Brno C 2087 2088 Kredl Karel TJ Spartak Adamov 2092 2091 ½
2014/2015 3 ŠK Duras BVK Brno C 2087 2088 Majer Jiří ŠK Kuřim 2183 2152 ½
2013/2014 11 ŠK Duras BVK Královo Pole B 2117 2121 Netušil Jan Sokol Postoupky 1696 1820 0
2013/2014 9 ŠK Duras BVK Královo Pole B 2117 2121 Šmíd Jan ŠK Staré Město B 1887 1894 ½
2013/2014 8 ŠK Duras BVK Královo Pole B 2117 2121 Hájek Oskar TJ Podlužan Prušánky 1918 1996 0
2013/2014 7 ŠK Duras BVK Královo Pole B 2117 2121 Šedý Ctirad ŠK HPM TEC Hustopeče 1920 1889 1
2013/2014 4 ŠK Duras BVK Královo Pole B 2117 2121 Sládek Vladislav ŠK Kuřim 1987 2015 ½
2013/2014 3 ŠK Duras BVK Královo Pole B 2117 2121 Chládek Vlastimil ŠK GARDE Lipovec 2057 2081 0
2013/2014 2 ŠK Duras BVK Královo Pole B 2117 2121 Bačák Petr Slavia Kroměříž B 2059 2066 0
2013/2014 10 ŠK Duras BVK Brno C 2117 2121 Musil Jiří ŠK Lokomotiva Brno C 2094 2099 ½
2013/2014 9 ŠK Duras BVK Brno C 2117 2121 Seidl Antonín Vinohrady Brno 2002 2046 ½
2013/2014 8 ŠK Duras BVK Brno C 2117 2121 Lakatoš Tomáš Orel Ořechov 2074 ½
2013/2014 7 ŠK Duras BVK Brno C 2117 2121 Dirgas Josef ŠK Tetčice 2026 2041 1
2013/2014 6 ŠK Duras BVK Brno C 2117 2121 Michalčák Lubomír SPgŠ + G Znojmo 2073 2071 1
2013/2014 5 ŠK Duras BVK Brno C 2117 2121 Kredl Karel TJ Spartak Adamov 2083 2080 ½
2013/2014 4 ŠK Duras BVK Brno C 2117 2121 Skřenek Jiří TJ Znojmo 2082 2087 ½
2013/2014 3 ŠK Duras BVK Brno C 2117 2121 Kejík František MKS Vyškov 2091 2042 1
2013/2014 2 ŠK Duras BVK Brno C 2117 2121 Přibyl René ŠK Bystrc Oilers 2006 2023 1
2013/2014 1 ŠK Duras BVK Brno C 2117 2121 Krupica Pavel Sokol Rudice 1948 1938 ½
2012/2013 11 ŠK Duras BVK B 2144 2150 Křížek František TJ ŠK Veselí nad Moravou 2000 1995 1
2012/2013 9 ŠK Duras BVK B 2144 2150 Píše Jan TJ Spartak Adamov 2078 2071 ½
2012/2013 8 ŠK Duras BVK B 2144 2150 Krejčiřík Radim TJ FS NAPAJEDLA 1949 1930 0
2012/2013 7 ŠK Duras BVK B 2144 2150 Krča Milan ŠK Staré Město C 2057 2038 1
2012/2013 6 ŠK Duras BVK B 2144 2150 Vávra Michal Moravská Slavia Brno 1993 1961 ½
2012/2013 5 ŠK Duras BVK B 2144 2150 Krupica Pavel ŠK KME-DDM Kuřim 1977 1963 ½
2012/2013 4 ŠK Duras BVK B 2144 2150 Kocáb Jan TJ Podlužan Prušánky 2014 1947 1
2012/2013 3 ŠK Duras BVK B 2144 2150 Balážec Ludovít ŠK Zlín B 1988 1999 0
2012/2013 2 ŠK Duras BVK B 2144 2150 Zpěváková Jana ŠK Staré Město B 1905 1967 0
2012/2013 1 ŠK Duras BVK B 2144 2150 Musil Jiří ŠK Lokomotiva Brno A 2102 2133 ½
2011/2012 10 ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2121 2129 Doseděl Jiří ŠK Vysoké Mýto 2071 2065 0
2011/2012 9 ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2121 2129 Němec Zbyněk TJ Slavia Hradec Králové B 2196 2194 ½
2011/2012 8 ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2121 2129 Houška Bronislav TJ ŠO Chrudim 2026 2030 1
2011/2012 7 ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2121 2129 Hennig Thomas AKIS Pardubice 2022 2064 1
2011/2012 6 ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2121 2129 Zachariáš Miroslav ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 1939 1957 1
2011/2012 5 ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2121 2129 Marečková Martina Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2153 2133 ½
2011/2012 4 ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2121 2129 Jelínek Milan Sokol Zaječice 2069 1984 1
2011/2012 3 ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2121 2129 Veselý Jaromír ŠK Lokomotiva Brno A 1979 1983 1
2011/2012 2 ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2121 2129 Švub Jan Šachový klub Ústí nad Orlicí 1980 1980 1
2011/2012 1 ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2121 2129 Černý Jan 2222 ŠK Polabiny C 2073 2060 ½
2010/2011 11 SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2116 Škeřík Karel Jiskra Litomysl 2053 1
2010/2011 10 SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2116 Novotný Michal 2222 SK Polabiny B 2255 0
2010/2011 9 SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2116 Lipavský Dušan SK Vysoke Myto 2015 ½
2010/2011 8 SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2116 Švub Jan Jiskra Usti nad Orlici 2001 ½
2010/2011 7 SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2116 Píza Vlastimil SK Caissa Trebic A 2264 0
2010/2011 6 SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2116 Mouryc Tomáš Sokol Bedrichov 2000 ½
2010/2011 5 SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2116 Kastner Oldřich AKIS Pardubice 2070 0
2010/2011 4 SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2116 Pospíšil Dušan Lokomotiva Brno 2160 1
2010/2011 3 SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2116 Němec Pavel SK Chrudim 2255 1
2010/2011 2 SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2116 Šmíd Jaroslav Sokol Zajecice 2015 ½
2010/2011 1 SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2116 Milostný Miloš SK Caissa Trebic B 2060 1
2009/2010 11 ŠK Duras BVK Královo Pole C 2148 Ciprys Martin TJ Tatran Poštorná 2109 0
2009/2010 10 ŠK Duras BVK Královo Pole C 2148 Majer Jiří ŠK KME-DDM Kuřim A 2127 1
2009/2010 8 ŠK Duras BVK Královo Pole C 2148 Gaša Andrej TJ Podlužan Prušánky 2220 0
2009/2010 7 ŠK Duras BVK Královo Pole C 2148 Bobalík Petr ŠK Rosice 1921 1
2009/2010 6 ŠK Duras BVK Královo Pole C 2148 Švihel Karel ŠK Tetčice 2083 0
2009/2010 5 ŠK Duras BVK Královo Pole C 2148 Kratochvíl Karel ŠK Lokomotiva Brno D 2156 0
2009/2010 3 ŠK Duras BVK Královo Pole C 2148 Veselý Jaromír ŠK Lokomotiva Brno E 2071 1
2009/2010 1 ŠK Duras BVK Královo Pole C 2148 Symerský Petr TJ ŠK Veselí nad Moravou 2138 1
2009/2010 9 ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2148 Bukáček Lubomír TJ Žďár nad Sázavou 2038 0
2009/2010 7 ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2148 Jelínek Václav ŠK Bohemia Pardubice 1996 ½
2009/2010 6 ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2148 Čižinský Petr 2222 ŠK Polabiny "B" 2062 0
2009/2010 5 ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2148 Milostný Miloš ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 2065 1
2009/2010 4 ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2148 Petruška Miroslav Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 2008 1
2009/2010 3 ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2148 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomyšl 1920 0
2009/2010 2 ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2148 Mesiarik Rudolf Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2161 0
2009/2010 1 ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2148 Tyle Vladimír TJ Spartak Pelhřimov 2016 1
2008/2009 10 ŠK Duras BVK-Královo Pole B 2181 Vyskočil Neklan Pila Ořechov A 2296 0
2008/2009 9 ŠK Duras BVK-Královo Pole B 2181 Pisk Petr ŠK Bohemia Pardubice A 2322 0
2008/2009 8 ŠK Duras BVK-Královo Pole B 2181 Pokorný Zdeněk TJ Sokol Zaječice A 2319 ½
2008/2009 7 ŠK Duras BVK-Královo Pole B 2181 Košata Jan ŠK Kuřim KME-DDM A 2124 ½
2008/2009 6 ŠK Duras BVK-Královo Pole B 2181 Buchníček Petr ŠK Caissa Třebíč A 2285 0
2008/2009 5 ŠK Duras BVK-Královo Pole B 2181 Píza Vlastimil ŠK Gordic Jihlava B 2268 0
2008/2009 4 ŠK Duras BVK-Královo Pole B 2181 Jirásek Pavel ŠK Vysoké Mýto 2262 0
2008/2009 3 ŠK Duras BVK-Královo Pole B 2181 Krondráf Karel TJ Žďár n. Sázavou A 2195 1
2008/2009 2 ŠK Duras BVK-Královo Pole B 2181 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny B 2263 0
2008/2009 1 ŠK Duras BVK-Královo Pole B 2181 Riška Lubomír SPgŠ+G Znojmo A 2232 ½
2007/2008 11 ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2190 Krondráf Karel TJ ŽďAS ŽďÁR NAD SÁZAVOU A 2177 0
2007/2008 10 ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2190 Nehybka Jiří OREL OŘECHOV A 2243 ½
2007/2008 9 ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2190 Vincze Roman ŠK GORDIC JIHLAVA B 2069 1
2007/2008 8 ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2190 Bujnoch Radek 2222 ŠK POLABINY B 2249 0
2007/2008 6 ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2190 Beťko Lubomír C ŠK CAISSA TŘEBÍČ A 1
2007/2008 5 ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2190 Fiedler Bedřich ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2113 ½
2007/2008 4 ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2190 Lorenc Oldřich TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2150 0
2007/2008 3 ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2190 Kratochvíl Josef TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU A 2084 1
2007/2008 2 ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2190 Smištík Milan BYDO ZAKŘANY A 2305 0
2006/2007 11 ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C 2167 Hromádko Martin TJ SOKOL ZAJEČICE 2032 1
2006/2007 9 ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C 2167 Sýkora Josef EUROKOMPLEX AUTOSKLA 2158 ½
2006/2007 8 ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C 2167 Kruml David TJ NÁMĚŠŤNAD OSLAVOU 2094 1
2006/2007 7 ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C 2167 Věchet Stanislav ŠK BYDO ZAKŘANY A 2215 ½
2006/2007 6 ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C 2167 Fojtách Ivan TJ ZNOJMO A 2012 1
2006/2007 5 ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C 2167 Kratochvíl Milan ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 2041 ½
2006/2007 4 ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C 2167 Hošek Milan 2222 ŠK POLABINY C 2248 0
2006/2007 3 ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C 2167 Běloušek Michal ŠK GORDIC JIHLAVA B 2074 1
2006/2007 2 ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C 2167 Krondráf Karel TJ ŽDAS ŽDÁR N.SÁZAVOU 2134 1
2005/2006 11 DURAS BRNO C 2198 Malá Anna HPM TEC HUSTOPEČE 1983 ½
2005/2006 10 DURAS BRNO C 2198 Podbrdský Pavel LOKOMOTIVA BRNO C 2077 ½
2005/2006 8 DURAS BRNO C 2198 Nehybka Jiří OREL OŘECHOV 2219 ½
2005/2006 7 DURAS BRNO C 2198 Vařejčko Josef SOKOL ZAJEČICE 2194 0
2005/2006 6 DURAS BRNO C 2198 Masák Pavel SOKOL RUDICE 2118 0
2005/2006 5 DURAS BRNO C 2198 Riška Lubomír SPgŠ+G ZNOJMO 2198 0
2005/2006 4 DURAS BRNO C 2198 Nový Martin ŠK 64 BRNO 2163 1
2005/2006 2 DURAS BRNO C 2198 Mudra Tomáš DURAS BRNO B 2135 0