Hráč Šklíba Martin

Šklíba Martin

User Pic
Jméno: Šklíba Martin
Oddíl: Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: FM
Elo národní: 2297
Elo mezinárodní: 2306
ID: 3767
FIDE ID: 313386
Rok narození: 1981
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Lokomotiva Brno 2310 2295 Kratochvíl Vít TJ Namest n/Oslavou 2220 2225 ½
2018/2019 10 Lokomotiva Brno 2310 2295 Prandstetter Eduard Rapid Pardubice 2224 2208 ½
2018/2019 7 Lokomotiva Brno 2304 2295 Polák Tomáš Moravska Slavia Brno B 2507 2513 0
2018/2019 6 Lokomotiva Brno 2304 2295 Sabol Marian SK Vysoke Myto 2320 2280 1
2018/2019 5 Lokomotiva Brno 2310 2297 Červený Petr TJ Stefanydes Policka 2319 2328 ½
2018/2019 4 Lokomotiva Brno 2310 2297 Pacher Milan OREL Orechov 2467 0 0
2018/2019 3 Lokomotiva Brno 2306 2297 Říha Vojtěch TJ CHS Chotebor 2175 2186 1
2018/2019 2 Lokomotiva Brno 2306 2297 Sedláček Oldřich Caissa Pivovar Dalesice 2219 2208 ½
2018/2019 1 Lokomotiva Brno 2309 2297 Jedlička Aleš TJ SO Chrudim 2213 2204 ½
2017/2018 11 Lokomotiva Brno A 2303 2263 Húsek Martin ŠK Staré Město 2162 2154 1
2017/2018 10 Lokomotiva Brno A 2291 2263 Chytilek Roman TŽ Třinec 2332 2335 ½
2017/2018 9 Lokomotiva Brno A 2291 2263 Havelka Josef Panda Rychnov nad Kněžnou A 2333 2329 1
2017/2018 8 Lokomotiva Brno A 2277 2263 Sluka Radek Agentura 64 Grygov 2315 2332 1
2017/2018 7 Lokomotiva Brno A 2277 2263 Langner Ladislav Slavoj Český Těšín 2400 2387 ½
2017/2018 5 Lokomotiva Brno A 2268 2263 Pala Vladimír Šachy Hošťálková 2225 2200 1
2017/2018 4 Lokomotiva Brno A 2291 2263 Piesik Piotr BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2374 0 ½
2017/2018 3 Lokomotiva Brno A 2291 2263 Krejčí Jan Slavia Kroměříž 2579 2534 0
2017/2018 2 Lokomotiva Brno A 2291 2263 Malík Jan TJ Ostrava "A" 2298 2249 ½
2016/2017 11 Lokomotiva Brno 2255 2233 Rausis Igors BSS Frydek Mistek 2581 2552 ½
2016/2017 10 Lokomotiva Brno 2255 2233 Straka Vojtěch Tatran Litovel 2323 2311 0
2016/2017 8 Lokomotiva Brno 2255 2233 Vykouk Jan SK AD Jicin 2427 2322 ½
2016/2017 7 Lokomotiva Brno 2255 2233 Repka Christopher SK Rapid Pardubice 0
2016/2017 4 Lokomotiva Brno 2255 2233 Šuráň Jan SK mesta Lysa nad Labem 2405 2406 ½
2016/2017 3 Lokomotiva Brno 2255 2233 Plát Vojtěch Vystaviste Lysa nad Labem 2492 2456 0
2016/2017 2 Lokomotiva Brno 2255 2233 Jurčík Marián Prestige Photo Unichess 2501 2466 1
2015/2016 11 Lokomotiva Brno "A" 2255 2233 Kuboš Rostislav SK Slavia Orlová "A" 2126 2193 ½
2015/2016 10 Lokomotiva Brno "A" 2255 2233 Židek Václav KVS EKODIVIZE Opava 2185 2180 1
2015/2016 9 Lokomotiva Brno "A" 2255 2233 Tauš Martin ŠK Karviná "A" 2103 2129 1
2015/2016 8 Lokomotiva Brno "A" 2255 2233 Mrva Marek TJ Ostrava "A" 2227 2200 0
2015/2016 7 Lokomotiva Brno "A" 2255 2233 Šenkýř Martin ŠK Zlín "A" 2154 2165 1
2015/2016 6 Lokomotiva Brno "A" 2255 2233 Buráň Jaroslav ŠK Staré Město "A" 2184 2172 ½
2015/2016 5 Lokomotiva Brno "A" 2255 2233 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička 2012 2058 1
2015/2016 3 Lokomotiva Brno "A" 2255 2233 Holeksa Zdeněk Beskydská šachová škola F-M "B" 2200 2173 1
2015/2016 2 Lokomotiva Brno "A" 2255 2233 Mudrák Josef Slavia Kroměříž "A" 2298 2295 ½
2014/2015 10 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2263 2262 Kaňovský David Agentura 64 Grygov „A“ 2419 2422 0
2014/2015 8 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2263 2262 Kracík Tomáš Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2203 2225 0
2014/2015 7 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2263 2262 Bujnoch Radek TJ ŠO Chrudim 2282 2286 ½
2014/2015 6 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2263 2262 Mudra Tomáš ŠK Duras BVK „B“ 2185 2183 1
2014/2015 5 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2263 2262 Černín Radim KVS EKODIVIZE Opava "A" 2258 2260 0
2014/2015 4 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2263 2262 Novosadová Kristýna Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2177 2197 ½
2014/2015 3 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2263 2262 Mudrák Josef Slavia Kroměříž „A“ 2337 2345 0
2014/2015 2 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2263 2262 Worek Joanna ŠK Staré Město „A“ 2275 2274 1
2014/2015 1 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2263 2262 Blahynka Martin ŠK Duras BVK „A“ 2237 2224 0
2013/2014 11 Lokomotiva Brno “A“ 2290 2289 Kubík Michael BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2187 2232 1
2013/2014 10 Lokomotiva Brno “A“ 2290 2289 Kičmer Petr ŠK Zlín “A“ 2221 2217 ½
2013/2014 9 Lokomotiva Brno “A“ 2290 2289 Bělunek Vladimír TJ Tatran Litovel “B“ 2256 2269 1
2013/2014 8 Lokomotiva Brno “A“ 2290 2289 Bureš Jaroslav ŠK Staré Město “A“ 2377 2338 0
2013/2014 6 Lokomotiva Brno “A“ 2290 2289 Blahynka Martin ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2188 2235 0
2013/2014 5 Lokomotiva Brno “A“ 2290 2289 Kaňovský David ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2404 2413 0
2013/2014 4 Lokomotiva Brno “A“ 2290 2289 Bujnoch Radek TJ ŠO Chrudim 2240 2240 0
2013/2014 3 Lokomotiva Brno “A“ 2290 2289 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž “A“ 2274 2261 1
2013/2014 2 Lokomotiva Brno “A“ 2290 2289 Novosadová Kristýna TJ Ostrava 2185 2181 0
2013/2014 1 Lokomotiva Brno “A“ 2290 2289 Talla Vladimír SK Slavia Orlová “A“ 2386 2411 0
2012/2013 11 ŠK Lokomotiva Brno A 2263 2262 Mayer Josef TJ Podlužan Prušánky 2077 2046 1
2012/2013 10 ŠK Lokomotiva Brno A 2263 2262 Krčál Michal ŠK Zlín B 2152 2156 1
2012/2013 9 ŠK Lokomotiva Brno A 2263 2262 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město B 2055 2083 ½
2012/2013 6 ŠK Lokomotiva Brno A 2263 2262 Kuchynka Lukáš ŠK HPM TEC Hustopeče 2310 2350 ½
2012/2013 5 ŠK Lokomotiva Brno A 2263 2262 Handl Martin TJ Spartak Adamov 2094 2095 1
2012/2013 4 ŠK Lokomotiva Brno A 2263 2262 Svítek Jiří TJ FS NAPAJEDLA 2078 2085 ½
2012/2013 2 ŠK Lokomotiva Brno A 2263 2262 Holemář David Moravská Slavia Brno 2272 2261 ½
2012/2013 1 ŠK Lokomotiva Brno A 2263 2262 Skácelík Petr ŠK Duras BVK B 2202 2213 ½
2012/2013 11 ŠK Lokomotiva Brno C 2263 2262 Holemář David ŠK Bystrc Oilers 2272 2261 ½
2012/2013 10 ŠK Lokomotiva Brno C 2263 2262 Kejík František MKS Vyškov 2125 2042 ½
2012/2013 4 ŠK Lokomotiva Brno C 2263 2262 Jurka Miroslav ŠK Duras BVK Brno C 2309 2308 ½
2012/2013 1 ŠK Lokomotiva Brno C 2263 2262 Dvořák Libor TJ Znojmo 2088 2112 1
2011/2012 11 ŠK Lokomotiva Brno B 2301 2286 Sháněl Jaroslav ŠK Staré Město B 2167 2199 0
2011/2012 10 ŠK Lokomotiva Brno B 2301 2286 Seget Milan TJ Podlužan Prušánky 2106 2121 0
2011/2012 9 ŠK Lokomotiva Brno B 2301 2286 Brázdil Roman Slavia Kroměříž B 2137 2129 ½
2011/2012 8 ŠK Lokomotiva Brno B 2301 2286 Hodovský Jiří ŠK Zlín C 2103 2084 1
2011/2012 7 ŠK Lokomotiva Brno B 2301 2286 Stratil Petr T.J. Sokol Šumperk 2125 2112 1
2011/2012 6 ŠK Lokomotiva Brno B 2301 2286 Drtina Milan SK Boršice 2247 2228 0
2011/2012 5 ŠK Lokomotiva Brno B 2301 2286 Fusek Lukáš ŠK Staré Město C 1984 2028 1
2011/2012 4 ŠK Lokomotiva Brno B 2301 2286 Handl Martin Spartak Adamov 2117 2121 1
2011/2012 3 ŠK Lokomotiva Brno B 2301 2286 Kuchynka Lukáš ŠK HPM TEC Hustopeče 2314 2340 0
2011/2012 2 ŠK Lokomotiva Brno B 2301 2286 Galuška Josef TJ ŠK Veselí nad Moravou 2124 2137 ½
2011/2012 1 ŠK Lokomotiva Brno B 2301 2286 Beseda Roman TJ Sokol Hošťálková 2134 2098 1
2010/2011 11 Lokomotiva Brno 2305 Hába Zdeněk Sokol Zajecice 2282 1
2010/2011 10 Lokomotiva Brno 2305 Čížek Antonín SK Caissa Trebic B 2309 ½
2010/2011 8 Lokomotiva Brno 2305 Hrabuša Matej 2222 SK Polabiny B 2332 ½
2010/2011 7 Lokomotiva Brno 2305 Sabol Marian SK Vysoke Myto 2392 ½
2010/2011 5 Lokomotiva Brno 2305 Vyskočil Neklan SK Caissa Trebic A 2376 ½
2010/2011 3 Lokomotiva Brno 2305 Prandstetter Eduard AKIS Pardubice 2318 ½
2010/2011 2 Lokomotiva Brno 2305 Brychta David Sokol Bedrichov 2186 ½
2010/2011 1 Lokomotiva Brno 2305 Jarábek Vratislav SK Chrudim 2202 ½
2010/2011 11 ŠK Rapid Pardubice 2305 Možný Miloš ŠK Zikuda Turnov 2379 0
2010/2011 10 ŠK Rapid Pardubice 2305 Cvek Robert 1. Novoborský ŠK 2494 ½
2010/2011 9 ŠK Rapid Pardubice 2305 Sharashenidze Akaki TŽ Třinec 2285 0
2010/2011 8 ŠK Rapid Pardubice 2305 Kriebel Tadeáš BŠŠ Frýdek-Místek 2321 0
2010/2011 7 ŠK Rapid Pardubice 2305 Chytilek Roman ŠK Zlín 2366 ½
2010/2011 6 ŠK Rapid Pardubice 2305 Fiřt Stanislav ŠK Labortech Ostrava 2327 0
2010/2011 4 ŠK Rapid Pardubice 2305 Butkiewicz Lukasz Tatran Litovel 2408 ½
2010/2011 3 ŠK Rapid Pardubice 2305 Vrána Jan A64 VALOZ Grygov 2348 1
2009/2010 9 ŠK Lokomotiva Brno C 2285 Bažant Petr ŠK Staré Město B 2304 ½
2009/2010 6 ŠK Lokomotiva Brno C 2285 Nehybka Jiří Orel Ořechov 2239 0
2009/2010 5 ŠK Lokomotiva Brno C 2285 Chytilek Roman ŠK Zlín B 2390 ½
2009/2010 4 ŠK Lokomotiva Brno C 2285 Riška Lubomír SPgŠ+G Znojmo 2222 1
2009/2010 3 ŠK Lokomotiva Brno C 2285 Uřičář Jakub ŠK Staré Město C 2157 1
2009/2010 1 ŠK Lokomotiva Brno C 2285 Cagašík Tomáš MKS Holešov 2276 1
2009/2010 11 SAGINA Pardubice 2285 Cífka Stanislav ŠK Mahrla Praha 2423 0
2009/2010 10 SAGINA Pardubice 2285 Znamenáček Květoslav TJ Bohemians Praha 2299 ½
2009/2010 8 SAGINA Pardubice 2285 Možný Miloš ŠK Zikuda Turnov 2385 0
2009/2010 7 SAGINA Pardubice 2285 Sosna Jan ŠK SK Zlín 2413 1
2009/2010 6 SAGINA Pardubice 2285 Mudra Tomáš ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2178 1
2009/2010 5 SAGINA Pardubice 2285 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny 2292 1
2009/2010 2 SAGINA Pardubice 2285 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2347 0
2009/2010 1 SAGINA Pardubice 2285 Růžička Petr TŽ Třinec 2283 ½
2008/2009 11 ŠK Rapid Pardubice 2318 Jirovský Pavel Sokol Kolín 2325 ½
2008/2009 9 ŠK Rapid Pardubice 2318 Zelený Tomáš ŠK Zikuda Turnov B"" 2218 1
2008/2009 8 ŠK Rapid Pardubice 2318 Svoboda Václav SK OAZA Praha 2271 ½
2008/2009 7 ŠK Rapid Pardubice 2318 Priehoda Vítězslav JOLY Lysá nad Labem B 2361 0
2008/2009 5 ŠK Rapid Pardubice 2318 Spirin Oleg Šachklub AD Jičín 2438 ½
2008/2009 3 ŠK Rapid Pardubice 2318 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové B"" 2380 ½
2008/2009 2 ŠK Rapid Pardubice 2318 Efler Lukáš 2222 ŠK Polabiny C"" 2256 1
2008/2009 1 ŠK Rapid Pardubice 2318 Jüptner Jan TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2332 1
2007/2008 11 ŠK Rapid Pardubice 2255 Blümel Otto TJ Tourist Biomedica Říčany 2213 ½
2007/2008 10 ŠK Rapid Pardubice 2255 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové B"" 2385 0
2007/2008 9 ŠK Rapid Pardubice 2255 Ringel Zbyněk Sněžka TJ Náchod 2298 1
2007/2008 7 ŠK Rapid Pardubice 2255 Lechtýnský Jiří ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2422 ½
2007/2008 6 ŠK Rapid Pardubice 2255 Vinklárek Ondřej TJ Stadion Kutná Hora 2110 1
2007/2008 5 ŠK Rapid Pardubice 2255 Vodička Vlastimil Sokol Mladá Boleslav 2238 0
2007/2008 4 ŠK Rapid Pardubice 2255 Jandourek Lukáš TJ Neratovice 2261 ½
2007/2008 3 ŠK Rapid Pardubice 2255 Jirovský Pavel Sokol Kolín 2326 ½
2007/2008 2 ŠK Rapid Pardubice 2255 Vltavský Vladimír TJ Zikuda Turnov B"" 2240 ½
2007/2008 1 ŠK Rapid Pardubice 2255 Postupa Martin ŠK JOLY Lysá nad Labem B"" 2094 1
2006/2007 11 EUROKOMPLEX AUTOSKLA 2212 Celý Jaroslav TJ ŽDAS ŽDÁR N.SÁZAVOU 2084 1
2006/2007 10 EUROKOMPLEX AUTOSKLA 2212 Červený Petr TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2289 0
2006/2007 9 EUROKOMPLEX AUTOSKLA 2212 Mlýnek Petr ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C 2176 1
2006/2007 8 EUROKOMPLEX AUTOSKLA 2212 Chládek Václav ŠK GARDE LIPOVEC 2156 ½
2006/2007 7 EUROKOMPLEX AUTOSKLA 2212 Vařejčko Josef TJ SOKOL ZAJEČICE 2186 0
2006/2007 6 EUROKOMPLEX AUTOSKLA 2212 Kaňovský David TJ NÁMĚŠŤNAD OSLAVOU 2378 0
2006/2007 5 EUROKOMPLEX AUTOSKLA 2212 Smištík Milan ŠK BYDO ZAKŘANY A 2338 0
2006/2007 4 EUROKOMPLEX AUTOSKLA 2212 Škaroupka Jiří TJ ZNOJMO A 2180 1
2006/2007 3 EUROKOMPLEX AUTOSKLA 2212 Podbrdský Pavel ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 2090 ½
2006/2007 1 EUROKOMPLEX AUTOSKLA 2212 Kozlíček Lubomír ŠK GORDIC JIHLAVA B 2171 1
2006/2007 11 TJ ŠO Chrudim 2212 Šmíd Miroslav Bohemians Praha 2202 1
2006/2007 10 TJ ŠO Chrudim 2212 Forman Štěpán Sokol Vršovice 2292 1
2006/2007 9 TJ ŠO Chrudim 2212 Hála Bohumil TJ Slavia Hradec Králové 2264 0
2006/2007 5 TJ ŠO Chrudim 2212 Groh Jiří ŠK Sokol Vyšehrad B"" 2154 1
2006/2007 4 TJ ŠO Chrudim 2212 Bartoš Jan ŠK ČSOB 2194 ½
2006/2007 2 TJ ŠO Chrudim 2212 Podbrdský Pavel ŠK Dům armády Praha 2090 1
2005/2006 10 AVE-Kontakt Pardubice 2217 Srba Milan TJ Bohemians Praha B 2213 ½
2005/2006 9 AVE-Kontakt Pardubice 2217 Šťastný Jan TJ Synthesia Pardubice B 2260 1
2005/2006 8 AVE-Kontakt Pardubice 2217 Schula Michal TJ Pankrác B 2245 0
2005/2006 7 AVE-Kontakt Pardubice 2217 Hudziak Pawel Panda Rychnov nad Kněžnou 2192 ½
2005/2006 6 AVE-Kontakt Pardubice 2217 Chalupa Ivan ŠK Sokol Vyšehrad C 2191 0
2005/2006 5 AVE-Kontakt Pardubice 2217 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny 2290 ½
2005/2006 4 AVE-Kontakt Pardubice 2217 Gregor Jiří TJ Praga Praha B 2241 ½
2005/2006 3 AVE-Kontakt Pardubice 2217 Vacek Martin TJ Slavia Hradec Králové B 2313 0
2005/2006 2 AVE-Kontakt Pardubice 2217 Řehořek Martin Sokol Emerge Mladá Boleslav 2283 ½
2005/2006 1 AVE-Kontakt Pardubice 2217 Ringel Zbyněk Sněžka TJ Náchod 2245 1
2005/2006 11 Eurokomplex Pardubice 2217 Tuvšinbajar Dorjkhú SK Žamberk 2107 1
2005/2006 9 Eurokomplex Pardubice 2217 Lorenc Oldřich Štefanydes Polička 2150 1
2005/2006 8 Eurokomplex Pardubice 2217 Vařejčko Josef ŠK Vysoké Mýto 2194 1
2005/2006 6 Eurokomplex Pardubice 2217 Kokeš Bohuslav TJ + DDM Chrudim B 2030 1
2005/2006 4 Eurokomplex Pardubice 2217 Daniel Martin TJ Jiskra Litomyšl 2054 1
2005/2006 2 Eurokomplex Pardubice 2217 Třasák Ondřej Kavárna Evropa Pardubice 1983 1
2005/2006 1 Eurokomplex Pardubice 2217 Roušar Zdeněk TJ DDM Hlinsko 2034 1
2004/2005 11 Eurokomplex Autoskla Pardubice 2201 Doseděl Jiří ŠK Vysoké Mýto 2022 1
2004/2005 10 Eurokomplex Autoskla Pardubice 2201 Šmajzr Martin Jiskra Ústí nad Orlicí A 2150 1
2004/2005 8 Eurokomplex Autoskla Pardubice 2201 Hrubeš Pavel SK Žamberk 2130 ½
2004/2005 5 Eurokomplex Autoskla Pardubice 2201 Hájek Lukáš Sokol Zaječice 2101 1
2004/2005 4 Eurokomplex Autoskla Pardubice 2201 Kastner Oldřich Štefanydes Polička A 2177 0
2004/2005 1 Eurokomplex Autoskla Pardubice 2201 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim B 2270 0
2004/2005 10 AVE - Kontakt Pardubice 2201 Šimek Petr Sokol Praha - Kobylisy 2240 0
2004/2005 8 AVE - Kontakt Pardubice 2201 Roško Luboš Slavia Hradec Králové B 2151 1
2004/2005 6 AVE - Kontakt Pardubice 2201 Daneš Jaroslav Stadion Kutná Hora 2103 ½
2004/2005 5 AVE - Kontakt Pardubice 2201 Jaček Martin Sokol Emerge Mladá Boleslav 2227 1
2004/2005 4 AVE - Kontakt Pardubice 2201 Moravec Michal Sokol Kolín B 2311 1
2004/2005 3 AVE - Kontakt Pardubice 2201 Hála Bohumil Sklípek Spartak Vrchlabí 2247 1
2004/2005 2 AVE - Kontakt Pardubice 2201 Špaček Petr ŠK JOLY Lysá nad Labem 2387 0
2004/2005 1 AVE - Kontakt Pardubice 2201 Pirklová Hana Panda Rychnov nad Kněžnou 2155 1
2003/2004 11 AVE - Kontakt Pardubice 2177 Stehlík Jiří Sokol Kolín C 2155 ½
2003/2004 9 AVE - Kontakt Pardubice 2177 Daneš Jaroslav Spartak Vlašim 2138 1
2003/2004 8 AVE - Kontakt Pardubice 2177 Jandečka Tomáš Viktoria Žižkov 2176 1
2003/2004 7 AVE - Kontakt Pardubice 2177 Roško Luboš ŠK Polabiny Pardubice 2149 ½
2003/2004 6 AVE - Kontakt Pardubice 2177 Trojan Luboš Synthesia Pardubice B 2098 1
2003/2004 5 AVE - Kontakt Pardubice 2177 Kalivoda Jaroslav Sokol Vyšehrad C 2178 ½
2003/2004 4 AVE - Kontakt Pardubice 2177 Fiala Jaroslav Spartak Vrchlabí 2272 1
2003/2004 3 AVE - Kontakt Pardubice 2177 Munk Petr ŠK JOLY Lysá nad Labem 2180 1
2003/2004 2 AVE - Kontakt Pardubice 2177 Keller Daniel TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2119 1
2003/2004 1 AVE - Kontakt Pardubice 2177 Vodička Vlastimil Emerge Mladá Boleslav 2316 0
2003/2004 10 Eurokomplex Autoskla Pardubice 2177 Bernášek Jan TJ Lanškroun 2365 ½
2003/2004 9 Eurokomplex Autoskla Pardubice 2177 Šmajzr Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2165 ½
2003/2004 8 Eurokomplex Autoskla Pardubice 2177 Karaba David TJ Synthesia Pardubice C 2025 1
2003/2004 5 Eurokomplex Autoskla Pardubice 2177 Pail Milan TJ Lokomotiva Česká Třebová 1879 1
2003/2004 2 Eurokomplex Autoskla Pardubice 2177 Veselý Tomáš Plzeňka Pardubice 2048 1
2003/2004 1 Eurokomplex Autoskla Pardubice 2177 Červený Martin TJ Štefanydes Polička 2180 1