Hráč Opravil Karel

Opravil Karel

User Pic
Jméno: Opravil Karel
Oddíl: ŠK 1921 Zábřeh
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2023
Elo mezinárodní: 2051
ID: 490
FIDE ID: 305189
Rok narození: 1960
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 2 B ŠK 1921 Zábřeh 2051 2023 Zdražil Tomáš ŠK Olomouc A 2074 2066 0
2018/2019 1 Č ŠK 1921 Zábřeh 2051 2023 Zapletal Jiří TJ ŠK DUE POP Uničov 2061 2051 ½
2018/2019 2 Č ŠK 1921 Zábřeh B 2051 2023 Hartinger Antonín TJ Libina 1713 1869 ½
2018/2019 1 Č ŠK 1921 Zábřeh B 2051 2023 Krahula Pavel ŠK 1921 Zábřeh C 1825 1781 ½
2017/2018 11 Č ŠK Zábřeh 2036 2028 Kamarád František A64 Grygov B 1834 1789 1
2017/2018 10 B ŠK Zábřeh 2038 2028 Vodák Rostislav Velké Losiny B 2052 2055 ½
2017/2018 9 Č ŠK Zábřeh 2038 2028 Trávníček Vladimír TJ SOKOL Přemyslovice 1934 1967 ½
2017/2018 8 B ŠK Zábřeh 2024 2028 Kraus Petr Zlaté Hory 1791 1831 1
2017/2018 7 Č ŠK Zábřeh 2024 2028 Peřina Michal AŠK Olomouc B 1999 1938 1
2017/2018 6 B ŠK Zábřeh 2029 2028 Hastík Svatopluk Česká Ves 2003 1998 ½
2017/2018 5 Č ŠK Zábřeh 2029 2028 Filipík Jaroslav Uničov 1850 1837 ½
2017/2018 4 B ŠK Zábřeh 2038 2028 Vaculka Pavel Rošáda Prostějov 1881 1905 1
2017/2018 3 B ŠK Zábřeh 2038 2028 Londin Šimon SK Prostějov 1848 1828 1
2017/2018 2 Č ŠK Zábřeh 2038 2028 Telařík Radek ŠK Šternberk 1853 1852 1
2017/2018 1 B ŠK Zábřeh 2017 2019 Pytolaj Radek Tatran Litovel B 0 1815 ½
2017/2018 10 Č ŠK 1921 Zábřeh B 2038 2028 Dočekal Milan ŠK Loštice A 0 1698 1
2017/2018 8 Č ŠK 1921 Zábřeh B 2024 2028 Rychlík Zdeněk Řetězárna Česká Ves B 1788 1772 ½
2017/2018 7 B ŠK 1921 Zábřeh B 2029 2028 Telařík Radek ŠK Bohuňovice 1834 1852 0
2017/2018 6 Č ŠK 1921 Zábřeh B 2029 2028 Pavlík Petr Tatran Litovel C 1971 1965 ½
2017/2018 4 Č ŠK 1921 Zábřeh B 2038 2028 Jeřábková Julia ŠK Mohelnice 1603 1614 1
2017/2018 3 B ŠK 1921 Zábřeh B 2038 2028 Hartingerová Martina TJ Libina 1613 1731 0
2017/2018 2 Č ŠK 1921 Zábřeh B 2038 2028 Gawlas Roman ŠK Jeseník 1955 1927 1
2017/2018 1 B ŠK 1921 Zábřeh B 2017 2019 Macek Oldřich ŠK 1921 Zábřeh C 1733 1745 1
2016/2017 10 Č TJ ŠK DUE POP Uničov 1985 1988 Zabystrzan Pavel SK Slavia Orlová 2267 2281 ½
2016/2017 9 B TJ ŠK DUE POP Uničov 1985 1988 Kufa Pavel ŠK Slavoj Poruba "B" 2180 2190 ½
2016/2017 7 B TJ ŠK DUE POP Uničov 1985 1988 Pacl Václav TJ Slovan Havířov 2115 2132 ½
2016/2017 6 Č TJ ŠK DUE POP Uničov 1985 1988 Kula Dominik Sokol Dobrá 2203 2160 0
2016/2017 4 B TJ ŠK DUE POP Uničov 1985 1988 Sohr Vladimír TJ Sokol Velké Losiny 2086 2101 ½
2016/2017 3 Č TJ ŠK DUE POP Uničov 1985 1988 Banasik Krzysztof Sokol Vrbno p/P 2271 ½
2016/2017 2 B TJ ŠK DUE POP Uničov 1985 1988 Olšar Jaroslav Šachový klub Karviná 2227 2205 0
2016/2017 1 Č TJ ŠK DUE POP Uničov 1985 1988 Tymrakiewicz Rafal TŽ Třinec "B" 2360 0
2015/2016 11 B TJ ŠK DUE POP Uničov A 1985 1988 Peřina Michal AŠK DA Olomouc A 2020 1985 ½
2015/2016 10 Č TJ ŠK DUE POP Uničov A 1985 1988 Kozák Pavel ŠK Jeseník A 1960 1974 1
2015/2016 9 B TJ ŠK DUE POP Uničov A 1985 1988 Sohr Vladimír TJ Sokol Šumperk A 2086 2101 ½
2015/2016 8 Č TJ ŠK DUE POP Uničov A 1985 1988 Musil Vítězslav TJ Sokol Skalička 1939 1948 1
2015/2016 7 B TJ ŠK DUE POP Uničov A 1985 1988 Zapletal Jiří TJ Sokol Přemyslovice A 2068 2056 0
2015/2016 6 Č TJ ŠK DUE POP Uničov A 1985 1988 Kolmaš Oldřich AŠK DA Olomouc B 1896 1856 1
2015/2016 5 B TJ ŠK DUE POP Uničov A 1985 1988 Fiala Vlastimil Sigmia Olomouc A 2028 2033 ½
2015/2016 4 Č TJ ŠK DUE POP Uničov A 1985 1988 Zajíček Tomáš ŠK ROŠÁDA Prostějov A 2011 1991 1
2015/2016 2 B TJ ŠK DUE POP Uničov A 1985 1988 Banasik Krzysztof TJ Zlaté Hory 2271 ½
2015/2016 1 Č TJ ŠK DUE POP Uničov A 1985 1988 Mohapl Petr ŠK Šternberk 2101 2109 ½
2015/2016 11 B ŠK 1921 Zábřeh 1985 1988 Šolc Filip TJ Slavia Hradec Králové B 1887 1933 0
2015/2016 10 Č ŠK 1921 Zábřeh 1985 1988 Lorenc Oldřich ŠK Vysoké Mýto 2063 2068 ½
2015/2016 9 B ŠK 1921 Zábřeh 1985 1988 Szücs Matyáš 2222 ŠK Polabiny C 2132 2127 ½
2015/2016 7 Č ŠK 1921 Zábřeh 1985 1988 Kubíček Antonín TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2179 2181 ½
2015/2016 6 B ŠK 1921 Zábřeh 1985 1988 Hájek Jiří ŠK ZVU Engineering Lípa A 2069 2086 1
2015/2016 5 Č ŠK 1921 Zábřeh 1985 1988 Fiala Vlastimil Tatran Litovel B 2028 2033 1
2015/2016 4 B ŠK 1921 Zábřeh 1985 1988 Sýkora Josef ŠK Rapid Pardubice B 2035 2077 ½
2015/2016 3 Č ŠK 1921 Zábřeh 1985 1988 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny B 2276 2290 0
2015/2016 2 B ŠK 1921 Zábřeh 1985 1988 Zeinert Michal ŠK Ústí nad Orlicí 2120 2121 ½
2015/2016 1 Č ŠK 1921 Zábřeh 1985 1988 Česenek Jan TJ ŠO Chrudim 1985 1912 ½
2015/2016 8 Č ŠK 1921 Zábřeh F 1985 1988 Hartinger Antonín TJ Libina C 1664 1
2014/2015 11 Č T.J.Sokol Šumperk 2091 2062 Zajíček Tomáš SK ROŠÁDA Prostějov 1841 1951 0
2014/2015 9 Č T.J.Sokol Šumperk 2091 2062 Zapletal Jiří TJ Sokol Přemyslovice 2018 2066 ½
2014/2015 4 Č T.J.Sokol Šumperk 2091 2062 Přenosil Jiří AŠK DA Olomouc 2091 2017 1
2014/2015 1 B T.J.Sokol Šumperk 2091 2062 Doubek Tomáš A64 PřF Olomouc 1964 1981 ½
2014/2015 11 B ŠK 1921 Zábřeh 2091 2062 Veselý Tomáš AKIS Pardubice 2105 2106 ½
2014/2015 10 Č ŠK 1921 Zábřeh 2091 2062 Fiedler Bedřich ŠK ZVU Engineering Lípa A 2118 2115 0
2014/2015 9 B ŠK 1921 Zábřeh 2091 2062 Hrabal Michal TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2058 2084 0
2014/2015 8 Č ŠK 1921 Zábřeh 2091 2062 Mareš Jan Šachový klub Ústí nad Orlicí 1962 1952 ½
2014/2015 7 B ŠK 1921 Zábřeh 2091 2062 Celý Jaroslav TJ Žďár nad Sázavou A 2078 2049 ½
2014/2015 6 Č ŠK 1921 Zábřeh 2091 2062 Hošek Milan 2222 ŠK Polabiny B 2286 2283 0
2014/2015 5 B ŠK 1921 Zábřeh 2091 2062 Richterová Nataša ŠK AD Jičín B 2122 2154 0
2014/2015 4 Č ŠK 1921 Zábřeh 2091 2062 Ringel Zbyněk TJ Slavia Hradec Králové B 2293 2279 0
2014/2015 3 Č ŠK 1921 Zábřeh 2091 2062 Sion David TJ Štefanydes Polička B 1937 2011 ½
2014/2015 2 B ŠK 1921 Zábřeh 2091 2062 Pokorný Tomáš TJ Štefanydes Polička A 2266 2284 ½
2014/2015 1 Č ŠK 1921 Zábřeh 2091 2062 Šmíd Jaroslav ŠK Vysoké Mýto 2084 2092 1
2013/2014 11 Č ŠK 1921 Zábřeh 2058 2055 Skácel Ondřej ŠK Šternberk 1796 1798 1
2013/2014 10 B ŠK 1921 Zábřeh 2058 2055 Kolašín Jan A64 PřF Olomouc 1988 2003 1
2013/2014 9 Č ŠK 1921 Zábřeh 2058 2055 Přenosil Jiří AŠK DA Olomouc 2116 2009 ½
2013/2014 8 B ŠK 1921 Zábřeh 2058 2055 Čechál Martin Spartak Přerov 1958 2028 ½
2013/2014 7 Č ŠK 1921 Zábřeh 2058 2055 Popelka Josef Sokol Přemyslovice 2024 2034 ½
2013/2014 6 B ŠK 1921 Zábřeh 2058 2055 Musil Vítězslav Sokol Skalička 1987 1989 1
2013/2014 5 Č ŠK 1921 Zábřeh 2058 2055 Ondruch Jiří Sigmia Olomouc 1877 1
2013/2014 4 B ŠK 1921 Zábřeh 2058 2055 Navrátil Jiří ŠK DUE POP Uničov 2071 2074 ½
2013/2014 3 Č ŠK 1921 Zábřeh 2058 2055 Dvořák Vladimír ROŠÁDA Prostějov 2046 2047 1
2013/2014 2 B ŠK 1921 Zábřeh 2058 2055 Kočí Slavomír T.J. Sokol Šumperk 1867 1941 0
2013/2014 1 B ŠK 1921 Zábřeh 2058 2055 Stárek Stanislav Sokol Velké Losiny B 2135 2188 0
2013/2014 11 Č ŠK 1921 Zábřeh B 2058 2055 Tustanowski Robert TJ Zlaté Hory 2311 0
2013/2014 10 B ŠK 1921 Zábřeh B 2058 2055 Gawlas Roman Řetězárna Česká Ves 1814 1796 ½
2013/2014 9 B ŠK 1921 Zábřeh B 2058 2055 Plíva Jiří ŠK Luká 1752 1906 1
2013/2014 8 Č ŠK 1921 Zábřeh B 2058 2055 Oliverius Roman ŠK Loštice A 1857 1847 1
2013/2014 7 B ŠK 1921 Zábřeh B 2058 2055 Homola Jan Tatran Litovel C 1718 1682 1
2013/2014 6 Č ŠK 1921 Zábřeh B 2058 2055 Hartingerová Martina TJ Libina 1457 1472 1
2013/2014 5 B ŠK 1921 Zábřeh B 2058 2055 Telařík Radek ŠK Bohuňovice 1880 0
2013/2014 4 Č ŠK 1921 Zábřeh B 2058 2055 Hastík Svatopluk ŠK Jeseník 2037 2041 ½
2013/2014 3 B ŠK 1921 Zábřeh B 2058 2055 Miko Vojtěch ŠK Nové Losiny 1718 ½
2013/2014 2 Č ŠK 1921 Zábřeh B 2058 2055 Kopecký Roman TJ Sokol Lázně Velké Losiny C 1941 1936 0
2013/2014 1 B ŠK 1921 Zábřeh B 2058 2055 Švéda Jiří ŠK Šternberk B 1925 1973 ½
2012/2013 11 Č LOKO Zábřeh 2024 2018 Gnida Patrik TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 1927 2046 0
2012/2013 10 B LOKO Zábřeh 2024 2018 Urbášek Oleg ŠK Loštice 2032 1961 ½
2012/2013 9 B LOKO Zábřeh 2024 2018 Dvořák Vladimír SK ROŠÁDA Prostějov 1996 2016 ½
2012/2013 8 Č LOKO Zábřeh 2024 2018 Sohr Vladimír T.J. Sokol Šumperk B 2094 2099 ½
2012/2013 7 B LOKO Zábřeh 2024 2018 Švancara Petr TJ ŠK DUE POP Uničov 2127 2121 ½
2012/2013 6 Č LOKO Zábřeh 2024 2018 Závůrka Roman SK Prostějov 2154 2148 1
2012/2013 5 B LOKO Zábřeh 2024 2018 Kozák Petr TJ Sokol Skalička 2138 2141 0
2012/2013 4 Č LOKO Zábřeh 2024 2018 Jemelka Jan Spartak Přerov 2020 2008 ½
2012/2013 3 B LOKO Zábřeh 2024 2018 Zatloukal Petr A64 PřF UP Olomouc 2160 2135 1
2012/2013 2 Č LOKO Zábřeh 2024 2018 Trávníček Petr Sigmia Olomouc 2138 2117 ½
2012/2013 1 B LOKO Zábřeh 2024 2018 Matoušek Petr TJ Sokol Přemyslovice 2127 2109 ½
2012/2013 11 Č T.J. Sokol Šumperk 2024 2018 Mareš Petr Šachový klub Ústí nad Orlicí 1988 2012 ½
2012/2013 10 B T.J. Sokol Šumperk 2024 2018 Gerych Jan Agentura Garde Calcio Olomouc 2046 1993 1
2012/2013 9 Č T.J. Sokol Šumperk 2024 2018 Štěpán Michal TJ Náchod 2086 2096 ½
2012/2013 8 B T.J. Sokol Šumperk 2024 2018 Machlowski Slawomir Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2181 2184 ½
2012/2013 7 Č T.J. Sokol Šumperk 2024 2018 Malivánek Jiří TJ ŠO Chrudim 2178 2178 0
2012/2013 6 B T.J. Sokol Šumperk 2024 2018 Fiedler Bedřich ŠK Vysoké Mýto 2111 2106 ½
2012/2013 5 Č T.J. Sokol Šumperk 2024 2018 Hastík Svatopluk TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2024 2013 1
2012/2013 4 B T.J. Sokol Šumperk 2024 2018 Nun Josef TJ Slavia Hradec Králové B 2236 2183 ½
2012/2013 3 B T.J. Sokol Šumperk 2024 2018 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny C 2053 2061 ½
2012/2013 2 Č T.J. Sokol Šumperk 2024 2018 Petuchov Sergej ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2163 2163 0
2012/2013 1 B T.J. Sokol Šumperk 2024 2018 Petráž Martin TJ Lokomotiva Česká Třebová 2007 2027 ½
2011/2012 11 B T.J. Sokol Šumperk 2068 2072 Kuchynka Luboš ŠK HPM TEC Hustopeče 2015 2013 0
2011/2012 10 Č T.J. Sokol Šumperk 2068 2072 Gabriel Adam SK Boršice 2090 2076 ½
2011/2012 9 B T.J. Sokol Šumperk 2068 2072 Krča Milan ŠK Staré Město C 2043 2052 ½
2011/2012 8 Č T.J. Sokol Šumperk 2068 2072 Mižák Ján Spartak Adamov 2042 1990 0
2011/2012 7 B T.J. Sokol Šumperk 2068 2072 Kratochvíl Milan ŠK Lokomotiva Brno B 2103 2101 0
2011/2012 6 Č T.J. Sokol Šumperk 2068 2072 Navrátil Josef TJ ŠK Veselí nad Moravou 2058 2019 ½
2011/2012 5 B T.J. Sokol Šumperk 2068 2072 Plšek Pavel TJ Sokol Hošťálková 2026 1999 0
2011/2012 4 Č T.J. Sokol Šumperk 2068 2072 Vavruška Antonín ŠK Staré Město B 2137 2114 ½
2011/2012 3 B T.J. Sokol Šumperk 2068 2072 Pálka Miroslav TJ Podlužan Prušánky 1953 1935 ½
2011/2012 2 Č T.J. Sokol Šumperk 2068 2072 Mazoch Jiří Slavia Kroměříž B 2053 2058 1
2011/2012 1 B T.J. Sokol Šumperk 2068 2072 Veselý Miroslav ŠK Zlín C 2039 2027 ½
2011/2012 11 Č LOKO Zábřeh 2068 2072 Hejnar Petr ŠK MKZ Šternberk 1860 ½
2011/2012 10 B LOKO Zábřeh 2068 2072 Navrátil Jiří TJ ŠK DUE POP Uničov 2047 2017 ½
2011/2012 9 Č LOKO Zábřeh 2068 2072 Trávníček Petr Sigmia Olomouc 2165 2096 ½
2011/2012 8 B LOKO Zábřeh 2068 2072 Jemelka Jan TJ Spartak Přerov 2004 2008 ½
2011/2012 7 Č LOKO Zábřeh 2068 2072 Štverák Milan TJ Sokol Skalička 2058 2054 1
2011/2012 6 B LOKO Zábřeh 2068 2072 Čížek Petr T.J. Sokol Šumperk B 1856 ½
2011/2012 5 Č LOKO Zábřeh 2068 2072 Volek Karel ŠK Loštice 1960 1955 0
2011/2012 4 B LOKO Zábřeh 2068 2072 Dvořák Vladimír SK ROŠÁDA Prostějov 2027 2080 1
2011/2012 3 Č LOKO Zábřeh 2068 2072 Žilka Štěpán TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2517 2518 0
2011/2012 2 B LOKO Zábřeh 2068 2072 Závůrka Roman SK Prostějov 2166 2186 ½
2011/2012 1 B LOKO Zábřeh 2068 2072 Matoušek Petr TJ Sokol Přemyslovice 2129 2097 ½
2010/2011 11 B T.J. Sokol Šumperk 2052 Staszko Martin TŽ Třinec 2040 1
2010/2011 10 Č T.J. Sokol Šumperk 2052 Dobeš Luděk TJ VOKD Poruba 2054 1
2010/2011 9 B T.J. Sokol Šumperk 2052 Premus Jan KVS EKODIVIZE Opava 2045 0
2010/2011 8 Č T.J. Sokol Šumperk 2052 Mohyla Tomáš Baník Havířov 2100 ½
2010/2011 6 Č T.J. Sokol Šumperk 2052 Čech Tomáš Sokol Dobrá 2149 ½
2010/2011 5 Č T.J. Sokol Šumperk 2052 Weczerek Marek MSA Dolní Benešov 2057 1
2010/2011 4 B T.J. Sokol Šumperk 2052 Bachořík Otto Labortech Ostrava 2150 ½
2010/2011 3 Č T.J. Sokol Šumperk 2052 Filipík Jaroslav TJ UNEX ŠK Uničov 1990 ½
2010/2011 2 B T.J. Sokol Šumperk 2052 Svoboda Matěj BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 1873 0
2010/2011 1 Č T.J. Sokol Šumperk 2052 Tauš Martin Mittal Ostrava 2111 1
2010/2011 11 B LOKO Zábřeh 2052 Musil Vítězslav TJ Sokol Skalička 1979 ½
2010/2011 10 Č LOKO Zábřeh 2052 Fiala Vlastimil Garde Calcio Olomouc 2089 ½
2010/2011 9 Č LOKO Zábřeh 2052 Přenosil Jiří AŠK DA Olomouc 2061 ½
2010/2011 8 B LOKO Zábřeh 2052 Matoušek Petr TJ Sokol Přemyslovice 2113 ½
2010/2011 7 Č LOKO Zábřeh 2052 Dvořák Vladimír SK ROŠÁDA Prostějov 2005 ½
2010/2011 6 B LOKO Zábřeh 2052 Zapletal Milan ŠK Šternberk 1954 1
2010/2011 5 Č LOKO Zábřeh 2052 Jemelka Jan Spartak Přerov 2011 1
2010/2011 4 B LOKO Zábřeh 2052 Doležel Jaromír TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2067 ½
2010/2011 3 Č LOKO Zábřeh 2052 Novosák Jiří A64 PřF UP Olomouc 2307 ½
2010/2011 2 B LOKO Zábřeh 2052 Kočí Slavomír T.J. Sokol Šumperk B 1957 ½
2010/2011 1 Č LOKO Zábřeh 2052 Krejčí Jan Tatran Litovel C 2178 ½
2009/2010 11 B T.J. Sokol Šumperk 2059 Mikulec Jiří Sokol Dobrá 2055 ½
2009/2010 10 Č T.J. Sokol Šumperk 2059 Hrabovský Vladimír Zbrojovka Vsetín 2039 ½
2009/2010 8 Č T.J. Sokol Šumperk 2059 Valíčková Martina TŽ Třinec C 2064 1
2009/2010 7 Č T.J. Sokol Šumperk 2059 Didi Jan TJ Mittal B 2044 ½
2009/2010 6 B T.J. Sokol Šumperk 2059 Benda Aleš TJ Mořkov 2180 1
2009/2010 5 Č T.J. Sokol Šumperk 2059 Židek Václav TJ VOKD Poruba 2048 0
2009/2010 4 B T.J. Sokol Šumperk 2059 BŠŠ FM B 1
2009/2010 3 Č T.J. Sokol Šumperk 2059 Vitásek Jan ŠK MSA Dolní Benešov A 2053 1
2009/2010 2 B T.J. Sokol Šumperk 2059 Janyška Pavel Slavoj Bruntál 2013 ½
2009/2010 1 Č T.J. Sokol Šumperk 2059 Obšivač Josef A64 PROCLIENT Grygov B 2300 0
2009/2010 11 B LOKO Zábřeh 2059 Štverák Milan TJ Sokol Skalička 2080 0
2009/2010 10 Č LOKO Zábřeh 2059 Doležel Jaromír TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2109 ½
2009/2010 9 B LOKO Zábřeh 2059 Navrátil Jiří TJ UNEX ŠK Uničov 2163 ½
2009/2010 8 Č LOKO Zábřeh 2059 Dvořák Vladimír SK ROŠÁDA Prostějov 1996 1
2009/2010 7 Č LOKO Zábřeh 2059 Kozák Petr AŠK DA Olomouc 2138 ½
2009/2010 6 B LOKO Zábřeh 2059 Telařík Radek ŠK Šternberk 1889 ½
2009/2010 5 Č LOKO Zábřeh 2059 Jemelka Jan Spartak Přerov 2006 ½
2009/2010 4 B LOKO Zábřeh 2059 Bém Josef T.J. Sokol Šumperk B 1919 ½
2009/2010 3 Č LOKO Zábřeh 2059 Popelka Josef TJ Sokol Přemyslovice 2088 1
2009/2010 2 B LOKO Zábřeh 2059 Volek Karel DDM&TJ Mohelnice 1930 1
2009/2010 1 Č LOKO Zábřeh 2059 Fiala Vlastimil GARDE Calcio Olomouc 2046 0
2008/2009 11 B LOKO Zábřeh 2131 Chvojka Antonín DDM&TJ Mohelnice 1720 1
2008/2009 10 Č LOKO Zábřeh 2131 Kočí Ladislav TJ UNEX ŠK Uničov 2029 ½
2008/2009 9 B LOKO Zábřeh 2131 Petr Jiří Spartak Přerov 1917 ½
2008/2009 8 Č LOKO Zábřeh 2131 Fiala Jiří Sigmia Olomouc 1993 ½
2008/2009 7 B LOKO Zábřeh 2131 Bém Josef T.J. Sokol Šumperk B 1891 1
2008/2009 6 Č LOKO Zábřeh 2131 Vaculka Pavel SK ROŠÁDA Prostějov 1830 ½
2008/2009 5 Č LOKO Zábřeh 2131 Spurný Antonín TJ Sokol Přemyslovice 1872 1
2008/2009 4 B LOKO Zábřeh 2131 Vicenec Roman TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2046 ½
2008/2009 3 Č LOKO Zábřeh 2131 Gerych Jan GARDE Calcio Olomouc 2059 ½
2008/2009 2 B LOKO Zábřeh 2131 Mlčoch David SK Prostějov 2170 0
2008/2009 1 Č LOKO Zábřeh 2131 Konečný Martin AŠK DA Olomouc B 2008 0
2008/2009 11 B T.J. Sokol Šumperk 2131 Mudra Tomáš ŠK DURAS BVK Královo Pole C 2163 0
2008/2009 10 Č T.J. Sokol Šumperk 2131 Mayer Josef Tatran Poštorná 2102 0
2008/2009 9 B T.J. Sokol Šumperk 2131 Dvouletý Pavel ŠK Staré Město C 2115 1
2008/2009 8 Č T.J. Sokol Šumperk 2131 Šudřich Radek MKS Holešov 2130 ½
2008/2009 7 Č T.J. Sokol Šumperk 2131 Šenkýř Martin ŠK Zlín B 2152 1
2008/2009 6 B T.J. Sokol Šumperk 2131 Vavruška Antonín ŠK Staré Město B 2150 1
2008/2009 5 Č T.J. Sokol Šumperk 2131 Markovič Ivan ŠK Lokomotiva Brno C 2199 ½
2008/2009 4 B T.J. Sokol Šumperk 2131 Šimek Jan ŠK Lokomotiva Brno B 2141 0
2008/2009 3 Č T.J. Sokol Šumperk 2131 Bělunek Vladimír TJ Tatran Litovel B 2295 0
2008/2009 2 B T.J. Sokol Šumperk 2131 Zbořil Tomáš AŠK DA Olomouc 2109 ½
2008/2009 1 Č T.J. Sokol Šumperk 2131 Bureš Jaroslav A64 PROCLIENT Grygov B 2243 0
2007/2008 11 Č LOKO Zábřeh A 2156 Švancara Petr Garde Calcio Olomouc 2121 ½
2007/2008 10 B LOKO Zábřeh A 2156 Zbořil Tomáš Sigmia Olomouc 2127 1
2007/2008 9 Č LOKO Zábřeh A 2156 Urbášek Oleg DDM&TJ Mohelnice 2030 ½
2007/2008 8 B LOKO Zábřeh A 2156 Bém Josef ŠK Sokol Šumperk B 1889 ½
2007/2008 7 B LOKO Zábřeh A 2156 Klofáč Dimitrij Spartak Přerov 1972 ½
2007/2008 6 Č LOKO Zábřeh A 2156 Závůrka Roman SK Prostějov B 2174 1
2007/2008 5 B LOKO Zábřeh A 2156 Filipík Jaroslav TJ UNEX ŠK Uničov 2037 1
2007/2008 4 Č LOKO Zábřeh A 2156 Lasák Radek SK ROŠÁDA Prostějov 2142 0
2007/2008 3 B LOKO Zábřeh A 2156 Sohr Vladimír ŠK Sokol Šumperk A 2136 0
2007/2008 2 Č LOKO Zábřeh A 2156 Pelcl Zdeněk LOKO Zábřeh B 1685 1
2007/2008 1 B LOKO Zábřeh A 2156 Plíva Jiří TJ Sokol Přemyslovice 1913 ½
2007/2008 11 B LOKO Zábřeh C 2156 Kučera Jiří ŠK Sigmia Olomouc C 1981 1
2007/2008 10 Č LOKO Zábřeh C 2156 Hastík Svatopluk ŠK Jeseník 2128 1
2007/2008 9 B LOKO Zábřeh C 2156 Doležel Jaromír TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2066 0
2007/2008 8 Č LOKO Zábřeh C 2156 Telařík Radek ŠK Bohuňovice 1838 0
2007/2008 7 B LOKO Zábřeh C 2156 Zapletal Milan ŠK Šternberk B 1937 1
2007/2008 6 Č LOKO Zábřeh C 2156 Vyhnálek Lukáš Tatran Litovel C 1811 1
2007/2008 5 Č LOKO Zábřeh C 2156 Mach František TJ Řetězárna Česká Ves 1754 1
2007/2008 4 B LOKO Zábřeh C 2156 Škovroň Josef TJ Zlaté Hory 1854 ½
2007/2008 3 Č LOKO Zábřeh C 2156 Kamler Zdeněk TJ ŠK Libina 1950 ½
2007/2008 2 B LOKO Zábřeh C 2156 Odstrčil Martin ŠK Loštice 1877 1
2007/2008 1 Č LOKO Zábřeh C 2156 Beil Ondřej ŠK Šternberk A 2014 ½
2006/2007 11 Č LOKO Zábřeh 2157 Šenkýř Martin ŠK SK Zlín C 2117 1
2006/2007 10 B LOKO Zábřeh 2157 Sochor Stanislav A64 Grygov B 2109 0
2006/2007 9 Č LOKO Zábřeh 2157 Šnevajs Heřman Tatran Litovel B 2035 ½
2006/2007 8 B LOKO Zábřeh 2157 Gerych Jan AŠK DA Olomouc 2041 ½
2006/2007 7 Č LOKO Zábřeh 2157 Cagašík Tomáš MKS Holešov 2277 1
2006/2007 6 B LOKO Zábřeh 2157 Ponížil Cyril ŠK SK Zlín B 2273 0
2006/2007 5 B LOKO Zábřeh 2157 Přidal Ondřej ŠK DURAS BVK Brno B 2161 ½
2006/2007 4 Č LOKO Zábřeh 2157 Závůrka Roman SK Prostějov 2149 ½
2006/2007 3 B LOKO Zábřeh 2157 Nový Martin ŠK 64 Brno 2125 1
2006/2007 2 Č LOKO Zábřeh 2157 Stánec Stanislav Slavia Kroměříž B 2209 ½
2006/2007 1 B LOKO Zábřeh 2157 Křížek František SK Boršice 2115 1
2006/2007 11 Č LOKO Zábřeh B 2157 Beil Ondřej ŠK Šternberk 2047 ½
2006/2007 10 B LOKO Zábřeh B 2157 Švancara Petr Garde Calcio Olomouc 2160 0
2006/2007 9 Č LOKO Zábřeh B 2157 Štec František Spartak Přerov 1988 1
2006/2007 8 B LOKO Zábřeh B 2157 Sohr Vladimír ŠK Sokol Šumperk 2116 ½
2006/2007 7 Č LOKO Zábřeh B 2157 Čechál Martin SK Přerov 1976 ½
2006/2007 6 B LOKO Zábřeh B 2157 Fiala Vlastimil ŠK Sigmia Olomouc 2055 1
2006/2007 5 Č LOKO Zábřeh B 2157 Urbášek Oleg DDM&TJ Mohelnice 2037 ½
2006/2007 4 B LOKO Zábřeh B 2157 Bureš Vladimír TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2007 1
2006/2007 3 Č LOKO Zábřeh B 2157 Popelka Josef TJ Sokol Přemyslovice 2078 1
2006/2007 2 B LOKO Zábřeh B 2157 Bureš Jaroslav SK Prostějov B 2147 1
2006/2007 1 B LOKO Zábřeh B 2157 Zapletal Jiří TJ UNEX ŠK Uničov 2103 ½
2005/2006 11 B LOKO Zábřeh 2153 Fiala Jiří SK Prostějov 2019 ½
2005/2006 10 Č LOKO Zábřeh 2153 Havránek Michal SK Boršice 2029 1
2005/2006 9 Č LOKO Zábřeh 2153 Krčál Michal ŠK Zlín B 2121 0
2005/2006 8 B LOKO Zábřeh 2153 Zádrapa Radek ŠKZ Vsetín 2126 ½
2005/2006 7 Č LOKO Zábřeh 2153 Petřík Petr Slavia Kroměříž B 1912 1
2005/2006 6 B LOKO Zábřeh 2153 Zicháček Libor MKS Holešov 1948 1
2005/2006 5 Č LOKO Zábřeh 2153 Mohapl Petr Tatran Litovel B 2074 ½
2005/2006 4 B LOKO Zábřeh 2153 Knotek Josef TJ Loko Uherský Ostroh 2075 ½
2005/2006 3 Č LOKO Zábřeh 2153 Pukl Rostislav TJ Sokol Bzenec 1853 1
2005/2006 2 B LOKO Zábřeh 2153 Plšek Miroslav ŠK Staré Město B 2117 ½
2005/2006 1 Č LOKO Zábřeh 2153 Grigorova Evgenia C A64 MIPAP Grygov B 1
2005/2006 11 Č LOKO Zábřeh B 2153 Sohr Vladimír ŠK Šumperk 2138 ½
2005/2006 10 B LOKO Zábřeh B 2153 Závůrka Roman SK Prostějov B 2179 0
2005/2006 9 Č LOKO Zábřeh B 2153 Urbášek Oleg DDM+TJ Mohelnice 2051 ½
2005/2006 8 B LOKO Zábřeh B 2153 Neoral Antonín AŠK DA Olomouc 2088 ½
2005/2006 7 B LOKO Zábřeh B 2153 Štec František SK Přerov 1974 1
2005/2006 6 Č LOKO Zábřeh B 2153 Filipík Jaroslav TJ UNEX ŠK Uničov 2075 1
2005/2006 5 B LOKO Zábřeh B 2153 Beil Ondřej ŠK Šternberk 2105 ½
2005/2006 4 Č LOKO Zábřeh B 2153 Švancara Petr A64 Grygov C 2159 ½
2005/2006 3 B LOKO Zábřeh B 2153 Fiala Vlastimil ŠK Sigmia Olomouc 2055 ½
2005/2006 2 Č LOKO Zábřeh B 2153 Popelka Josef TJ Sokol Přemyslovice 2090 ½
2005/2006 1 B LOKO Zábřeh B 2153 Růžička Milan TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2122 ½
2004/2005 11 Č LOKO Zábřeh 2063 Vrána František ŠK Staré Město B 2271 ½
2004/2005 10 B LOKO Zábřeh 2063 Petruška Miroslav TJ Unex ŠK Uničov 1924 ½
2004/2005 9 Č LOKO Zábřeh 2063 Macura Emil ŠK Trinom Zlín B 2172 ½
2004/2005 8 B LOKO Zábřeh 2063 Křížek František SK Boršice 2102 0
2004/2005 7 Č LOKO Zábřeh 2063 Mišta Ladislav Tatran Litovel B 2152 0
2004/2005 6 B LOKO Zábřeh 2063 Kašík Miroslav Slavia Kroměříž C 1942 ½
2004/2005 5 Č LOKO Zábřeh 2063 Kapusta Petr ŠK Staré Město C 2137 ½
2004/2005 4 B LOKO Zábřeh 2063 Hrubeš Pavel TJ Lanškroun 2130 0
2004/2005 3 B LOKO Zábřeh 2063 Straděj Vlastimil ŠK Zbrojovka Vsetín 2157 1
2004/2005 2 Č LOKO Zábřeh 2063 Zvolánek Libor A64 Mipap Grygov B 2252 0
2004/2005 1 B LOKO Zábřeh 2063 Blümel Otto Slavia Kroměříž B 2261 ½
2004/2005 10 B TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2063 Kozák Petr AŠK DA Olomouc 2080 ½
2004/2005 9 Č TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2063 Popelka Josef TJ Sokol Přemyslovice A 2094 1
2004/2005 8 B TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2063 Prucek Ladislav TJ Sokol Přemyslovice B 1818 1
2004/2005 7 Č TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2063 Sohr Vladimír ŠK Šumperk 2135 ½
2004/2005 6 B TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2063 Adamčík Martin SK Prostějov 2155 1
2004/2005 5 B TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2063 Jemelka Jan SK Přerov 2016 1
2004/2005 4 Č TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2063 Fuksík Jakub A64 Valoz Grygov C 2226 ½
2004/2005 3 B TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2063 Fiala Vlastimil Sigmia Olomouc 2061 1
2004/2005 2 Č TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2063 Formánek Martin DDM&TJ Mohelnice 2170 0
2004/2005 1 B TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2063 Mišta Ladislav Tatran Litovel C 2152 ½
2003/2004 11 B TJ Unex Uničov 2138 Urbášek Oleg DDM+TJ Mohelnice 2063 ½
2003/2004 10 Č TJ Unex Uničov 2138 Zatloukal Petr SK Prostějov B 2076 ½
2003/2004 9 Č TJ Unex Uničov 2138 Fuksík Jakub A64 Grygov C 2162 ½
2003/2004 8 B TJ Unex Uničov 2138 Popelka Josef Sokol Přemyslovice 2121 0
2003/2004 7 Č TJ Unex Uničov 2138 Gondek Radovan ŠK Jeseník 1797 1
2003/2004 6 B TJ Unex Uničov 2138 Zbořil Tomáš AŠK DA Olomouc 2016 1
2003/2004 5 Č TJ Unex Uničov 2138 Maláč Pavel Sigmia Olomouc 2020 ½
2003/2004 4 B TJ Unex Uničov 2138 Lukša Zdeněk SK Přerov 1945 1
2003/2004 3 Č TJ Unex Uničov 2138 Růžička Milan Loko Zábřeh B 2060 ½
2003/2004 2 B TJ Unex Uničov 2138 Beil Ondřej Tatran Litovel C 1901 ½
2003/2004 1 Č TJ Unex Uničov 2138 Štec František Spartak Přerov 2057 ½
2003/2004 11 Č Loko Zábřeh 2138 Rubal Adam ŠK Zlín B 2241 0
2003/2004 10 B Loko Zábřeh 2138 Bělunek Vladimír ŠK Zbroj Vsetín 2305 ½
2003/2004 9 B Loko Zábřeh 2138 Matoušek Petr A64 Grygov B 2053 1
2003/2004 8 Č Loko Zábřeh 2138 Mudrák Josef Slavia Kroměříž A 2387 ½
2003/2004 7 B Loko Zábřeh 2138 Drtina Milan SK Boršice 2257 0
2003/2004 6 Č Loko Zábřeh 2138 Závůrka Roman SK Prostějov 2186 0
2003/2004 5 B Loko Zábřeh 2138 Vrána František ŠK Staré Město B 2305 0
2003/2004 4 Č Loko Zábřeh 2138 Beil Martin Tatran Litovel B 2171 ½
2003/2004 3 B Loko Zábřeh 2138 Pavelka Jindřich Slavia Kroměříž B 2088 ½
2003/2004 2 Č Loko Zábřeh 2138 Sojka Aleš MKS Holešov 2131 ½
2003/2004 1 B Loko Zábřeh 2138 Doležel Jaromír ŠK Šumperk 2163 ½