Hráč Petuchov Sergej

Petuchov Sergej

User Pic
Jméno: Petuchov Sergej
Oddíl: Šachový klub Rapid Pardubice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2124
Elo mezinárodní: 2128
ID: 8373
FIDE ID: 309567
Rok narození: 1954
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2014/2015 11 AKIS Pardubice 2119 2117 Krmela Aleš ŠK 1921 Zábřeh 2054 2040 ½
2014/2015 8 AKIS Pardubice 2119 2117 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto 1996 1987 ½
2014/2015 3 AKIS Pardubice 2119 2117 Pavliš Jaromír TJ Žďár nad Sázavou A 1961 1943 1
2014/2015 2 AKIS Pardubice 2119 2117 Bauer Jindřich 2222 ŠK Polabiny B 2050 2094 1
2013/2014 11 AKIS Pardubice 2118 2116 Fiala Jaroslav ŠK AD Jičín B 2187 2186 ½
2013/2014 7 AKIS Pardubice 2118 2116 Tichý Miroslav TJ Slavia Hradec Králové B 2028 2036 0
2013/2014 6 AKIS Pardubice 2118 2116 Novotný Josef Region Panda Rychnov n. K. 2130 2129 0
2013/2014 5 AKIS Pardubice 2118 2116 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny B 2018 2008 1
2013/2014 4 AKIS Pardubice 2118 2116 Hurt Lukáš ŠK Ústí nad Orlicí 2110 2111 1
2013/2014 3 AKIS Pardubice 2118 2116 Mašek Jan TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1937 1935 ½
2013/2014 2 AKIS Pardubice 2118 2116 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto 2092 2087 1
2012/2013 11 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2163 2163 Vondra Lukáš TJ Lokomotiva Česká Třebová 2006 2038 ½
2012/2013 10 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2163 2163 Holásek Pavel Šachový klub Ústí nad Orlicí 2048 2051 ½
2012/2013 9 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2163 2163 Kozák Petr Agentura Garde Calcio Olomouc 2138 2141 ½
2012/2013 8 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2163 2163 Štěpán Michal TJ Náchod 2086 2096 ½
2012/2013 6 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2163 2163 Komárek David TJ ŠO Chrudim 2164 2170 0
2012/2013 5 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2163 2163 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2104 2101 ½
2012/2013 4 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2163 2163 Hastík Svatopluk TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2024 2013 0
2012/2013 3 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2163 2163 Döring Robert TJ Slavia Hradec Králové B 2186 2186 0
2012/2013 2 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2163 2163 Opravil Karel T.J. Sokol Šumperk 2024 2018 1
2012/2013 1 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2163 2163 Černý Jan 2222 ŠK Polabiny C 2069 2059 ½
2012/2013 11 TJ Jiskra Heřm. Městec 2163 2163 Výprachtický David SK + Sokol Žamberk 2092 2154 ½
2012/2013 10 TJ Jiskra Heřm. Městec 2163 2163 Ondráček Ondřej TJ CHS Chotěboř 2131 2134 1
2012/2013 9 TJ Jiskra Heřm. Městec 2163 2163 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny D 2053 2061 ½
2012/2013 5 TJ Jiskra Heřm. Městec 2163 2163 Pekař Václav TJ Jiskra Litomyšl 2157 2172 1
2012/2013 4 TJ Jiskra Heřm. Městec 2163 2163 Kraus Ondřej ŠK Rapid Aggressors 2031 2050 1
2012/2013 3 TJ Jiskra Heřm. Městec 2163 2163 Malivánek Jiří TJ ŠO Chrudim B 2178 2178 0
2012/2013 2 TJ Jiskra Heřm. Městec 2163 2163 Sabol Marian ŠK Vysoké Mýto B 2341 2342 0
2012/2013 1 TJ Jiskra Heřm. Městec 2163 2163 Zeinert Michal ŠK Ústí nad Orlicí B 2134 2125 0
2011/2012 11 AKIS Pardubice 2145 2149 Ciešlak Leszek ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 1985 1968 1
2011/2012 10 AKIS Pardubice 2145 2149 Daniel Jiří Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 1975 1959 ½
2011/2012 9 AKIS Pardubice 2145 2149 Jelínek Milan Sokol Zaječice 2069 1984 ½
2011/2012 8 AKIS Pardubice 2145 2149 Sikora Lukáš ŠK Lokomotiva Brno A 1947 1947 1
2011/2012 7 AKIS Pardubice 2145 2149 Mudra Tomáš ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2171 2168 0
2011/2012 6 AKIS Pardubice 2145 2149 Korol Jiří 2222 ŠK Polabiny C 2048 2065 1
2011/2012 5 AKIS Pardubice 2145 2149 Vyskočil Neklan ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2308 2311 0
2011/2012 4 AKIS Pardubice 2145 2149 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2130 2132 0
2011/2012 3 AKIS Pardubice 2145 2149 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Králové B 2136 2119 ½
2011/2012 2 AKIS Pardubice 2145 2149 Bujnoch Radek TJ ŠO Chrudim 2203 2203 1
2011/2012 1 AKIS Pardubice 2145 2149 Pečinka Martin Šachový klub Ústí nad Orlicí 2067 2069 1
2011/2012 10 TJ Jiskra Heřmanův Městec 2145 2149 Hájek Lukáš ŠK Vysoké Mýto C 2102 2092 ½
2011/2012 8 TJ Jiskra Heřmanův Městec 2145 2149 Kastner Oldřich Rapid Pardubice C 2137 2134 1
2011/2012 7 TJ Jiskra Heřmanův Městec 2145 2149 Pekař Václav TJ Jiskra Litomyšl 2170 2164 0
2011/2012 6 TJ Jiskra Heřmanův Městec 2145 2149 Komárek David TJ Štefanydes Polička 2136 2147 ½
2011/2012 5 TJ Jiskra Heřmanův Městec 2145 2149 Linhart Jan TJ CHS Chotěboř 1956 1979 1
2011/2012 4 TJ Jiskra Heřmanův Městec 2145 2149 Vorobyov Yrij ŠK Bohemia Pardubice 2155 2234 0
2011/2012 3 TJ Jiskra Heřmanův Městec 2145 2149 Kotva Milan TJ Slovan Moravská Třebová 1946 1985 1
2011/2012 2 TJ Jiskra Heřmanův Městec 2145 2149 Výprachtický David SK+Sokol Žamberk 2020 2173 1
2011/2012 1 TJ Jiskra Heřmanův Městec 2145 2149 Šimek Jan TJ Lokomotiva Česká Třebová 2206 2211 ½
2010/2011 11 AKIS Pardubice 2160 Bradáč Roman SK Caissa Trebic B 2050 ½
2010/2011 10 AKIS Pardubice 2160 Doseděl Jiří Jiskra Litomysl 2124 ½
2010/2011 9 AKIS Pardubice 2160 Hošek Milan 2222 SK Polabiny B 2304 ½
2010/2011 8 AKIS Pardubice 2160 Řezníček Jan SK Vysoke Myto 2185 ½
2010/2011 7 AKIS Pardubice 2160 Švub Jan Jiskra Usti nad Orlici 2001 ½
2010/2011 6 AKIS Pardubice 2160 Smištík Milan SK Caissa Trebic A 2337 1
2010/2011 5 AKIS Pardubice 2160 Tajovský Martin SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2171 0
2010/2011 4 AKIS Pardubice 2160 Škoda Martin Sokol Bedrichov 2034 ½
2010/2011 3 AKIS Pardubice 2160 Seitler Andrej Lokomotiva Brno 2233 ½
2010/2011 2 AKIS Pardubice 2160 Malivánek Jiří SK Chrudim 2135 ½
2010/2011 1 AKIS Pardubice 2160 Fiedler Bedřich Sokol Zajecice 2136 0
2009/2010 11 AKIS Pardubice 2164 Paleček Peter 2222 ŠK Polabiny "B" 2245 ½
2009/2010 10 AKIS Pardubice 2164 Milostný Miloš ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 2065 0
2009/2010 9 AKIS Pardubice 2164 Pekárková Eva Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 1954 ½
2009/2010 8 AKIS Pardubice 2164 Zavadil Michal ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2143 ½
2009/2010 7 AKIS Pardubice 2164 Mesiarik Rudolf Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2161 1
2009/2010 6 AKIS Pardubice 2164 Pavlíček Robert TJ Spartak Pelhřimov 1995 1
2009/2010 5 AKIS Pardubice 2164 Tesař Jan ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 2101 0
2009/2010 4 AKIS Pardubice 2164 Hájek Lukáš TJ SOKOL Zaječice 2120 1
2009/2010 3 AKIS Pardubice 2164 Bukáček Lubomír TJ Žďár nad Sázavou 2038 0
2009/2010 2 AKIS Pardubice 2164 Jirsa Lukáš TJ Jiskra Litomyšl 2007 1
2009/2010 1 AKIS Pardubice 2164 Vodička Pavel ŠK Bohemia Pardubice 2077 ½
2008/2009 11 Kutná Hora 2176 Chybný Zdeněk Sokol Český Brod 1799 ½
2008/2009 10 Kutná Hora 2176 Hajný Miloslav Sokol Mladá Boleslav 2093 1
2008/2009 9 Kutná Hora 2176 Picek Miroslav Sokol na Mělníce 1964 1
2008/2009 6 Kutná Hora 2176 Hampl Jiří AŠ Mladá Boleslav 1963 1
2008/2009 4 Kutná Hora 2176 Růžička Zdeněk Kostelec n.Č.lesy 2114 0
2008/2009 3 Kutná Hora 2176 Jandourek Lukáš Sokol Bakov n.J. 2223 0
2008/2009 2 Kutná Hora 2176 Baláček Tadeáš Sokol Kolín B 2046 1
2008/2009 1 Kutná Hora 2176 Hora Milan Sokol Nymburk 2158 ½
2008/2009 11 ŠK Rapid Pardubice 2176 Kaplan Daniel Sokol Kolín 2131 1
2008/2009 10 ŠK Rapid Pardubice 2176 Kořenová Martina TJ Tourist Biomedica Říčany 2238 0
2008/2009 9 ŠK Rapid Pardubice 2176 Vacek Radomír ŠK Zikuda Turnov B"" 2121 0
2008/2009 7 ŠK Rapid Pardubice 2176 Londýn Radek JOLY Lysá nad Labem B 2293 0
2008/2009 6 ŠK Rapid Pardubice 2176 Jaček Martin Sokol Mladá Boleslav 2184 ½
2008/2009 4 ŠK Rapid Pardubice 2176 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad C"" 2184 ½
2008/2009 3 ŠK Rapid Pardubice 2176 Nun Josef TJ Slavia Hradec Králové B"" 2311 ½
2008/2009 2 ŠK Rapid Pardubice 2176 Korol Jiří 2222 ŠK Polabiny C"" 2123 1
2008/2009 1 ŠK Rapid Pardubice 2176 Šrejber Michal TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2137 ½
2007/2008 11 SYNPO Pardubice 2145 Kastner Oldřich TJ Štefanydes Polička B 2121 1
2007/2008 10 SYNPO Pardubice 2145 Beneš Milan ŠK Vysoké Mýto B 1911 ½
2007/2008 9 SYNPO Pardubice 2145 Šimek Jan TJ Lokomotiva Česká Třebová 2153 ½
2007/2008 8 SYNPO Pardubice 2145 Volf Jaroslav TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2119 1
2007/2008 7 SYNPO Pardubice 2145 Šilar Lubomír 2222 ŠK Polabiny D 2159 ½
2007/2008 6 SYNPO Pardubice 2145 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2310 ½
2007/2008 5 SYNPO Pardubice 2145 Komárková Magdaléna ŠO Chrudim B 2058 1
2007/2008 4 SYNPO Pardubice 2145 Vobořil Pavel AKIS Pardubice 2011 1
2007/2008 3 SYNPO Pardubice 2145 Škeřík Karel TJ Jiskra Litomyšl 2138 1
2007/2008 2 SYNPO Pardubice 2145 Shilov Sergej ŠK Bohemia Pardubice 2266 1
2007/2008 1 SYNPO Pardubice 2145 Havrlík Pavel SK Žamberk 1988 1
2007/2008 11 TJ Stadion Kutná Hora 2145 Michálek František Sokol Kolín 2133 0
2007/2008 10 TJ Stadion Kutná Hora 2145 Buchar Petr TJ Sklípek Spartak Vrchlabí 2087 1
2007/2008 9 TJ Stadion Kutná Hora 2145 Ďúran Tomáš TJ Zikuda Turnov B"" 2175 0
2007/2008 8 TJ Stadion Kutná Hora 2145 Londýn Radek ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2254 0
2007/2008 7 TJ Stadion Kutná Hora 2145 Postupa Pavel ŠK JOLY Lysá nad Labem B"" 2075 ½
2007/2008 5 TJ Stadion Kutná Hora 2145 Blümel Otto TJ Tourist Biomedica Říčany 2213 ½
2007/2008 4 TJ Stadion Kutná Hora 2145 Jaček Miloslav Sokol Mladá Boleslav 2111 ½
2007/2008 3 TJ Stadion Kutná Hora 2145 Döring Robert TJ Slavia Hradec Králové B"" 2218 1
2007/2008 2 TJ Stadion Kutná Hora 2145 Umanec Filip TJ Neratovice 2125 0
2007/2008 1 TJ Stadion Kutná Hora 2145 Vrňata Jiří Sněžka TJ Náchod 2043 1
2006/2007 11 EUROKOMPLEX AUTOSKLA 2236 Večeřa Pavel TJ ŽDAS ŽDÁR N.SÁZAVOU 2071 0
2006/2007 10 EUROKOMPLEX AUTOSKLA 2236 Kastner Oldřich TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2126 0
2006/2007 9 EUROKOMPLEX AUTOSKLA 2236 Masák Pavel ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C 2140 ½
2006/2007 8 EUROKOMPLEX AUTOSKLA 2236 Sekanina Jiří ŠK GARDE LIPOVEC 2131 ½
2006/2007 7 EUROKOMPLEX AUTOSKLA 2236 Pokorný Zdeněk TJ SOKOL ZAJEČICE 2276 0
2006/2007 6 EUROKOMPLEX AUTOSKLA 2236 Kulovaná Eva TJ NÁMĚŠŤNAD OSLAVOU 2252 ½
2006/2007 5 EUROKOMPLEX AUTOSKLA 2236 Jurka Miroslav ŠK BYDO ZAKŘANY A 2358 ½
2006/2007 4 EUROKOMPLEX AUTOSKLA 2236 Adam Petr TJ ZNOJMO A 2111 0
2006/2007 3 EUROKOMPLEX AUTOSKLA 2236 Kratochvíl Karel ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 2107 1
2006/2007 2 EUROKOMPLEX AUTOSKLA 2236 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK POLABINY C 2236 1
2006/2007 1 EUROKOMPLEX AUTOSKLA 2236 Šenkýř Vladimír ŠK GORDIC JIHLAVA B 2188 0
2006/2007 10 KONTAX Pardubice 2236 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2279 0
2006/2007 9 KONTAX Pardubice 2236 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny D 2045 1
2006/2007 8 KONTAX Pardubice 2236 Vařejčko Josef ŠK Vysoké Mýto 2186 ½
2006/2007 7 KONTAX Pardubice 2236 Kastner Oldřich TJ Štefanydes Polička B 2126 0
2006/2007 3 KONTAX Pardubice 2236 Koníček Petr ŠO Chrudim B 2015 0
2006/2007 2 KONTAX Pardubice 2236 Zeman Martin TJ Jiskra Litomyšl 1985 ½
2006/2007 1 KONTAX Pardubice 2236 Veselý Tomáš SYNPO Pardubice 2171 0
2005/2006 11 AVE-Kontakt Pardubice 2205 Šedý Pavel TJ Sokol Praha Vršovice 2215 ½
2005/2006 10 AVE-Kontakt Pardubice 2205 Kalous Miroslav TJ Bohemians Praha B 2102 1
2005/2006 9 AVE-Kontakt Pardubice 2205 Navrátil František TJ Synthesia Pardubice B 2200 0
2005/2006 8 AVE-Kontakt Pardubice 2205 Urbánek Štěpán TJ Pankrác B 2098 ½
2005/2006 7 AVE-Kontakt Pardubice 2205 Pirklová Hana Panda Rychnov nad Kněžnou 2139 1
2005/2006 6 AVE-Kontakt Pardubice 2205 Domlátil Jiří ŠK Sokol Vyšehrad C 2105 1
2005/2006 5 AVE-Kontakt Pardubice 2205 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny 2233 1
2005/2006 4 AVE-Kontakt Pardubice 2205 Sýkora Robert TJ Praga Praha B 2151 ½
2005/2006 3 AVE-Kontakt Pardubice 2205 Roško Luboš TJ Slavia Hradec Králové B 2151 0
2005/2006 2 AVE-Kontakt Pardubice 2205 Vodička Vlastimil Sokol Emerge Mladá Boleslav 2237 1
2005/2006 11 Eurokomplex Pardubice 2205 Belobrad Ivan SK Žamberk 2062 ½
2005/2006 10 Eurokomplex Pardubice 2205 Zeinert Michal Jiskra Ústí nad Orlicí 2092 1
2005/2006 9 Eurokomplex Pardubice 2205 Červený Martin Štefanydes Polička 2222 0
2005/2006 8 Eurokomplex Pardubice 2205 Sabol Marian ŠK Vysoké Mýto 2287 1
2005/2006 7 Eurokomplex Pardubice 2205 Ondráček Ondřej TJ CHS Chotěboř 2032 1
2005/2006 6 Eurokomplex Pardubice 2205 Krys Jaromír TJ + DDM Chrudim B 2126 1
2005/2006 5 Eurokomplex Pardubice 2205 Papáček Miloš Spartak OEZ Letohrad 1949 1
2005/2006 3 Eurokomplex Pardubice 2205 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny B 2209 ½
2005/2006 2 Eurokomplex Pardubice 2205 Vobořil Pavel Kavárna Evropa Pardubice 2025 1
2004/2005 11 Eurokomplex Autoskla Pardubice 2210 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2131 0
2004/2005 10 Eurokomplex Autoskla Pardubice 2210 Volf Jaroslav Jiskra Ústí nad Orlicí A 2168 ½
2004/2005 9 Eurokomplex Autoskla Pardubice 2210 Zeinert Michal Jiskra Ústí nad Orlicí B 2115 1
2004/2005 8 Eurokomplex Autoskla Pardubice 2210 Belobrad Ivan SK Žamberk 2057 1
2004/2005 7 Eurokomplex Autoskla Pardubice 2210 Červený Petr Štefanydes Polička B 2116 ½
2004/2005 6 Eurokomplex Autoskla Pardubice 2210 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny B 2269 1
2004/2005 5 Eurokomplex Autoskla Pardubice 2210 Vařejčko Josef Sokol Zaječice 2180 1
2004/2005 4 Eurokomplex Autoskla Pardubice 2210 Lorenc Oldřich Štefanydes Polička A 2163 0
2004/2005 3 Eurokomplex Autoskla Pardubice 2210 Novotný Petr TJ CHS Chotěboř 2073 1
2004/2005 2 Eurokomplex Autoskla Pardubice 2210 Korol Jiří Synpo Pardubice 2073 ½
2004/2005 1 Eurokomplex Autoskla Pardubice 2210 Roušar Zdeněk TJ ŠO Chrudim B 2046 1
2004/2005 11 AVE - Kontakt Pardubice 2210 Tobyáš Miroslav TJ Praga Praha 2272 1
2004/2005 10 AVE - Kontakt Pardubice 2210 Kopta Pavel Sokol Praha - Kobylisy 2313 0
2004/2005 9 AVE - Kontakt Pardubice 2210 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny 2266 1
2004/2005 8 AVE - Kontakt Pardubice 2210 Nun Josef Slavia Hradec Králové B 2325 0
2004/2005 7 AVE - Kontakt Pardubice 2210 Kastner Oldřich Synthesia Pardubice B 2177 0
2004/2005 6 AVE - Kontakt Pardubice 2210 Krejčová Kateřina Stadion Kutná Hora 2024 0
2004/2005 5 AVE - Kontakt Pardubice 2210 Vodička Vlastimil Sokol Emerge Mladá Boleslav 2306 ½
2004/2005 4 AVE - Kontakt Pardubice 2210 Efler Lukáš Sokol Kolín B 2263 0
2004/2005 3 AVE - Kontakt Pardubice 2210 Štursa Jan Sklípek Spartak Vrchlabí 2148 1
2004/2005 2 AVE - Kontakt Pardubice 2210 Knížek Jan ŠK JOLY Lysá nad Labem 2215 ½
2003/2004 11 AVE - Kontakt Pardubice 2268 Beneš Petr Sokol Kolín C 2131 ½
2003/2004 10 AVE - Kontakt Pardubice 2268 Červinka Michal Panda Rychnov nad Kněžnou 2214 ½
2003/2004 9 AVE - Kontakt Pardubice 2268 Vojta Tomáš Spartak Vlašim 2267 0
2003/2004 8 AVE - Kontakt Pardubice 2268 Klicnar Martin Viktoria Žižkov 2169 ½
2003/2004 7 AVE - Kontakt Pardubice 2268 Kourek Josef ŠK Polabiny Pardubice 2256 ½
2003/2004 6 AVE - Kontakt Pardubice 2268 Šebesta Petr Synthesia Pardubice B 2165 1
2003/2004 4 AVE - Kontakt Pardubice 2268 Jüptner Jan Spartak Vrchlabí 2231 ½
2003/2004 3 AVE - Kontakt Pardubice 2268 Kolář Pavel ŠK JOLY Lysá nad Labem 2157 0
2003/2004 2 AVE - Kontakt Pardubice 2268 Šenkýř Vladimír TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2230 ½
2003/2004 1 AVE - Kontakt Pardubice 2268 Jaček Martin Emerge Mladá Boleslav 2191 0
2003/2004 8 TJ Synthesia Pard. 2268 Boukal Petr Sokol Vyšehrad B 2270 ½
2003/2004 7 TJ Synthesia Pard. 2268 Stluka Petr Sokol Kolín B 2224 1
2003/2004 6 TJ Synthesia Pard. 2268 Holub Ladislav ŠK čSOB B 2114 ½
2003/2004 4 TJ Synthesia Pard. 2268 Šimek Petr Sokol Tábor 2254 0
2003/2004 3 TJ Synthesia Pard. 2268 Černoušek Lukáš TJ Bohemians 2302 0
2003/2004 2 TJ Synthesia Pard. 2268 Řezníček Jan ŠO+DDM Chrudim 2233 0
2003/2004 1 TJ Synthesia Pard. 2268 Pešout Jan TJ Pankrác 2270 1