Hráč Plát Vojtěch

Plát Vojtěch

User Pic
Jméno: Plát Vojtěch
Oddíl: ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: GM
Elo národní: 2572
Elo mezinárodní: 2553
ID: 26098
FIDE ID: 325740
Rok narození: 1994
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 Šachy Hošťálková 2561 2569 Biolek Richard A64 PROCLIENT Grygov 2456 2446 1 soutěž
2019/2020 6 OREL Ořechov 2589 2540 Mikeš Jan SK Podlužan Prušánky z.s. 2364 2283 ½ soutěž
2019/2020 5 OREL Ořechov 2589 2550 Gabriel Adam SK Boršice 2067 2125 ½ soutěž
2019/2020 1 OREL Ořechov 2573 2550 Pastirčák Milan Slavia Kroměříž B 2282 2243 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK ROŠÁDA Prostějov 2561 2540 Zapletal Jiří Sokol Přemyslovice 2098 2081 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK ROŠÁDA Prostějov 2589 2550 Zdražil Tomáš Šachový klub Olomouc 2158 2122 1 soutěž
2019/2020 6 Výstaviště Lysá nad Labem 2589 2540 Gažik Viktor Slavia Kroměříž 2501 0 1 soutěž
2019/2020 5 Výstaviště Lysá nad Labem 2589 2540 Azarov Sergei BŠŠ Frýdek-Místek 2597 0 0 soutěž
2019/2020 4 Výstaviště Lysá nad Labem 2570 2550 Ponížil Cyril ŠK Duras BVK 2502 2486 ½ soutěž
2019/2020 3 Výstaviště Lysá nad Labem 2570 2550 Balogh Csaba Moravská Slavia Brno 2625 0 ½ soutěž
2019/2020 2 Výstaviště Lysá nad Labem 2573 2550 Nasuta Grzegorz ŠK Slavoj Poruba 0 soutěž
2019/2020 1 Výstaviště Lysá nad Labem 2573 2550 Rašík Vítězslav Labortech Ostrava 2470 2470 ½ soutěž
2018/2019 11 Vystaviste Lysa nad Labem 2535 2518 Rašík Vítězslav Labortech Ostrava 2468 2457 ½ soutěž
2018/2019 10 Vystaviste Lysa nad Labem 2535 2518 Cvek Robert SK Slavoj Poruba 2524 2501 1 soutěž
2018/2019 9 Vystaviste Lysa nad Labem 2535 2518 Vrbata Zbyněk Siesta Solution Unichess B 2342 2330 1 soutěž
2018/2019 8 Vystaviste Lysa nad Labem 2533 2518 Nayhebaver Martin Moravska Slavia Brno ½ soutěž
2018/2019 7 Vystaviste Lysa nad Labem 2533 2518 Blohberger Felix Alexandr SK DURAS BVK Kralovo Pole ½ soutěž
2018/2019 6 Vystaviste Lysa nad Labem 2552 2518 Hráček Zbyněk GASCO Pardubice 2563 2598 ½ soutěž
2018/2019 5 Vystaviste Lysa nad Labem 2552 2518 Šimáček Pavel SK ZIKUDA Turnov 2481 2493 1 soutěž
2018/2019 4 Vystaviste Lysa nad Labem 2550 2506 Sasikiran Krishnan 1. Novoborsky SK 2666 0 ½ soutěž
2018/2019 3 Vystaviste Lysa nad Labem 2543 2506 Bernášek Jan Siesta Solution Unichess A 2477 2461 1 soutěž
2018/2019 2 Vystaviste Lysa nad Labem 2543 2506 Piesik Piotr Slavoj Cesky Tesin 2352 0 ½ soutěž
2018/2019 1 Vystaviste Lysa nad Labem 2543 2506 Fedorov Aleksei Beskydska sachova skola 2572 0 1 soutěž
2018/2019 9 SK Sokol Vysehrad 2533 2518 Sergeev Vladimir SK Dopravni podnik Praha 2410 0 1 soutěž
2018/2019 8 SK Sokol Vysehrad 2533 2518 Straka Vojtěch SK OAZA Praha 2362 2359 1 soutěž
2018/2019 6 SK Sokol Vysehrad 2552 2518 Petr Martin TJ Slavia Hradec Kralove 2449 2441 1 soutěž
2018/2019 5 SK Sokol Vysehrad 2552 2518 Miesbauer Jan QCC Ceske Budejovice 2381 2348 0 soutěž
2018/2019 3 SK Sokol Vysehrad 2543 2506 Rašík Vítězslav TJ Neratovice 2457 2458 ½ soutěž
2018/2019 1 SK Sokol Vysehrad 2539 2506 Svatoš Jan SO TJ Dukla Praha 2261 2262 1 soutěž
2018/2019 11 ŠK Dolní Němčí A 2533 2518 Vančura Jakub Sokol Postoupky B 1722 1798 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK Dolní Němčí A 2543 2506 Sas Roman ŠO TJ Zborovice A 0 1909 1 soutěž
2017/2018 7 Rošáda Prostějov 2560 2530 Gnida Patrik Česká Ves 2162 2169 1 soutěž
2017/2018 5 Rošáda Prostějov 2569 2530 Závůrka Roman SK Prostějov 2154 2141 1 soutěž
2017/2018 1 Klub sachistu Ricany 1925 2551 2526 Jansa Vlastimil SACHklub Pisek 2435 2439 1 soutěž
2017/2018 11 Vystaviste Lysa nad Labem 2566 2530 Svoboda Svatopluk Unichess 2401 2392 ½ soutěž
2017/2018 10 Vystaviste Lysa nad Labem 2566 2530 Láznička Viktor 1. Novoborsky SK 2657 2650 0 soutěž
2017/2018 9 Vystaviste Lysa nad Labem 2566 2530 Londýn Radek SK mesta Lysa nad Labem 2436 2417 ½ soutěž
2017/2018 6 Vystaviste Lysa nad Labem 2569 2530 Cvek Robert SK Slavoj Poruba 2501 2502 ½ soutěž
2017/2018 5 Vystaviste Lysa nad Labem 2569 2530 Kočiščák Jiří Labortech Ostrava 2481 2482 1 soutěž
2017/2018 4 Vystaviste Lysa nad Labem 2560 2530 Šimáček Pavel SK Zikuda Turnov 2498 2482 ½ soutěž
2017/2018 3 Vystaviste Lysa nad Labem 2560 2530 Hráček Zbyněk GASCO Pardubice 2589 2597 ½ soutěž
2017/2018 2 Vystaviste Lysa nad Labem 2560 2530 Blahynka Martin SK DURAS BVK Kralovo Pole 2418 2388 1 soutěž
2017/2018 1 Vystaviste Lysa nad Labem 2560 2530 Blatný Pavel Moravska Slavia Brno 2352 2417 ½ soutěž
2016/2017 11 Moravská Slavia Brno B 2492 2456 Růžička Josef TJ Znojmo 2211 2173 1 soutěž
2016/2017 10 Moravská Slavia Brno B 2492 2456 Pisk Petr Jezdci Jundrov B 2355 2341 1 soutěž
2016/2017 9 Moravská Slavia Brno B 2492 2456 Slepov Kyryl VSK Universita Brno 2081 2082 1 soutěž
2016/2017 6 Moravská Slavia Brno B 2492 2456 Košata Jan ŠK Kuřim B 2159 2139 1 soutěž
2016/2017 2 Moravská Slavia Brno B 2492 2456 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno C 2228 2215 1 soutěž
2016/2017 11 Vystaviste Lysa nad Labem 2492 2456 Jurčík Marián Prestige Photo Unichess 2501 2466 ½ soutěž
2016/2017 10 Vystaviste Lysa nad Labem 2492 2456 Sasikiran Krishnan 1. Novoborsky SK 2643 ½ soutěž
2016/2017 9 Vystaviste Lysa nad Labem 2492 2456 Červený Martin SK mesta Lysa nad Labem 2398 2411 1 soutěž
2016/2017 8 Vystaviste Lysa nad Labem 2492 2456 Zwardoň Vojtěch BSS Frydek Mistek 2446 2429 1 soutěž
2016/2017 7 Vystaviste Lysa nad Labem 2492 2456 Straka Vojtěch Tatran Litovel 2323 2311 1 soutěž
2016/2017 6 Vystaviste Lysa nad Labem 2492 2456 Kraus Tomáš SK AD Jicin 2426 2429 1 soutěž
2016/2017 5 Vystaviste Lysa nad Labem 2492 2456 Petr Martin SK Rapid Pardubice 2508 2501 ½ soutěž
2016/2017 4 Vystaviste Lysa nad Labem 2492 2456 Vyskočil Neklan SK DURAS BVK Kralovo Pole 2342 2343 ½ soutěž
2016/2017 3 Vystaviste Lysa nad Labem 2492 2456 Šklíba Martin Lokomotiva Brno 2255 2233 1 soutěž
2016/2017 2 Vystaviste Lysa nad Labem 2492 2456 Kaňovský David SK Slavoj Poruba 2455 2449 1 soutěž
2016/2017 1 Vystaviste Lysa nad Labem 2492 2456 Kočiščák Jiří Labortech Ostrava 2454 2469 1 soutěž
2015/2016 10 Lokomotiva Brno "A" 2492 2456 Adámek Jiří KVS EKODIVIZE Opava 2363 2344 ½ soutěž
2015/2016 9 Lokomotiva Brno "A" 2492 2456 Sobek Jaroslav ŠK Karviná "A" 2243 2251 ½ soutěž
2015/2016 8 Lokomotiva Brno "A" 2492 2456 Walek Milan TJ Ostrava "A" 2325 2315 1 soutěž
2015/2016 7 Lokomotiva Brno "A" 2492 2456 Roubalík Jakub ŠK Zlín "A" 2406 2375 1 soutěž
2015/2016 5 Lokomotiva Brno "A" 2492 2456 Sabol Marian TJ Štefanydes Polička 2337 2337 ½ soutěž
2015/2016 4 Lokomotiva Brno "A" 2492 2456 Blahynka Martin Moravská Slavia Brno\r "A" 2420 2293 1 soutěž
2015/2016 3 Lokomotiva Brno "A" 2492 2456 Vesselovsky Serguei Beskydská šachová škola F-M "B" 2352 2330 ½ soutěž
2015/2016 2 Lokomotiva Brno "A" 2492 2456 Malinovský Karel Slavia Kroměříž "A" 2454 2454 0 soutěž
2015/2016 6 ŠK Kuřim "D" 2492 2456 Vojtěch Ladislav ŠK Sokol Tišnov 2040 2078 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Kuřim "D" 2492 2456 Rozumek Vlastimil MKS Vyškov "B" 2047 2044 1 soutěž
2015/2016 11 Výstaviště Lysá nad Labem 2492 2456 Žilka Štěpán 1. Novoborský ŠK 2518 2521 0 soutěž
2015/2016 10 Výstaviště Lysá nad Labem 2492 2456 Sodoma Jan Zikuda Turnov 2337 2337 ½ soutěž
2015/2016 9 Výstaviště Lysá nad Labem 2492 2456 Kolář Pavel ŠK města Lysá nad Labem B 2221 2197 1 soutěž
2015/2016 8 Výstaviště Lysá nad Labem 2492 2456 Roubalík Jakub ŠK Duras BVK 2406 2375 1 soutěž
2015/2016 5 Výstaviště Lysá nad Labem 2492 2456 Rabatin Jakub BŠŠ Frýdek-Místek 2299 2291 0 soutěž
2015/2016 4 Výstaviště Lysá nad Labem 2492 2456 Talla Vladimír Labortech Ostrava 2426 2440 1 soutěž
2015/2016 3 Výstaviště Lysá nad Labem 2492 2456 Klíma Lukáš ŠK Slavoj Poruba 2345 2304 ½ soutěž
2015/2016 2 Výstaviště Lysá nad Labem 2492 2456 Bernášek Jan Rapid Pardubice 2508 2510 ½ soutěž
2015/2016 1 Výstaviště Lysá nad Labem 2492 2456 Svoboda Svatopluk AD Mahrla Praha 2341 2327 1 soutěž
2014/2015 9 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2432 2416 Roubalík Jakub ŠK Zlín „A“ 2366 2364 ½ soutěž
2014/2015 8 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2432 2416 Goluch Piotr Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2204 ½ soutěž
2014/2015 7 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2432 2416 Sabol Marian TJ ŠO Chrudim 2282 2279 1 soutěž
2014/2015 5 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2432 2416 Adámek Jiří KVS EKODIVIZE Opava "A" 2357 2355 1 soutěž
2014/2015 4 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2432 2416 Jasný Stanislav Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2416 2388 1 soutěž
2014/2015 3 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2432 2416 Malinovský Karel Slavia Kroměříž „A“ 2447 2445 ½ soutěž
2014/2015 11 TŽ Třinec 2432 2416 Votava Jan Rapid Pardubice 2526 2499 1 soutěž
2014/2015 10 TŽ Třinec 2432 2416 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny 2300 2267 1 soutěž
2014/2015 9 TŽ Třinec 2432 2416 Szotkowski Jakub ŠK Karviná 2240 2240 0 soutěž
2014/2015 8 TŽ Třinec 2432 2416 Studnička Tomáš Ancora Tatran Litovel 2359 2378 ½ soutěž
2014/2015 7 TŽ Třinec 2432 2416 Ponížil Cyril BŠŠ Frýdek-Místek 2436 2419 ½ soutěž
2014/2015 6 TŽ Třinec 2432 2416 Velička Petr Labortech Ostrava 2408 2433 ½ soutěž
2014/2015 5 TŽ Třinec 2432 2416 Malinovský Karel Slavoj Ostrava - Poruba 2447 2445 ½ soutěž
2014/2015 4 TŽ Třinec 2432 2416 Jaracz Pavel Zikuda Turnov 2499 2543 ½ soutěž
2014/2015 3 TŽ Třinec 2432 2416 Žilka Štěpán 1. ŠK Novoborský 2528 2528 ½ soutěž
2013/2014 7 TJ Slovan Moravská Třebová 2483 2490 Filip Libor TJ Jablonné nad Orlicí 1907 1913 1 soutěž
2013/2014 11 Lokomotiva Brno “A“ 2483 2490 Zwardoň Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2383 2335 ½ soutěž
2013/2014 10 Lokomotiva Brno “A“ 2483 2490 Ponížil Cyril ŠK Zlín “A“ 2432 2434 0 soutěž
2013/2014 9 Lokomotiva Brno “A“ 2483 2490 Butkiewicz Lukasz TJ Tatran Litovel “B“ 2432 2408 ½ soutěž
2013/2014 7 Lokomotiva Brno “A“ 2483 2490 Votava Jan 2222 ŠK Polabiny “A“ 2512 2504 ½ soutěž
2013/2014 6 Lokomotiva Brno “A“ 2483 2490 Vyskočil Neklan ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2376 2364 ½ soutěž
2013/2014 5 Lokomotiva Brno “A“ 2483 2490 Velička Petr ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2413 2428 ½ soutěž
2013/2014 4 Lokomotiva Brno “A“ 2483 2490 Hába Petr TJ ŠO Chrudim 2505 2468 0 soutěž
2013/2014 3 Lokomotiva Brno “A“ 2483 2490 Cvek Robert Slavia Kroměříž “A“ 2517 2508 ½ soutěž
2013/2014 2 Lokomotiva Brno “A“ 2483 2490 Klíma Lukáš TJ Ostrava 2342 2335 ½ soutěž
2013/2014 1 Lokomotiva Brno “A“ 2483 2490 Kislinsky Alexey SK Slavia Orlová “A“ 2507 2568 0 soutěž
2013/2014 11 TŽ Třinec 2483 2490 Petr Martin Rapid Pardubice 2534 2527 ½ soutěž
2013/2014 10 TŽ Třinec 2483 2490 Vlasák Lukáš ANCORA Tatran Litovel 2336 2341 ½ soutěž
2013/2014 9 TŽ Třinec 2483 2490 Roško Luboš ŠK Karviná 2350 2347 1 soutěž
2013/2014 8 TŽ Třinec 2483 2490 Babula Vlastimil 1. Novoborský ŠK 2574 2562 ½ soutěž
2013/2014 7 TŽ Třinec 2483 2490 Polák Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2503 2507 ½ soutěž
2013/2014 6 TŽ Třinec 2483 2490 Rogozenco Dorian Výstaviště Lysá nad Labem 2516 2534 ½ soutěž
2013/2014 5 TŽ Třinec 2483 2490 Šimek Petr ŠK ERA Poštovní spořitelna 2392 2390 ½ soutěž
2013/2014 4 TŽ Třinec 2483 2490 Luch Michal A64 VALOZ Grygov 2437 2387 0 soutěž
2013/2014 3 TŽ Třinec 2483 2490 Ponížil Cyril BŠŠ Frýdek-Místek 2432 2434 ½ soutěž
2013/2014 2 TŽ Třinec 2483 2490 Malinovský Karel Slavoj Ostrava - Poruba 2445 2440 1 soutěž
2013/2014 1 TŽ Třinec 2483 2490 Rašík Vítězslav Labortech Ostrava 2450 2476 ½ soutěž
2012/2013 9 Orel Ořechov 2470 2454 Tikovský Alexandr ŠK 64 Brno 2206 2212 1 soutěž
2012/2013 6 Orel Ořechov 2470 2454 Hofírek Benedikt ŠK Lokomotiva Brno B 2094 2163 1 soutěž
2012/2013 5 Orel Ořechov 2470 2454 David Pavel ŠK Garde Lipovec 2378 2389 1 soutěž
2012/2013 1 Orel Ořechov 2470 2454 Provazník Michal ŠK Hodonín 2202 2188 0 soutěž
2012/2013 10 TŽ Třinec 2470 2454 Klíma Lukáš ŠK Slavoj Poruba 2339 2320 ½ soutěž
2012/2013 9 TŽ Třinec 2470 2454 Zhigalko Andrey BŠŠ Frýdek-Místek 2601 0 soutěž
2012/2013 8 TŽ Třinec 2470 2454 Vokáč Marek AD Mahrla Praha 2471 2475 1 soutěž
2012/2013 7 TŽ Třinec 2470 2454 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha 2411 2385 0 soutěž
2012/2013 6 TŽ Třinec 2470 2454 Votava Jan Rapid Pardubice 2534 2527 ½ soutěž
2012/2013 5 TŽ Třinec 2470 2454 Yemelin Vasily Vladimirovich Výstaviště Lysá nad Labem 2574 2572 1 soutěž
2012/2013 4 TŽ Třinec 2470 2454 Bulski Krzysztof TJ Tatran Litovel 2549 ½ soutěž
2012/2013 3 TŽ Třinec 2470 2454 Šimáček Pavel A64 VALOZ Grygov 2486 2475 ½ soutěž
2012/2013 2 TŽ Třinec 2470 2454 Konopka Michal ŠK Zikuda Turnov 2453 2447 0 soutěž
2012/2013 1 TŽ Třinec 2470 2454 Markoš Ján 1. Novoborský ŠK 2584 2546 0 soutěž
2011/2012 10 ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2419 2417 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny C 2337 2347 ½ soutěž
2011/2012 9 ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2419 2417 Šmajzr Martin Šachový klub Ústí nad Orlicí 2180 2175 ½ soutěž
2011/2012 8 ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2419 2417 Sabol Marian ŠK Vysoké Mýto 2371 2368 ½ soutěž
2011/2012 6 ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2419 2417 Pokorný Zdeněk TJ ŠO Chrudim 2293 2327 1 soutěž
2011/2012 5 ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2419 2417 Sýkora Josef AKIS Pardubice 2143 2117 1 soutěž
2011/2012 2 ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2419 2417 Vařejčko Josef Sokol Zaječice 2229 2230 1 soutěž
2011/2012 1 ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2419 2417 Hladík Josef ŠK Lokomotiva Brno A 2176 2142 1 soutěž
2011/2012 11 TŽ Třinec 2419 2417 Malík Jan Labortech Ostrava B 2352 2326 ½ soutěž
2011/2012 10 TŽ Třinec 2419 2417 Biolek Richard A64 Grygov B 2464 2460 ½ soutěž
2011/2012 8 TŽ Třinec 2419 2417 Zpěvák Pavel ŠK Staré Město 2392 2416 1 soutěž
2011/2012 7 TŽ Třinec 2419 2417 Pacher Milan 2222 ŠK Polabiny B 2403 1 soutěž
2011/2012 5 TŽ Třinec 2419 2417 Roubalík Jakub ŠK Zlín B 2307 2310 ½ soutěž
2011/2012 4 TŽ Třinec 2419 2417 Michenka Jozef Šachový klub Karviná 2346 2337 1 soutěž
2010/2011 3 TŽ Třinec 2416 Polok Kacper SK Slavia Orlová 1 soutěž
2010/2011 2 TŽ Třinec 2416 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město 2013 1 soutěž
2010/2011 1 TŽ Třinec 2416 Volčík Luděk SK Boršice 2069 1 soutěž
2010/2011 7 TŽ Třinec 2416 Langner Jakub TJ Slovan Havířov 2015 1 soutěž
2010/2011 6 TŽ Třinec 2416 Polok Kacper SK Slavia Orlová 1000 1 soutěž
2010/2011 4 TŽ Třinec 2416 Volčík Luděk SK Boršice 2069 1 soutěž
2010/2011 3 TŽ Třinec 2416 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město 2013 1 soutěž
2010/2011 2 TŽ Třinec 2416 Zezula Rudolf TJ Náměšť nad Oslavou 2062 1 soutěž
2010/2011 1 TŽ Třinec 2416 Musil Jiří ŠK Lokomotiva Brno 1946 1 soutěž
2010/2011 11 TŽ Třinec 2416 Jirovský Miloš ŠK Mahrla Praha 2475 ½ soutěž
2010/2011 10 TŽ Třinec 2416 Jansa Vlastimil Výstaviště Lysá nad Labem 2499 0 soutěž
2010/2011 9 TŽ Třinec 2416 Bobras Piotr ŠK Rapid Pardubice 2530 0 soutěž
2010/2011 8 TŽ Třinec 2416 Konopka Michal 2222 ŠK Polabiny 2454 ½ soutěž
2010/2011 7 TŽ Třinec 2416 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2413 ½ soutěž
2010/2011 6 TŽ Třinec 2416 Krejčí Jan Tatran Litovel 2454 0 soutěž
2010/2011 5 TŽ Třinec 2416 Dydyshko Viacheslav BŠŠ Frýdek-Místek 2547 ½ soutěž
2010/2011 4 TŽ Třinec 2416 Hráček Zbyněk 1. Novoborský ŠK 2631 0 soutěž
2010/2011 3 TŽ Třinec 2416 Sergeev Vladimir ŠK Zikuda Turnov 2474 0 soutěž
2010/2011 2 TŽ Třinec 2416 Rašík Vítězslav ŠK Labortech Ostrava 2502 1 soutěž
2010/2011 1 TŽ Třinec 2416 Michalík Peter ŠK Zlín 2455 ½ soutěž
2010/2011 11 TJ Slavia Hradec Králové 2416 Jirovský Pavel Šakal Kozolupy 2318 1 soutěž
2010/2011 10 TJ Slavia Hradec Králové 2416 Votava Jan ŠK Holdia DP Praha "B" 2569 0 soutěž
2010/2011 9 TJ Slavia Hradec Králové 2416 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha 2424 ½ soutěž
2010/2011 8 TJ Slavia Hradec Králové 2416 Ftáčník Lubomír QCC České Budějovice 2578 1 soutěž
2010/2011 7 TJ Slavia Hradec Králové 2416 Hinks-Edwards Thomas R J TJ Sokol Praha Kobylisy 2383 ½ soutěž
2010/2011 6 TJ Slavia Hradec Králové 2416 Spirin Oleg ŠK AD Jičín 2464 ½ soutěž
2010/2011 5 TJ Slavia Hradec Králové 2416 Svoboda Václav TJ Sokol Praha Vršovice 2266 0 soutěž
2010/2011 3 TJ Slavia Hradec Králové 2416 Jirovský Miloš TJ Pankrác 2475 ½ soutěž
2010/2011 2 TJ Slavia Hradec Králové 2416 Chloupek Stanislav ŠK Sokol Vyšehrad 2332 1 soutěž
2010/2011 1 TJ Slavia Hradec Králové 2416 Bernášek Jan ERA-Poštovní spořitelna 2490 ½ soutěž
2009/2010 11 TŽ Třinec 2397 Čech Pavel ŠK SK Zlín 2424 ½ soutěž
2009/2010 10 TŽ Třinec 2397 Vymazal Bronislav ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2334 1 soutěž
2009/2010 9 TŽ Třinec 2397 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2441 ½ soutěž
2009/2010 8 TŽ Třinec 2397 Talla Vladimír ŠK Geofin Ostrava 2454 ½ soutěž
2009/2010 7 TŽ Třinec 2397 Štoček Jiří 1. Novoborský ŠK 2582 ½ soutěž
2009/2010 6 TŽ Třinec 2397 Neuman Petr ŠK Zikuda Turnov 2439 ½ soutěž
2009/2010 5 TŽ Třinec 2397 Žilka Štěpán BŠŠ Frýdek-Místek 2485 0 soutěž
2009/2010 4 TŽ Třinec 2397 Gross David ŠK Mahrla Praha 2465 0 soutěž
2009/2010 3 TŽ Třinec 2397 Sodoma Jan TJ Bohemians Praha 2376 1 soutěž
2009/2010 2 TŽ Třinec 2397 Červený Martin 2222 ŠK Polabiny 2353 ½ soutěž
2009/2010 1 TŽ Třinec 2397 Bernášek Jan SAGINA Pardubice 2476 ½ soutěž
2009/2010 11 TZ Trinec 2397 Dvořák Adam SK Lokomotiva Brno "C" 1864 1 soutěž
2009/2010 10 TZ Trinec 2397 Ondračka Václav SK Lokomotiva Brno "B" 1819 1 soutěž
2009/2010 9 TZ Trinec 2397 Zeman Radek SK Duras BVK Brno "B" 1372 1 soutěž
2009/2010 8 TZ Trinec 2397 Jodl Daniel Rosada Prostejov 1677 1 soutěž
2009/2010 2 TZ Trinec 2397 Phamová Xuan Mai SK Zlin 1692 1 soutěž
2009/2010 1 TZ Trinec 2397 Lapčík Václav SK Stare Mesto "B" 1679 1 soutěž
2009/2010 11 TJ Slavia Hradec Králové 2397 Jirka Jiří Poštovní spořitelna A"" 2404 1 soutěž
2009/2010 10 TJ Slavia Hradec Králové 2397 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B"" 2346 ½ soutěž
2009/2010 9 TJ Slavia Hradec Králové 2397 Havlík Jan QCC České Budějovice 2309 0 soutěž
2009/2010 8 TJ Slavia Hradec Králové 2397 Trapl Jindřich ŠK Teplice 2345 1 soutěž
2009/2010 6 TJ Slavia Hradec Králové 2397 Hausner Ivan Holdia DP Praha B"" 2460 0 soutěž
2009/2010 5 TJ Slavia Hradec Králové 2397 Doležal Radoslav TJ Pankrác 2393 ½ soutěž
2009/2010 3 TJ Slavia Hradec Králové 2397 Kozák Miloš Poštovní spořitelna B"" 2243 ½ soutěž
2009/2010 2 TJ Slavia Hradec Králové 2397 Oral Tomáš Výstaviště Lysá nad Labem 2546 0 soutěž
2009/2010 1 TJ Slavia Hradec Králové 2397 Jarábek Vratislav TJ ŠO Chrudim 2205 1 soutěž
2008/2009 7 ŠK Lokomotiva Brno 2411 Klement Lukáš ŠK Most 2097 1 soutěž
2008/2009 6 ŠK Lokomotiva Brno 2411 Šrejber Michal TJ Jiskra Hořice 2137 ½ soutěž
2008/2009 5 ŠK Lokomotiva Brno 2411 Vlasák Lukáš Šachklub Sokol Klatovy 2170 1 soutěž
2008/2009 4 ŠK Lokomotiva Brno 2411 Svoboda Václav SK OAZA Praha 2271 1 soutěž
2008/2009 3 ŠK Lokomotiva Brno 2411 Krejčí Jan BŠŠ Frýdek-Místek 2397 1 soutěž
2008/2009 2 ŠK Lokomotiva Brno 2411 Hričko Martin TJ Slovan Havířov 1995 1 soutěž
2008/2009 1 ŠK Lokomotiva Brno 2411 Krzyzanowski Marcin SK Slavia Orlová 2280 0 soutěž
2008/2009 7 ŠK Lokomotiva Brno 2411 Škoda Martin Sokol Bedřichov 2009 1 soutěž
2008/2009 6 ŠK Lokomotiva Brno 2411 Kratochvíl Josef Dirickx Bohemia - Jiskra Havl. Brod 2065 1 soutěž
2008/2009 4 ŠK Lokomotiva Brno 2411 Valešová Šárka ŠK Zlín 1862 1 soutěž
2008/2009 3 ŠK Lokomotiva Brno 2411 Krejčí Jan BŠŠ Frýdek-Místek 2397 1 soutěž
2008/2009 2 ŠK Lokomotiva Brno 2411 Hričko Martin TJ Slovan Havířov 1995 1 soutěž
2008/2009 1 ŠK Lokomotiva Brno 2411 Krzyzanowski Marcin SK Slavia Orlová 0 soutěž
2008/2009 11 TJ Slavia Hradec Králové 2411 Jirka Jiří 1. Novoborský ŠK B"" 2448 0 soutěž
2008/2009 9 TJ Slavia Hradec Králové 2411 Petr Martin 2222 ŠK Polabiny 2451 ½ soutěž
2008/2009 7 TJ Slavia Hradec Králové 2411 Petrán Peter ŠK Sokol Vyšehrad 2319 ½ soutěž
2008/2009 5 TJ Slavia Hradec Králové 2411 Kuba Jindřich Space" Poštovní spořitelna "B"" 2247 1 soutěž
2008/2009 3 TJ Slavia Hradec Králové 2411 Votava Jan Holdia DP Praha B 2542 0 soutěž
2008/2009 2 TJ Slavia Hradec Králové 2411 Jirovský Miloš TJ Pankrác 2494 ½ soutěž
2008/2009 1 TJ Slavia Hradec Králové 2411 Michálek Jan Sokol Plzeň - Letná 2286 0 soutěž
2008/2009 11 TŽ Třinec A 2411 Studnička Tomáš Space" Poštovní spořitelna" 2283 ½ soutěž
2008/2009 10 TŽ Třinec A 2411 Bernášek Jan RC Sport Pardubice 2443 0 soutěž
2008/2009 9 TŽ Třinec A 2411 Štoček Jiří 1. Novoborský ŠK 2578 ½ soutěž
2008/2009 8 TŽ Třinec A 2411 Lechtýnský Jiří ŠK Zikuda Turnov 2441 ½ soutěž
2008/2009 7 TŽ Třinec A 2411 Velička Petr ŠK GEOFIN Ostrava 2464 ½ soutěž
2008/2009 6 TŽ Třinec A 2411 Berezjuk Sergej BŠŠ Frýdek-Místek 2436 ½ soutěž
2008/2009 5 TŽ Třinec A 2411 Jurčík Martin TŽ Třinec B 2355 1 soutěž
2008/2009 4 TŽ Třinec A 2411 Šuráň Jan TJ Bohemians Praha 2385 0 soutěž
2008/2009 3 TŽ Třinec A 2411 Jansa Vlastimil ŠK Mahrla Praha 2477 0 soutěž
2008/2009 2 TŽ Třinec A 2411 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2434 0 soutěž
2008/2009 1 TŽ Třinec A 2411 Chytilek Roman ŠK SK Zlín 2394 1 soutěž
2007/2008 7 Šachklub Sokol Klatovy A 2282 Krejčí Jan BŠŠ Frýdek-Místek A 2394 1 soutěž
2007/2008 6 Šachklub Sokol Klatovy A 2282 Ponížil Cyril ŠK Zlín A 2295 1 soutěž
2007/2008 5 Šachklub Sokol Klatovy A 2282 Dudys Jakub SK Slavia Orlová A 1 soutěž
2007/2008 4 Šachklub Sokol Klatovy A 2282 Fiala Václav SK Boršice A 2039 0 soutěž
2007/2008 3 Šachklub Sokol Klatovy A 2282 Svoboda Václav SK OAZA Praha A 2194 1 soutěž
2007/2008 2 Šachklub Sokol Klatovy A 2282 Körschner Miroslav ŠK Most A 2134 1 soutěž
2007/2008 11 OREL OŘECHOV A 2282 Spodný Josef ŠK 64 BRNO A 2084 ½ soutěž
2007/2008 10 OREL OŘECHOV A 2282 Tajovský Martin ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2135 1 soutěž
2007/2008 9 OREL OŘECHOV A 2282 Bujnoch Radek 2222 ŠK POLABINY B 2249 ½ soutěž
2007/2008 7 OREL OŘECHOV A 2282 Kastner Oldřich TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2121 1 soutěž
2007/2008 6 OREL OŘECHOV A 2282 Zpěvák Pavel BYDO ZAKŘANY A 2394 ½ soutěž
2007/2008 5 OREL OŘECHOV A 2282 Celý Jaroslav TJ ŽďAS ŽďÁR NAD SÁZAVOU A 2096 1 soutěž
2007/2008 4 OREL OŘECHOV A 2282 Kozlíček Lubomír ŠK GORDIC JIHLAVA B 2197 1 soutěž
2007/2008 2 OREL OŘECHOV A 2282 Sabol Marian ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2333 ½ soutěž
2007/2008 1 OREL OŘECHOV A 2282 Dittrich Pavel TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU A 2217 ½ soutěž
2007/2008 7 Šachklub Sokol Klatovy A 2282 Körschner Miroslav ŠK Most A 2134 1 soutěž
2007/2008 6 Šachklub Sokol Klatovy A 2282 Rubeš Jan TJ Bonex Teplice 1793 1 soutěž
2007/2008 5 Šachklub Sokol Klatovy A 2282 Svoboda Václav SK OAZA Praha A 2194 1 soutěž
2007/2008 4 Šachklub Sokol Klatovy A 2282 Baláček Tadeáš Jiskra RMSK Nový Bydžov A 1942 1 soutěž
2007/2008 3 Šachklub Sokol Klatovy A 2282 Kraus Tomáš Jiskra Hořice 2072 ½ soutěž
2006/2007 7 ŠK SŠŠ Staré Město A 2264 Němcová Kateřina Sportovní klub OAZA Praha 2173 0 soutěž
2006/2007 6 ŠK SŠŠ Staré Město A 2264 Palková Kateřina Šachklub Sokol Klatovy A 2073 ½ soutěž
2006/2007 5 ŠK SŠŠ Staré Město A 2264 Marečková Martina RMSK Cidlina Lysá nad Labem 1951 ½ soutěž
2006/2007 4 ŠK SŠŠ Staré Město A 2264 Tuma Jakub Šachový klub Most A 1884 1 soutěž
2006/2007 3 ŠK SŠŠ Staré Město A 2264 Fiala Václav SK Boršice A 1713 0 soutěž
2006/2007 2 ŠK SŠŠ Staré Město A 2264 Pacher Milan ŠK Zlín A 1 soutěž
2006/2007 1 ŠK SŠŠ Staré Město A 2264 Rojíček Vojtěch BŠS Frýdek-Místek A 2224 ½ soutěž
2006/2007 11 Slavia Kroměříž B 2264 Tikovský Alexandr ŠK 64 Brno 2181 1 soutěž
2006/2007 10 Slavia Kroměříž B 2264 Vyskočil Neklan ŠK DURAS BVK Brno B 2339 0 soutěž
2006/2007 8 Slavia Kroměříž B 2264 Jurčík Marián ŠK SK Zlín C 1 soutěž
2006/2007 7 Slavia Kroměříž B 2264 Fuksík Jakub A64 Grygov B 2211 ½ soutěž
2006/2007 6 Slavia Kroměříž B 2264 Krejčí Jan Tatran Litovel B 2117 ½ soutěž
2006/2007 5 Slavia Kroměříž B 2264 Kozák Petr AŠK DA Olomouc 2161 ½ soutěž
2006/2007 3 Slavia Kroměříž B 2264 Bažant Petr ŠK SK Zlín B 2281 ½ soutěž
2006/2007 2 Slavia Kroměříž B 2264 Valenta Vít LOKO Zábřeh 2149 1 soutěž
2006/2007 11 ŠK Staré Město 1923 2264 Vesselovsky Serguei ŠK Stonava "A" 2374 ½ soutěž
2006/2007 10 ŠK Staré Město 1923 2264 Sochorová Petra Lokomotiva Brno "B" 2210 1 soutěž
2006/2007 9 ŠK Staré Město 1923 2264 Malinovský Karel Slavia Kroměříž "A" 2359 0 soutěž
2006/2007 8 ŠK Staré Město 1923 2264 Žůrek Milan Tatran Litovel "A" 2369 ½ soutěž
2006/2007 7 ŠK Staré Město 1923 2264 Bernášek Jan ŠK Duras Brno "A" 2476 0 soutěž
2006/2007 6 ŠK Staré Město 1923 2264 Žigo Viktor ŠK Gordic Jihlava "A" 2264 ½ soutěž
2006/2007 5 ŠK Staré Město 1923 2264 Walek Milan TŽ Třinec "B" 2327 0 soutěž
2006/2007 4 ŠK Staré Město 1923 2264 Neděla Vlastimil Mittal Ostrava "A" 2368 1 soutěž
2006/2007 3 ŠK Staré Město 1923 2264 Bolacký Jiří Slavoj Poruba "A" 2287 1 soutěž
2006/2007 2 ŠK Staré Město 1923 2264 Hudeček Jan ŠK Staré Město 2300 ½ soutěž
2006/2007 1 ŠK Staré Město 1923 2264 Skácelík Petr Orel Ořechov "A" 2260 ½ soutěž
2006/2007 7 ŠK SŠŠ Staré Město A 2264 Oreský Jan TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 2073 1 soutěž
2006/2007 6 ŠK SŠŠ Staré Město A 2264 Žák Pavel Š.O. TJ Chrudim 1669 1 soutěž
2006/2007 5 ŠK SŠŠ Staré Město A 2264 Fiala Václav SK Boršice A 1713 0 soutěž
2006/2007 4 ŠK SŠŠ Staré Město A 2264 Bureš Jaroslav Agentura 64 Grygov 2147 0 soutěž
2006/2007 3 ŠK SŠŠ Staré Město A 2264 Pacher Milan C ŠK Zlín A 1 soutěž
2006/2007 2 ŠK SŠŠ Staré Město A 2264 Pilch Roman BŠS Frýdek-Místek B 1845 1 soutěž
2006/2007 1 ŠK SŠŠ Staré Město A 2264 Rojíček Vojtěch BŠS Frýdek-Místek A 2224 ½ soutěž
2005/2006 11 ŠK Staré Město "A" 2167 Lacko Jan ŠK DURAS Brno "A" 2209 ½ soutěž
2005/2006 10 ŠK Staré Město "A" 2167 Rojíček Vojtěch BŠS Frýdek-Místek "A" 2225 1 soutěž
2005/2006 9 ŠK Staré Město "A" 2167 Brázdil Roman Slavia Kroměříž "A" 2123 ½ soutěž
2005/2006 7 ŠK Staré Město "A" 2167 Trombík Karel Slavia Orlová "A" 2163 1 soutěž
2005/2006 5 ŠK Staré Město "A" 2167 Šplíchal Stanislav Mittal Ostrava "A" 2211 ½ soutěž
2005/2006 4 ŠK Staré Město "A" 2167 Sikorová Olga TŽ Třinec "B" 2258 0 soutěž
2005/2006 3 ŠK Staré Město "A" 2167 Sobek Martin Jakl Karviná "A" 2028 1 soutěž
2005/2006 2 ŠK Staré Město "A" 2167 Vachtfeidl Petr ŠK Gordic Jihlava "A" 2087 1 soutěž
2005/2006 1 ŠK Staré Město "A" 2167 Kufa Pavel Slavoj Poruba "A" 2192 ½ soutěž
2005/2006 7 ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO 2167 Palková Kateřina ŠACHKLUB SOKOL KLATOVY 1837 0 soutěž
2005/2006 6 ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO 2167 Němcová Kateřina OAZA PRAHA 2158 0 soutěž
2005/2006 5 ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO 2167 Reitingerová Iveta TJ LOKOMOTIVA MOST 2008 ½ soutěž
2005/2006 4 ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO 2167 Kastner Vojtěch TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD 1988 1 soutěž
2005/2006 11 Slavia Kroměříž B 2167 Sochna Dušan TJ Sokol Bzenec 2159 ½ soutěž
2005/2006 8 Slavia Kroměříž B 2167 Závůrka Roman SK Prostějov 2179 1 soutěž
2005/2006 7 Slavia Kroměříž B 2167 Strašil Pavel LOKO Zábřeh 2170 0 soutěž
2005/2006 6 Slavia Kroměříž B 2167 Macura Emil ŠK Zlín B 2152 ½ soutěž
2005/2006 5 Slavia Kroměříž B 2167 Straděj Vlastimil ŠKZ Vsetín 2155 ½ soutěž
2005/2006 4 Slavia Kroměříž B 2167 Havránek Michal SK Boršice 2029 ½ soutěž
2005/2006 3 Slavia Kroměříž B 2167 Sojka Aleš MKS Holešov 2129 ½ soutěž
2005/2006 2 Slavia Kroměříž B 2167 Krejčí Jan Tatran Litovel B 2212 ½ soutěž
2005/2006 1 Slavia Kroměříž B 2167 Kapusta Petr TJ Loko Uherský Ostroh 2148 0 soutěž
2005/2006 7 ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO 2167 Bureš Jaroslav A64 GRYGOV 2090 1 soutěž
2005/2006 6 ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO 2167 Zeinert Michal LOKO DDM KAMARÁD ČESKÁ TŘEBOVÁ 2092 1 soutěž
2005/2006 5 ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO 2167 Rojíček Vojtěch BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 2225 ½ soutěž
2005/2006 4 ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO 2167 Rakús Pavel BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 2038 ½ soutěž
2005/2006 3 ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO 2167 Ponížil Cyril ŠK ZLÍN 2181 1 soutěž
2005/2006 2 ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO 2167 Hejný Jaroslav ZŠ BRANKOVICE 2073 1 soutěž
2005/2006 1 ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO 2167 Kratochvíl Milan LOKOMOTIVA BRNO 1787 1 soutěž
2004/2005 10 ŠK Staré Město C 1787 Hora Vratislav SK Boršice 2095 ½ soutěž
2004/2005 9 ŠK Staré Město C 1787 Pytolaj Radek Tatran Litovel B 1874 1 soutěž
2004/2005 7 ŠK Staré Město C 1787 Parák Dominik ŠK Zbrojovka Vsetín 2101 ½ soutěž
2004/2005 6 ŠK Staré Město C 1787 Ambrož Antonín TJ Lanškroun 2074 0 soutěž
2004/2005 5 ŠK Staré Město C 1787 Reichl Roman LOKO Zábřeh 1839 ½ soutěž
2004/2005 4 ŠK Staré Město C 1787 Musil Vítězslav A64 Mipap Grygov B 2000 ½ soutěž
2004/2005 1 ŠK Staré Město C 1787 Molnár Jiří TJ Unex ŠK Uničov 1818 ½ soutěž
2004/2005 7 Staré Město 1787 Krišica Ondřej Liberec 1701 1 soutěž
2004/2005 6 Staré Město 1787 Forman Miroslav OAZA Praha 2048 1 soutěž
2004/2005 5 Staré Město 1787 Hejl Jaroslav Tábor 1933 0 soutěž
2004/2005 4 Staré Město 1787 Kříž Daniel Plzeň A 1885 1 soutěž
2004/2005 3 Staré Město 1787 Doubek Tomáš Grygov 1975 ½ soutěž
2004/2005 2 Staré Město 1787 Rojíček Vojtěch Frýdek-Místek 2145 0 soutěž
2004/2005 1 Staré Město 1787 Krčál Michal Zlín 1983 0 soutěž
2004/2005 11 ŠK Staré Město A" 1787 Točev Dosi Loko Brno 1743 1 soutěž
2004/2005 10 ŠK Staré Město A" 1787 Holeksa Zdeněk ŠK Frýdek-Místek 2195 0 soutěž
2004/2005 9 ŠK Staré Město A" 1787 Červený Martin Duras BVK Brno A" 2135 ½ soutěž
2004/2005 8 ŠK Staré Město A" 1787 Trombík Karel Slavia Orlová A" 2254 ½ soutěž
2004/2005 7 ŠK Staré Město A" 1787 Tomeš Pavel CD Rating Brno 2109 0 soutěž
2004/2005 6 ŠK Staré Město A" 1787 Gruštík Radomír Jakl Karviná A" 2023 0 soutěž
2004/2005 5 ŠK Staré Město A" 1787 Hudaček Josef TJ Uherský Ostroh 2047 0 soutěž
2004/2005 4 ŠK Staré Město A" 1787 Kojetský Pavel Slavie Kroměříž A 2090 ½ soutěž
2004/2005 2 ŠK Staré Město A" 1787 Trávníček Petr Tatran Litovel 2245 0 soutěž
2004/2005 1 ŠK Staré Město A" 1787 Staszko Martin TŽ Třinec B" 2060 ½ soutěž
2004/2005 7 Staré Město u U.H. 1787 Zeinert Michal Loko Brno 2115 ½ soutěž
2004/2005 6 Staré Město u U.H. 1787 Kastner Vojtěch Havlíčkův Brod 1914 ½ soutěž
2004/2005 5 Staré Město u U.H. 1787 Kuchynka Lukáš Brankovice 2000 ½ soutěž
2004/2005 4 Staré Město u U.H. 1787 Doubek Tomáš Grygov 1975 ½ soutěž
2004/2005 3 Staré Město u U.H. 1787 Krejcar Robert Bruntál 1826 1 soutěž
2004/2005 2 Staré Město u U.H. 1787 Rojíček Vojtěch Frýdek Místek 2145 0 soutěž
2004/2005 1 Staré Město u U.H. 1787 Krčál Michal Zlín 1983 0 soutěž