Hráč Richterová Nataša

Richterová Nataša

User Pic
Jméno: Richterová Nataša
Oddíl: SK Podlužan Prušánky z.s.
Výkonnostní třída / Titul: WIM
Elo národní: 2192
Elo mezinárodní: 2179
ID: 28455
FIDE ID: 350591
Rok narození: 1996
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Labortech Ostrava 2218 2178 Meduna Eduard Vystaviste Lysa nad Labem 2380 2387 0
2018/2019 8 Labortech Ostrava 2216 2178 Vlasák Lukáš SK ZIKUDA Turnov 2416 2394 0
2018/2019 7 Labortech Ostrava 2216 2178 Neuman Petr GASCO Pardubice 2404 2414 ½
2018/2019 3 Labortech Ostrava 2164 2177 Vymazal Bronislav Moravska Slavia Brno 2343 2334 0
2018/2019 9 A64 PROCLIENT Grygov 2216 2178 Trávníček Petr ŠK Veselí nad Moravou 2114 2096 1
2018/2019 7 A64 PROCLIENT Grygov 2186 2178 Zbořil Tomáš SK Prostějov 2099 2098 1
2018/2019 6 A64 PROCLIENT Grygov 2186 2178 Bažant Petr ŠK Staré Město B 2294 2265 ½
2018/2019 5 A64 PROCLIENT Grygov 2189 2177 Kratochvíl Josef ŠK GARDE Lipovec 2300 2312 ½
2018/2019 1 A64 PROCLIENT Grygov 2152 2177 Trávníček Kryštof Mikuláš ŠO Kunovice 1908 1914 1
2017/2018 10 Agentura 64 Grygov 2177 2189 Záleský Karel KVS Ekodivize Opava 2031 2002 ½
2017/2018 7 Agentura 64 Grygov 2146 2189 Píza Vlastimil ŠK Gordic 2247 2255 ½
2017/2018 4 Agentura 64 Grygov 2177 2189 Vrána František ŠK Staré Město 2260 2237 0
2017/2018 2 Agentura 64 Grygov 2177 2189 Mroziak Maciej Slavoj Český Těšín 2404 0 0
2017/2018 1 Agentura 64 Grygov 2145 2188 Motúz Karol Šachy Hošťálková 2312 0
2017/2018 5 ŠK AD Jičín 2177 2189 Gregor Jiří ŠK Slavoj Litoměřice 2241 2224 1
2017/2018 4 ŠK AD Jičín 2177 2189 Burdík Lubomír ŠK Viktoria Žižkov 2123 2131 1
2017/2018 2 ŠK AD Jičín 2177 2189 Babička Michal SK Děčín 2018 2030 ½
2017/2018 1 ŠK AD Jičín 2145 2188 Dufek Jiří ŠK Teplice 2306 2335 ½
2016/2017 9 SK AD JC Smichov 2187 2104 Illetško Jaroslav GROP Praha 2171 2174 ½
2016/2017 8 SK AD JC Smichov 2187 2104 Petr Jan TJ Pankrac 2195 2159 1
2016/2017 5 SK AD JC Smichov 2187 2104 Rodshtein Tereza SK ZIKUDA Turnov 2263 2270 0
2016/2017 3 SK AD JC Smichov 2187 2104 Bujnoch Radek 2222 SK Polabiny 2257 2268 1
2016/2017 1 SK AD JC Smichov 2187 2104 Döring Robert TJ Slavia Hradec Kralove 2157 2161 ½
2016/2017 10 TJ Jiskra Hořice 2187 2104 Řehořek Martin Sokol Mladá Boleslav 2314 2291 1
2016/2017 9 TJ Jiskra Hořice 2187 2104 Soural Jan ŠK Slavoj Litoměřice 2164 2167 0
2016/2017 7 TJ Jiskra Hořice 2187 2104 Kuba Jindřich Bartoš Unichess "B" 2264 2249 0
2016/2017 5 TJ Jiskra Hořice 2187 2104 Novotný Jaroslav ŠK AD Jičín "D" 2188 2175 1
2016/2017 4 TJ Jiskra Hořice 2187 2104 Kotek Daniel ŠK Spartak Ústí n. L. 2260 2247 0
2016/2017 3 TJ Jiskra Hořice 2187 2104 Horák Michal CHESS MOST 2330 2293 ½
2016/2017 2 TJ Jiskra Hořice 2187 2104 Maník Mikuláš SK Děčín 2422 2433 0
2016/2017 1 TJ Jiskra Hořice 2187 2104 Braun Marek Desko Liberec 2195 2215 0
2015/2016 10 ŠK AD Jičín "C" 2187 2104 Trejbal Stanislav ŠK Slavoj Litoměřice 2132 2108 0
2015/2016 9 ŠK AD Jičín "C" 2187 2104 Valeš Václav SK Děčín 2180 2171 1
2015/2016 8 ŠK AD Jičín "C" 2187 2104 Bargel Martin TJ Neratovice "B" 2151 2134 0
2015/2016 7 ŠK AD Jičín "C" 2187 2104 Vaněk Tomáš ŠK Teplice 2245 2203 ½
2015/2016 6 ŠK AD Jičín "C" 2187 2104 Cakl Zdeněk ŠK Zikuda Turnov "C" 2100 2083 ½
2015/2016 5 ŠK AD Jičín "C" 2187 2104 Křivánek Vladimír Sokol Bakov nad Jizerou 2142 2090 1
2015/2016 4 ŠK AD Jičín "C" 2187 2104 Pařízek Vojtěch Unichess "B" 1910 1847 1
2015/2016 3 ŠK AD Jičín "C" 2187 2104 Jaček Martin Sokol Mladá Boleslav 2141 2148 0
2015/2016 1 ŠK AD Jičín "C" 2187 2104 Forman Štěpán ŠK AD Jičín "B" 2292 2302 0
2015/2016 1 AD Jičín 2187 2104 Chalupa Ivan ŠK Sokol Vyšehrad 2153 2174 0
2014/2015 8 VSK Universita Brno 2122 2154 Symerský Petr ŠK Veselí nad Moravou 2127 2116 0
2014/2015 6 VSK Universita Brno 2122 2154 Sekanina Jiří ŠK Garde Lipovec B 2029 2042 ½
2014/2015 5 VSK Universita Brno 2122 2154 Lamser Miroslav ŠK Duras BVK Brno C 2031 1996 0
2014/2015 4 VSK Universita Brno 2122 2154 Pech Václav MKS Vyškov 1983 1953 1
2014/2015 2 VSK Universita Brno 2122 2154 Dirgas Josef ŠK Tetčice 2078 2085 1
2014/2015 10 ŠK AD Jičín 2122 2154 Crha Ondřej TJ Praha-Pankrác 2160 2160 0
2014/2015 11 ŠK AD Jičín B 2122 2154 Fiedler Bedřich ŠK ZVU Engineering Lípa A 2118 2115 ½
2014/2015 10 ŠK AD Jičín B 2122 2154 Vaculík Jakub TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 1966 1966 ½
2014/2015 9 ŠK AD Jičín B 2122 2154 Holásek Pavel Šachový klub Ústí nad Orlicí 2009 2018 ½
2014/2015 7 ŠK AD Jičín B 2122 2154 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny B 2150 2144 1
2014/2015 6 ŠK AD Jičín B 2122 2154 Němec Zbyněk TJ Slavia Hradec Králové B 2215 2204 0
2014/2015 5 ŠK AD Jičín B 2122 2154 Opravil Karel ŠK 1921 Zábřeh 2091 2062 1
2014/2015 4 ŠK AD Jičín B 2122 2154 Zeman Ladislav TJ Štefanydes Polička B 1939 1919 1
2014/2015 3 ŠK AD Jičín B 2122 2154 Pokorný Tomáš TJ Štefanydes Polička A 2266 2284 ½
2014/2015 1 ŠK AD Jičín B 2122 2154 Sýkora Josef AKIS Pardubice 2117 2112 0
2013/2014 9 Lokomotiva Brno “A“ 2058 2080 Mohapl Petr TJ Tatran Litovel “B“ 2096 2131 0
2013/2014 8 Lokomotiva Brno “A“ 2058 2080 Kapusta Petr ŠK Staré Město “A“ 2139 2129 0
2013/2014 5 Lokomotiva Brno “A“ 2058 2080 Walek Petr ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2099 2077 0
2013/2014 11 ŠK Lokomotiva Brno B 2058 2080 Chládek Vlastimil ŠK GARDE Lipovec 2057 2081 1
2013/2014 10 ŠK Lokomotiva Brno B 2058 2080 Bureš Vít ŠK Duras BVK Královo Pole B 2180 2178 ½
2013/2014 9 ŠK Lokomotiva Brno B 2058 2080 Virgler Karel Sportovní Klub Prostějov 1847 1797 1
2013/2014 8 ŠK Lokomotiva Brno B 2058 2080 Dungl Martin Sokol Postoupky 2050 2060 ½
2013/2014 6 ŠK Lokomotiva Brno B 2058 2080 Zpěváková Jana ŠK Staré Město B 1952 1983 1
2013/2014 5 ŠK Lokomotiva Brno B 2058 2080 Hájek Oskar TJ Podlužan Prušánky 1918 1996 ½
2013/2014 4 ŠK Lokomotiva Brno B 2058 2080 Dirgas Josef ŠK HPM TEC Hustopeče 2026 2041 0
2013/2014 3 ŠK Lokomotiva Brno B 2058 2080 Kozojed Vlastislav TJ FS Napajedla 1897 1924 ½
2013/2014 1 ŠK Lokomotiva Brno B 2058 2080 Krupica Pavel ŠK Kuřim 1948 1938 1
2013/2014 11 ŠK Lokomotiva Brno C 2058 2080 Moulis Mojmír Orel Ořechov 2079 2081 ½
2013/2014 10 ŠK Lokomotiva Brno C 2058 2080 Zeman Radek ŠK Duras BVK Brno C 1902 1925 1
2013/2014 6 ŠK Lokomotiva Brno C 2058 2080 Kejík František MKS Vyškov 2091 2042 1
2013/2014 4 ŠK Lokomotiva Brno C 2058 2080 Loubal Pavel Sokol Rudice 2005 1999 1
2013/2014 3 ŠK Lokomotiva Brno C 2058 2080 Navrátil Josef ŠK Veselí nad Moravou 2064 2039 1
2013/2014 2 ŠK Lokomotiva Brno C 2058 2080 Přibyl Radek ŠK Tetčice 1976 2039 1
2013/2014 1 ŠK Lokomotiva Brno C 2058 2080 Lamser Miroslav Vinohrady Brno 2069 2025 0
2012/2013 11 TJ Spartak Adamov 1945 2087 Šmíd Jan ŠK Staré Město C 1910 1921 ½
2012/2013 10 TJ Spartak Adamov 1945 2087 Kopeček Ivan Moravská Slavia Brno 1961 1970 1
2012/2013 9 TJ Spartak Adamov 1945 2087 Fuchs Luděk ŠK Duras BVK B 2016 1957 1
2012/2013 8 TJ Spartak Adamov 1945 2087 Cupal Miroslav TJ Podlužan Prušánky 2022 2024 0
2012/2013 7 TJ Spartak Adamov 1945 2087 Balážec Ludovít ŠK Zlín B 1988 1999 1
2012/2013 6 TJ Spartak Adamov 1945 2087 Vavruška Antonín ŠK Staré Město B 2142 2130 0
2012/2013 5 TJ Spartak Adamov 1945 2087 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno A 2030 2051 0
2012/2013 4 TJ Spartak Adamov 1945 2087 Galuška Josef TJ ŠK Veselí nad Moravou 2114 2124 1
2012/2013 3 TJ Spartak Adamov 1945 2087 Kuchynka Luboš ŠK HPM TEC Hustopeče 2005 1992 ½
2012/2013 2 TJ Spartak Adamov 1945 2087 Křena Bohuslav ŠK KME-DDM Kuřim 1918 1928 ½
2012/2013 7 ŠK Lokomotiva Brno 1945 2087 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice 1905 1970 1
2012/2013 6 ŠK Lokomotiva Brno 1945 2087 Havelka Josef TJ Bohemians Praha 1900 1988 ½
2012/2013 5 ŠK Lokomotiva Brno 1945 2087 Pýcha Patrik TRW Autoelektronika Vlašim 1925 1933 ½
2012/2013 4 ŠK Lokomotiva Brno 1945 2087 Vykouk Jan Chess Most 1962 1985 0
2012/2013 3 ŠK Lokomotiva Brno 1945 2087 Kozel Jiří BŠŠ Frýdek-Místek 2051 2079 1
2012/2013 2 ŠK Lokomotiva Brno 1945 2087 Navrátil Jiří 2222 ŠK Polabiny A 2057 2006 1
2012/2013 1 ŠK Lokomotiva Brno 1945 2087 Kratochvíl Vít TJ Náměšť nad Oslavou 1944 1964 1
2012/2013 11 ŠK Lokomotiva Brno B 1945 2087 Mikulů Lukáš TJ Znojmo 1972 1992 1
2012/2013 10 ŠK Lokomotiva Brno B 1945 2087 Nikodém Gustav ŠK Bystrc Oilers 2019 2006 ½
2012/2013 9 ŠK Lokomotiva Brno B 1945 2087 Pech Václav MKS Vyškov 2109 2002 0
2012/2013 8 ŠK Lokomotiva Brno B 1945 2087 Taptič Filip ŠK Hodonín 1823 0
2012/2013 5 ŠK Lokomotiva Brno B 1945 2087 Krupica Pavel ŠK 64 Brno 1977 1963 ½
2012/2013 4 ŠK Lokomotiva Brno B 1945 2087 Kalod Michal ŠK Lokomotiva Brno D 1815 1834 1
2012/2013 2 ŠK Lokomotiva Brno B 1945 2087 Zeman Radek ŠK Duras BVK Brno C 1796 1931 ½
2012/2013 1 ŠK Lokomotiva Brno B 1945 2087 Chládek Václav ŠK Garde Lipovec 2020 2003 ½
2012/2013 7 ŠK Lokomotiva Brno 1945 2087 Kuka Denis TJ Slovan Havířov 1000 1
2012/2013 6 ŠK Lokomotiva Brno 1945 2087 Novák Jiří SK Slavia Orlová 1775 1887 1
2012/2013 5 ŠK Lokomotiva Brno 1945 2087 Kozel Jiří BŠŠ Frýdek-Místek 2051 2079 1
2012/2013 4 ŠK Lokomotiva Brno 1945 2087 Kratochvíl Vít TJ Náměšť nad Oslavou 1944 1964 1
2012/2013 3 ŠK Lokomotiva Brno 1945 2087 Boček Tadeáš ŠK Duras BVK - Královo Pole 1812 1795 ½
2012/2013 2 ŠK Lokomotiva Brno 1945 2087 Navrátil Jiří 2222 ŠK Polabiny A 2057 2006 1
2012/2013 1 ŠK Lokomotiva Brno 1945 2087 Půlpán Matěj 2222 ŠK Polabiny B 1763 1792 1
2011/2012 8 TJ Sokol Zastávka 1743 1940 Kábela Milan TJ Slovan Ivančice "B" 1834 1
2011/2012 6 TJ Sokol Zastávka 1743 1940 Šaršon Ondřej TJ Sokol Vranovice 1797 1776 1
2011/2012 5 TJ Sokol Zastávka 1743 1940 Přibyl Radek ŠK Tetčice "B" 1713 1867 0
2011/2012 4 TJ Sokol Zastávka 1743 1940 Hurta Miroslav ŠK Lokomotiva Brno "L" 1796 1835 ½
2011/2012 3 TJ Sokol Zastávka 1743 1940 Pokorný Radovan Sokol Střelice "C" 1744 ½
2011/2012 11 Lokomotiva Brno F 1743 1940 Kubíček Pavel Sokol Střelice A 1972 1965 0
2011/2012 8 Lokomotiva Brno F 1743 1940 Wehrenberg Petr TJ ČECHIE Zastávka 1562 ½
2011/2012 7 Lokomotiva Brno F 1743 1940 Vitula Jan SK KME-DDM Kuřim C 1881 1889 ½
2011/2012 6 Lokomotiva Brno F 1743 1940 Krystl Jaromír TJ Slovan Ivančice 1807 1
2011/2012 4 Lokomotiva Brno F 1743 1940 Moulis Rudolf SK Duras BVK Brno Královo Pole D 1928 ½
2011/2012 3 Lokomotiva Brno F 1743 1940 Přibyl René SK Tetčice 2040 2070 ½
2011/2012 1 Lokomotiva Brno F 1743 1940 Kalendovský Jan Lokomotiva Brno E 2051 1999 ½
2011/2012 7 ŠK Lokomotiva Brno 1743 1940 Rošková Kateřina 2222 ŠK Polabiny 1802 1991 ½
2011/2012 6 ŠK Lokomotiva Brno 1743 1940 Pýchová Nela TRW Autoelektronika Vlašim 1701 1785 1
2011/2012 5 ŠK Lokomotiva Brno 1743 1940 Šafařík Kamil TJ Jiskra Hořice 1627 1627 1
2011/2012 4 ŠK Lokomotiva Brno 1743 1940 Horák Aleš Sokol Údlice 1633 1679 0
2011/2012 3 ŠK Lokomotiva Brno 1743 1940 Košut Tomáš TJ Náměšť nad Oslavou 1607 ½
2011/2012 2 ŠK Lokomotiva Brno 1743 1940 Valenčíková Sandra TJ Slovan Havířov 1341 1
2011/2012 1 ŠK Lokomotiva Brno 1743 1940 Fusková Martina BŠŠ Frýdek-Místek 1739 1837 ½
2011/2012 7 ŠK Lokomotiva Brno 1743 1940 Tulis Jan TJ Štefanydes Polička 1364 1
2011/2012 6 ŠK Lokomotiva Brno 1743 1940 Zeman Radek ŠK Duras BVK Královo Pole 1713 1703 ½
2011/2012 5 ŠK Lokomotiva Brno 1743 1940 Košut Tomáš TJ Náměšť nad Oslavou 1607 ½
2011/2012 4 ŠK Lokomotiva Brno 1743 1940 Valenčíková Sandra TJ Slovan Havířov 1341 1
2011/2012 3 ŠK Lokomotiva Brno 1743 1940 Fusková Martina BŠŠ Frýdek-Místek 1739 1837 ½
2011/2012 2 ŠK Lokomotiva Brno 1743 1940 Němec Pavel ŠK Staré Město 1774 1774 1
2011/2012 1 ŠK Lokomotiva Brno 1743 1940 Skalka Michal SK Boršice 1464 1
2010/2011 9 Sokol Zastávka 1624 Šaršon Ondřej ŠK Lokomotiva Brno "L" 1750 1
2010/2011 7 Sokol Zastávka 1624 Hampel David ŠK Tetčice "B" 1938 ½
2010/2011 6 Sokol Zastávka 1624 Laštovička František ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1854 1
2010/2011 5 Sokol Zastávka 1624 Kolařík Jan ŠK KME-DDM Kuřim "D" 1749 ½
2010/2011 4 Sokol Zastávka 1624 Šťastný Pavel Sokol Vranovice 1822 1
2010/2011 2 Sokol Zastávka 1624 Pokorný Radovan Sokol Střelice "C" 1683 ½
2010/2011 11 SK Duras BVK Brno Kralovo Pole D 1624 Pop Bohumil TJ Znojmo B 1647 1
2010/2011 11 ŠK Duras BVK Brno "A" 1624 Polišenský Jan TJ Sokol Postoupky "B" 1250 1
2010/2011 9 ŠK Duras BVK Brno "A" 1624 Březina Adam TJ Sokol Hošťálková 1100 1
2010/2011 8 ŠK Duras BVK Brno "A" 1624 Lojek Marek SK Slavie Orlová "B" 1329 1
2010/2011 7 ŠK Duras BVK Brno "A" 1624 Vavřínková Eliška ŠK Lokomotiva Brno "C" 1100 1
2010/2011 6 ŠK Duras BVK Brno "A" 1624 Vítek Dominik ŠK Lokomotiva Brno "B" 1250 ½
2010/2011 5 ŠK Duras BVK Brno "A" 1624 Blechová Lenka ŠK Staré Město "B" 1426 ½
2010/2011 4 ŠK Duras BVK Brno "A" 1624 Skalka Michal SK Boršice "B" 1306 1
2010/2011 3 ŠK Duras BVK Brno "A" 1624 Motal Martin ŠK Duras BVK Brno "B" 1100 1
2010/2011 2 ŠK Duras BVK Brno "A" 1624 Jireš Jan SK DDM Vyškov 1100 1
2009/2010 9 SOVA Kocianka 1713 Svoboda Filip SK Lokomotiva Brno Q 1250 1
2009/2010 8 SOVA Kocianka 1713 Zamarska Dagmar SK Lokomotiva Brno P 1250 1
2009/2010 5 SOVA Kocianka 1713 Vondruška Viktor SK KME-DDM Kurim F 1000 1
2009/2010 4 SOVA Kocianka 1713 Svoboda Filip SK Lokomotiva Brno Q 1250 1
2009/2010 7 SK Duras BVK Brno "B" 1713 Lapčík Václav SK Stare Mesto "B" 1679 ½
2009/2010 6 SK Duras BVK Brno "B" 1713 Phamová Xuan Mai SK Zlin 1692 ½
2009/2010 3 SK Duras BVK Brno "B" 1713 Bareš Jáchym Rosada Prostejov 1650 ½
2009/2010 2 SK Duras BVK Brno "B" 1713 Ondračka Václav SK Lokomotiva Brno "B" 1819 1
2009/2010 1 SK Duras BVK Brno "B" 1713 Karapetyan David SK Lokomotiva Brno "C" 1443 0
2009/2010 3 SK DURAS BVK KRALOVO POLE "D" 1713 Prokop Jiří BK MORAVSKA SLAVIA BRNO "B" 1737 0
2009/2010 11 ŠK Duras BVK Brno A 1713 Řeřábková Eliška Biomedica Říčany C 1250 1
2009/2010 10 ŠK Duras BVK Brno A 1713 Müllerová Kateřina Biomedica Říčany A 1315 1
2009/2010 9 ŠK Duras BVK Brno A 1713 Kozbert Tomáš TJ Bohemians Praha 1250 1
2009/2010 8 ŠK Duras BVK Brno A 1713 Nguyen Thai Dai Van ŠK Smíchov - Praha A 1250 ½
2009/2010 5 ŠK Duras BVK Brno A 1713 Krčil David Jiskra Humpolec 1000 1
2009/2010 4 ŠK Duras BVK Brno A 1713 Sýkora Milan Jiskra Havlíčkův Brod 1000 1
2008/2009 4 Duras BVK Brno C 1250 Ponížil Tomáš Vyškov 1272 1
2008/2009 3 Duras BVK Brno C 1250 Jelínek Jakub Vinohrady Brno 1100 1
2008/2009 2 Duras BVK Brno C 1250 Hrůza Martin Lokomotiva Brno E 1000 1
2008/2009 1 Duras BVK Brno C 1250 Karapetyan David Lokomotiva Brno D 1309 1
2008/2009 7 Duras BVK G 1250 Moravská Slávia E 1
2008/2009 5 Duras BVK G 1250 Kula Radomír Lokomotiva N 1100 1
2008/2009 4 Duras BVK G 1250 Vojta Jan Lokomotiva M 1707 0
2008/2009 3 Duras BVK G 1250 Skalický Roman Lokomotiva O 1000 ½
2008/2009 10 Sokol Zastavka 1250 Lukáč Jakub SK Kocianka 1
2008/2009 9 Sokol Zastavka 1250 Gorčák Jan SK Lokomotiva Brno "Q" 1590 1
2008/2009 8 Sokol Zastavka 1250 Skalicky Roman SK Lokomotiva Brno "P" 1250 ½
2008/2009 7 Sokol Zastavka 1250 Krupica Aleš SK Kurim KME DDM "E" 1451 ½
2008/2009 6 Sokol Zastavka 1250 Cik Vladimír SK YCNEGA Sokol Tisnov "C" 1
2008/2009 5 Sokol Zastavka 1250 Lukáč Jakub SK Kocianka 1
2008/2009 3 Sokol Zastavka 1250 Hloušek Milan SK Lokomotiva Brno "P" 1495 0
2008/2009 2 Sokol Zastavka 1250 Boček Tadeáš SK Kurim KME DDM "E" 1581 1
2008/2009 1 Sokol Zastavka 1250 Kopecký Vojtěch SK YCNEGA Sokol Tisnov "C" 1100 1
2008/2009 11 ŠK Duras BVK Brno B 1250 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice 1415 1
2008/2009 10 ŠK Duras BVK Brno B 1250 Smutná Eva DDM Praha 6 A 1357 1
2008/2009 8 ŠK Duras BVK Brno B 1250 Krupička Josef ŠK Smíchov - Praha A 1250 0
2008/2009 7 ŠK Duras BVK Brno B 1250 Košut Tomáš TJ Náměšťnad Oslavou 1395 0
2008/2009 6 ŠK Duras BVK Brno B 1250 Pýcha Patrik TRW Autoelektronika Vlašim 1441 0
2008/2009 5 ŠK Duras BVK Brno B 1250 Luxemburk Jan Biomedica Říčany C 1250 1
2008/2009 4 ŠK Duras BVK Brno B 1250 Kohout Petr Biomedica Říčany B 1250 1
2008/2009 2 ŠK Duras BVK Brno B 1250 Junek Jakub ŠO DKV České Budějovice 1355 1
2008/2009 1 ŠK Duras BVK Brno B 1250 Sovadina Michael ŠACHklub Tábor 1250 1
2006/2007 4 ŠK Tetčice "B" Sojka Oldřich Sokol Střelice "B" 1561 0