Hráč Pisk Petr

Pisk Petr

User Pic
Jméno: Pisk Petr
Oddíl: Moravská Slavia Brno
Výkonnostní třída / Titul: IM
Elo národní: 2338
Elo mezinárodní: 2343
ID: 99
FIDE ID: 304689
Rok narození: 1974
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 8 Moravska Slavia Brno 2330 2322 Jansa Vlastimil Vystaviste Lysa nad Labem 2454 2426 ½
2018/2019 7 Moravska Slavia Brno 2330 2322 Kuba Jindřich Siesta Solution Unichess B 2310 2310 ½
2018/2019 6 Moravska Slavia Brno 2329 2322 Jurčík Marián Siesta Solution Unichess A 2445 0 ½
2018/2019 4 Moravska Slavia Brno 2332 2315 Sosna Jan SK Slavoj Poruba 2338 2324 ½
2018/2019 3 Moravska Slavia Brno 2324 2315 Biolek Richard Labortech Ostrava 2405 2397 ½
2018/2019 2 Moravska Slavia Brno 2324 2315 Čech Pavel SK ZIKUDA Turnov 2330 2325 ½
2018/2019 11 Jezdci Jundrov 2332 2322 Klíma Lukáš TJ Ostrava 2336 2329 ½
2018/2019 9 Jezdci Jundrov 2328 2322 Vaněk Ladislav TJ Tatran Litovel 2253 2243 1
2018/2019 8 Jezdci Jundrov 2330 2322 Kožúšek Daniel Panda Rychnov n. K. 2347 2345 ½
2018/2019 7 Jezdci Jundrov 2330 2322 Malinovský Karel Slavia Kroměříž 2459 2454 0
2018/2019 6 Jezdci Jundrov 2329 2322 Kratochvíl Josef ŠK Gordic 2304 2264 ½
2018/2019 5 Jezdci Jundrov 2329 2322 Jirásek Pavel 2222 ŠK Polabiny "C" 2262 2232 ½
2018/2019 4 Jezdci Jundrov 2332 2315 Karlík Ondřej Šachy Hošťálková 2190 2174 ½
2018/2019 3 Jezdci Jundrov 2324 2315 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová 2288 2292 1
2018/2019 1 Jezdci Jundrov 2324 2315 Walek Milan TŽ Třinec 2300 2280 ½
2018/2019 5 Jezdci Jundrov "D" 2332 2315 Petlan Ivan DM Klášterského "A" 1951 1991 1
2017/2018 7 ŠK Garde Lipovec B 2333 2314 Vyskočil Neklan ŠK Duras BVK Královo Pole B 2316 2301 ½
2017/2018 4 ŠK Garde Lipovec B 2329 2314 Bureš Jaroslav Orel Ořechov 2404 2413 0
2017/2018 3 ŠK Garde Lipovec B 2329 2314 Předínský Vladan ŠK Podlužan Prušánky B 1912 1927 1
2017/2018 11 Moravska Slavia Brno 2332 2314 Vlasák Lukáš SK Zikuda Turnov 2381 2362 ½
2017/2018 9 Moravska Slavia Brno 2332 2314 Továrek Antonín SK DURAS BVK Kralovo Pole 2013 2002 1
2017/2018 6 Moravska Slavia Brno 2333 2314 Jurčík Martin Unichess 2334 0 ½
2017/2018 4 Moravska Slavia Brno 2329 2314 Krejčí Jan Tatran Litovel 2118 2115 ½
2017/2018 2 Moravska Slavia Brno 2329 2314 Priehoda Vítězslav SK mesta Lysa nad Labem 2357 2349 ½
2017/2018 10 Jezdci Jundrov 2329 2314 Karlík Vladimír TJ SLAVIA Kroměříž B 2209 2205 1
2017/2018 7 Jezdci Jundrov 2333 2314 Bažant Petr ŠK Staré Město B 2305 2277 ½
2017/2018 5 Jezdci Jundrov 2329 2314 Malčánek Jan ŠK Zlín 2131 2121 1
2016/2017 11 Jezdci Jundrov B 2355 2341 Jacko Vladimír Orel Ořechov 2321 ½
2016/2017 10 Jezdci Jundrov B 2355 2341 Plát Vojtěch Moravská Slavia Brno B 2492 2456 0
2016/2017 9 Jezdci Jundrov B 2355 2341 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno C 2228 2215 1
2016/2017 8 Jezdci Jundrov B 2355 2341 Mikeš Jan SK Podlužan Prušánky B 2189 2235 ½
2016/2017 7 Jezdci Jundrov B 2355 2341 Růžička Josef TJ Znojmo 2211 2173 1
2016/2017 6 Jezdci Jundrov B 2355 2341 Uřičář Jakub ŠK Veselí nad Moravou 2178 2195 1
2016/2017 5 Jezdci Jundrov B 2355 2341 Slepov Kyryl VSK Universita Brno 2081 2082 1
2016/2017 4 Jezdci Jundrov B 2355 2341 Dočekal Jan ŠK GPOA Znojmo 2292 2283 ½
2016/2017 1 Jezdci Jundrov B 2355 2341 Kuchynka Lukáš ŠK HPM TEC Hustopeče 2257 2282 1
2016/2017 11 BSS Frydek Mistek 2355 2341 Kratochvíl Milan Lokomotiva Brno 2205 2213 ½
2016/2017 10 BSS Frydek Mistek 2355 2341 Vyskočil Neklan SK DURAS BVK Kralovo Pole 2342 2343 ½
2016/2017 9 BSS Frydek Mistek 2355 2341 Hollan Petr Tatran Litovel 2247 2170 ½
2016/2017 1 BSS Frydek Mistek 2355 2341 Svoboda Svatopluk SK AD Jicin 2341 2327 0
2016/2017 8 Jezdci Jundrov 2355 2341 Dvořák Adam �K Lokomotiva Brno B 2228 2215 ½
2016/2017 6 Jezdci Jundrov 2355 2341 Vymazal Bronislav �K Duras BVK B 2301 2308 1
2016/2017 5 Jezdci Jundrov 2355 2341 Bažant Petr �K Star� M�sto B 2256 2248 ½
2016/2017 2 Jezdci Jundrov 2355 2341 Mudrák Josef �achy Ho���lkov� 2298 2295 ½
2016/2017 1 Jezdci Jundrov 2355 2341 Hejný Jaroslav MKS Vy�kov 2118 2099 1
2015/2016 10 Jezdci Jundrov 2355 2341 Jacko Vladimír OREL Ořechov 2321 0
2015/2016 9 Jezdci Jundrov 2355 2341 Sluka Radek A64 PROCLIENT Grygov B 2343 2319 ½
2015/2016 8 Jezdci Jundrov 2355 2341 Tajovský Martin ŠK Kuřim 2204 2215 ½
2015/2016 7 Jezdci Jundrov 2355 2341 Seidl Štěpán Silko Gambit Jihlava 2233 2228 ½
2015/2016 6 Jezdci Jundrov 2355 2341 Vymazal Bronislav ŠK Duras BVK B 2301 2308 ½
2015/2016 3 Jezdci Jundrov 2355 2341 Burdalev Kirill ŠK Lokomotiva Brno B 2351 ½
2015/2016 11 BŠŠ Frýdek-Místek 2355 2341 Biolek Richard Labortech Ostrava 2464 2451 ½
2015/2016 10 BŠŠ Frýdek-Místek 2355 2341 Klíma Lukáš ŠK Slavoj Poruba 2345 2304 ½
2015/2016 9 BŠŠ Frýdek-Místek 2355 2341 Langner Ladislav TŽ Třinec 2366 2339 ½
2015/2016 6 BŠŠ Frýdek-Místek 2355 2341 Nguyen Thai Dai Van ŠK města Lysá nad Labem B 2424 2406 0
2015/2016 5 BŠŠ Frýdek-Místek 2355 2341 Krejčí Jan Výstaviště Lysá nad Labem 2512 2460 0
2015/2016 4 BŠŠ Frýdek-Místek 2355 2341 Černoušek Lukáš Rapid Pardubice 2466 2458 0
2015/2016 3 BŠŠ Frýdek-Místek 2355 2341 Kraus Tomáš AD Mahrla Praha 2426 2429 0
2015/2016 2 BŠŠ Frýdek-Místek 2355 2341 Blatný Pavel ŠK Duras BVK 2370 2418 ½
2015/2016 1 BŠŠ Frýdek-Místek 2355 2341 Zpěvák Pavel Tatran Litovel 2372 2412 ½
2015/2016 10 Jezdci Jundrov B 2355 2341 Řehůřek Lukáš ŠK Bystrc Oilers 2180 2174 ½
2015/2016 9 Jezdci Jundrov B 2355 2341 Růžička Josef TJ Znojmo 2211 2173 ½
2015/2016 8 Jezdci Jundrov B 2355 2341 Musil Jiří ŠK Lokomotiva Brno D 2126 2114 1
2015/2016 7 Jezdci Jundrov B 2355 2341 Sekanina Jiří TJ Spartak Adamov 2100 2084 1
2015/2016 5 Jezdci Jundrov B 2355 2341 Slepov Kyryl VSK Universita Brno 2081 2082 1
2015/2016 4 Jezdci Jundrov B 2355 2341 Mudra Tomáš ŠK Vinohrady Brno 2160 2141 1
2014/2015 11 Moravská Slavia Brno 2394 2394 Teuber Andreas TJ Podlužan Prušánky 2191 1
2014/2015 10 Moravská Slavia Brno 2394 2394 Koutný Petr ŠK Zlín B 2095 2098 ½
2014/2015 9 Moravská Slavia Brno 2394 2394 Hladík Josef ŠK Vinohrady Brno 2139 2156 1
2014/2015 8 Moravská Slavia Brno 2394 2394 Vrána František ŠK Staré Město B 2249 2257 1
2014/2015 6 Moravská Slavia Brno 2394 2394 Markovič Ivan ŠK Hustopeče 2137 2139 ½
2014/2015 4 Moravská Slavia Brno 2394 2394 Tesař Jan ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2073 2047 1
2014/2015 2 Moravská Slavia Brno 2394 2394 Vymazal Bronislav ŠK Lokomotiva Brno B 2321 2309 ½
2014/2015 11 Jezdci Jundrov 2394 2394 Mlýnek Petr ŠK Duras BVK Brno C 2160 2169 1
2014/2015 10 Jezdci Jundrov 2394 2394 Rozumek Vlastimil MKS Vyškov 2054 2061 1
2014/2015 9 Jezdci Jundrov 2394 2394 Dočekal Jan SK GPOA Znojmo 2299 2296 ½
2014/2015 8 Jezdci Jundrov 2394 2394 Tláskal Martin ŠK Tetčice 2126 2104 1
2014/2015 7 Jezdci Jundrov 2394 2394 Hladík Josef VSK Universita Brno 2139 2156 ½
2014/2015 6 Jezdci Jundrov 2394 2394 Handl Martin TJ Spartak Adamov 2075 2078 1
2014/2015 5 Jezdci Jundrov 2394 2394 Tajovský Martin ŠK Kuřim 2216 2217 ½
2014/2015 4 Jezdci Jundrov 2394 2394 Šnorek Milan ŠK Lokomotiva Brno C 2105 2117 1
2014/2015 3 Jezdci Jundrov 2394 2394 Symerský Petr ŠK Veselí nad Moravou 2127 2116 1
2014/2015 2 Jezdci Jundrov 2394 2394 Holemář David ŠK Bystrc Oilers 2221 2219 ½
2014/2015 10 TŽ Třinec 2394 2394 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny 2249 2251 ½
2014/2015 9 TŽ Třinec 2394 2394 Sobek Jaroslav ŠK Karviná 2329 2324 ½
2014/2015 8 TŽ Třinec 2394 2394 Straka Vojtěch Ancora Tatran Litovel 2344 2345 ½
2014/2015 6 TŽ Třinec 2394 2394 Biolek Richard Labortech Ostrava 2424 2432 0
2014/2015 5 TŽ Třinec 2394 2394 Caletka Radomír Slavoj Ostrava - Poruba 2362 2373 0
2014/2015 4 TŽ Třinec 2394 2394 Vokáč Marek Zikuda Turnov 2458 2457 ½
2014/2015 3 TŽ Třinec 2394 2394 Cvek Robert 1. ŠK Novoborský 2520 2512 0
2014/2015 2 TŽ Třinec 2394 2394 Mirumian Vigen Výstaviště Lysá nad Labem 2502 2518 ½
2014/2015 1 TŽ Třinec 2394 2394 Voloshin Leonid AD Mahrla Praha 2387 2420 ½
2013/2014 11 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2408 2384 Malík Jan TJ Ostrava 2257 2242 ½
2013/2014 10 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2408 2384 Szotkowski Jakub SK Slavia Orlová “A“ 2202 2260 ½
2013/2014 9 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2408 2384 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2424 2430 ½
2013/2014 7 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2408 2384 Zeberski Jakub TJ Tatran Litovel “B“ 2348 2386 ½
2013/2014 5 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2408 2384 Seitler Andrej Lokomotiva Brno “A“ 2226 2233 ½
2013/2014 4 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2408 2384 Vyskočil Neklan ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2376 2364 ½
2013/2014 3 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2408 2384 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny “A“ 2199 2179 ½
2013/2014 2 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2408 2384 Sabol Marian TJ ŠO Chrudim 2308 2309 ½
2013/2014 1 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2408 2384 Mudrák Josef Slavia Kroměříž “A“ 2351 2347 ½
2013/2014 9 Jezdci Jundrov 2408 2384 Kučera Vladislav ŠK Střelice "A" 2023 1930 1
2013/2014 7 Jezdci Jundrov 2408 2384 Tůma Miroslav Moravská Slavia Brno "B" 1932 1
2013/2014 5 Jezdci Jundrov 2408 2384 Musil Jiří ŠK Lokomotiva Brno "E" 2094 2099 1
2013/2014 4 Jezdci Jundrov 2408 2384 Dvořák Libor TJ Znojmo "B" 2044 2040 1
2013/2014 11 TŽ Třinec 2408 2384 Bernášek Jan Rapid Pardubice 2539 2524 ½
2013/2014 10 TŽ Třinec 2408 2384 Straka Vojtěch ANCORA Tatran Litovel 2323 2320 ½
2013/2014 9 TŽ Třinec 2408 2384 Sobek Jaroslav ŠK Karviná 2328 2326 ½
2013/2014 8 TŽ Třinec 2408 2384 Žilka Štěpán 1. Novoborský ŠK 2528 2536 ½
2013/2014 7 TŽ Třinec 2408 2384 Bindrich Falko ŠK Zikuda Turnov 2561 2504 ½
2013/2014 6 TŽ Třinec 2408 2384 Oral Tomáš Výstaviště Lysá nad Labem 2528 2530 ½
2013/2014 5 TŽ Třinec 2408 2384 Studnička Tomáš ŠK ERA Poštovní spořitelna 2358 2395 ½
2013/2014 2 TŽ Třinec 2408 2384 Caletka Radomír Slavoj Ostrava - Poruba 2355 2372 ½
2013/2014 1 TŽ Třinec 2408 2384 Velička Petr Labortech Ostrava 2413 2428 ½
2012/2013 11 ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2389 2371 Kriebel Tadeáš SK Slavia Orlová “A“ 2359 2366 ½
2012/2013 9 ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2389 2371 Paleček Peter 2222 ŠK Polabiny “B“ 2225 2240 ½
2012/2013 8 ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2389 2371 Jasný Stanislav Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2303 2260 ½
2012/2013 7 ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2389 2371 Rubal Adam ŠK Zlín “A“ 2245 2240 1
2012/2013 6 ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2389 2371 Butkiewicz Lukasz Tatran Litovel “B“ 2397 2408 ½
2012/2013 5 ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2389 2371 Bažant Petr ŠK Staré Město “A“ 2376 2370 ½
2012/2013 4 ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2389 2371 Šimáček Pavel Šachový klub Karviná “A“ 2486 2475 ½
2012/2013 3 ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2389 2371 Biolek Richard A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2449 2446 ½
2012/2013 2 ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2389 2371 Polák Tomáš ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2520 2514 ½
2012/2013 1 ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2389 2371 Mudrák Josef Slavia Kroměříž “A“ 2323 2310 ½
2012/2013 11 TŽ Třinec 2389 2371 Jakubiec Artur Labortech Ostrava 2518 2547 ½
2012/2013 10 TŽ Třinec 2389 2371 Sosna Jan ŠK Slavoj Poruba 2385 2390 ½
2012/2013 9 TŽ Třinec 2389 2371 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2450 2454 1
2012/2013 8 TŽ Třinec 2389 2371 Orság Milan AD Mahrla Praha 2393 2407 ½
2012/2013 7 TŽ Třinec 2389 2371 Tričkov Vasil TJ Bohemians Praha 2320 2329 ½
2012/2013 6 TŽ Třinec 2389 2371 Jirovský Miloš Rapid Pardubice 2453 2446 ½
2012/2013 5 TŽ Třinec 2389 2371 Mirumian Vigen Výstaviště Lysá nad Labem 2511 2529 ½
2012/2013 4 TŽ Třinec 2389 2371 Svoboda Václav TJ Tatran Litovel 2376 2367 ½
2012/2013 3 TŽ Třinec 2389 2371 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2399 2393 ½
2011/2012 11 ŠK Garde Lipovec 2385 2379 Lev Pavel BK Moravská Slavia Brno 2173 2173 1
2011/2012 10 ŠK Garde Lipovec 2385 2379 Sedláček Petr ŠK 64 Brno 2120 2111 ½
2011/2012 9 ŠK Garde Lipovec 2385 2379 Musil Jiří ŠK Lokomotiva Brno D 1976 2030 ½
2011/2012 8 ŠK Garde Lipovec 2385 2379 Dvořák Libor TJ Znojmo 2108 2140 1
2011/2012 7 ŠK Garde Lipovec 2385 2379 Lamser Miroslav ŠK Vinohrady Brno 2078 2048 1
2011/2012 6 ŠK Garde Lipovec 2385 2379 Kubíček Pavel Orel Ořechov 1972 1965 1
2011/2012 5 ŠK Garde Lipovec 2385 2379 Bednář Jakub ŠK Lokomotiva Brno C 2134 2149 ½
2011/2012 4 ŠK Garde Lipovec 2385 2379 Veselý Jaromír ŠK Sokol Tišnov 1979 1983 1
2011/2012 3 ŠK Garde Lipovec 2385 2379 Jurka Miroslav ŠK Duras BVK Brno C 2310 2310 ½
2011/2012 1 ŠK Garde Lipovec 2385 2379 Markovič Ivan ŠK KME-DDM Kuřim 2158 2144 ½
2011/2012 8 ŠK Rapid Pardubice 2385 2379 Vojta Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2351 2335 ½
2011/2012 3 ŠK Rapid Pardubice 2385 2379 Caletka Radomír Slavoj Ostrava - Poruba 2319 2355 ½
2011/2012 2 ŠK Rapid Pardubice 2385 2379 Rubal Adam ŠK Zlín 2232 2225 1
2011/2012 1 ŠK Rapid Pardubice 2385 2379 Jaworski Miroslaw ŠK Labortech Ostrava 2320 2335 ½
2010/2011 11 ŠK Garde Lipovec 2313 Riška Lubomír ŠK Lokomotiva Brno D 2208 1
2010/2011 10 ŠK Garde Lipovec 2313 Šípek Michal ŠK Lokomotiva Brno C 2002 1
2010/2011 9 ŠK Garde Lipovec 2313 Spodný Josef ŠK 64 Brno 2084 ½
2010/2011 8 ŠK Garde Lipovec 2313 Trávníček Petr TJ Sokol Bzenec 2164 1
2010/2011 6 ŠK Garde Lipovec 2313 Zavacký Peter ŠK Lokomotiva Brno B 2102 1
2010/2011 5 ŠK Garde Lipovec 2313 Číp Dalibor Orel Ořechov 2128 1
2010/2011 3 ŠK Garde Lipovec 2313 Mlénský Dalibor ŠK KME-DDM Kuřim 2156 1
2010/2011 2 ŠK Garde Lipovec 2313 Kavan Zdeněk TJ Znojmo 2167 1
2010/2011 1 ŠK Garde Lipovec 2313 Hladík Josef ŠK Duras BVK Brno C 2138 ½
2010/2011 11 ŠK Rapid Pardubice 2313 Vojta Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2370 1
2010/2011 10 ŠK Rapid Pardubice 2313 Kalod Radek 1. Novoborský ŠK 2506 ½
2010/2011 9 ŠK Rapid Pardubice 2313 Walek Milan TŽ Třinec 2381 1
2010/2011 8 ŠK Rapid Pardubice 2313 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2351 ½
2010/2011 7 ŠK Rapid Pardubice 2313 Sosna Jan ŠK Zlín 2396 ½
2010/2011 6 ŠK Rapid Pardubice 2313 Michenka Jozef ŠK Labortech Ostrava 2365 1
2010/2011 5 ŠK Rapid Pardubice 2313 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny 2255 ½
2010/2011 3 ŠK Rapid Pardubice 2313 Malinovský Karel A64 VALOZ Grygov 2339 ½
2010/2011 2 ŠK Rapid Pardubice 2313 Neckář Lubomír Výstaviště Lysá nad Labem 2349 1
2010/2011 1 ŠK Rapid Pardubice 2313 Straka Josef ŠK Mahrla Praha 2335 ½
2009/2010 9 ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 2346 Švihel Karel Moravská Slavia Brno A 2083 ½
2009/2010 8 ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 2346 Křížek František TJ ŠK Veselí nad Moravou B 2056 1
2009/2010 7 ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 2346 Provazník Michal ŠK Hodonín 2164 ½
2009/2010 6 ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 2346 Růžička František KŠ TJ Bučovice A 2141 ½
2009/2010 4 ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 2346 Hlávka Stanislav ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 1770 1
2009/2010 3 ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 2346 Veselský Josef SK Horáček Sudoměřice 1
2009/2010 2 ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 2346 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno F 1864 1
2009/2010 11 TJ Podlužan Prušánky 2346 Mlénský Dalibor ŠK KME-DDM Kuřim A 2132 ½
2009/2010 10 TJ Podlužan Prušánky 2346 Vitula Jan ŠK KME-DDM Kuřim B 1902 1
2009/2010 8 TJ Podlužan Prušánky 2346 Nový Martin ŠK Duras BVK Královo Pole C 2200 ½
2009/2010 7 TJ Podlužan Prušánky 2346 Číp Dalibor ŠK Tetčice 2189 ½
2009/2010 6 TJ Podlužan Prušánky 2346 Hladík Josef ŠK Lokomotiva Brno D 2168 1
2009/2010 5 TJ Podlužan Prušánky 2346 Švehla Karel TJ Spartak Adamov 2158 1
2009/2010 4 TJ Podlužan Prušánky 2346 Řehůřek Lukáš ŠK Lokomotiva Brno E 2213 ½
2009/2010 2 TJ Podlužan Prušánky 2346 Uřičář Jakub TJ ŠK Veselí nad Moravou 2157 ½
2009/2010 1 TJ Podlužan Prušánky 2346 Nepomucký Ondřej TJ Tatran Poštorná 2221 1
2008/2009 10 TJ Podlužan Prušánky 2322 Riška Lubomír ŠK Lokomotiva Brno D 2232 1
2008/2009 7 TJ Podlužan Prušánky 2322 Matejovič Juraj ŠK HPM TEC Hustopeče 1
2008/2009 5 TJ Podlužan Prušánky 2322 Dvořák Libor TJ Znojmo 2123 ½
2008/2009 4 TJ Podlužan Prušánky 2322 Symerský Petr TJ ŠK Veselí nad Moravou 2121 1
2008/2009 3 TJ Podlužan Prušánky 2322 Tikovský Alexandr ŠK 64 Brno 2234 ½
2008/2009 2 TJ Podlužan Prušánky 2322 Košata Jan ŠK KME-DDM Kuřim B 2124 1
2008/2009 1 TJ Podlužan Prušánky 2322 Gubáš Jan ŠK YCNEGA Sokol Tišnov 2101 1
2008/2009 11 ŠK Bohemia Pardubice A 2322 Buchníček Petr ŠK Caissa Třebíč A 2285 ½
2008/2009 10 ŠK Bohemia Pardubice A 2322 Píza Vlastimil ŠK Gordic Jihlava B 2268 ½
2008/2009 9 ŠK Bohemia Pardubice A 2322 Donnert Milan ŠK Duras BVK-Královo Pole B 2181 1
2008/2009 8 ŠK Bohemia Pardubice A 2322 Krondráf Karel TJ Žďár n. Sázavou A 2195 ½
2008/2009 7 ŠK Bohemia Pardubice A 2322 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny B 2263 1
2008/2009 6 ŠK Bohemia Pardubice A 2322 Riška Lubomír SPgŠ+G Znojmo A 2232 1
2008/2009 5 ŠK Bohemia Pardubice A 2322 Čížek Antonín ŠK Caissa Třebíč B 2216 ½
2008/2009 4 ŠK Bohemia Pardubice A 2322 Vyskočil Neklan Pila Ořechov A 2296 ½
2008/2009 2 ŠK Bohemia Pardubice A 2322 Pokorný Zdeněk TJ Sokol Zaječice A 2319 ½
2008/2009 1 ŠK Bohemia Pardubice A 2322 Majer Jiří ŠK Kuřim KME-DDM A 2289 1
2007/2008 11 1. Novoborský ŠK B"" 2366 Palek Miroslav Sokol Plzeň I B"" 2261 ½
2007/2008 10 1. Novoborský ŠK B"" 2366 Vařejčko Josef TJ Sokol Zaječice 2267 ½
2007/2008 9 1. Novoborský ŠK B"" 2366 Šťastný Jan TJ ŠO Chrudim 2228 1
2007/2008 8 1. Novoborský ŠK B"" 2366 Přibyl Josef Holdia DP Praha B"" 2379 ½
2007/2008 7 1. Novoborský ŠK B"" 2366 Doležal Radoslav TJ Pankrác 2421 0
2007/2008 6 1. Novoborský ŠK B"" 2366 Kubečka David Sokol Vršovice 2271 ½
2007/2008 5 1. Novoborský ŠK B"" 2366 Krejčík Jiří Karlovarský šachklub Tietz 2117 1
2007/2008 4 1. Novoborský ŠK B"" 2366 Kaňovský David 2222 ŠK Polabiny 2396 0
2007/2008 3 1. Novoborský ŠK B"" 2366 Petrán Peter ŠK Sokol Vyšehrad 2360 1
2007/2008 2 1. Novoborský ŠK B"" 2366 Vávra Pavel ŠK ČSOB 2294 ½
2007/2008 1 1. Novoborský ŠK B"" 2366 Prymula Roman TJ Slavia Hradec Králové 2287 ½
2007/2008 8 ŠK Zlín 2366 Bujak Michal Sokol Plzeň I 2286 ½
2007/2008 7 ŠK Zlín 2366 Sharashenidze Akaki TŽ Třinec 2298 0
2007/2008 6 ŠK Zlín 2366 Jaworski Miroslaw Labortech-Geofin Ostrava 2347 ½
2007/2008 5 ŠK Zlín 2366 Jacková Jana BŠŠ Frýdek-Místek 2375 ½
2007/2008 4 ŠK Zlín 2366 Malinovský Karel A64 VALOZ Grygov 2368 ½
2007/2008 3 ŠK Zlín 2366 Krejčí Jan Tatran Litovel 2394 ½
2007/2008 2 ŠK Zlín 2366 Konopka Michal ŠK Zikuda Turnov 2433 ½
2007/2008 1 ŠK Zlín 2366 Kalod Radek 1. Novoborský ŠK 2492 0
2006/2007 11 1. Novoborský ŠK B"" 2380 Novák Pavel Sokol Plzeň I B"" 2361 ½
2006/2007 10 1. Novoborský ŠK B"" 2380 Fajman Petr ŠK Dům armády Praha 2271 ½
2006/2007 9 1. Novoborský ŠK B"" 2380 Vodička Vlastimil ŠK Sokol Vyšehrad B"" 2216 1
2006/2007 8 1. Novoborský ŠK B"" 2380 Londýn Radek ŠK ČSOB 2268 ½
2006/2007 7 1. Novoborský ŠK B"" 2380 Paleček Peter 2222 ŠK Polabiny 2266 ½
2006/2007 6 1. Novoborský ŠK B"" 2380 Bujnoch Radek TJ ŠO Chrudim 2250 1
2006/2007 5 1. Novoborský ŠK B"" 2380 Štross František Holdia DP Praha 2306 1
2006/2007 4 1. Novoborský ŠK B"" 2380 Kukel Imre Bohemians Praha 2251 1
2006/2007 3 1. Novoborský ŠK B"" 2380 Šeleljo Daniel Sokol Vršovice 2311 ½
2006/2007 2 1. Novoborský ŠK B"" 2380 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové 2382 ½
2006/2007 1 1. Novoborský ŠK B"" 2380 Petr Jan TJ Pankrác 2219 ½
2006/2007 11 ŠK SK Zlín 2380 Šimáček Pavel 1. Novoborský ŠK 2492 ½
2006/2007 10 ŠK SK Zlín 2380 Lechtýnský Jiří TJ Zikuda Turnov 2443 ½
2006/2007 9 ŠK SK Zlín 2380 Meduna Eduard ŠK Mahrla Praha 2460 0
2006/2007 8 ŠK SK Zlín 2380 Tichý Vladimír ŠK Sokol Vyšehrad 2245 ½
2006/2007 7 ŠK SK Zlín 2380 Ramík Zdeněk Lokomotiva Brno 2307 ½
2006/2007 6 ŠK SK Zlín 2380 Lahner Jakub BŠŠ Frýdek-Místek 2293 ½
2006/2007 5 ŠK SK Zlín 2380 Kaňovský David A64 Valoz Grygov 2378 1
2006/2007 4 ŠK SK Zlín 2380 Šuráň Jan Sokol Plzeň I. Ingem 2359 ½
2006/2007 3 ŠK SK Zlín 2380 Kovalev Andrei RC Sport Pardubice 0
2006/2007 2 ŠK SK Zlín 2380 Neděla Vlastimil Labortech Ostrava 2368 ½
2006/2007 1 ŠK SK Zlín 2380 Langner Ladislav TJ TŽ Třinec 2404 0
2005/2006 5 AVE-Kontakt Pardubice 2345 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny 2289 1
2005/2006 3 AVE-Kontakt Pardubice 2345 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové B 2376 ½
2005/2006 9 ŠK SK Zlín 2345 Kopal Josef TJ Zikuda Turnov 2308 1
2005/2006 8 ŠK SK Zlín 2345 Votava Jan Bauset Pardubice 2545 ½
2005/2006 7 ŠK SK Zlín 2345 Szoen Dariusz A64 Hagemann Opava 2450 ½
2005/2006 6 ŠK SK Zlín 2345 Možný Miloš ŠK Sokol Vyšehrad 2364 0
2005/2006 5 ŠK SK Zlín 2345 Vokáč Marek ŠK Mahrla Praha 2445 ½
2005/2006 4 ŠK SK Zlín 2345 Polák Tomáš Lokomotiva Brno A 2499 1
2005/2006 3 ŠK SK Zlín 2345 Červený Martin Lokomotiva Brno B 2222 0
2005/2006 2 ŠK SK Zlín 2345 Pick Štěpán TJ Pankrác 2250 1
2005/2006 1 ŠK SK Zlín 2345 Jirovský Pavel Sokol Plzeň Ingem 2354 1
2004/2005 9 Bauset Pardubice 2319 Talla Vladimír IPM Color Ostrava 2385 0
2004/2005 7 Bauset Pardubice 2319 Vokáč Marek ŠK Mahrla Praha 2469 1
2004/2005 2 Bauset Pardubice 2319 Bažant Petr ŠK SK Trinom Zlín 2305 0
2004/2005 1 Bauset Pardubice 2319 Buchníček Petr SC A64 Grygov 2313 0
2004/2005 9 2222 ŠK Polabiny 2319 Prandstetter Eduard AVE - Kontakt Pardubice 2348 1
2004/2005 7 2222 ŠK Polabiny 2319 Fiala Jaroslav Sklípek Spartak Vrchlabí 2274 1
2004/2005 6 2222 ŠK Polabiny 2319 Voloshin Leonid ŠK JOLY Lysá nad Labem 2479 ½
2004/2005 5 2222 ŠK Polabiny 2319 Kačírek Petr Panda Rychnov nad Kněžnou 2327 0
2004/2005 4 2222 ŠK Polabiny 2319 Bakalář Petr TJ Praga Praha 2275 ½
2004/2005 3 2222 ŠK Polabiny 2319 Bělaška Přemysl Sokol Praha - Kobylisy 2278 0
2004/2005 1 2222 ŠK Polabiny 2319 Nun Jiří Slavia Hradec Králové B 2370 0
2003/2004 10 Duras BVK Brno 2322 Blümel Otto TJ Uherský Ostroh 2215 ½
2003/2004 8 Duras BVK Brno 2322 Adámek Jiří Slezan Opava 2190 ½
2003/2004 6 Duras BVK Brno 2322 Novotný Michal TJ Náměšť n/Osl. 2191 1
2003/2004 5 Duras BVK Brno 2322 Jacková Jana VP Frýdek-Místek 2319 0
2003/2004 1 Duras BVK Brno 2322 Kupka Slavoj Slavia Orlová 2231 ½
2003/2004 11 Bauset Pardubice 2322 Sluka Radek SC A64 Grygov 2371 ½
2003/2004 10 Bauset Pardubice 2322 Petrík Tomáš ŠK SK Trinom Zlín 2403 0
2003/2004 9 Bauset Pardubice 2322 Olšar Jaroslav TJ Jakl Karviná 2312 1
2003/2004 8 Bauset Pardubice 2322 Sikorová Olga TŽ Třinec 2241 ½
2003/2004 7 Bauset Pardubice 2322 Vávra Pavel Sokol Plzeň Ingem 2374 ½
2003/2004 6 Bauset Pardubice 2322 Jedlička Aleš Sokol Kolín 2310 1
2003/2004 5 Bauset Pardubice 2322 Němec Pavel Slavia Hr.Králové 2324 1
2003/2004 4 Bauset Pardubice 2322 Civín Tomáš ŠK Mahrla Praha 2367 0
2003/2004 3 Bauset Pardubice 2322 Netušil Miloslav Visus Vyšehrad 2289 ½
2003/2004 2 Bauset Pardubice 2322 Antoniewski Rafal Hagemann Opava 2493 ½
2003/2004 1 Bauset Pardubice 2322 Talla Vladimír IPM Color Ostrava 2367 0