Hráč Vološin Leon

Vološin Leon

User Pic
Jméno: Vološin Leon
Oddíl: ŠK Dopravní podnik Praha
Výkonnostní třída / Titul: GM
Elo národní: 2400
Elo mezinárodní: 2379
ID: 11034
FIDE ID: 311111
Rok narození: 1964
Třída trenéra: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 11 Sokol Bakov nad Jizerou 2381 2398 Meduna Eduard ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2359 2361 ½ soutěž
2019/2020 10 Sokol Bakov nad Jizerou 2381 2398 Karas Marek TJ Kobylisy B 2244 ½ soutěž
2019/2020 9 Sokol Bakov nad Jizerou 2380 2398 Schula Michal TJ Neratovice B 2259 2275 1 soutěž
2019/2020 8 Sokol Bakov nad Jizerou 2380 2398 Jirovský Pavel Sokol Kolín 2306 2296 ½ soutěž
2019/2020 6 Sokol Bakov nad Jizerou 2372 2398 Řehořek Martin Sokol Mladá Boleslav 2310 2300 ½ soutěž
2019/2020 5 Sokol Bakov nad Jizerou 2367 2386 Mukashev Assan ŠK AD Jičín 2259 2246 1 soutěž
2019/2020 2 Sokol Bakov nad Jizerou 2362 2386 Straka Vojtěch SK OAZA Praha B 2372 2354 ½ soutěž
2019/2020 7 TJ CIS Lázně Bělohrad 2380 2398 Roško Luboš TJ Dvůr Králové nad Labem 2307 2295 ½ soutěž
2019/2020 5 TJ CIS Lázně Bělohrad 2372 2386 Novotný Jaroslav ŠK Lomnice nad Popelkou 2176 2156 1 soutěž
2019/2020 2 TJ CIS Lázně Bělohrad 2362 2386 Jirásek Pavel ŠK Lípa B 2318 2281 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Dopravní podnik Praha 2372 2398 Biolek Richard ŠK Slavoj Poruba 2454 2447 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Dopravní podnik Praha 2372 2398 Pakleza Zbigniew Labortech Ostrava 2505 0 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Dopravní podnik Praha 2362 2386 Studnička Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2349 2344 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Dopravní podnik Praha 2362 2386 Jirovský Miloš GASCO Pardubice 2456 2439 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Dopravní podnik Praha 2361 2386 Chytilek Roman ŠK Duras BVK 2330 2330 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Dopravní podnik Praha 2361 2386 Nayhebaver Martin Moravská Slavia Brno ½ soutěž
2018/2019 11 SK Dopravni podnik Praha 2373 2411 Špaček Petr SK Mesta Lysa nad Labem 2353 2353 ½ soutěž
2018/2019 10 SK Dopravni podnik Praha 2372 2411 Možný Miloš TJ Slavia Hradec Kralove 2300 2276 1 soutěž
2018/2019 9 SK Dopravni podnik Praha 2372 2411 Vávra Pavel SK Sokol Vysehrad 2357 2328 ½ soutěž
2018/2019 8 SK Dopravni podnik Praha 2370 2411 Nagy Gabor TJ Sakal Kozolupy ½ soutěž
2018/2019 6 SK Dopravni podnik Praha 2381 2411 Konopka Michal SK Zikuda Turnov B 2363 2372 ½ soutěž
2018/2019 5 SK Dopravni podnik Praha 2381 2411 Novák Petr SO TJ Dukla Praha 2233 0 1 soutěž
2018/2019 4 SK Dopravni podnik Praha 2379 2418 Půlpán Jakub 2222 SK Polabiny 2418 2426 ½ soutěž
2018/2019 3 SK Dopravni podnik Praha 2381 2418 Svoboda Svatopluk TJ Pankrac 2425 2435 0 soutěž
2018/2019 2 SK Dopravni podnik Praha 2381 2418 Miesbauer Jan QCC Ceske Budejovice 2374 2339 ½ soutěž
2018/2019 1 SK Dopravni podnik Praha 2383 2418 Straka Vojtěch SK OAZA Praha 2393 2372 ½ soutěž
2018/2019 11 Sokol Bakov nad Jizerou 2372 2411 Pokorný Zdeněk TJ Slavia Hradec Kralove B 2217 2222 1 soutěž
2018/2019 10 Sokol Bakov nad Jizerou 2372 2411 Novotný Jaroslav SK AD Jicin 2169 2166 ½ soutěž
2018/2019 9 Sokol Bakov nad Jizerou 2370 2411 Meduna Eduard SK JOLY Lysa nad Labem C 2385 2387 ½ soutěž
2018/2019 8 Sokol Bakov nad Jizerou 2370 2411 Sokolov Alexander TJ Pankrac B 2389 2419 ½ soutěž
2018/2019 7 Sokol Bakov nad Jizerou 2381 2411 Řehořek Martin Sokol Mlada Boleslav 2282 2274 ½ soutěž
2018/2019 6 Sokol Bakov nad Jizerou 2381 2411 Šeleljo Daniel SK Mahrla Praha 2200 2196 ½ soutěž
2018/2019 5 Sokol Bakov nad Jizerou 2379 2418 Jirásek Pavel SK Lipa 2249 2224 ½ soutěž
2018/2019 4 Sokol Bakov nad Jizerou 2379 2418 Bednář Marcel SK JOLY Lysa nad Labem D 2272 2263 1 soutěž
2018/2019 3 Sokol Bakov nad Jizerou 2381 2418 Svatoš Jan Sokol Praha Vrsovice 2260 2262 1 soutěž
2018/2019 2 Sokol Bakov nad Jizerou 2381 2418 Orság Milan TJ Neratovice B 2303 2343 ½ soutěž
2018/2019 1 Sokol Bakov nad Jizerou 2383 2418 Braun Marek TJ Desko Liberec 2227 2215 ½ soutěž
2017/2018 11 TJ Neratovice B 2370 2394 Tričkov Vasil TJ Bohemians Praha 2317 2310 ½ soutěž
2017/2018 10 TJ Neratovice B 2366 2394 Sergeev Vladimir SK Dopravni podnik Praha 2417 0 ½ soutěž
2017/2018 9 TJ Neratovice B 2366 2394 Špaček Petr SK JOLY Lysa nad Labem C 2357 2341 ½ soutěž
2017/2018 8 TJ Neratovice B 2365 2394 Svoboda Svatopluk TJ Pankrac 2397 2392 ½ soutěž
2017/2018 7 TJ Neratovice B 2365 2394 Straka Vojtěch SK OAZA Praha 2370 2358 ½ soutěž
2017/2018 5 TJ Neratovice B 2361 2394 Roško Luboš TJ Slavia Hradec Kralove 2301 2321 1 soutěž
2017/2018 4 TJ Neratovice B 2366 2394 Jurčík Marián Bartos Unichess 2473 0 ½ soutěž
2017/2018 3 TJ Neratovice B 2366 2394 Půlpán Jakub 2222 SK Polabiny B 2400 2417 ½ soutěž
2017/2018 2 TJ Neratovice B 2366 2394 Miesbauer Jan QCC Ceske Budejovice 2255 2285 ½ soutěž
2017/2018 1 TJ Neratovice B 2363 2400 Vichnar David SK Sokol Vysehrad 2434 2409 0 soutěž
2017/2018 10 ŠK Slavoj Litoměřice 2366 2394 Mudra Pavel Sokol Bakov nad Jizerou 2259 2271 1 soutěž
2017/2018 9 ŠK Slavoj Litoměřice 2365 2394 Řehořek Martin Sokol Mladá Boleslav 2280 2277 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Slavoj Litoměřice 2365 2394 Babička Michal SK Děčín 2034 2030 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Slavoj Litoměřice 2361 2394 Burdík Lubomír ŠK Viktoria Žižkov 2116 2131 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK Slavoj Litoměřice 2366 2394 Kraus Tomáš ŠK AD Jičín 2432 2410 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠK Slavoj Litoměřice 2366 2394 Rubeš Jan ŠK Teplice 2333 2288 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK Slavoj Litoměřice 2366 2394 Hinks-Edwards Thomas R J TJ Kobylisy 2370 2390 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK Slavoj Litoměřice 2366 2394 Kotek Daniel ŠK Spartak Ústí n. L. 2201 2224 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK Slavoj Litoměřice 2363 2400 Buchcar Tomáš ŠK SLAVIA Liberec 2194 2165 1 soutěž
2016/2017 11 ŠK Praha - Smíchov A 2403 2430 Cuhra Martin SK OAZA Praha C 2093 2117 ½ soutěž
2016/2017 10 ŠK Praha - Smíchov A 2403 2430 Kučera Tomáš ŠK DP Praha - VŠFS II 2045 2010 1 soutěž
2016/2017 9 ŠK Praha - Smíchov A 2403 2430 Döring Robert TJ Bohemians Praha C 2157 2161 ½ soutěž
2016/2017 8 ŠK Praha - Smíchov A 2403 2430 Papáček Štěpán LISA A 2246 2195 ½ soutěž
2016/2017 7 ŠK Praha - Smíchov A 2403 2430 Svrček Luboš Sokol Praha Vršovice C 2087 1 soutěž
2016/2017 6 ŠK Praha - Smíchov A 2403 2430 Kubíková Alena Sokol Kobylisy D 2113 2109 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠK Praha - Smíchov A 2403 2430 Pospěch Radim ŠO TJ Dukla Praha C 2086 2078 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK Praha - Smíchov A 2403 2430 Sandvik Thomas GROP Classical Chess 1 soutěž
2016/2017 3 ŠK Praha - Smíchov A 2403 2430 Valeš Václav ŠK Bohnice A 2180 2171 1 soutěž
2016/2017 2 ŠK Praha - Smíchov A 2403 2430 Jandečka Tomáš ŠK Viktoria Žižkov B 2182 2184 1 soutěž
2016/2017 1 ŠK Praha - Smíchov A 2403 2430 Vichnar David ŠK Sokol Vyšehrad F 2324 2343 ½ soutěž
2016/2017 11 TJ Neratovice 2403 2430 Kriebel Tadeáš GROP Praha 2467 2438 ½ soutěž
2016/2017 10 TJ Neratovice 2403 2430 Vrána Jan 2222 SK Polabiny 2343 2340 1 soutěž
2016/2017 9 TJ Neratovice 2403 2430 Polášek Jaroslav TJ Pankrac 2344 2335 ½ soutěž
2016/2017 8 TJ Neratovice 2403 2430 Kraus Tomáš SK AD Jicin B 2426 2429 ½ soutěž
2016/2017 7 TJ Neratovice 2403 2430 Bujupi Fatmir SK AD JC Smichov 2184 2146 1 soutěž
2016/2017 6 TJ Neratovice 2403 2430 Roško Luboš TJ Slavia Hradec Kralove 2348 2345 ½ soutěž
2016/2017 5 TJ Neratovice 2403 2430 Šuráň Jan SK Sokol Vysehrad 2405 2406 1 soutěž
2016/2017 4 TJ Neratovice 2403 2430 Straka Vojtěch SK OAZA Praha 2323 2311 ½ soutěž
2016/2017 3 TJ Neratovice 2403 2430 Bernášek Jan SK ZIKUDA Turnov 2508 2510 ½ soutěž
2016/2017 2 TJ Neratovice 2403 2430 Miesbauer Jan QCC Ceske Budejovice 2217 2194 1 soutěž
2016/2017 1 TJ Neratovice 2403 2430 Jirka Jiří Bohemians Texbase.cz Praha 2420 2411 ½ soutěž
2016/2017 11 ŠK AD Jičín "D" 2403 2430 Čech Pavel ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2383 2368 ½ soutěž
2016/2017 10 ŠK AD Jičín "D" 2403 2430 Jurčík Martin Bartoš Unichess "B" 2341 2372 ½ soutěž
2016/2017 9 ŠK AD Jičín "D" 2403 2430 Rubeš Jan ŠK Teplice 2231 2249 0 soutěž
2016/2017 8 ŠK AD Jičín "D" 2403 2430 Maník Mikuláš SK Děčín 2422 2433 ½ soutěž
2016/2017 7 ŠK AD Jičín "D" 2403 2430 Kotek Daniel ŠK Spartak Ústí n. L. 2260 2247 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠK AD Jičín "D" 2403 2430 Horák Michal CHESS MOST 2330 2293 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK AD Jičín "D" 2403 2430 Braun Marek Desko Liberec 2195 2215 1 soutěž
2016/2017 2 ŠK AD Jičín "D" 2403 2430 Řehořek Martin Sokol Mladá Boleslav 2314 2291 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠK AD Jičín "B" 2403 2430 Trejbal Stanislav ŠK Slavoj Litoměřice 2132 2108 1 soutěž
2015/2016 10 ŠK AD Jičín "B" 2403 2430 Janda Zdeněk SK Děčín 2155 2103 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK AD Jičín "B" 2403 2430 Havelka Jan TJ Neratovice "B" 2167 2117 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK AD Jičín "B" 2403 2430 Šlampa Jan ŠK Teplice 2149 2162 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK AD Jičín "B" 2403 2430 Sýkora Ondřej ŠK Zikuda Turnov "C" 2146 2147 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK AD Jičín "B" 2403 2430 Mudra Pavel Sokol Bakov nad Jizerou 2242 2262 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK AD Jičín "B" 2403 2430 Routner Jakub Unichess "B" 2142 2131 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK AD Jičín "B" 2403 2430 Crha Ondřej Sokol Mladá Boleslav 2189 2187 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠK AD Jičín "B" 2403 2430 Horák Michal CHESS Most 2330 2293 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK AD Jičín "B" 2403 2430 Kučera Petr ŠK Zikuda Turnov "B" 2262 2273 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK AD Jičín "B" 2403 2430 Kožúšek Daniel ŠK AD Jičín "C" 2166 2246 1 soutěž
2015/2016 11 ŠK AD Jičín D 2403 2430 Sněžka TJ Náchod A 1 soutěž
2015/2016 10 ŠK AD Jičín D 2403 2430 Šafařík Jakub TJ Jiskra Hořice A 2112 2121 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK AD Jičín D 2403 2430 Miňovský Roman TJ Sokol Hradec Králové A 1956 1987 1 soutěž
2015/2016 8 AD Jičín 2403 2430 Oreský Jan 1. Novoborský ŠK B 2207 2163 ½ soutěž
2015/2016 7 AD Jičín 2403 2430 Tupý Martin QCC České Budějovice 2252 2267 1 soutěž
2015/2016 6 AD Jičín 2403 2430 Čižinský Petr 2222 ŠK Polabiny 2190 2225 1 soutěž
2015/2016 5 AD Jičín 2403 2430 Janda Jiří Sokol Praha-Kobylisy 2209 2225 ½ soutěž
2015/2016 4 AD Jičín 2403 2430 Řehořek Martin Unichess 2314 2291 ½ soutěž
2015/2016 3 AD Jičín 2403 2430 Prymula Roman TJ Slavia Hradec Králové 2263 2253 1 soutěž
2015/2016 2 AD Jičín 2403 2430 Purnoch Josef TJ Neratovice 2155 2176 1 soutěž
2015/2016 1 AD Jičín 2403 2430 Česal Jaroslav ŠK Sokol Vyšehrad 2200 2214 1 soutěž
2014/2015 11 Šachklub AD Jičín "C" 2387 2420 Kučera Petr ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2322 2323 1 soutěž
2014/2015 10 Šachklub AD Jičín "C" 2387 2420 Kučera Petr TJ Lokomotiva Liberec 2252 2252 1 soutěž
2014/2015 9 Šachklub AD Jičín "C" 2387 2420 Kameník Martin CHESS MOST "B" 2022 2025 1 soutěž
2014/2015 8 Šachklub AD Jičín "C" 2387 2420 Vykouk Jan CHESS MOST "A" 2238 2197 1 soutěž
2014/2015 6 Šachklub AD Jičín "C" 2387 2420 Havránek Miroslav SK Děčín 2166 2165 1 soutěž
2014/2015 4 Šachklub AD Jičín "C" 2387 2420 Crha Ondřej Sokol Mladá Boleslav 2160 2160 1 soutěž
2014/2015 2 Šachklub AD Jičín "C" 2387 2420 Mikeš Jan ŠK Spartak Ústí nad Labem 2066 2115 1 soutěž
2014/2015 11 ŠK AD Jičín D 2387 2420 Hradecký Ivo Slovan Broumov 2102 2100 1 soutěž
2014/2015 10 ŠK AD Jičín D 2387 2420 Kowalczyk Pawel TJ Hronov 2215 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠK AD Jičín D 2387 2420 Mojžíš Jan Sněžka TJ Náchod 2148 2143 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK AD Jičín D 2387 2420 Rošková Kateřina TJ Jiskra Jaroměř A 1917 1985 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK AD Jičín D 2387 2420 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice 2013 1986 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK AD Jičín D 2387 2420 Slavík Jan DDM Třebechovice p. O. 1953 1933 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK AD Jičín D 2387 2420 Tejkal Lubomír TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 2032 2022 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK AD Jičín D 2387 2420 Kykal Vojtěch TJ Dvůr Králové n. L. 1906 1869 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK AD Jičín D 2387 2420 Jecha Vratislav TJ Jiskra Jaroměř B 2009 1995 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK AD Jičín D 2387 2420 Rojíková Lenka ŠK Lípa B 2035 2086 ½ soutěž
2014/2015 1 ŠK AD Jičín D 2387 2420 Miňovský Roman TJ Sokol Hradec Králové 1983 2004 1 soutěž
2014/2015 10 AD Mahrla Praha 2387 2420 Murdzia Piotr Slavoj Ostrava - Poruba 2409 2461 ½ soutěž
2014/2015 9 AD Mahrla Praha 2387 2420 Rogozenco Dorian Výstaviště Lysá nad Labem 2509 2534 ½ soutěž
2014/2015 8 AD Mahrla Praha 2387 2420 Bernášek Jan Rapid Pardubice 2533 2519 ½ soutěž
2014/2015 7 AD Mahrla Praha 2387 2420 Hrabuša Matej 2222 ŠK Polabiny 2295 2332 0 soutěž
2014/2015 6 AD Mahrla Praha 2387 2420 Polák Tomáš Zikuda Turnov 2513 2514 ½ soutěž
2014/2015 5 AD Mahrla Praha 2387 2420 Bartel Mateusz 1. ŠK Novoborský 2662 2617 ½ soutěž
2014/2015 4 AD Mahrla Praha 2387 2420 Studnička Tomáš Ancora Tatran Litovel 2359 2378 0 soutěž
2014/2015 3 AD Mahrla Praha 2387 2420 Rausis Igors BŠŠ Frýdek-Místek 2586 2543 0 soutěž
2014/2015 2 AD Mahrla Praha 2387 2420 Szotkowski Jakub ŠK Karviná 2240 2240 1 soutěž
2014/2015 1 AD Mahrla Praha 2387 2420 Pisk Petr TŽ Třinec 2394 2394 ½ soutěž
2013/2014 11 ŠK AD Jičín B 2385 2428 Hlavnička Jiří AKIS Pardubice 2199 2178 1 soutěž
2013/2014 10 ŠK AD Jičín B 2385 2428 Vařejčko Josef ŠK ZVU Engineering Lípa A 2188 2185 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK AD Jičín B 2385 2428 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto 2157 2158 1 soutěž
2013/2014 8 ŠK AD Jičín B 2385 2428 Hošek Milan 2222 ŠK Polabiny C 2292 2288 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK AD Jičín B 2385 2428 Červený Martin TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2337 2331 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK AD Jičín B 2385 2428 Pokorný Tomáš TJ Štefanydes Polička 2247 2280 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK AD Jičín B 2385 2428 Němec Zbyněk TJ Slavia Hradec Králové B 2182 2187 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK AD Jičín B 2385 2428 Sabuk Piotr Region Panda Rychnov n. K. 2300 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠK AD Jičín B 2385 2428 Kourek Jozef 2222 ŠK Polabiny B 2121 2129 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK AD Jičín B 2385 2428 Pekař Václav ŠK Ústí nad Orlicí 2151 2166 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK AD Jičín B 2385 2428 Vala Filip TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2110 2118 1 soutěž
2013/2014 11 ŠK AD Jičín 2385 2428 Vojta Tomáš ŠK Zikuda Turnov B 2343 2331 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK AD Jičín 2385 2428 Straka Vojtěch SK OAZA Praha 2323 2320 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK AD Jičín 2385 2428 Rašík Vítězslav AD Mahrla 2450 2476 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK AD Jičín 2385 2428 Jüptner Jan TJ Slavia Hradec Králové 2349 2341 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK AD Jičín 2385 2428 Vokoun Jan TJ Pankrác 2238 2156 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK AD Jičín 2385 2428 Tichý Štěpán Karlovarský šachklub Tietz 2159 2166 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK AD Jičín 2385 2428 Movsesian Julia 1. Novoborský ŠK B 2355 2327 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK AD Jičín 2385 2428 Londýn Radek ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2341 2349 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠK AD Jičín 2385 2428 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha 2453 2428 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK AD Jičín 2385 2428 Česal Jaroslav ŠK Holdia DP Praha B 2246 2235 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK AD Jičín 2385 2428 Tupý Martin QCC České Budějovice 2279 2282 0 soutěž
2012/2013 11 ŠK AD Jičín “B“ 2426 2447 Jurásek Miroslav JOLY Lysá nad Labem “C“ 2306 2303 ½ soutěž
2012/2013 10 ŠK AD Jičín “B“ 2426 2447 Seifarth Robert Káva Longberry Kralupy 2175 2164 1 soutěž
2012/2013 9 ŠK AD Jičín “B“ 2426 2447 Havránek Miroslav SK Děčín 2166 2162 1 soutěž
2012/2013 8 ŠK AD Jičín “B“ 2426 2447 Braun Marek Desko Liberec 2232 2243 ½ soutěž
2012/2013 7 ŠK AD Jičín “B“ 2426 2447 Muroň Miroslav Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2177 2171 0 soutěž
2012/2013 6 ŠK AD Jičín “B“ 2426 2447 Kraus Tomáš TJ Jiskra Hořice 2290 2317 ½ soutěž
2012/2013 5 ŠK AD Jičín “B“ 2426 2447 Mudra Pavel TJ Neratovice 2222 2255 ½ soutěž
2012/2013 4 ŠK AD Jičín “B“ 2426 2447 Řehořek Martin Sokol Mladá Boleslav 2304 2313 1 soutěž
2012/2013 3 ŠK AD Jičín “B“ 2426 2447 Makevich Pavel Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2112 2057 1 soutěž
2012/2013 2 ŠK AD Jičín “B“ 2426 2447 Možný Miloš ŠK Zikuda Turnov “B“ 2329 2297 ½ soutěž
2012/2013 1 ŠK AD Jičín “B“ 2426 2447 Pokorný Petr ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2211 2201 1 soutěž
2012/2013 11 ŠK AD Jičín 2426 2447 Vrána Jan 1. Novoborský ŠK B 2275 2278 0 soutěž
2012/2013 10 ŠK AD Jičín 2426 2447 Petényi Tamás ŠK Holdia DP Praha B 2457 ½ soutěž
2012/2013 9 ŠK AD Jičín 2426 2447 Vávra Pavel ŠK ERA Poštovní spořitelna 2376 2380 ½ soutěž
2012/2013 8 ŠK AD Jičín 2426 2447 Doležal Radoslav TJ Pankrác 2359 2362 ½ soutěž
2012/2013 7 ŠK AD Jičín 2426 2447 Kačírek Petr TJ Slavia Hradec Králové 2294 2294 1 soutěž
2012/2013 6 ŠK AD Jičín 2426 2447 Bujnoch Radek 2222 ŠK Polabiny A 2207 2206 1 soutěž
2012/2013 5 ŠK AD Jičín 2426 2447 Meduna Eduard JOLY Lysá nad Labem B 2416 2416 ½ soutěž
2012/2013 4 ŠK AD Jičín 2426 2447 Svatoš Jan Sokol Praha - Vršovice 2284 2280 ½ soutěž
2012/2013 3 ŠK AD Jičín 2426 2447 Kopta Pavel TJ Sokol Praha - Kobylisy 2303 2297 1 soutěž
2012/2013 2 ŠK AD Jičín 2426 2447 Vybíral Zdeněk QCC České Budějovice 2193 2196 1 soutěž
2012/2013 1 ŠK AD Jičín 2426 2447 Chloupek Stanislav ŠK Sokol Vyšehrad 2325 2324 1 soutěž
2011/2012 11 ŠK AD Jičín 2449 2465 Česal Jaroslav Šakal Kozolupy 2211 2208 1 soutěž
2011/2012 10 ŠK AD Jičín 2449 2465 Kubečka David OAZA Praha 2256 2269 ½ soutěž
2011/2012 9 ŠK AD Jičín 2449 2465 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad 2205 2200 ½ soutěž
2011/2012 8 ŠK AD Jičín 2449 2465 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové 2372 2368 ½ soutěž
2011/2012 7 ŠK AD Jičín 2449 2465 Vávra Pavel ERA-Poštovní spořitelna A 2389 2392 ½ soutěž
2011/2012 6 ŠK AD Jičín 2449 2465 Přibyl Josef ŠK Holdia DP Praha B 2305 2331 1 soutěž
2011/2012 5 ŠK AD Jičín 2449 2465 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác 2285 2315 1 soutěž
2011/2012 4 ŠK AD Jičín 2449 2465 Rašík Vítězslav ŠK Mahrla Praha 2473 2471 ½ soutěž
2011/2012 3 ŠK AD Jičín 2449 2465 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B 2386 2393 1 soutěž
2011/2012 2 ŠK AD Jičín 2449 2465 Likavský Tomáš JOLY Lysá nad Labem B 2486 2466 ½ soutěž
2011/2012 11 ŠK AD Jičín B 2449 2465 Chalupa Ivan ŠK Sokol Vyšehrad B 2139 2139 1 soutěž
2011/2012 10 ŠK AD Jičín B 2449 2465 Vojta Pavel TRW autoelektronika Vlašim 2197 2211 ½ soutěž
2011/2012 9 ŠK AD Jičín B 2449 2465 Hába Zdeněk Klub šachistů Říčany 1925 2207 2213 1 soutěž
2011/2012 8 ŠK AD Jičín B 2449 2465 Šrejber Michal TJ Jiskra Hořice 2157 2197 0 soutěž
2011/2012 7 ŠK AD Jičín B 2449 2465 Hinks-Edwards Thomas R J TJ Sokol Praha Kobylisy 2391 2383 ½ soutěž
2011/2012 6 ŠK AD Jičín B 2449 2465 Jirovský Pavel Sokol Kolín 2313 2321 1 soutěž
2011/2012 5 ŠK AD Jičín B 2449 2465 Brouček Tomáš ŠK Zikuda Turnov C 2067 2093 1 soutěž
2011/2012 4 ŠK AD Jičín B 2449 2465 Bednář Marcel ŠK Zikuda Turnov B 2257 2266 1 soutěž
2011/2012 3 ŠK AD Jičín B 2449 2465 Braun Marek Desko Liberec 2129 2152 ½ soutěž
2011/2012 2 ŠK AD Jičín B 2449 2465 Doležal Radoslav TJ Pankrác B 2393 2390 1 soutěž
2011/2012 1 ŠK AD Jičín B 2449 2465 Daneš Jaroslav TJ Sparta Kutná Hora 2278 2283 1 soutěž
2010/2011 11 ŠK AD Jičín "B" 2456 Moravec Michal Sokol Kolín 2305 1 soutěž
2010/2011 10 ŠK AD Jičín "B" 2456 Braun Marek Desko Liberec 2153 1 soutěž
2010/2011 9 ŠK AD Jičín "B" 2456 Priehoda Vítězslav JOLY Lysá nad Labem "B" 2385 ½ soutěž
2010/2011 8 ŠK AD Jičín "B" 2456 Umanec Filip TJ Neratovice 2206 ½ soutěž
2010/2011 7 ŠK AD Jičín "B" 2456 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác "B" 2279 1 soutěž
2010/2011 6 ŠK AD Jičín "B" 2456 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové "B" 2356 ½ soutěž
2010/2011 5 ŠK AD Jičín "B" 2456 Vojta Tomáš TRW autoelektronika Vlašim 2370 1 soutěž
2010/2011 4 ŠK AD Jičín "B" 2456 Karásek Lukáš ŠK Bohemia Pardubice 2183 1 soutěž
2010/2011 3 ŠK AD Jičín "B" 2456 Řehořek Martin Sokol Bakov nad Jizerou 2280 1 soutěž
2010/2011 2 ŠK AD Jičín "B" 2456 Kačírek Petr ŠK Zikuda Turnov "B" 2335 ½ soutěž
2010/2011 1 ŠK AD Jičín "B" 2456 Daneš Jaroslav Stadion Kutná Hora 2285 ½ soutěž
2010/2011 11 ŠK AD Jičín 2456 Forman Štěpán TJ Sokol Praha Kobylisy 2343 1 soutěž
2010/2011 10 ŠK AD Jičín 2456 Chloupek Stanislav ŠK Sokol Vyšehrad 2332 ½ soutěž
2010/2011 9 ŠK AD Jičín 2456 Matras Ondřej TJ Sokol Praha Vršovice 2311 1 soutěž
2010/2011 8 ŠK AD Jičín 2456 Vrána Jan 1. Novoborský ŠK "B" 2348 1 soutěž
2010/2011 7 ŠK AD Jičín 2456 Doležal Radoslav TJ Pankrác 2417 1 soutěž
2010/2011 6 ŠK AD Jičín 2456 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové 2356 ½ soutěž
2010/2011 5 ŠK AD Jičín 2456 Černoušek Lukáš ERA-Poštovní spořitelna 2410 ½ soutěž
2010/2011 4 ŠK AD Jičín 2456 Neuman Petr Šakal Kozolupy 2471 ½ soutěž
2010/2011 3 ŠK AD Jičín 2456 Votava Jan ŠK Holdia DP Praha "B" 2569 ½ soutěž
2010/2011 2 ŠK AD Jičín 2456 Sodoma Jan TJ Bohemians Praha 2343 0 soutěž
2010/2011 1 ŠK AD Jičín 2456 Cífka Stanislav QCC České Budějovice 2410 ½ soutěž
2009/2010 10 ŠK AD Jičín B 2454 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové C 2139 1 soutěž
2009/2010 9 ŠK AD Jičín B 2454 Machlowski Slawomir Panda Veolia ARTCO RnK B 2139 ½ soutěž
2009/2010 8 ŠK AD Jičín B 2454 Novák Luděk ŠK Polymar Lípa B 2027 1 soutěž
2009/2010 7 ŠK AD Jičín B 2454 Tejkal Lubomír TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2125 1 soutěž
2009/2010 6 ŠK AD Jičín B 2454 Back Tomáš TJ Jiskra Jaroměř 1984 1 soutěž
2009/2010 5 ŠK AD Jičín B 2454 Šrejber Michal TJ Jiskra Hořice B 2144 1 soutěž
2009/2010 4 ŠK AD Jičín B 2454 Matonoha Ctirad TJ Jiskra Hořice A 2069 1 soutěž
2009/2010 3 ŠK AD Jičín B 2454 Čechura Petr Sněžka TJ Náchod 2278 1 soutěž
2009/2010 2 ŠK AD Jičín B 2454 Mrověc Jan TJ Hronov 2033 1 soutěž
2009/2010 1 ŠK AD Jičín B 2454 Laszewicz Pawel Slovan Broumov 1 soutěž
2009/2010 11 ŠK AD Jičín 2454 Pavlíček Miroslav ŠK ZVU Engineering Lípa 2089 1 soutěž
2009/2010 10 ŠK AD Jičín 2454 Svoboda Václav SK OAZA Praha 2292 ½ soutěž
2009/2010 9 ŠK AD Jičín 2454 Orság Milan TJ Dukla Praha 2429 ½ soutěž
2009/2010 8 ŠK AD Jičín 2454 Kořenová Martina TJ Tourist Biomedica Říčany 2226 1 soutěž
2009/2010 7 ŠK AD Jičín 2454 Baláček Tadeáš Sokol Kolín 2133 1 soutěž
2009/2010 6 ŠK AD Jičín 2454 Neckář Lubomír JOLY Lysá nad Labem B"" 2337 ½ soutěž
2009/2010 5 ŠK AD Jičín 2454 Kopal Josef ŠK Zikuda Turnov B"" 2273 ½ soutěž
2009/2010 4 ŠK AD Jičín 2454 Jaček Martin ŠK Sokol Mladá Boleslav 2162 1 soutěž
2009/2010 3 ŠK AD Jičín 2454 Vacek Martin TJ Slavia Hradec Králové B"" 2323 ½ soutěž
2009/2010 2 ŠK AD Jičín 2454 Daneš Jaroslav Stadion Kutná Hora 2256 1 soutěž
2009/2010 1 ŠK AD Jičín 2454 Kadeřábek Jiří Desko Liberec 2205 1 soutěž
2008/2009 11 Šachklub AD Jičín 2448 Svoboda Václav SK OAZA Praha 2271 1 soutěž
2008/2009 10 Šachklub AD Jičín 2448 Londýn Radek JOLY Lysá nad Labem B 2293 1 soutěž
2008/2009 9 Šachklub AD Jičín 2448 Vodička Vlastimil Sokol Mladá Boleslav 2200 ½ soutěž
2008/2009 8 Šachklub AD Jičín 2448 Hostinský Jiří 2222 ŠK Polabiny C"" 2245 1 soutěž
2008/2009 7 Šachklub AD Jičín 2448 Chalupa Ivan ŠK Sokol Vyšehrad C"" 2170 1 soutěž
2008/2009 6 Šachklub AD Jičín 2448 Vacek Martin TJ Slavia Hradec Králové B"" 2308 ½ soutěž
2008/2009 5 Šachklub AD Jičín 2448 Prandstetter Eduard ŠK Rapid Pardubice 2343 ½ soutěž
2008/2009 4 Šachklub AD Jičín 2448 Hála Bohumil TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2279 ½ soutěž
2008/2009 3 Šachklub AD Jičín 2448 Moravec Michal Sokol Kolín 2309 ½ soutěž
2008/2009 2 Šachklub AD Jičín 2448 Fojtů Jan TJ Tourist Biomedica Říčany 2115 1 soutěž
2008/2009 1 Šachklub AD Jičín 2448 Možný Miloš ŠK Zikuda Turnov B"" 2375 ½ soutěž
2008/2009 10 ŠK Zikuda Turnov 2448 Jansa Vlastimil ŠK Mahrla Praha 2477 ½ soutěž
2008/2009 8 ŠK Zikuda Turnov 2448 Sharashenidze Akaki TŽ Třinec A 2294 1 soutěž
2008/2009 6 ŠK Zikuda Turnov 2448 Bažant Petr ŠK SK Zlín 2394 ½ soutěž
2008/2009 5 ŠK Zikuda Turnov 2448 Klíma Lukáš 1. Novoborský ŠK 2404 0 soutěž
2008/2009 3 ŠK Zikuda Turnov 2448 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2391 0 soutěž
2008/2009 1 ŠK Zikuda Turnov 2448 Prandstetter Eduard RC Sport Pardubice 2343 1 soutěž
2007/2008 11 Šachklub AD Jičín 2449 Jirásek Pavel ŠK Lípa 2251 1 soutěž
2007/2008 10 Šachklub AD Jičín 2449 Vrňata Jiří Sněžka TJ Náchod B 2043 1 soutěž
2007/2008 7 Šachklub AD Jičín 2449 Matonoha Ctirad Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2083 1 soutěž
2007/2008 5 Šachklub AD Jičín 2449 Dostál Pavel Slovan Broumov 2118 1 soutěž
2007/2008 2 Šachklub AD Jičín 2449 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1938 1 soutěž
2007/2008 1 Šachklub AD Jičín 2449 Duczynski Martin TJ Nová Paka 2112 1 soutěž
2007/2008 10 ŠK Zikuda Turnov 2449 Heberla Bartlomiej RC Sport Pardubice 2502 ½ soutěž
2007/2008 9 ŠK Zikuda Turnov 2449 Spirin Oleg Tatran Litovel 2404 ½ soutěž
2007/2008 8 ŠK Zikuda Turnov 2449 Zawadski Stanislaw A64 VALOZ Grygov 2415 1 soutěž
2007/2008 7 ŠK Zikuda Turnov 2449 Zvára Petr TJ Bohemians Praha 2414 1 soutěž
2007/2008 6 ŠK Zikuda Turnov 2449 Jirovský Miloš ŠK Mahrla Praha 2482 ½ soutěž
2007/2008 5 ŠK Zikuda Turnov 2449 Vokáč Marek 1. Novoborský ŠK 2416 ½ soutěž
2007/2008 4 ŠK Zikuda Turnov 2449 Jakubiec Artur Labortech-Geofin Ostrava 2524 ½ soutěž
2007/2008 3 ŠK Zikuda Turnov 2449 Murdzia Piotr TŽ Třinec 2470 ½ soutěž
2007/2008 2 ŠK Zikuda Turnov 2449 Lipka Juraj ŠK Zlín 2438 1 soutěž
2007/2008 1 ŠK Zikuda Turnov 2449 Jacková Jana BŠŠ Frýdek-Místek 2375 ½ soutěž
2006/2007 11 JOLY Lysá nad Labem 2440 Řehořek Martin Sokol Emerge Mladá Boleslav 2334 ½ soutěž
2006/2007 8 JOLY Lysá nad Labem 2440 Blümel Otto Biomedica Říčany 2270 1 soutěž
2006/2007 3 JOLY Lysá nad Labem 2440 Vojta Tomáš TRW Autoelektronika Vlašim 2331 ½ soutěž
2006/2007 1 JOLY Lysá nad Labem 2440 Petr Jan TJ Pankrác B 2219 1 soutěž
2006/2007 10 TJ Zikuda Turnov 2440 Sosna Jan ŠK SK Zlín 2425 1 soutěž
2006/2007 8 TJ Zikuda Turnov 2440 Kaňovský David A64 Valoz Grygov 2378 ½ soutěž
2006/2007 7 TJ Zikuda Turnov 2440 Kalod Radek 1. Novoborský ŠK 2468 ½ soutěž
2006/2007 5 TJ Zikuda Turnov 2440 Timoscenko Gennadij TJ TŽ Třinec 1 soutěž
2006/2007 4 TJ Zikuda Turnov 2440 Meduna Eduard ŠK Mahrla Praha 2460 ½ soutěž
2006/2007 3 TJ Zikuda Turnov 2440 Salai Ladislav ŠK Sokol Vyšehrad ½ soutěž
2006/2007 2 TJ Zikuda Turnov 2440 Jirka Jiří Sokol Plzeň I. Ingem 2345 0 soutěž
2006/2007 1 TJ Zikuda Turnov 2440 Votava Jan RC Sport Pardubice 2531 ½ soutěž
2005/2006 11 ŠK JOLY Lysá n.L. 2470 Netušil Miloslav ŠK ČSOB 2333 1 soutěž
2005/2006 9 ŠK JOLY Lysá n.L. 2470 Příborský Jan Sokol Plzeň I B 2307 ½ soutěž
2005/2006 8 ŠK JOLY Lysá n.L. 2470 Navara David ŠK Dům armády 2646 0 soutěž
2005/2006 6 ŠK JOLY Lysá n.L. 2470 Meduna Eduard Sokol Vyšehrad B 2460 ½ soutěž
2005/2006 5 ŠK JOLY Lysá n.L. 2470 Votava Jan ŠK DP Holdia 2545 ½ soutěž
2005/2006 4 ŠK JOLY Lysá n.L. 2470 Cvek Robert Novoborský ŠK 2483 ½ soutěž
2005/2006 2 ŠK JOLY Lysá n.L. 2470 Němec Pavel ŠO DDM Chrudim 2270 0 soutěž
2005/2006 1 ŠK JOLY Lysá n.L. 2470 Jirovský Pavel Sokol Kolín 2354 ½ soutěž
2005/2006 9 ŠK Sokol Vyšehrad 2470 Neuman Petr Sokol Plzeň Ingem 2414 1 soutěž
2005/2006 8 ŠK Sokol Vyšehrad 2470 Doležal Radoslav TJ Pankrác 2387 ½ soutěž
2005/2006 6 ŠK Sokol Vyšehrad 2470 Petrík Tomáš ŠK SK Zlín 2473 0 soutěž
2005/2006 5 ŠK Sokol Vyšehrad 2470 Manik Mikulas A64 Hagemann Opava 2474 1 soutěž
2005/2006 4 ŠK Sokol Vyšehrad 2470 Czakon Jakub Labortech Ostrava 2477 0 soutěž
2005/2006 3 ŠK Sokol Vyšehrad 2470 Murdzia Piotr TŽ Třinec 2448 ½ soutěž
2004/2005 11 ŠK Sokol Vyšehrad 2479 Rašík Vítězslav IPM Color Ostrava 2469 ½ soutěž
2004/2005 10 ŠK Sokol Vyšehrad 2479 Klíma Lukáš Slavoj Ostrava 2475 ½ soutěž
2004/2005 9 ŠK Sokol Vyšehrad 2479 Markoš Ján ŠK SK Trinom Zlín 2454 ½ soutěž
2004/2005 8 ŠK Sokol Vyšehrad 2479 Biolek Richard SC A64 Grygov 2443 ½ soutěž
2004/2005 7 ŠK Sokol Vyšehrad 2479 Neuman Petr Sokol Plzeň Ingem 2433 ½ soutěž
2004/2005 6 ŠK Sokol Vyšehrad 2479 Štohl Igor Bauset Pardubice 2561 ½ soutěž
2004/2005 5 ŠK Sokol Vyšehrad 2479 Jansa Vlastimil ŠK Mahrla Praha 2507 1 soutěž
2004/2005 4 ŠK Sokol Vyšehrad 2479 Oral Tomáš Loko Brno-Slezan 2565 ½ soutěž
2004/2005 3 ŠK Sokol Vyšehrad 2479 Timoščenko Gennadij TŽ Třinec 2504 ½ soutěž
2004/2005 2 ŠK Sokol Vyšehrad 2479 Lanka Zigurds Sokol Kolín-Abner 2455 ½ soutěž
2004/2005 1 ŠK Sokol Vyšehrad 2479 Sergeev Vladimir TJ Zikuda Turnov 2431 1 soutěž
2004/2005 11 ŠK JOLY Lysá nad Labem 2479 Fiala Jaroslav Sklípek Spartak Vrchlabí 2274 1 soutěž
2004/2005 9 ŠK JOLY Lysá nad Labem 2479 Kačírek Petr Panda Rychnov nad Kněžnou 2327 1 soutěž
2004/2005 7 ŠK JOLY Lysá nad Labem 2479 Bělaška Přemysl Sokol Praha - Kobylisy 2278 0 soutěž
2004/2005 6 ŠK JOLY Lysá nad Labem 2479 Pisk Petr 2222 ŠK Polabiny 2319 ½ soutěž
2004/2005 5 ŠK JOLY Lysá nad Labem 2479 Nun Jiří Slavia Hradec Králové B 2370 ½ soutěž
2004/2005 3 ŠK JOLY Lysá nad Labem 2479 Forman Štěpán Stadion Kutná Hora 2283 1 soutěž
2004/2005 1 ŠK JOLY Lysá nad Labem 2479 Jirovský Pavel Sokol Kolín B 2378 1 soutěž
2003/2004 1 ŠK JOLY Lysá nad Labem 2503 Mašín Luboš Sokol Kolín C 2188 ½ soutěž
2003/2004 11 Visus Vyšehrad 2503 Neuman Petr Sokol Plzeň Ingem 2455 ½ soutěž
2003/2004 10 Visus Vyšehrad 2503 Přibyl Josef Sokol Kolín 2372 ½ soutěž
2003/2004 9 Visus Vyšehrad 2503 Biolek Richard SC A64 Grygov 2436 ½ soutěž
2003/2004 8 Visus Vyšehrad 2503 Markoš Ján ŠK SK Trinom Zlín 2459 1 soutěž
2003/2004 7 Visus Vyšehrad 2503 Macieja Bartolomiej Hagemann Opava 2635 ½ soutěž
2003/2004 6 Visus Vyšehrad 2503 Cicak Slavko IPM Color Ostrava 2530 ½ soutěž
2003/2004 5 Visus Vyšehrad 2503 Smirin Ilia ŠK Mahrla Praha 2670 0 soutěž
2003/2004 4 Visus Vyšehrad 2503 Kulhánek Tomáš Slavia Hr.Králové 2362 1 soutěž
2003/2004 3 Visus Vyšehrad 2503 Kovalev Andrei Bauset Pardubice 2572 0 soutěž
2003/2004 2 Visus Vyšehrad 2503 Heberla Bartolomiej TJ Jakl Karviná 2420 0 soutěž
2003/2004 1 Visus Vyšehrad 2503 Rašík Vítězslav TŽ Třinec 2461 ½ soutěž