Hráč Hon Jiří

Hon Jiří

User Pic
Jméno: Hon Jiří
Oddíl: Šachový klub Rapid Pardubice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1715
Elo mezinárodní: 1731
ID: 2243
FIDE ID: 315613
Rok narození: 1958
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 3 ŠK Rapid Pardubice C 1731 1715 Honek Jan Jiskra Heřmanův Městec 1789 1781 0
2019/2020 2 ŠK Rapid Pardubice C 1731 1715 Mazura Tomáš 2222 ŠK Polabiny E 1822 1823 ½
2019/2020 1 ŠK Rapid Pardubice C 1714 1715 Švanda Pavel ŠS Železné hory 2042 2043 ½
2019/2020 2 Rapid G + DDM Prelouc 1731 1715 Šilar Lubomír SS Zelezne hory C 2039 2034 0
2019/2020 1 Rapid G + DDM Prelouc 1714 1715 Čermák Dušan 2222 SK Polabiny G 1692 1693 1
2018/2019 11 Rapid G + DDM Prelouc 1770 1765 Macek Ondřej Rapid Pardubice F 1891 1892 ½
2018/2019 10 Rapid G + DDM Prelouc 1763 1765 Kačor Petr TJ Sokol Krucemburk 1636 1617 1
2018/2019 8 Rapid G + DDM Prelouc 1766 1765 Nešpůrek Petr 2222 SK Polabiny G 1790 1790 0
2018/2019 6 Rapid G + DDM Prelouc 1777 1765 Veselý Emanuel Zelezne hory B 1755 1759 ½
2018/2019 4 Rapid G + DDM Prelouc 1785 1774 Joukl Martin Rapid Pardubice E 1495 1492 ½
2018/2019 3 Rapid G + DDM Prelouc 1758 1774 Janoušek Petr NOPO Miretice 1682 1689 1
2018/2019 2 Rapid G + DDM Prelouc 1758 1774 Kvapil Petr SK Bohemia Pardubice C 1655 1676 1
2018/2019 1 Rapid G + DDM Prelouc 1785 1774 Pejřimovská Viola Ruby TJ CHS Chotebor C 1383 1413 0
2018/2019 11 SK Rapid Pardubice C 1763 1765 Škroch Martin 2222 SK Polabiny E 1859 1868 ½
2018/2019 9 SK Rapid Pardubice C 1766 1765 Sekyrka Josef Sokol Lazne Bohdanec 1727 1749 1
2018/2019 8 SK Rapid Pardubice C 1766 1765 Horáček Michal SK Bohemia Pardubice B 2119 2113 0
2018/2019 7 SK Rapid Pardubice C 1777 1765 Janda Lubomír SO Hlinsko B 1773 1794 0
2018/2019 5 SK Rapid Pardubice C 1785 1774 Linhart Zbyněk TJ SO Chrudim B 1964 1943 0
2018/2019 4 SK Rapid Pardubice C 1785 1774 Kraus Ondřej Eurobit 1958 1953 ½
2018/2019 3 SK Rapid Pardubice C 1758 1774 Navrátil Ladislav TJ Stefanydes Policka C 1726 1734 ½
2018/2019 2 SK Rapid Pardubice C 1758 1774 Starý Lukáš Jiskra Hermanuv Mestec 1837 1850 1
2018/2019 1 SK Rapid Pardubice C 1785 1774 Jiroušek Jan 2222 SK Polabiny F 1847 1885 0
2017/2018 11 SK Rapid Pardubice C 1721 1781 Švanda Pavel Zelezne hory 2069 2082 ½
2017/2018 10 SK Rapid Pardubice C 1745 1781 Roušar Zdeněk SO Hlinsko B 1917 1915 0
2017/2018 9 SK Rapid Pardubice C 1769 1781 Brožka Karel 2222 SK Polabiny G 1638 1704 0
2017/2018 8 SK Rapid Pardubice C 1769 1781 Zeman Ladislav TJ Stefanydes Policka C 1763 1759 0
2017/2018 7 SK Rapid Pardubice C 1790 1781 Třasák Ondřej SK Bohemia Pardubice B 1981 1976 ½
2017/2018 6 SK Rapid Pardubice C 1790 1781 Hájek Jaroslav TJ SO Chrudim B 1900 1902 0
2017/2018 5 SK Rapid Pardubice C 1745 1781 Rež Matouš Sokol Lazne Bohdanec 1790 1776 1
2017/2018 4 SK Rapid Pardubice C 1745 1781 Krejčík Tomáš TJ CHS Chotebor B 1904 1890 0
2017/2018 3 SK Rapid Pardubice C 1745 1781 Škorpík Jan 2222 SK Polabiny F 1881 1908 0
2017/2018 2 SK Rapid Pardubice C 1745 1781 Seidl Zdeněk SK Rapid Pardubice B 1848 1862 ½
2017/2018 1 SK Rapid Pardubice C 1798 1786 Starý Lukáš Jiskra Hermanuv Mestec 1846 1857 0
2017/2018 11 Rapid Pardubice E 1721 1781 Nešpůrek Petr 2222 SK Polabiny H 1794 1805 ½
2017/2018 10 Rapid Pardubice E 1745 1781 Polách Jakub Zelezne hory B 1629 1677 0
2017/2018 9 Rapid Pardubice E 1745 1781 Jun Rudolf TJ CHS Chotebor C 1519 1533 ½
2017/2018 6 Rapid Pardubice E 1790 1781 Němec Bohumil TJ SO Chrudim C 1846 1835 0
2017/2018 5 Rapid Pardubice E 1790 1781 Šťulík Jiří TJ Sokol Krouna 1775 1790 0
2017/2018 4 Rapid Pardubice E 1745 1781 Londin Milan SO Hlinsko C 1725 1746 1
2017/2018 2 Rapid Pardubice E 1745 1781 Joukl Jakub Rapid Pardubice D 1776 1676 ½
2017/2018 1 Rapid Pardubice E 1798 1786 Svítil Radek Rapid Pardubice F 1713 1711 ½
2016/2017 11 Jiskra Hermanuv Mestec 1770 1774 Švanda Ondřej TJ Stefanydes Policka B 1917 1912 0
2016/2017 10 Jiskra Hermanuv Mestec 1770 1774 Trojan Luboš 2222 SK Polabiny D 2007 2034 1
2016/2017 9 Jiskra Hermanuv Mestec 1770 1774 Tůma Jiří TJ CHS Chotebor 2283 2280 0
2016/2017 7 Jiskra Hermanuv Mestec 1770 1774 Krátký Josef SK Svitavy 2051 2043 0
2016/2017 6 Jiskra Hermanuv Mestec 1770 1774 Hennig Thomas SK Rapid Pardubice C 2045 2057 0
2016/2017 5 Jiskra Hermanuv Mestec 1770 1774 Česenek Jan TJ SO Chrudim 1985 1912 1
2016/2017 4 Jiskra Hermanuv Mestec 1770 1774 Kastner Oldřich SK Bohemia Pardubice 2061 2039 0
2016/2017 3 Jiskra Hermanuv Mestec 1770 1774 Volf Jaroslav SK Usti nad Orlici B 2014 2031 ½
2016/2017 2 Jiskra Hermanuv Mestec 1770 1774 Pekař Václav TJ Jiskra Litomysl 2176 2187 0
2016/2017 1 Jiskra Hermanuv Mestec 1770 1774 Vařejčko Josef Sokol Zajecice 2230 2209 0
2015/2016 10 Jiskra Heřmanův Městec 1770 1774 Král Miloš ŠK Rapid Pardubice E 1491 1525 1
2015/2016 9 Jiskra Heřmanův Městec 1770 1774 Charouz Milan TJ Štefanydes Polička D 1740 1738 0
2015/2016 8 Jiskra Heřmanův Městec 1770 1774 Kvapil Pavel 2222 ŠK Polabiny E 1531 1504 1
2015/2016 7 Jiskra Heřmanův Městec 1770 1774 Makeš Martin ŠK Bohemia Pardubice B 2027 1979 ½
2015/2016 6 Jiskra Heřmanův Městec 1770 1774 Tomek Karel TJ CHS Chotěboř B 1768 1809 ½
2015/2016 4 Jiskra Heřmanův Městec 1770 1774 Pyskatý Jiří Sokol Lázně Bohdaneč 1655 1719 1
2015/2016 3 Jiskra Heřmanův Městec 1770 1774 Hanus Lukáš ŠO Hlinsko 1799 1777 0
2015/2016 2 Jiskra Heřmanův Městec 1770 1774 Polách Jakub Šachový spolek Železné hory 1669 1554 1
2015/2016 1 Jiskra Heřmanův Městec 1770 1774 Němec Vladimír TJ ŠO Chrudim B 1618 1614 ½
2015/2016 7 ŠK Rapid Pardubice G 1770 1774 Kvapil Pavel 2222 ŠK Polabiny F 1531 1504 1
2015/2016 5 ŠK Rapid Pardubice G 1770 1774 Bureš Martin 2222 ŠK Polabiny G 1587 1572 ½
2015/2016 4 ŠK Rapid Pardubice G 1770 1774 Pelcl Luděk 2222 ŠK Polabiny I 1684 1692 1
2015/2016 3 ŠK Rapid Pardubice G 1770 1774 Tyč Miroslav ŠS Železné hory B 1711 1738 ½
2015/2016 2 ŠK Rapid Pardubice G 1770 1774 Veselý Emanuel ŠK Rapid Pardubice F 1800 1796 ½
2015/2016 1 ŠK Rapid Pardubice G 1770 1774 Šlosar Jan 2222 ŠK Polabiny H 2054 2047 0
2015/2016 7 ŠK Rapid Pardubice G 1770 1774 Michal Milan Sokol Krucemburk 1762 1766 1
2015/2016 6 ŠK Rapid Pardubice G 1770 1774 Říha Vojtěch ŠO Hlinsko B 1904 1923 1
2015/2016 5 ŠK Rapid Pardubice G 1770 1774 Linhart Zbyněk TJ ŠO Chrudim C 1960 1953 0
2015/2016 4 ŠK Rapid Pardubice G 1770 1774 Honek Jan TJ ŠO Chrudim D 1871 1865 1
2014/2015 11 ŠK Rapid Pardubice G 1790 1796 Honek Jan TJ ŠO Chrudim D 1820 1829 ½
2014/2015 7 ŠK Rapid Pardubice G 1790 1796 Pelcl Luděk 2222 ŠK Polabiny I 1100 1
2014/2015 6 ŠK Rapid Pardubice G 1790 1796 Štorek Luboš ŠO DDM Hlinsko C 1660 1
2014/2015 5 ŠK Rapid Pardubice G 1790 1796 Dunajčík Jiří Šachový spolek Železné hory 1902 ½
2014/2015 4 ŠK Rapid Pardubice G 1790 1796 Škorpík František 2222 ŠK Polabiny F 1654 1
2014/2015 3 ŠK Rapid Pardubice G 1790 1796 Kůs Miroslav NOPO Miřetice 1351 1
2014/2015 11 Jiskra Heřmanův Městec 1790 1796 Bartoš Martin TJ ŠO Chrudim B 1736 1768 0
2014/2015 10 Jiskra Heřmanův Městec 1790 1796 Binas Jindřich Sokol Lázně Bohdaneč 1612 ½
2014/2015 9 Jiskra Heřmanův Městec 1790 1796 Severýn Jaromír ŠO Hlinsko A 1
2014/2015 8 Jiskra Heřmanův Městec 1790 1796 Vašek Petr ŠO Hlinsko B 1300 1
2014/2015 7 Jiskra Heřmanův Městec 1790 1796 Svítil Radek ŠK Rapid Pardubice D 1712 1734 ½
2014/2015 6 Jiskra Heřmanův Městec 1790 1796 Gregor Jiří 2222 ŠK Polabiny D 1655 1702 1
2014/2015 5 Jiskra Heřmanův Městec 1790 1796 Charouz Milan TJ Štefanydes Polička D 1723 1751 0
2014/2015 4 Jiskra Heřmanův Městec 1790 1796 Michal Milan TJ CHS Chotěboř C 1759 1790 ½
2014/2015 3 Jiskra Heřmanův Městec 1790 1796 Michlian Štefan ŠK Bohemia Pardubice B 1842 1868 ½
2014/2015 2 Jiskra Heřmanův Městec 1790 1796 Král Miloš ŠK Rapid Pardubice E 1606 1625 1
2014/2015 1 Jiskra Heřmanův Městec 1790 1796 Žejdlík Patrik 2222 ŠK Polabiny E 1620 1666 ½
2014/2015 8 ŠK Rapid Pardubice C 1790 1796 Odstrčil Jaromír TJ Jiskra Litomyšl 1902 1910 ½
2013/2014 7 Rapid Pardubice G 1801 1815 Weis Ladislav TJ Spartak Choceň 1781 1810 ½
2013/2014 1 Rapid Pardubice G 1801 1815 Kalhous Miroslav Rapid Pardubice F 1620 1587 0
2013/2014 9 ŠK Rapid Pardubice C 1801 1815 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička B 1978 1962 1
2013/2014 6 ŠK Rapid Pardubice C 1801 1815 Mazura Miloš SK + Sokol Žamberk 1958 1948 0
2013/2014 3 ŠK Rapid Pardubice C 1801 1815 Škeřík Karel TJ Jiskra Litomyšl 2003 2008 0
2013/2014 2 ŠK Rapid Pardubice C 1801 1815 Sokol Pavel TJ ŠO Chrudim B 1530 1684 1
2013/2014 11 Jiskra Heřmanův Městec 1801 1815 Svítil Radek ŠK Rapid Pardubice D 1665 1689 ½
2013/2014 10 Jiskra Heřmanův Městec 1801 1815 Nekvinda Tomáš TJ Jiskra Litomyšl B 1655 1
2013/2014 9 Jiskra Heřmanův Městec 1801 1815 Rež Matouš 2222 ŠK Polabiny D 1695 ½
2013/2014 8 Jiskra Heřmanův Městec 1801 1815 Mazura Tomáš ŠK Bohemia Pardubice B 1952 1932 0
2013/2014 7 Jiskra Heřmanův Městec 1801 1815 Šťulík Jiří ŠO Hlinsko 1805 ½
2013/2014 6 Jiskra Heřmanův Městec 1801 1815 Jouza Petr ŠK Rapid Pardubice E 1705 1737 1
2013/2014 5 Jiskra Heřmanův Městec 1801 1815 Janeček František ŠK Vysoké Mýto C 1752 1734 1
2013/2014 4 Jiskra Heřmanův Městec 1801 1815 Štolfa Jaroslav TJ CHS Chotěboř B 1870 0
2013/2014 3 Jiskra Heřmanův Městec 1801 1815 Gregor Jiří 2222 ŠK Polabiny E 1553 1612 1
2013/2014 2 Jiskra Heřmanův Městec 1801 1815 Bartoš Martin TJ ŠO Chrudim C 1736 1771 ½
2013/2014 1 Jiskra Heřmanův Městec 1801 1815 Buchta Martin TJ Štefanydes Polička D 1639 1620 ½
2012/2013 11 Rapid Pardubice D 1829 1839 Mazura Tomáš ŠK Bohemia Pardubice B 1952 1935 ½
2012/2013 10 Rapid Pardubice D 1829 1839 Gregor Jiří ŠK Rapid Teenagers 1496 1486 1
2012/2013 9 Rapid Pardubice D 1829 1839 Řezníček Dominik 2222 ŠK Polabiny F 1660 1693 ½
2012/2013 8 Rapid Pardubice D 1829 1839 Navrátil Zdeněk TJ Spartak Choceň 1756 1
2012/2013 7 Rapid Pardubice D 1829 1839 Novotný Tomáš TJ CHS Chotěboř B 1929 1890 1
2012/2013 6 Rapid Pardubice D 1829 1839 Sabolová Kristýna ŠK Vysoké Mýto C 1883 1870 ½
2012/2013 5 Rapid Pardubice D 1829 1839 Jouza Petr Rapid Pardubice E 1726 1726 1
2012/2013 4 Rapid Pardubice D 1829 1839 Kouba Petr 2222 ŠK Polabiny E 2010 1895 0
2012/2013 3 Rapid Pardubice D 1829 1839 Hanus Michal ŠO Hlinsko 1909 1868 1
2012/2013 2 Rapid Pardubice D 1829 1839 Bartoš Martin TJ ŠO Chrudim C 1715 1749 1
2012/2013 1 Rapid Pardubice D 1829 1839 Petrásek Kamil TJ Štefanydes Polička C 1739 1830 0
2012/2013 11 TJ Jiskra Heřm. Městec 1829 1839 Dungl Petr SK + Sokol Žamberk 1863 1868 ½
2012/2013 10 TJ Jiskra Heřm. Městec 1829 1839 Pařízek Vojtěch TJ CHS Chotěboř 1727 1793 1
2012/2013 9 TJ Jiskra Heřm. Městec 1829 1839 Liduch Filip 2222 ŠK Polabiny D 1697 1754 1
2012/2013 8 TJ Jiskra Heřm. Městec 1829 1839 Paščenko Jaromír TJ Štefanydes Polička 2105 2119 ½
2012/2013 7 TJ Jiskra Heřm. Městec 1829 1839 Trhal Michal Sokol Zaječice 1938 1956 0
2012/2013 6 TJ Jiskra Heřm. Městec 1829 1839 Jelínek Václav ŠK Bohemia Pardubice 1993 1995 0
2012/2013 5 TJ Jiskra Heřm. Městec 1829 1839 Škeřík Karel TJ Jiskra Litomyšl 2008 1995 ½
2012/2013 4 TJ Jiskra Heřm. Městec 1829 1839 Hrnčiarik Karel ŠK Rapid Aggressors 1849 1932 1
2012/2013 3 TJ Jiskra Heřm. Městec 1829 1839 Linhart Zbyněk TJ ŠO Chrudim B 1961 1974 0
2012/2013 2 TJ Jiskra Heřm. Městec 1829 1839 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto B 1991 1973 ½
2012/2013 1 TJ Jiskra Heřm. Městec 1829 1839 Jániš Petr ŠK Ústí nad Orlicí B 1811 1882 ½
2011/2012 11 Rapid Pardubice D 1872 1867 Navrátil Ladislav TJ Štefanydes Polička C 1659 ½
2011/2012 7 Rapid Pardubice D 1872 1867 Londin Milan ŠO DDM Hlinsko 1860 1
2011/2012 6 Rapid Pardubice D 1872 1867 Novotný Tomáš TJ CHS Chotěboř B 1940 1930 0
2011/2012 5 Rapid Pardubice D 1872 1867 Česenek Jan TJ ŠO Chrudim C 1708 1708 0
2011/2012 10 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1872 1867 Hájek Jaroslav ŠK Vysoké Mýto C 1958 1957 ½
2011/2012 9 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1872 1867 Bujnoch Radek TJ ŠO Chrudim B 2203 2203 0
2011/2012 8 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1872 1867 Hennig Thomas Rapid Pardubice C 2022 2064 1
2011/2012 7 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1872 1867 Daniel Martin TJ Jiskra Litomyšl 2105 2094 0
2011/2012 6 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1872 1867 Paščenko Jaromír TJ Štefanydes Polička 2083 2077 0
2011/2012 5 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1872 1867 Petrus Luděk TJ CHS Chotěboř 2002 2007 0
2011/2012 4 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1872 1867 Horáček Michal ŠK Bohemia Pardubice 2045 2009 0
2011/2012 3 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1872 1867 Sojma Zdeněk TJ Slovan Moravská Třebová 1976 0
2011/2012 2 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1872 1867 Wiesinger Wolfgang SK+Sokol Žamberk 1880 1953 0
2011/2012 1 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1872 1867 Kolovratník Miloš TJ Lokomotiva Česká Třebová 2126 2125 0
2010/2011 10 Rapid Pardubice 1887 Tůma Jan TJ CHS Chotěboř 1661 1
2010/2011 9 Rapid Pardubice 1887 Krátký Josef TJ Lanškroun 1911 ½
2010/2011 7 Rapid Pardubice 1887 Bartoš Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová 1865 ½
2010/2011 11 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1887 Zeman Arnošt TJ Štefanydes Polička "C" 1995 0
2010/2011 10 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1887 Cach Jakub 2222 ŠK Polabiny "F" 1380 1
2010/2011 9 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1887 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny "E" 1978 0
2010/2011 8 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1887 Adámek Milan ŠO DDM Hlinsko 1933 1
2010/2011 7 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1887 Nadrchal Tomáš ŠK Bohemia Pardubice "B" 2019 0
2010/2011 6 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1887 Novotný Aleš ŠK Rapid Teenagers 1780 1
2010/2011 5 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1887 Vobořil Pavel ŠK Rapid Matadors 2025 0
2010/2011 4 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1887 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny "D" 2120 0
2010/2011 3 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1887 Kučera Jan TJ Spartak Choceň 1983 0
2010/2011 2 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1887 Paščenko Jaromír TJ Štefanydes Polička "B" 2136 0
2010/2011 1 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1887 Culek Karel TJ ŠO Chrudim "C" 1786 1
2009/2010 11 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1933 Kolář Josef ŠK Rapid Rangers 1874 1
2009/2010 10 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1933 Daněk Pavel ŠK Bohemia Pardubice B"" 1956 ½
2009/2010 9 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1933 Törvenyi Roman 2222 ŠK Polabiny E"" 1999 ½
2009/2010 8 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1933 Provazník Jiří ŠK Rapid Pardubice 1902 0
2009/2010 7 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1933 Šenkýř Jindřich TJ Sokol Krouna 1635 1
2009/2010 6 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1933 Pokorný Zdeněk TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 2335 0
2009/2010 5 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1933 Culek Karel TJ ŠO a DDM Chrudim C"" 1816 ½
2009/2010 4 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1933 Kučera Jan Spartak Choceň 1943 ½
2009/2010 3 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1933 Komárková Magdaléna TJ Štefanydes Polička C"" 2087 ½
2009/2010 2 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1933 Vobořil Pavel ŠK Rapid Predators 2023 1
2009/2010 1 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1933 Šťulík Jiří ŠO DDM Hlinsko 1778 1
2009/2010 10 Synpo Pardubice 1933 Mareš Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1706 1
2009/2010 6 Synpo Pardubice 1933 Mikyska Kamil TJ Spartak OEZ Letohrad 1892 0
2009/2010 4 Synpo Pardubice 1933 Česenek Jiří ŠK Vysoké Mýto B"" 1920 0
2009/2010 2 Synpo Pardubice 1933 Zvěřina Jan CHS Chotěboř 1902 0
2009/2010 1 Synpo Pardubice 1933 Liduch Filip 2222 ŠK Polabiny D"" 1570 0
2008/2009 11 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1966 Stodola Zdeněk TJ Štefanydes Polička C 1774 1
2008/2009 10 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1966 Navrátil Ladislav TJ Štefanydes Polička B 1695 1
2008/2009 9 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1966 Zoubek David ŠK Rapid Teenagers 1621 1
2008/2009 8 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1966 Škroch Martin 2222 ŠK Polabiny E 1857 ½
2008/2009 7 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1966 Dvořák Slavomil ŠO DDM Hlinsko 1899 ½
2008/2009 6 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1966 Ždímal Petr TJ ŠO a DDM Chrudim C 1690 ½
2008/2009 5 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1966 Hennig Thomas AKIS Pardubice 1997 0
2008/2009 1 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1966 Mazura Tomáš ŠK Bohemia Pardubice B 1962 1
2008/2009 11 Synpo Pardubice 1966 Zvěřina Jan CHS Chotěboř 1918 0
2008/2009 10 Synpo Pardubice 1966 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto B 2062 ½
2008/2009 9 Synpo Pardubice 1966 Zámečník Bohumír SK + Sokol Žamberk 1950 1
2008/2009 8 Synpo Pardubice 1966 Procházka Petr TJ Lanškroun 1956 ½
2008/2009 7 Synpo Pardubice 1966 Vondra Lukáš Lokomotiva Česká Třebová 2005 ½
2008/2009 5 Synpo Pardubice 1966 Bauer Jindřich 2222 ŠK Polabiny D 1839 0
2008/2009 4 Synpo Pardubice 1966 Bartoš Martin TJ ŠO a DDM Chrudim B 1733 0
2008/2009 3 Synpo Pardubice 1966 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomyšl 1884 1
2008/2009 1 Synpo Pardubice 1966 Kastner Kamil TJ Štefanydes Polička 1960 ½
2007/2008 11 SYNPO Pardubice 1911 Kastner Vojtěch TJ Štefanydes Polička B 2032 0
2007/2008 10 SYNPO Pardubice 1911 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto B 1946 ½
2007/2008 9 SYNPO Pardubice 1911 Petráž Martin TJ Lokomotiva Česká Třebová 2015 ½
2007/2008 8 SYNPO Pardubice 1911 Šmajzr Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2141 0
2007/2008 7 SYNPO Pardubice 1911 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny D 2050 ½
2007/2008 6 SYNPO Pardubice 1911 Solil Roman TJ Lanškroun 1944 ½
2007/2008 5 SYNPO Pardubice 1911 Kokeš Bohuslav ŠO Chrudim B 2036 ½
2007/2008 4 SYNPO Pardubice 1911 Seidl Zdeněk AKIS Pardubice 1916 1
2007/2008 3 SYNPO Pardubice 1911 Zeman Martin TJ Jiskra Litomyšl 1990 0
2007/2008 2 SYNPO Pardubice 1911 Zeinert Michal ŠK Bohemia Pardubice 2133 ½
2007/2008 1 SYNPO Pardubice 1911 Černý Karel SK Žamberk 2167 ½
2007/2008 11 SK Holcim Prachovice 1911 Baťa Stanislav 2222 ŠK Polabiny E 1815 1
2007/2008 10 SK Holcim Prachovice 1911 Hospodka Josef TJ CHS Chotěboř 1908 0
2007/2008 9 SK Holcim Prachovice 1911 Klíma Ladislav TJ Štefanydes Polička C 1564 0
2007/2008 8 SK Holcim Prachovice 1911 Němec Bohumil ŠO Chrudim C 1833 ½
2007/2008 7 SK Holcim Prachovice 1911 Mužík Ferdinand ŠO Chrudim D 1634 1
2007/2008 5 SK Holcim Prachovice 1911 Rež Matouš 2222 ŠK Polabiny F 1654 1
2007/2008 4 SK Holcim Prachovice 1911 Pyskatý Jiří ŠK Rapid Pardubice E 1842 1
2007/2008 3 SK Holcim Prachovice 1911 Zámečník Jan ŠO DDM Hlinsko 1844 0
2007/2008 2 SK Holcim Prachovice 1911 Mazuch Jan ŠK Bohemia Pardubice B 1960 ½
2006/2007 11 Dymák Heřmanův Městec 1947 Vorel Bohuslav 2222 ŠK Polabiny E 1744 1
2006/2007 10 Dymák Heřmanův Městec 1947 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto B 1932 ½
2006/2007 9 Dymák Heřmanův Městec 1947 Pyskatý Jiří ŠK Rapid Pardubice G 1852 ½
2006/2007 8 Dymák Heřmanův Městec 1947 Seidl Zdeněk Kavárna Evropa Pardubice 1907 1
2006/2007 7 Dymák Heřmanův Městec 1947 Adámek Milan ŠO DDM Hlinsko 1904 0
2006/2007 6 Dymák Heřmanův Městec 1947 Ernes Josef Spartak Choceň A 1989 0
2006/2007 5 Dymák Heřmanův Městec 1947 Bureš Zbyněk TJ ŠO Chrudim D 1453 1
2006/2007 4 Dymák Heřmanův Městec 1947 Starý Lukáš SK Holcim Prachovice 1861 0
2006/2007 3 Dymák Heřmanův Městec 1947 Culek Karel ŠO Chrudim C 1743 0
2006/2007 2 Dymák Heřmanův Městec 1947 Jerman Miloš TJ Štefanydes Polička C 1685 ½
2006/2007 1 Dymák Heřmanův Městec 1947 Marinov Peter Spartak Choceň B 1757 ½
2006/2007 7 KONTAX Pardubice 1947 Dospíšil Patrik TJ Štefanydes Polička B 1942 0
2006/2007 6 KONTAX Pardubice 1947 Kameník David Jiskra Ústí nad Orlicí B 1819 1
2006/2007 5 KONTAX Pardubice 1947 Zámečník Bohumír SK Žamberk 1968 1
2006/2007 4 KONTAX Pardubice 1947 Kajínek Karel TJ CHS Chotěboř 1792 1
2006/2007 1 KONTAX Pardubice 1947 Koza Misha SYNPO Pardubice 1819 1
2005/2006 10 Eurokomplex Pardubice 1929 Petrželka Karel Jiskra Ústí nad Orlicí 1908 ½
2005/2006 7 Eurokomplex Pardubice 1929 Michal Milan TJ CHS Chotěboř 1776 1
2005/2006 5 Eurokomplex Pardubice 1929 Maceška Vladimír Spartak OEZ Letohrad 1577 1
2005/2006 4 Eurokomplex Pardubice 1929 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomyšl 1723 ½
2005/2006 3 Eurokomplex Pardubice 1929 Bělohlav Jan 2222 ŠK Polabiny B 1977 ½
2005/2006 2 Eurokomplex Pardubice 1929 Seidl Zdeněk Kavárna Evropa Pardubice 1921 1
2005/2006 8 Jiskra Heřmanův Městec 1929 Pyskatý Jiří SYNPO Pardubice 1928 1
2005/2006 7 Jiskra Heřmanův Městec 1929 Přibyl Jiří Holcim Prachovice 1883 0
2005/2006 6 Jiskra Heřmanův Městec 1929 Drlík Stanislav TJ+DDM Chrudim D 1651 ½
2005/2006 5 Jiskra Heřmanův Městec 1929 Krys Jaromír TJ+DDM Chrudim C 2126 ½
2005/2006 4 Jiskra Heřmanův Městec 1929 Škroch Martin 2222 ŠK Polabiny C 1832 ½
2005/2006 3 Jiskra Heřmanův Městec 1929 Prokůpek Marek KONTAX Pardubice 1940 1
2005/2006 2 Jiskra Heřmanův Městec 1929 Marek Jiří ŠK Vysoké Mýto B 1818 1
2005/2006 1 Jiskra Heřmanův Městec 1929 Zámečník Jan TJ DDM Hlinsko B 1721 1
2004/2005 9 Eurokomplex Autoskla Pardubice 1922 Krummer Dušan Jiskra Ústí nad Orlicí B 1816 ½
2004/2005 7 Eurokomplex Autoskla Pardubice 1922 Klíma Ladislav Štefanydes Polička B 1501 1
2004/2005 6 Eurokomplex Autoskla Pardubice 1922 Pavlíček Miroslav 2222 ŠK Polabiny B 2010 ½
2004/2005 3 Eurokomplex Autoskla Pardubice 1922 Ďoubal Petr TJ CHS Chotěboř 1678 0
2004/2005 2 Eurokomplex Autoskla Pardubice 1922 Pačovský Martin Synpo Pardubice 1839 ½
2003/2004 9 H. Městec 1934 Adámek Milan Hlinsko 1913 ½
2003/2004 8 H. Městec 1934 Urbánek Josef Infinity E 1808 ½
2003/2004 7 H. Městec 1934 Fiala Milan Kámen 1791 1
2003/2004 6 H. Městec 1934 Žák Pavel Chrudim D 1
2003/2004 5 H. Městec 1934 Linhart Zbyněk Chrudim C 1923 1
2003/2004 4 H. Městec 1934 Přibyl Jiří Prachovice 1887 0
2003/2004 3 H. Městec 1934 Hájek Jaroslav Zaječice 1924 1
2003/2004 2 H. Městec 1934 Janáček Tomáš Krucemburk 1402 1
2003/2004 1 H. Městec 1934 Škorpík František Polabiny C 1616 1
2003/2004 11 Eurokomplex Autoskla Pardubice 1934 Mrha Jan ŠO+DDM Chrudim B 1774 0
2003/2004 7 Eurokomplex Autoskla Pardubice 1934 Krejčí Jan 2222 ŠK Rosignano Polabiny B 1717 1
2003/2004 6 Eurokomplex Autoskla Pardubice 1934 Kučera Jan ŠK Vysoké Mýto 1914 1
2003/2004 5 Eurokomplex Autoskla Pardubice 1934 Horský Josef TJ Lokomotiva Česká Třebová 1626 1
2003/2004 4 Eurokomplex Autoskla Pardubice 1934 Zámečník Bohumír SK Žamberk 1997 0
2003/2004 3 Eurokomplex Autoskla Pardubice 1934 Krejčík Tomáš CHS Chotěboř 1851 0