Hráč Kratochvíl Milan

Kratochvíl Milan

User Pic
Jméno: Kratochvíl Milan
Oddíl: Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2193
Elo mezinárodní: 2189
ID: 14093
FIDE ID: 331015
Rok narození: 1991
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 Lokomotiva Brno 2189 2209 Ludvík Tomáš Rapid Pardubice 2172 2082 ½
2018/2019 9 Lokomotiva Brno 2191 2209 Hora Milan Sokol Kolin 2128 2152 ½
2018/2019 7 Lokomotiva Brno 2207 2209 Skácelík Petr Moravska Slavia Brno B 2162 2160 ½
2018/2019 6 Lokomotiva Brno 2207 2209 Grundman Václav SK Vysoke Myto 2013 2017 0
2018/2019 5 Lokomotiva Brno 2221 2214 Lorenc Oldřich TJ Stefanydes Policka 2069 2071 0
2018/2019 1 Lokomotiva Brno 2215 2214 Trhal Tomáš TJ SO Chrudim 2078 2091 1
2017/2018 11 Lokomotiva Brno A 2215 2222 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město 2213 2210 ½
2017/2018 10 Lokomotiva Brno A 2240 2222 Sikora Jan TŽ Třinec 2213 2204 0
2017/2018 9 Lokomotiva Brno A 2240 2222 Machlowski Slawomir Panda Rychnov nad Kněžnou A 2091 2165 0
2017/2018 8 Lokomotiva Brno A 2234 2222 Zvolánek Libor Agentura 64 Grygov 2138 2123 1
2017/2018 7 Lokomotiva Brno A 2234 2222 Mitura Václav Slavoj Český Těšín 2182 2152 ½
2017/2018 6 Lokomotiva Brno A 2229 2222 Hába Zdeněk ŠK Gordic 2171 2172 1
2017/2018 5 Lokomotiva Brno A 2229 2222 Bednařík Josef Šachy Hošťálková 2106 2102 ½
2017/2018 4 Lokomotiva Brno A 2240 2222 Rabatin Jakub BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2285 2253 1
2017/2018 3 Lokomotiva Brno A 2240 2222 Pastirčák Milan Slavia Kroměříž 2304 2284 ½
2017/2018 2 Lokomotiva Brno A 2240 2222 Šplíchal Stanislav TJ Ostrava "A" 2161 2169 ½
2016/2017 8 ŠK Lokomotiva Brno C 2205 2213 Jelínek Ota VSK Universita Brno 2215 2192 ½
2016/2017 7 ŠK Lokomotiva Brno C 2205 2213 Riška Lubomír ŠK GPOA Znojmo 2175 2186 1
2016/2017 6 ŠK Lokomotiva Brno C 2205 2213 Hrabal Michal ŠK Vinohrady Brno 2059 2136 ½
2016/2017 4 ŠK Lokomotiva Brno C 2205 2213 Hejný Jaroslav ŠK HPM TEC Hustopeče 2118 2099 ½
2016/2017 2 ŠK Lokomotiva Brno C 2205 2213 Bureš Vít Moravská Slavia Brno B 2192 2179 ½
2016/2017 1 ŠK Lokomotiva Brno C 2205 2213 Klenner Richard ŠK Veselí nad Moravou 1964 2005 1
2016/2017 11 Lokomotiva Brno 2205 2213 Pisk Petr BSS Frydek Mistek 2355 2341 ½
2016/2017 7 Lokomotiva Brno 2205 2213 Půlpán Jakub SK Rapid Pardubice 2337 2314 ½
2016/2017 4 Lokomotiva Brno 2205 2213 Červený Martin SK mesta Lysa nad Labem 2398 2411 ½
2016/2017 3 Lokomotiva Brno 2205 2213 Jansa Vlastimil Vystaviste Lysa nad Labem 2447 2477 0
2016/2017 1 Lokomotiva Brno 2205 2213 Kriebel Tadeáš 1. Novoborsky SK 2467 2438 0
2016/2017 6 �K Lokomotiva Brno B 2205 2213 Pala Vladimír �achy Ho���lkov� 2242 2197 ½
2016/2017 4 �K Lokomotiva Brno B 2205 2213 Košata Jan �K Ku�im 2159 2139 ½
2016/2017 3 �K Lokomotiva Brno B 2205 2213 Kalod Radek �K GARDE Lipovec 2478 2476 0
2016/2017 2 �K Lokomotiva Brno B 2205 2213 Gaša Patrik SK Podlu�an Pru��nky 2108 ½
2016/2017 1 �K Lokomotiva Brno B 2205 2213 Švehla Karel Spartak Adamov 2136 2120 1
2015/2016 10 Lokomotiva Brno "A" 2205 2213 Hromada Pavel KVS EKODIVIZE Opava 2188 2192 0
2015/2016 4 Lokomotiva Brno "A" 2205 2213 Bureš Vít Moravská Slavia Brno\r "A" 2192 2179 0
2015/2016 3 Lokomotiva Brno "A" 2205 2213 Milat Patrik Beskydská šachová škola F-M "B" 2073 2073 0
2015/2016 1 Lokomotiva Brno "A" 2205 2213 Fuksík Jakub A64 VALOZ Grygov\r 2169 2197 1
2015/2016 11 ŠK Lokomotiva Brno B 2205 2213 Mlýnek Petr ŠK Duras BVK B 2125 2159 ½
2015/2016 10 ŠK Lokomotiva Brno B 2205 2213 Ciešlak Leszek ŠK Caissa Pivovar Dalešice 1983 1982 ½
2015/2016 9 ŠK Lokomotiva Brno B 2205 2213 Bělík Dalibor ŠK GARDE Lipovec 2277 2248 ½
2015/2016 8 ŠK Lokomotiva Brno B 2205 2213 Sedláček Oldřich ŠK GORDIC 2214 2221 ½
2015/2016 5 ŠK Lokomotiva Brno B 2205 2213 Majer Jiří ŠK Kuřim 2096 2031 0
2015/2016 4 ŠK Lokomotiva Brno B 2205 2213 Bukáček Lubomír Silko Gambit Jihlava 2092 2092 1
2015/2016 3 ŠK Lokomotiva Brno B 2205 2213 Hladík Josef Jezdci Jundrov 2118 2158 1
2015/2016 1 ŠK Lokomotiva Brno B 2205 2213 Balšínek Pavel TJ Podlužan Prušánky 2056 2069 0
2015/2016 11 ŠK Lokomotiva Brno C 2205 2213 Hladík Josef ŠK Vinohrady Brno 2118 2158 1
2015/2016 9 ŠK Lokomotiva Brno C 2205 2213 Kuchynka Lukáš ŠK Hustopeče 2257 2282 ½
2015/2016 8 ŠK Lokomotiva Brno C 2205 2213 Parák Dominik SK GPOA Znojmo 2106 2088 1
2015/2016 2 ŠK Lokomotiva Brno C 2205 2213 Seidl Antonín Jezdci Jundrov B 2085 2081 1
2014/2015 11 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2200 2196 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová „A“ 2224 2251 0
2014/2015 10 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2200 2196 Zatloukal Petr Agentura 64 Grygov „A“ 2134 2114 1
2014/2015 9 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2200 2196 Koutný Petr ŠK Zlín „A“ 2095 2098 1
2014/2015 7 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2200 2196 Trhal Tomáš TJ ŠO Chrudim 2164 2163 ½
2014/2015 6 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2200 2196 Hladík Josef ŠK Duras BVK „B“ 2139 2156 0
2014/2015 5 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2200 2196 Hromada Pavel KVS EKODIVIZE Opava "A" 2174 2203 0
2014/2015 4 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2200 2196 Holeksa Zdeněk Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2155 2163 1
2014/2015 3 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2200 2196 Dvořák Martin Slavia Kroměříž „A“ 2225 2229 1
2014/2015 2 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2200 2196 Uřičář Jakub ŠK Staré Město „A“ 2177 2185 1
2014/2015 1 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2200 2196 Macharáček Šimon ŠK Duras BVK „A“ 2217 2215 ½
2014/2015 11 ŠK Lokomotiva Brno B 2200 2196 Kubát Pavel OREL Ořechov 1945 1941 ½
2014/2015 10 ŠK Lokomotiva Brno B 2200 2196 Walek Petr ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2080 2115 1
2014/2015 9 ŠK Lokomotiva Brno B 2200 2196 Kopřiva Oldřich ŠK GARDE Lipovec 2111 2092 1
2014/2015 8 ŠK Lokomotiva Brno B 2200 2196 Mitura Karel Sokol Postoupky 2135 2125 ½
2014/2015 7 ŠK Lokomotiva Brno B 2200 2196 Sojka Aleš Slavia Kroměříž B 2124 2124 1
2014/2015 6 ŠK Lokomotiva Brno B 2200 2196 Stánec Stanislav TJ Podlužan Prušánky 2162 2145 ½
2014/2015 5 ŠK Lokomotiva Brno B 2200 2196 Slovák Pavel ŠK Zlín B 2108 2072 1
2014/2015 4 ŠK Lokomotiva Brno B 2200 2196 Lamser Miroslav ŠK Vinohrady Brno 2031 1996 1
2014/2015 3 ŠK Lokomotiva Brno B 2200 2196 Dvouletý Pavel ŠK Staré Město B 2121 2123 ½
2014/2015 2 ŠK Lokomotiva Brno B 2200 2196 Tikovský Alexandr Moravská Slavia Brno 2208 2222 1
2014/2015 1 ŠK Lokomotiva Brno B 2200 2196 Kuchynka Luboš ŠK Hustopeče 1983 1966 0
2013/2014 11 Lokomotiva Brno “A“ 2168 2164 Benčo Pavel BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2180 2183 1
2013/2014 10 Lokomotiva Brno “A“ 2168 2164 Svoboda Rostislav ŠK Zlín “A“ 2063 2030 1
2013/2014 9 Lokomotiva Brno “A“ 2168 2164 Vaněk Ladislav TJ Tatran Litovel “B“ 2177 2181 ½
2013/2014 8 Lokomotiva Brno “A“ 2168 2164 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město “A“ 2116 2124 1
2013/2014 7 Lokomotiva Brno “A“ 2168 2164 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny “A“ 2089 2073 ½
2013/2014 6 Lokomotiva Brno “A“ 2168 2164 Bureš Vít ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2180 2178 1
2013/2014 5 Lokomotiva Brno “A“ 2168 2164 Kulovaná Eva ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2263 2274 0
2013/2014 4 Lokomotiva Brno “A“ 2168 2164 Malivánek Jiří TJ ŠO Chrudim 2163 2163 1
2013/2014 3 Lokomotiva Brno “A“ 2168 2164 Stachoň Martin Slavia Kroměříž “A“ 2113 2122 ½
2013/2014 2 Lokomotiva Brno “A“ 2168 2164 Veselý Martin TJ Ostrava 2156 2167 1
2013/2014 1 Lokomotiva Brno “A“ 2168 2164 Rodshtein Tereza SK Slavia Orlová “A“ 2245 2270 ½
2013/2014 11 ŠK Lokomotiva Brno B 2168 2164 Kratochvíl Josef ŠK GARDE Lipovec 2233 2232 ½
2013/2014 10 ŠK Lokomotiva Brno B 2168 2164 Skácelík Petr ŠK Duras BVK Královo Pole B 2185 2216 ½
2013/2014 9 ŠK Lokomotiva Brno B 2168 2164 Mlčoch David Sportovní Klub Prostějov 2138 2163 0
2013/2014 8 ŠK Lokomotiva Brno B 2168 2164 Bačák Martin Sokol Postoupky 2157 2150 ½
2013/2014 7 ŠK Lokomotiva Brno B 2168 2164 Sojka Aleš Slavia Kroměříž B 2113 2112 ½
2013/2014 6 ŠK Lokomotiva Brno B 2168 2164 Horsák Jan ŠK Staré Město B 2078 2095 ½
2013/2014 5 ŠK Lokomotiva Brno B 2168 2164 Mayer Josef TJ Podlužan Prušánky 2063 2042 1
2013/2014 4 ŠK Lokomotiva Brno B 2168 2164 Markovič Ivan ŠK HPM TEC Hustopeče 2112 2112 0
2013/2014 3 ŠK Lokomotiva Brno B 2168 2164 Svítek Jiří TJ FS Napajedla 2139 2153 ½
2013/2014 2 ŠK Lokomotiva Brno B 2168 2164 Věchet Stanislav Moravská Slavia Brno 2162 2142 ½
2013/2014 1 ŠK Lokomotiva Brno B 2168 2164 Majer Jiří ŠK Kuřim 2066 2085 1
2012/2013 11 ŠK Lokomotiva Brno A 2112 2106 TJ Podlužan Prušánky 1
2012/2013 10 ŠK Lokomotiva Brno A 2112 2106 Kocián Miroslav ŠK Zlín B 2006 2014 1
2012/2013 9 ŠK Lokomotiva Brno A 2112 2106 Stuchlý Radim ŠK Staré Město B 1940 1928 1
2012/2013 8 ŠK Lokomotiva Brno A 2112 2106 Sládek Vladislav ŠK KME-DDM Kuřim 1966 1966 ½
2012/2013 7 ŠK Lokomotiva Brno A 2112 2106 Klenner Richard TJ ŠK Veselí nad Moravou 2026 2025 ½
2012/2013 6 ŠK Lokomotiva Brno A 2112 2106 Mlénský Dalibor ŠK HPM TEC Hustopeče 2139 2146 1
2012/2013 5 ŠK Lokomotiva Brno A 2112 2106 Mižák Ján TJ Spartak Adamov 2047 2004 1
2012/2013 4 ŠK Lokomotiva Brno A 2112 2106 Kozojed Vlastislav TJ FS NAPAJEDLA 1901 1930 1
2012/2013 3 ŠK Lokomotiva Brno A 2112 2106 Krča Milan ŠK Staré Město C 2057 2038 1
2012/2013 2 ŠK Lokomotiva Brno A 2112 2106 Vávra Michal Moravská Slavia Brno 1993 1961 ½
2012/2013 1 ŠK Lokomotiva Brno A 2112 2106 Mlýnek Petr ŠK Duras BVK B 2155 2183 1
2012/2013 11 ŠK Lokomotiva Brno C 2112 2106 Přibyl René ŠK Bystrc Oilers 2003 2001 1
2012/2013 10 ŠK Lokomotiva Brno C 2112 2106 Rozumek Vlastimil MKS Vyškov 2077 2071 1
2012/2013 9 ŠK Lokomotiva Brno C 2112 2106 Pešák Roman ŠK Hodonín 2053 2008 1
2012/2013 8 ŠK Lokomotiva Brno C 2112 2106 Tláskal Martin SK Tetčice 2062 2018 ½
2012/2013 7 ŠK Lokomotiva Brno C 2112 2106 Moulis Mojmír Orel Ořechov 2091 2095 1
2012/2013 6 ŠK Lokomotiva Brno C 2112 2106 Sedláček Petr ŠK 64 Brno 2097 2090 ½
2012/2013 5 ŠK Lokomotiva Brno C 2112 2106 Šípek Michal ŠK Lokomotiva Brno D 1973 2015 1
2012/2013 4 ŠK Lokomotiva Brno C 2112 2106 Sysel Michal ŠK Duras BVK Brno C 1977 1981 1
2012/2013 2 ŠK Lokomotiva Brno C 2112 2106 Sekanina Jiří ŠK Garde Lipovec 2125 2128 ½
2012/2013 1 ŠK Lokomotiva Brno C 2112 2106 Petlák Josef TJ Znojmo 2000 1985 1
2011/2012 11 ŠK Lokomotiva Brno C 2103 2101 Navrátil Jiří ŠK Sokol Tišnov 2015 1944 0
2011/2012 10 ŠK Lokomotiva Brno C 2103 2101 Strnad Ondřej ŠK Duras BVK Brno C 1807 1807 ½
2011/2012 9 ŠK Lokomotiva Brno C 2103 2101 Píše Jan ŠK Bystrc Oilers 2051 2033 ½
2011/2012 8 ŠK Lokomotiva Brno C 2103 2101 Markovič Ivan ŠK KME-DDM Kuřim 2158 2144 ½
2011/2012 7 ŠK Lokomotiva Brno C 2103 2101 Kredl Karel BK Moravská Slavia Brno 2110 2106 ½
2011/2012 6 ŠK Lokomotiva Brno C 2103 2101 Spodný Josef ŠK 64 Brno 2079 2097 ½
2011/2012 5 ŠK Lokomotiva Brno C 2103 2101 Kopřiva Oldřich ŠK Garde Lipovec 2144 2111 ½
2011/2012 4 ŠK Lokomotiva Brno C 2103 2101 Vlk Miroslav TJ Znojmo 2072 2065 ½
2011/2012 3 ŠK Lokomotiva Brno C 2103 2101 Páral Stanislav ŠK Vinohrady Brno 2075 2063 1
2011/2012 2 ŠK Lokomotiva Brno C 2103 2101 Sysel Jiří Orel Ořechov 2026 1999 1
2011/2012 1 ŠK Lokomotiva Brno C 2103 2101 Meduna Eduard ŠK Lokomotiva Brno D 1977 2034 1
2011/2012 11 ŠK Lokomotiva Brno B 2103 2101 Dvouletý Pavel ŠK Staré Město B 2115 2106 0
2011/2012 8 ŠK Lokomotiva Brno B 2103 2101 Beneš Miroslav ŠK Zlín C 1967 1961 ½
2011/2012 7 ŠK Lokomotiva Brno B 2103 2101 Opravil Karel T.J. Sokol Šumperk 2068 2072 1
2011/2012 6 ŠK Lokomotiva Brno B 2103 2101 Pfeffer Erik SK Boršice 1936 1919 ½
2011/2012 5 ŠK Lokomotiva Brno B 2103 2101 Šmíd Jan ŠK Staré Město C 1894 1903 ½
2011/2012 4 ŠK Lokomotiva Brno B 2103 2101 Kredl Karel Spartak Adamov 2110 2106 ½
2011/2012 3 ŠK Lokomotiva Brno B 2103 2101 Mlénský Dalibor ŠK HPM TEC Hustopeče 2111 2127 0
2011/2012 2 ŠK Lokomotiva Brno B 2103 2101 Navrátil Josef TJ ŠK Veselí nad Moravou 2058 2019 0
2011/2012 1 ŠK Lokomotiva Brno B 2103 2101 Vaculík Lubomír TJ Sokol Hošťálková 1975 ½
2010/2011 11 ŠK Lokomotiva Brno D 2145 Sekanina Jiří ŠK Garde Lipovec 2123 ½
2010/2011 10 ŠK Lokomotiva Brno D 2145 Uhmann Jan Orel Ořechov 1984 1
2010/2011 9 ŠK Lokomotiva Brno D 2145 Kalendovský Jan ŠK Bystrc Oilers 2003 ½
2010/2011 8 ŠK Lokomotiva Brno D 2145 Majer Jiří ŠK KME-DDM Kuřim 2081 0
2010/2011 7 ŠK Lokomotiva Brno D 2145 Dvořák Libor TJ Znojmo 2089 0
2010/2011 6 ŠK Lokomotiva Brno D 2145 Tomeš Zdeněk ŠK Duras BVK Brno C 2091 1
2010/2011 5 ŠK Lokomotiva Brno D 2145 Zavacký Peter ŠK Lokomotiva Brno B 2102 1
2010/2011 4 ŠK Lokomotiva Brno D 2145 Pekárková Eva ŠK Lokomotiva Brno C 1953 ½
2010/2011 2 ŠK Lokomotiva Brno D 2145 Sochna Dušan TJ Sokol Bzenec 2102 1
2010/2011 1 ŠK Lokomotiva Brno D 2145 Mayer Josef TJ Podlužan Prušánky 2070 0
2010/2011 11 Lokomotiva Brno 2145 Hájek Lukáš Sokol Zajecice 2089 0
2010/2011 10 Lokomotiva Brno 2145 Bradáč Roman SK Caissa Trebic B 2050 0
2010/2011 9 Lokomotiva Brno 2145 Šafařík Jakub Jiskra Litomysl 1985 1
2010/2011 8 Lokomotiva Brno 2145 Jedlička Aleš 2222 SK Polabiny B 2279 1
2010/2011 7 Lokomotiva Brno 2145 Trhal Tomáš SK Vysoke Myto 2035 0
2010/2011 6 Lokomotiva Brno 2145 Mareš Petr Jiskra Usti nad Orlici 2008 ½
2010/2011 5 Lokomotiva Brno 2145 Tesař Jan SK Caissa Trebic A 2128 0
2010/2011 4 Lokomotiva Brno 2145 Mlýnek Petr SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2183 1
2010/2011 2 Lokomotiva Brno 2145 Vincze Roman Sokol Bedrichov 2077 0
2010/2011 1 Lokomotiva Brno 2145 Bujnoch Radek SK Chrudim 2144 0
2009/2010 11 ŠK Lokomotiva Brno D 2133 Adam Petr TJ Znojmo 2117 1
2009/2010 10 ŠK Lokomotiva Brno D 2133 Galuška Josef TJ ŠK Veselí nad Moravou 2077 1
2009/2010 9 ŠK Lokomotiva Brno D 2133 Ciprys David TJ Tatran Poštorná 2031 1
2009/2010 8 ŠK Lokomotiva Brno D 2133 Košata Jan ŠK KME-DDM Kuřim A 2094 ½
2009/2010 7 ŠK Lokomotiva Brno D 2133 Janás Josef ŠK KME-DDM Kuřim B 1752 ½
2009/2010 6 ŠK Lokomotiva Brno D 2133 Seget Milan TJ Podlužan Prušánky 2166 ½
2009/2010 5 ŠK Lokomotiva Brno D 2133 Žabenský Jaroslav ŠK Duras BVK Královo Pole C 1925 1
2009/2010 4 ŠK Lokomotiva Brno D 2133 Švihel Karel ŠK Tetčice 2083 ½
2009/2010 3 ŠK Lokomotiva Brno D 2133 Orel Aleš ŠK Rosice 2001 1
2009/2010 2 ŠK Lokomotiva Brno D 2133 Handl Martin TJ Spartak Adamov 2054 ½
2009/2010 1 ŠK Lokomotiva Brno D 2133 Veselý Jaromír ŠK Lokomotiva Brno E 2071 1
2009/2010 11 ŠK Lokomotiva Brno C 2133 Matoušek Petr SK Prostějov 2168 ½
2009/2010 10 ŠK Lokomotiva Brno C 2133 Mlénský Dalibor ŠK HPM TEC Hustopeče 2132 1
2009/2010 9 ŠK Lokomotiva Brno C 2133 Studený Radovan ŠK Staré Město B 2101 ½
2009/2010 8 ŠK Lokomotiva Brno C 2133 Bačák Martin Slavia Kroměříž B 2022 0
2009/2010 7 ŠK Lokomotiva Brno C 2133 Sedláček Petr ŠK 64 Brno 2091 ½
2009/2010 6 ŠK Lokomotiva Brno C 2133 Pehal Luděk Orel Ořechov 1817 1
2009/2010 5 ŠK Lokomotiva Brno C 2133 Krčál Michal ŠK Zlín B 2138 0
2009/2010 3 ŠK Lokomotiva Brno C 2133 Blaha Petr ŠK Staré Město C 2099 1
2009/2010 2 ŠK Lokomotiva Brno C 2133 Sikora Lukáš ŠK Lokomotiva Brno A 1786 1
2009/2010 1 ŠK Lokomotiva Brno C 2133 Šudřich Radek MKS Holešov 2103 ½
2008/2009 11 ŠK Lokomotiva Brno C 2170 Kubíček Antonín TJ Tatran Litovel B 2253 0
2008/2009 10 ŠK Lokomotiva Brno C 2170 Dvořák Martin AŠK DA Olomouc 2063 0
2008/2009 9 ŠK Lokomotiva Brno C 2170 Šobáň Jaroslav A64 PROCLIENT Grygov B 2151 1
2008/2009 8 ŠK Lokomotiva Brno C 2170 Mudra Tomáš ŠK DURAS BVK Královo Pole C 2163 0
2008/2009 7 ŠK Lokomotiva Brno C 2170 Mayer Josef Tatran Poštorná 2102 ½
2008/2009 6 ŠK Lokomotiva Brno C 2170 Dvouletý Pavel ŠK Staré Město C 2115 0
2008/2009 5 ŠK Lokomotiva Brno C 2170 Doležel Jaromír T.J. Sokol Šumperk 2124 ½
2008/2009 4 ŠK Lokomotiva Brno C 2170 Šenkýř Martin ŠK Zlín B 2152 1
2008/2009 2 ŠK Lokomotiva Brno C 2170 Šudřich Radek MKS Holešov 2130 0
2008/2009 1 ŠK Lokomotiva Brno C 2170 Šimek Jan ŠK Lokomotiva Brno B 2141 0
2007/2008 3 Šachový klub Lokomotiva Brno 2224 Bureš Jaroslav A64 Grygov 2258 ½
2007/2008 2 Šachový klub Lokomotiva Brno 2224 Pagerka Martin BŠŠ Frýdek-Místek B ½
2007/2008 1 Šachový klub Lokomotiva Brno 2224 Kratochvíl Jiří ŠK SŠŠ Staré Město A 1852 1
2007/2008 10 ŠK Lokomotiva Brno C 2224 Mayer Josef TJ Tatran Poštorná 2045 1
2007/2008 9 ŠK Lokomotiva Brno C 2224 Vavruška Antonín ŠK Staré Město C 2129 0
2007/2008 8 ŠK Lokomotiva Brno C 2224 Závůrka Roman SK Prostějov 2174 ½
2007/2008 7 ŠK Lokomotiva Brno C 2224 Trávníček Petr Tatran Litovel B 2096 0
2007/2008 6 ŠK Lokomotiva Brno C 2224 Šobáň Jaroslav A64 PROCLIENT Grygov B 2142 1
2007/2008 4 ŠK Lokomotiva Brno C 2224 Veselský Josef SK Boršice 1
2007/2008 3 ŠK Lokomotiva Brno C 2224 Jankó Zoltán ŠK HPM TEC Hustopeče 0
2007/2008 2 ŠK Lokomotiva Brno C 2224 Fiala Vlastimil AŠK DA Olomouc 2076 1
2007/2008 1 ŠK Lokomotiva Brno C 2224 Mališ Jiří ŠK Lokomotiva Brno B 2146 1
2007/2008 7 Šachový klub Lokomotiva Brno 2224 Dudys Jakub SK Slavia Orlová A 1
2007/2008 6 Šachový klub Lokomotiva Brno 2224 Bureš Jaroslav A64 Grygov 2258 ½
2007/2008 5 Šachový klub Lokomotiva Brno 2224 Pagerka Martin BŠŠ Frýdek-Místek B ½
2007/2008 4 Šachový klub Lokomotiva Brno 2224 Kočiščák Jiří BŠŠ Frýdek-Místek A 2279 0
2007/2008 3 Šachový klub Lokomotiva Brno 2224 Fiala Václav SK Boršice A 2039 1
2007/2008 2 Šachový klub Lokomotiva Brno 2224 Kratochvíl Jiří ŠK SŠŠ Staré Město A 1852 1
2007/2008 1 Šachový klub Lokomotiva Brno 2224 Ponížil Cyril ŠK Zlín A 2295 ½
2006/2007 11 ŠK Lokomotiva Brno A 2041 Rut Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad A 1682 1
2006/2007 10 ŠK Lokomotiva Brno A 2041 Vandas Jakub ŠK Smíchov Praha 1809 ½
2006/2007 7 ŠK Lokomotiva Brno A 2041 Škoda Martin Sokol Bedřichov - Jihlava 1967 1
2006/2007 6 ŠK Lokomotiva Brno A 2041 Kratochvíl Josef TJ Náměšť nad Oslavou 1978 ½
2006/2007 5 ŠK Lokomotiva Brno A 2041 Hošek Martin ŠK Lokomotiva Brno B 1386 1
2006/2007 4 ŠK Lokomotiva Brno A 2041 Čermák Michael TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1546 1
2006/2007 3 ŠK Lokomotiva Brno A 2041 Moravec Vít TRW autoelektronika Vlašim 2088 0
2006/2007 2 ŠK Lokomotiva Brno A 2041 Fiala Jan TJ Tourist Biomedica Říčany B 1544 1
2006/2007 1 ŠK Lokomotiva Brno A 2041 Zemanová Jana SK OAZA Praha B 1888 1
2006/2007 11 ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 2041 Petlák Josef TJ ZNOJMO A 2008 1
2006/2007 7 ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 2041 Fišar Josef TJ ŽDAS ŽDÁR N.SÁZAVOU 2086 0
2006/2007 6 ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 2041 Houška Bronislav TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2068 ½
2006/2007 5 ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 2041 Donnert Milan ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C 2167 ½
2006/2007 4 ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 2041 Chládek Vlastimil ŠK GARDE LIPOVEC 2033 0
2006/2007 3 ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 2041 Šulc Jaromír EUROKOMPLEX AUTOSKLA 1978 0
2006/2007 2 ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 2041 Horák Miroslav TJ NÁMĚŠŤNAD OSLAVOU 2017 ½
2006/2007 1 ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 2041 Sysel Jiří ŠK BYDO ZAKŘANY A 1933 1
2006/2007 10 ŠK Lokomotiva Brno D 2041 Masák Pavel ŠK KME DDM Kuřim 2140 0
2006/2007 9 ŠK Lokomotiva Brno D 2041 Dobeš Dušan Sokol Rudice 2079 1
2006/2007 8 ŠK Lokomotiva Brno D 2041 Pukl Rostislav TJ Sokol Bzenec 1922 0
2006/2007 6 ŠK Lokomotiva Brno D 2041 Janota Jiří BK Moravská Slavia Brno 1976 1
2006/2007 5 ŠK Lokomotiva Brno D 2041 Komprda Pavel ŠK Tetčice 2077 1
2006/2007 4 ŠK Lokomotiva Brno D 2041 Ling Bronislav ŠK Hodonín 1976 1
2006/2007 3 ŠK Lokomotiva Brno D 2041 Vičar Petr TJ ŠK Veselí nad Moravou 1983 1
2006/2007 1 ŠK Lokomotiva Brno D 2041 Němec Zdeněk ŠK Lokomotiva Brno E 1940 0
2005/2006 7 LOKOMOTIVA BRNO 1787 Růžička Aleš SOKOL TÁBOR 1907 1
2005/2006 6 LOKOMOTIVA BRNO 1787 Oreský Jan DESKO LIBEREC 1981 1
2005/2006 5 LOKOMOTIVA BRNO 1787 Postupa Martin JOLY LYSÁ NAD LABEM 1843 ½
2005/2006 4 LOKOMOTIVA BRNO 1787 Šimůnek Filip ŠACHOVÁ ŠKOLA UNION PLZEŇ 2073 1
2005/2006 11 LOKOMOTIVA BRNO G 1787 Pokorný Jan SPgŠ+G ZNOJMO B 1721 1
2005/2006 10 LOKOMOTIVA BRNO G 1787 Koutník Josef ŠK 64 BRNO B 1919 ½
2005/2006 8 LOKOMOTIVA BRNO G 1787 Zerdaloglu Vasilis UNIVERZITA BRNO 1852 1
2005/2006 7 LOKOMOTIVA BRNO G 1787 Kalendovský Jan PRŮKOPNÍK PETRIA 2107 ½
2005/2006 6 LOKOMOTIVA BRNO G 1787 Šťastný Pavel SOKOL VRANOVICE 1767 ½
2005/2006 5 LOKOMOTIVA BRNO G 1787 Kučera Vladislav SOKOL STŘELICE 1977 ½
2005/2006 4 LOKOMOTIVA BRNO G 1787 Kavan Zdeněk ŠK HRUŠOVANY N.J. 2189 ½
2005/2006 3 LOKOMOTIVA BRNO G 1787 Komprda Pavel ŠK TETČICE 2074 0
2005/2006 2 LOKOMOTIVA BRNO G 1787 Fojt Leoš DURAS BRNO F 1763 0
2005/2006 1 LOKOMOTIVA BRNO G 1787 Hladil Ivo LOKOMOTIVA BRNO F 1904 0
2005/2006 11 Lokomotiva Brno D 1787 Fabík Jan TJ Vinohrady Brno 1640 1
2005/2006 10 Lokomotiva Brno D 1787 Vrzal Tomáš TJ Tatran Poštorná B 1733 ½
2005/2006 9 Lokomotiva Brno D 1787 Sysel Jiří ŠK Bydo Zakřany 1865 ½
2005/2006 8 Lokomotiva Brno D 1787 Bilovský Milan SK Horáček Sudoměřice 1823 0
2005/2006 7 Lokomotiva Brno D 1787 Harasimovič Petr Duras BVK Brno D 1924 0
2005/2006 6 Lokomotiva Brno D 1787 Petlák Josef TJ Znojmo 2012 0
2005/2006 5 Lokomotiva Brno D 1787 Ciprys David TJ Tatran Poštorná A 1993 1
2005/2006 4 Lokomotiva Brno D 1787 Švestka Jiří TJ Bučovice 1746 1
2005/2006 3 Lokomotiva Brno D 1787 Rubeš Pavel ŠK KME DDM Kuřim 1906 ½
2005/2006 2 Lokomotiva Brno D 1787 Fridrich Michal ŠK Veselí nad Moravou 1880 0
2005/2006 1 Lokomotiva Brno D 1787 Martišek Karel Lokomotiva Brno E 1817 1
2005/2006 7 LOKOMOTIVA BRNO 1787 Rakús Pavel BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 2038 0
2005/2006 6 LOKOMOTIVA BRNO 1787 Rojíček Vojtěch BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 2225 0
2005/2006 5 LOKOMOTIVA BRNO 1787 Zeinert Michal LOKO DDM KAMARÁD ČESKÁ TŘEBOVÁ 2092 0
2005/2006 4 LOKOMOTIVA BRNO 1787 Bureš Jaroslav A64 GRYGOV 2090 0
2005/2006 3 LOKOMOTIVA BRNO 1787 Hejný Jaroslav ZŠ BRANKOVICE 2073 0
2005/2006 2 LOKOMOTIVA BRNO 1787 Ponížil Cyril ŠK ZLÍN 2181 0
2005/2006 1 LOKOMOTIVA BRNO 1787 Plát Vojtěch ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO 2167 0
2004/2005 7 Brno 1581 Kadlec Adam Vyšehrad 1646 1
2004/2005 6 Brno 1581 Krška Vojtěch České Budějovice 1500 ½
2004/2005 5 Brno 1581 Šimůnek Marek Plzeň B 1
2004/2005 4 Brno 1581 Daniel Jiří Lysá nad Labem 1374 ½
2004/2005 3 Brno 1581 Studený Petr Bruntál 1768 ½
2004/2005 2 Brno 1581 Zavadil Roman Brankovice 1696 ½
2004/2005 1 Brno 1581 Somer Jakub Havlíčkův Brod 1635 ½
2004/2005 7 Loko Brno 1581 Dvouletý Pavel Staré Město u U.H. 1992 0
2004/2005 6 Loko Brno 1581 Šenkýř Martin Zlín 1948 ½
2004/2005 5 Loko Brno 1581 Kočiščák Jiří Frýdek Místek 2017 ½
2004/2005 4 Loko Brno 1581 Studený Petr Bruntál 1768 ½
2004/2005 3 Loko Brno 1581 Vysloužil Lukáš Grygov 1773 0
2004/2005 2 Loko Brno 1581 Zavadil Roman Brankovice 1696 ½
2004/2005 1 Loko Brno 1581 Somer Jakub Havlíčkův Brod 1635 ½
2003/2004 8 Lokomotiva Brno G 1530 Urbanec Vladimír Sokol Střelice 1609 ½
2003/2004 6 Lokomotiva Brno G 1530 Šilha Josef ŠK Sokol Tišnov B 1571 1
2003/2004 5 Lokomotiva Brno G 1530 Kejda František ŠK Bydo Zakřany B 1
2003/2004 4 Lokomotiva Brno G 1530 Porč Pavel Orel Ořechov B 1556 0
2003/2004 3 Lokomotiva Brno G 1530 Krupica Aleš ŠK KME DDM Kuřim C 0
2003/2004 2 Lokomotiva Brno G 1530 Knotek Petr TJ Slovan Ivančice 1
2003/2004 1 Lokomotiva Brno G 1530 Kirš Dušan ŠK Židlochovice 1589 0