Hráč Paseka Matyáš

Paseka Matyáš

User Pic
Jméno: Paseka Matyáš
Oddíl: Beskydská šachová škola z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1941
Elo mezinárodní: 1897
ID: 43083
FIDE ID: 23703296
Rok narození: 2007
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 3 BŠŠ Frýdek-Místek B 1902 1887 Horák Jan TJ Štefanydes Polička 2027 1980 1
2018/2019 2 BŠŠ Frýdek-Místek B 1896 1912 Neumann Filip SK Slavia Orlová 1912 1792 ½
2018/2019 1 BŠŠ Frýdek-Místek B 1882 1912 Hrbek Štěpán Interchess Frýdek-Místek 2026 2048 ½
2018/2019 9 BSŠ Frýdek Místek D 1929 1887 Kocur Valter ŠK TJ Dolní Benešov A 1937 1919 1
2018/2019 7 BSŠ Frýdek Místek D 1901 1887 Horváth Tomáš SK Slavia Orlová C 2028 2025 1
2018/2019 2 BSŠ Frýdek Místek D 1900 1912 Potomák Vladimír ŠK Slavoj Poruba D 2117 2126 0
2018/2019 1 BSŠ Frýdek Místek D 1882 1912 Hrabal Roman ŠK Bruntál 1791 1818 1
2018/2019 11 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1929 1887 Fritz Antoni Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1981 0 1
2018/2019 9 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1901 1887 Folwarczný Jiří ŠK Karviná 1718 1758 1
2018/2019 8 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1901 1887 Bok Tomáš TJ Sokol Dobrá "B" 1717 1757 ½
2018/2019 7 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1902 1887 Parma František Inter Petrovice 1853 1868 0
2018/2019 6 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1902 1887 Tchuř Pavel Viktorie Bohumín 1878 1873 1
2018/2019 4 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1896 1912 Drbůl Pavel Baník Havířov "C" 1809 1836 1
2018/2019 3 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1900 1912 Grepl Lukáš Sokol Brušperk "A" 1890 1865 1
2018/2019 2 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1900 1912 Čubok Zdeněk TJ Mosty u Jablunkova 1771 1765 0
2018/2019 1 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1882 1912 Šebesta Petr SK Slavia Orlová "D" 1693 1754 1
2018/2019 4 BŠŠ F-M "G" 1900 1912 Lipovský Tomáš Sokol Brušperk "B" 1886 1890 0
2018/2019 7 BŠŠ Frýdek-Místek B 1902 1887 Hrbek Štěpán Interchess Frýdek-Místek 2071 2006 ½
2018/2019 6 BŠŠ Frýdek-Místek B 1902 1887 Neumann Filip SK Slavia Orlová 1855 1850 ½
2018/2019 5 BŠŠ Frýdek-Místek B 1896 1912 Gnojek Petr BŠŠ Frýdek-Místek A 2029 2132 0
2018/2019 4 BŠŠ Frýdek-Místek B 1882 1912 Horák Jan TJ Štefanydes Polička 1921 1908 1
2018/2019 3 BŠŠ Frýdek-Místek B 1882 1912 Londin Šimon ŠK Staré Město 2023 2023 0
2018/2019 2 BŠŠ Frýdek-Místek B 1882 1912 Ludvík Tomáš 2222 ŠK Polabiny 2158 2139 0
2018/2019 1 BŠŠ Frýdek-Místek B 1882 1912 Vojta Jakub TJ Spartak Vlašim 2066 2047 0
2017/2018 11 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1683 1522 Hladký Tadeáš ŠK Lokomotiva Brno "B" 1608 1627 0
2017/2018 10 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1683 1522 Khadash Samuel ŠK Lokomotiva Brno "A" 1618 1619 1
2017/2018 9 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1683 1522 Šachy Hošťálková 1
2017/2018 8 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1683 1522 Kocián Tomáš ŠK Zlín 0 1053 ½
2017/2018 7 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1501 1522 Oborný Tomáš TJ Ostrava 1755 1751 1
2017/2018 6 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1501 1522 Bušos Daniel TJ Lokomotiva Krnov 1513 1570 1
2017/2018 5 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1621 1522 Šobáň Jan Agentura 64 Grygov 1377 1544 1
2017/2018 4 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1621 1522 Foltýnek Stanislav ŠK Staré Město "B" 1281 1326 1
2017/2018 3 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1317 1294 Demková Ester SK Slavia Orlová "B" 1194 1248 1
2017/2018 2 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1317 1294 Dorňák Jakub TJ Sokol Ústí 1138 1205 1
2017/2018 1 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1317 1294 Otáhalová Nela ŠK Zbrojovka Vsetín 1221 1295 ½
2017/2018 10 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1617 1522 Kocur Gustav TJ Vendryně "B" 1700 1690 ½
2016/2017 11 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1274 Nekarda Jan ŠK Staré Město "B" 1589 1627 0
2016/2017 10 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1274 Urbanová Daniela SK Prostějov 1659 1659 0
2016/2017 9 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1274 Barák David ŠK Duras BVK Brno 1658 1595 0
2016/2017 8 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1274 Kocí Tomáš ŠK Lokomotiva Brno "B" 1405 1437 1
2016/2017 7 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1274 Hronek Štěpán ŠK Zlín 1398 1401 0
2016/2017 6 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1274 Dvořák Martin ŠK Zbrojovka Vsetín 1424 1206 1
2016/2017 5 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1274 Lanča Petr David BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1444 1422 1
2016/2017 4 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1274 Miča Marek BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1686 1724 0
2016/2017 3 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1274 Marková Kristýna Interchess Frýdek-Místek 1531 1419 0
2016/2017 2 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1274 Pekárek Aleš SK Slavia Orlová "B" 1561 1648 0
2016/2017 1 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1274 Štefaník Marek OŠŠ TJ Ostrava 1638 1433 0
2016/2017 10 BŠŠ F-M "E" 1274 Sikorová Jana TŽ Třinec "D" 1104 1092 ½
2016/2017 8 BŠŠ F-M "E" 1274 Klus Milan TJ Dobratice "B" 1735 1732 1
2016/2017 5 BŠŠ F-M "E" 1274 Bazgier Adam ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1108 1
2016/2017 3 BŠŠ F-M "E" 1274 Prokop Milan TJ Sokol Lhotka 1660 1810 1