Hráč Němec Zbyněk

Němec Zbyněk

User Pic
Jméno: Němec Zbyněk
Oddíl: TJ Slavia Hradec Králové
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2172
Elo mezinárodní: 2173
ID: 268
FIDE ID: 310247
Rok narození: 1962
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 TJ Slavia Hradec Kralove B 2173 2183 Šafařík Jakub SK Lipa 2174 2153 ½
2018/2019 9 TJ Slavia Hradec Kralove B 2176 2183 Sucharda David SK AD Jicin 2059 2062 ½
2018/2019 7 TJ Slavia Hradec Kralove B 2187 2183 Jurásek Miroslav SK JOLY Lysa nad Labem C 2216 2244 0
2018/2019 6 TJ Slavia Hradec Kralove B 2187 2183 Rakovský Adam Sokol Praha Vrsovice 2117 2079 ½
2018/2019 2 TJ Slavia Hradec Kralove B 2197 2190 Bělaška Přemysl TJ Desko Liberec 2194 2199 0
2017/2018 11 TJ Slavia Hradec Kralove 2194 2181 Výprachtický David SK OAZA Praha 2296 2259 ½
2017/2018 7 TJ Slavia Hradec Kralove 2193 2181 Vařejčko Josef 2222 SK Polabiny B 2226 2245 1
2017/2018 8 TJ Slavia Hradec Kralove B 2193 2181 Walek Petr TJ Namest n/Oslavou 2206 2169 0
2017/2018 6 TJ Slavia Hradec Kralove B 2186 2181 Valenta Vít SK Velke Losiny 2091 2076 1
2017/2018 4 TJ Slavia Hradec Kralove B 2194 2181 Tůma Jiří TJ CHS Chotebor 2288 2272 0
2016/2017 8 TJ Slavia Hradec Kralove 2209 2203 Bujnoch Radek 2222 SK Polabiny 2257 2268 0
2016/2017 3 TJ Slavia Hradec Kralove B 2209 2203 Jedlička Aleš 2222 SK Polabiny B 2280 2260 ½
2016/2017 2 TJ Slavia Hradec Kralove B 2209 2203 Siebenbürger Vlastimil TJ Zdar nad Sazavou 2084 2064 ½
2015/2016 5 TJ Slavia Hradec Králové 2209 2203 Jandourek Lukáš TJ Neratovice 2217 2213 0
2015/2016 9 TJ Slavia Hradec Králové B 2209 2203 Jedlička Luboš ŠK ZVU Engineering Lípa A 2225 2242 ½
2015/2016 7 TJ Slavia Hradec Králové B 2209 2203 Sýkora Josef ŠK Rapid Pardubice B 2035 2077 ½
2015/2016 5 TJ Slavia Hradec Králové B 2209 2203 Grundman Václav ŠK Ústí nad Orlicí 2033 2046 ½
2015/2016 4 TJ Slavia Hradec Králové B 2209 2203 Malivánek Jiří TJ ŠO Chrudim 2104 2108 0
2015/2016 2 TJ Slavia Hradec Králové B 2209 2203 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2072 2069 ½
2014/2015 11 TJ Slavia Hradec Králové B 2215 2204 Komárek David TJ Štefanydes Polička A 2147 2149 1
2014/2015 10 TJ Slavia Hradec Králové B 2215 2204 Celý Jaroslav TJ Žďár nad Sázavou A 2078 2049 ½
2014/2015 9 TJ Slavia Hradec Králové B 2215 2204 Šmíd Jaroslav ŠK Vysoké Mýto 2084 2092 ½
2014/2015 7 TJ Slavia Hradec Králové B 2215 2204 Veselý Tomáš AKIS Pardubice 2105 2106 1
2014/2015 6 TJ Slavia Hradec Králové B 2215 2204 Richterová Nataša ŠK AD Jičín B 2122 2154 1
2014/2015 4 TJ Slavia Hradec Králové B 2215 2204 Urbášek Oleg ŠK 1921 Zábřeh 2060 2018 1
2014/2015 3 TJ Slavia Hradec Králové B 2215 2204 Vaculík Jakub TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 1966 1966 1
2014/2015 2 TJ Slavia Hradec Králové B 2215 2204 Sion David TJ Štefanydes Polička B 1937 2011 1
2013/2014 10 TJ Slavia Hradec Králové B 2182 2187 Törvenyi Roman 2222 ŠK Polabiny B 2027 2020 1
2013/2014 9 TJ Slavia Hradec Králové B 2182 2187 Pečinka Martin ŠK Ústí nad Orlicí 2083 2085 1
2013/2014 7 TJ Slavia Hradec Králové B 2182 2187 Malivánek Jiří AKIS Pardubice 2163 2163 1
2013/2014 5 TJ Slavia Hradec Králové B 2182 2187 Voloshin Leonid ŠK AD Jičín B 2385 2428 0
2013/2014 3 TJ Slavia Hradec Králové B 2182 2187 Stratil Ladislav TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2358 2357 ½
2012/2013 5 TJ Slavia Hradec Králové B 2196 2194 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny C 2163 2150 0
2012/2013 4 TJ Slavia Hradec Králové B 2196 2194 Kubíček Antonín T.J. Sokol Šumperk 2208 2207 1
2012/2013 6 TJ Slavia Hradec Králové 2196 2194 Braun Marek 1. Novoborský ŠK B 2232 2243 0
2011/2012 9 TJ Slavia Hradec Králové B 2196 2194 Donnert Milan ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2121 2129 ½
2011/2012 2 TJ Slavia Hradec Králové B 2196 2194 Zachariáš Miroslav ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 1939 1957 1
2011/2012 11 TJ Slavia Hradec Králové C 2196 2194 Rutter Lidmila TJ Jiskra Jaroměř 1902 1914 1
2011/2012 6 TJ Slavia Hradec Králové C 2196 2194 Smolej Lukáš TJ Sokol Hradec Králové 2031 2019 ½
2010/2011 9 TJ Slavia Hradec Králové C 2189 Rutter Lidmila TJ Jiskra Jaroměř 1962 1
2010/2011 6 TJ Slavia Hradec Králové C 2189 Šedivý Aleš TJ Jiskra Hořice B 2032 1
2009/2010 6 TJ Slavia Hradec Králové B"" 2202 Fiedler Bedřich ŠK ZVU Engineering Lípa 2117 ½
2009/2010 3 TJ Slavia Hradec Králové B"" 2202 Novotný Jaroslav ŠK AD Jičín 2219 ½
2009/2010 5 TJ Slavia Hradec Králové 2202 Kroužel Jaroslav TJ Pankrác 2202 0
2008/2009 10 TJ Slavia Hradec Králové B"" 2201 Hácha Aleš ŠK Zikuda Turnov B"" 2175 ½
2008/2009 3 TJ Slavia Hradec Králové B"" 2201 Hlavnička Jiří ŠK Rapid Pardubice 2245 ½
2007/2008 4 TJ Slavia Hradec Králové B"" 2195 Straka Jaroslav TJ Tourist Biomedica Říčany 2136 ½
2007/2008 2 TJ Slavia Hradec Králové B"" 2195 Wenke Oldřich Sněžka TJ Náchod 2062 1
2006/2007 9 Slavia Hradec Králové C 2192 Kraus Tomáš Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1890 1
2006/2007 5 Slavia Hradec Králové C 2192 Klicnar Martin Sněžka TJ Náchod 2153 ½
2005/2006 9 Slavia Hradec Králové C 2192 Novotný Josef Panda RWT Rychnov n.K. B 2178 ½
2005/2006 4 Slavia Hradec Králové C 2192 Schwarz Milan TJ Dvůr Králové n.L. 2065 1
2005/2006 1 Slavia Hradec Králové C 2192 Mojžíš Jan Slovan Broumov 2214 ½
2003/2004 11 Slavia Hradec Králové B Kotyza Bohumil Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B 1
2003/2004 10 Slavia Hradec Králové B Špinka Petr TJ Lomnice nad Popelkou 1