Hráč Sucharda Tomáš

Sucharda Tomáš

User Pic
Jméno: Sucharda Tomáš
Oddíl: ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1750
Elo mezinárodní: 1773
ID: 37774
FIDE ID: 372056
Rok narození: 2003
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 2 B TJ Jiskra Hořice 1773 1750 Banič Marek TJ Slavia Hradec Králové C 1946 0 ½
2018/2019 1 Č TJ Jiskra Hořice 1750 1750 Dvořák Milan Panda Rychnov n.K. B 1816 1781 ½
2018/2019 2 B ŠK ORTEX Hradec Králové 1773 1750 Nálevka Petr TJ CIS Lázně Bělohrad 2049 2055 1
2018/2019 1 Č ŠK ORTEX Hradec Králové 1750 1750 Macek Jaroslav TJ Nová Paka 1748 1757 ½
2018/2019 1 B SK AD Jicin 1750 1750 Doležal Vít TJ Neratovice B 2023 2037 0
2018/2019 4 Č ŠK Ortex A 1750 1750 Vaculík Martin ŠK Lokomotiva Brno B 1499 1586 1
2018/2019 3 B ŠK Ortex A 1750 1750 Volák Šimon ŠK Lokomotiva Brno A 1821 1828 ½
2018/2019 2 Č ŠK Ortex A 1750 1750 Vašková Marie ŠO Hlinsko 1411 1429 1
2018/2019 1 Č ŠK Ortex A 1750 1750 Ďuriančík Michal TJ Lanškroun 1558 1426 1
2017/2018 7 Č ŠK ORTEX Hradec Králové 1700 1702 Rybáček Lukáš ŠK Lípa - DDM HK 1543 1535 1
2017/2018 6 Č ŠK ORTEX Hradec Králové 1781 1702 Pavlíček Lukáš TJ Štefanydes Polička 1790 1724 0
2017/2018 5 Č ŠK ORTEX Hradec Králové 1781 1702 Chládek Josef ŠKM TJ Lanškroun 1303 1269 1
2017/2018 4 B ŠK ORTEX Hradec Králové 1535 1599 Liška Kryštof 2222 ŠK Polabiny B 1284 1266 1
2017/2018 3 B ŠK ORTEX Hradec Králové 1535 1599 Pilař Vít 2222 ŠK Polabiny C 1517 1578 ½
2017/2018 2 Č ŠK ORTEX Hradec Králové 1535 1599 Vokoun Tomáš Jiskra Humpolec 1465 1551 1
2017/2018 1 B ŠK ORTEX Hradec Králové 1535 1599 Šedý Matěj Šachový klub Světlá nad Sázavou 1644 1460 1
2017/2018 11 Č ŠK ORTEX Hradec Králové 1768 1702 Novotný Jan TJ Nová Paka 1594 1626 1
2017/2018 10 B ŠK ORTEX Hradec Králové 1781 1702 Pištěk Marcel TJ SKP Valdice 1707 1776 ½
2017/2018 9 B ŠK ORTEX Hradec Králové 1739 1702 Vaníček Vojtěch TJ Jiskra Nový Bydžov 1819 1834 ½
2017/2018 8 Č ŠK ORTEX Hradec Králové 1739 1702 Rigo Vít TJ Spartak Vrchlabí B 1784 1764 1
2017/2018 7 B ŠK ORTEX Hradec Králové 1700 1702 Němec Otakar Šachový klub Lípa C 1898 1903 ½
2017/2018 6 Č ŠK ORTEX Hradec Králové 1700 1702 Matouš Bedřich TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1881 1837 1
2017/2018 4 Č ŠK ORTEX Hradec Králové 1781 1702 Nejedlo Josef TJ Dvůr Králové nad Labem B 1875 1863 0
2017/2018 3 B ŠK ORTEX Hradec Králové 1781 1702 Drahotský Luboš Šachový klub Sobotka 2009 1886 1883 ½
2017/2018 2 Č ŠK ORTEX Hradec Králové 1781 1702 Štefan Jaroslav TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1888 1914 ½
2017/2018 1 B ŠK ORTEX Hradec Králové 1535 1599 Mikule Zdeněk Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1687 1725 1
2017/2018 11 B TJ Jiskra Hořice 1768 1702 Cerha Petr TJ Náchod B 1707 1705 1
2017/2018 9 Č TJ Jiskra Hořice 1781 1702 Vancl Ladislav Spartak Vrchlabí 1605 1634 ½
2017/2018 8 B TJ Jiskra Hořice 1739 1702 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové n.L. 1712 1702 ½
2017/2018 7 Č TJ Jiskra Hořice 1739 1702 Cibulka Josef TJ Hronov 1686 1706 1
2017/2018 6 B TJ Jiskra Hořice 1700 1702 Kříž Milan ŠK AD Jičín B 1655 1696 ½
2017/2018 5 Č TJ Jiskra Hořice 1700 1702 Matouš Bedřich TJ Lázně Bělohrad 1881 1837 0
2017/2018 4 B TJ Jiskra Hořice 1781 1702 Steiner Pavel Slavia Hradec Králové C 1721 1726 1
2017/2018 3 Č TJ Jiskra Hořice 1781 1702 Pultar Stanislav TJ Jiskra Jaroměř 1786 1810 ½
2017/2018 2 B TJ Jiskra Hořice 1781 1702 Šretr Josef ŠK Lípa B 1766 1743 1
2017/2018 1 Č TJ Jiskra Hořice 1535 1599 Zdechovský Tobiáš DDM Třebechovice p.O. 1590 1575 1
2016/2017 11 Č ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. 1600 1588 Zahálka Jan TJ Dvůr Králové nad Labem B, z.s. 1870 1853 0
2016/2017 10 B ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. 1600 1588 Matouš Bedřich TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1830 ½
2016/2017 9 Č ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. 1600 1588 Špinka Petr Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1907 1924 ½
2016/2017 8 B ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. 1600 1588 Vaníček Vojtěch TJ Jiskra Nový Bydžov 1785 1780 ½
2016/2017 7 Č ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. 1600 1588 Živora Jiří TJ SKP Valdice 1648 1647 ½
2016/2017 6 B ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. 1600 1588 Kučera Daniel TJ Spartak Vrchlabí B 1812 1815 1
2016/2017 5 Č ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. 1600 1588 Vít Jakub Sokol Hradec Králové 1732 1791 0
2016/2017 4 B ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. 1600 1588 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové D 1793 1774 ½
2016/2017 3 Č ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. 1600 1588 Krňávek Michal ŠK AD Jičín F 1868 1917 ½
2016/2017 1 B ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. 1600 1588 Míl Jan TJ Lokomotiva Trutnov 1782 1783 ½
2015/2016 11 Č ŠK ORTEX Hradec Králové 1600 1588 Schovánek Karel TJ Lomnice nad Popelkou 1658 1643 1
2015/2016 10 B ŠK ORTEX Hradec Králové 1600 1588 Vaníček Lukáš TJ Jiskra Nový Bydžov 1730 1754 1
2015/2016 8 B ŠK ORTEX Hradec Králové 1600 1588 Urválek Tomáš TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 1739 1773 ½
2015/2016 7 B ŠK ORTEX Hradec Králové 1600 1588 Lajbl Jan ŠK AD Jičín E 1443 ½
2015/2016 6 Č ŠK ORTEX Hradec Králové 1600 1588 Bukvic Jiří TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1690 1674 0
2015/2016 5 B ŠK ORTEX Hradec Králové 1600 1588 Charvát Václav ŠK Lípa D 1743 1679 1
2015/2016 4 Č ŠK ORTEX Hradec Králové 1600 1588 Picek Ivan TJ Slavia Hradec Králové C 1807 1840 ½
2015/2016 2 Č ŠK ORTEX Hradec Králové 1600 1588 Košťálek Vlastislav TJ Lokomotiva Trutnov 1669 1665 ½
2015/2016 1 B ŠK ORTEX Hradec Králové 1600 1588 Rejman Jindřich TJ SKP Valdice 1457 1564 ½
2015/2016 11 B PŠŠ Lázně Bělohrad 1600 1588 Blažek Michal ŠŠPM Lipky Hradec Králové 1601 1621 1
2015/2016 10 Č PŠŠ Lázně Bělohrad 1600 1588 Matouš Bedřich TJ Lázně Bělohrad "B" - Choteč 1830 0
2015/2016 9 B PŠŠ Lázně Bělohrad 1600 1588 Kotlář Roman ŠK Rožďalovice 1660 ½
2015/2016 8 Č PŠŠ Lázně Bělohrad 1600 1588 Pražák Patrik ŠK Lípa "E" 1618 1593 ½
2015/2016 4 Č PŠŠ Lázně Bělohrad 1600 1588 Kodoň Zdeněk TJ Sokol Hradec Králové "D" 1590 1590 ½
2015/2016 3 B PŠŠ Lázně Bělohrad 1600 1588 Picek Ivan TJ Slavia Hradec Králové "D" 1807 1840 0
2015/2016 2 Č PŠŠ Lázně Bělohrad 1600 1588 Karásek Tomáš TJ Jiskra Nový Bydžov "B" 1658 1683 ½
2015/2016 1 B PŠŠ Lázně Bělohrad 1600 1588 Hlava Luboš TJ Sokol Dubenec 1463 ½
2015/2016 10 Č ŠK Ortex Hradec Králové 1600 1588 Ležík Jan ŠK Lípa - DDM Hradec Králové 1462 1289 1
2015/2016 9 B ŠK Ortex Hradec Králové 1600 1588 Němeček Lukáš DDM Symfonie Poděbrady 1504 1683 1
2015/2016 8 Č ŠK Ortex Hradec Králové 1600 1588 Přenosil Julián Novoborská šachová akademie 1353 0
2015/2016 7 B ŠK Ortex Hradec Králové 1600 1588 Kašík Martin ŠK AD Jičín 1567 1245 ½
2015/2016 6 Č ŠK Ortex Hradec Králové 1600 1588 Holásek Vít ŠK Ústí n. O. 1514 1584 ½
2015/2016 5 B ŠK Ortex Hradec Králové 1600 1588 Kolomý Adam ŠKM Lanškroun 1612 1564 0
2015/2016 4 B ŠK Ortex Hradec Králové 1600 1588 Simon Michal TJ Štefanydes Polička B 1471 1497 1
2015/2016 3 Č ŠK Ortex Hradec Králové 1600 1588 Vašková Marie ŠK Hlinsko 1384 1515 1
2015/2016 1 Č ŠK Ortex Hradec Králové 1600 1588 Daněk Jakub Panda Rychnov n. Kn. 1220 1192 1
2014/2015 7 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1600 1568 Ambrožová Lucie ŠK Staré Město 1725 1733 ½
2014/2015 6 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1600 1568 Vavřínková Eliška ŠK Lokomotiva Brno B 1495 1427 0
2014/2015 5 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1600 1568 Feltl Patrik TJ Štefanydes Polička 1529 1621 0
2014/2015 4 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1600 1568 Beluská Tereza BŠŠ Frýdek-Místek 1729 1722 0
2014/2015 3 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1600 1568 Novotná Barbora Desko Liberec 1618 1613 1
2014/2015 2 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1600 1568 Dunder Ondřej TJ Bohemians Praha 1470 1657 0
2014/2015 1 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1600 1568 Soukup Jiří Sokol Buštěhrad 1482 1552 1
2014/2015 11 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1600 1588 Pochop Karel TJ CIS Lázně Bělohrad 1782 1787 0
2014/2015 10 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1600 1568 Tomášů Martin ŠK AD Jičín E 1668 1688 0
2014/2015 9 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1600 1568 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové nad Labem B 1725 1686 ½
2014/2015 8 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1600 1568 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1687 1761 1
2014/2015 7 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1600 1568 Volf Michal TJ Lokomotiva Trutnov 1694 1669 0
2014/2015 4 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1600 1568 Živora Jiří TJ SKP Valdice 1644 1
2014/2015 3 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1600 1568 Rozkovec Ludvík TJ Slavia Hradec Králové C 1780 1785 0
2014/2015 1 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1600 1568 Geissel Josef TJ Nová Paka 1781 1782 1
2014/2015 7 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1600 1568 Němcová Karin PROMAT OAZA Praha 1711 1734 0
2014/2015 6 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1600 1568 Novotná Barbora Desko Liberec 1618 1613 1
2014/2015 5 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1600 1568 Sadil Jan TJ Spartak Vlašim 1732 1721 1
2014/2015 4 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1600 1568 Seják Michal Šachklub Sokol Klatovy 1659 1764 ½
2014/2015 3 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1600 1568 Dunder Ondřej TJ Bohemians Praha 1470 1657 0
2014/2015 2 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1600 1568 Soukup Jiří Sokol Buštěhrad 1482 1552 1
2014/2015 1 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1600 1568 Polanský Adam Luboš CHESS Most 1524 1546 1
2013/2014 10 B TJ Lázně Bělohrad 1471 Dousek Otakar TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1811 1764 0
2013/2014 8 B TJ Lázně Bělohrad 1471 Bikov Roumen TJ Dvůr Králové nad Labem B 1250 0
2013/2014 7 Č TJ Lázně Bělohrad 1471 Blažek Martin TJ Spartak Vrchlabí 1752 1718 ½
2013/2014 6 B TJ Lázně Bělohrad 1471 Balcar Jaroslav ŠK Lípa C 1486 1
2013/2014 5 Č TJ Lázně Bělohrad 1471 Nedbal Radek ŠK AD Jičín D 1756 0
2013/2014 4 B TJ Lázně Bělohrad 1471 Schovánek Karel TJ Lomnice nad Popelkou 1677 1681 1
2013/2014 3 Č TJ Lázně Bělohrad 1471 Toman Radek TJ Lokomotiva Trutnov 1616 1654 ½
2013/2014 2 B TJ Lázně Bělohrad 1471 Novotný Otto Sokol Hradec Králové B 1440 0
2013/2014 11 Č ŠK AD Jičín 1471 Buločkin Martin Panda Rychnov n.Kn. 1372 1403 1
2013/2014 10 B ŠK AD Jičín 1471 Nešpůrek Jan 2222 ŠK Polabiny C 1417 1
2013/2014 9 B ŠK AD Jičín 1471 Holásek Vojtěch ŠK Ústí n.O. 1599 1436 ½
2013/2014 8 Č ŠK AD Jičín 1471 Engel Tomáš SK OAZA Praha B 1250 ½
2013/2014 7 B ŠK AD Jičín 1471 Šafka Otakar ŠK Lípa 1320 1
2013/2014 6 B ŠK AD Jičín 1471 Tulis Jan TJ Štefanydes Polička 1558 1600 0
2013/2014 5 Č ŠK AD Jičín 1471 Ježek Jakub ŠKM TJ Lanškroun 1250 1
2013/2014 4 Č ŠK AD Jičín 1471 Novotný Vojtěch Desko Liberec B 1408 1337 1
2013/2014 3 B ŠK AD Jičín 1471 Aubrecht Petr Bohemians Praha B 1512 1654 0
2013/2014 1 B ŠK AD Jičín 1471 Paulus Václav 1. Novoborský ŠK 1250 0
2013/2014 9 B PŠŠ Lázně Bělohrad 1471 Stejskal Jakub TJ Nová Paka B 1421 ½
2013/2014 8 Č PŠŠ Lázně Bělohrad 1471 Kotlář Roman Šachový klub Rožďalovice 1000 1
2013/2014 7 Č PŠŠ Lázně Bělohrad 1471 Zákoucký Otto Šachklub AD Jičín E 1605 0
2013/2014 6 B PŠŠ Lázně Bělohrad 1471 Kraus Zdeněk TJ L.Bělohrad B-Choteč 1000 1
2013/2014 5 Č PŠŠ Lázně Bělohrad 1471 Skopeček Jan ŠACHklub Jilemnice 1604 ½
2013/2014 4 B PŠŠ Lázně Bělohrad 1471 Živora Jiří TJ SKP Valdice 1618 0
2013/2014 3 Č PŠŠ Lázně Bělohrad 1471 Mach Ladislav TJ Sokol Lužany 1580 ½
2013/2014 2 B PŠŠ Lázně Bělohrad 1471 Hejn Petr ŠK Sobotka 2009,o.s. B 1490 1
2013/2014 1 Č PŠŠ Lázně Bělohrad 1471 Mikule Zdeněk TJ Lomnice n/Pop. B 1711 1706 1
2012/2013 7 B Podzvičinská šachová škola A 1412 Kabelka Tomáš ŠK AD Jičín B 1100 0
2012/2013 6 Č Podzvičinská šachová škola A 1412 Kvychola Yahor DDM Třebechovice p.O. 1000 1
2012/2013 5 B Podzvičinská šachová škola A 1412 Gonda Pavel ŠK Lípa D 1100 1
2012/2013 4 Č Podzvičinská šachová škola A 1412 Skořepa Adam TJ Jiskra Jaroměř 1000 1
2012/2013 3 Č Podzvičinská šachová škola A 1412 Jelen Jakub ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové C 1100 1
2012/2013 2 B Podzvičinská šachová škola A 1412 Kráčmar Matyáš Podzvičinská šachová škola B 1000 1
2012/2013 1 Č Podzvičinská šachová škola A 1412 Hrochová Kateřina ŠK Lípa C 1100 1
2012/2013 11 Č TJ Lázně Bělohrad 1412 Dvořák Radovan ŠK Lípa D 1557 1
2012/2013 10 B TJ Lázně Bělohrad 1412 Vít Jakub Sokol Hradec Králové 1250 0
2012/2013 7 Č TJ Lázně Bělohrad 1412 Baťka Josef Jiskra RMSK Nový Bydžov 1658 1622 0
2012/2013 6 B TJ Lázně Bělohrad 1412 Slezák Milan TJ Dvůr Králové nad Labem B 1631 1
2012/2013 5 Č TJ Lázně Bělohrad 1412 Harantík Josef TJ Lokomotiva Trutnov 1629 1
2011/2012 7 B PŠŠ Lázně Bělohrad 1000 Gloser David ŠK Lípa A 1100 0
2011/2012 6 Č PŠŠ Lázně Bělohrad 1000 Šmíd Pavel ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1100 1
2011/2012 5 Č PŠŠ Lázně Bělohrad 1000 Daněk Daniel Panda Rychnov nad Kněžnou B 1783 1100 1
2011/2012 4 B PŠŠ Lázně Bělohrad 1000 Honejsek Vojtěch Šachklub AD Jičín A 1000 1
2011/2012 3 Č PŠŠ Lázně Bělohrad 1000 Holman Zdeněk Lokomotiva Trutnov A 1100 1
2011/2012 2 B PŠŠ Lázně Bělohrad 1000 Prosa Jan Aluproces Sokol Červený Kostelec 1100 1
2010/2011 6 B PŠŠ Lázně Bělohrad 1000 Gerža Karel ŠK Lípa 1000 1
2010/2011 5 B PŠŠ Lázně Bělohrad 1000 Šindelář Jan Sokol Aluproces Červený Kostelec 1250 0
2010/2011 4 Č PŠŠ Lázně Bělohrad 1000 Killar Lukáš Lokomotiva Trutnov 1250 0
2010/2011 3 Č PŠŠ Lázně Bělohrad 1000 Lexa Jiří Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1000 1
2010/2011 2 Č PŠŠ Lázně Bělohrad 1000 Strnad Daniel DDM Třebechovice pod Orebem 1000 0
2010/2011 1 B PŠŠ Lázně Bělohrad 1000 Pokorný David ŠS Panda Rychnov nad Kněžnou B 1100 0