Hráč Příborský Jan

Příborský Jan

User Pic
Jméno: Příborský Jan
Oddíl: ŠO TJ Tatran Prachatice
Výkonnostní třída / Titul: M
Elo národní: 2314
Elo mezinárodní: 2314
ID: 8459
FIDE ID: 317063
Rok narození: 1988
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2017/2018 3 Tatran Prachatice 2314 2314 Grill Roman Šachklub Písek B 2086 2098 ½ soutěž
2017/2018 2 Tatran Prachatice 2320 2318 Sn Jindřichův Hradec 1 soutěž
2015/2016 10 Tatran Prachatice 2366 2351 Nejdl Eduard QCC Č.Budějovice B 2002 2002 0 soutěž
2015/2016 9 Tatran Prachatice 2366 2351 Šlajs Vlastimil Spartak Soběslav 1884 1899 1 soutěž
2015/2016 8 Tatran Prachatice 2366 2351 Kotál Václav ČZ Strakonice 1908 1887 1 soutěž
2015/2016 4 Tatran Prachatice 2366 2351 Mařík Miloslav Traxler Veselí nad Lužnicí 1927 1959 0 soutěž
2015/2016 1 Tatran Prachatice 2366 2351 Bernášek Václav DDM Písek B 2075 2072 1 soutěž
2014/2015 9 ŠO TJ Tatran Prachatice A 2358 2345 Šimeček Alexej DDM Písek B 2111 2108 1 soutěž
2014/2015 8 ŠO TJ Tatran Prachatice A 2358 2345 Petrák Robert Šachový spolek Reality Bechyně A 2037 2026 1 soutěž
2014/2015 4 ŠO TJ Tatran Prachatice A 2358 2345 Matějka Radek Šachklub Písek B 1972 1980 1 soutěž
2013/2014 7 Tatran Prachatice 2357 2334 Blažek Jiří Slávia České Budějovice 1945 1935 1 soutěž
2013/2014 5 Tatran Prachatice 2357 2334 Šafránek Václav Spartak Kaplice 1803 1 soutěž
2013/2014 4 Tatran Prachatice 2357 2334 Šlajs Vlastimil Spartak Soběslav 1925 1934 1 soutěž
2013/2014 3 Tatran Prachatice 2357 2334 Kratochvíl Miloš Šachklub Písek C 1977 1952 1 soutěž
2013/2014 2 Tatran Prachatice 2357 2334 Landa Jiří DDM Písek 1909 1905 1 soutěž
2013/2014 7 Tatran Prachatice 2357 2334 Janeba Petr ČZ Strakonice C 1890 1906 1 soutěž
2013/2014 6 Tatran Prachatice 2357 2334 Bartoš Alois ŠK Týn n.Vlt. 2083 2087 1 soutěž
2013/2014 5 Tatran Prachatice 2357 2334 Krch Lukáš ŠS Bechyně B 1919 1919 1 soutěž
2013/2014 2 Tatran Prachatice 2357 2334 Landa Jiří DDM Písek 1909 1905 1 soutěž
2013/2014 1 Tatran Prachatice 2357 2334 Kratochvíl Miloš Šachklub Písek C 1977 1952 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2357 2334 Votava Jan Rapid Pardubice 2512 2504 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2357 2334 Vrána Jan A64 VALOZ Grygov 2366 2365 0 soutěž
2013/2014 1 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2357 2334 Zwardoň Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2383 2335 ½ soutěž
2012/2013 10 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2351 2326 Hess Pavel QCC České Budějovice 1894 1905 1 soutěž
2012/2013 6 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2351 2326 Boukal Petr ŠK Sokol Vyšehrad 2221 2204 1 soutěž
2011/2012 11 ERA-Poštovní spořitelna A 2351 2324 Kubečka David OAZA Praha 2256 2269 ½ soutěž
2011/2012 4 ERA-Poštovní spořitelna A 2351 2324 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B 2386 2393 ½ soutěž
2011/2012 3 ERA-Poštovní spořitelna A 2351 2324 Špaček Petr JOLY Lysá nad Labem B 2398 2393 ½ soutěž
2011/2012 2 ERA-Poštovní spořitelna A 2351 2324 Froněk Vítězslav ERA-Poštovní spořitelna B 2095 2112 1 soutěž
2011/2012 1 ERA-Poštovní spořitelna A 2351 2324 Česal Jaroslav Šakal Kozolupy 2211 2208 ½ soutěž
2010/2011 11 ERA-Poštovní spořitelna 2361 Boukal Petr ŠK Sokol Vyšehrad 2210 0 soutěž
2009/2010 9 Poštovní spořitelna A"" 2370 Jurásek Miroslav Výstaviště Lysá nad Labem 2298 0 soutěž
2008/2009 11 Sokol Plzeň I 2342 Kaňovský David 2222 ŠK Polabiny 2431 ½ soutěž
2008/2009 2 Sokol Plzeň I 2342 Jirka Jiří 1. Novoborský ŠK B"" 2448 ½ soutěž
2008/2009 1 Sokol Plzeň I 2342 Lechtýnský Jiří Výstaviště Lysá nad Labem 2441 ½ soutěž
2008/2009 11 Space" Poštovní spořitelna" 2342 Murdzia Piotr TŽ Třinec A 2479 1 soutěž
2008/2009 10 Space" Poštovní spořitelna" 2342 Jurčík Marián TŽ Třinec B 2435 1 soutěž
2008/2009 7 Space" Poštovní spořitelna" 2342 Stefansson Hlifar Hannes ŠK Mahrla Praha 2575 0 soutěž
2008/2009 6 Space" Poštovní spořitelna" 2342 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha 2448 0 soutěž
2008/2009 5 Space" Poštovní spořitelna" 2342 Kempinski Robert RC Sport Pardubice 2595 0 soutěž
2008/2009 2 Space" Poštovní spořitelna" 2342 Sergeev Vladimir ŠK Zikuda Turnov 2519 1 soutěž
2008/2009 1 Space" Poštovní spořitelna" 2342 Markoš Ján 1. Novoborský ŠK 2557 0 soutěž
2007/2008 7 Sokol Plzeň I B"" 2359 Chloupek Stanislav ŠK Sokol Vyšehrad 2334 ½ soutěž
2007/2008 2 Sokol Plzeň I B"" 2359 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny 2310 ½ soutěž
2007/2008 9 Sokol Plzeň I 2359 Azarov Sergei BŠŠ Frýdek-Místek 2586 0 soutěž
2007/2008 8 Sokol Plzeň I 2359 Čech Pavel ŠK Zlín 2430 1 soutěž
2007/2008 7 Sokol Plzeň I 2359 Petrík Tomáš A64 VALOZ Grygov 2489 0 soutěž
2007/2008 6 Sokol Plzeň I 2359 Oral Tomáš Tatran Litovel 2536 0 soutěž
2007/2008 5 Sokol Plzeň I 2359 Bernášek Jan RC Sport Pardubice 2530 0 soutěž
2007/2008 4 Sokol Plzeň I 2359 Zezulkin Jurij ŠK Mahrla Praha 2452 0 soutěž
2007/2008 3 Sokol Plzeň I 2359 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha 2385 0 soutěž
2007/2008 2 Sokol Plzeň I 2359 Murdzia Piotr TŽ Třinec 2470 0 soutěž
2007/2008 1 Sokol Plzeň I 2359 Jedynak Radoslaw Labortech-Geofin Ostrava 2543 1 soutěž
2006/2007 9 Sokol Plzeň I B"" 2368 Vávra Pavel ŠK ČSOB 2295 ½ soutěž
2006/2007 7 Sokol Plzeň I B"" 2368 Pokorný Zdeněk TJ ŠO Chrudim 2276 0 soutěž
2006/2007 6 Sokol Plzeň I B"" 2368 Votava Jan Holdia DP Praha 2531 0 soutěž
2006/2007 2 Sokol Plzeň I B"" 2368 Možný Miloš TJ Pankrác 2392 1 soutěž
2006/2007 11 Sokol Plzeň I. Ingem 2368 Biolek Richard A64 Valoz Grygov 2413 ½ soutěž
2006/2007 10 Sokol Plzeň I. Ingem 2368 Lahner Jakub BŠŠ Frýdek-Místek 2293 ½ soutěž
2006/2007 9 Sokol Plzeň I. Ingem 2368 Murdzia Piotr TJ TŽ Třinec 0 soutěž
2006/2007 8 Sokol Plzeň I. Ingem 2368 Rašík Vítězslav Labortech Ostrava 2450 1 soutěž
2006/2007 6 Sokol Plzeň I. Ingem 2368 Salai Ladislav ŠK Sokol Vyšehrad ½ soutěž
2006/2007 5 Sokol Plzeň I. Ingem 2368 Meduna Eduard ŠK Mahrla Praha 2460 ½ soutěž
2006/2007 4 Sokol Plzeň I. Ingem 2368 Čech Pavel ŠK SK Zlín 2418 ½ soutěž
2006/2007 3 Sokol Plzeň I. Ingem 2368 Tričkov Vasil Lokomotiva Brno 2333 0 soutěž
2006/2007 2 Sokol Plzeň I. Ingem 2368 Konopka Michal TJ Zikuda Turnov 2426 0 soutěž
2006/2007 1 Sokol Plzeň I. Ingem 2368 Cvek Robert 1. Novoborský ŠK 2512 0 soutěž
2005/2006 11 Sokol Plzeň I B 2307 Marek Miroslav Sokol Kolín 2128 1 soutěž
2005/2006 10 Sokol Plzeň I B 2307 Černoušek Lukáš ŠK ČSOB 2379 ½ soutěž
2005/2006 9 Sokol Plzeň I B 2307 Vološin Leon ŠK JOLY Lysá n.L. 2470 ½ soutěž
2005/2006 7 Sokol Plzeň I B 2307 Jansa Vlastimil ŠK Dům armády 2518 ½ soutěž
2005/2006 5 Sokol Plzeň I B 2307 Meduna Eduard Sokol Vyšehrad B 2460 1 soutěž
2005/2006 4 Sokol Plzeň I B 2307 Vokáč Marek ŠK DP Holdia 2445 0 soutěž
2005/2006 2 Sokol Plzeň I B 2307 Palek Miroslav Sokol Plzeň I C 2310 1 soutěž
2005/2006 1 Sokol Plzeň I B 2307 Stehno Pavel ŠO DDM Chrudim 2337 1 soutěž
2005/2006 11 Sokol Plzeň Ingem 2307 Kalod Radek Lokomotiva Brno A 2482 0 soutěž
2005/2006 10 Sokol Plzeň Ingem 2307 Vymazal Bronislav Lokomotiva Brno B 2206 1 soutěž
2005/2006 4 Sokol Plzeň Ingem 2307 Kopal Josef TJ Zikuda Turnov 2308 ½ soutěž
2005/2006 3 Sokol Plzeň Ingem 2307 Stehno Pavel Bauset Pardubice 2337 0 soutěž
2005/2006 2 Sokol Plzeň Ingem 2307 Sluka Radek A64 Hagemann Opava 2332 0 soutěž
2005/2006 1 Sokol Plzeň Ingem 2307 Bažant Petr ŠK SK Zlín 2307 1 soutěž
2004/2005 7 Sokol Plzeň Ingem 2318 Londýn Radek ŠK Sokol Vyšehrad 2304 ½ soutěž
2004/2005 11 Sokol Plzeň I "B" 2318 Hrbolka Ladislav Loko Most 2208 ½ soutěž
2004/2005 10 Sokol Plzeň I "B" 2318 Chloupek Stanislav Sokol Vyšehrad "B" 2323 ½ soutěž
2004/2005 9 Sokol Plzeň I "B" 2318 Orság Milan DA Praha 2402 ½ soutěž
2004/2005 8 Sokol Plzeň I "B" 2318 Vacek Martin Sl.Hrad.Králové 2301 ½ soutěž
2004/2005 5 Sokol Plzeň I "B" 2318 Netušil Miloslav Sokol Vyšehrad "C" 2307 ½ soutěž
2004/2005 4 Sokol Plzeň I "B" 2318 Šleich Jan ŠK ČSOB "A" 2275 0 soutěž
2004/2005 3 Sokol Plzeň I "B" 2318 Freisler Pavel ŠK Holdia DP B 2324 0 soutěž
2004/2005 2 Sokol Plzeň I "B" 2318 Pokorný Zdeněk ŠO DDM Chrudim 2299 0 soutěž
2004/2005 1 Sokol Plzeň I "B" 2318 Černoušek Lukáš Bohemians "A" 2343 1 soutěž
2003/2004 11 Sokol Plzeň I C 2258 Nový Václav Klatovy B 2138 ½ soutěž
2003/2004 9 Sokol Plzeň I C 2258 Kříž Luboš Union Plzeň 2081 1 soutěž
2003/2004 4 Sokol Plzeň I C 2258 Turner Jan Tachov 2334 ½ soutěž
2003/2004 8 Sokol Plzeň I B 2258 Voříšek Jaroslav TJ Bohemians 2258 ½ soutěž
2003/2004 7 Sokol Plzeň I B 2258 Bujnoch Radek ŠO+DDM Chrudim 2166 1 soutěž
2003/2004 5 Sokol Plzeň I B 2258 Plšek Pavel ŠK čSOB B 2092 ½ soutěž
2003/2004 3 Sokol Plzeň I B 2258 Pletánek Jan ŠK ČSOB A 2210 1 soutěž
2003/2004 1 Sokol Plzeň I B 2258 Tůma Jiří Sokol Kolín B 2142 1 soutěž