Hráč Kratochvíl Josef

Kratochvíl Josef

User Pic
Jméno: Kratochvíl Josef
Oddíl: ŠK Gordic Jihlava
Výkonnostní třída / Titul: FM
Elo národní: 2312
Elo mezinárodní: 2300
ID: 27318
FIDE ID: 328626
Rok narození: 1992
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 4 ŠK Gordic 2300 2312 Húsek Martin ŠK Staré Město 2200 2115 1
2018/2019 3 ŠK Gordic 2332 2312 Klíma Lukáš TJ Ostrava 2320 2295 ½
2018/2019 1 ŠK Gordic 2326 2312 Lanč Alois Slavia Kroměříž 2292 0 ½
2018/2019 3 ŠK GARDE Lipovec 2332 2312 Babula Milan TJ Vlčnov 2227 2199 ½
2018/2019 2 ŠK GARDE Lipovec 2332 2312 Worek Joanna ŠO Kunovice 2314 2295 0
2018/2019 1 ŠK GARDE Lipovec 2326 2312 Bělunek Vladimír Zbrojovka Vsetín 2206 2205 1
2017/2018 11 Lokomotiva Brno A 2301 2258 Kaňovský David ŠK Staré Město 2407 2398 ½
2017/2018 10 Lokomotiva Brno A 2288 2258 Štohl Igor TŽ Třinec 2502 0 ½
2017/2018 9 Lokomotiva Brno A 2288 2258 Sabuk Piotr Panda Rychnov nad Kněžnou A 2365 0 ½
2017/2018 8 Lokomotiva Brno A 2271 2258 Biolek Richard Agentura 64 Grygov 2448 2457 ½
2017/2018 6 Lokomotiva Brno A 2263 2258 Zwardoň Vojtěch ŠK Gordic 2412 2406 ½
2017/2018 5 Lokomotiva Brno A 2263 2258 Ponížil Cyril Šachy Hošťálková 2479 2462 0
2017/2018 4 Lokomotiva Brno A 2288 2258 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2387 2397 ½
2017/2018 2 Lokomotiva Brno A 2288 2258 Klíma Lukáš TJ Ostrava "A" 2316 2277 ½
2017/2018 11 ŠK GARDE Lipovec 2301 2258 Marečková Martina Jezdci Jundrov 2127 2114 1
2017/2018 10 ŠK GARDE Lipovec 2288 2258 Bosák Jan Zbrojovka Vsetín 2115 2110 1
2017/2018 9 ŠK GARDE Lipovec 2271 2258 Uřičář Jakub SK Podlužan Prušánky 2182 2185 1
2017/2018 8 ŠK GARDE Lipovec 2271 2258 Jireš Jiří ŠK Agrotec Hustopeče 2067 2062 1
2017/2018 6 ŠK GARDE Lipovec 2263 2258 Cagašík Tomáš TJ SLAVIA Kroměříž B 2202 2194 1
2017/2018 5 ŠK GARDE Lipovec 2288 2258 Vymazal Bronislav Moravská Slavia Brno B 2339 2317 0
2017/2018 4 ŠK GARDE Lipovec 2288 2258 Buráň Jaroslav TJ Vlčnov 2153 2174 0
2017/2018 3 ŠK GARDE Lipovec 2288 2258 Bažant Petr ŠK Staré Město B 2219 2229 0
2017/2018 2 ŠK GARDE Lipovec 2288 2258 Majer Jiří ŠK Kuřim 2024 2023 1
2017/2018 1 ŠK GARDE Lipovec 2285 2274 Hodovský Jiří ŠK Zlín 2090 2097 1
2016/2017 10 Lokomotiva Brno 2268 2248 Stachowiak Kamil Tatran Litovel 2416 2404 0
2016/2017 9 Lokomotiva Brno 2268 2248 Polák Tomáš SK DURAS BVK Kralovo Pole 2511 2518 0
2016/2017 8 Lokomotiva Brno 2268 2248 Spirin Oleg SK AD Jicin 2450 2482 0
2016/2017 7 Lokomotiva Brno 2268 2248 Votava Jan SK Rapid Pardubice 2522 2506 ½
2016/2017 6 Lokomotiva Brno 2268 2248 Kaňovský David SK Slavoj Poruba 2455 2449 ½
2016/2017 5 Lokomotiva Brno 2268 2248 Rašík Vítězslav Labortech Ostrava 2451 2452 0
2016/2017 4 Lokomotiva Brno 2268 2248 Nguyen Thai Dai Van SK mesta Lysa nad Labem 2424 2406 ½
2016/2017 3 Lokomotiva Brno 2268 2248 Štoček Jiří Vystaviste Lysa nad Labem 2534 2537 0
2016/2017 1 Lokomotiva Brno 2268 2248 Vitiugov Nikita 1. Novoborsky SK 2725 2709 0
2016/2017 9 Spartak Velké Meziříčí 2268 2248 Kratochvíl Vít TJ Náměšť nad Oslavou 2254 2181 ½
2016/2017 8 Spartak Velké Meziříčí 2268 2248 Volák Michal TJ Spartak Pelhřimov A 2154 2163 0
2016/2017 7 Spartak Velké Meziříčí 2268 2248 Sedlák Jiří TJ Jiskra Humpolec A 1951 1900 1
2016/2017 5 Spartak Velké Meziříčí 2268 2248 Skořepa Tomáš Gambit Jihlava B 2015 2016 1
2016/2017 4 Spartak Velké Meziříčí 2268 2248 Vala Filip TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 2167 2133 0
2016/2017 3 Spartak Velké Meziříčí 2268 2248 Vašut Karel TJ Žďár nad Sázavou z.s. B 2150 2146 1
2016/2017 2 Spartak Velké Meziříčí 2268 2248 Svíženský Luboš ŠK Caissa Třebíč B 1999 1958 1
2016/2017 11 �K GARDE Lipovec 2268 2248 Vrána František �K Star� M�sto B 2207 2185 ½
2016/2017 10 �K GARDE Lipovec 2268 2248 Šípek Michal Jezdci Jundrov 1985 2004 1
2016/2017 8 �K GARDE Lipovec 2268 2248 Karlík Ondřej �achy Ho���lkov� 2199 2186 0
2016/2017 6 �K GARDE Lipovec 2268 2248 Majer Jiří �K Ku�im 2096 2031 1
2016/2017 4 �K GARDE Lipovec 2268 2248 Gaša Patrik SK Podlu�an Pru��nky 2108 1
2016/2017 3 �K GARDE Lipovec 2268 2248 Musil Jiří �K Lokomotiva Brno B 2126 2114 1
2016/2017 2 �K GARDE Lipovec 2268 2248 Stachoň Martin Slavia Krom��� B 2187 2201 ½
2016/2017 1 �K GARDE Lipovec 2268 2248 Lakatoš Tomáš �K Duras BVK B 2126 0
2015/2016 11 Lokomotiva Brno "A" 2268 2248 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová "A" 2234 2226 ½
2015/2016 10 Lokomotiva Brno "A" 2268 2248 Nábělek Marek KVS EKODIVIZE Opava 2260 2264 ½
2015/2016 9 Lokomotiva Brno "A" 2268 2248 Lys Josef ŠK Karviná "A" 2138 2189 0
2015/2016 8 Lokomotiva Brno "A" 2268 2248 Růžička Petr TJ Ostrava "A" 2210 2275 1
2015/2016 7 Lokomotiva Brno "A" 2268 2248 Rubal Adam ŠK Zlín "A" 2310 2295 ½
2015/2016 6 Lokomotiva Brno "A" 2268 2248 Bažant Petr ŠK Staré Město "A" 2256 2248 1
2015/2016 5 Lokomotiva Brno "A" 2268 2248 Komárek David TJ Štefanydes Polička 2159 2144 ½
2015/2016 4 Lokomotiva Brno "A" 2268 2248 Tikovský Alexandr Moravská Slavia Brno\r "A" 2187 2198 ½
2015/2016 3 Lokomotiva Brno "A" 2268 2248 Pecha Tomáš Beskydská šachová škola F-M "B" 2167 2195 1
2015/2016 1 Lokomotiva Brno "A" 2268 2248 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov\r 2464 2451 0
2015/2016 11 ŠK GARDE Lipovec 2268 2248 Matoušek Petr SK Prostějov 2157 2146 1
2015/2016 10 ŠK GARDE Lipovec 2268 2248 Stánec Stanislav TJ Podlužan Prušánky 2099 2119 ½
2015/2016 9 ŠK GARDE Lipovec 2268 2248 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno B 2228 2215 ½
2015/2016 8 ŠK GARDE Lipovec 2268 2248 Bednář Jaromír ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2267 2280 ½
2015/2016 7 ŠK GARDE Lipovec 2268 2248 Šenkýř Martin ŠK Duras BVK B 2154 2165 ½
2015/2016 6 ŠK GARDE Lipovec 2268 2248 Sedláček Oldřich ŠK GORDIC 2214 2221 1
2015/2016 5 ŠK GARDE Lipovec 2268 2248 Lakatoš Tomáš OREL Ořechov 2126 1
2015/2016 4 ŠK GARDE Lipovec 2268 2248 Obšivač Josef A64 PROCLIENT Grygov B 2339 2309 1
2015/2016 3 ŠK GARDE Lipovec 2268 2248 Markovič Ivan ŠK Kuřim 2124 2104 ½
2015/2016 2 ŠK GARDE Lipovec 2268 2248 Škoda Martin Silko Gambit Jihlava 2153 2155 0
2015/2016 1 ŠK GARDE Lipovec 2268 2248 Pakosta Miroslav Jezdci Jundrov 2106 2112 1
2014/2015 11 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2236 2247 Neděla Vlastimil SK Slavia Orlová „A“ 2312 2308 0
2014/2015 10 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2236 2247 Biolek Richard Agentura 64 Grygov „A“ 2446 2425 ½
2014/2015 9 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2236 2247 Rubal Adam ŠK Zlín „A“ 2271 2266 0
2014/2015 8 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2236 2247 Šmajzr Martin Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2218 2217 0
2014/2015 7 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2236 2247 Půlpán Jakub TJ ŠO Chrudim 2300 2267 1
2014/2015 6 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2236 2247 Seidl Štěpán ŠK Duras BVK „B“ 2211 2225 ½
2014/2015 5 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2236 2247 Nábělek Marek KVS EKODIVIZE Opava "A" 2270 2277 ½
2014/2015 4 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2236 2247 Piesik Piotr Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2259 0
2014/2015 3 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2236 2247 Lanč Alois Slavia Kroměříž „A“ 2344 2403 1
2014/2015 2 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2236 2247 Bažant Petr ŠK Staré Město „A“ 2362 2353 0
2014/2015 1 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2236 2247 Vymazal Bronislav ŠK Duras BVK „A“ 2321 2309 0
2014/2015 11 ŠK GARDE Lipovec 2236 2247 Walek Petr ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2080 2115 ½
2014/2015 10 ŠK GARDE Lipovec 2236 2247 Bačák Martin Sokol Postoupky 2138 2138 1
2014/2015 8 ŠK GARDE Lipovec 2236 2247 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž B 2248 2249 ½
2014/2015 7 ŠK GARDE Lipovec 2236 2247 Uřičář Jakub TJ Podlužan Prušánky 2177 2185 ½
2014/2015 6 ŠK GARDE Lipovec 2236 2247 Šenkýř Martin ŠK Zlín B 2174 2171 ½
2014/2015 5 ŠK GARDE Lipovec 2236 2247 Hladík Josef ŠK Vinohrady Brno 2139 2156 ½
2014/2015 4 ŠK GARDE Lipovec 2236 2247 Vrána František ŠK Staré Město B 2249 2257 0
2014/2015 3 ŠK GARDE Lipovec 2236 2247 Vyskočil Neklan Moravská Slavia Brno 2422 2409 0
2014/2015 2 ŠK GARDE Lipovec 2236 2247 Markovič Ivan ŠK Hustopeče 2137 2139 1
2014/2015 1 ŠK GARDE Lipovec 2236 2247 Číp Dalibor OREL Ořechov 2145 2144 1
2013/2014 11 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2233 2232 Mrva Marek TJ Ostrava 2188 2189 1
2013/2014 10 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2233 2232 Kuboš Rostislav SK Slavia Orlová “A“ 2199 2194 1
2013/2014 9 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2233 2232 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2320 2313 ½
2013/2014 8 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2233 2232 Ponížil Cyril ŠK Zlín “A“ 2432 2434 ½
2013/2014 7 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2233 2232 Navrátil Jiří TJ Tatran Litovel “B“ 2049 2068 1
2013/2014 5 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2233 2232 Sochorová Petra Lokomotiva Brno “A“ 2183 2182 1
2013/2014 4 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2233 2232 Vymazal Bronislav ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2324 2306 0
2013/2014 3 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2233 2232 Hostinský Jiří 2222 ŠK Polabiny “A“ 2212 2220 ½
2013/2014 2 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2233 2232 Bujnoch Radek TJ ŠO Chrudim 2240 2240 1
2013/2014 1 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2233 2232 Dvořák Martin Slavia Kroměříž “A“ 2194 2197 1
2013/2014 11 ŠK GARDE Lipovec 2233 2232 Kratochvíl Milan ŠK Lokomotiva Brno B 2168 2164 ½
2013/2014 10 ŠK GARDE Lipovec 2233 2232 Horsák Jan ŠK Staré Město B 2078 2095 1
2013/2014 9 ŠK GARDE Lipovec 2233 2232 Stánec Stanislav TJ Podlužan Prušánky 2195 2172 ½
2013/2014 8 ŠK GARDE Lipovec 2233 2232 Markovič Ivan ŠK HPM TEC Hustopeče 2112 2112 0
2013/2014 7 ŠK GARDE Lipovec 2233 2232 Macura Emil TJ FS Napajedla 2002 1986 1
2013/2014 6 ŠK GARDE Lipovec 2233 2232 Věchet Stanislav Moravská Slavia Brno 2162 2142 ½
2013/2014 5 ŠK GARDE Lipovec 2233 2232 Majer Jiří ŠK Kuřim 2201 2208 ½
2013/2014 4 ŠK GARDE Lipovec 2233 2232 Stachoň Martin Slavia Kroměříž B 2113 2122 ½
2013/2014 3 ŠK GARDE Lipovec 2233 2232 Ševčík Vladimír ŠK Duras BVK Královo Pole B 2198 2198 ½
2013/2014 2 ŠK GARDE Lipovec 2233 2232 Závůrka Roman Sportovní Klub Prostějov 2169 2165 1
2013/2014 1 ŠK GARDE Lipovec 2233 2232 Sháněl Jaroslav Sokol Postoupky 2157 2159 ½
2012/2013 11 ŠK Lokomotiva Brno A 2264 2264 Marek Jiří TJ Podlužan Prušánky 2076 2115 1
2012/2013 10 ŠK Lokomotiva Brno A 2264 2264 Koutný Petr ŠK Zlín B 2175 2189 1
2012/2013 9 ŠK Lokomotiva Brno A 2264 2264 Dvouletý Pavel ŠK Staré Město B 2146 2143 1
2012/2013 8 ŠK Lokomotiva Brno A 2264 2264 Košata Jan ŠK KME-DDM Kuřim 2146 2147 0
2012/2013 7 ŠK Lokomotiva Brno A 2264 2264 Symerský Petr TJ ŠK Veselí nad Moravou 2150 2139 ½
2012/2013 6 ŠK Lokomotiva Brno A 2264 2264 Federič Jozef ŠK HPM TEC Hustopeče 2299 2262 0
2012/2013 5 ŠK Lokomotiva Brno A 2264 2264 Švehla Karel TJ Spartak Adamov 2126 2123 1
2012/2013 4 ŠK Lokomotiva Brno A 2264 2264 Macura Emil TJ FS NAPAJEDLA 2062 2057 1
2012/2013 3 ŠK Lokomotiva Brno A 2264 2264 Fusek Lukáš ŠK Staré Město C 1986 2002 1
2012/2013 2 ŠK Lokomotiva Brno A 2264 2264 Kredl Karel Moravská Slavia Brno 2133 2123 ½
2012/2013 1 ŠK Lokomotiva Brno A 2264 2264 Semenova Elena ŠK Duras BVK B 2140 0
2012/2013 10 ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2264 2264 Sedláček Oldřich ŠK Gordic Jihlava 2223 2214 1
2012/2013 9 ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2264 2264 Veselý Tomáš 2222 ŠK Polabiny “B“ 2140 2148 0
2012/2013 8 ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2264 2264 Holeksa Zdeněk Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2132 2153 1
2012/2013 6 ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2264 2264 Neoral Antonín Tatran Litovel “B“ 2171 2167 1
2012/2013 5 ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2264 2264 Bažant Petr ŠK Staré Město “A“ 2266 2257 ½
2012/2013 4 ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2264 2264 Olšar Jaroslav Šachový klub Karviná “A“ 2233 2233 0
2012/2013 3 ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2264 2264 Sochor Stanislav A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2122 2133 1
2012/2013 2 ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2264 2264 Ševčík Vladimír ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2230 2231 ½
2011/2012 11 ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2233 2223 Nehybka Jiří ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2245 2255 ½
2011/2012 10 ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2233 2223 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny C 2032 2001 1
2011/2012 9 ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2233 2223 Hurt Lukáš Šachový klub Ústí nad Orlicí 2115 2117 1
2011/2012 8 ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2233 2223 Doseděl Jiří ŠK Vysoké Mýto 2071 2065 1
2011/2012 7 ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2233 2223 Smolej Lukáš TJ Slavia Hradec Králové B 2031 2019 1
2011/2012 6 ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2233 2223 Bujnoch Radek TJ ŠO Chrudim 2203 2203 0
2011/2012 5 ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2233 2223 Veselý Tomáš AKIS Pardubice 2128 2142 ½
2011/2012 4 ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2233 2223 Zachariáš Miroslav ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 1939 1957 1
2011/2012 3 ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2233 2223 Marečková Martina Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2153 2133 1
2011/2012 2 ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2233 2223 Jelínek Milan Sokol Zaječice 2069 1984 1
2011/2012 1 ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2233 2223 Musil Jiří ŠK Lokomotiva Brno A 1976 2030 ½
2011/2012 11 ŠK Gordic 2233 2223 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny B 2219 2196 1
2011/2012 10 ŠK Gordic 2233 2223 Mudrák Josef Slavia Kroměříž 2368 2352 ½
2011/2012 9 ŠK Gordic 2233 2223 Chytilek Roman ŠK Zlín B 2393 2394 0
2011/2012 8 ŠK Gordic 2233 2223 Sobek Jaroslav Šachový klub Karviná 2267 2269 ½
2011/2012 7 ŠK Gordic 2233 2223 Ševčík Vladimír ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2247 2248 0
2011/2012 6 ŠK Gordic 2233 2223 Walek Milan TŽ Třinec 2356 2353 ½
2011/2012 5 ŠK Gordic 2233 2223 Zabystrzan Pavel Slavia Orlová 2316 2305 ½
2011/2012 4 ŠK Gordic 2233 2223 Krajina Aleš Labortech Ostrava B 2205 2204 0
2011/2012 1 ŠK Gordic 2233 2223 Sosna Jan ŠK Staré Město 2398 2407 ½
2010/2011 11 SK Caissa Trebic A 2234 Novotný Michal 2222 SK Polabiny B 2255 0
2010/2011 10 SK Caissa Trebic A 2234 Kosek Jiří SK Vysoke Myto 2106 ½
2010/2011 9 SK Caissa Trebic A 2234 Pečinka Martin Jiskra Usti nad Orlici 2062 1
2010/2011 8 SK Caissa Trebic A 2234 Bína Josef Sokol Bedrichov 2149 0
2010/2011 7 SK Caissa Trebic A 2234 Schwarz Milan SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2129 0
2010/2011 6 SK Caissa Trebic A 2234 Veselý Tomáš AKIS Pardubice 2160 ½
2010/2011 5 SK Caissa Trebic A 2234 Řehůřek Lukáš Lokomotiva Brno 2186 1
2010/2011 4 SK Caissa Trebic A 2234 Hlaváček Robert SK Chrudim 2236 1
2010/2011 3 SK Caissa Trebic A 2234 Hájek Jiří Sokol Zajecice 2136 ½
2010/2011 2 SK Caissa Trebic A 2234 Pavliš Jaromír SK Caissa Trebic B 2055 ½
2010/2011 1 SK Caissa Trebic A 2234 Škeřík Karel Jiskra Litomysl 2053 1
2010/2011 11 SK Gordic 2234 Neděla Vlastimil Slavoj Ostrava - Poruba 2334 0
2010/2011 10 SK Gordic 2234 Bažant Petr SK Stare Mesto 2392 0
2010/2011 9 SK Gordic 2234 Jurčík Martin Jakl Karvina 2372 ½
2010/2011 8 SK Gordic 2234 Biolek Richard A64 Grygov B 2413 1
2010/2011 7 SK Gordic 2234 Sikora Jan TJ TZ Trinec B 2240 0
2010/2011 6 SK Gordic 2234 Bělunek Vladimír Tatran Litovel B 2278 0
2010/2011 5 SK Gordic 2234 Ponížil Cyril SK Zlin B 2398 ½
2010/2011 4 SK Gordic 2234 Čechura Petr Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2268 ½
2010/2011 3 SK Gordic 2234 Buchníček Petr SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2305 0
2010/2011 1 SK Gordic 2234 Břečka Ivan Mittal Ostrava 2360 ½
2009/2010 11 ŠK Gordic Jihlava 2202 Pytolaj Radek Tatran Litovel B 1838 1
2009/2010 10 ŠK Gordic Jihlava 2202 Malík Jan ŠK Slavoj Poruba 2261 1
2009/2010 9 ŠK Gordic Jihlava 2202 Gibiec Ernest Jakl Karvina 2233 ½
2009/2010 8 ŠK Gordic Jihlava 2202 Stánec Stanislav Slavia Kroměříž 2196 1
2009/2010 7 ŠK Gordic Jihlava 2202 Pacl Václav ŠK Labortech Ostrava 2275 1
2009/2010 6 ŠK Gordic Jihlava 2202 Rodshtein Tereza SK Slavia Orlová 2150 1
2009/2010 4 ŠK Gordic Jihlava 2202 Hladík Oto TJ Mittal Ostrava 2187 0
2009/2010 3 ŠK Gordic Jihlava 2202 Kapusta Petr ŠK Staré Město 2135 ½
2009/2010 1 ŠK Gordic Jihlava 2202 Doseděl Jiří ŠK Vysoké Mýto 2119 0
2009/2010 11 ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 2202 Schwarz Milan ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2097 0
2009/2010 10 ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 2202 Novotný Josef Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2124 1
2009/2010 9 ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 2202 Pavlíček Robert TJ Spartak Pelhřimov 1995 ½
2009/2010 8 ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 2202 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomyšl 1920 1
2009/2010 7 ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 2202 Česenek Jiří TJ SOKOL Zaječice 1920 1
2009/2010 6 ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 2202 Petr Luboš TJ Žďár nad Sázavou 1872 1
2009/2010 5 ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 2202 Veselý Tomáš AKIS Pardubice 2166 1
2009/2010 3 ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 2202 Navrátil František 2222 ŠK Polabiny "B" 2240 1
2009/2010 2 ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 2202 Michálek Miroslav ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 1979 1
2009/2010 1 ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 2202 Uhmann Jan Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 1977 1
2008/2009 7 Dirickx Bohemia - Jiskra Havlíčkův Brod 2065 Kovář Jan TJ Sokol Údlice 1852 1
2008/2009 6 Dirickx Bohemia - Jiskra Havlíčkův Brod 2065 Kracík Tomáš Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 2087 0
2008/2009 5 Dirickx Bohemia - Jiskra Havlíčkův Brod 2065 Wasserbauer Radek Biomedica Říčany 1887 1
2008/2009 4 Dirickx Bohemia - Jiskra Havlíčkův Brod 2065 Baláček Tadeáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 2046 0
2008/2009 3 Dirickx Bohemia - Jiskra Havlíčkův Brod 2065 Škoda Martin Sokol Bedřichov 2009 ½
2008/2009 2 Dirickx Bohemia - Jiskra Havlíčkův Brod 2065 Valešová Šárka ŠK Zlín 1862 1
2008/2009 1 Dirickx Bohemia - Jiskra Havlíčkův Brod 2065 Volčík Luděk SK Boršice 1960 1
2008/2009 11 ŠK Caissa Třebíč B 2065 Pekárková Eva ŠK Duras BVK-Královo Pole B 1928 1
2008/2009 10 ŠK Caissa Třebíč B 2065 Siebenbürger Vlastimil TJ Žďár n. Sázavou A 2114 ½
2008/2009 9 ŠK Caissa Třebíč B 2065 Navrátil František 2222 ŠK Polabiny B 2250 ½
2008/2009 8 ŠK Caissa Třebíč B 2065 Dobeš Oldřich SPgŠ+G Znojmo A 1999 ½
2008/2009 7 ŠK Caissa Třebíč B 2065 Němec Pavel ŠK Vysoké Mýto 2234 0
2008/2009 5 ŠK Caissa Třebíč B 2065 Vodička Pavel ŠK Bohemia Pardubice A 2108 ½
2008/2009 3 ŠK Caissa Třebíč B 2065 Majer Jiří ŠK Kuřim KME-DDM A 2043 1
2008/2009 2 ŠK Caissa Třebíč B 2065 Bělohlávek Petr ŠK Caissa Třebíč A 2197 1
2008/2009 1 ŠK Caissa Třebíč B 2065 Vala Filip ŠK Gordic Jihlava B 2057 0
2008/2009 7 Dirickx Bohemia - Jiskra Havl. Brod 2065 Volčík Luděk SK Boršice 1960 1
2008/2009 6 Dirickx Bohemia - Jiskra Havl. Brod 2065 Plát Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno 2411 0
2008/2009 5 Dirickx Bohemia - Jiskra Havl. Brod 2065 Škoda Martin Sokol Bedřichov 2009 ½
2008/2009 4 Dirickx Bohemia - Jiskra Havl. Brod 2065 Krzyzanowski Marcin SK Slavia Orlová ½
2008/2009 3 Dirickx Bohemia - Jiskra Havl. Brod 2065 Hričko Martin TJ Slovan Havířov 1995 1
2008/2009 2 Dirickx Bohemia - Jiskra Havl. Brod 2065 Valešová Šárka ŠK Zlín 1862 1
2008/2009 1 Dirickx Bohemia - Jiskra Havl. Brod 2065 Krejčí Jan BŠŠ Frýdek-Místek 2397 0
2008/2009 10 ŠK Caissa Třebíč C 2065 Benák Jaroslav ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1909 ½
2008/2009 9 ŠK Caissa Třebíč C 2065 Mičulka Petr TJ Náměšť nad Oslavou A 2010 1
2008/2009 8 ŠK Caissa Třebíč C 2065 Došek Karel Gordic Jihlava C 1633 1
2008/2009 7 ŠK Caissa Třebíč C 2065 Bendl Hynek Spartak Pelhřimov A 1971 ½
2008/2009 6 ŠK Caissa Třebíč C 2065 Mezlík Stanislav TJ Spartak Třebíč A 1919 1
2008/2009 5 ŠK Caissa Třebíč C 2065 Mouryc Tomáš Sokol Bedřichov A 1971 ½
2008/2009 4 ŠK Caissa Třebíč C 2065 Bárta Miroslav Spartak Velké Meziříčí A 1840 1
2008/2009 2 ŠK Caissa Třebíč C 2065 Fiala René TJ Jiskra Humpolec A 1771 1
2008/2009 1 ŠK Caissa Třebíč C 2065 Netušil Jakub TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1937 ½
2007/2008 11 TJ Náměšť nad Oslavou 2084 Wasserbauer Radek ŠK Smíchov - Praha 1775 1
2007/2008 10 TJ Náměšť nad Oslavou 2084 Haman Jakub ŠK Řevnice 1873 ½
2007/2008 9 TJ Náměšť nad Oslavou 2084 Šebo Igor SK OAZA Praha B 1427 1
2007/2008 8 TJ Náměšť nad Oslavou 2084 Jančařík Joel TJ Sokol Kobylisy 2011 1
2007/2008 7 TJ Náměšť nad Oslavou 2084 Rozhoň Martin Šachklub Tábor 1419 1
2007/2008 6 TJ Náměšť nad Oslavou 2084 Válek Tomáš Sokol Tábor 1756 ½
2007/2008 5 TJ Náměšť nad Oslavou 2084 Škoda Martin Sokol Bedřichov 2058 1
2007/2008 4 TJ Náměšť nad Oslavou 2084 Herda Tomáš QCC DKV Č. Budějovice 1539 1
2007/2008 3 TJ Náměšť nad Oslavou 2084 Sedlář Vít ŠK Duras BVK - Královo Pole 1553 1
2007/2008 2 TJ Náměšť nad Oslavou 2084 Zvára David TRW Autoelektronika Vlašim 1750 1
2007/2008 1 TJ Náměšť nad Oslavou 2084 Brabec Jan Biomedica Říčany B 1653 1
2007/2008 11 TJ Náměšť nad Oslavou B 2084 Pavlíček Robert Jiskra Humpolec A 1985 1
2007/2008 10 TJ Náměšť nad Oslavou B 2084 Krejčí Jakub TJ Spartak Pelhřimov A 2105 ½
2007/2008 9 TJ Náměšť nad Oslavou B 2084 Seidl Pavel TJ Sokol Bedřichov-Jihlava B 1877 0
2007/2008 8 TJ Náměšť nad Oslavou B 2084 Běloušek Michal ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 2048 ½
2007/2008 6 TJ Náměšť nad Oslavou B 2084 Vojtěch Ladislav TJ Spartak Třebíč A 1986 0
2007/2008 4 TJ Náměšť nad Oslavou B 2084 Uher Vladimír ŠK Caissa Třebíč B 2090 ½
2007/2008 3 TJ Náměšť nad Oslavou B 2084 Jurek Miroslav TJ Sokol Bedřichov-Jihlava A 2067 0
2007/2008 2 TJ Náměšť nad Oslavou B 2084 Sedláček Mojmír SFIALA Gambit Jihlava A 2001 0
2007/2008 1 TJ Náměšť nad Oslavou B 2084 Vincze Roman TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 2069 1
2007/2008 11 TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU A 2084 Novotný Michal 2222 ŠK POLABINY B 2278 ½
2007/2008 10 TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU A 2084 Čížek Antonín ŠK CAISSA TŘEBÍČ A 2213 ½
2007/2008 9 TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU A 2084 Lorenc Oldřich TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2150 1
2007/2008 6 TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU A 2084 Kozlíček Lubomír ŠK GORDIC JIHLAVA B 2197 0
2007/2008 5 TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU A 2084 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK POLABINY C 2187 0
2007/2008 4 TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU A 2084 Fiedler Bedřich ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2113 1
2007/2008 3 TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU A 2084 Donnert Milan ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2190 0
2007/2008 1 TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU A 2084 Číp Dalibor OREL OŘECHOV A 2195 0
2006/2007 11 TJ Náměšť nad Oslavou 1978 Kozelka Vojtěch Slavoj České Budějovice B 1250 1
2006/2007 10 TJ Náměšť nad Oslavou 1978 Hess Pavel Slavoj České Budějovice A 1675 1
2006/2007 9 TJ Náměšť nad Oslavou 1978 Tvrdý Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1443 1
2006/2007 8 TJ Náměšť nad Oslavou 1978 Moravec Vít TRW autoelektronika Vlašim 2088 0
2006/2007 7 TJ Náměšť nad Oslavou 1978 Hošek Martin ŠK Lokomotiva Brno B 1386 1
2006/2007 6 TJ Náměšť nad Oslavou 1978 Kratochvíl Milan ŠK Lokomotiva Brno A 2041 ½
2006/2007 5 TJ Náměšť nad Oslavou 1978 Seidl Antonín Sokol Bedřichov - Jihlava 1796 1
2006/2007 4 TJ Náměšť nad Oslavou 1978 Němcová Karolína SK OAZA Praha B 1841 1
2006/2007 3 TJ Náměšť nad Oslavou 1978 Fiala Jan TJ Tourist Biomedica Říčany B 1544 1
2006/2007 2 TJ Náměšť nad Oslavou 1978 Rut Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad A 1682 1
2006/2007 1 TJ Náměšť nad Oslavou 1978 Vandas Jakub ŠK Smíchov Praha 1809 1
2006/2007 10 TJ NÁMĚŠŤNAD OSLAVOU 1978 Bílek Roman TJ ŽDAS ŽDÁR N.SÁZAVOU 1995 0
2006/2007 8 TJ NÁMĚŠŤNAD OSLAVOU 1978 Rychtecký Miroslav ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C 2035 ½
2006/2007 6 TJ NÁMĚŠŤNAD OSLAVOU 1978 Novák Aleš EUROKOMPLEX AUTOSKLA 2044 1
2006/2007 5 TJ NÁMĚŠŤNAD OSLAVOU 1978 Hromádko Martin TJ SOKOL ZAJEČICE 2032 0
2006/2007 4 TJ NÁMĚŠŤNAD OSLAVOU 1978 Novotný Jaroslav ŠK BYDO ZAKŘANY A 2054 1
2006/2007 3 TJ NÁMĚŠŤNAD OSLAVOU 1978 Vlk Miroslav TJ ZNOJMO A 2049 0
2006/2007 2 TJ NÁMĚŠŤNAD OSLAVOU 1978 Vachek Jiří ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 1874 1
2006/2007 1 TJ NÁMĚŠŤNAD OSLAVOU 1978 Just Pavel 2222 ŠK POLABINY C 2045 0
2006/2007 11 TJ Náměšť nad Oslavou B 1978 Seidl Pavel TJ Sokol Bedřichov B 1877 ½
2006/2007 10 TJ Náměšť nad Oslavou B 1978 Karásek Lukáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 2186 0
2006/2007 9 TJ Náměšť nad Oslavou B 1978 Běloušek Michal ŠK Sklo Bohemia Světlá n.S. A 2074 0
2006/2007 8 TJ Náměšť nad Oslavou B 1978 Daněk Libor ŠK Caissa Třebíč A 2277 ½
2006/2007 7 TJ Náměšť nad Oslavou B 1978 Sedláček Mojmír SFiala Gambit Jihlava A 2006 0
2006/2007 6 TJ Náměšť nad Oslavou B 1978 Jurek Miroslav TJ Sokol Bedřichov A 2032 0
2006/2007 5 TJ Náměšť nad Oslavou B 1978 Pártl Ondřej TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1911 ½
2006/2007 4 TJ Náměšť nad Oslavou B 1978 Mejzlík Zdeněk Spartak Velké Meziříčí A 1907 0
2006/2007 3 TJ Náměšť nad Oslavou B 1978 Vašut Karel TJ Žďas Žďár nad Sázavou B 2145 0
2006/2007 2 TJ Náměšť nad Oslavou B 1978 Volák Michal TJ Spartak Pelhřimov A 2167 1
2006/2007 1 TJ Náměšť nad Oslavou B 1978 Vojtěch Ladislav TJ Spartak Třebíč A 1977 0
2005/2006 11 TJ Náměšť nad Oslavou 1795 Moravčík Václav Slavoj České Budějovice D 1334 1
2005/2006 10 TJ Náměšť nad Oslavou 1795 Šimeček Josef Slavoj České Budějovice C 1250 1
2005/2006 9 TJ Náměšť nad Oslavou 1795 Krška David Slavoj České Budějovice A 1483 ½
2005/2006 8 TJ Náměšť nad Oslavou 1795 Matějka Jan Slavoj České Budějovice B 1250 0
2005/2006 7 TJ Náměšť nad Oslavou 1795 Hruška Ondřej TJ Spartak Pelhřimov 1671 ½
2005/2006 6 TJ Náměšť nad Oslavou 1795 Štukheil Martin TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1473 1
2005/2006 5 TJ Náměšť nad Oslavou 1795 Škoda Martin TJ Sokol Bedřichov-Jihlava 1564 1
2005/2006 4 TJ Náměšť nad Oslavou 1795 Fojtů Jan TJ Tourist BIOMEDICA Říčany 1922 0
2005/2006 3 TJ Náměšť nad Oslavou 1795 Moravec Vít TRW autoelektronika Vlašim 1444 1
2005/2006 2 TJ Náměšť nad Oslavou 1795 Böhm Tomáš ŠK Sokol Vyšehrad Praha A 1894 ½
2005/2006 1 TJ Náměšť nad Oslavou 1795 Horák Karel ŠK Sokol Vyšehrad Praha B 1734 0
2005/2006 11 TJ Náměšť nad Osl. B 1795 Obůrka Vladislav Žďas Žďár nad Sáz. B 1844 1
2005/2006 10 TJ Náměšť nad Osl. B 1795 Netušil Jakub TJ Jiskra Havl. Brod A 1979 1
2005/2006 9 TJ Náměšť nad Osl. B 1795 Krejčí Jakub TJ Spartak Pelhřimov A 2010 0
2005/2006 8 TJ Náměšť nad Osl. B 1795 Hrad Robert Gambit Jihlava A 1863 ½
2005/2006 7 TJ Náměšť nad Osl. B 1795 Škaroupka Jiří ŠK Caissa Třebíč A 2182 1
2005/2006 6 TJ Náměšť nad Osl. B 1795 Kincl Libor Sokol Jámy A 1880 1
2005/2006 5 TJ Náměšť nad Osl. B 1795 Večeřa Pavel Žďas Žďár nad Sáz. A 2127 0
2005/2006 4 TJ Náměšť nad Osl. B 1795 Skořepa Pavel TJ Spartak Třebíč A 1821 0
2005/2006 3 TJ Náměšť nad Osl. B 1795 Somer Jakub TJ Jiskra Havl. Brod B 1810 0
2005/2006 2 TJ Náměšť nad Osl. B 1795 Rosecký Tomáš ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1962 ½
2005/2006 1 TJ Náměšť nad Osl. B 1795 Jelínek Václav TJ Sokol Bedřichov A 2099 0
2005/2006 10 Velke Mezirici A 1795 Kuchta Petr Velka Bites 1
2005/2006 7 Velke Mezirici A 1795 Zvěřina Pavel Opatov 1657 ½
2005/2006 6 Velke Mezirici A 1795 Ludvík Lubomír Rouchovany 1716 1
2005/2006 5 Velke Mezirici A 1795 Blažková Hana Velka Bites 1638 1
2005/2006 4 Velke Mezirici A 1795 Pyskatý Libor Jemnice+Moravske Budejovice 1
2005/2006 3 Velke Mezirici A 1795 Poláček Pavel Spartak Trebic B 1709 1
2005/2006 2 Velke Mezirici A 1795 Pták Jaromír Opatov 1762 1
2005/2006 1 Velke Mezirici A 1795 Ludvík Lubomír Rouchovany 1716 1
2004/2005 6 Velke Mezirici Čára Zdeněk Mor. Budejovice 1492 1
2004/2005 10 Sp.Vel.Meziříčí B Juránek Martin Sokol Jemnice 1788 ½
2004/2005 9 Sp.Vel.Meziříčí B Caha Jan Sokol Opatov 1725 1
2004/2005 7 Sp.Vel.Meziříčí B Holcman Milan Sokol Nové Veselí 1738 0
2004/2005 6 Sp.Vel.Meziříčí B Sopko Petr Gambit Jihlava C 1
2004/2005 5 Sp.Vel.Meziříčí B Juránek Martin Sokol Jemnice 1788 1
2004/2005 4 Sp.Vel.Meziříčí B Caha Jan Sokol Opatov 1725 0
2004/2005 2 Sp.Vel.Meziříčí B Holcman Milan Sokol Nové Veselí 1738 1
2004/2005 1 Sp.Vel.Meziříčí B Pokorný Jiří Gambit Jihlava C 1