Hráč Nový Martin

Nový Martin

User Pic
Jméno: Nový Martin
Oddíl: OREL jednota Ořechov
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2140
Elo mezinárodní: 2134
ID: 14966
FIDE ID: 325155
Rok narození: 1986
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Duras BVK Královo Pole B 2137 2166 Trávníček Petr ŠK Hodonín 2100 2096 ½
2018/2019 10 ŠK Duras BVK Královo Pole B 2154 2166 Šípek Oldřich Jezdci Jundrov B 1943 1842 ½
2018/2019 9 ŠK Duras BVK Královo Pole B 2154 2166 Biolek Richard SK Podlužan Prušánky B 2411 2392 0
2018/2019 8 ŠK Duras BVK Královo Pole B 2160 2166 Růžička Josef TJ Znojmo 2200 2204 ½
2018/2019 7 ŠK Duras BVK Královo Pole B 2160 2166 Jelínek Ota VSK Universita Brno 2174 2168 0
2018/2019 6 ŠK Duras BVK Královo Pole B 2166 2166 Hejný Jaroslav MKS Vyškov 2012 2023 ½
2018/2019 4 ŠK Duras BVK Královo Pole B 2170 2180 Skalka Jan ŠK Veselí nad Moravou B 1924 1969 1
2018/2019 3 ŠK Duras BVK Královo Pole B 2171 2180 Boháček Milan Slavia Boskovice 2123 2091 1
2018/2019 2 ŠK Duras BVK Královo Pole B 2171 2180 Sekanina Jiří Spartak Adamov 2035 2058 ½
2018/2019 1 ŠK Duras BVK Královo Pole B 2182 2180 Majer Jiří ŠK Kuřim 2222 2195 ½
2018/2019 11 OREL Orechov 2154 2166 Beneš Petr Sokol Kolin 2093 2090 ½
2018/2019 10 OREL Orechov 2154 2166 Daneš Jaroslav TJ Sparta Kutna Hora 2235 2229 0
2018/2019 9 OREL Orechov 2160 2166 Maslík Miroslav Moravska Slavia Brno B 2353 0 ½
2018/2019 8 OREL Orechov 2160 2166 Kosek Jiří SK Vysoke Myto 2062 2077 ½
2018/2019 7 OREL Orechov 2166 2166 Krátký Josef TJ Stefanydes Policka 2050 2049 ½
2018/2019 6 OREL Orechov 2166 2166 Sedláček Oldřich Caissa Pivovar Dalesice 2207 2207 ½
2018/2019 5 OREL Orechov 2170 2180 Veselý Vítek TJ CHS Chotebor 2071 2047 ½
2018/2019 4 OREL Orechov 2170 2180 Veselý Jaromír Lokomotiva Brno 1968 2022 ½
2018/2019 3 OREL Orechov 2171 2180 Trhal Tomáš TJ SO Chrudim 2072 2091 ½
2018/2019 2 OREL Orechov 2171 2180 Mičulka David TJ Namest n/Oslavou 2043 2022 ½
2018/2019 1 OREL Orechov 2182 2180 Holásek Pavel Rapid Pardubice 2095 2063 0
2009/2010 11 ŠK Duras BVK Královo Pole C 2200 Nepomucký Ondřej TJ Tatran Poštorná 2221 0
2009/2010 8 ŠK Duras BVK Královo Pole C 2200 Pisk Petr TJ Podlužan Prušánky 2346 ½
2009/2010 7 ŠK Duras BVK Královo Pole C 2200 Staněk Stanislav ŠK Rosice 2064 ½
2009/2010 6 ŠK Duras BVK Královo Pole C 2200 Číp Dalibor ŠK Tetčice 2189 ½
2009/2010 5 ŠK Duras BVK Královo Pole C 2200 Hladík Josef ŠK Lokomotiva Brno D 2168 0
2009/2010 11 ŠK 64 Brno 2200 Mudrák Josef MKS Holešov 2344 ½
2009/2010 10 ŠK 64 Brno 2200 Závůrka Roman SK Prostějov 2165 ½
2009/2010 9 ŠK 64 Brno 2200 Kuchynka Lukáš ŠK HPM TEC Hustopeče 2317 ½
2009/2010 8 ŠK 64 Brno 2200 Bažant Petr ŠK Staré Město B 2304 0
2009/2010 7 ŠK 64 Brno 2200 Sochorová Petra ŠK Lokomotiva Brno C 2178 ½
2009/2010 5 ŠK 64 Brno 2200 Číp Dalibor Orel Ořechov 2189 ½
2009/2010 4 ŠK 64 Brno 2200 Šenkýř Martin ŠK Zlín B 2172 ½
2009/2010 3 ŠK 64 Brno 2200 Riška Lubomír SPgŠ+G Znojmo 2222 ½
2009/2010 1 ŠK 64 Brno 2200 Fiala Václav ŠK Lokomotiva Brno A 2151 ½
2008/2009 11 Pila Ořechov A 2125 Jelínek Václav ŠK Gordic Jihlava B 2036 1
2008/2009 10 Pila Ořechov A 2125 Fencl Václav ŠK Duras BVK-Královo Pole B 2036 1
2008/2009 9 Pila Ořechov A 2125 Pavliš Jaromír TJ Žďár n. Sázavou A 2105 ½
2008/2009 8 Pila Ořechov A 2125 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny B 2075 1
2008/2009 7 Pila Ořechov A 2125 Svanda Josef SPgŠ+G Znojmo A 2094 1
2008/2009 6 Pila Ořechov A 2125 Huňáček Jaroslav ŠK Caissa Třebíč B 1785 1
2008/2009 5 Pila Ořechov A 2125 Doseděl Jiří ŠK Vysoké Mýto 2083 ½
2008/2009 4 Pila Ořechov A 2125 Třasák Ondřej ŠK Bohemia Pardubice A 1990 ½
2008/2009 3 Pila Ořechov A 2125 Jedlička Luboš TJ Sokol Zaječice A 2115 ½
2008/2009 2 Pila Ořechov A 2125 Kudláček Jaroslav ŠK Kuřim KME-DDM A 1890 1
2008/2009 1 Pila Ořechov A 2125 Tesař Jan ŠK Caissa Třebíč A 2094 1
2008/2009 11 ŠK 64 Brno 2125 Markovič Ivan ŠK HPM TEC Hustopeče 2199 1
2008/2009 10 ŠK 64 Brno 2125 Veselý Jaromír ŠK YCNEGA Sokol Tišnov 2040 ½
2008/2009 9 ŠK 64 Brno 2125 Kubíček Pavel Pila Ořechov B 1995 ½
2008/2009 8 ŠK 64 Brno 2125 Kunčar Petr ŠK Tetčice 2119 1
2008/2009 7 ŠK 64 Brno 2125 Adam Petr TJ Znojmo 2114 ½
2008/2009 6 ŠK 64 Brno 2125 Rychtecký Miroslav ŠK Lokomotiva Brno D 2077 1
2008/2009 5 ŠK 64 Brno 2125 Galuška Josef TJ ŠK Veselí nad Moravou 2099 ½
2008/2009 4 ŠK 64 Brno 2125 Chládek Václav ŠK Garde Lipovec 2097 ½
2008/2009 3 ŠK 64 Brno 2125 Balšínek Pavel TJ Podlužan Prušánky 2125 1
2008/2009 2 ŠK 64 Brno 2125 Kalendovský Jan ŠK Průkopník Petria Bystrc 2046 1
2008/2009 1 ŠK 64 Brno 2125 Hyrš Martin ŠK KME-DDM Kuřim B 1957 1
2007/2008 11 ŠK 64 BRNO A 2122 Nehybka Jiří OREL OŘECHOV A 2243 ½
2007/2008 10 ŠK 64 BRNO A 2122 Bujnoch Radek 2222 ŠK POLABINY B 2249 ½
2007/2008 9 ŠK 64 BRNO A 2122 Čížek Antonín ŠK CAISSA TŘEBÍČ A 2213 ½
2007/2008 8 ŠK 64 BRNO A 2122 Kastner Oldřich TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2121 0
2007/2008 7 ŠK 64 BRNO A 2122 Jurka Miroslav BYDO ZAKŘANY A 2325 ½
2007/2008 6 ŠK 64 BRNO A 2122 Krondráf Karel TJ ŽďAS ŽďÁR NAD SÁZAVOU A 2177 ½
2007/2008 5 ŠK 64 BRNO A 2122 Šenkýř Vladimír ŠK GORDIC JIHLAVA B 2196 ½
2007/2008 4 ŠK 64 BRNO A 2122 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK POLABINY C 2187 ½
2007/2008 3 ŠK 64 BRNO A 2122 Fiedler Bedřich ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2113 ½
2007/2008 2 ŠK 64 BRNO A 2122 Kruml David TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU A 2103 0
2007/2008 1 ŠK 64 BRNO A 2122 Rychtecký Miroslav ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2085 ½
2006/2007 11 ŠK 64 Brno 2125 Kapusta Petr Slavia Kroměříž B 2161 ½
2006/2007 10 ŠK 64 Brno 2125 Havránek Michal SK Boršice 2006 1
2006/2007 9 ŠK 64 Brno 2125 Šenkýř Martin ŠK SK Zlín C 2117 ½
2006/2007 8 ŠK 64 Brno 2125 Švancara Petr A64 Grygov B 2160 ½
2006/2007 7 ŠK 64 Brno 2125 Šnevajs Heřman Tatran Litovel B 2035 1
2006/2007 6 ŠK 64 Brno 2125 Vávra Pavel AŠK DA Olomouc 2153 ½
2006/2007 5 ŠK 64 Brno 2125 Sojka Aleš MKS Holešov 2131 ½
2006/2007 4 ŠK 64 Brno 2125 Roubalík Jakub ŠK SK Zlín B 2131 1
2006/2007 3 ŠK 64 Brno 2125 Opravil Karel LOKO Zábřeh 2157 0
2006/2007 2 ŠK 64 Brno 2125 Závůrka Roman SK Prostějov 2149 0
2006/2007 1 ŠK 64 Brno 2125 Přidal Ondřej ŠK DURAS BVK Brno B 2161 ½
2006/2007 10 Orel Ořechov "A" 2125 Jurásek Miroslav ŠK Staré Město 2298 0
2006/2007 7 Orel Ořechov "A" 2125 Bednář Jakub Lokomotiva Brno "B" 2096 ½
2006/2007 6 Orel Ořechov "A" 2125 Jablečník Gustav Slavia Kroměříž "A" 2187 0
2006/2007 4 Orel Ořechov "A" 2125 Červený Martin ŠK Duras Brno "A" 2285 1
2005/2006 11 ŠK 64 BRNO 2163 Kulovaná Eva TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU 2153 ½
2005/2006 10 ŠK 64 BRNO 2163 Lacko Jan DURAS BRNO B 2209 ½
2005/2006 9 ŠK 64 BRNO 2163 Chládek Václav GARDE LIPOVEC 2139 ½
2005/2006 8 ŠK 64 BRNO 2163 Šťastný Radek HPM TEC HUSTOPEČE 1994 ½
2005/2006 7 ŠK 64 BRNO 2163 Pakosta Miroslav LOKOMOTIVA BRNO C 2144 0
2005/2006 6 ŠK 64 BRNO 2163 Bína Josef GORDIC JIHLAVA B 2121 0
2005/2006 5 ŠK 64 BRNO 2163 Skácelík Petr OREL OŘECHOV 2244 1
2005/2006 4 ŠK 64 BRNO 2163 Donnert Milan DURAS BRNO C 2198 0
2005/2006 3 ŠK 64 BRNO 2163 Švehla Karel SOKOL RUDICE 2140 ½
2005/2006 2 ŠK 64 BRNO 2163 Riška Lubomír SPgŠ+G ZNOJMO 2198 ½
2005/2006 1 ŠK 64 BRNO 2163 Vařejčko Josef SOKOL ZAJEČICE 2194 0
2003/2004 11 ŠK 64 Brno 1929 Sysel Michal TJ Bučovice 1865 ½
2003/2004 10 ŠK 64 Brno 1929 Svoboda Tomáš ŠK Hodonín 1504 ½
2003/2004 9 ŠK 64 Brno 1929 Špičák Petr TJ Sloup 1705 ½
2003/2004 8 ŠK 64 Brno 1929 Michna Jan ŠK Hustopeče 1802 1
2003/2004 7 ŠK 64 Brno 1929 Kopr Eduard Tatran Poštorná B 1781 1
2003/2004 6 ŠK 64 Brno 1929 Konvičková Dana TJ Znojmo B 1825 0
2003/2004 5 ŠK 64 Brno 1929 Uřičář Jakub TJ Veselí nad Mor. 1753 ½
2003/2004 3 ŠK 64 Brno 1929 Kudla Vladimír KME DDM Kuřim 1851 1
2003/2004 2 ŠK 64 Brno 1929 Vratislavský Ivo TJ Sokol Bzenec 1831 ½
2003/2004 1 ŠK 64 Brno 1929 Ševčík Jakub I. brněnská Brno 1895 1
2003/2004 11 ŠK 64 Brno B 1929 Novotný Petr Duras BVK Brno D 2047 1
2003/2004 10 ŠK 64 Brno B 1929 Kalendovský Jan Lokomotiva Brno B 2168 1
2003/2004 9 ŠK 64 Brno B 1929 Pecha Juraj Mor. Slávia Brno 1980 1
2003/2004 8 ŠK 64 Brno B 1929 Urbanec Ladislav Bydo Zakřany 2237 0
2003/2004 7 ŠK 64 Brno B 1929 Sysel Michal TJ Bučovice B 1865 ½
2003/2004 6 ŠK 64 Brno B 1929 Drahovzal Milan Garde Lipovec B 1774 1
2003/2004 5 ŠK 64 Brno B 1929 Hampel David ŠK Tetčice 1796 ½
2003/2004 4 ŠK 64 Brno B 1929 Rada Michal Sokol Rudice A 2057 1
2003/2004 3 ŠK 64 Brno B 1929 Tichý Miroslav MKS Vyškov B 2013 ½
2003/2004 2 ŠK 64 Brno B 1929 Hubený Pavel Makkabi Boskovice 1872 ½
2003/2004 1 ŠK 64 Brno B 1929 Veselý Jaromír Sokol Tišnov A 2072 ½