Hráč Hlavnička Jiří

Hlavnička Jiří

User Pic
Jméno: Hlavnička Jiří
Oddíl: Šachový klub Rapid Pardubice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: FM
Elo národní: 2101
Elo mezinárodní: 2089
ID: 64
FIDE ID: 304239
Rok narození: 1970
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 Rapid Pardubice 2089 2101 Kourek Josef 2222 SK Polabiny C 2047 2052 ½
2018/2019 11 Rapid Pardubice 2109 2129 Veselý Vítek TJ CHS Chotebor 2075 2068 0
2018/2019 10 Rapid Pardubice 2109 2129 Kratochvíl Karel Lokomotiva Brno 2149 2152 0
2018/2019 8 Rapid Pardubice 2121 2129 Mičulka David TJ Namest n/Oslavou 2053 2033 0
2018/2019 7 Rapid Pardubice 2126 2129 Bradáč Roman Caissa Pivovar Dalesice 1968 1978 ½
2018/2019 6 Rapid Pardubice 2126 2129 Brezmen Pavel Sokol Kolin 2091 2065 ½
2018/2019 5 Rapid Pardubice 2136 2138 Černovský Jiří TJ Sparta Kutna Hora 2111 2098 ½
2018/2019 4 Rapid Pardubice 2136 2138 Tikovský Alexandr Moravska Slavia Brno B 2173 2177 0
2018/2019 3 Rapid Pardubice 2138 2138 Kosek Jiří SK Vysoke Myto 2057 2077 ½
2017/2018 11 Eurobit 2139 2144 Fiedler Bedřich SK Lipa 2106 2103 ½
2017/2018 10 Eurobit 2138 2144 Šafařík Jakub TJ Slavia Hradec Kralove B 2186 2171 ½
2017/2018 9 Eurobit 2140 2144 Velecký Viktor TJ Snezka Nachod 2103 2072 ½
2017/2018 8 Eurobit 2140 2144 Lorenc Oldřich TJ Stefanydes Policka 2099 2075 ½
2017/2018 7 Eurobit 2144 2144 Mojžíš Jaroslav 2222 SK Polabiny C 2109 2108 ½
2017/2018 6 Eurobit 2144 2144 Tesař Jan Caissa Pivovar Dalesice 2034 2019 ½
2017/2018 5 Eurobit 2138 2144 Ondráček Ondřej TJ CHS Chotebor 2109 2107 ½
2017/2018 4 Eurobit 2138 2144 Kosek Jiří SK Vysoke Myto 2116 2115 ½
2017/2018 3 Eurobit 2138 2144 Čížek Antonín TJ Namest n/Oslavou 2196 2197 ½
2017/2018 2 Eurobit 2138 2144 Fišar Josef TJ Zdar nad Sazavou 2074 2070 ½
2017/2018 1 Eurobit 2147 2146 Sohr Vladimír SK Velke Losiny 2119 2118 ½
2016/2017 8 SK Rapid Pardubice 2158 2163 Chytilek Roman SK DURAS BVK Kralovo Pole 2328 2337 ½
2016/2017 10 SK Rapid Pardubice B 2158 2163 Seidl Antonín Gambit Jihlava 2085 2081 0
2016/2017 8 SK Rapid Pardubice B 2158 2163 Walek Petr Caissa Pivovar Dalesice 2153 2102 1
2016/2017 7 SK Rapid Pardubice B 2158 2163 Kastner Oldřich TJ Stefanydes Policka 2061 2039 ½
2016/2017 6 SK Rapid Pardubice B 2158 2163 Řezníček Dominik 2222 SK Polabiny C 2165 2069 ½
2016/2017 5 SK Rapid Pardubice B 2158 2163 Pokorný Zdeněk TJ Slavia Hradec Kralove B 2279 2293 ½
2016/2017 4 SK Rapid Pardubice B 2158 2163 Pokorný Tomáš TJ Lanskroun 2250 2271 0
2016/2017 3 SK Rapid Pardubice B 2158 2163 Karásek Lukáš SK Usti nad Orlici 2201 2196 0
2016/2017 2 SK Rapid Pardubice B 2158 2163 Jedlička Luboš SK Lipa 2225 2242 ½
2016/2017 1 SK Rapid Pardubice B 2158 2163 Bujnoch Radek 2222 SK Polabiny B 2257 2268 ½
2015/2016 10 ŠK Rapid Pardubice B 2158 2163 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny B 2144 2118 ½
2015/2016 9 ŠK Rapid Pardubice B 2158 2163 Šmajzr Martin ŠK Ústí nad Orlicí 2201 2190 ½
2015/2016 8 ŠK Rapid Pardubice B 2158 2163 Malivánek Jiří TJ ŠO Chrudim 2104 2108 ½
2015/2016 6 ŠK Rapid Pardubice B 2158 2163 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2072 2069 ½
2015/2016 5 ŠK Rapid Pardubice B 2158 2163 Szücs Matyáš 2222 ŠK Polabiny C 2132 2127 ½
2015/2016 4 ŠK Rapid Pardubice B 2158 2163 Sohr Vladimír ŠK 1921 Zábřeh 2086 2101 1
2015/2016 3 ŠK Rapid Pardubice B 2158 2163 Hastík Svatopluk TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2004 2018 ½
2015/2016 2 ŠK Rapid Pardubice B 2158 2163 Jedlička Luboš ŠK ZVU Engineering Lípa A 2225 2242 ½
2015/2016 1 ŠK Rapid Pardubice B 2158 2163 Krejčí Jan Tatran Litovel B 2134 2146 ½
2015/2016 8 Rapid Pardubice 2158 2163 Adámek Jiří ŠK Slavoj Poruba 2363 2344 0
2015/2016 7 Rapid Pardubice 2158 2163 Jedynak Radoslaw Labortech Ostrava 2396 2479 0
2014/2015 11 AKIS Pardubice 2190 2174 Sohr Vladimír ŠK 1921 Zábřeh 2085 2111 ½
2014/2015 10 AKIS Pardubice 2190 2174 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička B 1934 1933 ½
2014/2015 9 AKIS Pardubice 2190 2174 Komárek David TJ Štefanydes Polička A 2147 2149 ½
2014/2015 8 AKIS Pardubice 2190 2174 Němec Pavel ŠK Vysoké Mýto 2265 2265 ½
2014/2015 7 AKIS Pardubice 2190 2174 Kořínek Ondřej TJ Slavia Hradec Králové B 2331 2318 ½
2014/2015 6 AKIS Pardubice 2190 2174 Šafařík Jakub ŠK ZVU Engineering Lípa A 2104 2095 0
2014/2015 5 AKIS Pardubice 2190 2174 Valenta Vít TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2153 2131 ½
2014/2015 4 AKIS Pardubice 2190 2174 Grundman Václav Šachový klub Ústí nad Orlicí 1944 1897 ½
2014/2015 2 AKIS Pardubice 2190 2174 Hostinský Jiří 2222 ŠK Polabiny B 2215 2221 ½
2013/2014 11 AKIS Pardubice 2199 2178 Voloshin Leonid ŠK AD Jičín B 2385 2428 0
2013/2014 9 AKIS Pardubice 2199 2178 Červený Martin TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2337 2331 0
2013/2014 8 AKIS Pardubice 2199 2178 Komárek David TJ Štefanydes Polička 2148 2151 ½
2013/2014 7 AKIS Pardubice 2199 2178 Možný Miloš TJ Slavia Hradec Králové B 2339 2326 0
2013/2014 6 AKIS Pardubice 2199 2178 Zeberski Jakub Region Panda Rychnov n. K. 2348 2386 0
2013/2014 5 AKIS Pardubice 2199 2178 Šilar Lubomír 2222 ŠK Polabiny B 2176 2169 ½
2013/2014 4 AKIS Pardubice 2199 2178 Šmajzr Martin ŠK Ústí nad Orlicí 2202 2201 1
2013/2014 3 AKIS Pardubice 2199 2178 Večeřa Pavel TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2215 2231 1
2013/2014 2 AKIS Pardubice 2199 2178 Sabol Marian ŠK Vysoké Mýto 2308 2309 0
2013/2014 1 AKIS Pardubice 2199 2178 Vařejčko Josef ŠK ZVU Engineering Lípa A 2188 2185 ½
2012/2013 11 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2211 2185 Šimek Jan TJ Lokomotiva Česká Třebová 2192 2196 ½
2012/2013 10 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2211 2185 Šmajzr Martin Šachový klub Ústí nad Orlicí 2208 2205 ½
2012/2013 9 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2211 2185 Beil Zdeněk Agentura Garde Calcio Olomouc 2253 2235 ½
2012/2013 7 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2211 2185 Ringel Zbyněk Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2266 2264 0
2012/2013 6 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2211 2185 Novotný Michal TJ ŠO Chrudim 2274 2285 1
2012/2013 4 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2211 2185 Jedlička Aleš TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2224 2224 0
2012/2013 3 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2211 2185 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové B 2376 2374 ½
2012/2013 2 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2211 2185 Sohr Vladimír T.J. Sokol Šumperk 2094 2099 ½
2012/2013 1 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2211 2185 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny C 2133 2149 0
2012/2013 8 2222 ŠK Polabiny “B“ 2211 2185 Hrabal Michal A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2100 2093 ½
2012/2013 4 2222 ŠK Polabiny “B“ 2211 2185 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž “A“ 2306 2311 ½
2011/2012 11 AKIS Pardubice 2243 2214 Pavliš Jaromír ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 2033 2020 ½
2011/2012 10 AKIS Pardubice 2243 2214 Novotný Josef Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2130 2154 ½
2011/2012 9 AKIS Pardubice 2243 2214 Šmíd Jaroslav Sokol Zaječice 2005 1995 ½
2011/2012 8 AKIS Pardubice 2243 2214 Musil Jiří ŠK Lokomotiva Brno A 1976 2030 0
2011/2012 7 AKIS Pardubice 2243 2214 Mlýnek Petr ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2122 2174 ½
2011/2012 6 AKIS Pardubice 2243 2214 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny C 1988 1997 1
2011/2012 5 AKIS Pardubice 2243 2214 Buchníček Petr ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2330 2330 0
2011/2012 3 AKIS Pardubice 2243 2214 Döring Robert TJ Slavia Hradec Králové B 2184 2185 1
2011/2012 2 AKIS Pardubice 2243 2214 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim 2240 2245 0
2011/2012 1 AKIS Pardubice 2243 2214 Hurt Lukáš Šachový klub Ústí nad Orlicí 2115 2117 ½
2010/2011 9 Rapid Pardubice 2240 Hrubeš Pavel TJ Lanškroun 2164 ½
2010/2011 8 Rapid Pardubice 2240 Hostinský Jiří 2222 ŠK Polabiny "C" 2244 ½
2010/2011 7 Rapid Pardubice 2240 Kotva Milan TJ Lokomotiva Česká Třebová 2066 1
2010/2011 6 Rapid Pardubice 2240 Paščenko Jaromír TJ Štefanydes Polička 2136 ½
2010/2011 5 Rapid Pardubice 2240 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim "B" 2255 ½
2010/2011 4 Rapid Pardubice 2240 Pokorný Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1853 1
2010/2011 3 Rapid Pardubice 2240 Papáček Miloš TJ Spartak OEZ Letohrad 1860 1
2010/2011 2 Rapid Pardubice 2240 Beneš Milan ŠK Vysoké Mýto "C" 1960 1
2010/2011 1 Rapid Pardubice 2240 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto "B" 2046 ½
2009/2010 11 AKIS Pardubice 2241 Šilar Lubomír 2222 ŠK Polabiny "B" 2183 ½
2008/2009 3 ŠK Rapid Pardubice 2245 Němec Zbyněk TJ Slavia Hradec Králové B"" 2201 ½
2008/2009 2 ŠK Rapid Pardubice 2245 Houška Bronislav 2222 ŠK Polabiny C"" 2060 ½
2007/2008 10 RC Sport Pardubice 2238 Zelený Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2231 1
2006/2007 9 AVE-Kontakt Pardubice 2260 Vaněček Stanislav Sokol Emerge Mladá Boleslav 2032 ½
2006/2007 11 RC Sport Pardubice 2260 Kočiščák Jiří BŠŠ Frýdek-Místek 2133 0
2006/2007 5 RC Sport Pardubice 2260 Jaček Martin ŠK Sokol Vyšehrad 2188 0
2004/2005 3 AVE - Kontakt Pardubice 2258 Chalupecký Vladimír Sklípek Spartak Vrchlabí 2001 1
2004/2005 2 AVE - Kontakt Pardubice 2258 Munk Petr ŠK JOLY Lysá nad Labem 2165 ½
2003/2004 10 AVE - Kontakt Pardubice 2274 Novotný Josef Panda Rychnov nad Kněžnou 2128 0
2003/2004 8 AVE - Kontakt Pardubice 2274 Vedral Oldřich Viktoria Žižkov 2205 0
2003/2004 7 AVE - Kontakt Pardubice 2274 Mojžíš Jaroslav ŠK Polabiny Pardubice 2247 ½
2003/2004 6 AVE - Kontakt Pardubice 2274 Šilar Lubomír Synthesia Pardubice B 2134 ½
2003/2004 2 AVE - Kontakt Pardubice 2274 Jelínek Václav TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2105 ½