Hráč Staněk Stanislav

Staněk Stanislav

User Pic
Jméno: Staněk Stanislav
Oddíl: Jezdci Jundrov
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1943
Elo mezinárodní: 1937
ID: 2294
FIDE ID: 318434
Rok narození: 1964
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 2 Jezdci Jundrov B 1937 1920 Štrublík Martin MKS Vyškov 0 1468 ½
2018/2019 1 Jezdci Jundrov B 1941 1920 Neduchal Jiří ŠK Hodonín 1798 1802 ½
2018/2019 2 ŠK Bystrc Oilers 1937 1920 Tokabayev Alibek ŠK Lokomotiva Brno "D" 1
2018/2019 1 ŠK Bystrc Oilers 1941 1920 Brychta Jan VSK Univerzita Brno "B" 1460 1673 1
2017/2018 11 ŠK Bystrc Oilers 1904 1888 Krejčí Petr ŠK Garde Lipovec B 1878 1878 ½
2017/2018 10 ŠK Bystrc Oilers 1886 1888 Zavadil Michal ŠK Duras BVK Královo Pole B 2015 2008 1
2017/2018 9 ŠK Bystrc Oilers 1886 1888 Masák Pavel Spartak Adamov 2061 2063 ½
2017/2018 7 ŠK Bystrc Oilers 1888 1888 Skácelík Petr Orel Ořechov 2219 2207 0
2017/2018 6 ŠK Bystrc Oilers 1875 1888 Kocáb Jan ŠK Podlužan Prušánky B 1969 1891 1
2017/2018 4 ŠK Bystrc Oilers 1886 1888 Trávníček Petr ŠK Hodonín 2140 2080 0
2017/2018 3 ŠK Bystrc Oilers 1886 1888 Šaršon Ondřej ŠK Lokomotiva Brno B 1817 1838 ½
2017/2018 2 ŠK Bystrc Oilers 1886 1888 Mouryc Tomáš MKS Vyškov 1993 2010 0
2017/2018 1 ŠK Bystrc Oilers 1938 1949 Mikulů Lukáš SK GPOA Znojmo 1996 2012 0
2017/2018 8 Jezdci Jundrov "B" 1888 1888 Řehůřek Karel Moravská Slavia Brno "C" 1728 1817 ½
2017/2018 6 Jezdci Jundrov "B" 1875 1888 Moulis Rudolf ŠK Duras BVK Královo Pole "D" 0 1891 ½
2017/2018 5 Jezdci Jundrov "B" 1886 1888 Doležal Ladislav TJ Znojmo "B" 1847 1859 1
2017/2018 3 Jezdci Jundrov "B" 1886 1888 Wünsch Radek ŠK Lokomotiva Brno "D" 1817 1837 1
2017/2018 2 Jezdci Jundrov "B" 1886 1888 Dobeš Oldřich ŠK Břežany 2015 1960 ½
2017/2018 9 Rajnochovice 1888 1888 Řehák Lukáš Slavi��n 1919 1927 1
2017/2018 7 Rajnochovice 1875 1888 Chmelař Zdeněk Vizovice 1957 2036 ½
2017/2018 4 Rajnochovice 1886 1888 Zgarba Radek �st� 1936 1929 0
2017/2018 1 Rajnochovice 1938 1949 Doležal Karel Lu�n� 1990 1988 ½
2016/2017 11 Jezdci Jundrov B 1971 2013 Sysel Jiří Orel Ořechov 1996 1994 ½
2016/2017 10 Jezdci Jundrov B 1971 2013 Kredl Karel Moravská Slavia Brno B 2102 2083 ½
2016/2017 9 Jezdci Jundrov B 1971 2013 Vachek Jiří ŠK Lokomotiva Brno C 1942 1805 1
2016/2017 8 Jezdci Jundrov B 1971 2013 Balšínek Pavel SK Podlužan Prušánky B 2056 2069 ½
2016/2017 5 Jezdci Jundrov B 1971 2013 Uhmann Jan VSK Universita Brno 2068 2060 0
2016/2017 4 Jezdci Jundrov B 1971 2013 Mikulů Lukáš ŠK GPOA Znojmo 1971 2009 1
2016/2017 3 Jezdci Jundrov B 1971 2013 Hrabal Michal ŠK Vinohrady Brno 2059 2136 0
2016/2017 2 Jezdci Jundrov B 1971 2013 Kudláček Jaroslav ŠK Kuřim B 1960 1869 0
2016/2017 1 Jezdci Jundrov B 1971 2013 Uhmann Jan ŠK HPM TEC Hustopeče 2059 2054 0
2016/2017 11 Jezdci Jundrov 1971 2013 Tajovský Martin �K Ku�im 2204 2215 ½
2016/2017 10 Jezdci Jundrov 1971 2013 Kopřiva Oldřich �K GARDE Lipovec 2086 2073 ½
2016/2017 9 Jezdci Jundrov 1971 2013 Balšínek Pavel SK Podlu�an Pru��nky 2056 2069 ½
2016/2017 6 Jezdci Jundrov 1971 2013 Sysel Michal �K Duras BVK B 1951 1937 1
2016/2017 4 Jezdci Jundrov 1971 2013 Píše Jan Spartak Adamov 2011 1988 0
2016/2017 3 Jezdci Jundrov 1971 2013 Gabryš Lukáš Zbrojovka Vset�n 1895 1940 0
2016/2017 2 Jezdci Jundrov 1971 2013 Krmela Aleš �achy Ho���lkov� 2023 2022 0
2016/2017 1 Jezdci Jundrov 1971 2013 Slepánek Jan MKS Vy�kov 1788 1788 1
2015/2016 9 Rajnochovice 1971 2013 Janček Milan Slavičín 1806 0
2015/2016 6 Rajnochovice 1971 2013 Chmelař Zdeněk Vizovice 1980 1980 0
2015/2016 11 Jezdci Jundrov 1971 2013 Vincze Roman ŠK GORDIC 2125 2107 1
2015/2016 10 Jezdci Jundrov 1971 2013 Zeman Arnošt OREL Ořechov 1968 1983 1
2015/2016 8 Jezdci Jundrov 1971 2013 Krupica Pavel ŠK Kuřim 1908 1849 1
2015/2016 7 Jezdci Jundrov 1971 2013 Mouryc Tomáš Silko Gambit Jihlava 1950 1924 0
2015/2016 5 Jezdci Jundrov 1971 2013 Fiala Jiří SK Prostějov 1912 1906 ½
2015/2016 4 Jezdci Jundrov 1971 2013 Mayer Josef TJ Podlužan Prušánky 2095 2029 ½
2015/2016 2 Jezdci Jundrov 1971 2013 Svíženský Luboš ŠK Caissa Pivovar Dalešice 1999 1958 ½
2015/2016 1 Jezdci Jundrov 1971 2013 Chládek Vlastimil ŠK GARDE Lipovec 2015 2045 ½
2015/2016 11 Jezdci Jundrov B 1971 2013 Jireš Jiří MKS Vyškov 1955 2006 ½
2015/2016 10 Jezdci Jundrov B 1971 2013 Kubíček Jiří ŠK Bystrc Oilers 1890 1924 ½
2015/2016 9 Jezdci Jundrov B 1971 2013 Skřenek Jiří TJ Znojmo 2052 2020 ½
2015/2016 8 Jezdci Jundrov B 1971 2013 Tůma Miroslav ŠK Lokomotiva Brno D 1912 1886 ½
2015/2016 7 Jezdci Jundrov B 1971 2013 Švehla Karel TJ Spartak Adamov 2136 2120 0
2015/2016 6 Jezdci Jundrov B 1971 2013 Urban Vlastimil ŠK Hustopeče 1997 1984 ½
2015/2016 5 Jezdci Jundrov B 1971 2013 Hampel David VSK Universita Brno 2020 2005 1
2015/2016 4 Jezdci Jundrov B 1971 2013 Lamser Miroslav ŠK Vinohrady Brno 2007 2013 1
2015/2016 3 Jezdci Jundrov B 1971 2013 Kusalík Roman ŠK Veselí nad Moravou 2007 2030 0
2015/2016 2 Jezdci Jundrov B 1971 2013 Hájek Oskar ŠK Lokomotiva Brno C 2134 2138 0
2015/2016 1 Jezdci Jundrov B 1971 2013 Michalčák Lubomír SK GPOA Znojmo 2056 2061 ½
2014/2015 10 OREL Ořechov 1938 1948 Navrátil Marek Slavia Kroměříž B 1848 1903 1
2014/2015 9 OREL Ořechov 1938 1948 Marek Jiří TJ Podlužan Prušánky 2033 2052 1
2014/2015 8 OREL Ořechov 1938 1948 Palica Jiří ŠK Zlín B 2008 2008 1
2014/2015 6 OREL Ořechov 1938 1948 Blaha Petr ŠK Staré Město B 2062 2055 0
2014/2015 4 OREL Ořechov 1938 1948 Kočí Karel ŠK Hustopeče 1756 1
2014/2015 3 OREL Ořechov 1938 1948 Mitura Karel Sokol Postoupky 2135 2125 ½
2014/2015 2 OREL Ořechov 1938 1948 Sládek Vladislav ŠK Caissa Pivovar Dalešice 1996 2003 ½
2014/2015 11 Jezdci Jundrov 1938 1948 Zuziak Petr ŠK Duras BVK Brno C 1744 1774 1
2014/2015 10 Jezdci Jundrov 1938 1948 Kupčík Zdeněk MKS Vyškov 1989 1973 ½
2014/2015 8 Jezdci Jundrov 1938 1948 Přibyl Radek ŠK Tetčice 1947 1986 1
2014/2015 7 Jezdci Jundrov 1938 1948 Vaculíková Renáta VSK Universita Brno 1852 1
2014/2015 6 Jezdci Jundrov 1938 1948 Marek Jiří TJ Spartak Adamov 2033 2052 ½
2014/2015 5 Jezdci Jundrov 1938 1948 Parák Dominik ŠK Kuřim 2076 2046 0
2014/2015 4 Jezdci Jundrov 1938 1948 Hofírek Benedikt ŠK Lokomotiva Brno C 2105 2111 1
2014/2015 3 Jezdci Jundrov 1938 1948 Navrátil Josef ŠK Veselí nad Moravou 2046 2025 0
2014/2015 2 Jezdci Jundrov 1938 1948 Přibyl René ŠK Bystrc Oilers 1998 2004 ½
2014/2015 1 Jezdci Jundrov 1938 1948 Flašar Roman ŠK Garde Lipovec B 1880 1
2014/2015 11 Rajnochovice 1938 1948 Vičan Jaromír Zašová 1860 1
2014/2015 7 Rajnochovice 1938 1948 Bednařík Josef Hošťálková B 1984 2101 0
2014/2015 6 Rajnochovice 1938 1948 Chmelař Zdeněk Vizovice 1986 ½
2014/2015 5 Rajnochovice 1938 1948 Jasný Igor Val. Bystřice B 1874 1987 0
2014/2015 1 Rajnochovice 1938 1948 Pala Vladimír Bystřice p. Hostýnem 2248 2227 ½
2013/2014 7 Moravská Slavia Brno 1941 1967 Sládek Vladislav ŠK Kuřim 1987 2015 ½
2013/2014 11 TJ Spartak Adamov 1941 1967 Spodný Josef ŠK Bystrc Oilers 2014 2011 ½
2013/2014 9 TJ Spartak Adamov 1941 1967 Křížek František ŠK Veselí nad Moravou 1959 1962 1
2013/2014 9 Moravská Slavia Brno "B" 1941 1967 Tomíška Miroslav ŠK Duras Královo Pole "D" 1920 0
2013/2014 8 Moravská Slavia Brno "B" 1941 1967 Přibyl Radek ŠK Tetčice "B" 1976 2039 0
2013/2014 6 Moravská Slavia Brno "B" 1941 1967 Jurásek Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno "E" 1479 1660 1
2013/2014 5 Moravská Slavia Brno "B" 1941 1967 Horký Jaroslav TJ Znojmo "B" 1939 ½
2013/2014 4 Moravská Slavia Brno "B" 1941 1967 Mucha Karel ŠK Sebranci RH 1848 1
2013/2014 3 Moravská Slavia Brno "B" 1941 1967 Novotný Jan ŠK Lokomotiva Brno "D" 1997 1
2013/2014 2 Moravská Slavia Brno "B" 1941 1967 Vašek Michael ŠK Kuřim "C" 1805 ½
2013/2014 1 Moravská Slavia Brno "B" 1941 1967 Peša Ladislav ŠK Střelice "A" 1970 1908 1
2012/2013 11 Moravská Slavia Brno 2011 2034 Mlénský Dalibor ŠK HPM TEC Hustopeče 2139 2146 0
2012/2013 10 Moravská Slavia Brno 2011 2034 Mižák Ján TJ Spartak Adamov 2047 2004 1
2012/2013 9 Moravská Slavia Brno 2011 2034 Krejčiřík Radim TJ FS NAPAJEDLA 1949 1930 0
2012/2013 7 Moravská Slavia Brno 2011 2034 Krupica Pavel ŠK KME-DDM Kuřim 1977 1963 ½
2012/2013 6 Moravská Slavia Brno 2011 2034 Mudra Tomáš ŠK Duras BVK B 2162 2160 0
2012/2013 5 Moravská Slavia Brno 2011 2034 Cupal Miroslav TJ Podlužan Prušánky 2022 2024 1
2012/2013 4 Moravská Slavia Brno 2011 2034 Pala Vladimír ŠK Zlín B 2278 2255 0
2012/2013 3 Moravská Slavia Brno 2011 2034 ŠK Staré Město B 1
2012/2013 2 Moravská Slavia Brno 2011 2034 Kratochvíl Karel ŠK Lokomotiva Brno A 2204 2202 0
2012/2013 1 Moravská Slavia Brno 2011 2034 Křížek František TJ ŠK Veselí nad Moravou 2000 1995 ½
2012/2013 11 ŠK Lokomotiva Brno D 2011 2034 Kupčík Zdeněk MKS Vyškov 2100 2028 ½
2012/2013 10 ŠK Lokomotiva Brno D 2011 2034 Provazník Michal ŠK Hodonín 2202 2188 0
2012/2013 9 ŠK Lokomotiva Brno D 2011 2034 Hladík Josef SK Tetčice 2150 2134 0
2012/2013 8 ŠK Lokomotiva Brno D 2011 2034 Číp Dalibor Orel Ořechov 2108 2109 0
2012/2013 7 ŠK Lokomotiva Brno D 2011 2034 Tikovský Alexandr ŠK 64 Brno 2206 2212 0
2012/2013 6 ŠK Lokomotiva Brno D 2011 2034 Jurka Miroslav ŠK Duras BVK Brno C 2309 2308 0
2012/2013 5 ŠK Lokomotiva Brno D 2011 2034 Šnorek Milan ŠK Lokomotiva Brno C 2173 2153 0
2012/2013 3 ŠK Lokomotiva Brno D 2011 2034 David Pavel ŠK Garde Lipovec 2378 2389 0
2012/2013 2 ŠK Lokomotiva Brno D 2011 2034 Dvořák Libor TJ Znojmo 2088 2112 ½
2012/2013 1 ŠK Lokomotiva Brno D 2011 2034 Riška Lubomír ŠK Bystrc Oilers 2205 2210 0
2011/2012 11 ŠK Lokomotiva Brno A 2024 2065 Doseděl Jiří ŠK Vysoké Mýto 2071 2065 0
2011/2012 10 ŠK Lokomotiva Brno A 2024 2065 Vacek Martin TJ Slavia Hradec Králové B 2259 2253 0
2011/2012 9 ŠK Lokomotiva Brno A 2024 2065 Bujnoch Radek TJ ŠO Chrudim 2203 2203 ½
2011/2012 8 ŠK Lokomotiva Brno A 2024 2065 Bernard Borek AKIS Pardubice 2341 2341 ½
2011/2012 7 ŠK Lokomotiva Brno A 2024 2065 Milostný Miloš ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 1953 1956 1
2011/2012 6 ŠK Lokomotiva Brno A 2024 2065 Ringel Zbyněk Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2268 2268 0
2011/2012 5 ŠK Lokomotiva Brno A 2024 2065 Fiedler Bedřich Sokol Zaječice 2107 2102 ½
2011/2012 4 ŠK Lokomotiva Brno A 2024 2065 Šimek Jan Šachový klub Ústí nad Orlicí 2206 2211 0
2011/2012 3 ŠK Lokomotiva Brno A 2024 2065 Mlýnek Petr ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2122 2174 ½
2011/2012 2 ŠK Lokomotiva Brno A 2024 2065 Šilar Lubomír 2222 ŠK Polabiny C 2154 2143 1
2011/2012 1 ŠK Lokomotiva Brno A 2024 2065 Kulovaná Eva ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2300 2326 0
2011/2012 11 BK Moravská Slavia Brno 2024 2065 Sekanina Jiří ŠK Garde Lipovec 2146 2150 1
2011/2012 10 BK Moravská Slavia Brno 2024 2065 Adam Petr TJ Znojmo 2116 2118 ½
2011/2012 9 BK Moravská Slavia Brno 2024 2065 Páral Stanislav ŠK Vinohrady Brno 2075 2063 ½
2011/2012 8 BK Moravská Slavia Brno 2024 2065 Moulis Mojmír Orel Ořechov 2064 2069 ½
2011/2012 7 BK Moravská Slavia Brno 2024 2065 Pekárková Eva ŠK Lokomotiva Brno C 1969 2009 0
2011/2012 6 BK Moravská Slavia Brno 2024 2065 Diviš Libor ŠK Sokol Tišnov 1908 1942 ½
2011/2012 5 BK Moravská Slavia Brno 2024 2065 Tomeš Zdeněk ŠK Duras BVK Brno C 2090 2072 0
2011/2012 4 BK Moravská Slavia Brno 2024 2065 Riška Lubomír ŠK Bystrc Oilers 2232 2229 1
2011/2012 3 BK Moravská Slavia Brno 2024 2065 Košata Jan ŠK KME-DDM Kuřim 2142 2201 ½
2011/2012 2 BK Moravská Slavia Brno 2024 2065 Musil Jiří ŠK Lokomotiva Brno D 1976 2030 0
2011/2012 1 BK Moravská Slavia Brno 2024 2065 Spodný Josef ŠK 64 Brno 2079 2097 0
2010/2011 11 Podhradní Lhota 2043 Palica Jiří Zlín E 1928 ½
2010/2011 9 Podhradní Lhota 2043 Lev Pavel Val. Meziříčí 2162 ½
2010/2011 8 Podhradní Lhota 2043 Kubín Petr Zubří 2021 ½
2010/2011 7 Podhradní Lhota 2043 Chmelař Zdeněk Vizovice 1978 ½
2010/2011 6 Podhradní Lhota 2043 Hrabovský Vladimír Slavičín 1999 1
2010/2011 5 Podhradní Lhota 2043 Koňařík Alois Ústí 1788 ½
2010/2011 4 Podhradní Lhota 2043 Zajíček Petr Vsetín B 2047 0
2010/2011 3 Podhradní Lhota 2043 Raška Václav Brumov-Bylnice 1894 0
2010/2011 2 Podhradní Lhota 2043 Straděj Vlastimil Huslenky 2061 1
2010/2011 1 Podhradní Lhota 2043 Jasný Igor Val.Bystřice 1986 ½
2010/2011 11 ŠK Lokomotiva Brno B 2043 Mlénský Dalibor ŠK KME-DDM Kuřim 2156 1
2010/2011 9 ŠK Lokomotiva Brno B 2043 Škaroupka Jiří TJ Znojmo 2131 0
2010/2011 8 ŠK Lokomotiva Brno B 2043 Seget Milan TJ Podlužan Prušánky 2121 ½
2010/2011 7 ŠK Lokomotiva Brno B 2043 Hladík Josef ŠK Duras BVK Brno C 2138 1
2010/2011 6 ŠK Lokomotiva Brno B 2043 David Pavel ŠK Garde Lipovec 2392 ½
2010/2011 5 ŠK Lokomotiva Brno B 2043 Kratochvíl Karel ŠK Lokomotiva Brno D 2153 ½
2010/2011 4 ŠK Lokomotiva Brno B 2043 Švihel Karel Orel Ořechov 2075 1
2010/2011 3 ŠK Lokomotiva Brno B 2043 Růžička František ŠK Lokomotiva Brno C 2188 1
2010/2011 2 ŠK Lokomotiva Brno B 2043 Píše Jan ŠK Bystrc Oilers 2079 ½
2010/2011 1 ŠK Lokomotiva Brno B 2043 Sedláček Petr ŠK 64 Brno 2123 1
2009/2010 11 TJ Sokol Podhr. Lhota 2064 Raška Václav SO Brumov-Bylnice 1903 ½
2009/2010 10 TJ Sokol Podhr. Lhota 2064 Plášek Radim TJ Bojkovice 1918 1
2009/2010 9 TJ Sokol Podhr. Lhota 2064 Dubina Pavel Sokol ORA SV Slavicin 2103 ½
2009/2010 8 TJ Sokol Podhr. Lhota 2064 Hodovský Jiří SK Zlin E 2087 1
2009/2010 7 TJ Sokol Podhr. Lhota 2064 Růčka Petr TJ Sokol V. Bystrice 1981 ½
2009/2010 5 TJ Sokol Podhr. Lhota 2064 Fojtů Vojtěch TJ Spartak V. Klobouky 1838 1
2009/2010 4 TJ Sokol Podhr. Lhota 2064 Maňák Antonín TJ Sokol Huslenky 1914 1
2009/2010 3 TJ Sokol Podhr. Lhota 2064 Lev Pavel TJ Valasske Mezirici 2148 1
2009/2010 2 TJ Sokol Podhr. Lhota 2064 Krmela Aleš TJ Sokol Hostalkova 2054 ½
2009/2010 1 TJ Sokol Podhr. Lhota 2064 Votava Petr TJ Sokol Usti 2126 1
2009/2010 11 ŠK Rosice 2064 Vitula Jan ŠK KME-DDM Kuřim B 1902 1
2009/2010 10 ŠK Rosice 2064 Přibyl René ŠK Lokomotiva Brno E 2064 ½
2009/2010 9 ŠK Rosice 2064 Gaša Andrej TJ Podlužan Prušánky 2220 ½
2009/2010 8 ŠK Rosice 2064 Škaroupka Jiří TJ Znojmo 2129 ½
2009/2010 7 ŠK Rosice 2064 Nový Martin ŠK Duras BVK Královo Pole C 2200 ½
2009/2010 6 ŠK Rosice 2064 Uřičář Jakub TJ ŠK Veselí nad Moravou 2157 0
2009/2010 5 ŠK Rosice 2064 Číp Dalibor ŠK Tetčice 2189 0
2009/2010 4 ŠK Rosice 2064 Nepomucký Ondřej TJ Tatran Poštorná 2221 ½
2009/2010 3 ŠK Rosice 2064 Hladík Josef ŠK Lokomotiva Brno D 2168 ½
2009/2010 2 ŠK Rosice 2064 Mlénský Dalibor ŠK KME-DDM Kuřim A 2132 1
2009/2010 1 ŠK Rosice 2064 Riška Lubomír TJ Spartak Adamov 2222 0
2007/2008 11 ŠK Sokol Tišnov 2031 Vrtal Jaroslav ŠK pod Věží Strážnice 2128 ½
2007/2008 10 ŠK Sokol Tišnov 2031 Adam Petr TJ Znojmo 2105 ½
2007/2008 9 ŠK Sokol Tišnov 2031 Řehůřek Karel Moravská Slavia Brno 1977 ½
2007/2008 8 ŠK Sokol Tišnov 2031 Sekanina Jiří ŠK Garde Lipovec 2128 0
2007/2008 7 ŠK Sokol Tišnov 2031 Molík Zdeněk SPgŠ a G Znojmo 2169 ½
2007/2008 5 ŠK Sokol Tišnov 2031 Křížek František ŠK Veselí nad Moravou 2081 1
2007/2008 4 ŠK Sokol Tišnov 2031 Saida Jan Sokol Rudice 1839 1
2007/2008 2 ŠK Sokol Tišnov 2031 Tláskal Martin ŠK Tetčice 2019 ½
2007/2008 1 ŠK Sokol Tišnov 2031 Cetkovský Petr Orel Ořechov B 2101 0
2007/2008 11 ŠK BYDO ZAKŘANY B 2031 Šrámek Josef BK MORAVSKÁ SLAVIA BRNO B 1944 0
2007/2008 10 ŠK BYDO ZAKŘANY B 2031 Přibyl René ŠK PRŮKOPNÍK-PETRIA 2048 1
2007/2008 9 ŠK BYDO ZAKŘANY B 2031 Vlk Miroslav ŠK HRUŠOVANY n.JEVIŠOVKOU A 2046 0
2007/2008 8 ŠK BYDO ZAKŘANY B 2031 Talpa Pavel SPgŠ+G ZNOJMO B 1846 1
2007/2008 7 ŠK BYDO ZAKŘANY B 2031 Kačal Jiří TJ HODONICE A 1447 1
2007/2008 6 ŠK BYDO ZAKŘANY B 2031 Petlák Josef TJ ZNOJMO B 1982 0
2007/2008 5 ŠK BYDO ZAKŘANY B 2031 Hurta Miroslav ŠK LOKOMOTIVA BRNO G 1876 ½
2007/2008 4 ŠK BYDO ZAKŘANY B 2031 Lamser Miroslav VINOHRADY BRNO A 2128 ½
2007/2008 3 ŠK BYDO ZAKŘANY B 2031 Uhmann Jan ŠK LOKOMOTIVA BRNO F 2008 ½
2007/2008 2 ŠK BYDO ZAKŘANY B 2031 Tvrdý Radovan ŠK 64 BRNO B 1824 ½
2007/2008 1 ŠK BYDO ZAKŘANY B 2031 Hyrš Martin ŠK DURAS BVK KRÁLOVO POLE D 1923 ½
2006/2007 11 ŠK BYDO ZAKŘANY A 2032 Kastner Vojtěch 2222 ŠK POLABINY C 2034 0
2006/2007 10 ŠK BYDO ZAKŘANY A 2032 Hodač Pavel ŠK GORDIC JIHLAVA B 2076 ½
2006/2007 9 ŠK BYDO ZAKŘANY A 2032 Obůrka Vladislav TJ ŽDAS ŽDÁR N.SÁZAVOU 1843 ½
2006/2007 1 ŠK BYDO ZAKŘANY A 2032 Vachek Jiří ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 1874 ½
2006/2007 8 Sokol Podhradní Lhota 2032 Blaha Antonín TJ Sokol Vizovice 1748 1
2006/2007 7 Sokol Podhradní Lhota 2032 Čokavec Milan Sokol Valašská Polanka 1705 1
2006/2007 6 Sokol Podhradní Lhota 2032 Ondruch Josef TJ MEZ Vsetín 1776 1
2006/2007 5 Sokol Podhradní Lhota 2032 Vlachopulos Elefteris Sokol Hošťálková 1806 1
2006/2007 4 Sokol Podhradní Lhota 2032 Hrabovský Vladimír Sokol Francova Lhota 2020 0
2006/2007 3 Sokol Podhradní Lhota 2032 Krčmář Milan Spartak Valašské Klobouky 2011 ½
2006/2007 2 Sokol Podhradní Lhota 2032 Škrobák Petr TJ Gumárny Zubří 1786 0
2005/2006 11 ŠK Bydo Zakřany 2008 Vičar Petr ŠK Veselí nad Moravou 1919 ½
2005/2006 10 ŠK Bydo Zakřany 2008 Novák Jaromír Lokomotiva Brno E 1903 ½
2005/2006 9 ŠK Bydo Zakřany 2008 Uhmann Jan Lokomotiva Brno D 1835 0
2005/2006 8 ŠK Bydo Zakřany 2008 Kratochvíl Jiří TJ Tatran Poštorná B 1591 ½
2005/2006 7 ŠK Bydo Zakřany 2008 Skála Přemysl TJ Vinohrady Brno 1719 1
2005/2006 6 ŠK Bydo Zakřany 2008 Vépy Ivan SK Horáček Sudoměřice 1822 0
2005/2006 5 ŠK Bydo Zakřany 2008 Chmelíček Bronislav Duras BVK Brno D 1930 1
2005/2006 4 ŠK Bydo Zakřany 2008 Fojtách Ivan TJ Znojmo 2013 0
2005/2006 3 ŠK Bydo Zakřany 2008 Cupal Miroslav TJ Tatran Poštorná A 2030 0
2005/2006 2 ŠK Bydo Zakřany 2008 Srna Martin TJ Bučovice 1648 1
2005/2006 1 ŠK Bydo Zakřany 2008 Kudla Vladimír ŠK KME DDM Kuřim 1979 1