Hráč Houška Bronislav

Houška Bronislav

User Pic
Jméno: Houška Bronislav
Oddíl: TJ Štefanydes Polička
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2007
Elo mezinárodní: 1992
ID: 4731
FIDE ID: 317055
Rok narození: 1980
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 SK Bohemia Pardubice 2015 2028 Krátký Josef TJ Lanskroun 2069 2049 0
2018/2019 10 SK Bohemia Pardubice 2013 2028 Just Pavel 2222 SK Polabiny D 1979 1971 ½
2018/2019 9 SK Bohemia Pardubice 2013 2028 Lipavský Dušan SK Vysoke Myto B 1941 1962 1
2018/2019 8 SK Bohemia Pardubice 2026 2028 Holásek Vojtěch SK Usti nad Orlici B 1773 1756 1
2018/2019 7 SK Bohemia Pardubice 2026 2028 Šmajzr Martin SK Usti nad Orlici A 2173 2170 0
2018/2019 6 SK Bohemia Pardubice 2034 2028 Hájek Lukáš Sokol Zajecice 2034 2035 1
2018/2019 5 SK Bohemia Pardubice 2034 2028 Janeček Václav TJ Spartak Letohrad 1848 1853 1
2018/2019 4 SK Bohemia Pardubice 2043 2009 Dvořák Slavomil SO Hlinsko 1920 1920 ½
2018/2019 3 SK Bohemia Pardubice 2017 2009 Doseděl Jiří SK pri DDM Litomysl 2077 2066 ½
2018/2019 2 SK Bohemia Pardubice 2017 2009 Fiala Milan TJ CHS Chotebor B 1839 1838 1
2018/2019 1 SK Bohemia Pardubice 2011 2009 Dungl Petr SK+Sokol Zamberk 1869 1877 ½
2018/2019 11 TJ Stefanydes Policka 2013 2028 Vrkota Miloš TJ Sparta Kutna Hora 2043 2046 ½
2018/2019 10 TJ Stefanydes Policka 2013 2028 Tikovský Alexandr Moravska Slavia Brno B 2186 2175 0
2018/2019 9 TJ Stefanydes Policka 2026 2028 Kosek Jiří SK Vysoke Myto 2062 2077 0
2018/2019 8 TJ Stefanydes Policka 2026 2028 Mouryc Tomáš Caissa Pivovar Dalesice 1959 1971 ½
2018/2019 7 TJ Stefanydes Policka 2034 2028 Messerschmidt Stanislav OREL Orechov 2009 2025 0
2018/2019 6 TJ Stefanydes Policka 2034 2028 Tůma Jan TJ CHS Chotebor 2036 2027 0
2018/2019 5 TJ Stefanydes Policka 2043 2009 Kulovaná Eva Lokomotiva Brno 2182 2205 0
2018/2019 4 TJ Stefanydes Policka 2043 2009 Trhal Tomáš TJ SO Chrudim 2076 2091 ½
2018/2019 3 TJ Stefanydes Policka 2017 2009 Mrazík Tomáš TJ Namest n/Oslavou 1943 1938 1
2018/2019 2 TJ Stefanydes Policka 2017 2009 Vávra Radim Rapid Pardubice 2035 2040 1
2018/2019 1 TJ Stefanydes Policka 2011 2009 Souček Milan Sokol Kolin 1983 1950 1
2017/2018 11 SK Bohemia Pardubice 2008 2018 Zeman Martin SK pri DDM Litomysl 1951 1979 1
2017/2018 10 SK Bohemia Pardubice 1987 2018 Havrlík Pavel SK+Sokol Zamberk 1852 1854 1
2017/2018 9 SK Bohemia Pardubice 1987 2018 Trojan Luboš 2222 SK Polabiny D 2023 2003 ½
2017/2018 8 SK Bohemia Pardubice 1992 2018 Solil Roman TJ Lanskroun 1958 1953 ½
2017/2018 6 SK Bohemia Pardubice 2023 2018 Kosek Jiří SK Vysoke Myto B 2122 2115 0
2017/2018 5 SK Bohemia Pardubice 2023 2018 Kokeš Bohuslav TJ SO Chrudim 1996 1962 0
2017/2018 4 SK Bohemia Pardubice 1987 2018 Szücs Matyáš 2222 SK Polabiny E 2069 2076 ½
2017/2018 3 SK Bohemia Pardubice 1987 2018 Fiedler Bedřich Sokol Zajecice 2110 2103 0
2017/2018 2 SK Bohemia Pardubice 2017 2009 Kapoun Vít SK Usti nad Orlici B 1847 1847 1
2017/2018 1 SK Bohemia Pardubice 2032 2027 Pavlíček Miroslav SO Hlinsko 2056 2056 0
2017/2018 11 TJ Stefanydes Policka 2008 2018 Jun Rudolf TJ CHS Chotebor 1939 1947 1
2017/2018 10 TJ Stefanydes Policka 1987 2018 Ludvík Tomáš 2222 SK Polabiny C 2115 2097 1
2017/2018 9 TJ Stefanydes Policka 1992 2018 Košut Tomáš Caissa Pivovar Dalesice 1855 1797 ½
2017/2018 7 TJ Stefanydes Policka 2023 2018 Doseděl Jiří SK Vysoke Myto 2084 2076 0
2017/2018 6 TJ Stefanydes Policka 2023 2018 Dittrich Pavel TJ Namest n/Oslavou 2228 2231 0
2017/2018 5 TJ Stefanydes Policka 1987 2018 Celý Jaroslav TJ Zdar nad Sazavou 2017 2003 ½
2017/2018 4 TJ Stefanydes Policka 1987 2018 Valenta Vít SK Velke Losiny 2041 2076 1
2017/2018 3 TJ Stefanydes Policka 1987 2018 Kourek Josef SK Lipa 2062 2066 0
2017/2018 2 TJ Stefanydes Policka 1987 2018 Šolc Filip TJ Slavia Hradec Kralove B 2038 2008 ½
2017/2018 1 TJ Stefanydes Policka 2032 2027 Cerha Michal TJ Snezka Nachod 2048 2047 ½
2016/2017 11 TJ Stefanydes Policka B 2012 2058 Štolfa Jaroslav Jiskra Hermanuv Mestec 1745 1830 1
2016/2017 10 TJ Stefanydes Policka B 2012 2058 Trhal Tomáš TJ SO Chrudim 2123 2131 ½
2016/2017 9 TJ Stefanydes Policka B 2012 2058 Řezníček Dominik 2222 SK Polabiny D 2165 2069 ½
2016/2017 8 TJ Stefanydes Policka B 2012 2058 Horáček Michal SK Bohemia Pardubice 2113 2101 0
2016/2017 7 TJ Stefanydes Policka B 2012 2058 Tůma Jan TJ CHS Chotebor 2053 1999 ½
2016/2017 6 TJ Stefanydes Policka B 2012 2058 Holásek Pavel SK Usti nad Orlici B 2045 2015 1
2016/2017 5 TJ Stefanydes Policka B 2012 2058 Ptáček Luboš SK Vysoke Myto B 2105 2077 ½
2016/2017 4 TJ Stefanydes Policka B 2012 2058 Škeřík Karel TJ Jiskra Litomysl 1971 1987 0
2016/2017 3 TJ Stefanydes Policka B 2012 2058 Boháček Milan SK Svitavy 2032 2042 0
2016/2017 2 TJ Stefanydes Policka B 2012 2058 Jedlička Luboš Sokol Zajecice 2225 2242 1
2016/2017 1 TJ Stefanydes Policka B 2012 2058 Veselý Tomáš SK Rapid Pardubice C 2069 2063 1
2016/2017 10 TJ Stefanydes Policka 2012 2058 Cach Jakub 2222 SK Polabiny C 1974 1993 0
2016/2017 9 TJ Stefanydes Policka 2012 2058 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Kralove B 2101 2112 0
2016/2017 8 TJ Stefanydes Policka 2012 2058 Solil Roman TJ Lanskroun 2027 2019 0
2016/2017 7 TJ Stefanydes Policka 2012 2058 Malivánek Jiří SK Rapid Pardubice B 2104 2108 ½
2016/2017 6 TJ Stefanydes Policka 2012 2058 Fiedler Bedřich SK Lipa 2122 2125 1
2016/2017 5 TJ Stefanydes Policka 2012 2058 Nehyba Martin 2222 SK Polabiny B 1805 1861 1
2016/2017 4 TJ Stefanydes Policka 2012 2058 Svoboda Ivo TJ Zdar nad Sazavou 1959 1960 0
2016/2017 3 TJ Stefanydes Policka 2012 2058 Seidl Antonín Gambit Jihlava 2085 2081 0
2016/2017 2 TJ Stefanydes Policka 2012 2058 Kosek Jiří SK Vysoke Myto 2072 2069 0
2016/2017 1 TJ Stefanydes Policka 2012 2058 Bradáč Roman Caissa Pivovar Dalesice 2042 2037 1
2015/2016 11 ŠK Vysoké Mýto 2012 2058 Půlpán Matěj 2222 ŠK Polabiny C 1938 1923 1
2015/2016 10 ŠK Vysoké Mýto 2012 2058 Nesporý Šimon ŠK 1921 Zábřeh 1468 1500 0
2015/2016 9 ŠK Vysoké Mýto 2012 2058 Kopecký Roman TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2026 2016 ½
2015/2016 8 ŠK Vysoké Mýto 2012 2058 Novák Luděk ŠK ZVU Engineering Lípa A 1935 1924 0
2015/2016 7 ŠK Vysoké Mýto 2012 2058 Fiala Vlastimil Tatran Litovel B 2028 2033 1
2015/2016 6 ŠK Vysoké Mýto 2012 2058 Hájek Jaroslav ŠK Rapid Pardubice B 1895 1894 0
2015/2016 5 ŠK Vysoké Mýto 2012 2058 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny B 2007 2034 1
2015/2016 4 ŠK Vysoké Mýto 2012 2058 Švub Jan ŠK Ústí nad Orlicí 1920 1931 ½
2015/2016 3 ŠK Vysoké Mýto 2012 2058 Němec Bohumil TJ ŠO Chrudim 1887 1864 ½
2015/2016 2 ŠK Vysoké Mýto 2012 2058 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové B 2101 2112 0
2015/2016 1 ŠK Vysoké Mýto 2012 2058 Daniel Jiří Region Panda Rychnov n. Kněž. 1956 1933 1
2015/2016 11 TJ Štefanydes Polička 2012 2058 Blahynka Martin Moravská Slavia Brno\r "A" 2420 2293 0
2015/2016 10 TJ Štefanydes Polička 2012 2058 Kozel Jiří Beskydská šachová škola F-M "B" 2167 2179 1
2015/2016 9 TJ Štefanydes Polička 2012 2058 Kapusta Petr Slavia Kroměříž "A" 2156 2072 0
2015/2016 8 TJ Štefanydes Polička 2012 2058 Obšivač Josef A64 VALOZ Grygov\r 2339 2309 0
2015/2016 7 TJ Štefanydes Polička 2012 2058 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová "A" 2261 2253 0
2015/2016 6 TJ Štefanydes Polička 2012 2058 Rakús Pavel KVS EKODIVIZE Opava 2188 2140 0
2015/2016 5 TJ Štefanydes Polička 2012 2058 Šklíba Martin Lokomotiva Brno "A" 2255 2233 0
2015/2016 4 TJ Štefanydes Polička 2012 2058 Mrva Marek TJ Ostrava "A" 2227 2200 0
2015/2016 3 TJ Štefanydes Polička 2012 2058 Dubina Pavel ŠK Zlín "A" 2136 2095 ½
2015/2016 2 TJ Štefanydes Polička 2012 2058 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město "A" 2239 2207 ½
2015/2016 1 TJ Štefanydes Polička 2012 2058 Káňa Pavel ŠK Karviná "A" 2052 2048 0
2014/2015 11 2222 ŠK Polabiny C 2037 2030 Urbášek Oleg TJ Slovan Moravská Třebová 2060 2018 1
2014/2015 10 2222 ŠK Polabiny C 2037 2030 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto B 1996 1987 ½
2014/2015 9 2222 ŠK Polabiny C 2037 2030 Havrlík Pavel SK + Sokol Žamberk 1881 1898 1
2014/2015 8 2222 ŠK Polabiny C 2037 2030 Tomek Karel TJ CHS Chotěboř B 1762 1811 ½
2014/2015 6 2222 ŠK Polabiny C 2037 2030 Novák Aleš ŠK Bohemia Pardubice 2084 2096 ½
2014/2015 5 2222 ŠK Polabiny C 2037 2030 Hrubeš Pavel TJ Lanškroun 2165 2169 0
2014/2015 3 2222 ŠK Polabiny C 2037 2030 Fiedler Bedřich Sokol Zaječice 2118 2115 1
2014/2015 2 2222 ŠK Polabiny C 2037 2030 Prax Ivo Proplast Česká Třebová 1982 1953 ½
2014/2015 1 2222 ŠK Polabiny C 2037 2030 Daniel Martin TJ Jiskra Litomyšl 2087 2073 1
2014/2015 11 TJ Štefanydes Polička A 2037 2030 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Králové B 2135 2128 0
2014/2015 10 TJ Štefanydes Polička A 2037 2030 Doseděl Jiří ŠK Vysoké Mýto 2043 2054 1
2014/2015 9 TJ Štefanydes Polička A 2037 2030 Vávra Radim AKIS Pardubice 2034 2046 1
2014/2015 8 TJ Štefanydes Polička A 2037 2030 Hájek Jiří ŠK ZVU Engineering Lípa A 2085 2080 1
2014/2015 7 TJ Štefanydes Polička A 2037 2030 Viktorin Petr TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 1815 1824 1
2014/2015 6 TJ Štefanydes Polička A 2037 2030 Pokorný Jan Šachový klub Ústí nad Orlicí 1899 1914 ½
2014/2015 5 TJ Štefanydes Polička A 2037 2030 Bílek Roman TJ Žďár nad Sázavou A 1928 1953 1
2014/2015 4 TJ Štefanydes Polička A 2037 2030 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny B 2009 2008 ½
2014/2015 3 TJ Štefanydes Polička A 2037 2030 Neuman Zákoucká Adéla ŠK AD Jičín B 2001 1988 0
2014/2015 2 TJ Štefanydes Polička A 2037 2030 Vicenec Roman ŠK 1921 Zábřeh 2014 2003 0
2014/2015 1 TJ Štefanydes Polička A 2037 2030 Schaffer Ondřej TJ Štefanydes Polička B 1873 1879 1
2013/2014 11 TJ Štefanydes Polička B 2036 2021 Kokeš Bohuslav TJ ŠO Chrudim B 2000 1945 1
2013/2014 10 TJ Štefanydes Polička B 2036 2021 Meleško Andrij TJ Lokomotiva Česká Třebová 1994 1970 ½
2013/2014 9 TJ Štefanydes Polička B 2036 2021 Hrnčiarik Karel ŠK Rapid Pardubice C 1879 1920 ½
2013/2014 8 TJ Štefanydes Polička B 2036 2021 Černovský Jiří TJ CHS Chotěboř 2078 2074 ½
2013/2014 7 TJ Štefanydes Polička B 2036 2021 Solil Roman TJ Lanškroun 1995 2007 0
2013/2014 6 TJ Štefanydes Polička B 2036 2021 Hájek Lukáš Sokol Zaječice 2124 2110 ½
2013/2014 5 TJ Štefanydes Polička B 2036 2021 Mareš Petr ŠK Ústí nad Orlicí B 1992 2008 ½
2013/2014 4 TJ Štefanydes Polička B 2036 2021 Wiesinger Wolfgang SK + Sokol Žamberk 1944 1961 0
2013/2014 3 TJ Štefanydes Polička B 2036 2021 Novák Aleš ŠK Bohemia Pardubice 2134 2140 1
2013/2014 2 TJ Štefanydes Polička B 2036 2021 Trhal Michal ŠK Vysoké Mýto B 1954 1964 0
2013/2014 1 TJ Štefanydes Polička B 2036 2021 Doseděl Jiří TJ Jiskra Litomyšl 2036 2038 ½
2013/2014 11 TJ Štefanydes Polička 2036 2021 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny B 2001 1997 ½
2013/2014 10 TJ Štefanydes Polička 2036 2021 Pečinka Martin ŠK Ústí nad Orlicí 2083 2085 0
2013/2014 9 TJ Štefanydes Polička 2036 2021 Reichel Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1927 1906 1
2013/2014 8 TJ Štefanydes Polička 2036 2021 Vávra Radim AKIS Pardubice 2040 2052 ½
2013/2014 7 TJ Štefanydes Polička 2036 2021 Kaisler Martin ŠK ZVU Engineering Lípa A 2058 2046 1
2013/2014 6 TJ Štefanydes Polička 2036 2021 Šnorek Milan ŠK AD Jičín B 2129 2126 ½
2013/2014 5 TJ Štefanydes Polička 2036 2021 Liduch Filip 2222 ŠK Polabiny C 1856 1837 1
2013/2014 4 TJ Štefanydes Polička 2036 2021 Gnida Patrik TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1996 2099 1
2013/2014 3 TJ Štefanydes Polička 2036 2021 Doseděl Jiří ŠK Vysoké Mýto 2036 2038 ½
2013/2014 2 TJ Štefanydes Polička 2036 2021 Marek Petr TJ Slavia Hradec Králové B 1932 1943 1
2013/2014 1 TJ Štefanydes Polička 2036 2021 Ježek Adam Region Panda Rychnov n. K. 1919 1993 0
2012/2013 11 TJ Štefanydes Polička B 2015 2022 Řehák Jiří TJ Spartak OEZ Letohrad 1825 1802 1
2012/2013 10 TJ Štefanydes Polička B 2015 2022 Jániš Petr ŠK Ústí nad Orlicí C 1811 1882 ½
2012/2013 9 TJ Štefanydes Polička B 2015 2022 Grepl Pavel TJ Slovan M. Třebová 1889 1889 1
2012/2013 8 TJ Štefanydes Polička B 2015 2022 Pecháček Tomáš ŠK Dolní Čermná o.s. 1622 1
2012/2013 7 TJ Štefanydes Polička B 2015 2022 Křeček Jiří ŠK Svitavy B 1416 0
2012/2013 6 TJ Štefanydes Polička B 2015 2022 Vaníček Jan TJ Jablonné n/O. 1769 1713 1
2012/2013 5 TJ Štefanydes Polička B 2015 2022 Petrželka Karel Loko Česká Třebová B 1921 1921 1
2012/2013 4 TJ Štefanydes Polička B 2015 2022 Wiesinger Wolfgang SK+Sokol Žamberk B 1939 1972 ½
2012/2013 3 TJ Štefanydes Polička B 2015 2022 Nekvinda Tomáš TJ Jiskra Litomyšl B 1723 1
2012/2013 2 TJ Štefanydes Polička B 2015 2022 Bartoš Karel ŠK Svitavy A 1870 1833 ½
2012/2013 1 TJ Štefanydes Polička B 2015 2022 Solil Roman TJ Lanškroun 1983 2013 1
2012/2013 11 TJ Štefanydes Polička 2015 2022 Janko Jan ŠK Rapid Aggressors 1827 1807 0
2012/2013 10 TJ Štefanydes Polička 2015 2022 Liduch Filip 2222 ŠK Polabiny D 1697 1754 1
2012/2013 9 TJ Štefanydes Polička 2015 2022 Krys Jan TJ ŠO Chrudim B 1686 ½
2012/2013 8 TJ Štefanydes Polička 2015 2022 Vondráček Emil TJ Jiskra Heřm. Městec 1663 1
2012/2013 7 TJ Štefanydes Polička 2015 2022 Ondrej Tomáš ŠK Vysoké Mýto B 1889 1894 1
2012/2013 6 TJ Štefanydes Polička 2015 2022 Konrád František Sokol Zaječice 1920 1912 ½
2012/2013 5 TJ Štefanydes Polička 2015 2022 Kubišta Ladislav ŠK Ústí nad Orlicí B 1895 ½
2012/2013 4 TJ Štefanydes Polička 2015 2022 Makeš Martin ŠK Bohemia Pardubice 2084 2042 1
2012/2013 3 TJ Štefanydes Polička 2015 2022 Mazura Miloš SK + Sokol Žamberk 1971 1956 1
2012/2013 2 TJ Štefanydes Polička 2015 2022 Zeman Ladislav TJ Jiskra Litomyšl 1960 1931 1
2012/2013 1 TJ Štefanydes Polička 2015 2022 Fiala Milan TJ CHS Chotěboř 1835 1882 0
2011/2012 11 TJ ŠO Chrudim 2026 2030 Pirklová Hana Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2107 2106 1
2011/2012 10 TJ ŠO Chrudim 2026 2030 Šmíd Jaroslav Sokol Zaječice 2005 1995 ½
2011/2012 9 TJ ŠO Chrudim 2026 2030 Hošek Martin ŠK Lokomotiva Brno A 1985 1993 ½
2011/2012 8 TJ ŠO Chrudim 2026 2030 Donnert Milan ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2121 2129 0
2011/2012 7 TJ ŠO Chrudim 2026 2030 Korol Jiří 2222 ŠK Polabiny C 2048 2065 1
2011/2012 4 TJ ŠO Chrudim 2026 2030 Smolej Lukáš TJ Slavia Hradec Králové B 2031 2019 ½
2011/2012 3 TJ ŠO Chrudim 2026 2030 Volf Jaroslav Šachový klub Ústí nad Orlicí 2149 2129 ½
2011/2012 2 TJ ŠO Chrudim 2026 2030 Kraus Ondřej AKIS Pardubice 1988 1965 0
2011/2012 11 TJ Štefanydes Polička 2026 2030 Daněk Pavel ŠK Bohemia Pardubice 1971 1946 1
2011/2012 10 TJ Štefanydes Polička 2026 2030 Meleško Andrij TJ Slovan Moravská Třebová 1000 ½
2011/2012 9 TJ Štefanydes Polička 2026 2030 Havrlík Pavel SK+Sokol Žamberk 1878 1897 1
2011/2012 8 TJ Štefanydes Polička 2026 2030 Petráž Martin TJ Lokomotiva Česká Třebová 1992 2027 ½
2011/2012 7 TJ Štefanydes Polička 2026 2030 Kosek Marek ŠK Vysoké Mýto B 1969 1949 ½
2011/2012 6 TJ Štefanydes Polička 2026 2030 Přibyl Jiří TJ Jiskra Heřmanův Městec 1884 1
2011/2012 5 TJ Štefanydes Polička 2026 2030 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim B 2240 2245 0
2011/2012 4 TJ Štefanydes Polička 2026 2030 Hennig Thomas Rapid Pardubice C 2022 2064 0
2011/2012 3 TJ Štefanydes Polička 2026 2030 Jirsa Lukáš TJ Jiskra Litomyšl 2003 2000 ½
2011/2012 2 TJ Štefanydes Polička 2026 2030 Marinov Peter ŠK Vysoké Mýto C 1746 1769 ½
2011/2012 1 TJ Štefanydes Polička 2026 2030 Petrus Luděk TJ CHS Chotěboř 2002 2007 0
2010/2011 11 TJ Štefanydes Polička "B" 2031 Nešpůrek Petr 2222 ŠK Polabiny "E" 1757 ½
2010/2011 10 TJ Štefanydes Polička "B" 2031 Zelenka Jaroslav ŠK Bohemia Pardubice "B" 1981 1
2010/2011 9 TJ Štefanydes Polička "B" 2031 Pavlovec Vladimír ŠK Rapid Matadors 1872 1
2010/2011 8 TJ Štefanydes Polička "B" 2031 Weis Ladislav TJ Spartak Choceň 1809 1
2010/2011 7 TJ Štefanydes Polička "B" 2031 Němec Bohumil TJ ŠO Chrudim "C" 1821 1
2010/2011 6 TJ Štefanydes Polička "B" 2031 Fišnar Karel 2222 ŠK Polabiny "F" 1250 1
2010/2011 5 TJ Štefanydes Polička "B" 2031 Hanus Michal ŠO DDM Hlinsko 1852 0
2010/2011 4 TJ Štefanydes Polička "B" 2031 Marcinko Patrik ŠK Rapid Teenagers 1795 1
2010/2011 3 TJ Štefanydes Polička "B" 2031 Törvenyi Roman 2222 ŠK Polabiny "D" 1997 0
2010/2011 2 TJ Štefanydes Polička "B" 2031 Starý Lukáš TJ Jiskra Heřmanův Městec 1902 1
2010/2011 1 TJ Štefanydes Polička "B" 2031 Švanda Radek TJ Štefanydes Polička "C" 1800 1
2010/2011 11 TJ Štefanydes Polička 2031 Linhart Zbyněk TJ ŠO Chrudim "B" 1935 ½
2010/2011 10 TJ Štefanydes Polička 2031 Smola Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1876 1
2010/2011 9 TJ Štefanydes Polička 2031 Krumer Miroslav TJ Spartak OEZ Letohrad 1929 1
2010/2011 8 TJ Štefanydes Polička 2031 Sabolová Gabriela ŠK Vysoké Mýto "C" 1852 ½
2010/2011 7 TJ Štefanydes Polička 2031 Trhal Michal ŠK Vysoké Mýto "B" 1982 1
2010/2011 6 TJ Štefanydes Polička 2031 Hennig Thomas Rapid Pardubice 1998 0
2010/2011 5 TJ Štefanydes Polička 2031 Tůma Jiří TJ CHS Chotěboř 2264 0
2010/2011 4 TJ Štefanydes Polička 2031 Procházka Petr TJ Lanškroun 1979 0
2010/2011 3 TJ Štefanydes Polička 2031 Korol Jiří 2222 ŠK Polabiny "C" 2075 ½
2010/2011 2 TJ Štefanydes Polička 2031 Krušina Patrik TJ Lokomotiva Česká Třebová 1846 1
2010/2011 1 TJ Štefanydes Polička 2031 Havrlík Pavel SK + Sokol Žamberk 1928 1
2009/2010 11 TJ Štefanydes Polička 2042 Kraus Ondřej Synpo Pardubice 1888 1
2009/2010 10 TJ Štefanydes Polička 2042 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny C"" 2049 ½
2009/2010 9 TJ Štefanydes Polička 2042 Mikyska Kamil TJ Spartak OEZ Letohrad 1892 1
2009/2010 8 TJ Štefanydes Polička 2042 Ondrej Tomáš ŠK Vysoké Mýto C"" 1624 0
2009/2010 7 TJ Štefanydes Polička 2042 Trhal Michal ŠK Vysoké Mýto B"" 1958 0
2009/2010 6 TJ Štefanydes Polička 2042 Procházka Petr TJ Lanškroun 1955 ½
2009/2010 5 TJ Štefanydes Polička 2042 Novotný Tomáš CHS Chotěboř 1899 0
2009/2010 4 TJ Štefanydes Polička 2042 Liduch Filip 2222 ŠK Polabiny D"" 1570 1
2009/2010 3 TJ Štefanydes Polička 2042 Mareš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2050 ½
2009/2010 2 TJ Štefanydes Polička 2042 Glembek Bohumír TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1736 1
2009/2010 1 TJ Štefanydes Polička 2042 Petráž Martin Lokomotiva Česká Třebová 1930 ½
2009/2010 11 TJ Štefanydes Polička C"" 2042 Šenkýř Jindřich TJ Sokol Krouna 1635 1
2009/2010 10 TJ Štefanydes Polička C"" 2042 Onderek David TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 2190 0
2009/2010 9 TJ Štefanydes Polička C"" 2042 Krys Jaromír TJ ŠO a DDM Chrudim C"" 1645 1
2009/2010 8 TJ Štefanydes Polička C"" 2042 Vavroušek Petr Spartak Choceň 1839 1
2009/2010 7 TJ Štefanydes Polička C"" 2042 Zelenka Jaroslav ŠK Bohemia Pardubice B"" 2001 1
2009/2010 6 TJ Štefanydes Polička C"" 2042 Hennig Thomas ŠK Rapid Predators 1995 ½
2009/2010 5 TJ Štefanydes Polička C"" 2042 Dvořák Slavomil ŠO DDM Hlinsko 1930 1
2009/2010 4 TJ Štefanydes Polička C"" 2042 Halousek Jaroslav ŠK Rapid Rangers 1613 ½
2009/2010 3 TJ Štefanydes Polička C"" 2042 Müller Petr TJ Jiskra Heřmanův Městec 2000 1
2009/2010 2 TJ Štefanydes Polička C"" 2042 Mojžíš Martin 2222 ŠK Polabiny E"" 2048 ½
2009/2010 1 TJ Štefanydes Polička C"" 2042 Provazník Jiří ŠK Rapid Pardubice 1902 1
2008/2009 11 TJ Štefanydes Polička 2060 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto B 2062 ½
2008/2009 10 TJ Štefanydes Polička 2060 Petruň Milan TJ Lanškroun 1974 ½
2008/2009 9 TJ Štefanydes Polička 2060 Mikyska Kamil TJ Spartak OEZ Letohrad 1833 0
2008/2009 8 TJ Štefanydes Polička 2060 Linhart Zbyněk TJ ŠO a DDM Chrudim B 1935 1
2008/2009 7 TJ Štefanydes Polička 2060 Pečinka Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2072 ½
2008/2009 6 TJ Štefanydes Polička 2060 Zvěřina Jan CHS Chotěboř 1918 1
2008/2009 5 TJ Štefanydes Polička 2060 Wiesinger Wolfgang SK + Sokol Žamberk 1942 1
2008/2009 4 TJ Štefanydes Polička 2060 Čižinský Petr Lokomotiva Česká Třebová 1937 1
2008/2009 3 TJ Štefanydes Polička 2060 Bauer Jindřich 2222 ŠK Polabiny D 1839 0
2008/2009 2 TJ Štefanydes Polička 2060 Pekař Václav TJ Jiskra Litomyšl 1983 0
2008/2009 1 TJ Štefanydes Polička 2060 Pačovský Martin Synpo Pardubice 1938 1
2008/2009 11 2222 ŠK Polabiny C"" 2060 Tejkal Lubomír TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2092 ½
2008/2009 10 2222 ŠK Polabiny C"" 2060 Horák Otakar Sokol Mladá Boleslav 2109 ½
2008/2009 5 2222 ŠK Polabiny C"" 2060 Ďúran Tomáš ŠK Zikuda Turnov B"" 2167 0
2008/2009 3 2222 ŠK Polabiny C"" 2060 Klecker Tadeáš SK OAZA Praha 2170 0
2008/2009 2 2222 ŠK Polabiny C"" 2060 Hlavnička Jiří ŠK Rapid Pardubice 2245 ½
2008/2009 1 2222 ŠK Polabiny C"" 2060 Husárik Braňko JOLY Lysá nad Labem B 2152 0
2007/2008 11 TJ Štefanydes Polička B 2070 Pačovský Martin SYNPO Pardubice 1967 1
2007/2008 10 TJ Štefanydes Polička B 2070 Hurt Lukáš TJ Lokomotiva Česká Třebová 2091 0
2007/2008 9 TJ Štefanydes Polička B 2070 Holásek Pavel TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2099 0
2007/2008 8 TJ Štefanydes Polička B 2070 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny D 2060 ½
2007/2008 7 TJ Štefanydes Polička B 2070 Solil Roman TJ Lanškroun 1944 0
2007/2008 6 TJ Štefanydes Polička B 2070 Koníček Petr ŠO Chrudim B 2030 1
2007/2008 5 TJ Štefanydes Polička B 2070 Provazník Jiří AKIS Pardubice 1897 1
2007/2008 4 TJ Štefanydes Polička B 2070 Pekař Václav TJ Jiskra Litomyšl 1947 1
2007/2008 3 TJ Štefanydes Polička B 2070 Veselý Tomáš ŠK Bohemia Pardubice 2123 0
2007/2008 2 TJ Štefanydes Polička B 2070 Černý Karel SK Žamberk 2167 1
2007/2008 1 TJ Štefanydes Polička B 2070 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto B 2062 0
2007/2008 11 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2070 Just Pavel 2222 ŠK POLABINY C 2060 ½
2007/2008 10 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2070 Lipavský Dušan ŠK VYSOKÉ MÝTO A 1946 ½
2007/2008 9 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2070 Doležal Jiří TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU A 1710 1
2007/2008 8 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2070 Binder Jaroslav ŠK 64 BRNO A 2020 1
2007/2008 7 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2070 Kubíček Pavel OREL OŘECHOV A 1993 0
2007/2008 6 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2070 Šilar Lubomír 2222 ŠK POLABINY B 2159 ½
2007/2008 5 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2070 Uher Vladimír ŠK CAISSA TŘEBÍČ A 2090 0
2007/2008 4 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2070 Švihel Karel ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2028 0
2007/2008 3 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2070 Věchet Stanislav BYDO ZAKŘANY A 2196 ½
2007/2008 2 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2070 Hájek Radovan TJ ŽďAS ŽďÁR NAD SÁZAVOU A 1910 1
2007/2008 1 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2070 Hodač Pavel ŠK GORDIC JIHLAVA B 2070 1
2006/2007 11 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2068 Chládek Vlastimil ŠK GARDE LIPOVEC 2033 1
2006/2007 10 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2068 Daněk Pavel EUROKOMPLEX AUTOSKLA 1968 ½
2006/2007 9 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2068 Lampíř Tomáš TJ NÁMĚŠŤNAD OSLAVOU 2029 1
2006/2007 8 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2068 Pospíšil Dušan ŠK BYDO ZAKŘANY A 2133 1
2006/2007 7 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2068 Petlák Josef TJ ZNOJMO A 2008 ½
2006/2007 6 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2068 Kratochvíl Milan ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 2041 ½
2006/2007 5 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2068 Fiedler Bedřich 2222 ŠK POLABINY C 2091 0
2006/2007 3 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2068 Pavliš Jaromír TJ ŽDAS ŽDÁR N.SÁZAVOU 2074 0
2006/2007 2 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2068 Česenek Jiří TJ SOKOL ZAJEČICE 1954 0
2006/2007 1 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2068 Švihel Karel ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C 2083 1
2006/2007 11 TJ Štefanydes Polička B 2068 Sabol Marian ŠK Vysoké Mýto 2284 0
2006/2007 10 TJ Štefanydes Polička B 2068 Petrus Luděk TJ CHS Chotěboř 1918 1
2006/2007 9 TJ Štefanydes Polička B 2068 Kylar Pavel Jiskra Ústí nad Orlicí B 2062 1
2006/2007 8 TJ Štefanydes Polička B 2068 Černý Karel SK Žamberk 2005 1
2006/2007 7 TJ Štefanydes Polička B 2068 Sýkora Josef KONTAX Pardubice 2158 ½
2006/2007 6 TJ Štefanydes Polička B 2068 Kokeš Bohuslav ŠO Chrudim B 2008 ½
2006/2007 5 TJ Štefanydes Polička B 2068 Zeman Martin TJ Jiskra Litomyšl 1985 1
2006/2007 4 TJ Štefanydes Polička B 2068 Pačovský Martin SYNPO Pardubice 2021 1
2006/2007 3 TJ Štefanydes Polička B 2068 Zeinert Michal Jiskra Ústí nad Orlicí A 2146 ½
2006/2007 2 TJ Štefanydes Polička B 2068 Hrubeš Pavel TJ Lanškroun 2140 0
2006/2007 1 TJ Štefanydes Polička B 2068 Mojžíš Martin 2222 ŠK Polabiny D 2044 1
2005/2006 11 Štefanydes Polička B 2043 Voleský Stanislav Spartak Choceň 1849 1
2005/2006 10 Štefanydes Polička B 2043 Štěpán Stanislav ŠO K a.s. Kunvald 1665 ½
2005/2006 9 Štefanydes Polička B 2043 Řehák Jiří Spartak OEZ Letohrad B 1858 1
2005/2006 8 Štefanydes Polička B 2043 Petráž Martin Lokomotiva Česká Třebová 1722 1
2005/2006 7 Štefanydes Polička B 2043 Sojma Zdeněk Slovan Moravská Třebová 1887 ½
2005/2006 6 Štefanydes Polička B 2043 Dungl Petr ŠK Žamberk B 1801 1
2005/2006 5 Štefanydes Polička B 2043 Poslušný Martin Jiskra Ústí nad Orlicí B 1936 1
2005/2006 4 Štefanydes Polička B 2043 Mareš Petr Jiskra Ústí nad Orlicí C 1727 1
2005/2006 3 Štefanydes Polička B 2043 Šilar Josef Sokol Horní Čermná 1585 1
2005/2006 2 Štefanydes Polička B 2043 Riedl Tomáš ŠK Svitavy 1720 1
2005/2006 1 Štefanydes Polička B 2043 Šilar Ladislav FYGR Lanškroun 1989 1
2005/2006 10 Štefanydes Polička 2043 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto 1936 1
2005/2006 9 Štefanydes Polička 2043 Outulný Pavel Eurokomplex Pardubice 2042 ½
2005/2006 8 Štefanydes Polička 2043 Žák Pavel TJ + DDM Chrudim B 1590 1
2005/2006 7 Štefanydes Polička 2043 Lorenc Josef Spartak OEZ Letohrad 1000 1
2005/2006 5 Štefanydes Polička 2043 Škorpík Jan 2222 ŠK Polabiny B 1878 1
2005/2006 4 Štefanydes Polička 2043 Krmenčík Roman Kavárna Evropa Pardubice 1788 ½
2005/2006 3 Štefanydes Polička 2043 Dvořák Slavomil TJ DDM Hlinsko 1738 0
2005/2006 2 Štefanydes Polička 2043 Wiesinger Wolfgang SK Žamberk 1858 ½
2005/2006 1 Štefanydes Polička 2043 Šmajzr Martin Jiskra Ústí nad Orlicí 2147 0
2004/2005 11 ŠK Svitavy 2011 Papáček Miloš Spartak OEZ Letohrad 1954 1
2004/2005 10 ŠK Svitavy 2011 Plotek Evžen Spartak Choceň 2042 ½
2004/2005 9 ŠK Svitavy 2011 Tuvšinbajar Dorjkhú TJ Jablonné nad Orlicí 2057 1
2004/2005 8 ŠK Svitavy 2011 Mareš Petr Jiskra Ústí nad Orlicí C 2010 1
2004/2005 7 ŠK Svitavy 2011 Hodek Roman ŠO K a.s. Kunvald 1730 1
2004/2005 6 ŠK Svitavy 2011 Merta Michal Sokol Horní Čermná 1727 1
2004/2005 5 ŠK Svitavy 2011 Kotva Milan Slovan Moravská Třebová 2134 1
2004/2005 4 ŠK Svitavy 2011 Martinec Jan SK Žamberk B 1759 0
2004/2005 3 ŠK Svitavy 2011 Pekař Václav Jiskra Litomyšl 1873 ½
2004/2005 2 ŠK Svitavy 2011 Volf Jaroslav Lokomotiva Česká Třebová 2168 0
2004/2005 1 ŠK Svitavy 2011 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto B 2072 ½
2004/2005 11 Štefanydes Polička A 2011 Hospodka Josef TJ CHS Chotěboř 1888 1
2004/2005 10 Štefanydes Polička A 2011 Novák Aleš Synpo Pardubice 2054 ½
2004/2005 9 Štefanydes Polička A 2011 Němec Bohumil TJ ŠO Chrudim B 1885 ½
2004/2005 8 Štefanydes Polička A 2011 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto 1889 ½
2004/2005 7 Štefanydes Polička A 2011 Petrželka Karel Jiskra Ústí nad Orlicí A 1929 0
2004/2005 6 Štefanydes Polička A 2011 Pokorný Jan Jiskra Ústí nad Orlicí B 1918 ½
2004/2005 5 Štefanydes Polička A 2011 Maceška Bohumír SK Žamberk 1881 1
2004/2005 4 Štefanydes Polička A 2011 Daněk Pavel Eurokomplex Autoskla Pardubice 1962 1
2004/2005 3 Štefanydes Polička A 2011 Mojžíš Martin 2222 ŠK Polabiny B 1977 1
2004/2005 2 Štefanydes Polička A 2011 Hájek Jaroslav Sokol Zaječice 1922 ½
2004/2005 1 Štefanydes Polička A 2011 Riedl Tomáš Štefanydes Polička B 1730 0
2003/2004 11 Štefanydes Polička B 2009 Zeinert Michal TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1683 ½
2003/2004 10 Štefanydes Polička B 2009 Jonáš Petr Jiskra Litomyšl 1736 1
2003/2004 9 Štefanydes Polička B 2009 Hrubeš Martin SK Žamberk B 1630 1
2003/2004 8 Štefanydes Polička B 2009 Černohous Jiří TJ Jablonné nad Orlicí 1742 ½
2003/2004 7 Štefanydes Polička B 2009 Siegel Josef Spartak Choceň 1795 1
2003/2004 6 Štefanydes Polička B 2009 Švécar Jiří ŠK Vysoké Mýto B 1797 1
2003/2004 5 Štefanydes Polička B 2009 Smola Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1821 ½
2003/2004 4 Štefanydes Polička B 2009 Merta Michal ZD Kunvald 1714 1
2003/2004 3 Štefanydes Polička B 2009 Řehák Jiří Spartak OEZ Letohrad 1861 0
2003/2004 2 Štefanydes Polička B 2009 Bartoš Karel ŠK Svitavy 1678 0
2003/2004 1 Štefanydes Polička B 2009 Klíma Ladislav Štefanydes Polička C 1452 1
2003/2004 11 TJ Štefanydes Polička 2009 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto 1819 ½
2003/2004 10 TJ Štefanydes Polička 2009 Petrželka Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová 1985 1
2003/2004 9 TJ Štefanydes Polička 2009 Zámečník Bohumír SK Žamberk 1997 1
2003/2004 8 TJ Štefanydes Polička 2009 Krejčík Tomáš CHS Chotěboř 1851 1
2003/2004 7 TJ Štefanydes Polička 2009 Krmenčík Roman Plzeňka Pardubice 1808 1
2003/2004 6 TJ Štefanydes Polička 2009 Škorpík Jan 2222 ŠK Rosignano Polabiny B 1857 1
2003/2004 5 TJ Štefanydes Polička 2009 Roušar Zdeněk ŠO+DDM Chrudim B 1986 0
2003/2004 4 TJ Štefanydes Polička 2009 Procházka Petr TJ Lanškroun 1926 1
2003/2004 3 TJ Štefanydes Polička 2009 Smola Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1821 ½
2003/2004 2 TJ Štefanydes Polička 2009 Letáček Ondřej TJ Synthesia Pardubice C 1881 1
2003/2004 1 TJ Štefanydes Polička 2009 Novák Aleš Eurokomplex Autoskla Pardubice 2054 1