Hráč Rusnák Jan

Rusnák Jan

User Pic
Jméno: Rusnák Jan
Oddíl: TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1964
Elo mezinárodní: 1949
ID: 11160
FIDE ID: 325767
Rok narození: 1986
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1969 1957 Splítek Luboš Šachový klub Lípa C 1787 1764 1
2017/2018 10 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1963 1957 Kořínek Pavel TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1958 1957 ½
2017/2018 8 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1960 1957 Nejedlo Josef TJ Dvůr Králové nad Labem B 1872 1863 1
2017/2018 7 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1962 1957 Pipek Petr Šachový klub Sobotka 2009 1544 1618 ½
2017/2018 5 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1963 1957 Bláha Milan Šachový klub Lomnice nad Popelkou 2004 2002 0
2017/2018 4 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1963 1957 Fojt Petr TJ Nová Paka 1818 1820 1
2017/2018 2 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1963 1957 Rokoš Filip ŠK ORTEX Hradec Králové 1817 1843 ½
2017/2018 1 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1977 1970 Urválek Tomáš TJ Spartak Vrchlabí B 1711 1746 1
2017/2018 9 Č TJ Jiskra Hořice 1963 1957 Blažek Martin Spartak Vrchlabí 1804 1782 1
2017/2018 8 B TJ Jiskra Hořice 1960 1957 Zahálka Jan TJ Dvůr Králové n.L. 1895 1885 0
2017/2018 7 Č TJ Jiskra Hořice 1960 1957 Kuru Martin TJ Hronov 1868 1859 1
2017/2018 5 Č TJ Jiskra Hořice 1962 1957 Vávra Vojtěch TJ Lázně Bělohrad 1835 1854 1
2017/2018 4 B TJ Jiskra Hořice 1963 1957 Marek Petr Slavia Hradec Králové C 1920 1938 0
2017/2018 3 Č TJ Jiskra Hořice 1963 1957 Kudr Roman TJ Jiskra Jaroměř 1928 1901 ½
2017/2018 2 B TJ Jiskra Hořice 1963 1957 Humlíček Vojtěch ŠK Lípa B 1893 1919 1
2017/2018 1 Č TJ Jiskra Hořice 1977 1970 Halámka Radek DDM Třebechovice p.O. 1695 1820 ½
2016/2017 7 B TJ Jiskra Hořice 1980 1972 Šplíchal Petr Bartoš Unichess "B" 1964 1980 ½
2016/2017 6 Č TJ Jiskra Hořice 1980 1972 Bayer Radek ŠK Teplice 2048 2053 ½
2016/2017 5 B TJ Jiskra Hořice 1980 1972 Vítová Anna ŠK AD Jičín "D" 1582 1653 1
2016/2017 3 B TJ Jiskra Hořice 1980 1972 Kuchař Tomáš CHESS MOST 1979 1996 1
2016/2017 1 Č TJ Jiskra Hořice 1980 1972 Kučera Jaroslav Desko Liberec 1982 1948 ½
2015/2016 5 B TJ Jiskra Hořice A 1980 1972 Čáp Jaroslav Slovan Broumov A 1825 1828 1
2015/2016 4 Č TJ Jiskra Hořice A 1980 1972 Pochop Karel TJ CIS Lázně Bělohrad A 1798 1826 1
2015/2016 3 B TJ Jiskra Hořice A 1980 1972 Mareš Ilja DDM Třebechovice pod Orebem 1794 1842 1
2015/2016 2 Č TJ Jiskra Hořice A 1980 1972 Kovář Ladislav TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí A 1821 1799 ½
2015/2016 1 B TJ Jiskra Hořice A 1980 1972 Nejedlo Josef TJ Dvůr Králové nad Labem A 1846 1863 1
2015/2016 6 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1980 1972 Humlíček Vojtěch ŠK ORTEX Hradec Králové 1952 1981 1
2015/2016 4 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1980 1972 Lašek František ŠK Lípa D 1818 1819 0
2015/2016 3 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1980 1972 Jaeger Luděk TJ Slavia Hradec Králové C 2026 2031 1
2015/2016 1 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1980 1972 Toman Radek TJ Lokomotiva Trutnov 1570 1623 1
2014/2015 10 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1974 1983 Kříž Milan ŠK AD Jičín E 1672 1735 1
2014/2015 9 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1974 1983 Kiss Jiří TJ Dvůr Králové nad Labem B 1728 ½
2014/2015 8 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1974 1983 Mikule Zdeněk TJ Lomnice nad Popelkou 1739 1
2014/2015 7 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1974 1983 Andrejs Stanislav TJ Lokomotiva Trutnov 1739 1
2014/2015 6 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1974 1983 Langr Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1685 1689 1
2014/2015 5 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1974 1983 Blažek Martin TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 1762 1740 1
2014/2015 4 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1974 1983 Rejman Jindřich TJ SKP Valdice 1608 1
2014/2015 1 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1974 1983 Novotný Jan TJ Nová Paka 1640 1640 0
2014/2015 11 B TJ Jiskra Hořice 1974 1983 Vochozka Jindřich TJ Jiskra Jaroměř B 1773 1751 1
2014/2015 10 Č TJ Jiskra Hořice 1974 1983 Krása Marek DDM Třebechovice p. O. 1728 1719 ½
2014/2015 9 B TJ Jiskra Hořice 1974 1983 Kalenský Jakub TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 1659 ½
2014/2015 8 Č TJ Jiskra Hořice 1974 1983 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové n. L. 1725 1686 ½
2014/2015 7 B TJ Jiskra Hořice 1974 1983 Zákoucká Adéla ŠK AD Jičín D 2001 1988 ½
2014/2015 6 Č TJ Jiskra Hořice 1974 1983 Tsapanidis Vasilis ŠK Lípa B 1788 1768 1
2014/2015 1 B TJ Jiskra Hořice 1974 1983 Hekele Karel TJ Jiskra Jaroměř A 1530 1
2013/2014 11 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1988 1986 Krám Jiří Sokol Hradec Králové B 1876 1871 0
2013/2014 10 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1988 1986 Kykal Vojtěch TJ Lázně Bělohrad 1928 1980 1
2013/2014 9 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1988 1986 Kudrnáč Zdeněk TJ Nová Paka 1741 1746 1
2013/2014 7 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1988 1986 Flašar Jaroslav Jiskra RMSK Nový Bydžov 2037 2090 ½
2013/2014 6 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1988 1986 Saučuk Martin TJ Dvůr Králové nad Labem B 1940 1919 ½
2013/2014 4 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1988 1986 Ruda Ondřej ŠK Lípa C 2047 2057 ½
2013/2014 3 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1988 1986 Buchar Petr ŠK AD Jičín D 2007 2008 1
2013/2014 2 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1988 1986 Špinka Petr TJ Lomnice nad Popelkou 1960 1985 ½
2013/2014 1 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1988 1986 Dadok Daniel TJ Lokomotiva Trutnov 1793 1772 1
2013/2014 11 Č Klub šachistů Říčany 1925 B 1988 1986 Matějovský Ondřej Dolní Kralovice 1984 2002 ½
2013/2014 10 B Klub šachistů Říčany 1925 B 1988 1986 Petruň Milan Šachklub města Dobrovice 1933 1942 0
2013/2014 9 Č Klub šachistů Říčany 1925 B 1988 1986 Šilhan Petr TJ Neratovice B 2050 2045 1
2013/2014 6 B Klub šachistů Říčany 1925 B 1988 1986 Novák Jindřich ŠK Kostelec nad Černými lesy 1965 1949 0
2013/2014 5 B Klub šachistů Říčany 1925 B 1988 1986 Macek Kamil DDM Sokol Nymburk 1934 1926 0
2013/2014 4 Č Klub šachistů Říčany 1925 B 1988 1986 Kopecký Jiří ŠK Kralupy nad Vltavou 1966 1942 ½
2013/2014 3 B Klub šachistů Říčany 1925 B 1988 1986 Cozl David Šachový klub Rakovník 1987 1996 ½
2013/2014 2 Č Klub šachistů Říčany 1925 B 1988 1986 Hlaváček Jiří SK Pyrit Příbram 2176 2179 ½
2013/2014 1 B Klub šachistů Říčany 1925 B 1988 1986 Crha Josef Sokol Mladá Boleslav 2090 2112 1
2013/2014 8 Č TJ Jiskra Hořice 1988 1986 Duch Robert TJ Hronov 1827 1861 1
2013/2014 7 B TJ Jiskra Hořice 1988 1986 Fuchs František TJ Dvůr Králové n. Labem 1924 1921 0
2012/2013 11 Č TJ Jiskra Hořice 1973 1954 Kuznetsov Mikhail Šachový klub Spartak Ústí n.L. 0
2012/2013 10 B TJ Jiskra Hořice 1973 1954 Kučera Jaroslav Desko Liberec 2007 2025 0
2012/2013 9 Č TJ Jiskra Hořice 1973 1954 Vltavský Vladimír ŠK Zikuda Turnov “B“ 2177 2176 0
2012/2013 8 B TJ Jiskra Hořice 1973 1954 Krutina Ivan Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2029 2019 0
2012/2013 7 Č TJ Jiskra Hořice 1973 1954 Šura Jaroslav ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2099 2090 ½
2012/2013 6 B TJ Jiskra Hořice 1973 1954 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín “B“ 2152 2148 1
2012/2013 5 Č TJ Jiskra Hořice 1973 1954 Postupa Pavel JOLY Lysá nad Labem “C“ 2146 2168 0
2012/2013 4 B TJ Jiskra Hořice 1973 1954 Trmal Jaroslav TJ Neratovice 2193 2199 0
2012/2013 2 B TJ Jiskra Hořice 1973 1954 Záhorbenský Jaroslav Sokol Mladá Boleslav 2150 2152 0
2012/2013 1 Č TJ Jiskra Hořice 1973 1954 Kánský Pavel SK Děčín 2080 2087 0
2012/2013 11 Č Klub šachistů Říčany 1925 B 1973 1954 Pospíšil Jiří Šachklub města Dobrovice 2036 2047 1
2012/2013 10 B Klub šachistů Říčany 1925 B 1973 1954 Záhorbenský Jaroslav Sokol Bakov nad Jizerou 2150 2152 1
2012/2013 9 Č Klub šachistů Říčany 1925 B 1973 1954 Hruška Tomáš Caissa Úholičky 2060 2066 ½
2012/2013 8 B Klub šachistů Říčany 1925 B 1973 1954 Nosek Filip TJ Sokol Struhařov 2033 2023 1
2012/2013 7 Č Klub šachistů Říčany 1925 B 1973 1954 Bouček Vlastimil ŠK Kostelec nad Černými lesy 1893 1861 ½
2012/2013 6 B Klub šachistů Říčany 1925 B 1973 1954 Skála Jaromír Sokol Kolín A 2046 2035 1
2012/2013 5 Č Klub šachistů Říčany 1925 B 1973 1954 Němeček Pavel TJ Bohemia Poděbrady 1827 1
2012/2013 4 B Klub šachistů Říčany 1925 B 1973 1954 Pechoč Bohumil SK Pyrit Příbram 2004 1992 1
2012/2013 3 B Klub šachistů Říčany 1925 B 1973 1954 Mišičko Ján Šachový klub Rakovník 2030 2029 ½
2012/2013 2 Č Klub šachistů Říčany 1925 B 1973 1954 Masák Radim DDM Sokol Nymburk 1987 1962 0
2012/2013 1 B Klub šachistů Říčany 1925 B 1973 1954 Dušek Vladimír Sokol Kolín B 1685 1722 1
2011/2012 11 B TJ Jiskra Jaroměř 2039 1992 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové C 2188 2188 0
2011/2012 8 Č TJ Jiskra Jaroměř 2039 1992 Hubáček Ondřej TJ Sokol Hradec Králové 1991 2057 ½
2011/2012 7 B TJ Jiskra Jaroměř 2039 1992 Dostál Pavel Slovan Broumov 2087 2088 0
2011/2012 5 B TJ Jiskra Jaroměř 2039 1992 Vařejčko Josef ŠK Polymar Lípa B 2229 2230 0
2011/2012 4 Č TJ Jiskra Jaroměř 2039 1992 Kraus Tomáš TJ Dvůr Králové n. Labem 2197 2222 0
2011/2012 3 B TJ Jiskra Jaroměř 2039 1992 Kracík Tomáš DDM Třebechovice p. Orebem 2101 2134 0
2011/2012 1 Č TJ Jiskra Jaroměř 2039 1992 Marečková Martina Panda Rychnov n. Kněžnou B 2153 2133 ½
2011/2012 11 Č TJ Jiskra Hořice 2039 1992 Vaculík Martin ŠK Zikuda Turnov B 2247 2244 0
2011/2012 10 B TJ Jiskra Hořice 2039 1992 Stárek Stanislav Klub šachistů Říčany 1925 1978 2075 1
2011/2012 9 Č TJ Jiskra Hořice 2039 1992 Krtouš Zdeněk Desko Liberec 2080 2053 ½
2011/2012 8 B TJ Jiskra Hořice 2039 1992 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín B 2176 2175 ½
2011/2012 7 Č TJ Jiskra Hořice 2039 1992 Jandovský Viktor TJ Pankrác B 2163 2162 0
2011/2012 4 B TJ Jiskra Hořice 2039 1992 Michálek František Sokol Kolín 2083 2087 1
2011/2012 3 Č TJ Jiskra Hořice 2039 1992 Lacina Filip ŠK Sokol Vyšehrad B 2050 2040 1
2011/2012 2 B TJ Jiskra Hořice 2039 1992 Pražák Ondřej ŠK Zikuda Turnov C 2050 2072 0
2011/2012 1 Č TJ Jiskra Hořice 2039 1992 Rýdl Jiří TRW autoelektronika Vlašim 2017 1988 0
2010/2011 11 Č SK Vysoke Myto 2043 Pečinka Martin Jiskra Usti nad Orlici 2062 1
2010/2011 10 B SK Vysoke Myto 2043 Sedláček Oldřich SK Caissa Trebic A 2289 ½
2010/2011 8 B SK Vysoke Myto 2043 Veselý Tomáš AKIS Pardubice 2160 ½
2010/2011 6 B SK Vysoke Myto 2043 Komárek David SK Chrudim 2154 ½
2010/2011 5 Č SK Vysoke Myto 2043 Hájek Lukáš Sokol Zajecice 2089 0
2010/2011 4 B SK Vysoke Myto 2043 Vojtěch Ladislav SK Caissa Trebic B 2093 1
2010/2011 1 B SK Vysoke Myto 2043 Mouryc Tomáš Sokol Bedrichov 2000 0
2010/2011 11 B TJ Jiskra Hořice A 2043 Dvořák Miloš Panda Rychnov n. Kněžnou B 1667 1
2010/2011 10 Č TJ Jiskra Hořice A 2043 Kaisler Martin ŠK Polymar Lípa A 2056 1
2010/2011 9 B TJ Jiskra Hořice A 2043 Jecha Petr Sněžka TJ Náchod 1948 ½
2010/2011 8 Č TJ Jiskra Hořice A 2043 Fuchs František TJ Dvůr Králové n. Labem 1960 ½
2010/2011 7 B TJ Jiskra Hořice A 2043 Nevole Vladimír TJ Slavia Hradec Králové C 1915 1
2010/2011 6 Č TJ Jiskra Hořice A 2043 Procházka Jan TJ Hronov 1843 0
2010/2011 5 B TJ Jiskra Hořice A 2043 Pražák Pavel ŠK Polymar Lípa B 1820 0
2010/2011 4 Č TJ Jiskra Hořice A 2043 Jecha Vratislav TJ Jiskra Jaroměř 1990 1
2010/2011 3 B TJ Jiskra Hořice A 2043 Miler Jan Slovan Broumov 1911 0
2010/2011 2 Č TJ Jiskra Hořice A 2043 Rozkovec Jiří Sokol Hradec Králové 1851 0
2010/2011 1 Č TJ Jiskra Hořice A 2043 Kykal Vojtěch TJ Jiskra Hořice B 1541 1
2009/2010 11 B TJ Jiskra Hořice B 2009 Vrňata Jiří Sněžka TJ Náchod 2041 0
2009/2010 10 Č TJ Jiskra Hořice B 2009 Schejbal Josef TJ Hronov 1990 0
2009/2010 9 B TJ Jiskra Hořice B 2009 Štěpán Michal Slovan Broumov 2116 1
2009/2010 7 B TJ Jiskra Hořice B 2009 Jaeger Luděk TJ Slavia Hradec Králové C 2047 1
2009/2010 6 Č TJ Jiskra Hořice B 2009 Zatloukal Václav Panda Veolia ARTCO RnK B 2037 1
2009/2010 5 B TJ Jiskra Hořice B 2009 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín B 2180 0
2009/2010 4 Č TJ Jiskra Hořice B 2009 Kovář Ladislav TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 1886 1
2009/2010 3 B TJ Jiskra Hořice B 2009 Martinovský Miroslav TJ Jiskra Jaroměř 1915 ½
2009/2010 2 Č TJ Jiskra Hořice B 2009 Fiedler Bedřich ŠK Polymar Lípa B 2117 ½
2009/2010 1 Č TJ Jiskra Hořice B 2009 Šedivý Aleš TJ Jiskra Hořice A 2056 1
2009/2010 11 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 2009 Humlíček Vojtěch Sokol Hradec Králové 1957 1
2009/2010 10 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 2009 Baťka Josef Jiskra RMSK Nový Bydžov 1659 1
2009/2010 9 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 2009 Hyška Pavel TJ Lomnice nad Popelkou 1864 1
2009/2010 8 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 2009 Kmiecik Wojciech TJ Baník Žacléř 0
2009/2010 7 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 2009 Jána Michal TJ Loko Trutnov 1765 1
2009/2010 6 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 2009 Nevole Vladimír TJ Slavia Hradec Králové D 1942 1
2009/2010 5 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 2009 Kykal Zbyněk TJ Lázně Bělohrad 1818 1
2009/2010 4 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 2009 Míl Jan SK HSM Trutnov 1781 1
2009/2010 3 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 2009 Čermák Miroslav ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1898 1
2009/2010 1 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 2009 Pražák Pavel ŠK Polymar Lípa C 1850 0
2008/2009 11 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1980 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové nad Labem B 1788 1
2008/2009 10 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1980 Albrecht Zdeněk TJ Baník Žacléř 1749 1
2008/2009 9 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1980 Langr Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1720 1
2008/2009 8 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1980 Kaisler Martin Šachový klub Lípa C 2048 ½
2008/2009 7 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1980 Splítek Luboš Šachový klub Lípa D 1789 ½
2008/2009 6 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1980 Podgorný Radim Jiskra RMSK Nový Bydžov 1693 1
2008/2009 5 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1980 Kykal Zbyněk TJ Lázně Bělohrad 1792 1
2008/2009 4 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1980 Hyška Pavel TJ Lomnice nad Popelkou 1859 1
2008/2009 3 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1980 Kudrnáč Zdeněk TJ Nová Paka 1572 1
2008/2009 2 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1980 Jána Michal TJ Loko Trutnov 1743 1
2008/2009 1 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1980 Kopřiva Pavel SK HSM Trutnov 1
2008/2009 11 B TJ Jiskra Hořice 1980 Hejzlar Zdeněk Sněžka TJ Náchod B 1861 1
2008/2009 10 Č TJ Jiskra Hořice 1980 Pavlíček Miroslav ŠK Lípa A 2028 0
2008/2009 9 B TJ Jiskra Hořice 1980 Kohout Jan Šachklub AD Jičín B 2025 0
2008/2009 8 Č TJ Jiskra Hořice 1980 Peroutka Ivo Slovan Broumov 1881 0
2008/2009 7 B TJ Jiskra Hořice 1980 Doubrava Pavel TJ Slavia Hradec Králové C 1659 1
2008/2009 6 Č TJ Jiskra Hořice 1980 Nývlt Otto Sněžka TJ Náchod A 1946 1
2008/2009 5 B TJ Jiskra Hořice 1980 Mareš Ilja ŠK Polymar Lípa B 1873 ½
2008/2009 4 Č TJ Jiskra Hořice 1980 Fuchs František TJ Dvůr Králové nad Labem 1992 1
2008/2009 3 B TJ Jiskra Hořice 1980 Burdilák Milan NIKI TJ Náchod C 1839 1
2008/2009 2 Č TJ Jiskra Hořice 1980 Rutter Lidmila Jiskra Jaroměř 1938 1
2008/2009 1 Č TJ Jiskra Hořice 1980 Jonáš Vlastimil ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 2060 ½
2007/2008 11 B TJ Dvůr Králové nad Labem 1934 Přibyl Jaroslav Slovan Broumov 1760 0
2007/2008 10 Č TJ Dvůr Králové nad Labem 1934 Baláž René Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2031 ½
2007/2008 8 Č TJ Dvůr Králové nad Labem 1934 Rychna Lukáš Šachklub AD Jičín 1948 ½
2007/2008 7 B TJ Dvůr Králové nad Labem 1934 Möller Kamil Jiskra Jaroměř 1980 ½
2007/2008 6 Č TJ Dvůr Králové nad Labem 1934 Miňovský Roman TJ Hronov 1933 ½
2007/2008 5 B TJ Dvůr Králové nad Labem 1934 Novák František TJ Lomnice nad Popelkou 1838 1
2007/2008 4 Č TJ Dvůr Králové nad Labem 1934 Sucharda Jiří TJ Nová Paka 1854 1
2007/2008 3 B TJ Dvůr Králové nad Labem 1934 Kaisler Martin ŠK Lípa 2020 0
2007/2008 2 Č TJ Dvůr Králové nad Labem 1934 Žižka Jan Sněžka TJ Náchod B 1907 1
2007/2008 1 B TJ Dvůr Králové nad Labem 1934 Marek Petr Slavia Hradec Králové C 1862 0
2007/2008 11 B TJ Jiskra Hořice B 1934 Kovář Ladislav TJ Tatran Hostinné 1876 0
2007/2008 10 Č TJ Jiskra Hořice B 1934 Kroužek Bohuslav ORTEX RETA Hradec Králové 1787 1
2007/2008 9 B TJ Jiskra Hořice B 1934 Čeřovský Leoš TJ Dvůr Králové n. Labem B 2004 ½
2007/2008 8 Č TJ Jiskra Hořice B 1934 Novák Luděk ŠK Lípa C 2001 0
2007/2008 7 Č TJ Jiskra Hořice B 1934 Wenke Jiří Lokomotiva Trutnov 2058 ½
2007/2008 6 B TJ Jiskra Hořice B 1934 Krňávek Michal ŠK AD Jičín B 2008 ½
2007/2008 5 Č TJ Jiskra Hořice B 1934 Mrázek Vladimír ŠK Lípa B 2032 ½
2007/2008 4 B TJ Jiskra Hořice B 1934 Albrecht Zdeněk Baník Žacléř 1765 1
2007/2008 3 Č TJ Jiskra Hořice B 1934 Nálevka Petr TJ Lázně Bělohrad 1959 0
2007/2008 2 B TJ Jiskra Hořice B 1934 Fencl Pavel Jiskra RMSK Nový Bydžov 1903 1
2007/2008 1 Č TJ Jiskra Hořice B 1934 Neubauer Vilém ŠK HSM Trutnov 1979 1
2006/2007 11 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1948 Zinga Vít Baník Žacléř 1763 1
2006/2007 10 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 1948 Kvasničák Josef Lokomotiva Trutnov 1871 0
2006/2007 8 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 1948 Dolenský Milan TJ Lomnice nad Popelkou 2025 0
2006/2007 7 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 1948 Kovář Ladislav TJ Tatran Hostinné 1847 1
2006/2007 6 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1948 Němec Otakar Slavia Hradec Králové E 1885 ½
2006/2007 5 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 1948 Doseděl Jiří ŠK Lípa C 2059 ½
2006/2007 4 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1948 Prokopová Jiřina Jiskra RMSK Nový Bydžov 1648 1
2006/2007 3 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 1948 Luštinec Vladimír TJ Lázně Bělohrad 2063 ½
2006/2007 2 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1948 Šafařík Jakub TJ Jiskra Hořice B 1581 1
2006/2007 1 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 1948 Mráz Pavel SK policie Valdice 1684 1
2006/2007 11 Č TJ Dvůr Králové nad Labem 1948 Vrňata Jiří Sněžka TJ Náchod 2037 ½
2006/2007 10 B TJ Dvůr Králové nad Labem 1948 Gogela Jan TJ Hronov 1884 1
2006/2007 9 Č TJ Dvůr Králové nad Labem 1948 Štolc Martin ŠK AD Jičín 1896 ½
2006/2007 8 B TJ Dvůr Králové nad Labem 1948 Prouza Tomáš Jiskra Jaroměř 1755 ½
2006/2007 7 B TJ Dvůr Králové nad Labem 1948 Daniel Jiří Panda Rychnov nad Kněžnou B 1983 0
2006/2007 6 Č TJ Dvůr Králové nad Labem 1948 Palij Lubomír ŠK Lípa 1852 1
2006/2007 5 B TJ Dvůr Králové nad Labem 1948 Vágner Patrik Sokol Náchod 1678 1
2006/2007 4 Č TJ Dvůr Králové nad Labem 1948 Baláž René Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2008 1
2006/2007 3 B TJ Dvůr Králové nad Labem 1948 Přibyl Jaroslav Slovan Broumov 1733 1
2006/2007 2 Č TJ Dvůr Králové nad Labem 1948 Kobrle Karel TJ Nová Paka 1739 ½
2006/2007 1 B TJ Dvůr Králové nad Labem 1948 Bielavský Jiří Slavia Hradec Králové C 2046 1
2005/2006 11 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1803 Meduna Pavel TJ Lázně Bělohrad 1612 1
2005/2006 10 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 1803 Lamač Stanislav SK policie Valdice 1809 ½
2005/2006 9 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 1803 Jána Michal Lokomotiva Trutnov 1718 1
2005/2006 8 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1803 Novotný Lubomír TJ Nová Paka 1945 ½
2005/2006 7 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 1803 Kříž Milan ŠK AD Jičín B 1817 1
2005/2006 6 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1803 Sůva Josef Baník Žacléř 1829 ½
2005/2006 5 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 1803 Fiebinger Zdeněk ŠK HSM Trutnov 1783 1
2005/2006 4 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1803 Pražák Pavel ŠK Lípa D 1817 0
2005/2006 3 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 1803 Podgorný Radim Jiskra RMSK Nový Bydžov 1657 1
2005/2006 2 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1803 Křovina Jan TJ Jiskra Hořice B 1542 1
2005/2006 1 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 1803 Novák František TJ Lomnice nad Popelkou 1865 ½
2005/2006 11 Č TJ Dvůr Králové n.L. 1803 Trojan Ondřej Sklípek Spartak Vrchlabí 1616 1
2005/2006 10 B TJ Dvůr Králové n.L. 1803 Machlowski Slawomir Panda RWT Rychnov n.K. B 0
2005/2006 9 Č TJ Dvůr Králové n.L. 1803 Pražák Pavel ŠK Lípa B 1817 1
2005/2006 8 B TJ Dvůr Králové n.L. 1803 Turčín Jan ŠK AD Jičín 1902 0
2005/2006 7 Č TJ Dvůr Králové n.L. 1803 Kraus Tomáš Jiskra Hořice v Podkr. 1581 ½
2005/2006 6 B TJ Dvůr Králové n.L. 1803 Prouza Pavel Jiskra Jaroměř 1922 0
2005/2006 5 B TJ Dvůr Králové n.L. 1803 Tsapanidis Vasilis ŠK Lípa C 1664 1
2005/2006 4 Č TJ Dvůr Králové n.L. 1803 Němec Otakar Slavia Hradec Králové C 1906 ½
2005/2006 3 B TJ Dvůr Králové n.L. 1803 Šmíd Jaroslav ŠK Lípa A 2063 ½
2005/2006 2 Č TJ Dvůr Králové n.L. 1803 Přibyl Jaroslav Slovan Broumov 1684 1
2004/2005 11 Č TJ Dvůr Králové 1816 Miňovský Roman ŠK Lípa B 1872 ½
2004/2005 9 Č TJ Dvůr Králové 1816 Sládek Jaroslav ŠK AD Jičín 1751 1
2004/2005 8 B TJ Dvůr Králové 1816 Hepnar David Sokol Náchod 1639 0
2004/2005 7 Č TJ Dvůr Králové 1816 Daniel Jiří Panda Rychnov B 2049 ½
2004/2005 6 B TJ Dvůr Králové 1816 Čáp Jaroslav TJ Hronov 1801 1
2004/2005 5 Č TJ Dvůr Králové 1816 Machek Ivo ŠK Lípa A 1872 0
2004/2005 4 B TJ Dvůr Králové 1816 Nývlt Otto Sněžka TJ Náchod 1875 0
2004/2005 3 B TJ Dvůr Králové 1816 Miler Jan Slovan Broumov 1880 ½
2004/2005 2 Č TJ Dvůr Králové 1816 Kobrle Karel TJ Nová Paka 1741 0
2004/2005 1 B TJ Dvůr Králové 1816 Kudr Roman Jiskra Jaroměř 1890 1
2004/2005 11 Č TJ Dvůr Král.n.L.B 1816 Ledl Svatopluk TJ Jiskra Hořice B 1805 1
2004/2005 10 B TJ Dvůr Král.n.L.B 1816 Vaňková Marcela J.RMSK Nový Bydžov 1918 ½
2004/2005 9 Č TJ Dvůr Král.n.L.B 1816 Mišurec Zdeněk TJ Lomnice n.P. 1803 1
2004/2005 8 B TJ Dvůr Král.n.L.B 1816 Toman Radek Baník Žacléř 1582 1
2004/2005 7 Č TJ Dvůr Král.n.L.B 1816 Kvasničák Josef Lokomotiva Trutnov 1903 0
2004/2005 6 B TJ Dvůr Král.n.L.B 1816 Kobrle Karel TJ Nová Paka B 1741 1
2004/2005 5 Č TJ Dvůr Král.n.L.B 1816 Nálevka Petr TJ Lázně Bělohrad 1927 0
2004/2005 4 B TJ Dvůr Král.n.L.B 1816 Kaisler Martin ŠK Lípa C 2056 0
2004/2005 3 Č TJ Dvůr Král.n.L.B 1816 Kovář Ladislav TJ Tatran Hostinné 1882 ½
2004/2005 2 B TJ Dvůr Král.n.L.B 1816 Štolc Martin ŠK AD Jičín B 1814 ½
2004/2005 1 B TJ Dvůr Král.n.L.B 1816 Andrejs Stanislav ŠK HSM Trutnov 1769 ½
2003/2004 11 Č TJ Dvůr Králové "B" 1717 Krám Jiří ŠK Lípa D 1827 0
2003/2004 10 B TJ Dvůr Králové "B" 1717 Mrázek Vladimír Jiskra RMSK Nový Bydžov 1847 0
2003/2004 8 B TJ Dvůr Králové "B" 1717 Kobrle Karel Sokol Nová Paka "B" 1795 1
2003/2004 7 Č TJ Dvůr Králové "B" 1717 Mikule Zdeněk TJ Lomnice n.P. "B" 1688 1
2003/2004 6 B TJ Dvůr Králové "B" 1717 Syrůček Petr ŠK HSM Trutnov 1762 0
2003/2004 5 Č TJ Dvůr Králové "B" 1717 Novák Luděk ŠK Lípa C 1991 1
2003/2004 4 B TJ Dvůr Králové "B" 1717 Novotný Otto Sokol Hradec Králové "B" 1628 1
2003/2004 3 Č TJ Dvůr Králové "B" 1717 Kořínek Pavel Lázně Bělohrad 1798 ½
2003/2004 2 B TJ Dvůr Králové "B" 1717 Málek Tomáš ŠK AD Jičín B 1790 ½
2003/2004 1 B TJ Dvůr Králové "B" 1717 Dytrych Pavel Tatran Hostinné 1647 0
2003/2004 13 Č TJ Dvůr Králové nad Labem Jána Michal DDM Lokomotiva Trutnov 1
2003/2004 12 B TJ Dvůr Králové nad Labem Jecha Petr Jiskra Jaroměř 1
2003/2004 11 Č TJ Dvůr Králové nad Labem Cerha Michal Sněžka TJ Náchod 1
2003/2004 9 Č TJ Dvůr Králové nad Labem Schejbal Josef Sokol Náchod 0
2003/2004 8 B TJ Dvůr Králové nad Labem Mareš Ilja ŠK Lípa B ½
2003/2004 7 Č TJ Dvůr Králové nad Labem 1717 Miňovský Roman ŠK Lípa A 1888 1
2003/2004 6 B TJ Dvůr Králové nad Labem 1717 Němec Otakar Slavia Hradec Králové B 1990 0
2003/2004 5 Č TJ Dvůr Králové nad Labem 1717 Přibyl Jaroslav Slovan Broumov 1582 1
2003/2004 3 Č TJ Dvůr Králové nad Labem 1717 Krejcar Pavel Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B 1866 1
2003/2004 1 Č TJ Dvůr Králové nad Labem 1717 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1771 0