Hráč Babula Vlastimil

Babula Vlastimil

User Pic
Jméno: Babula Vlastimil
Oddíl: ŠK Staré Město
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2048
Elo mezinárodní: 2049
ID: 41655
FIDE ID: 391930
Rok narození: 2006
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 4 ŠK Staré Město 2002 2023 Neumann Filip ŠŠPM Lipky HK 2146 2131 1 soutěž
2020/2021 3 ŠK Staré Město 2002 2023 Ret Adam Josef ŠK AD Jičín 2108 2099 0 soutěž
2020/2021 2 ŠK Staré Město 2002 2023 Vojta Jakub TJ Spartak Vlašim 2031 2023 ½ soutěž
2020/2021 1 ŠK Staré Město 2002 2023 Jiroušek Jan 2222 ŠK Polabiny 2017 2009 1 soutěž
2020/2021 1 ŠK Staré Město 2002 2023 Sikorová Olga TŽ Třinec 2221 2220 ½ soutěž
2019/2020 11 ŠK Staré Město B 2041 2023 Handl Martin Spartak Adamov, z.s. 2019 2004 1 soutěž
2019/2020 10 ŠK Staré Město B 2041 2023 Horák Bronislav ŠK Kuřim 1950 1917 1 soutěž
2019/2020 9 ŠK Staré Město B 1987 2023 Koutný Petr TJ Vlčnov 2228 2151 1 soutěž
2019/2020 8 ŠK Staré Město B 1987 2023 Cagašík Tomáš Slavia Kroměříž B 2121 2133 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK Staré Město B 2038 2023 Krejča Jakub ŠK Zlín 2168 2160 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK Staré Město B 2038 2023 Volák Šimon ŠK Lokomotiva Brno 1927 1931 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Staré Město B 2004 1939 Musil Jiří Jezdci Jundrov 2179 2183 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Staré Město B 1912 1939 Sekanina Jiří ŠK GARDE Lipovec 2063 2067 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Staré Město B 1912 1939 Messerschmidt Stanislav OREL Ořechov 2006 2027 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Staré Město B 1912 1939 Hájek Oskar SK Podlužan Prušánky z.s. 2193 2139 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Staré Město B 1906 1939 Pfeffer Erik SK Boršice 1987 1983 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK Staré Město 2041 2023 Růžička Filip TJ Kobylisy 1775 1779 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Staré Město 2041 2023 Šulc Jakub 1.Novoborský ŠK 1957 2014 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Staré Město 2041 2023 Janouš Marek Šachový klub 64 Plzeň 1990 1888 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Staré Město 2041 2023 Souček Petr Siesta Solution Unichess 1905 1803 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Staré Město 2038 2023 Nguyen Thai Dai Vinh Interchess Frýdek-Místek 1953 1961 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK Staré Město 2004 1939 Ret Adam Josef ŠK AD Jičín 1926 1982 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK Staré Město 1906 1939 Juchelka Marek 2222 ŠK Polabiny B 1604 1634 1 soutěž
2019/2020 11 ŠK Staré Město 2041 2023 Sedláček Oldřich ŠK Gordic 2194 2206 ½ soutěž
2019/2020 10 ŠK Staré Město 2041 2023 Novotný Radim Slavoj Český Těšín 0 1855 1 soutěž
2019/2020 9 ŠK Staré Město 1987 2023 Kocián Karel TŽ Třinec 2138 2140 1 soutěž
2019/2020 8 ŠK Staré Město 1987 2023 Hladík Oto TJ Ostrava 2154 2163 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Staré Město 1987 2023 Stalmach Richard BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2203 2121 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK Staré Město 2038 1939 Parák Dominik Zbrojovka Vsetín 2090 2068 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Staré Město 2004 1939 Karlík Ondřej Šachy Hošťálková 2184 2190 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Staré Město 1912 1939 Šrámek Vojtěch SK Slavia Orlová 2174 2206 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Staré Město 1912 1939 Dvořák Milan Panda Rychnov n. K. 1817 1781 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Staré Město 1906 1939 Veselý Libor ŠK Slavoj Poruba "B" 2216 2216 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Staré Město B 2038 2023 Vaňková Marie ŠO Kunovice B 1368 1380 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Staré Město B 2038 2023 Mařák Jakub ŠK Zlín A 1615 1651 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Staré Město B 2038 2023 Opluštil Pavel Sokol Postoupky 1419 1536 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Staré Město B 2038 2023 Jurča Radek Zbrojovka Vsetín B 0 1134 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Staré Město B 2038 2023 Kopecký Matěj Zbrojovka Vsetín A 1362 1458 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Staré Město B 2038 2023 Babula Matěj ŠK Staré Město C 1359 1403 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Staré Město 2038 2023 Miča Marek Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2230 2171 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK Staré Město 2038 2023 Nguyen Thai Dai Vinh Interchess Frýdek-Místek 1953 1961 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK Staré Město 2004 1939 Dvořáková Olga ŠK DURAS BVK Brno 1833 1809 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Staré Město 1906 1939 Ret Adam Josef ŠK AD Jičín 2047 1982 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK Staré Město 1906 1939 Dudek Vojtěch TJ Spartak Vlašim 1943 1990 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK Staré Město 1906 1939 Nehyba Martin 2222 ŠK Polabiny A 2129 2157 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK Staré Město 1906 1939 Juchelka Marek 2222 ŠK Polabiny B 1604 1634 1 soutěž
2018/2019 11 ŠK Staré Město B 2074 1960 Trávníček Kryštof Mikuláš ŠK Zlín-Malenovice 1909 1912 0 soutěž
2018/2019 10 ŠK Staré Město B 2074 1960 Vraj Ondřej TJ Sokol Ústí 1976 2034 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK Staré Město B 1984 1960 Mavrev David BŠŠ Frýdek-Místek C 1829 1822 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK Staré Město B 1984 1960 Kijonka Ondřej SK Slavia Orlová B 1564 1582 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Staré Město 2074 1960 Otruba Marek Klub šachistů Říčany 1925 2103 1992 0 soutěž
2018/2019 5 ŠK Staré Město 2074 1960 Dolanský Lukáš Šachklub Sokol Klatovy 2046 2054 0 soutěž
2018/2019 4 ŠK Staré Město 2074 1960 Polanský Adam Luboš ŠK AD Jičín 2040 2041 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK Staré Město 1984 1960 Stalmach Richard BŠŠ Frýdek-Místek A 2164 2072 0 soutěž
2018/2019 2 ŠK Staré Město 1952 1904 Nehyba Martin 2222 ŠK Polabiny 2123 2104 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK Staré Město 1865 1904 Šolc Filip TJ Spartak Vlašim 2035 2037 1 soutěž
2018/2019 11 ŠK Staré Město 2074 1960 Haderka Karel TJ Tatran Litovel 1826 1766 1 soutěž
2018/2019 10 ŠK Staré Město 2040 1960 Cagašík Tomáš Slavia Kroměříž 2172 2178 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠK Staré Město 2040 1960 Brožka Karel 2222 ŠK Polabiny "C" 1863 1850 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK Staré Město 2008 1960 Kuboš Rostislav SK Slavia Orlová 2172 2163 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK Staré Město 1951 1904 Chmelíček Bronislav Jezdci Jundrov 1949 1913 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK Staré Město C 1984 1960 Janál Vladimír ŠK Zlín-Malenovice A 2009 2000 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK Staré Město C 1984 1960 Dorňák Pavel TJ Valašské Meziříčí A 1892 1894 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Staré Město C 1952 1904 Trčálek David ŠK Zbrojovka Vsetín B 1736 1851 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK Staré Město C 1951 1904 Zvardoň Petr ŠO TJ Sokol Francova Lhota 1977 2002 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK Staré Město C 1865 1904 Veselý Miroslav ŠK Zlín B 1982 1960 1 soutěž
2018/2019 11 ŠK Staré Město B 2040 1960 Trávníček Petr ŠK Veselí nad Moravou 2108 2096 0 soutěž
2018/2019 9 ŠK Staré Město B 2008 1960 Hrabal Matěj SK Prostějov 1781 1776 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK Staré Město B 2008 1960 Hronek Martin ŠK Zlín 1915 1907 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK Staré Město B 1984 1960 Komprda Petr ŠK GARDE Lipovec 1949 1975 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Staré Město B 1984 1960 Bareš Jáchym A64 PROCLIENT Grygov 2003 2004 0 soutěž
2018/2019 5 ŠK Staré Město B 1952 1904 Kubíček Antonín ŠK Velké Losiny 2143 2128 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Staré Město B 1952 1904 Moštěk Jan TJ Vlčnov 1874 1805 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK Staré Město B 1951 1904 Malůš Petr ŠO Kunovice 1825 1866 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK Staré Město B 1951 1904 Stančík Jakub Zbrojovka Vsetín 2120 2115 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠK Staré Město B 1865 1904 Stachoň Martin Slavia Kroměříž B 2141 2156 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK Staré Město 1984 1960 Nehyba Martin 2222 ŠK Polabiny 2100 2097 0 soutěž
2018/2019 6 ŠK Staré Město 1984 1960 Šolc Filip TJ Spartak Vlašim 2017 2022 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK Staré Město 1952 1904 Pavlíček Lukáš TJ Štefanydes Polička 1983 1846 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Staré Město 1865 1904 Stalmach Richard BŠŠ Frýdek-Místek A 1993 2003 0 soutěž
2018/2019 3 ŠK Staré Město 1865 1904 Lička Denis BŠŠ Frýdek-Místek B 1447 1457 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK Staré Město 1865 1904 Kopcová Ludmila SK Slavia Orlová 1899 1888 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK Staré Město 1865 1904 Fizer Marek Interchess Frýdek-Místek 1731 1629 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Staré Město 1751 1836 Stanke Petr PROMAT OAZA Praha 1369 1405 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Staré Město 1751 1836 Beer Jiří ŠK Karlovy Vary 1477 1532 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Staré Město 1751 1836 Šťastná Martina ŠA VŠTE České Budějovice 1577 1549 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK Staré Město 1751 1836 Novotná Tereza Klub Šachistů Říčany 1925 1890 1770 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK Staré Město 1793 1836 Neumann Filip SK Slavia Orlová 1814 1784 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK Staré Město 1659 1605 Křivánek Jakub ŠK Kuřim 1432 1374 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK Staré Město "B" 1659 1605 Hrabal Matěj Agentura 64 Grygov 1680 1779 1 soutěž
2017/2018 11 ŠK Staré Město E 1751 1836 Drábek Pavel ŠK Zlín-Malenovice A 1546 1612 1 soutěž
2017/2018 9 ŠK Staré Město E 1823 1836 Nezdařil Miroslav ŠO TJ Zborovice A 0 1790 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK Staré Město E 1823 1836 Hruška Karel ŠK Dolní Němčí A 1926 1808 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠK Staré Město E 1793 1836 Javor Jan TJ Vlčnov B 1840 1659 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Staré Město E 1806 1836 Blümel Michal Slavia Kroměříž D 1831 1893 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK Staré Město E 1806 1836 Dvořák Petr Sokol Postoupky B 1766 1763 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK Staré Město E 1806 1836 Šácha Milan ŠO Kunovice B 0 1729 1 soutěž
2017/2018 2 ŠK Staré Město E 1806 1836 Fridrich Václav TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1560 1582 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK Staré Město E 1659 1605 Jandl Miroslav TJ Bojkovice 0 1768 ½ soutěž
2017/2018 11 ŠK Staré Město C 1751 1836 Dvořák Eduard ŠK Holešov A 0 1563 1 soutěž
2017/2018 10 ŠK Staré Město C 1806 1836 Skalka Josef SK Boršice A 1722 1730 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK Staré Město C 1823 1836 Fridrich Václav TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1564 1582 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Staré Město C 1793 1836 Večeřa Pavel Sokol Postoupky A 1459 1469 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK Staré Město C 1806 1836 Šmíd Jan ŠK Staré Město D 1900 1872 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK Staré Město C 1806 1836 Malůš Petr ŠO Kunovice A 0 1773 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK Staré Město C 1659 1605 Bačák Petr Slavia Kroměříž C 1941 1897 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Staré Město 1793 1836 Frank Adam BŠŠ Frýdek-Místek 1871 1835 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Staré Město 1793 1836 Neumann Filip SK Slavia Orlová 1814 1784 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK Staré Město 1806 1836 Marková Kristýna Interchess Frýdek-Místek 1633 1609 1 soutěž
2017/2018 2 ŠK Staré Město 1659 1605 Křivánek Jakub ŠK Kuřim 1432 1374 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK Staré Město 1659 1605 Zlámaná Anna Spartak Vlašim 1551 1575 1 soutěž
2016/2017 11 ŠK Staré Město "B" 1249 1318 Czepiec Richard BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1250 1 soutěž
2016/2017 10 ŠK Staré Město "B" 1249 1318 Marková Kristýna Interchess Frýdek-Místek 1531 1419 0 soutěž
2016/2017 9 ŠK Staré Město "B" 1249 1318 Gřes Michal BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1395 1302 1 soutěž
2016/2017 8 ŠK Staré Město "B" 1249 1318 Frank Adam BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1581 1640 0 soutěž
2016/2017 7 ŠK Staré Město "B" 1249 1318 Khadash Kamil ŠK Lokomotiva Brno "B" 1383 1352 1 soutěž
2016/2017 6 ŠK Staré Město "B" 1249 1318 Zavadil Matyáš ŠK Duras BVK Brno 1631 1690 0 soutěž
2016/2017 5 ŠK Staré Město "B" 1249 1318 Šebesta Jan SK Slavia Orlová "B" 1472 1555 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK Staré Město "B" 1249 1318 Štefaník Marek OŠŠ TJ Ostrava 1638 1433 1 soutěž
2016/2017 3 ŠK Staré Město "B" 1249 1318 Hrabal Matěj SK Prostějov 1507 1603 1 soutěž
2016/2017 2 ŠK Staré Město "B" 1249 1318 Hronek Štěpán ŠK Zlín 1398 1401 0 soutěž
2016/2017 1 ŠK Staré Město "B" 1249 1318 Dančáková Klára ŠK Zbrojovka Vsetín 1438 1444 0 soutěž
2016/2017 9 ŠK Staré Město G 1249 1318 Mrva Štěpán KK-ŠK Osvětimany A 1407 1 soutěž
2016/2017 7 ŠK Staré Město G 1249 1318 Kadlčík Marek TJ Vlčnov C 1454 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠK Staré Město G 1249 1318 Stodůlka Václav SK Boršice C 1633 0 soutěž
2016/2017 5 ŠK Staré Město G 1249 1318 Kadlček Pavel ŠK Dolní Němčí B 1623 1 soutěž
2016/2017 3 ŠK Staré Město G 1249 1318 Nekarda Jan ŠK Staré Město F 1589 1627 0 soutěž
2016/2017 2 ŠK Staré Město G 1249 1318 Kovařík David ŠO Kunovice B 1663 1662 0 soutěž
2016/2017 1 ŠK Staré Město G 1249 1318 Plevák Pavel TJ Velehrad 1668 1 soutěž
2016/2017 6 ŠK Staré Město I 1249 1318 Mrva Štěpán KK-ŠK Osvětimany B 1407 1 soutěž
2016/2017 5 ŠK Staré Město I 1249 1318 Míša Stanislav TJ Polešovice 1984 1984 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK Staré Město I 1249 1318 Blahuš Zdeněk ŠK Ostrožská Nová Ves 1751 0 soutěž
2016/2017 2 ŠK Staré Město I 1249 1318 Studený Radovan ŠK Staré Město H 2080 2083 0 soutěž
2016/2017 1 ŠK Staré Město I 1249 1318 Pavelčík Jaroslav TJ Vlčnov D 1573 1 soutěž
2015/2016 11 ŠK Staré Město "B" 1249 1318 Haška Filip Beskydská šachová škola FM C 1426 1455 1 soutěž
2015/2016 10 ŠK Staré Město "B" 1249 1318 Frank Adam Beskydská šachová škola FM B 1581 1640 0 soutěž
2015/2016 9 ŠK Staré Město "B" 1249 1318 Hartingerová Martina Sokol Hošťálková 1694 1679 0 soutěž
2015/2016 8 ŠK Staré Město "B" 1249 1318 Šak Šimon TJ Zbrojovka Vsetín 1380 1377 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Staré Město "B" 1249 1318 Tajovský Matěj ŠK Kuřim "A" 1515 1543 0 soutěž
2015/2016 6 ŠK Staré Město "B" 1249 1318 Škrob Ondřej ŠK Kuřim "B" 1110 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Staré Město "B" 1249 1318 Kopec Ladislav OŠŠ TJ Ostrava 1631 1679 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK Staré Město "B" 1249 1318 Demko Robert Interchess FM 1732 1717 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK Staré Město "B" 1249 1318 Mohapl Tomáš A64 Grygov 1221 1220 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Staré Město "B" 1249 1318 Vavřínková Anna ŠK Lokomotiva Brno "B" 1320 1356 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK Staré Město "B" 1249 1318 Khadash Samuel ŠK Lokomotiva Brno "C" 1135 1103 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠK Staré Město H 1249 1318 Ondrůšek Jan TJ Vlčnov B 1762 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK Staré Město H 1249 1318 Ondrůšek Radek KK-ŠK Osvětimany A 1285 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Staré Město H 1249 1318 Stodůlka Václav SK Boršice C 1633 0 soutěž
2015/2016 5 ŠK Staré Město H 1249 1318 Pavelčík Jaroslav TJ Vlčnov C 1573 0 soutěž
2015/2016 4 ŠK Staré Město H 1249 1318 Kolačný David ŠK Staré Město G 1449 1446 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠK Staré Město H 1249 1318 Psotka Tomáš Sokol Velehrad 1592 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Staré Město H 1249 1318 Hendrychová Elen ŠK Ostrožská Nová Ves 1000 0 soutěž
2015/2016 11 ŠK Staré Město F 1249 1318 Volčík Stanislav SK Boršice B 1759 1793 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK Staré Město F 1249 1318 Žalčík Vincenc ŠO TJ Zborovice A 1774 0 soutěž
2015/2016 10 ŠK Staré Město I 1249 1318 Hráček Jiří ŠO Kunovice C 1470 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK Staré Město I 1249 1318 Velecký Marek TJ Orel Nivnice 1000 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK Staré Město I 1249 1318 Krmíček Antonín ŠO Kunovice C 1344 0 soutěž
2015/2016 4 ŠK Staré Město I 1249 1318 Hlaváček Petr TJ Polešovice 1794 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK Staré Město I 1249 1318 Kadlčík Marek TJ Vlčnov D 1454 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK Staré Město I 1249 1318 Nesvadba Lukáš KK-ŠK Osvětimany B 1366 0 soutěž
2015/2016 1 ŠK Staré Město I 1249 1318 Tesáček Jiří TJ Orel Nivnice 1363 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK Staré Město C 1158 1167 Petráš Daniel ŠK DDM Slavičín 1358 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK Staré Město C 1158 1167 Hronek Štěpán ŠK Zlín 1398 1399 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK Staré Město C 1158 1167 Mašíček Michal ŠO Kunovice 1316 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK Staré Město C 1158 1167 Kovařík Matyáš ŠK Zbrojovka Vsetín A 1885 1949 0 soutěž
2014/2015 5 ŠK Staré Město C 1158 1167 Pondělek Patrik SK Boršice 1329 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK Staré Město C 1158 1167 Drábek Pavel ŠK Zlínterm 1466 1576 0 soutěž
2014/2015 11 ŠK Staré Město H 1158 1167 Světinský Antonín TJ Dolní Němčí B 1369 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Staré Město "B" 1158 1167 Karlík Jáchym Sokol Hošťálková 1193 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK Staré Město "B" 1158 1167 Faja Vilém ŠK Lokomotiva Brno "C" 1386 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Staré Město "B" 1158 1167 Šobáň Jan A64 Grygov 1218 0 soutěž
2014/2015 3 ŠK Staré Město I 1158 1167 Macků Lubomír KK-ŠK Osvětimany 1572 0 soutěž
2013/2014 3 ŠO Kunovice 1000 Valůšek Vojtěch Sokol Hošťálková B 1100 1 soutěž
2013/2014 2 ŠO Kunovice 1000 Šruc Tadeáš Sokol Postoupky B 1250 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠO Kunovice 1000 Svozil David ŠK-KK Osvětimany 1090 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Staré Město H 1000 Bařina Marek TJ Vlčnov D 1000 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK Staré Město H 1000 Zelnitius Albert ŠO Kunovice B 1250 ½ soutěž