Hráč Jurčík Martin

Jurčík Martin

User Pic
Jméno: Jurčík Martin
Oddíl: Cizinci
Výkonnostní třída / Titul: IM
Elo národní: 0
Elo mezinárodní: 2395
ID: 31009
FIDE ID: 14907534
Rok narození: 1989
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 7 Bartoš Unichess 2382 0 Mejzlík Ondřej TJ Spartak Vlašim 2331 2306 1 soutěž
2019/2020 4 Bartoš Unichess 2331 0 Havelka Josef SK OAZA Praha 2381 2362 ½ soutěž
2019/2020 6 Siesta Solution Unichess 2372 0 Malík Jan Labortech Ostrava 2311 2294 1 soutěž
2019/2020 5 Siesta Solution Unichess 2372 0 Bureš Jaroslav ŠK Slavoj Poruba 2384 2372 0 soutěž
2019/2020 4 Siesta Solution Unichess 2331 0 Jirovský Miloš GASCO Pardubice 2456 2439 ½ soutěž
2019/2020 3 Siesta Solution Unichess 2331 0 Čech Pavel ŠK Zikuda Turnov 2332 2307 ½ soutěž
2019/2020 2 Siesta Solution Unichess 2331 0 Obšivač Josef Moravská Slavia Brno 2285 2290 ½ soutěž
2019/2020 1 Siesta Solution Unichess 2331 0 Vyskočil Neklan ŠK Duras BVK 2295 2292 ½ soutěž
2018/2019 11 Siesta Solution Unichess B 2331 0 Markowski Tomasz SK Slavoj Poruba 2561 0 ½ soutěž
2018/2019 10 Siesta Solution Unichess B 2331 0 Kočiščák Jiří Labortech Ostrava 2496 2502 ½ soutěž
2018/2019 9 Siesta Solution Unichess B 2331 0 Najer Evgeniy Vystaviste Lysa nad Labem 2668 0 0 soutěž
2018/2019 8 Siesta Solution Unichess B 2331 0 Blahynka Martin SK DURAS BVK Kralovo Pole 2426 2409 ½ soutěž
2018/2019 7 Siesta Solution Unichess B 2331 0 Polák Tomáš Moravska Slavia Brno 2510 2513 ½ soutěž
2018/2019 6 Siesta Solution Unichess B 2331 0 Vykouk Jan SK ZIKUDA Turnov 2441 2444 ½ soutěž
2018/2019 5 Siesta Solution Unichess B 2331 0 Alekseenko Kirill GASCO Pardubice 0 soutěž
2018/2019 3 Siesta Solution Unichess B 2331 0 Láznička Viktor 1. Novoborsky SK 2668 2654 0 soutěž
2018/2019 1 Siesta Solution Unichess B 2331 0 Straka Vojtěch Slavoj Cesky Tesin 2386 2372 ½ soutěž
2018/2019 9 Unichess Underground 2331 0 Rýdl Jiří TJ Spartak Vlašim 2417 2422 0 soutěž
2018/2019 5 Unichess Underground 2331 0 Hurdzan Tomáš ŠK Sokol Klatovy 2263 2212 ½ soutěž
2018/2019 4 Unichess Underground 2331 0 Spal Milan ČZ Strakonice 2173 2156 ½ soutěž
2018/2019 3 Unichess Underground 2331 0 Zvára Petr TJ Bohemians Praha 2326 2306 ½ soutěž
2018/2019 2 Unichess Underground 2331 0 Hausner Ivan ŠACHklub NN Písek 2331 2287 0 soutěž
2018/2019 1 Unichess Underground 2331 0 Malý Filip KŠ Říčany 1925 „B“ 1928 1948 1 soutěž
2017/2018 10 Unichess Vyletna 2328 0 Doležal Radoslav TJ Pankrac B 2371 2371 ½ soutěž
2017/2018 9 Unichess Vyletna 2331 0 Lechtýnský Jiří Sparta Kutna Hora 2355 2361 ½ soutěž
2017/2018 8 Unichess Vyletna 2331 0 Borkovec Milan Sokol Tabor 2213 2208 ½ soutěž
2017/2018 7 Unichess Vyletna 2334 0 Meduna Eduard Eurovia Praha 2402 2400 ½ soutěž
2017/2018 5 Unichess Vyletna 2328 0 Jansa Vlastimil SACHklub Pisek 2447 2440 0 soutěž
2017/2018 4 Unichess Vyletna 2328 0 Mejzlík Ondřej TJ Spartak Vlasim 2282 2323 ½ soutěž
2017/2018 2 Unichess Vyletna 2328 0 Vokáč Marek Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 2390 2370 ½ soutěž
2017/2018 1 Unichess Vyletna 2341 2372 Seidl Štěpán Gambit Jihlava 2188 2189 1 soutěž
2017/2018 11 Unichess 2311 0 Jansa Vlastimil Vystaviste Lysa nad Labem 2450 2440 ½ soutěž
2017/2018 10 Unichess 2311 0 Priehoda Vítězslav SK mesta Lysa nad Labem 2357 2349 1 soutěž
2017/2018 9 Unichess 2311 0 Žilka Štěpán 1. Novoborsky SK 2521 2512 ½ soutěž
2017/2018 6 Unichess 2334 0 Pisk Petr Moravska Slavia Brno 2333 2314 ½ soutěž
2017/2018 5 Unichess 2334 0 Roubalík Jakub SK DURAS BVK Kralovo Pole 2397 2378 ½ soutěž
2017/2018 2 Unichess 2328 0 Jasný Stanislav BSS Frydek-Mistek 2383 2365 ½ soutěž
2017/2018 1 Unichess 2328 0 Mohapl Petr Tatran Litovel 2042 2037 1 soutěž
2016/2017 10 Prestige Photo Unichess 2341 2372 Bednář Marcel SK mesta Lysa nad Labem 2291 2280 ½ soutěž
2016/2017 9 Prestige Photo Unichess 2341 2372 Hráček Zbyněk 1. Novoborsky SK 2599 2592 0 soutěž
2016/2017 6 Prestige Photo Unichess 2341 2372 Bělunek Vladimír Tatran Litovel 2260 2254 ½ soutěž
2016/2017 5 Prestige Photo Unichess 2341 2372 Vesselovsky Serguei BSS Frydek Mistek 2352 2330 ½ soutěž
2016/2017 4 Prestige Photo Unichess 2341 2372 Jirovský Miloš SK Rapid Pardubice 2454 2454 ½ soutěž
2016/2017 3 Prestige Photo Unichess 2341 2372 Kourousis Epameinondas SK AD Jicin 2391 2434 0 soutěž
2016/2017 2 Prestige Photo Unichess 2341 2372 Kulovaná Eva Lokomotiva Brno 2163 2250 ½ soutěž
2016/2017 1 Prestige Photo Unichess 2341 2372 Vymazal Bronislav SK DURAS BVK Kralovo Pole 2301 2308 ½ soutěž
2016/2017 11 Bartoš Unichess "B" 2341 2372 Rubeš Jan ŠK Teplice 2231 2249 ½ soutěž
2016/2017 10 Bartoš Unichess "B" 2341 2372 Vološin Leon ŠK AD Jičín "D" 2403 2430 ½ soutěž
2016/2017 9 Bartoš Unichess "B" 2341 2372 Hons Tomáš ŠK Spartak Ústí n. L. 1983 1996 1 soutěž
2016/2017 8 Bartoš Unichess "B" 2341 2372 Horák Michal CHESS MOST 2330 2293 ½ soutěž
2016/2017 4 Bartoš Unichess "B" 2341 2372 Řehořek Martin Sokol Mladá Boleslav 2314 2291 1 soutěž
2016/2017 3 Bartoš Unichess "B" 2341 2372 Gregor Jiří ŠK Slavoj Litoměřice 2223 2226 ½ soutěž
2016/2017 2 Bartoš Unichess "B" 2341 2372 Čech Pavel ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2383 2368 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK Karviná "A" 2341 2372 Rojíček Vojtěch Beskydská šachová škola F-M "B" 2404 2419 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK Karviná "A" 2341 2372 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov\r 2464 2451 0 soutěž
2014/2015 8 ŠK Karviná 2369 2372 Fedorov Aleksei BŠŠ Frýdek-Místek 2555 0 soutěž
2014/2015 7 ŠK Karviná 2369 2372 Krejčí Jan Ancora Tatran Litovel 2531 2524 0 soutěž
2014/2015 6 ŠK Karviná 2369 2372 Jakubowski Krzysztof Slavoj Ostrava - Poruba 2560 2502 0 soutěž
2014/2015 5 ŠK Karviná 2369 2372 Jakubiec Artur Labortech Ostrava 2528 2547 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠK Karviná 2369 2372 Hráček Zbyněk 1. ŠK Novoborský 2636 2593 0 soutěž
2014/2015 3 ŠK Karviná 2369 2372 Šimáček Pavel Zikuda Turnov 2464 2460 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK Karviná 2369 2372 Bulski Krzysztof AD Mahrla Praha 2520 ½ soutěž
2014/2015 1 ŠK Karviná 2369 2372 Yemelin Vasily Vladimirovich Výstaviště Lysá nad Labem 2574 2572 0 soutěž
2013/2014 8 ŠK Karviná 2359 2372 Konopka Michal ŠK Zikuda Turnov 2412 2419 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK Karviná 2359 2372 Hráček Zbyněk 1. Novoborský ŠK 2638 2595 0 soutěž
2013/2014 6 ŠK Karviná 2359 2372 Černoušek Lukáš ŠK ERA Poštovní spořitelna 2455 2460 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK Karviná 2359 2372 Landa Konstantin Výstaviště Lysá nad Labem 2638 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠK Karviná 2359 2372 Jakubiec Artur Labortech Ostrava 2515 2547 0 soutěž
2013/2014 1 ŠK Karviná 2359 2372 Murdzia Piotr Slavoj Ostrava - Poruba 2444 2461 ½ soutěž
2012/2013 9 Šachový klub Karviná “A“ 2362 2372 Biolek Richard A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2449 2446 ½ soutěž
2012/2013 2 Šachový klub Karviná “A“ 2362 2372 Rubal Adam ŠK Zlín “A“ 2245 2240 1 soutěž
2011/2012 10 Šachový klub Karviná 2355 2372 Sosna Jan ŠK Staré Město 2398 2407 ½ soutěž
2011/2012 9 Šachový klub Karviná 2355 2372 Červený Martin 2222 ŠK Polabiny B 2347 2360 ½ soutěž
2011/2012 7 Šachový klub Karviná 2355 2372 Roubalík Jakub ŠK Zlín B 2307 2310 ½ soutěž
2011/2012 5 Šachový klub Karviná 2355 2372 Skácelík Petr ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2206 2233 ½ soutěž
2011/2012 3 Šachový klub Karviná 2355 2372 Andreev Eduard Slavia Orlová 2478 ½ soutěž
2010/2011 9 Jakl Karvina 2372 Kratochvíl Josef SK Gordic 2234 ½ soutěž
2010/2011 7 Jakl Karvina 2372 Biolek Richard A64 Grygov B 2413 ½ soutěž
2010/2011 5 Jakl Karvina 2372 Sikora Jan TJ TZ Trinec B 2240 1 soutěž
2010/2011 3 Jakl Karvina 2372 Butkiewicz Lukasz Tatran Litovel B 2408 0 soutěž
2010/2011 2 Jakl Karvina 2372 Klíma Lukáš Slavoj Ostrava - Poruba 2396 ½ soutěž
2010/2011 1 Jakl Karvina 2372 Roubalík Jakub SK Zlin B 2275 0 soutěž
2009/2010 8 ŠK Zlín B 2343 Závůrka Roman SK Prostějov 2165 1 soutěž
2009/2010 7 ŠK Zlín B 2343 Markovič Ivan ŠK HPM TEC Hustopeče 2134 1 soutěž
2009/2010 6 ŠK Zlín B 2343 Hudeček Jan ŠK Staré Město B 2310 ½ soutěž
2009/2010 4 ŠK Zlín B 2343 Tikovský Alexandr ŠK 64 Brno 2215 ½ soutěž
2009/2010 2 ŠK Zlín B 2343 Beil Martin Slavia Kroměříž B 2196 1 soutěž
2009/2010 1 ŠK Zlín B 2343 Riška Lubomír SPgŠ+G Znojmo 2222 1 soutěž
2009/2010 11 Jakl Karvina 2343 Bernášek Jan Tatran Litovel A 2476 0 soutěž
2009/2010 10 Jakl Karvina 2343 Strašil Pavel Tatran Litovel B 2146 1 soutěž
2009/2010 8 Jakl Karvina 2343 Fiřt Stanislav ŠK Labortech Ostrava 2315 ½ soutěž
2009/2010 6 Jakl Karvina 2343 Hudeček Jan ŠK Staré Město 2310 1 soutěž
2009/2010 5 Jakl Karvina 2343 Vařejčko Josef ŠK Vysoké Mýto 2267 ½ soutěž
2009/2010 3 Jakl Karvina 2343 Mudrák Josef Slavia Kroměříž 2344 ½ soutěž
2009/2010 1 Jakl Karvina 2343 Břečka Ivan TJ Mittal Ostrava 2326 ½ soutěž
2008/2009 11 TŽ Třinec B 2355 Bernášek Jan RC Sport Pardubice 2443 0 soutěž
2008/2009 10 TŽ Třinec B 2355 Studnička Tomáš Space" Poštovní spořitelna" 2283 ½ soutěž
2008/2009 9 TŽ Třinec B 2355 Žilka Štěpán ŠK Zikuda Turnov 2471 0 soutěž
2008/2009 8 TŽ Třinec B 2355 Markoš Ján 1. Novoborský ŠK 2557 0 soutěž
2008/2009 7 TŽ Třinec B 2355 Antoniewski Rafal BŠŠ Frýdek-Místek 2508 0 soutěž
2008/2009 6 TŽ Třinec B 2355 Jakubiec Artur ŠK GEOFIN Ostrava 2528 ½ soutěž
2008/2009 5 TŽ Třinec B 2355 Plát Vojtěch TŽ Třinec A 2411 0 soutěž
2008/2009 4 TŽ Třinec B 2355 Oral Tomáš ŠK Mahrla Praha 2538 0 soutěž
2008/2009 3 TŽ Třinec B 2355 Zvára Petr TJ Bohemians Praha 2409 ½ soutěž
2008/2009 2 TŽ Třinec B 2355 Čech Pavel ŠK SK Zlín 2433 0 soutěž
2008/2009 1 TŽ Třinec B 2355 Pinter Erik A64 VALOZ Grygov 2415 ½ soutěž
2005/2006 7 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 2295 Němcová Kateřina OAZA PRAHA 2158 ½ soutěž
2005/2006 6 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 2295 Palková Kateřina ŠACHKLUB SOKOL KLATOVY 1837 ½ soutěž
2005/2006 5 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 2295 Kastner Vojtěch TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD 1988 1 soutěž
2005/2006 4 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 2295 Reitingerová Iveta TJ LOKOMOTIVA MOST 2008 0 soutěž
2005/2006 4 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 2295 Ponížil Cyril ŠK ZLÍN 2181 ½ soutěž