Hráč Zpěvák Pavel

Zpěvák Pavel

User Pic
Jméno: Zpěvák Pavel
Oddíl: TJ Vlčnov
Výkonnostní třída / Titul: IM
Elo národní: 2342
Elo mezinárodní: 2350
ID: 44
FIDE ID: 300586
Rok narození: 1958
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 TJ Vlčnov 2347 2338 Polák Tomáš Moravská Slavia Brno „B“ 2554 2541 ½ soutěž
2019/2020 9 ŠO Kunovice A 2347 2357 Dvouletý Tomáš Sokol Postoupky A 1948 1958 1 soutěž
2019/2020 8 ŠO Kunovice A 2347 2357 Janál Vladimír ŠK Zlín-Malenovice A 1943 1968 1 soutěž
2019/2020 7 ŠO Kunovice A 2347 2357 Malinovský Karel Slavia Kroměříž C 2454 2463 0 soutěž
2019/2020 6 ŠO Kunovice A 2347 2357 Staufčík Michal ŠK Staré Město C 1983 1987 1 soutěž
2019/2020 5 ŠO Kunovice A 2347 2357 Ponížil Cyril ŠK Zlín B 2502 2486 0 soutěž
2019/2020 4 ŠO Kunovice A 2346 2357 Rafaja Marek ŠK Holešov A 1961 1939 1 soutěž
2019/2020 3 ŠO Kunovice A 2341 2357 Smilek Petr ŠK Zbrojovka Vsetín B 1959 1982 1 soutěž
2019/2020 2 ŠO Kunovice A 2341 2357 Mudrák Josef Slavia Kroměříž D 2239 2213 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠO Kunovice A 2340 2357 Vavruška Antonín ŠK Staré Město D 2014 2024 1 soutěž
2019/2020 9 ŠO Kunovice B 2347 2357 Rafaja Marek ŠK Holešov B 1964 1945 1 soutěž
2019/2020 8 ŠO Kunovice B 2347 2357 Náplava Petr SK Boršice B 1855 1854 1 soutěž
2019/2020 7 ŠO Kunovice B 2347 2357 Kolouch Jiří TJ Bojkovice A 1883 1865 1 soutěž
2019/2020 6 ŠO Kunovice B 2347 2357 Balážec Ludovít ŠK Zlín C 1934 1921 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠO Kunovice B 2346 2357 Skalský Alexandr ŠK Staré Město F 2238 2199 1 soutěž
2019/2020 4 ŠO Kunovice B 2341 2357 Sas Roman ŠO TJ Zborovice A 0 1916 1 soutěž
2019/2020 3 ŠO Kunovice B 2341 2357 Daněk Libor ŠK RAPOS Sulimov A 2049 1944 1 soutěž
2019/2020 2 ŠO Kunovice B 2341 2357 Pálka Bronislav TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1911 1928 1 soutěž
2019/2020 1 ŠO Kunovice B 2340 2357 Čechál Martin ŠK Dolní Němčí A 1967 1972 1 soutěž
2018/2019 11 ŠK Zlín-Malenovice A 2342 2361 Hodovský Jiří ŠK Zlín B 2069 2110 1 soutěž
2018/2019 10 ŠK Zlín-Malenovice A 2340 2361 Novák Josef TJ Valašské Meziříčí A 1831 1911 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Zlín-Malenovice A 2340 2361 Bosák Jan ŠK Zbrojovka Vsetín B 2064 2075 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK Zlín-Malenovice A 2343 2361 Bolacký Jiří ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2161 2200 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK Zlín-Malenovice A 2343 2361 Kubín Petr TJ Sokol Valašská Bystřice A 1981 1982 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Zlín-Malenovice A 2338 2361 Mrkus František ŠK Staré Město C 2120 2091 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK Zlín-Malenovice A 2338 2361 Volčík Luděk SK Boršice A 2122 2123 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Zlín-Malenovice A 2345 2362 Beneš Miroslav Slavia Kroměříž C 2065 1999 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK Zlín-Malenovice A 2338 2362 Brázdil Roman Sokol Postoupky A 2062 2060 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK Zlín-Malenovice A 2338 2362 Rafaja Marek ŠK Holešov A 1947 1916 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK Zlín-Malenovice A 2335 2362 Staufčík Robert ŠK Staré Město D 2117 2109 1 soutěž
2018/2019 11 ŠO Kunovice 2340 2361 Holtman Teodor ŠK Velké Losiny 2237 0 1 soutěž
2018/2019 9 ŠO Kunovice 2343 2361 Kula Dominik ŠK Zlín 2232 2222 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠO Kunovice 2343 2361 Motúz Karol Zbrojovka Vsetín 2380 0 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠO Kunovice 2338 2361 Malinovský Karel Slavia Kroměříž B 2462 2454 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠO Kunovice 2338 2361 Hudeček Jan ŠK Veselí nad Moravou 2253 2244 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠO Kunovice 2345 2362 Mikeš Jan SK Podlužan Prušánky z.s. 2325 2300 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠO Kunovice 2345 2362 Dvořák Martin SK Prostějov 2170 2169 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠO Kunovice 2338 2362 Húsek Martin ŠK Staré Město B 2154 2115 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠO Kunovice 2338 2362 Markoš Ján ŠK GARDE Lipovec 2571 0 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠO Kunovice 2335 2362 Biolek Richard A64 PROCLIENT Grygov 2410 2397 ½ soutěž
2018/2019 10 ŠK Dolní Němčí A 2340 2361 Navrátil Jiří TJ Bojkovice A 2018 1923 1 soutěž
2017/2018 11 ŠK Dolní Němčí A 2343 2366 Hronek Martin ŠK Zlín C 1895 1857 1 soutěž
2017/2018 10 ŠK Dolní Němčí A 2337 2366 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov B 1767 1754 1 soutěž
2017/2018 11 ŠO Kunovice A 2343 2366 Hodovský Jiří ŠK Zlín B 2134 2101 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠO Kunovice A 2337 2366 Bolacký Jiří ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2228 2257 1 soutěž
2017/2018 9 ŠO Kunovice A 2337 2366 Brázdil Roman Sokol Postoupky A 2122 2105 1 soutěž
2017/2018 8 ŠO Kunovice A 2341 2366 Staufčík Michal ŠK Staré Město D 2016 2000 1 soutěž
2017/2018 6 ŠO Kunovice A 2342 2366 Stančík Jakub ŠK Zbrojovka Vsetín B 2098 2089 1 soutěž
2017/2018 5 ŠO Kunovice A 2342 2366 Beneš Miroslav Slavia Kroměříž C 2021 2009 1 soutěž
2017/2018 3 ŠO Kunovice A 2337 2366 Volčík Luděk SK Boršice A 2109 2095 1 soutěž
2017/2018 8 TJ Vlčnov 2341 2366 Novosadová Kristýna Jezdci Jundrov 2251 2216 0 soutěž
2017/2018 7 TJ Vlčnov 2342 2366 Motúz Karol Zbrojovka Vsetín 2425 0 ½ soutěž
2017/2018 6 TJ Vlčnov 2342 2366 Gaša Andrej SK Podlužan Prušánky 2268 0 ½ soutěž
2017/2018 5 TJ Vlčnov 2337 2366 Kuchynka Lukáš ŠK Agrotec Hustopeče 2307 2295 ½ soutěž
2017/2018 4 TJ Vlčnov 2337 2366 Markoš Ján ŠK GARDE Lipovec 2563 0 ½ soutěž
2017/2018 3 TJ Vlčnov 2337 2366 Mudrák Josef TJ SLAVIA Kroměříž B 2265 2269 ½ soutěž
2017/2018 2 TJ Vlčnov 2337 2366 Polák Tomáš Moravská Slavia Brno B 2501 2508 ½ soutěž
2017/2018 1 TJ Vlčnov 2342 2367 Slepov Kyryl VSK Universita Brno 2107 2108 ½ soutěž
2016/2017 11 Tatran Litovel 2372 2412 Ponížil Cyril SK DURAS BVK Kralovo Pole 2487 2451 ½ soutěž
2016/2017 10 Tatran Litovel 2372 2412 Druska Juraj Lokomotiva Brno ½ soutěž
2016/2017 9 Tatran Litovel 2372 2412 Fedorov Aleksei BSS Frydek Mistek 2561 0 soutěž
2016/2017 8 Tatran Litovel 2372 2412 Papp Gabor SK mesta Lysa nad Labem ½ soutěž
2016/2017 7 Tatran Litovel 2372 2412 Landa Konstantin Vystaviste Lysa nad Labem 2618 0 soutěž
2016/2017 6 Tatran Litovel 2372 2412 Bernášek Jan Prestige Photo Unichess 2508 2510 ½ soutěž
2016/2017 5 Tatran Litovel 2372 2412 Shirov Alexej 1. Novoborsky SK 2686 ½ soutěž
2016/2017 4 Tatran Litovel 2372 2412 Jakubowski Krzysztof SK Slavoj Poruba 2573 2502 0 soutěž
2016/2017 3 Tatran Litovel 2372 2412 Pakleza Zbigniew Labortech Ostrava 2511 2498 ½ soutěž
2016/2017 2 Tatran Litovel 2372 2412 Sethuraman S.P. SK AD Jicin 0 soutěž
2016/2017 1 Tatran Litovel 2372 2412 Balogh Csaba SK Rapid Pardubice ½ soutěž
2016/2017 8 ŠK Dolní Němčí A 2372 2412 Mrkus František ŠK Staré Město E 1842 1850 1 soutěž
2016/2017 4 ŠK Dolní Němčí A 2372 2412 Svítek Jiří ŠK Zlín-Malenovice A 2093 2112 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠK Dolní Němčí A 2372 2412 Dvořák Martin ŠO Kunovice A 2210 2185 1 soutěž
2016/2017 11 ŠK Staré Město 2372 2412 Malinovský Karel Slavia Kroměříž 2454 2454 ½ soutěž
2016/2017 10 ŠK Staré Město 2372 2412 Klíma Lukáš TJ Ostrava 2345 2304 1 soutěž
2016/2017 9 ŠK Staré Město 2372 2412 Havelka Josef Region Panda 2271 2257 0 soutěž
2016/2017 7 ŠK Staré Město 2372 2412 Rubal Adam ŠK Zlín 2310 2295 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠK Staré Město 2372 2412 Zwardoň Vojtěch ŠK Gordic Jihlava 2446 2429 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠK Staré Město 2372 2412 Szczepkowska-Horowska Karina TŽ Třinec 2405 2303 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠK Staré Město 2372 2412 Kaňovský David Agentura 64 Grygov 2455 2449 1 soutěž
2015/2016 10 TJ Dolní Němčí A 2372 2412 Kolouch Jiří TJ Bojkovice 1883 1862 1 soutěž
2015/2016 9 TJ Dolní Němčí A 2372 2412 Beil Martin ŠO Kunovice A 2166 2174 1 soutěž
2015/2016 8 TJ Dolní Němčí A 2372 2412 Kičmer Petr TJ Vlčnov A 2206 2197 ½ soutěž
2015/2016 1 TJ Dolní Němčí A 2372 2412 Mikulčík Ladislav Spartak Uherský Brod 2224 2183 ½ soutěž
2015/2016 11 Tatran Litovel 2372 2412 Kovalev Andrei Rapid Pardubice 2520 2542 ½ soutěž
2015/2016 10 Tatran Litovel 2372 2412 Kraus Tomáš AD Mahrla Praha 2426 2429 ½ soutěž
2015/2016 9 Tatran Litovel 2372 2412 Blahynka Martin ŠK Duras BVK 2420 2293 0 soutěž
2015/2016 8 Tatran Litovel 2372 2412 Červený Martin ŠK města Lysá nad Labem B 2398 2411 ½ soutěž
2015/2016 7 Tatran Litovel 2372 2412 Krejčí Jan Výstaviště Lysá nad Labem 2512 2460 0 soutěž
2015/2016 6 Tatran Litovel 2372 2412 Velička Petr Labortech Ostrava 2432 2410 ½ soutěž
2015/2016 5 Tatran Litovel 2372 2412 Caletka Radomír ŠK Slavoj Poruba 2331 2347 ½ soutěž
2015/2016 4 Tatran Litovel 2372 2412 Hráček Zbyněk 1. Novoborský ŠK 2599 2592 ½ soutěž
2015/2016 3 Tatran Litovel 2372 2412 Jaracz Pavel Zikuda Turnov 2485 2543 ½ soutěž
2015/2016 2 Tatran Litovel 2372 2412 Langner Ladislav TŽ Třinec 2366 2339 0 soutěž
2015/2016 1 Tatran Litovel 2372 2412 Pisk Petr BŠŠ Frýdek-Místek 2355 2341 ½ soutěž
2015/2016 10 ŠK Staré Město "A" 2372 2412 Malinovský Karel Slavia Kroměříž "A" 2454 2454 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK Staré Město "A" 2372 2412 Neděla Vlastimil SK Slavia Orlová "A" 2329 2342 0 soutěž
2015/2016 7 ŠK Staré Město "A" 2372 2412 Caletka Radomír KVS EKODIVIZE Opava 2331 2347 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK Staré Město "A" 2372 2412 Walek Milan TJ Ostrava "A" 2325 2315 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Staré Město "A" 2372 2412 Poloch Petr ŠK Karviná "A" 2301 2284 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK Staré Město "A" 2372 2412 Sabol Marian TJ Štefanydes Polička 2337 2337 1 soutěž
2014/2015 11 ŠK Staré Město „A“ 2371 2375 Polák Tomáš ŠK Duras BVK „A“ 2513 2514 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠK Staré Město „A“ 2371 2375 Biolek Richard Agentura 64 Grygov „A“ 2424 2432 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK Staré Město „A“ 2371 2375 Roubalík Jakub ŠK Zlín „A“ 2366 2364 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK Staré Město „A“ 2371 2375 Kačírek Petr Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2289 2287 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠK Staré Město „A“ 2371 2375 Seidl Štěpán ŠK Duras BVK „B“ 2211 2225 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK Staré Město „A“ 2371 2375 Adámek Jiří KVS EKODIVIZE Opava "A" 2357 2355 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Staré Město „A“ 2371 2375 Vesselovsky Serguei Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2355 2350 ½ soutěž
2014/2015 1 ŠK Staré Město „A“ 2371 2375 Lanč Alois Slavia Kroměříž „A“ 2344 2403 ½ soutěž
2014/2015 11 TJ Dolní Němčí A 2371 2375 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město F 1887 1981 1 soutěž
2014/2015 9 TJ Dolní Němčí A 2371 2375 Mikulčík Ladislav Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 2245 2198 1 soutěž
2014/2015 6 TJ Dolní Němčí A 2371 2375 Staňa Marek TJ Vlčnov A 1942 2017 1 soutěž
2014/2015 11 Ancora Tatran Litovel 2371 2375 Cvek Robert 1. ŠK Novoborský 2520 2512 ½ soutěž
2014/2015 10 Ancora Tatran Litovel 2371 2375 Konopka Michal Zikuda Turnov 2424 2415 ½ soutěž
2014/2015 9 Ancora Tatran Litovel 2371 2375 Vesselovsky Serguei BŠŠ Frýdek-Místek 2355 2350 ½ soutěž
2014/2015 8 Ancora Tatran Litovel 2371 2375 Chytilek Roman TŽ Třinec 2362 2364 ½ soutěž
2014/2015 7 Ancora Tatran Litovel 2371 2375 Poloch Petr ŠK Karviná 2297 2277 1 soutěž
2014/2015 4 Ancora Tatran Litovel 2371 2375 Kraus Tomáš AD Mahrla Praha 2405 2412 1 soutěž
2014/2015 3 Ancora Tatran Litovel 2371 2375 Jansa Vlastimil Výstaviště Lysá nad Labem 2443 2455 ½ soutěž
2014/2015 2 Ancora Tatran Litovel 2371 2375 Sosna Jan Slavoj Ostrava - Poruba 2364 2352 1 soutěž
2014/2015 1 Ancora Tatran Litovel 2371 2375 Talla Vladimír Labortech Ostrava 2411 2418 ½ soutěž
2013/2014 11 ŠK Staré Město “A“ 2381 2395 Roubalík Jakub ŠK Zlín “A“ 2329 2346 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK Staré Město “A“ 2381 2395 Bernášek Jan ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2539 2524 0 soutěž
2013/2014 6 ŠK Staré Město “A“ 2381 2395 Buchníček Petr ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2309 2305 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK Staré Město “A“ 2381 2395 Sabol Marian TJ ŠO Chrudim 2308 2309 ½ soutěž
2013/2014 4 ŠK Staré Město “A“ 2381 2395 Lanč Alois Slavia Kroměříž “A“ 2355 2403 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠK Staré Město “A“ 2381 2395 Zabystrzan Pavel SK Slavia Orlová “A“ 2261 2244 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK Staré Město “A“ 2381 2395 Vesselovsky Serguei BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2349 2343 0 soutěž
2013/2014 11 ANCORA Tatran Litovel 2381 2395 Olšar Jaroslav ŠK Karviná 2295 2296 ½ soutěž
2013/2014 10 ANCORA Tatran Litovel 2381 2395 Chytilek Roman TŽ Třinec 2374 2377 ½ soutěž
2013/2014 9 ANCORA Tatran Litovel 2381 2395 Votava Jan Rapid Pardubice 2512 2504 0 soutěž
2013/2014 6 ANCORA Tatran Litovel 2381 2395 Sosna Jan Slavoj Ostrava - Poruba 2367 2363 0 soutěž
2013/2014 5 ANCORA Tatran Litovel 2381 2395 Talla Vladimír Labortech Ostrava 2386 2411 0 soutěž
2013/2014 2 ANCORA Tatran Litovel 2381 2395 Cvek Robert 1. Novoborský ŠK 2517 2508 0 soutěž
2013/2014 1 ANCORA Tatran Litovel 2381 2395 Čech Pavel ŠK Zikuda Turnov 2387 2405 ½ soutěž
2012/2013 11 ŠK Staré Město “A“ 2379 2408 Zwardoň Vojtěch Šachový klub Karviná “A“ 2408 2389 ½ soutěž
2012/2013 10 ŠK Staré Město “A“ 2379 2408 Biolek Richard A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2399 2393 1 soutěž
2012/2013 9 ŠK Staré Město “A“ 2379 2408 Polák Tomáš ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2520 2514 ½ soutěž
2012/2013 8 ŠK Staré Město “A“ 2379 2408 Cvek Robert Slavia Kroměříž “A“ 2541 2547 ½ soutěž
2012/2013 7 ŠK Staré Město “A“ 2379 2408 Kislinsky Alexey SK Slavia Orlová “A“ 2552 2605 0 soutěž
2012/2013 3 ŠK Staré Město “A“ 2379 2408 Ponížil Cyril ŠK Zlín “A“ 2377 2381 1 soutěž
2012/2013 1 ŠK Staré Město “A“ 2379 2408 Votava Jan 2222 ŠK Polabiny “B“ 2534 2527 ½ soutěž
2012/2013 11 TJ Tatran Litovel 2379 2408 Šuráň Jan Výstaviště Lysá nad Labem 2360 2330 1 soutěž
2012/2013 10 TJ Tatran Litovel 2379 2408 Černoušek Lukáš Rapid Pardubice 2434 2463 0 soutěž
2012/2013 9 TJ Tatran Litovel 2379 2408 Sluka Radek A64 VALOZ Grygov 2292 2296 1 soutěž
2012/2013 8 TJ Tatran Litovel 2379 2408 Cvek Robert 1. Novoborský ŠK 2541 2547 0 soutěž
2012/2013 7 TJ Tatran Litovel 2379 2408 Čech Pavel ŠK Zikuda Turnov 2376 2394 ½ soutěž
2012/2013 6 TJ Tatran Litovel 2379 2408 Kalous Miroslav TJ Bohemians Praha 2091 2074 ½ soutěž
2012/2013 5 TJ Tatran Litovel 2379 2408 Straka Josef AD Mahrla Praha 2348 2335 ½ soutěž
2012/2013 4 TJ Tatran Litovel 2379 2408 Sikora Jan TŽ Třinec 2200 2197 1 soutěž
2012/2013 3 TJ Tatran Litovel 2379 2408 Vesselovsky Serguei BŠŠ Frýdek-Místek 2356 2348 0 soutěž
2012/2013 2 TJ Tatran Litovel 2379 2408 Mudrák Josef ŠK Slavoj Poruba 2323 2310 1 soutěž
2012/2013 1 TJ Tatran Litovel 2379 2408 Talla Vladimír Labortech Ostrava 2377 2379 ½ soutěž
2011/2012 11 Tatran Litovel 2392 2416 Bernášek Jan ŠK Rapid Pardubice 2464 2485 0 soutěž
2011/2012 10 Tatran Litovel 2392 2416 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny 2262 2254 ½ soutěž
2011/2012 9 Tatran Litovel 2392 2416 Brodowski Piotr A64 VALOZ Grygov 2436 2417 ½ soutěž
2011/2012 7 Tatran Litovel 2392 2416 Špaček Petr Výstaviště Lysá nad Labem 2398 2393 0 soutěž
2011/2012 6 Tatran Litovel 2392 2416 Adámek Jiří Slavoj Ostrava - Poruba 2285 2283 ½ soutěž
2011/2012 5 Tatran Litovel 2392 2416 Kriebel Tadeáš BŠŠ Frýdek-Místek 2339 2330 1 soutěž
2011/2012 2 Tatran Litovel 2392 2416 Markoš Ján 1. Novoborský ŠK 2596 2546 0 soutěž
2011/2012 1 Tatran Litovel 2392 2416 Sodoma Jan ŠK Zikuda Turnov 2380 2372 1 soutěž
2011/2012 11 ŠK Staré Město 2392 2416 Ponížil Cyril ŠK Zlín B 2398 2371 ½ soutěž
2011/2012 10 ŠK Staré Město 2392 2416 Šimáček Pavel Šachový klub Karviná 2462 2483 1 soutěž
2011/2012 9 ŠK Staré Město 2392 2416 Polák Tomáš ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2543 2541 1 soutěž
2011/2012 8 ŠK Staré Město 2392 2416 Plát Vojtěch TŽ Třinec 2419 2417 0 soutěž
2011/2012 6 ŠK Staré Město 2392 2416 Jaworski Miroslaw Labortech Ostrava B 2320 2335 ½ soutěž
2011/2012 5 ŠK Staré Město 2392 2416 Biolek Richard A64 Grygov B 2399 2388 ½ soutěž
2011/2012 3 ŠK Staré Město 2392 2416 Cvek Robert Slavia Kroměříž 2518 2539 ½ soutěž
2011/2012 2 ŠK Staré Město 2392 2416 Sabol Marian 2222 ŠK Polabiny B 2371 2368 0 soutěž
2011/2012 1 ŠK Staré Město 2392 2416 Kulovaná Eva ŠK Gordic 2300 2326 ½ soutěž
2010/2011 8 SK Stare Mesto 2391 Sikorová Olga TJ TZ Trinec B 2290 1 soutěž
2010/2011 7 SK Stare Mesto 2391 Krejčí Jan Tatran Litovel B 2454 0 soutěž
2010/2011 5 SK Stare Mesto 2391 Zeberski Jakub Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2386 ½ soutěž
2010/2011 4 SK Stare Mesto 2391 Rojíček Vojtěch SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2422 1 soutěž
2010/2011 1 SK Stare Mesto 2391 Cvek Robert Slavoj Ostrava - Poruba 2494 ½ soutěž
2010/2011 11 Tatran Litovel 2391 Michenka Jozef ŠK Labortech Ostrava 2365 ½ soutěž
2010/2011 10 Tatran Litovel 2391 Ponížil Cyril ŠK Zlín 2398 ½ soutěž
2010/2011 9 Tatran Litovel 2391 Straka Josef ŠK Mahrla Praha 2335 ½ soutěž
2010/2011 8 Tatran Litovel 2391 Šuráň Jan Výstaviště Lysá nad Labem 2371 ½ soutěž
2010/2011 7 Tatran Litovel 2391 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2422 ½ soutěž
2010/2011 6 Tatran Litovel 2391 Neděla Vlastimil TŽ Třinec 2334 1 soutěž
2010/2011 5 Tatran Litovel 2391 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2433 1 soutěž
2010/2011 4 Tatran Litovel 2391 Stehno Pavel ŠK Rapid Pardubice 2335 1 soutěž
2010/2011 3 Tatran Litovel 2391 Roško Luboš 2222 ŠK Polabiny 2305 1 soutěž
2010/2011 2 Tatran Litovel 2391 Cvek Robert 1. Novoborský ŠK 2494 0 soutěž
2010/2011 1 Tatran Litovel 2391 Možný Miloš ŠK Zikuda Turnov 2379 ½ soutěž
2009/2010 11 ŠK Staré Město B 2390 Kuchynka Lukáš ŠK HPM TEC Hustopeče 2317 1 soutěž
2009/2010 10 ŠK Staré Město B 2390 Brázdil Roman Slavia Kroměříž B 2170 1 soutěž
2009/2010 9 ŠK Staré Město B 2390 Lanč Alois ŠK Lokomotiva Brno C 2403 0 soutěž
2009/2010 8 ŠK Staré Město B 2390 Tikovský Alexandr ŠK 64 Brno 2215 1 soutěž
2009/2010 7 ŠK Staré Město B 2390 Nehybka Jiří Orel Ořechov 2239 ½ soutěž
2009/2010 6 ŠK Staré Město B 2390 Chytilek Roman ŠK Zlín B 2390 ½ soutěž
2009/2010 5 ŠK Staré Město B 2390 Dočekal Jan SPgŠ+G Znojmo 2261 ½ soutěž
2009/2010 4 ŠK Staré Město B 2390 Uřičář Jakub ŠK Staré Město C 2157 1 soutěž
2009/2010 3 ŠK Staré Město B 2390 Šimek Jan ŠK Lokomotiva Brno A 2192 ½ soutěž
2009/2010 2 ŠK Staré Město B 2390 Mudrák Josef MKS Holešov 2344 1 soutěž
2009/2010 1 ŠK Staré Město B 2390 Pala Vladimír SK Prostějov 2345 ½ soutěž
2009/2010 11 Tatran Litovel A 2390 Michenka Jozef Jakl Karvina 2375 ½ soutěž
2009/2010 10 Tatran Litovel A 2390 Pacl Václav ŠK Labortech Ostrava 2275 1 soutěž
2009/2010 9 Tatran Litovel A 2390 Frolík Martin TŽ Třinec B 2222 1 soutěž
2009/2010 8 Tatran Litovel A 2390 Bažant Petr ŠK Staré Město 2304 1 soutěž
2009/2010 7 Tatran Litovel A 2390 Sabol Marian ŠK Vysoké Mýto 2343 ½ soutěž
2009/2010 6 Tatran Litovel A 2390 Bolacký Jiří ŠK Slavoj Poruba 2248 1 soutěž
2009/2010 5 Tatran Litovel A 2390 Pavelka Jindřich Slavia Kroměříž 2268 1 soutěž
2009/2010 4 Tatran Litovel A 2390 Helis Tadeusz SK Slavia Orlová 2288 1 soutěž
2009/2010 3 Tatran Litovel A 2390 Poloch Petr TJ Mittal Ostrava 2274 ½ soutěž
2009/2010 2 Tatran Litovel A 2390 Karásek Lukáš ŠK Gordic Jihlava 2194 ½ soutěž
2008/2009 9 MKS Holešov 2398 Krejčí Jan TJ Tatran Litovel B 2397 1 soutěž
2008/2009 8 MKS Holešov 2398 Valenta Vít Václav T.J. Sokol Šumperk 2190 1 soutěž
2008/2009 7 MKS Holešov 2398 Neoral Antonín AŠK DA Olomouc 2146 ½ soutěž
2008/2009 6 MKS Holešov 2398 Ponížil Cyril ŠK Zlín B 2251 1 soutěž
2008/2009 5 MKS Holešov 2398 Biolek Richard A64 PROCLIENT Grygov B 2406 1 soutěž
2008/2009 4 MKS Holešov 2398 Hudeček Jan ŠK Staré Město B 2323 ½ soutěž
2008/2009 3 MKS Holešov 2398 Tajovský Martin ŠK DURAS BVK Královo Pole C 2133 1 soutěž
2008/2009 2 MKS Holešov 2398 Vymazal Bronislav ŠK Lokomotiva Brno C 2337 ½ soutěž
2008/2009 1 MKS Holešov 2398 Nepomucký Ondřej Tatran Poštorná 2203 ½ soutěž
2007/2008 11 BYDO ZAKŘANY A 2394 Kozlíček Lubomír ŠK GORDIC JIHLAVA B 2197 1 soutěž
2007/2008 10 BYDO ZAKŘANY A 2394 Efler Lukáš 2222 ŠK POLABINY C 2247 1 soutěž
2007/2008 9 BYDO ZAKŘANY A 2394 Sabol Marian ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2333 ½ soutěž
2007/2008 8 BYDO ZAKŘANY A 2394 Bělohlávek Petr TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU A 2207 ½ soutěž
2007/2008 7 BYDO ZAKŘANY A 2394 Spodný Josef ŠK 64 BRNO A 2084 1 soutěž
2007/2008 6 BYDO ZAKŘANY A 2394 Plát Vojtěch OREL OŘECHOV A 2282 ½ soutěž
2007/2008 5 BYDO ZAKŘANY A 2394 Bujnoch Radek 2222 ŠK POLABINY B 2249 ½ soutěž
2007/2008 4 BYDO ZAKŘANY A 2394 Čížek Antonín ŠK CAISSA TŘEBÍČ A 2213 ½ soutěž
2007/2008 3 BYDO ZAKŘANY A 2394 Lorenc Oldřich TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2150 1 soutěž
2007/2008 2 BYDO ZAKŘANY A 2394 Mlýnek Petr ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2185 ½ soutěž
2007/2008 1 BYDO ZAKŘANY A 2394 Celý Jaroslav TJ ŽďAS ŽďÁR NAD SÁZAVOU A 2096 1 soutěž
2006/2007 11 ŠK BYDO ZAKŘANY A 2400 Jedlička Aleš 2222 ŠK POLABINY C 2240 1 soutěž
2006/2007 10 ŠK BYDO ZAKŘANY A 2400 Bína Josef ŠK GORDIC JIHLAVA B 2152 1 soutěž
2006/2007 9 ŠK BYDO ZAKŘANY A 2400 Celý Jaroslav TJ ŽDAS ŽDÁR N.SÁZAVOU 2084 1 soutěž
2006/2007 8 ŠK BYDO ZAKŘANY A 2400 Červený Martin TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2285 ½ soutěž
2006/2007 7 ŠK BYDO ZAKŘANY A 2400 Mlýnek Petr ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C 2176 1 soutěž
2006/2007 6 ŠK BYDO ZAKŘANY A 2400 Sekanina Jiří ŠK GARDE LIPOVEC 2131 ½ soutěž
2006/2007 11 ŠK Staré Město 2400 Klíma Lukáš Mittal Ostrava "A" 2426 ½ soutěž
2006/2007 10 ŠK Staré Město 2400 Skácelík Petr Orel Ořechov "A" 2260 ½ soutěž
2006/2007 9 ŠK Staré Město 2400 Vesselovsky Serguei ŠK Stonava "A" 2374 ½ soutěž
2006/2007 8 ŠK Staré Město 2400 Urbanec Ladislav Lokomotiva Brno "B" 2292 1 soutěž
2006/2007 7 ŠK Staré Město 2400 Malinovský Karel Slavia Kroměříž "A" 2359 ½ soutěž
2006/2007 6 ŠK Staré Město 2400 Sergeev Vladimir Tatran Litovel "A" ½ soutěž
2006/2007 5 ŠK Staré Město 2400 Polák Tomáš ŠK Duras Brno "A" 2482 ½ soutěž
2006/2007 4 ŠK Staré Město 2400 Žigo Viktor ŠK Gordic Jihlava "A" 2264 1 soutěž
2006/2007 3 ŠK Staré Město 2400 Biolek Richard TŽ Třinec "B" 2413 0 soutěž
2006/2007 2 ŠK Staré Město 2400 Sosna Jan ŠK Staré Město 1923 2425 ½ soutěž
2006/2007 1 ŠK Staré Město 2400 Velička Petr Slavoj Poruba "A" 2437 ½ soutěž
2005/2006 11 ŠK Staré Město "A" 2358 Skácelík Petr ŠK DURAS Brno "A" 2244 ½ soutěž
2005/2006 10 ŠK Staré Město "A" 2358 Virostko Petr BŠS Frýdek-Místek "A" 2373 ½ soutěž
2005/2006 9 ŠK Staré Město "A" 2358 Pavelka Jindřich Slavia Kroměříž "A" 2163 ½ soutěž
2005/2006 8 ŠK Staré Město "A" 2358 Šmajzr Martin TJ Lanškroun "A" 2147 1 soutěž
2005/2006 7 ŠK Staré Město "A" 2358 Frolík Martin Slavia Orlová "A" 2317 1 soutěž
2005/2006 6 ŠK Staré Město "A" 2358 Michenka Jozef Tatran Litovel "A" 2405 ½ soutěž
2005/2006 5 ŠK Staré Město "A" 2358 Helis Tadeusz Mittal Ostrava "A" 1 soutěž
2005/2006 4 ŠK Staré Město "A" 2358 Růžička Petr TŽ Třinec "B" 2294 ½ soutěž
2005/2006 3 ŠK Staré Město "A" 2358 Gruštík Radomír Jakl Karviná "A" 2224 ½ soutěž
2005/2006 2 ŠK Staré Město "A" 2358 Brychta Jan ŠK Gordic Jihlava "A" 2183 1 soutěž
2005/2006 1 ŠK Staré Město "A" 2358 Malík Jan Slavoj Poruba "A" 2241 1 soutěž
2005/2006 11 ŠK Staré Město B 2358 Bosák Jan ŠKZ Vsetín 2217 1 soutěž
2005/2006 10 ŠK Staré Město B 2358 Kašík Miroslav Slavia Kroměříž B 2102 1 soutěž
2005/2006 9 ŠK Staré Město B 2358 Šudřich Radek MKS Holešov 2098 1 soutěž
2005/2006 8 ŠK Staré Město B 2358 Krejčí Jan Tatran Litovel B 2212 1 soutěž
2005/2006 7 ŠK Staré Město B 2358 Stánec Stanislav TJ Loko Uherský Ostroh 2195 1 soutěž
2005/2006 6 ŠK Staré Město B 2358 Vrtal Jaroslav TJ Sokol Bzenec 2123 1 soutěž
2005/2006 5 ŠK Staré Město B 2358 Havránek Michal SK Boršice 2029 1 soutěž
2005/2006 4 ŠK Staré Město B 2358 Fuksík Jakub A64 MIPAP Grygov B 2213 0 soutěž
2005/2006 3 ŠK Staré Město B 2358 Závůrka Roman SK Prostějov 2179 1 soutěž
2005/2006 2 ŠK Staré Město B 2358 Kozák Petr LOKO Zábřeh 2193 1 soutěž
2005/2006 1 ŠK Staré Město B 2358 Jurčík Marián ŠK Zlín B ½ soutěž
2004/2005 11 ŠK Staré Město B 2339 Strašil Pavel LOKO Zábřeh 2149 1 soutěž
2004/2005 10 ŠK Staré Město B 2339 Biolek Richard A64 Mipap Grygov B 2098 ½ soutěž
2004/2005 9 ŠK Staré Město B 2339 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž B 2313 ½ soutěž
2004/2005 8 ŠK Staré Město B 2339 Bělunek Vladimír ŠK Zbrojovka Vsetín 2275 0 soutěž
2004/2005 7 ŠK Staré Město B 2339 Navrátil Jiří TJ Unex ŠK Uničov 2128 ½ soutěž
2004/2005 6 ŠK Staré Město B 2339 Ponížil Cyril ŠK Trinom Zlín B 2205 ½ soutěž
2004/2005 5 ŠK Staré Město B 2339 Drtina Milan SK Boršice 2292 1 soutěž
2004/2005 4 ŠK Staré Město B 2339 Krejčí Jan Tatran Litovel B 2116 1 soutěž
2004/2005 3 ŠK Staré Město B 2339 Mazoch Jiří Slavia Kroměříž C 2142 1 soutěž
2004/2005 2 ŠK Staré Město B 2339 Knotek Josef ŠK Staré Město C 2160 ½ soutěž
2004/2005 1 ŠK Staré Město B 2339 Bernášek Jan TJ Lanškroun 2382 0 soutěž
2004/2005 11 ŠK Staré Město A" 2339 Holemář David Loko Brno 2326 0 soutěž
2004/2005 10 ŠK Staré Město A" 2339 Jasný Stanislav ŠK Frýdek-Místek 2340 1 soutěž
2004/2005 9 ŠK Staré Město A" 2339 Lacko Jan Duras BVK Brno A" 2231 ½ soutěž
2004/2005 8 ŠK Staré Město A" 2339 Zabystrzan Pavel Slavia Orlová A" 2251 ½ soutěž
2004/2005 7 ŠK Staré Město A" 2339 Macharáček Šimon CD Rating Brno 2209 1 soutěž
2004/2005 6 ŠK Staré Město A" 2339 Sikora-Lerch Jan Jakl Karviná A" 2316 1 soutěž
2004/2005 5 ŠK Staré Město A" 2339 Uhmann Jan TJ Uherský Ostroh 2233 ½ soutěž
2004/2005 4 ŠK Staré Město A" 2339 Blümel Otto Slavie Kroměříž A 2261 1 soutěž
2004/2005 2 ŠK Staré Město A" 2339 Stratil Ladislav Tatran Litovel 2376 ½ soutěž
2004/2005 1 ŠK Staré Město A" 2339 Sikora Jan TŽ Třinec B" 2223 ½ soutěž
2003/2004 11 ŠK Staré Město 2382 Vyskočil Neklan Duras BVK Brno 2335 0 soutěž
2003/2004 10 ŠK Staré Město 2382 Mužík Martin Slezan Opava 2219 ½ soutěž
2003/2004 8 ŠK Staré Město 2382 Kaňovský David TJ Náměšť n/Osl. 2298 ½ soutěž
2003/2004 7 ŠK Staré Město 2382 Berezjuk Sergej VP Frýdek-Místek 2358 ½ soutěž
2003/2004 6 ŠK Staré Město 2382 Oral Tomáš Slavoj Poruba 2550 0 soutěž
2003/2004 5 ŠK Staré Město 2382 Neděla Vlastimil TŽ Třinec 2381 1 soutěž
2003/2004 4 ŠK Staré Město 2382 Klíma Lukáš TJ NH Ostrava 2423 0 soutěž
2003/2004 3 ŠK Staré Město 2382 Langner Ladislav Slavia Orlová 2403 0 soutěž
2003/2004 2 ŠK Staré Město 2382 Ramík Zdeněk Garde Brno 2287 ½ soutěž
2003/2004 1 ŠK Staré Město 2382 Hudeček Jan TJ Uherský Ostroh 2312 ½ soutěž
2003/2004 11 ŠK Staré Město B 2382 Suchomel Jan Tatran Litovel B 2213 1 soutěž
2003/2004 8 ŠK Staré Město B 2382 Sohr Vladimír ŠK Šumperk 2158 1 soutěž
2003/2004 7 ŠK Staré Město B 2382 Hodovský Jiří ŠK Zlín B 2128 ½ soutěž
2003/2004 5 ŠK Staré Město B 2382 Zapletal Jiří Loko Zábřeh 2203 ½ soutěž
2003/2004 4 ŠK Staré Město B 2382 Mudrák Josef Slavia Kroměříž A 2387 ½ soutěž
2003/2004 3 ŠK Staré Město B 2382 Drtina Milan SK Boršice 2257 0 soutěž
2003/2004 2 ŠK Staré Město B 2382 Adamčík Martin SK Prostějov 2153 1 soutěž
2003/2004 1 ŠK Staré Město B 2382 Šimáček Pavel A64 Grygov B 2442 ½ soutěž