Hráč Hastík Svatopluk

Hastík Svatopluk

User Pic
Jméno: Hastík Svatopluk
Oddíl: Šachový klub Jeseník, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2015
Elo mezinárodní: 2004
ID: 325
FIDE ID: 305596
Rok narození: 1947
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 4 ŠK Jeseník A 2004 2015 Vymětalík Ivo ŠK Šternberk 1951 1924 ½
2018/2019 3 ŠK Jeseník A 2007 2015 Opravil Karel ŠK 1921 Zábřeh 2051 2023 ½
2018/2019 2 ŠK Jeseník A 2007 2015 Banasik Krzysztof TJ Zlaté Hory 2228 0 0
2018/2019 1 ŠK Jeseník A 2004 2015 Závůrka Roman ROŠÁDA Prostějov A 2125 2110 ½
2017/2018 11 Česká Ves 1981 1998 Müller Michal Zlaté Hory 1758 1754 ½
2017/2018 10 Česká Ves 2001 1998 Kolmaš Oldřich AŠK Olomouc B 1765 1782 ½
2017/2018 9 Česká Ves 2001 1998 Londin Šimon SK Prostějov 1848 1828 0
2017/2018 8 Česká Ves 2009 1998 Švéda Jiří Uničov 1848 1884 1
2017/2018 7 Česká Ves 2009 1998 Vaculka Pavel Rošáda Prostějov 1853 1905 0
2017/2018 6 Česká Ves 2003 1998 Opravil Karel ŠK Zábřeh 2029 2028 ½
2017/2018 5 Česká Ves 2003 1998 Telařík Radek ŠK Šternberk 1834 1852 1
2017/2018 4 Česká Ves 2001 1998 Pytolaj Radek Tatran Litovel B 1950 1954 ½
2017/2018 3 Česká Ves 2001 1998 Růžička Marek A64 Grygov B 1910 1958 1
2017/2018 11 ŠK Jeseník 1981 1998 Vymětalík Ivo ŠK Šternberk B 1963 1932 1
2017/2018 10 ŠK Jeseník 2001 1998 Rychlík Zdeněk Řetězárna Česká Ves B 1789 1772 1
2017/2018 9 ŠK Jeseník 2009 1998 Hejnar Petr ŠK Bohuňovice 1862 1849 ½
2017/2018 8 ŠK Jeseník 2009 1998 Zapletal Jiří Tatran Litovel C 2075 2086 ½
2017/2018 7 ŠK Jeseník 2003 1998 Horák Jiří ŠK Nové Losiny 0 1680 1
2017/2018 6 ŠK Jeseník 2003 1998 Urbášek Oleg ŠK Mohelnice 1988 1979 1
2017/2018 5 ŠK Jeseník 2001 1998 Hartingerová Martina TJ Libina 1613 1731 1
2017/2018 2 ŠK Jeseník 2001 1998 Růžička Milan ŠK 1921 Zábřeh B 2034 2012 ½
2016/2017 11 TJ Sokol Velké Losiny 2004 2018 Kutálek Jan Šachový klub Karviná 1732 1735 ½
2016/2017 10 TJ Sokol Velké Losiny 2004 2018 Babula Milan TŽ Třinec "B" 2192 2228 0
2016/2017 9 TJ Sokol Velké Losiny 2004 2018 Langner Jakub Slavoj Český Těšín 2015 1995 1
2016/2017 7 TJ Sokol Velké Losiny 2004 2018 Jarolím Jan ŠK Slavoj Poruba "B" 1945 1947 0
2015/2016 11 ŠK Jeseník A 2004 2018 Fiala Vlastimil Sigmia Olomouc A 2028 2033 1
2015/2016 10 ŠK Jeseník A 2004 2018 Strašil Pavel TJ ŠK DUE POP Uničov A 2099 2138 ½
2015/2016 9 ŠK Jeseník A 2004 2018 Žilka Štěpán TJ Sokol Velké Losiny B 2518 2521 0
2015/2016 8 ŠK Jeseník A 2004 2018 Banasik Krzysztof TJ Zlaté Hory 2271 0
2015/2016 7 ŠK Jeseník A 2004 2018 Krejčí Jan ŠK Šternberk 2134 2146 1
2015/2016 6 ŠK Jeseník A 2004 2018 Peřina Michal AŠK DA Olomouc A 2020 1985 0
2015/2016 5 ŠK Jeseník A 2004 2018 Závůrka Roman ŠK ROŠÁDA Prostějov A 2164 2173 0
2015/2016 4 ŠK Jeseník A 2004 2018 Valenta Vít TJ Sokol Šumperk A 2076 2068 0
2015/2016 3 ŠK Jeseník A 2004 2018 Štverák Milan TJ Sokol Skalička 2038 2041 ½
2015/2016 2 ŠK Jeseník A 2004 2018 Matoušek Petr TJ Sokol Přemyslovice A 2157 2146 0
2015/2016 1 ŠK Jeseník A 2004 2018 Novák Miroslav AŠK DA Olomouc B 1444 1458 1
2015/2016 11 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2004 2018 Ždímal Petr TJ ŠO Chrudim 1765 1777 ½
2015/2016 10 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2004 2018 Ptáček Tomáš TJ Slavia Hradec Králové B 2077 2023 1
2015/2016 9 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2004 2018 Doseděl Jiří ŠK Vysoké Mýto 2062 2071 0
2015/2016 8 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2004 2018 Melichar Vojtěch 2222 ŠK Polabiny C 1906 1932 ½
2015/2016 7 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2004 2018 Doležel Jaromír ŠK 1921 Zábřeh 2068 2047 0
2015/2016 6 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2004 2018 Buločkin Martin Region Panda Rychnov n. Kněž. 1941 2058 ½
2015/2016 4 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2004 2018 Pán Vladimír Tatran Litovel B 2024 2004 ½
2015/2016 3 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2004 2018 Hlavnička Jiří ŠK Rapid Pardubice B 2158 2163 ½
2015/2016 2 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2004 2018 Lahner Jakub 2222 ŠK Polabiny B 2305 2289 0
2015/2016 1 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2004 2018 Zeinert Michal ŠK Ústí nad Orlicí 2120 2121 0
2014/2015 11 Velké Losiny B 2056 2068 Pospíšil Ludvík Sokol Skalička 1949 1918 1
2014/2015 10 Velké Losiny B 2056 2068 Peřina Michal AŠK DA Olomouc 2005 1955 ½
2014/2015 9 Velké Losiny B 2056 2068 Zapletal Milan ŠK Šternberk 1861 1887 1
2014/2015 8 Velké Losiny B 2056 2068 Gawlas Roman TJ Zlaté Hory 1820 1803 1
2014/2015 7 Velké Losiny B 2056 2068 Vysloužil Lukáš A64 PřF Olomouc 1894 1926 0
2014/2015 6 Velké Losiny B 2056 2068 Pavel Richard SK ROŠÁDA Prostějov 1861 1925 ½
2014/2015 5 Velké Losiny B 2056 2068 Maláč Pavel Sigmia Olomouc 1962 1958 1
2014/2015 4 Velké Losiny B 2056 2068 Kašparovský Petr TJ Sokol Přemyslovice 1853 ½
2014/2015 3 Velké Losiny B 2056 2068 Zapletal Jiří TJ ŠK DUE POP Uničov 2140 2127 ½
2014/2015 2 Velké Losiny B 2056 2068 Bém Josef T.J.Sokol Šumperk 1828 1878 1
2014/2015 1 Velké Losiny B 2056 2068 Vláčil Vladimír SK Prostějov 2065 2046 1
2014/2015 10 ŠK Jeseník 2056 2068 Pavlík Petr Tatran Litovel C 1956 1955 ½
2014/2015 8 ŠK Jeseník 2056 2068 Hartingerová Martina TJ Libina 1478 1725 ½
2014/2015 7 ŠK Jeseník 2056 2068 Gnida Patrik Řetězárna Česká Ves 2000 2014 0
2014/2015 4 ŠK Jeseník 2056 2068 Telařík Radek ŠK Bohuňovice 1878 ½
2014/2015 11 TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2056 2068 Melichar Vojtěch 2222 ŠK Polabiny B 1969 1978 1
2014/2015 9 TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2056 2068 Krmela Aleš ŠK 1921 Zábřeh 2054 2040 0
2014/2015 6 TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2056 2068 Doseděl Jiří ŠK Vysoké Mýto 2043 2054 ½
2014/2015 5 TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2056 2068 Vávra Radim AKIS Pardubice 2034 2046 0
2014/2015 4 TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2056 2068 Ruda Ondřej ŠK ZVU Engineering Lípa A 2060 2066 ½
2014/2015 3 TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2056 2068 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Králové B 2135 2128 0
2014/2015 2 TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2056 2068 Volf Jaroslav Šachový klub Ústí nad Orlicí 2067 2051 ½
2014/2015 1 TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2056 2068 Bílek Roman TJ Žďár nad Sázavou A 1928 1953 ½
2013/2014 11 Sokol Velké Losiny B 2037 2041 Pospíšil Ludvík Sokol Skalička 1920 1927 ½
2013/2014 9 Sokol Velké Losiny B 2037 2041 Maláč Pavel Sigmia Olomouc 1972 1999 ½
2013/2014 8 Sokol Velké Losiny B 2037 2041 Doubek Tomáš A64 PřF Olomouc 1932 1963 1
2013/2014 7 Sokol Velké Losiny B 2037 2041 Švéda Jiří ŠK DUE POP Uničov 1925 1973 1
2013/2014 6 Sokol Velké Losiny B 2037 2041 Přenosil Jiří AŠK DA Olomouc 2116 2009 1
2013/2014 5 Sokol Velké Losiny B 2037 2041 Zajíček Tomáš ROŠÁDA Prostějov 1804 1859 1
2013/2014 4 Sokol Velké Losiny B 2037 2041 Štec František Spartak Přerov 1967 1923 1
2013/2014 3 Sokol Velké Losiny B 2037 2041 Kočí Slavomír T.J. Sokol Šumperk 1867 1941 ½
2013/2014 1 Sokol Velké Losiny B 2037 2041 Krmela Aleš ŠK 1921 Zábřeh 2057 2052 ½
2013/2014 7 ŠK Jeseník 2037 2041 Švéda Jiří ŠK Šternberk B 1925 1973 ½
2013/2014 6 ŠK Jeseník 2037 2041 Siekaniec Jan TJ Zlaté Hory 2079 ½
2013/2014 5 ŠK Jeseník 2037 2041 Gnida Patrik Řetězárna Česká Ves 1996 2099 ½
2013/2014 4 ŠK Jeseník 2037 2041 Opravil Karel ŠK 1921 Zábřeh B 2058 2055 ½
2013/2014 3 ŠK Jeseník 2037 2041 Oliverius Roman ŠK Loštice A 1857 1847 1
2013/2014 2 ŠK Jeseník 2037 2041 Pavlík Petr Tatran Litovel C 1954 1970 1
2013/2014 11 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2037 2041 Pečinka Martin ŠK Ústí nad Orlicí 2083 2085 ½
2013/2014 10 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2037 2041 Beránek Ondřej TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1902 1904 1
2013/2014 9 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2037 2041 Kastner Oldřich AKIS Pardubice 2076 2055 ½
2013/2014 8 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2037 2041 Šafařík Jakub ŠK ZVU Engineering Lípa A 2055 2058 1
2013/2014 1 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2037 2041 Kouba Petr 2222 ŠK Polabiny B 1896 1864 1
2012/2013 10 ŠK Jeseník 2024 2013 Kubíček Martin LOKO Zábřeh B 1538 1557 1
2012/2013 9 ŠK Jeseník 2024 2013 Kraus Petr TJ Zlaté Hory 1761 ½
2012/2013 6 ŠK Jeseník 2024 2013 Zapletal Milan ŠK Šternberk 1935 1
2012/2013 5 ŠK Jeseník 2024 2013 Telařík Radek ŠK Bohuňovice 1882 1
2012/2013 4 ŠK Jeseník 2024 2013 Odstrčil Jan ŠK Loštice B 1830 1845 1
2012/2013 3 ŠK Jeseník 2024 2013 Loužil Filip Řetězárna Česká Ves 1578 1
2012/2013 2 ŠK Jeseník 2024 2013 Jaroš Miroslav TJ Libina 1693 1
2012/2013 1 ŠK Jeseník 2024 2013 Formánek Martin DDM+TJ Mohelnice 2207 2168 0
2012/2013 11 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2024 2013 Novotný Jan TJ Náchod 1959 1949 0
2012/2013 10 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2024 2013 Novotný Josef Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2131 2126 1
2012/2013 9 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2024 2013 Bujnoch Radek TJ ŠO Chrudim 2207 2206 ½
2012/2013 8 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2024 2013 Doseděl Jiří ŠK Vysoké Mýto 2083 2079 ½
2012/2013 5 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2024 2013 Opravil Karel T.J. Sokol Šumperk 2024 2018 0
2012/2013 4 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2024 2013 Petuchov Sergej ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2163 2163 1
2012/2013 3 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2024 2013 Krátký Josef TJ Lokomotiva Česká Třebová 1977 1979 ½
2012/2013 2 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2024 2013 Švub Jan Šachový klub Ústí nad Orlicí 1970 1963 1
2012/2013 1 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2024 2013 Zbořil Tomáš Agentura Garde Calcio Olomouc 2138 2125 ½
2011/2012 11 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2038 2040 Růžička Marek Sigmia Olomouc 1832 0
2011/2012 10 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2038 2040 Nečesaný Zdeněk TJ Spartak Přerov 1891 1
2011/2012 9 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2038 2040 Vozák Lukáš TJ Sokol Skalička 1729 ½
2011/2012 8 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2038 2040 Doležel Jaromír T.J. Sokol Šumperk B 2083 2053 1
2011/2012 6 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2038 2040 Vaculka Pavel SK ROŠÁDA Prostějov 1797 1870 0
2011/2012 5 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2038 2040 Prucek Ladislav TJ Sokol Přemyslovice 1891 1878 1
2011/2012 3 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2038 2040 Vicenec Roman LOKO Zábřeh 2037 1990 0
2011/2012 2 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2038 2040 Šuba Miroslav ŠK MKZ Šternberk 1793 1
2011/2012 11 ŠK Jeseník 2038 2040 Plhák Miroslav ŠK Luká 1616 1
2011/2012 9 ŠK Jeseník 2038 2040 Kočí Ladislav ŠK Šternberk B 1946 1920 0
2011/2012 8 ŠK Jeseník 2038 2040 Gawlas Roman Řetězárna Česká Ves 1761 1781 1
2011/2012 6 ŠK Jeseník 2038 2040 Urbášek Oleg DDM+TJ Mohelnice 2079 1977 ½
2011/2012 5 ŠK Jeseník 2038 2040 Bureš Vladimír TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 2144 1985 ½
2011/2012 4 ŠK Jeseník 2038 2040 Kraus Petr TJ Zlaté Hory 1770 1
2011/2012 2 ŠK Jeseník 2038 2040 Telařík Radek ŠK Bohuňovice 1876 1
2011/2012 1 ŠK Jeseník 2038 2040 Odstrčil Jan ŠK Loštice B 1869 1834 ½
2010/2011 11 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2053 Vymětalík Ivo ŠK Šternberk 1924 1
2010/2011 10 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2053 Cagašík Tomáš Spartak Přerov 2279 0
2010/2011 9 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2053 Švancara Petr Garde Calcio Olomouc 2120 ½
2010/2011 8 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2053 Sněhota Martin A64 PřF UP Olomouc 1934 ½
2010/2011 7 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2053 Pavlů Jiří T.J. Sokol Šumperk B 1885 ½
2010/2011 6 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2053 Pavlík Petr Tatran Litovel C 1955 1
2010/2011 5 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2053 Štverák Milan TJ Sokol Skalička 2062 ½
2010/2011 4 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2053 Růžička Milan LOKO Zábřeh 2105 ½
2010/2011 3 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2053 Přenosil Jiří AŠK DA Olomouc 2061 1
2010/2011 2 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2053 Matoušek Petr TJ Sokol Přemyslovice 2113 0
2010/2011 1 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2053 Závůrka Roman SK ROŠÁDA Prostějov 2199 0
2010/2011 9 ŠK Jeseník 2053 Čábelka Rolf ŠK Loštice 1925 1
2010/2011 8 ŠK Jeseník 2053 Telařík Radek ŠK Bohuňovice 1905 1
2010/2011 7 ŠK Jeseník 2053 Müller Daniel TJ Zlaté Hory 1850 1
2010/2011 6 ŠK Jeseník 2053 Gnida Patrik Řetězárna Česká Ves 1850 ½
2010/2011 5 ŠK Jeseník 2053 Formánek Martin DDM+TJ Mohelnice 2096 0
2010/2011 4 ŠK Jeseník 2053 Reichl Roman LOKO Zábřeh B 1845 1
2010/2011 3 ŠK Jeseník 2053 Mohapl Petr ŠK Šternberk B 2120 0
2010/2011 2 ŠK Jeseník 2053 Malý Marek T.J.Sokol Šumperk C 1954 0
2010/2011 1 ŠK Jeseník 2053 Plíva Jiří ŠK Luká 1918 1
2009/2010 9 ŠK Jeseník 2100 Müller Daniel TJ Zlaté Hory 1871 ½
2009/2010 8 ŠK Jeseník 2100 Zapletal Milan ŠK Šternberk B 1917 1
2009/2010 7 ŠK Jeseník 2100 Vyhnálek Lukáš Tatran Litovel C 1774 1
2009/2010 6 ŠK Jeseník 2100 Reichl Roman LOKO Zábřeh B 1855 0
2009/2010 5 ŠK Jeseník 2100 Telařík Radek ŠK Bohuňovice 1889 1
2009/2010 3 ŠK Jeseník 2100 Molnár Jiří Sigmia Olomouc C 1927 0
2009/2010 2 ŠK Jeseník 2100 Gnida Patrik TJ Řetězárna Česká Ves 1813 ½
2009/2010 1 ŠK Jeseník 2100 Čábelka Rolf ŠK Loštice 2026 1
2009/2010 10 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2100 Růžička Milan LOKO Zábřeh 2083 ½
2009/2010 9 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2100 Neoral Antonín AŠK DA Olomouc 2165 ½
2009/2010 8 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2100 Vymětalík Ivo ŠK Šternberk 1959 1
2009/2010 6 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2100 Sohr Vladimír T.J. Sokol Šumperk B 2137 ½
2009/2010 5 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2100 Popelka Josef TJ Sokol Přemyslovice 2088 ½
2009/2010 4 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2100 Formánek Martin DDM&TJ Mohelnice 2132 1
2009/2010 3 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2100 Švancara Petr GARDE Calcio Olomouc 2132 0
2009/2010 2 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2100 Tsiligkaridis Kyriakos TJ Sokol Skalička 2132 ½
2009/2010 1 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2100 Závůrka Roman SK ROŠÁDA Prostějov 2165 ½
2008/2009 9 ŠK Jeseník 2107 Mach František TJ Řetězárna Česká Ves 1747 1
2008/2009 8 ŠK Jeseník 2107 Růžička Marek ŠK Sigmia Olomouc C 1849 1
2008/2009 7 ŠK Jeseník 2107 Škovroň Josef TJ Zlaté Hory 1917 0
2008/2009 5 ŠK Jeseník 2107 Čábelka Rolf ŠK Loštice 2012 ½
2008/2009 4 ŠK Jeseník 2107 Chromčák Pavel ŠK Bohuňovice 1781 ½
2008/2009 3 ŠK Jeseník 2107 Kamler Zdeněk TJ ŠK Libina 1942 ½
2008/2009 2 ŠK Jeseník 2107 Dosoudil Miroslav ŠK Šternberk A 1962 1
2008/2009 1 ŠK Jeseník 2107 Vyhnálek Lukáš Tatran Litovel C 1718 ½
2008/2009 11 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2107 Matoušek Petr SK Prostějov 2126 ½
2008/2009 10 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2107 Zbořil Tomáš AŠK DA Olomouc B 2109 0
2008/2009 9 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2107 Formánek Martin DDM&TJ Mohelnice 2169 1
2008/2009 8 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2107 Navrátil Jiří TJ UNEX ŠK Uničov 2176 ½
2008/2009 7 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2107 Přikryl Tomáš Spartak Přerov 2058 ½
2008/2009 5 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2107 Sohr Vladimír T.J. Sokol Šumperk B 2157 ½
2008/2009 4 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2107 Strašil Pavel LOKO Zábřeh 2212 1
2008/2009 3 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2107 Popelka Josef TJ Sokol Přemyslovice 2085 0
2008/2009 2 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2107 Lasák Radek SK ROŠÁDA Prostějov 2128 ½
2008/2009 1 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2107 Švancara Petr GARDE Calcio Olomouc 2187 ½
2007/2008 10 ŠK Jeseník 2128 Opravil Karel LOKO Zábřeh C 2156 0
2007/2008 9 ŠK Jeseník 2128 Mach František TJ Řetězárna Česká Ves 1754 1
2007/2008 8 ŠK Jeseník 2128 Škovroň Josef TJ Zlaté Hory 1854 ½
2007/2008 7 ŠK Jeseník 2128 Kamler Zdeněk TJ ŠK Libina 1950 1
2007/2008 6 ŠK Jeseník 2128 Odstrčil Martin ŠK Loštice 1877 1
2007/2008 5 ŠK Jeseník 2128 Pavlík Petr ŠK Šternberk A 1958 0
2007/2008 4 ŠK Jeseník 2128 Růžička Marek ŠK Sigmia Olomouc C 1852 1
2007/2008 3 ŠK Jeseník 2128 Vyhnálek Lukáš Tatran Litovel C 1811 0
2007/2008 2 ŠK Jeseník 2128 Doležel Jaromír TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2066 1
2007/2008 1 ŠK Jeseník 2128 Telařík Radek ŠK Bohuňovice 1838 1
2006/2007 4 ŠK Sokol Šumperk 2104 Švéda Jiří TJ UNEX ŠK Uničov 1949 ½
2006/2007 2 ŠK Sokol Šumperk 2104 Smékal Zdeněk ŠK Sigmia Olomouc 1928 1
2005/2006 10 ŠKZ Vsetín 2107 Šnevajs Heřman A64 MIPAP Grygov B 1851 ½
2003/2004 11 ŠK Jeseník 2096 Růžička Milan Loko Zábřeh B 2060 1
2003/2004 10 ŠK Jeseník 2096 Krejčí Jan Tatran Litovel C 2049 1
2003/2004 9 ŠK Jeseník 2096 Cagašík Tomáš Spartak Přerov 2238 ½
2003/2004 8 ŠK Jeseník 2096 Formánek Martin DDM+TJ Mohelnice 2144 ½
2003/2004 6 ŠK Jeseník 2096 Švancara Petr A64 Grygov C 2244 1
2003/2004 5 ŠK Jeseník 2096 Popelka Josef Sokol Přemyslovice 2121 1
2003/2004 4 ŠK Jeseník 2096 Závůrka Roman SK Prostějov B 2186 0
2003/2004 3 ŠK Jeseník 2096 Kozák Petr AŠK DA Olomouc 2117 1
2003/2004 2 ŠK Jeseník 2096 Fiala Vlastimil Sigmia Olomouc 2055 ½
2003/2004 1 ŠK Jeseník 2096 Jemelka Jan SK Přerov 2001 0
2003/2004 11 ŠK Šumperk 2096 Blümel Otto Slavia Kroměříž A 2215 0
2003/2004 10 ŠK Šumperk 2096 Jablonický František SK Boršice 2215 0
2003/2004 9 ŠK Šumperk 2096 Mlčoch David SK Prostějov 2086 1
2003/2004 8 ŠK Šumperk 2096 Blaha Petr ŠK Staré Město B 2169 1
2003/2004 7 ŠK Šumperk 2096 Beil Martin Tatran Litovel B 2171 1
2003/2004 6 ŠK Šumperk 2096 Štec František Slavia Kroměříž B 2057 ½
2003/2004 5 ŠK Šumperk 2096 Navrátilík Pavel MKS Holešov 2114 ½
2003/2004 4 ŠK Šumperk 2096 Sochor Stanislav A64 Grygov B 2147 ½
2003/2004 3 ŠK Šumperk 2096 Roubalík Vlastimil ŠK Zlín B 2101 ½
2003/2004 2 ŠK Šumperk 2096 Straděj Vlastimil ŠK Zbroj Vsetín 2212 ½
2003/2004 1 ŠK Šumperk 2096 Strašil Pavel Loko Zábřeh 2154 0