Hráč Lorenc Oldřich

Lorenc Oldřich

User Pic
Jméno: Lorenc Oldřich
Oddíl: TJ Štefanydes Polička
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2076
Elo mezinárodní: 2090
ID: 687
FIDE ID: 306932
Rok narození: 1955
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 TJ Stefanydes Policka 2090 2073 Černovský Jiří TJ Sparta Kutna Hora 2085 2091 ½
2018/2019 8 TJ Stefanydes Policka 2091 2073 Lampíř Tomáš Caissa Pivovar Dalesice 2056 2056 ½
2018/2019 7 TJ Stefanydes Policka 2087 2073 Kubíček Pavel OREL Orechov 1966 1958 1
2018/2019 6 TJ Stefanydes Policka 2087 2073 Jun Rudolf TJ CHS Chotebor 1967 1946 ½
2018/2019 5 TJ Stefanydes Policka 2069 2071 Kratochvíl Milan Lokomotiva Brno 2221 2214 1
2018/2019 4 TJ Stefanydes Policka 2069 2071 Němec Pavel TJ SO Chrudim 2239 2218 ½
2018/2019 3 TJ Stefanydes Policka 2081 2071 Mičulka David TJ Namest n/Oslavou 2043 2022 0
2018/2019 2 TJ Stefanydes Policka 2081 2071 Sýkora Josef Rapid Pardubice 2056 2059 ½
2018/2019 1 TJ Stefanydes Policka 2081 2071 Beneš Petr Sokol Kolin 2092 2096 ½
2017/2018 11 TJ Stefanydes Policka 2085 2075 Petrus Luděk TJ CHS Chotebor 1954 1973 ½
2017/2018 10 TJ Stefanydes Policka 2095 2075 Mojžíš Jaroslav 2222 SK Polabiny C 2084 2108 0
2017/2018 9 TJ Stefanydes Policka 2099 2075 Ciešlak Leszek Caissa Pivovar Dalesice 1914 1917 ½
2017/2018 8 TJ Stefanydes Policka 2099 2075 Hlavnička Jiří Eurobit 2140 2144 ½
2017/2018 7 TJ Stefanydes Policka 2088 2075 Kosek Jiří SK Vysoke Myto 2122 2115 1
2017/2018 6 TJ Stefanydes Policka 2088 2075 Mičulka David TJ Namest n/Oslavou 2078 2044 ½
2017/2018 5 TJ Stefanydes Policka 2095 2075 Vašut Karel TJ Zdar nad Sazavou 2135 2100 ½
2017/2018 4 TJ Stefanydes Policka 2095 2075 Gnida Patrik SK Velke Losiny 2157 2169 0
2017/2018 3 TJ Stefanydes Policka 2095 2075 Šmíd Jaroslav SK Lipa 1934 1960 1
2017/2018 2 TJ Stefanydes Policka 2095 2075 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Kralove B 2126 2116 ½
2017/2018 1 TJ Stefanydes Policka 2080 2066 Velecký Viktor TJ Snezka Nachod 2050 2097 1
2016/2017 10 TJ Stefanydes Policka B 2063 2068 Česenek Jan TJ SO Chrudim 1985 1912 1
2016/2017 8 TJ Stefanydes Policka B 2063 2068 Daněk Pavel SK Bohemia Pardubice 1977 1946 ½
2016/2017 4 TJ Stefanydes Policka B 2063 2068 Doseděl Jiří TJ Jiskra Litomysl 2062 2071 ½
2016/2017 10 TJ Stefanydes Policka 2063 2068 Liduch Filip 2222 SK Polabiny C 2055 2019 0
2016/2017 9 TJ Stefanydes Policka 2063 2068 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Kralove B 2137 2138 ½
2016/2017 8 TJ Stefanydes Policka 2063 2068 Krátký Josef TJ Lanskroun 2051 2043 ½
2016/2017 7 TJ Stefanydes Policka 2063 2068 Sýkora Josef SK Rapid Pardubice B 2035 2077 ½
2016/2017 6 TJ Stefanydes Policka 2063 2068 Vařejčko Josef SK Lipa 2230 2209 ½
2016/2017 5 TJ Stefanydes Policka 2063 2068 Mojžíš Jaroslav 2222 SK Polabiny B 2144 2118 1
2016/2017 4 TJ Stefanydes Policka 2063 2068 Celý Jaroslav TJ Zdar nad Sazavou 1990 2019 1
2016/2017 2 TJ Stefanydes Policka 2063 2068 Němec Pavel SK Vysoke Myto 2214 2241 0
2016/2017 1 TJ Stefanydes Policka 2063 2068 Tesař Jan Caissa Pivovar Dalesice 2078 2039 1
2015/2016 10 ŠK Vysoké Mýto 2063 2068 Opravil Karel ŠK 1921 Zábřeh 1985 1988 ½
2015/2016 6 ŠK Vysoké Mýto 2063 2068 Veselý Tomáš ŠK Rapid Pardubice B 2069 2063 0
2015/2016 4 ŠK Vysoké Mýto 2063 2068 Holásek Pavel ŠK Ústí nad Orlicí 2045 2015 0
2015/2016 1 ŠK Vysoké Mýto 2063 2068 Černý David Region Panda Rychnov n. Kněž. 1889 1959 1
2015/2016 8 TJ Štefanydes Polička 2063 2068 Švancara Petr A64 VALOZ Grygov\r 2040 2057 0
2015/2016 5 TJ Štefanydes Polička 2063 2068 Sochorová Petra Lokomotiva Brno "A" 2160 2164 0
2015/2016 4 TJ Štefanydes Polička 2063 2068 Šplíchal Stanislav TJ Ostrava "A" 2168 2169 ½
2015/2016 2 TJ Štefanydes Polička 2063 2068 Vrána František ŠK Staré Město "A" 2207 2185 1
2015/2016 1 TJ Štefanydes Polička 2063 2068 Szotek Josef ŠK Karviná "A" 1988 1989 1
2015/2016 11 TJ Štefanydes Polička B 2063 2068 Doseděl Jiří TJ Jiskra Litomyšl 2062 2071 ½
2015/2016 10 TJ Štefanydes Polička B 2063 2068 Chvojka Antonín TJ Slovan Moravská Třebová 1768 1828 1
2015/2016 9 TJ Štefanydes Polička B 2063 2068 Kotva Milan ŠK Svitavy 1992 2026 1
2015/2016 8 TJ Štefanydes Polička B 2063 2068 Hennig Thomas ŠK Rapid Pardubice C 2045 2057 ½
2015/2016 6 TJ Štefanydes Polička B 2063 2068 Grundman Václav Proplast Česká Třebová 2033 2046 ½
2015/2016 3 TJ Štefanydes Polička B 2063 2068 Černovský Jiří TJ CHS Chotěboř 2073 2075 ½
2014/2015 11 TJ Štefanydes Polička A 2077 2066 Štěpán Michal TJ Slavia Hradec Králové B 2123 2122 0
2014/2015 10 TJ Štefanydes Polička A 2077 2066 Kosek Marek ŠK Vysoké Mýto 2013 2027 1
2014/2015 9 TJ Štefanydes Polička A 2077 2066 Malivánek Jiří AKIS Pardubice 2124 2126 0
2014/2015 7 TJ Štefanydes Polička A 2077 2066 Bureš Vladimír TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2047 1979 ½
2014/2015 6 TJ Štefanydes Polička A 2077 2066 Švub Jan Šachový klub Ústí nad Orlicí 1933 1938 1
2014/2015 5 TJ Štefanydes Polička A 2077 2066 Svoboda Ivo TJ Žďár nad Sázavou A 1946 1950 ½
2014/2015 3 TJ Štefanydes Polička A 2077 2066 Kabelka Ondřej ŠK AD Jičín B 1959 1925 1
2014/2015 2 TJ Štefanydes Polička A 2077 2066 Krmela Aleš ŠK 1921 Zábřeh 2054 2040 0
2014/2015 1 TJ Štefanydes Polička A 2077 2066 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička B 1952 1938 1
2013/2014 10 TJ Štefanydes Polička B 2115 2114 Krátký Josef TJ Lokomotiva Česká Třebová 2020 2044 ½
2013/2014 9 TJ Štefanydes Polička B 2115 2114 Novotný Aleš ŠK Rapid Pardubice C 1834 1807 ½
2013/2014 8 TJ Štefanydes Polička B 2115 2114 Vala Filip TJ CHS Chotěboř 2110 2118 1
2013/2014 7 TJ Štefanydes Polička B 2115 2114 Hrubeš Pavel TJ Lanškroun 2156 2163 ½
2013/2014 6 TJ Štefanydes Polička B 2115 2114 Jedlička Luboš Sokol Zaječice 2182 2185 ½
2013/2014 2 TJ Štefanydes Polička B 2115 2114 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto B 2092 2087 ½
2013/2014 1 TJ Štefanydes Polička B 2115 2114 Zeman Martin TJ Jiskra Litomyšl 2073 2076 0
2013/2014 10 TJ Štefanydes Polička 2115 2114 Zeinert Michal ŠK Ústí nad Orlicí 2131 2126 ½
2013/2014 9 TJ Štefanydes Polička 2115 2114 Pártl Ondřej TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1987 1991 1
2013/2014 8 TJ Štefanydes Polička 2115 2114 Malivánek Jiří AKIS Pardubice 2163 2163 ½
2013/2014 7 TJ Štefanydes Polička 2115 2114 Jedlička Luboš ŠK ZVU Engineering Lípa A 2182 2185 ½
2013/2014 5 TJ Štefanydes Polička 2115 2114 Bujnoch Radek 2222 ŠK Polabiny C 2240 2240 0
2013/2014 3 TJ Štefanydes Polička 2115 2114 Němec Pavel ŠK Vysoké Mýto 2228 2231 0
2013/2014 2 TJ Štefanydes Polička 2115 2114 Döring Robert TJ Slavia Hradec Králové B 2220 2221 ½
2013/2014 1 TJ Štefanydes Polička 2115 2114 Ringel Zbyněk Region Panda Rychnov n. K. 2249 2235 0
2012/2013 11 TJ Štefanydes Polička 2153 2152 Novotný Aleš ŠK Rapid Aggressors 1819 1828 1
2012/2013 10 TJ Štefanydes Polička 2153 2152 Törvenyi Roman 2222 ŠK Polabiny D 2004 1992 ½
2012/2013 9 TJ Štefanydes Polička 2153 2152 Česenek Jan TJ ŠO Chrudim B 1778 1829 ½
2012/2013 8 TJ Štefanydes Polička 2153 2152 Honek Jan TJ Jiskra Heřm. Městec 1813 1843 0
2012/2013 7 TJ Štefanydes Polička 2153 2152 Beneš Milan ŠK Vysoké Mýto B 1968 1993 1
2012/2013 6 TJ Štefanydes Polička 2153 2152 Hájek Lukáš Sokol Zaječice 2122 2113 1
2012/2013 5 TJ Štefanydes Polička 2153 2152 Mareš Jan ŠK Ústí nad Orlicí B 1950 1938 ½
2012/2013 3 TJ Štefanydes Polička 2153 2152 Dungl Petr SK + Sokol Žamberk 1863 1868 ½
2012/2013 2 TJ Štefanydes Polička 2153 2152 Daniel Martin TJ Jiskra Litomyšl 2081 2076 1
2012/2013 1 TJ Štefanydes Polička 2153 2152 Tůma Jiří TJ CHS Chotěboř 2317 2321 0
2011/2012 11 TJ Štefanydes Polička 2080 2112 Třasák Ondřej ŠK Bohemia Pardubice 2062 2059 1
2011/2012 10 TJ Štefanydes Polička 2080 2112 Urbášek Oleg TJ Slovan Moravská Třebová 2079 1977 1
2011/2012 9 TJ Štefanydes Polička 2080 2112 Výprachtický David SK+Sokol Žamberk 2020 2173 ½
2011/2012 7 TJ Štefanydes Polička 2080 2112 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto B 2130 2132 ½
2011/2012 6 TJ Štefanydes Polička 2080 2112 Müller Petr TJ Jiskra Heřmanův Městec 1955 1941 ½
2011/2012 5 TJ Štefanydes Polička 2080 2112 Pokorný Zdeněk TJ ŠO Chrudim B 2293 2327 ½
2011/2012 4 TJ Štefanydes Polička 2080 2112 Sýkora Josef Rapid Pardubice C 2143 2117 ½
2011/2012 3 TJ Štefanydes Polička 2080 2112 Daniel Martin TJ Jiskra Litomyšl 2105 2094 1
2011/2012 2 TJ Štefanydes Polička 2080 2112 Hájek Jaroslav ŠK Vysoké Mýto C 1958 1957 ½
2011/2012 1 TJ Štefanydes Polička 2080 2112 Tůma Jan TJ CHS Chotěboř 1701 1756 1
2010/2011 10 TJ Štefanydes Polička 2077 Volf Jaroslav TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 2140 ½
2010/2011 9 TJ Štefanydes Polička 2077 Mikyska Kamil TJ Spartak OEZ Letohrad 1884 ½
2010/2011 8 TJ Štefanydes Polička 2077 Ondrej Tomáš ŠK Vysoké Mýto "C" 1896 1
2010/2011 7 TJ Štefanydes Polička 2077 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto "B" 2015 ½
2010/2011 6 TJ Štefanydes Polička 2077 Sýkora Josef Rapid Pardubice 2151 ½
2010/2011 5 TJ Štefanydes Polička 2077 Fiala Milan TJ CHS Chotěboř 1889 1
2010/2011 4 TJ Štefanydes Polička 2077 Petruň Milan TJ Lanškroun 1970 ½
2010/2011 3 TJ Štefanydes Polička 2077 Černý Jan 2222 ŠK Polabiny "C" 2091 ½
2010/2011 2 TJ Štefanydes Polička 2077 Petráž Martin TJ Lokomotiva Česká Třebová 1930 1
2010/2011 1 TJ Štefanydes Polička 2077 Wiesinger Wolfgang SK + Sokol Žamberk 1857 ½
2009/2010 11 TJ Štefanydes Polička 2111 Veselý Tomáš Synpo Pardubice 2166 1
2009/2010 10 TJ Štefanydes Polička 2111 Navrátil František 2222 ŠK Polabiny C"" 2240 ½
2009/2010 8 TJ Štefanydes Polička 2111 Ernes Josef ŠK Vysoké Mýto C"" 1933 1
2009/2010 7 TJ Štefanydes Polička 2111 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto B"" 2047 ½
2009/2010 6 TJ Štefanydes Polička 2111 Hrubeš Pavel TJ Lanškroun 2175 ½
2009/2010 5 TJ Štefanydes Polička 2111 Linhart Jan CHS Chotěboř 1971 0
2009/2010 3 TJ Štefanydes Polička 2111 Zeinert Michal TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2152 ½
2009/2010 2 TJ Štefanydes Polička 2111 Smola Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1851 1
2009/2010 1 TJ Štefanydes Polička 2111 Čižinský Petr Lokomotiva Česká Třebová 2062 0
2008/2009 11 TJ Štefanydes Polička 2106 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto B 2083 ½
2008/2009 10 TJ Štefanydes Polička 2106 Hrubeš Pavel TJ Lanškroun 2147 1
2008/2009 9 TJ Štefanydes Polička 2106 Veselý Petr TJ Spartak OEZ Letohrad 1925 1
2008/2009 8 TJ Štefanydes Polička 2106 Kokeš Bohuslav TJ ŠO a DDM Chrudim B 2048 1
2008/2009 7 TJ Štefanydes Polička 2106 Zeinert Michal TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2126 ½
2008/2009 6 TJ Štefanydes Polička 2106 Petrus Luděk CHS Chotěboř 1952 1
2008/2009 5 TJ Štefanydes Polička 2106 Havrlík Pavel SK + Sokol Žamberk 1904 1
2008/2009 4 TJ Štefanydes Polička 2106 Vondra Lukáš Lokomotiva Česká Třebová 2005 0
2008/2009 3 TJ Štefanydes Polička 2106 Törvenyi Roman 2222 ŠK Polabiny D 2008 0
2008/2009 2 TJ Štefanydes Polička 2106 Zeman Martin TJ Jiskra Litomyšl 2051 1
2008/2009 1 TJ Štefanydes Polička 2106 Outulný Pavel Synpo Pardubice 2173 0
2007/2008 7 2222 ŠK Polabiny 2150 Konrád František TJ Sokol Zaječice 1702 1
2007/2008 11 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2150 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK POLABINY C 2187 1
2007/2008 10 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2150 Hájek Jiří ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2121 0
2007/2008 9 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2150 Kratochvíl Josef TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU A 2084 0
2007/2008 8 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2150 Mareš Jaroslav ŠK 64 BRNO A 2086 1
2007/2008 7 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2150 Nehybka Jiří OREL OŘECHOV A 2243 0
2007/2008 6 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2150 Němec Pavel 2222 ŠK POLABINY B 2267 0
2007/2008 5 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2150 Bednář Jaromír ŠK CAISSA TŘEBÍČ A 0
2007/2008 4 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2150 Donnert Milan ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2190 1
2007/2008 3 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2150 Zpěvák Pavel BYDO ZAKŘANY A 2394 0
2007/2008 2 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2150 Celý Jaroslav TJ ŽďAS ŽďÁR NAD SÁZAVOU A 2096 ½
2007/2008 1 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2150 Karásek Lukáš ŠK GORDIC JIHLAVA B 2226 0
2006/2007 6 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2160 Kratochvíl Karel ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 2107 0
2006/2007 5 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2160 Kourek Josef 2222 ŠK POLABINY C 2258 1
2006/2007 4 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2160 Karásek Lukáš ŠK GORDIC JIHLAVA B 2186 1
2006/2007 2 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2160 Hájek Jiří TJ SOKOL ZAJEČICE 2133 ½
2006/2007 1 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2160 Kuchynka Lukáš ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C 2170 0
2005/2006 11 Štefanydes Polička 2150 Linhart Jan TJ CHS Chotěboř 1976 ½
2005/2006 10 Štefanydes Polička 2150 Vařejčko Josef ŠK Vysoké Mýto 2194 1
2005/2006 9 Štefanydes Polička 2150 Šklíba Martin Eurokomplex Pardubice 2217 0
2005/2006 7 Štefanydes Polička 2150 Veselý Petr Spartak OEZ Letohrad 1847 0
2005/2006 6 Štefanydes Polička 2150 Pekař Václav TJ Jiskra Litomyšl 1881 1
2005/2006 4 Štefanydes Polička 2150 Třasák Ondřej Kavárna Evropa Pardubice 1983 1
2005/2006 3 Štefanydes Polička 2150 Adámek Milan TJ DDM Hlinsko 1915 1
2005/2006 2 Štefanydes Polička 2150 Černý Karel SK Žamberk 1992 ½
2005/2006 1 Štefanydes Polička 2150 Zeinert Michal Jiskra Ústí nad Orlicí 2092 1
2004/2005 11 Štefanydes Polička A 2163 Mareš Vladimír TJ CHS Chotěboř 1976 1
2004/2005 10 Štefanydes Polička A 2163 Veselý Tomáš Synpo Pardubice 2109 0
2004/2005 9 Štefanydes Polička A 2163 Roušar Zdeněk TJ ŠO Chrudim B 2046 ½
2004/2005 8 Štefanydes Polička A 2163 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2131 ½
2004/2005 7 Štefanydes Polička A 2163 Volf Jaroslav Jiskra Ústí nad Orlicí A 2168 ½
2004/2005 6 Štefanydes Polička A 2163 Valenta Vít Jiskra Ústí nad Orlicí B 2129 ½
2004/2005 5 Štefanydes Polička A 2163 Belobrad Ivan SK Žamberk 2057 ½
2004/2005 4 Štefanydes Polička A 2163 Petuchov Sergej Eurokomplex Autoskla Pardubice 2210 1
2004/2005 3 Štefanydes Polička A 2163 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny B 2225 1
2004/2005 2 Štefanydes Polička A 2163 Vařejčko Josef Sokol Zaječice 2180 1
2004/2005 1 Štefanydes Polička A 2163 Červený Petr Štefanydes Polička B 2116 0
2003/2004 11 TJ Štefanydes Polička 2124 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto 1948 0
2003/2004 9 TJ Štefanydes Polička 2124 Maceška Bohumír SK Žamberk 1873 1
2003/2004 7 TJ Štefanydes Polička 2124 Seidl Zdeněk Plzeňka Pardubice 1896 1
2003/2004 6 TJ Štefanydes Polička 2124 Bělohlav Jan 2222 ŠK Rosignano Polabiny B 1973 1
2003/2004 5 TJ Štefanydes Polička 2124 Kokeš Bohuslav ŠO+DDM Chrudim B 2030 1
2003/2004 4 TJ Štefanydes Polička 2124 Švub Jan TJ Lanškroun 1928 ½
2003/2004 3 TJ Štefanydes Polička 2124 Řehák Jiří TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1861 1
2003/2004 2 TJ Štefanydes Polička 2124 Picka Michal TJ Synthesia Pardubice C 1922 1
2003/2004 1 TJ Štefanydes Polička 2124 Zelenka Jaroslav Eurokomplex Autoskla Pardubice 2005 1