Hráč Šimek Jan

Šimek Jan

User Pic
Jméno: Šimek Jan
Oddíl: TJ Lokomotiva Česká Třebová
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2168
Elo mezinárodní: 2164
ID: 15941
FIDE ID: 322792
Rok narození: 1989
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2012/2013 11 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2192 2196 Hlavnička Jiří ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2211 2185 ½
2012/2013 9 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2192 2196 Šmajzr Martin Šachový klub Ústí nad Orlicí 2208 2205 0
2012/2013 8 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2192 2196 Pastirčák Milan Agentura Garde Calcio Olomouc 2404 2366 0
2012/2013 7 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2192 2196 Velecký Viktor TJ Náchod 2153 2121 ½
2012/2013 3 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2192 2196 Červený Martin TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2328 2325 0
2012/2013 2 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2192 2196 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové B 2376 2374 0
2012/2013 1 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2192 2196 Valenta Vít T.J. Sokol Šumperk 2169 2142 0
2011/2012 10 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2206 2211 Sedláček Oldřich ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 2259 2244 ½
2011/2012 9 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2206 2211 Kulovaná Eva ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2300 2326 ½
2011/2012 6 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2206 2211 Jedlička Luboš Sokol Zaječice 2131 2129 ½
2011/2012 4 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2206 2211 Staněk Stanislav ŠK Lokomotiva Brno A 2024 2065 1
2011/2012 3 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2206 2211 Hlaváček Robert TJ ŠO Chrudim 2242 2238 0
2011/2012 2 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2206 2211 Blahynka Martin ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2098 2146 1
2011/2012 1 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2206 2211 Bernard Borek AKIS Pardubice 2341 2341 0
2011/2012 11 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2206 2211 Bujnoch Radek TJ ŠO Chrudim B 2203 2203 1
2011/2012 10 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2206 2211 Veselý Tomáš Rapid Pardubice C 2128 2142 1
2011/2012 9 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2206 2211 Pekař Václav TJ Jiskra Litomyšl 2170 2164 ½
2011/2012 8 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2206 2211 Komárek David TJ Štefanydes Polička 2136 2147 0
2011/2012 7 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2206 2211 Linhart Jan TJ CHS Chotěboř 1956 1979 ½
2011/2012 6 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2206 2211 Yakimenko Alexander A. ŠK Bohemia Pardubice 2211 2211 0
2011/2012 5 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2206 2211 Kotva Milan TJ Slovan Moravská Třebová 1946 1985 ½
2011/2012 4 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2206 2211 Výprachtický David SK+Sokol Žamberk 2020 2173 ½
2011/2012 3 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2206 2211 Kučera Jan ŠK Vysoké Mýto C 1967 1
2011/2012 2 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2206 2211 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto B 2078 2095 1
2011/2012 1 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2206 2211 Petuchov Sergej TJ Jiskra Heřmanův Městec 2145 2149 ½
2010/2011 11 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2150 Zeinert Michal TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 2154 0
2010/2011 10 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2150 Mikyska Kamil TJ Spartak OEZ Letohrad 1884 1
2010/2011 9 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2150 Sabol Marian ŠK Vysoké Mýto "C" 2392 ½
2010/2011 8 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2150 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto "B" 2035 ½
2010/2011 7 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2150 Kraus Ondřej Rapid Pardubice 1973 1
2010/2011 6 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2150 Petrus Luděk TJ CHS Chotěboř 2026 1
2010/2011 5 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2150 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2250 0
2010/2011 4 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2150 Hošek Milan 2222 ŠK Polabiny "C" 2304 ½
2010/2011 3 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2150 Výprachtický David SK + Sokol Žamberk 1972 1
2010/2011 2 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2150 Červený Petr TJ Štefanydes Polička 2308 ½
2010/2011 1 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2150 Pokorný Zdeněk TJ ŠO Chrudim "B" 2286 0
2010/2011 11 Jiskra Usti nad Orlici 2150 Pokorný Tomáš SK Vysoke Myto 2250 1
2010/2011 10 Jiskra Usti nad Orlici 2150 Škoda Martin Sokol Bedrichov 2034 1
2010/2011 9 Jiskra Usti nad Orlici 2150 Buchníček Petr SK Caissa Trebic A 2305 0
2010/2011 8 Jiskra Usti nad Orlici 2150 Mudra Tomáš SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2182 1
2010/2011 7 Jiskra Usti nad Orlici 2150 Bernard Borek AKIS Pardubice 2342 0
2010/2011 6 Jiskra Usti nad Orlici 2150 Věchet Stanislav Lokomotiva Brno 2187 1
2010/2011 5 Jiskra Usti nad Orlici 2150 Malivánek Jiří SK Chrudim 2135 1
2010/2011 4 Jiskra Usti nad Orlici 2150 Jedlička Luboš Sokol Zajecice 2113 1
2010/2011 3 Jiskra Usti nad Orlici 2150 Manová Zuzana SK Caissa Trebic B 2233 ½
2010/2011 2 Jiskra Usti nad Orlici 2150 Doseděl Jiří Jiskra Litomysl 2124 0
2010/2011 1 Jiskra Usti nad Orlici 2150 Jedlička Aleš 2222 SK Polabiny B 2279 0
2009/2010 11 ŠK Lokomotiva Brno A 2192 Nehybka Jiří Orel Ořechov 2239 0
2009/2010 10 ŠK Lokomotiva Brno A 2192 Ponížil Cyril ŠK Zlín B 2304 ½
2009/2010 9 ŠK Lokomotiva Brno A 2192 Dočekal Jan SPgŠ+G Znojmo 2261 0
2009/2010 7 ŠK Lokomotiva Brno A 2192 Brázdil Roman Slavia Kroměříž B 2170 0
2009/2010 6 ŠK Lokomotiva Brno A 2192 Mudrák Josef MKS Holešov 2344 0
2009/2010 5 ŠK Lokomotiva Brno A 2192 Pala Vladimír SK Prostějov 2345 0
2009/2010 4 ŠK Lokomotiva Brno A 2192 Kuchynka Lukáš ŠK HPM TEC Hustopeče 2317 ½
2009/2010 3 ŠK Lokomotiva Brno A 2192 Zpěvák Pavel ŠK Staré Město B 2390 ½
2009/2010 2 ŠK Lokomotiva Brno A 2192 Lanč Alois ŠK Lokomotiva Brno C 2403 0
2009/2010 1 ŠK Lokomotiva Brno A 2192 Tikovský Alexandr ŠK 64 Brno 2215 0
2009/2010 11 Lokomotiva Česká Třebová 2192 Blaško Štěpán TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1924 ½
2009/2010 10 Lokomotiva Česká Třebová 2192 Volf Jaroslav TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2151 ½
2009/2010 9 Lokomotiva Česká Třebová 2192 Veselý Tomáš Synpo Pardubice 2166 0
2009/2010 8 Lokomotiva Česká Třebová 2192 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny C"" 2131 1
2009/2010 7 Lokomotiva Česká Třebová 2192 Černý Karel TJ Spartak OEZ Letohrad 2135 ½
2009/2010 6 Lokomotiva Česká Třebová 2192 Beneš Milan ŠK Vysoké Mýto C"" 1958 1
2009/2010 5 Lokomotiva Česká Třebová 2192 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto B"" 2047 1
2009/2010 4 Lokomotiva Česká Třebová 2192 Hrubeš Pavel TJ Lanškroun 2175 0
2009/2010 3 Lokomotiva Česká Třebová 2192 Ondráček Ondřej CHS Chotěboř 2166 ½
2009/2010 2 Lokomotiva Česká Třebová 2192 Krejčová Kateřina 2222 ŠK Polabiny D"" 1961 ½
2009/2010 1 Lokomotiva Česká Třebová 2192 Kastner Oldřich TJ Štefanydes Polička 2102 0
2008/2009 10 ŠK Lokomotiva Brno B 2141 Strašil Pavel TJ Tatran Litovel B 2212 1
2008/2009 9 ŠK Lokomotiva Brno B 2141 Gerych Jan AŠK DA Olomouc 2059 ½
2008/2009 8 ŠK Lokomotiva Brno B 2141 Obšivač Josef A64 PROCLIENT Grygov B 2321 0
2008/2009 7 ŠK Lokomotiva Brno B 2141 Zavadil Michal ŠK DURAS BVK Královo Pole C 2062 1
2008/2009 6 ŠK Lokomotiva Brno B 2141 Mayer Josef Tatran Poštorná 2102 1
2008/2009 5 ŠK Lokomotiva Brno B 2141 Dvouletý Pavel ŠK Staré Město C 2115 ½
2008/2009 4 ŠK Lokomotiva Brno B 2141 Opravil Karel T.J. Sokol Šumperk 2131 1
2008/2009 3 ŠK Lokomotiva Brno B 2141 Krčál Michal ŠK Zlín B 2133 0
2008/2009 2 ŠK Lokomotiva Brno B 2141 Buráň Jaroslav ŠK Staré Město B 2169 ½
2008/2009 1 ŠK Lokomotiva Brno B 2141 Kratochvíl Milan ŠK Lokomotiva Brno C 2170 1
2008/2009 11 Lokomotiva Česká Třebová 2141 Krys Jaromír TJ ŠO a DDM Chrudim B 2083 1
2008/2009 10 Lokomotiva Česká Třebová 2141 Volf Jaroslav TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2162 ½
2008/2009 9 Lokomotiva Česká Třebová 2141 Ondráček Ondřej CHS Chotěboř 2060 ½
2008/2009 7 Lokomotiva Česká Třebová 2141 Vobořil Pavel Synpo Pardubice 2026 ½
2008/2009 6 Lokomotiva Česká Třebová 2141 Šilar Lubomír 2222 ŠK Polabiny D 2176 0
2008/2009 5 Lokomotiva Česká Třebová 2141 Škeřík Karel TJ Jiskra Litomyšl 2052 ½
2008/2009 4 Lokomotiva Česká Třebová 2141 Kastner Oldřich TJ Štefanydes Polička 2145 1
2008/2009 3 Lokomotiva Česká Třebová 2141 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto B 2083 1
2008/2009 2 Lokomotiva Česká Třebová 2141 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2245 0
2008/2009 1 Lokomotiva Česká Třebová 2141 Černý Karel TJ Spartak OEZ Letohrad 2146 ½
2007/2008 10 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2153 Kastner Oldřich TJ Štefanydes Polička B 2121 0
2007/2008 9 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2153 Petuchov Sergej SYNPO Pardubice 2145 ½
2007/2008 8 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2153 Beneš Milan ŠK Vysoké Mýto B 1911 1
2007/2008 7 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2153 Volf Jaroslav TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2119 ½
2007/2008 6 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2153 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny D 2060 1
2007/2008 5 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2153 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2310 0
2007/2008 4 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2153 Komárková Magdaléna ŠO Chrudim B 2058 1
2007/2008 3 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2153 Vobořil Pavel AKIS Pardubice 2011 1
2007/2008 2 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2153 Škeřík Karel TJ Jiskra Litomyšl 2138 0
2007/2008 1 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2153 Shilov Sergej ŠK Bohemia Pardubice 2266 1
2007/2008 11 ŠK Lokomotiva Brno B 2153 Zbořil Tomáš AŠK DA Olomouc 2127 0
2007/2008 10 ŠK Lokomotiva Brno B 2153 Roubalík Jakub ŠK Zlín B 2297 0
2007/2008 9 ŠK Lokomotiva Brno B 2153 Seget Milan TJ Tatran Poštorná 2100 0
2007/2008 7 ŠK Lokomotiva Brno B 2153 Fajstl František SK Prostějov 2140 ½
2007/2008 6 ŠK Lokomotiva Brno B 2153 Strašil Pavel Tatran Litovel B 2186 0
2007/2008 5 ŠK Lokomotiva Brno B 2153 Švancara Petr A64 PROCLIENT Grygov B 2121 ½
2007/2008 4 ŠK Lokomotiva Brno B 2153 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž 2325 ½
2007/2008 3 ŠK Lokomotiva Brno B 2153 Vávra Antonín SK Boršice 2024 1
2007/2008 2 ŠK Lokomotiva Brno B 2153 Urban Vlastimil ŠK HPM TEC Hustopeče 2005 1
2007/2008 1 ŠK Lokomotiva Brno B 2153 Kratochvíl Karel ŠK Lokomotiva Brno C 2136 1
2006/2007 11 Lokomotiva Česká Třebová B 2105 Pečinka Martin Jiskra Ústí nad Orlicí C 2050 ½
2006/2007 10 Lokomotiva Česká Třebová B 2105 Dorjkhuu Tuvshinbayar TJ Jablonné nad Orlicí 2044 1
2006/2007 9 Lokomotiva Česká Třebová B 2105 Zámečník Bohumír SK Žamberk B 1968 1
2006/2007 8 Lokomotiva Česká Třebová B 2105 Veselý Petr TJ Spartak OEZ Letohrad 1910 1
2006/2007 7 Lokomotiva Česká Třebová B 2105 Kotva Milan TJ Slovan Moravská Třebová 2120 1
2006/2007 6 Lokomotiva Česká Třebová B 2105 Keprta Stanislav ŠO K a.s. Kunvald 1888 1
2006/2007 5 Lokomotiva Česká Třebová B 2105 Pokorný Tomáš FYGR Lanškroun 2279 0
2006/2007 4 Lokomotiva Česká Třebová B 2105 Merta Michal TJ Sokol Horní Čermná 1771 1
2006/2007 3 Lokomotiva Česká Třebová B 2105 Šmíd František Sokol Městečko Trnávka 1794 1
2006/2007 2 Lokomotiva Česká Třebová B 2105 Hurt Lukáš Lokomotiva Česká Třebová A 2112 1
2006/2007 1 Lokomotiva Česká Třebová B 2105 Riedl Tomáš ŠK Svitavy 1763 1
2006/2007 11 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2105 Zelenka Jaroslav KONTAX Pardubice 2045 1
2006/2007 10 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2105 Kokeš Bohuslav ŠO Chrudim B 2008 ½
2006/2007 9 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2105 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomyšl 1725 1
2006/2007 8 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2105 Vobořil Pavel SYNPO Pardubice 2019 0
2006/2007 7 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2105 Dobšinský Pavel TJ CHS Chotěboř 1906 1
2006/2007 6 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2105 Šilar Ladislav TJ Lanškroun 2029 1
2006/2007 5 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2105 Korol Jiří 2222 ŠK Polabiny D 1988 0
2006/2007 4 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2105 Doseděl Jiří ŠK Vysoké Mýto 2059 ½
2006/2007 3 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2105 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička B 1870 1
2006/2007 2 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2105 Řehák Jiří Jiskra Ústí nad Orlicí B 1849 ½
2005/2006 7 LOKOMOTIVA DDM KAMARÁD ČESKÁ TŘEBOVÁ 1928 Braun Marek DESKO LIBEREC 1876 1
2005/2006 6 LOKOMOTIVA DDM KAMARÁD ČESKÁ TŘEBOVÁ 1928 Cuhra Martin SOKOL TÁBOR 1996 0
2005/2006 5 LOKOMOTIVA DDM KAMARÁD ČESKÁ TŘEBOVÁ 1928 Havlík Jindřich ŠACHOVÁ ŠKOLA UNION PLZEŇ 1862 0
2005/2006 4 LOKOMOTIVA DDM KAMARÁD ČESKÁ TŘEBOVÁ 1928 Rosenbaum Vít JOLY LYSÁ NAD LABEM 1582 ½
2005/2006 11 Lokomotiva Česká Třebová 1928 Pečinka Martin Jiskra Ústí nad Orlicí C 1709 1
2005/2006 10 Lokomotiva Česká Třebová 1928 Řehák Jiří Spartak OEZ Letohrad B 1858 1
2005/2006 9 Lokomotiva Česká Třebová 1928 Dostálek Vladimír Sokol Horní Čermná 1672 1
2005/2006 8 Lokomotiva Česká Třebová 1928 Kovaříková Kristýna Štefanydes Polička B 1991 0
2005/2006 7 Lokomotiva Česká Třebová 1928 Riedl Tomáš ŠK Svitavy 1720 ½
2005/2006 6 Lokomotiva Česká Třebová 1928 Urbášek Oleg Slovan Moravská Třebová 2051 0
2005/2006 5 Lokomotiva Česká Třebová 1928 Šilar Ladislav FYGR Lanškroun 1989 ½
2005/2006 4 Lokomotiva Česká Třebová 1928 Wiesinger Wolfgang ŠK Žamberk B 1858 1
2005/2006 3 Lokomotiva Česká Třebová 1928 Kučera Jan Spartak Choceň 1908 ½
2005/2006 2 Lokomotiva Česká Třebová 1928 Poslušný Martin Jiskra Ústí nad Orlicí B 1936 ½
2005/2006 1 Lokomotiva Česká Třebová 1928 Dvořák Eduard ŠO K a.s. Kunvald 1720 1
2005/2006 11 Jiskra Ústí nad Orlicí 1928 Hájek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2134 ½
2005/2006 10 Jiskra Ústí nad Orlicí 1928 Daněk Pavel Eurokomplex Pardubice 1967 0
2005/2006 9 Jiskra Ústí nad Orlicí 1928 Němec Bohumil TJ + DDM Chrudim B 1901 1
2005/2006 8 Jiskra Ústí nad Orlicí 1928 Buryška Tomáš Spartak OEZ Letohrad 1698 1
2005/2006 7 Jiskra Ústí nad Orlicí 1928 Zeman Ladislav TJ Jiskra Litomyšl 1909 ½
2005/2006 6 Jiskra Ústí nad Orlicí 1928 Korol Jiří 2222 ŠK Polabiny B 2040 0
2005/2006 4 Jiskra Ústí nad Orlicí 1928 Hanus Michal TJ DDM Hlinsko 1657 1
2005/2006 3 Jiskra Ústí nad Orlicí 1928 Mazura Miloš SK Žamberk 1912 1
2005/2006 2 Jiskra Ústí nad Orlicí 1928 Michal Milan TJ CHS Chotěboř 1776 0
2005/2006 1 Jiskra Ústí nad Orlicí 1928 Kastner Vojtěch Štefanydes Polička 1988 1
2005/2006 7 LOKO DDM KAMARÁD ČESKÁ TŘEBOVÁ 1928 Krčál Michal ŠK ZLÍN 2121 ½
2005/2006 6 LOKO DDM KAMARÁD ČESKÁ TŘEBOVÁ 1928 Horsák Jan ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO 2095 ½
2005/2006 5 LOKO DDM KAMARÁD ČESKÁ TŘEBOVÁ 1928 Dráb Tomáš LOKOMOTIVA BRNO 1737 ½
2005/2006 4 LOKO DDM KAMARÁD ČESKÁ TŘEBOVÁ 1928 Kuchynka Lukáš ZŠ BRANKOVICE 2099 ½
2005/2006 2 LOKO DDM KAMARÁD ČESKÁ TŘEBOVÁ 1928 Mitura Karel BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 1947 1
2005/2006 1 LOKO DDM KAMARÁD ČESKÁ TŘEBOVÁ 1928 Krejčí Jan BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 2212 0
2004/2005 11 Loko Ceska Trebova 2041 Šrejber Michal Jiskra Horice 1422 ½
2004/2005 10 Loko Ceska Trebova 2041 Vaněk Jiří Jis. RMKS N.Bydzov 1546 ½
2004/2005 7 Loko Ceska Trebova 2041 Bartas David SS Brno Vinohrady 1502 1
2004/2005 6 Loko Ceska Trebova 2041 Kavalír Jan TJ Sokol Jedovnice 1778 1
2004/2005 4 Loko Ceska Trebova 2041 Uhlíř Jakub Sokol Hradec Kral. 1
2004/2005 3 Loko Ceska Trebova 2041 Zahradník Tomáš Panda Aqua Rychnov 1
2004/2005 11 Lokomotiva Česká Třebová 2041 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto B 1889 0
2004/2005 10 Lokomotiva Česká Třebová 2041 Merta Michal Sokol Horní Čermná 1727 1
2004/2005 9 Lokomotiva Česká Třebová 2041 Papáček Miloš Spartak OEZ Letohrad 1954 1
2004/2005 8 Lokomotiva Česká Třebová 2041 Sojma Zdeněk Slovan Moravská Třebová 1928 1
2004/2005 7 Lokomotiva Česká Třebová 2041 Plotek Evžen Spartak Choceň 2042 0
2004/2005 5 Lokomotiva Česká Třebová 2041 Černý Karel TJ Jablonné nad Orlicí 2004 ½
2004/2005 4 Lokomotiva Česká Třebová 2041 Zeman Martin Jiskra Litomyšl 1987 0
2004/2005 3 Lokomotiva Česká Třebová 2041 Poslušný Martin Jiskra Ústí nad Orlicí C 1911 ½
2004/2005 2 Lokomotiva Česká Třebová 2041 Komárková Magdaléna ŠK Svitavy 2030 ½
2004/2005 1 Lokomotiva Česká Třebová 2041 Vymetálek Petr ŠO K a.s. Kunvald 1788 ½
2004/2005 11 Jiskra Ústí nad Orlicí B 2041 Bartoš Karel Štefanydes Polička B 1729 ½
2004/2005 10 Jiskra Ústí nad Orlicí B 2041 Dorjkhuu Tuvshinbayar SK Žamberk 2057 0
2004/2005 9 Jiskra Ústí nad Orlicí B 2041 Sýkora Josef Eurokomplex Autoskla Pardubice 2134 0
2004/2005 8 Jiskra Ústí nad Orlicí B 2041 Černý Jan 2222 ŠK Polabiny B 2103 ½
2004/2005 7 Jiskra Ústí nad Orlicí B 2041 Hájek Jiří Sokol Zaječice 2112 0
2004/2005 6 Jiskra Ústí nad Orlicí B 2041 Kastner Vojtěch Štefanydes Polička A 1914 ½
2004/2005 5 Jiskra Ústí nad Orlicí B 2041 Krejčík Tomáš TJ CHS Chotěboř 1878 1
2004/2005 4 Jiskra Ústí nad Orlicí B 2041 Nadrchal Tomáš Synpo Pardubice 2022 ½
2004/2005 3 Jiskra Ústí nad Orlicí B 2041 Linhart Zbyněk TJ ŠO Chrudim B 1917 0
2004/2005 2 Jiskra Ústí nad Orlicí B 2041 Plotek Evžen ŠK Vysoké Mýto 2042 ½
2004/2005 1 Jiskra Ústí nad Orlicí B 2041 Holásek Pavel Jiskra Ústí nad Orlicí A 2053 ½
2003/2004 2 Loko C. Trebova 1915 Vanek Jiri Jiskra Novy Bydzov 1476 1
2003/2004 1 Loko C. Trebova 1915 Postupa Pavel Sokol Joly Lysá nad Labem 1826 ½
2003/2004 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1915 Komárek David Štefanydes Polička B 2158 ½
2003/2004 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1915 Maděra Stanislav ŠK Svitavy 1798 0
2003/2004 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1915 Papáček Miloš Spartak OEZ Letohrad 1856 0
2003/2004 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1915 Zeman Ladislav Jiskra Litomyšl 1949 0
2003/2004 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1915 Martinec Jan SK Žamberk B 1753 ½
2003/2004 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1915 Filip Libor TJ Jablonné nad Orlicí 1761 ½
2003/2004 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1915 Voleský Stanislav Spartak Choceň 1901 1
2003/2004 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1915 Švécar Jiří ŠK Vysoké Mýto B 1797 ½
2003/2004 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1915 Merta Michal ZD Kunvald 1714 ½
2003/2004 11 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1915 Třasák Ondřej Plzeňka Pardubice 1965 ½
2003/2004 10 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1915 Komárek David TJ Štefanydes Polička 2158 0
2003/2004 9 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1915 Bujnoch Radek ŠO+DDM Chrudim B 2166 ½
2003/2004 8 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1915 Hurt Lukáš TJ Lanškroun 2142 ½
2003/2004 7 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1915 Mareš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2032 ½
2003/2004 6 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1915 Picka Michal TJ Synthesia Pardubice C 1922 0
2003/2004 5 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1915 Vobořil Pavel Eurokomplex Autoskla Pardubice 2130 ½
2003/2004 4 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1915 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto 2033 0
2003/2004 3 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1915 Pavlíček Miroslav 2222 ŠK Rosignano Polabiny B 2057 1
2003/2004 2 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1915 Maceška Bohumír SK Žamberk 1873 1
2003/2004 1 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1915 Ondráček Ondřej CHS Chotěboř 1764 1